|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
11.11.2014 22:05:08
|
|
|
Meestel on ikka kõvasti veel tööd teha. Pärast 400buldi sai uuesti proovitud ja lausa mõnus oli bmw m3 GT-ga nordi juba sõita.
Aga enamus autode jhitavus on ikka katki. Haige understeering ja kahtlane libisemine
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
11.11.2014 22:18:54
|
|
|
Rehvid külmad?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
11.11.2014 23:55:00
|
|
|
gan3b, Ei ütleks.
Ühel autol normaalne(reaalne?) pidamine isegi kui külmad rehvid, teisel mitte...
Vaja veel nokitseda neil
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavenz
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2011
|
12.11.2014 00:00:58
|
|
|
| kui understeerist juttu tuli juba siis kas keegi driftimist on proovinud selles mängus?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remain
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remain
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010
|
23.11.2014 15:44:50
|
|
|
| remain kirjutas: |
| okei nice, nendega mängu saab ka kohe? |
pre order ju
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
26.11.2014 13:41:51
|
|
|
Proovisin siis lõpuks mängu ära.
Võib öelda, et pole paha, mis sest, et see alles lapse kingades.
Kõige rohkem häirib füüsika, see on kohati väga vigane, üle katuse lendamisi päris palju.
Graafika muidugi super, masinate detailid on ülimad, helid ka väga head.
Ei jõua lõpp-produkti ära oodatagi
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
26.11.2014 15:55:55
|
|
|
| martin366, Kuidas mängu proovida said, see pole väljaski veel ju.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.11.2014 15:58:11
|
|
|
Pooled siin teemas saavad mängida (kaasaarvatud mina). Tuli lihtsalt õigel ajal "osta" - siis küll oli pigem annetamisega veel tegu.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
26.11.2014 20:33:36
|
|
|
martin366, lapse kingades? see on final game... väga vähe suudetakse muuta paari kuuga. Lihtsalt tehakse menüüd ümber jms... suht skeptiline olen kahjuks CARSi suhtes... midagi erilist ta küll pole.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
26.11.2014 20:41:08
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
martin366, lapse kingades? see on final game... väga vähe suudetakse muuta paari kuuga. Lihtsalt tehakse menüüd ümber jms... suht skeptiline olen kahjuks CARSi suhtes... midagi erilist ta küll pole. |
No ma tõesti loodan, et suudetakse vähemalt mängitavaks teha
Aega veel on
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavenz
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2011
|
26.11.2014 23:58:04
|
|
|
kui füüsika tõesti nii sitt on siis hea meel, et pre orderi ära katkestasin ja assetto corsa soetasin selle asemel
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
27.11.2014 00:08:33
|
|
|
| Taavenz kirjutas: |
kui füüsika tõesti nii sitt on siis hea meel, et pre orderi ära katkestasin ja assetto corsa soetasin selle asemel  |
Assettol tükkmaad parem füüsika
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
27.11.2014 01:36:08
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
| Taavenz kirjutas: |
| kui füüsika tõesti nii sitt on siis hea meel, et pre orderi ära katkestasin ja assetto corsa soetasin selle asemel :D |
Assettol tükkmaad parem füüsika :) |
Kui head füüsikat taga ajada, siis tuleb pilgud paraku rFactor 2 poole seada. Kui vaid saaks mängu, kus oleks Assetto visuaalid ja rF2 füüsika... ootan seda päeva :)
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
27.11.2014 06:41:21
|
|
|
Ma mängin vist küll mingit muud mängu, väga hea on pcars.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jack.igg
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2013
|
27.11.2014 10:22:11
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
| martin366 kirjutas: |
| Taavenz kirjutas: |
kui füüsika tõesti nii sitt on siis hea meel, et pre orderi ära katkestasin ja assetto corsa soetasin selle asemel  |
Assettol tükkmaad parem füüsika  |
Kui head füüsikat taga ajada, siis tuleb pilgud paraku rFactor 2 poole seada. Kui vaid saaks mängu, kus oleks Assetto visuaalid ja rF2 füüsika... ootan seda päeva  |
See oleks õudusunenägu kui assetto füüsika solgitakse rfactor2 omaga ära!!! Assettol on kohe tunda kuidas on nähtud vaeva erineva veo, käigukastide ja turbo koosluse toimima panemises. RF2 seda tunnet ei paku ja seepärast ei raiska sellele rohkem aega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002

|
27.11.2014 11:33:15
|
|
|
Ma ütleks, et see on natuke selline kellele emad, kellele tütred tüüpi vaidlus. Selge on see, et 2014 seisuga väga mitmeid potentsiaalseid mänge mis pakuvad igaüks oma koha pealt midagi racing maailmale. On ta siis iRacing, rFactor2, LFS, Asseto Corsa või Project CARS. Igaüks keskendub neist mingile enda jaoks tähtsamale lõigule, ideaalsed pole neist ükski. Kui nüüd teemast rääkida siis selge on ka see, et Project CARS on ikka väga bugine veel ning loetud kuud väljatulekuni, tähendab seda, et tiimil peaks olema käed ja jalad tööd täis, et ennem väljatulekut mingit moodi valmis tükiga hakkama saada. Aga nagu me juba enamus ka teame, siis tänapäeva tarkvara arenduses kipub ikka olema asi nii, et laseme toote välja ja siis parandame
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.11.2014 12:59:37
|
|
|
Prpject cars vajab tugevalt mängija poolt seadistuse näppimist, et asi reaalsemaks saaks. By default on nagu on. Buge on jah hulgi ja ma ei imestaks, kui väljatulekut taas mingi pool aastat edasi lükatakse.
Mina ei tea kuidas teistele, aga rfactor on küll suht imelik, (eriti kui LFSi pealt sinna lennata) rF2 pole proovinud. Parima/reaalseima tunnetuse olen siiski endiselt LFS-st saanud.
Aga jah, nagu Equinox ütles, kellele mis mäng paremini sobib...
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
27.11.2014 20:56:57
|
|
|
Aja peale sõidud vähe vigased või mina millestki valesti aru saanud ??
Alustasin LMP1 hooaega. Viimased sõitjad said ringiga pähe, kuid tulemustes muudmoodi kirjas, et kes aja ületades esimesena finishisse jõudsid on esimesed
Ehk siis lühidalt nt: Kes sõidab peale 20min sõitu esimesena üle finishi joone on võitnud, mis sest et on ringiga kiirematelt pähe saanud
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
29.11.2014 06:05:00
|
|
|
martin366, sellised vead siiamaani ja mõni kuu reliisini..
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remain
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2011
|
01.12.2014 10:58:49
|
|
|
Välimuselt ja graafiliselt on kõik väga detailne ja kaunis aga no see juhitavus on täielik shift 2 okse ikka.
_________________ http://www.facebook.com/dNbsonix |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.12.2014 01:07:39
|
|
|
Vähe arenenud ikka on. Peale jupp aega puldi seadetega ja muude juhtimist puudutavate seadetega mässamist sai suht norm juba. (Vähemalt bemari jaoks )
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010
|
16.12.2014 18:53:16
|
|
|
Sain ka siis paar tundi proovida ja peab mainima, et assetto corsaga ei anna võrreldagi. Hoopis teine asi.
Handeling on päris hea minuarust. Tuleb preoder vist ära teha
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
16.12.2014 21:09:37
|
|
|
| november116 kirjutas: |
Sain ka siis paar tundi proovida ja peab mainima, et assetto corsaga ei anna võrreldagi. Hoopis teine asi.
Handeling on päris hea minuarust. Tuleb preoder vist ära teha  |
Mis versiooni proovisid ?
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010
|
16.12.2014 22:06:18
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
| november116 kirjutas: |
Sain ka siis paar tundi proovida ja peab mainima, et assetto corsaga ei anna võrreldagi. Hoopis teine asi.
Handeling on päris hea minuarust. Tuleb preoder vist ära teha  |
Mis versiooni proovisid ? |
829
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
16.12.2014 22:17:56
|
|
|
| november116 kirjutas: |
| martin366 kirjutas: |
| november116 kirjutas: |
Sain ka siis paar tundi proovida ja peab mainima, et assetto corsaga ei anna võrreldagi. Hoopis teine asi.
Handeling on päris hea minuarust. Tuleb preoder vist ära teha  |
Mis versiooni proovisid ? |
829 |
Proovi P1 + Nürburgringi
Seal jumala piix, nähtamatud takistused keset teed jms.
Muidu on enamvähem.
Mul 834 kasutusel
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010
|
16.12.2014 23:28:48
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
| november116 kirjutas: |
| martin366 kirjutas: |
| november116 kirjutas: |
Sain ka siis paar tundi proovida ja peab mainima, et assetto corsaga ei anna võrreldagi. Hoopis teine asi.
Handeling on päris hea minuarust. Tuleb preoder vist ära teha  |
Mis versiooni proovisid ? |
829 |
Proovi P1 + Nürburgringi
Seal jumala piix, nähtamatud takistused keset teed jms.
Muidu on enamvähem.
Mul 834 kasutusel |
P1 mu lemmik lihtsalt. See on täiesti ebareaalne, millise nerdgasm-i suudab üks mäng anda
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
19.01.2015 19:29:05
|
|
|
Spoiler 
_________________ möhhh.. |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
29.01.2015 04:55:41
|
|
|
Ilmastik on pCarsis suurepärane lihsalt
LMP1 klassi lemmik
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reptiilrsk
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2010
|
03.02.2015 16:40:43
|
|
|
| siiamaani väljatulevatest üks paljulubavamaid sim mänge. Assetto Corsa't pole veel proovida jõudnud tänu rooli mitte omamisele praegu. Väga ootan, et tuleks mäng, kus oleks community lfs'i sarnane omadel headel aegadel. PRE ORDER igatahes olemas.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavenz
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2011
|
03.02.2015 17:12:23
|
|
|
| pandac21 kirjutas: |
| siiamaani väljatulevatest üks paljulubavamaid sim mänge. Assetto Corsa't pole veel proovida jõudnud tänu rooli mitte omamisele praegu. Väga ootan, et tuleks mäng, kus oleks community lfs'i sarnane omadel headel aegadel. PRE ORDER igatahes olemas. |
Assetto Corsal on drift community väga hea, siiamaani igati positiivsed kogemused Servereid võiks vähe rohkem olla aga ootan isegi ja vaatab kumb parem mäng olema saab
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reptiilrsk
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2010
|
03.02.2015 19:32:07
|
|
|
| aga kuidas Assetto'l racing community'ga on? Mind huvitavad just ametlikud võistlused, kuhu saab community kaudu regada
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavenz
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2011
|
03.02.2015 19:58:15
|
|
|
| Racing communityt ei ole väga uurinud aga eestlased teevad 1-2 korda GT autodega midagi, vaata Assetto Corsa teemat. Leiad natukene rohkem infot selle kohta
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Will91
HV vaatleja
liitunud: 31.05.2007
|
19.02.2015 10:34:53
|
|
|
Ostsin tänu heale lotoõnnele vanast vimmast vaatamata pCARS'i. Järgmisel päeval tuleb uudis, et release lükatakse edasi 2. aprillile. My mission here is completed.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
19.02.2015 17:04:52
|
|
|
Will91, Mingi pool kuud lükati edasi? Pole nagu eriline asi
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
19.02.2015 17:55:08
|
|
|
Arvata oli, et release edasi lükatakse. Ja ma ei imestaks, kui lükataks veel. Ma lükkaks nende asemel hea aasta edasi, siis jõuab ehk enamus suuremaid buge ära fixida.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Will91
HV vaatleja
liitunud: 31.05.2007
|
20.02.2015 00:59:42
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
| Will91, Mingi pool kuud lükati edasi? Pole nagu eriline asi |
Ei, ma saan aru, et sa kildu ei jaga. Karmanali. Vaatamata sellele, et mul ei ole kõrgeid ootusi pCARS'ile, sooviks ma nüüd, kus ma olen mängu soetanud, seda võimalikult kiiresti järgi proovida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
21.02.2015 13:57:25
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Arvata oli, et release edasi lükatakse. Ja ma ei imestaks, kui lükataks veel. Ma lükkaks nende asemel hea aasta edasi, siis jõuab ehk enamus suuremaid buge ära fixida. |
Mina seda testversiooni mängust ei ole ostnud ja teadupärast see versioon millega te mängu tegemist toetasite oligi ju läbinisti beta ? arvan et lükati edasi selle nõmeda geteaa pärast ja kardeti müüginumbrite pärast Mina seda mängu ootan juba ammu ila tilkudes,kuna pole mingi normaalset automängu üldse praegu mida PC peal mängida ja nüüd jälle lükati edasi
anyway.... tundub et AMD kaartidel ei hakka esiaalgu see mäng alguses hästi jooksma
http://pclab.pl/art62088-6.html
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.02.2015 14:08:35
|
|
|
Isegi mu Phenom x4 (unlocked x6) + HD7870 jookseb see mäng kenasti high sätetel.
FPS-st pole muidugi aimugi, kuid jookseb sujuvalt ja mingit tõkkamist ja drope pole.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002

|
11.03.2015 19:01:03
|
|
|
Potsatas selline teade just postkasti:
| tsitaat: |
Project CARS Members Copies Distribution
Dear Members,
Project CARS is moving quickly towards being released and we would like to thank all of you for your continued support during the past three and a half years.
We're happy to announce that we are ready to distribute the WMD member copies of Project CARS. Please make sure to read the information below carefully:
Members will be receiving the Digital Edition of Project CARS via Steam, including both the five Limited Edition cars as well as the Modified Car Pack, so you'll be getting the full load of content available at release.
Due to a variety of organizational reasons, we're unable to offer a choice of platform for the free copy. Instead, all members will be receiving the PC version of Project CARS, the Steam beta key of all members with Full Member level and above will be converted into the full retail version free of charge.
As announced before, Junior Members & Team Members will be receiving a rebate or discount based on their initial commitment. Due to the way Steam handles rebates/ discounts, we will not be able to offer the fixed rebates (10€ for Junior Members, 25€ for Team Members) we originally planned. Instead, members will be receiving a percentage-based rebate (20% off for Junior Members, 50% off for Team Members) based on the Steam retail price in your region. Since Steam prices differ from country to country, the actual amount of the rebate can vary between members.
We trust that this solution is satisfactory for the vast majority of members and we hope you understand that, all things considered, this is our only viable course of action.
Members who are unhappy with this solution are of course free to take advantage of a full refund by clicking here.
For anyone who asks for a refund after they have received a copy of the game, their refund will be the full amount less the current retail price of the game.
Those of you who unfortunately decide to leave us should be aware that taking advantage of the refund results in the end of your membership and therefore both the access to WMD being terminated as well as losing out on your share of the game's sales returns.
With the release of Project CARS closing in, everyone should make sure they're set up to receive both the Steam version and their share of the game's returns:
Project CARS Release Checklist:
1. Make sure your Project CARS Steam installation is working
Your Project CARS beta key will be converted into the retail version so players should make sure their Steam installation is up and running. Those of you who haven't installed the Steam version yet can find detailed instructions here.
2. Set up your Paypal account to receive returns
Please make sure to have a valid Paypal address associated with your account, your Paypal info can be changed via the Control Panel ("About Me" section).
Also, please make sure your Paypal account is set up to receive money as your share of the game's returns will be sent to your Paypal account.
Alternate money transfer methods (ie: Bank wire transfer) may be available for higher tiers (Managers+) with a fixed handling cost.
3. Keep in touch
Please make sure to regularly visit the World of Mass Development forums after the game's release to keep up with the latest developments regarding your membership and Project CARS.
|
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
11.03.2015 19:55:02
|
|
|
Homme Londonisse Rezzedile ja neil peaks booth olema seal ka, keegi soovib, et mingeid küsimusi esitaks?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
11.03.2015 21:39:28
|
|
|
Ja nii ta läheb... aga pole hullu, betatesteriks ka hakata ei tahaks
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
11.03.2015 23:00:50
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
| Homme Londonisse Rezzedile ja neil peaks booth olema seal ka, keegi soovib, et mingeid küsimusi esitaks? |
Küsi miks nad piiksud seda koguaeg edasi lükkavad ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Will91
HV vaatleja
liitunud: 31.05.2007
|
13.03.2015 12:56:59
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| HDTanel kirjutas: |
| Homme Londonisse Rezzedile ja neil peaks booth olema seal ka, keegi soovib, et mingeid küsimusi esitaks? |
Küsi miks nad piiksud seda koguaeg edasi lükkavad ? :-| |
http://www.isrtv.com/project-cars/project-cars-delayed-2/
ISRTV annab isegi mõistliku vastuse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.03.2015 16:06:44
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| HDTanel kirjutas: |
| Homme Londonisse Rezzedile ja neil peaks booth olema seal ka, keegi soovib, et mingeid küsimusi esitaks? |
Küsi miks nad piiksud seda koguaeg edasi lükkavad ?  |
Soovid sellise pildiga mängida? (Tegu on bug-ga mitte graafikakaart vms jamaga - järgi uuritud)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
13.03.2015 17:57:30
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
| HDTanel kirjutas: |
| Homme Londonisse Rezzedile ja neil peaks booth olema seal ka, keegi soovib, et mingeid küsimusi esitaks? |
Küsi miks nad piiksud seda koguaeg edasi lükkavad ?  |
Soovid sellise pildiga mängida? (Tegu on bug-ga mitte graafikakaart vms jamaga - järgi uuritud)
 |
Väheke bloomi jah
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
14.03.2015 10:32:00
|
|
|
Olen mitu päeva Rezzedil nüüd olnud ja dafuq CARS-iga toimub
On neil raha otsas või mis?
Tuttav rääkis, miks tegelikult hilinevad.. neil olevat TONNIDE viisi bugisi olnud kui Microsoftile mängu esitasid, et konsoolile reliisida saaks. Sama ka PS kohta ning tuttav ei usu, et Mai ka viimane kuupäev on.
Rezzedil läks mitu tundi aega, et neid üles üldse leida... ma alguses ei saanudki aru, et esimesel korrusel ka kaks ruumi on kus mänge on ja nad on seal... või.. ta on seal.
Nimelt ÜKS inimene kohal koos mingi 20" monitoriga.. thats it... kuskil pimedas nurgas esimesel korrusel kuhu enamus rahvast üldse ei jõudnudki.
Milleks üldse kohale tulla niiviisi..
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|