Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.2 (küsitlus möödasõidu võimaliku kiiruseületamise kohta) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 255, 256, 257 ... 438, 439, 440  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas möödasõidul ületad kiirust?
Ei, kiirus peab jääma karmilt lubatud piirkiiruse juurde
1%
 1%  [ 3 ]
Mõnikord läheb ca 5km/h üle
4%
 4%  [ 13 ]
Mõnikord läheb ca 10km/h üle
10%
 10%  [ 30 ]
Mõnikord läheb ca 15km/h üle
7%
 7%  [ 21 ]
Mõnikord läheb ca 20km/h üle
24%
 24%  [ 67 ]
Mõnikord läheb ca 30km/h üle
23%
 23%  [ 63 ]
Mõnikord läheb ca 40km/h üle
9%
 9%  [ 27 ]
Mõnikord läheb ca 50km/h üle
8%
 8%  [ 22 ]
Mõnikord läheb ca 70km/h üle
9%
 9%  [ 27 ]
hääli kokku : 273

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 18:23:25 vasta tsitaadiga

link :: Lithuania leads EU statistics of fatal casualties in traffic accidents

tsitaat:

see on ju ainult positiivne

aga ohutusele mõjub see hävitavalt. arvestades et pikivahet ei hoita, lisaks neil on siin 70 alas ka vöötrajad linnast väljas (kui veab, tihti on lihtsalt jalakäija hoiatusmärk ilma mingi vöötrajata). eestis oleks enne vöötrada 50 märk tavaliselt. mõtle nüüd jalakäija seisukohast ka.

võrdluseks: leedu liiklussurmade arv wikipedia andmetel 100 000 inimese kohta 12,4 (eestis 6,5)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 19:01:21 vasta tsitaadiga

on jah positiivne.
thumbs_up.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
praegu tammsaares, 70 ala, üks sõidab ees 55ga, lähed kõrvale 70 sisse ja lendab mingi takso selga sajaga...
nii kihvt on kui üks sõidab miinus 20 teine pluss 20. viimasepeal...
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 19:05:18 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
tsitaat:

see on ju ainult positiivne

aga ohutusele mõjub see hävitavalt. arvestades et pikivahet ei hoita, lisaks neil on siin 70 alas ka vöötrajad linnast väljas (kui veab, tihti on lihtsalt jalakäija hoiatusmärk ilma mingi vöötrajata). eestis oleks enne vöötrada 50 märk tavaliselt. mõtle nüüd jalakäija seisukohast ka.

võrdluseks: leedu liiklussurmade arv wikipedia andmetel 100 000 inimese kohta 12,4 (eestis 6,5)


Mida vähem jalakäiaid, seda parem ju.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 19:15:02 vasta tsitaadiga

http://rahvahaal.delfi.ee/news/pildid/fotod-lugu-sellest-kuidas-ma-taiesti-tuhja-tanava-uletamise-eest-trahvi-sain?id=70725685
tädi tahtis punasega üle panna, otse ju kedagi ei tulnud, keeravat autot ei näinud alguses, lasin ma jee...
icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

icon_lol.gif
Millal inimesed õpivad kasutama kiirendus ridasi... Mu taga oli ruumi küll...
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.02.2015 19:15:58 vasta tsitaadiga

Liiklussurmades on ka juhid sees. Aga kui nii vaadata, siis see toob kaasa tühjemad tänavad, niiet iseenesest on ju positiivne, eks? icon_biggrin.gif4

Varsti on iir delfis: "Räige rikkumine- ülbik kihutab pastorihärrast triibutatud ala kaudu mööda" icon_lol.gif


viimati muutis Valvejoodik 07.02.2015 19:17:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 07.02.2015 19:16:49 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
http://rahvahaal.delfi.ee/news/pildid/fotod-lugu-sellest-kuidas-ma-taiesti-tuhja-tanava-uletamise-eest-trahvi-sain?id=70725685
tädi tahtis punasega üle panna, otse ju kedagi ei tulnud, keeravat autot ei näinud alguses, lasin ma jee...
icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Miks sa otse teise ritta keerasid?


viimati muutis ajuNolk 07.02.2015 19:17:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 19:17:11 vasta tsitaadiga

et ta punasega üle ei läheks
icon_evil.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 07.02.2015 19:18:43 vasta tsitaadiga

Sa oled seda masti mees, et kui näed ratturit ülekäiguraja juures ja ta hakkab üle sõitma siis sõidad talle otsa kuna ei pea ju teed andma?
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 19:20:26 vasta tsitaadiga

kus sa seda välja loed?
icon_rolleyes.gif
mis ma oleksin pidanud seisma jääma ja tädi punasega üle laskma?
oleks ta mul tee peal ees komberdanud siis ma oleksin seisma jäänud.
loogishhhhh ju...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 19:21:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mis ma oelksin pidanud seisma jääma ja tädi punasega üle laskma?

jalakäijale on keelatud otsa sõita ka sinu jaoks lubava fooritulega. juhil ei ole ülevaadet, mis asjaoludel jalakäija sõiduteele sattunud on, on see tahtlik või tahtmatu tegevus.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 19:22:57 vasta tsitaadiga

kas ma sõitsin otsa või? oleksin sõitnud või? näed ju et ta jäi seisma...
ja seal oli väga hea ülevaade, kuidas ta tahab punasega üle minna, kaamerast kõrvale ei näe, aga mina nägin seda juba enne keeramist mida ta teeb...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway


viimati muutis iir 07.02.2015 19:23:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 07.02.2015 19:23:33 vasta tsitaadiga

Miks sa pidevjoont ületad. Keeranud rahulikult esimesse ritta ja eks oleks edasi paistnud mis oleks saanud. Sinu südametunnistus oleks vähemalt puhtaks jäänd ja poleks pidevjoont rikkunud.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 19:24:13 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
mis see joon siia puutub, punasega üle võib minna joone peale sõita ei või? kumb ohtlikum on?
icon_rolleyes.gif
oleks ma esimsesse ritta keeranud oleks tema juba teisele reale astunud ja järgmisele autole ette.
teises videos sõitsin ju ka üle triipude, ei põe... võtsin küll hoo 50-60 peale, aga rohkem pidurdada ja käiku vahetada ei viitsinud...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway


viimati muutis iir 07.02.2015 19:26:02, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.02.2015 19:24:31 vasta tsitaadiga

Ah, sõitke ja laske teistel sõita...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 07.02.2015 19:28:10 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Ah, sõitke ja laske teistel sõita...

Spoiler Spoiler Spoiler

Jah, RekkaAin kruiisis vaevu 70ga aga viisakusest märku anda, et tee on vaba ja võib minna, see käis liiast. Võiks rohkem seda kultuuri olla, healjuhul üks viiest annab märku. Õnneks viimane juhus oli eelmine pühapäev Viljandi sõites, niiet kõik pole veel kadunud...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 19:34:54 vasta tsitaadiga

Tegelikkus on see, et kui inimene astub teele siis tavaliselt ta jääb keset teed seisma ja laseb sul mööda sõita. aga on ka erandeid. mina parem väldin selliseid juhuseid ja ei lasknud tädil üldse teepeale ronidagi...
krt teab kas on selle tädi sugulane äkki...
Spoiler Spoiler Spoiler

selle puhul mõtlesin ka, et jääb keset teed seisma ja laseb mu läbi, loll mõte oli... Õnneks oled sellisteks puhkudeks ju alati valmis...

Veokate puhul on üldse kreisi värk, nad kas sõidavad aeglaselt keset teed, üksteisel jummala sabas või ma ei tea mida veel. Igatepidi on möödumine paras keberniit... vaatad TIR, hakkad mööda minema, krt kolm tk hoopis... igaüks on veel 15 m pikk ka ja siis mine mingist 50m rongist mööda või lihtsalt surud end nende vahele...
ajuNolk kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Ah, sõitke ja laske teistel sõita...

Spoiler Spoiler Spoiler

Jah, RekkaAin kruiisis vaevu 70ga aga viisakusest märku anda, et tee on vaba ja võib minna, see käis liiast. Võiks rohkem seda kultuuri olla, healjuhul üks viiest annab märku. Õnneks viimane juhus oli eelmine pühapäev Viljandi sõites, niiet kõik pole veel kadunud...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 19:47:58 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:


Veokate puhul on üldse kreisi värk, nad kas sõidavad aeglaselt keset teed, üksteisel jummala sabas või ma ei tea mida veel. Igatepidi on möödumine paras keberniit... vaatad TIR, hakkad mööda minema, krt kolm tk hoopis... igaüks on veel 15 m pikk ka ja siis mine mingist 50m rongist mööda või lihtsalt surud end nende vahele...

16,5-18,75m. Mitte 15m
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 19:54:16 vasta tsitaadiga

3x16.50=49.50m.
icon_razz.gif
kahe auto vahe ka pool m heal juhul ja saame ikka kokku 51m.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway


viimati muutis iir 07.02.2015 19:55:08, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 07.02.2015 19:54:35 vasta tsitaadiga

Ristmik teistest liiklejatest tühi ja politsei tabas kohe ära, et kerge heleroosa ei tee midagi halba ning sellises olukorras lihtsalt pole mõistlik seisma jääda thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 19:57:38 vasta tsitaadiga

seni kuni meil iga foor vilgutab kaks korda rohelist ei olegi inimlikult võimalik seisma jääda... Ainult kui hakkad juba eelnevalt hoogu maha võtma... Nagu meil mõned ka teevad... Igaksjuhuks enne foori hoog 40 peale, äkki läheb punaseks...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 20:00:31 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Ristmik teistest liiklejatest tühi ja politsei tabas kohe ära, et kerge heleroosa ei tee midagi halba ning sellises olukorras lihtsalt pole mõistlik seisma jääda thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

aga ikkagi, kuidas su see magama jäämine foori taga ära kustus "kogemata" eusa_think.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 07.02.2015 20:07:52 vasta tsitaadiga

Tahad päriselt teada? Tegelikult mingit magama jäämist pole olnudki.
Ausalt ma väga vabandan, lasin kogemata mälukaardi tühjaks enne kui vajalik fail oli arvutisse jõudnud
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 20:09:55 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Tahad päriselt teada? Tegelikult mingit magama jäämist pole olnudki.
Ausalt ma väga vabandan, lasin kogemata mälukaardi tühjaks enne kui vajalik fail oli arvutisse jõudnud

"kogemata" thumbs_up.gif icon_lol.gif

ok, las olla, enam ei nori

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 07.02.2015 20:40:47 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Õnneks viimane juhus oli eelmine pühapäev Viljandi sõites, niiet kõik pole veel kadunud...

Tee oli talvine(öösel/varahommikul maha sadanud märg lumi) ja tuli olla ettenägelik... Maxima veokil ei olnud kahju märku anda ning sai selle eest tänatud.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 21:00:19 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Valvejoodik, tulin just Tallinnast ja tekkis sama tunne. Liiklust pole nagu ollagi, aga sihuke uimamine käis. thumbs_down.gif

kusjuures oligi!
Ma täna hommikul otsustasin, et sõidan omasubaruga päev otsa spido järgi 50-55 km/h. ja endalegi üllatuseks selgus, et terve linn kulges nii aeglaselt....???

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 21:10:24 vasta tsitaadiga

õhtul sõitsin ühe taga. ringilt sattus minu ette. alguses pani 55ga, siis vist vaatas, et ohtlik, pidurdas hoo veidi üle 40 peale. lasime siis nii. kahekesi üksteise taga, üherealine. järgmisel ristmikul keerasime ära, hoog jälle 50, vajutab pidurit, kedagi ees pole, hoog 45 peale... tiksume, kõrvalt reast (esimesest) läksid autod mööda, lähen ka esimesse, jõuan sellele kõrvale, mul on kiirus juba 55 ja vaat et enamgi veel, see kiirendab kaasa. Mina siis keeran paremale ära, ei tea mis see edasi tegi... Või vaatas, et ma tulin tema tagant tema kõrvale ja tahan mööda minna ning igaksjuhuks hakkas kaasa kiirendama?
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2015 01:00:58 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
jägaja kirjutas:
Valvejoodik, tulin just Tallinnast ja tekkis sama tunne. Liiklust pole nagu ollagi, aga sihuke uimamine käis. thumbs_down.gif

kusjuures oligi!
Ma täna hommikul otsustasin, et sõidan omasubaruga päev otsa spido järgi 50-55 km/h. ja endalegi üllatuseks selgus, et terve linn kulges nii aeglaselt....???


Esimene laupäev peale pensipäeva icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 08.02.2015 19:45:16 vasta tsitaadiga

Reedene stiilinäide "Master jeedit". Päike paistis vastu ja algus on kehvake. Jälgige paremat rada ja vasakpööret mustamäe teelt vilde teele:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2015 22:22:55 vasta tsitaadiga

Krt, see Tallinn-Tartu mnt 65-ga ülipikas kolonnis venimine, mis põhjustatud paarist aeglasemast autost ja paarist kartlikust autojuhist, kes ei julge mööda sõita, on ajuvabaduse tipp icon_neutral.gif
Kallid kaasmaalased - kui teie sõiduoskused ei võimalda sõita lubatud sõidukiirusega ja teie taha on kogunenud pikk autode rivi, tõmmake palun mõnda bussitaskusse ja tehke väike paus ning laske normaalsed liiklejad mööda.
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 08.02.2015 23:12:41 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Krt, see Tallinn-Tartu mnt 65-ga ülipikas kolonnis venimine, mis põhjustatud paarist aeglasemast autost ja paarist kartlikust autojuhist, kes ei julge mööda sõita, on ajuvabaduse tipp icon_neutral.gif
Kallid kaasmaalased - kui teie sõiduoskused ei võimalda sõita lubatud sõidukiirusega ja teie taha on kogunenud pikk autode rivi, tõmmake palun mõnda bussitaskusse ja tehke väike paus ning laske normaalsed liiklejad mööda.
looda sa, et keegi nii ka teeb! Hea, et enam tln-trt mnt ei sõitle. Tean neid olukordi küll ja veel. Sai sõidetud tipptunni ajal reedeti tartu - kõvasti oleks meenutada icon_razz.gif
Eile öösel sadas võimsalt lund ja terve tee oli lumine (mitte üht rehvijälge), sai ilusti 110-140 lasta, aga 90 ei sõidetud. Üksikuid, keda nägin, sõitsid 50-70. Üks mure on, et ei osteta kvaliteet rehve, vaid mingeid kahtlaseid, siis ei julgegi norm kiirusega sõita.

_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2015 23:12:43 vasta tsitaadiga

Tuleb mööda minna ja vahele suruda
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2015 23:16:12 vasta tsitaadiga

davidco kirjutas:
Tanel kirjutas:
Krt, see Tallinn-Tartu mnt 65-ga ülipikas kolonnis venimine, mis põhjustatud paarist aeglasemast autost ja paarist kartlikust autojuhist, kes ei julge mööda sõita, on ajuvabaduse tipp icon_neutral.gif
Kallid kaasmaalased - kui teie sõiduoskused ei võimalda sõita lubatud sõidukiirusega ja teie taha on kogunenud pikk autode rivi, tõmmake palun mõnda bussitaskusse ja tehke väike paus ning laske normaalsed liiklejad mööda.
looda sa, et keegi nii ka teeb! Hea, et enam tln-trt mnt ei sõitle. Tean neid olukordi küll ja veel. Sai sõidetud tipptunni ajal reedeti tartu - kõvasti oleks meenutada icon_razz.gif
Eile öösel sadas võimsalt lund ja terve tee oli lumine (mitte üht rehvijälge), sai ilusti 110-140 lasta, aga 90 ei sõidetud. Üksikuid, keda nägin, sõitsid 50-70. Üks mure on, et ei osteta kvaliteet rehve, vaid mingeid kahtlaseid, siis ei julgegi norm kiirusega sõita.


Mis kella ajal sa liikusid?
Ise sõitsin Otepää-Tallinn.
Enne Tartut juba oli mingi 10 autoga kolonn, lasid rõõmsalt 55 üksteise sabas.
Panin kõigist mööda hea pidamine ja kõik jutud. Tee oli lörtsine kergelt.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2015 23:19:57 vasta tsitaadiga

keerasin adaveres korraks kolonnist bussipeatusse. hiljem oli rahulikum. tallinn-tartu oli veel kena ilmselt sellest, et sõidetakse, türi-rapla oli metsavahel jupike hullem. ma sõitsin kui sain sinna 80/85 / 90 kanti.. eebga minnakse nagu postist / mõni venib 60 ga. üks buss suutis ka puurmani viaduktil 55 kmh teha..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 09.02.2015 08:01:51 vasta tsitaadiga

Miks? Lund oli ka vä?
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2015 08:24:41 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Krt, see Tallinn-Tartu mnt 65-ga ülipikas kolonnis venimine, mis põhjustatud paarist aeglasemast autost ja paarist kartlikust autojuhist, kes ei julge mööda sõita, on ajuvabaduse tipp icon_neutral.gif
Kallid kaasmaalased - kui teie sõiduoskused ei võimalda sõita lubatud sõidukiirusega ja teie taha on kogunenud pikk autode rivi, tõmmake palun mõnda bussitaskusse ja tehke väike paus ning laske normaalsed liiklejad mööda.
Teeolud olid seal ju ekstreemsed icon_lol.gif
http://rahvahaal.delfi.ee/news/pildid/videod-tuisk-libedus-ja-lumesahad-teeolud-tallinna-tartu-maanteel-on-paris-ekstreemsed?id=70743761

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.02.2015 09:12:06 vasta tsitaadiga

Lumi on iga kell parem kui lausjää... seda sellel aastal ikka palju olnud, isegi neil 4 realistel lõikudel. Viimati Lääne-Virus käies oli Viitna ümbersõit lausjääs. Paide-Tapa lõik korduvalt olnud, nii et seal üllatust pole.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2015 15:08:23 vasta tsitaadiga

-KRANTS-, adaveres otseselt polnud aga väljadel oli tuul põllult üle tee vaalud ajanud. tagumine vend sõitis nina vastu minu autot siis mõtlesin , et nahuij, mul vaja veel kaugele sõita ja minut seismist enam midagi juurde ei anna..

"aaappppiiü, mndid kiusa vaaadä"
http://elu24.postimees.ee/3084971/inetu-lugu-politsei-vaanas-merlyn-uuskulale-200-eurot-trahvi

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2015 15:54:18 vasta tsitaadiga

Eile kella 5 aeg Paidest Tallinna liikudes oli küll liiklus vinks-vonks, sõideti stabiilselt 90km/h ja autosid oli päris palju. Enne Kosele jõudmist jäi teepuhastaja ette ja tekkis kolonn, ise olin kolonni taga otsas aga mingi 3 minutit oli vaja nii sõita ja sai rõõmsalt edasi hooga panna. thumbs_up.gif
Mind häirivad kõige rohkem tegelased kes ei hoia absoluutselt pikivahet, sõidavad 10m seljataga mitmeid kilomeetreid aga mööda kurat ei mõista sõita. No milleks? Ole mees ja sõida mööda, kui julgust pole siis lase vähe suurem vahe sisse. Ilmselgelt tekivadki need pikad kolonnid kui kõik rõõmsalt üksteise piixus kinni istuvad ja keegi mööda ei oska/mõista sõita ning sellepärast peavad kannatama need, kelle auto võimaldab möödasõitu teha aga 10 pealisest autokolonnist on ilmselgelt keeruline seda teha.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 09.02.2015 16:04:01 vasta tsitaadiga

Kui kaamera oleks, siis oleks täna avarii videole saanud. Mingi taksist hakkas Narva maanteelt pöörama Filmi tänavale (ühesuunaline). Siis poole pöörde pealt avastas, et telliskivi ees ja pressis pidureid. Tema taga liikunud fordi pirukas aga ei saanud enam selle peale pidama... Võiks nagu eeldada, et taksojuhid siiski teavad millised on ühesuunalised ja kust sõita võib, aga ju mitte.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2015 16:05:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mind häirivad kõige rohkem tegelased kes ei hoia absoluutselt pikivahet, sõidavad 10m seljataga mitmeid kilomeetreid aga mööda kurat ei mõista sõita. No milleks? Ole mees ja sõida mööda, kui julgust pole siis lase vähe suurem vahe sisse. Ilmselgelt tekivadki need pikad kolonnid kui kõik rõõmsalt üksteise piixus kinni istuvad ja keegi mööda ei oska/mõista sõita ning sellepärast peavad kannatama need, kelle auto võimaldab möödasõitu teha aga 10 pealisest autokolonnist on ilmselgelt keeruline seda teha.

poleks paremini saanud sõnastada thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2015 16:21:24 vasta tsitaadiga

Palju teil siis pikivahet vaja on?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2015 16:22:27 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Palju teil siis pikivahet vaja on?
11m
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2015 16:51:54 vasta tsitaadiga

LS järgi nõutakse maanteel 3 sekundit ehk 90km/h kiirusel 75 m vähemalt (90km/h on täpselt 25m/s). Erandiks on möödasõidule vahetult eelnev ees sõitjale lähenemine.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 09.02.2015 16:58:35, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2015 16:56:25 vasta tsitaadiga

Ei siis oleks liiga lihtne mööda sõita thumbs_down.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2015 16:58:26 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
LS järgi maanteel 3 sekundit ehk 90km/h kiirusel 75 m


Täiesti absurdne asi ju... ehk siis pmst istud roolis ja loed... "üks"....."kaks"... oi, olen lähemal kui 75meetrit. pidurdan.... "üks"..."kaks"... kas keegi mõtles ka OMA PEAGA kui seda seadust loodi? icon_lol.gif


Luuakse selliseid seaduseid järjest mille üle ei ole võimalik järelvalvet teostada... või noh... politseikoolis üle kolme järjest lugema pole vaja õpetada sel juhul icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2015 17:01:47 vasta tsitaadiga

Super AMOLED, sa ei suuda tee ääres suvalist objekti valida või kasvõi katkendliku telgjoone triipu või teist värvi laiku maanteel, millest hakkad sekundeid lugema, kui ees sõitja sellega kohakuti on? Või on kolmeni lugemine liiga keeruline?
Taga sõitja mure on piisavat pikivahet hoida. Muidugi ajab vihaseks, kui ees sõitja kiirusega mängib, aga kui talle tagant sisse sõidad olematu pikivahe tõttu, siis kes automaatselt süüdi jääb?

Muidugi ei hakka sedasi lugema iga kord, aga kui paar-kolm korda loed, siis tekib juba ettekujutus, kui kaugel see 75 m autost vaadates on. Silma järgi hinnatakse kaugust enamasti valesti plussmiinus 50%.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 09.02.2015 17:11:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2015 17:03:09 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Dogbert kirjutas:
LS järgi maanteel 3 sekundit ehk 90km/h kiirusel 75 m


Täiesti absurdne asi ju... ehk siis pmst istud roolis ja loed... "üks"....."kaks"... oi, olen lähemal kui 75meetrit. pidurdan.... "üks"..."kaks"... kas keegi mõtles ka OMA PEAGA kui seda seadust loodi? icon_lol.gif


Luuakse selliseid seaduseid järjest mille üle ei ole võimalik järelvalvet teostada... või noh... politseikoolis üle kolme järjest lugema pole vaja õpetada sel juhul icon_biggrin.gif

kuna erinevatel kiirustel on pidurdusmaa erinev siis meetrites pikivahe määramine on segane.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2015 17:04:07 vasta tsitaadiga

Valmistage end ette nüüd, tuleb lauluraamat
icon_biggrin.gif
Täna oli kuskil mingi logopeedide kokkutulek või?
icon_biggrin.gif
Siin mingi papi ladaga ootas võimalust "kiirteele" keerata, lasi muudkui kõik läbi, taga mingi hea järjekord. Ja siis keeras ka otse teise ritta, mille jaoks see esimene rida seal on???
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
https://www.google.co.uk/maps/@59.402123,24.711073,3a,75y,50.05h,80.47t/data=!3m4!1e1!3m2!1sYDHCHSWjPO5OKP1MAyZQSA!2e0?hl=en
---

üks keeras ka valest kohast sisse, tagurdasid ninad koos
icon_biggrin.gif
https://www.google.co.uk/maps/@59.440481,24.824548,3a,75y,243.13h,86.31t/data=!3m4!1e1!3m2!1sKQO5sNMUaMCJI2OYddbsew!2e0?hl=en
Spoiler Spoiler Spoiler


---
Ja ma olen ikka mingi nähtamatu...
icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


---
Ja seda ma küll ei oodanud, tuleb ette ja tallab pidurit... Lasin plokki... Hea et libe polnud... Arusaamatu, miks pidurit panna???
thumbs_up.gif
Lõpus võitis veel ühe koha veokast ette kihutades...
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Pasuna pärast ei hakka isegi vabandama, poogen, et linnas keelatud, see käib automaatselt, et kao eest totakas...
Kõrvale jõudsin siis mingi papi oli roolis, iste pikali, nina püsti, vaevu nägi üle rooli
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2015 17:14:46 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Super AMOLED, sa ei suuda tee ääres suvalist objekti valida või kasvõi katkendliku telgjoone triipu või teist värvi laiku maanteel, millest hakkad sekundeid lugema, kui ees sõitja sellega kohakuti on? Või on kolmeni lugemine liiga keeruline?
Taga sõitja mure on piisavat pikivahet hoida. Muidugi ajab vihaseks, kui ees sõitja kiirusega mängib, aga kui talle tagant sisse sõidad olematu pikivahe tõttu, siis kes automaatselt süüdi jääb?

Muidugi ei hakka sedasi lugema iga kord, aga kui paar-kolm korda loed, siis tekib juba ettekujutus, kui kaugel see 75 m autost vaadates on. Silma järgi hinnatakse kaugust enamasti valesti plussmiinus 50%.



yolo. mina võtan pikivahet selle järgi milline on teekate... kui on kuiv, siis sõidan tagumikus aga kui on sopane, hoian nii kaugele, et tuuleklaas jääks enamvähem puhtaks. palju loogilisem
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2015 17:27:05 vasta tsitaadiga

järgmine vinguja, ma ju korraks võtsin end lahti...
Politsei tegi Merlyn Uuskülale räige trahvi
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.2 (küsitlus möödasõidu võimaliku kiiruseületamise kohta) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 255, 256, 257 ... 438, 439, 440  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.