Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Project C.A.R.S. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 11.11.2014 22:05:08 vasta tsitaadiga

Meestel on ikka kõvasti veel tööd teha. Pärast 400buldi sai uuesti proovitud ja lausa mõnus oli bmw m3 GT-ga nordi juba sõita.
Aga enamus autode jhitavus on ikka katki. Haige understeering ja kahtlane libisemine icon_neutral.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 22:18:54 vasta tsitaadiga

Rehvid külmad?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 11.11.2014 23:55:00 vasta tsitaadiga

gan3b, Ei ütleks.
Ühel autol normaalne(reaalne?) pidamine isegi kui külmad rehvid, teisel mitte...
Vaja veel nokitseda neil beer_yum.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavenz
HV kasutaja
Taavenz

liitunud: 10.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 00:00:58 vasta tsitaadiga

kui understeerist juttu tuli juba siis kas keegi driftimist on proovinud selles mängus?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 22.11.2014 15:43:33 vasta tsitaadiga

nüüd saab juba pre-purchase sooritada

Available: 17 March, 2015
49,99€

http://store.steampowered.com/app/234630/

_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 20:19:29 vasta tsitaadiga

remain, Väga ammu juba saanud. Ja normaalseks hinnaks on kuskil 28€ http://www.allkeyshop.com/blog/buy-project-cars-cd-key-compare-prices/
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 23.11.2014 15:31:54 vasta tsitaadiga

okei nice, nendega mängu saab ka kohe?
_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 15:44:50 vasta tsitaadiga

remain kirjutas:
okei nice, nendega mängu saab ka kohe?

pre order ju
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 13:41:51 vasta tsitaadiga

Proovisin siis lõpuks mängu ära.
Võib öelda, et pole paha, mis sest, et see alles lapse kingades.
Kõige rohkem häirib füüsika, see on kohati väga vigane, üle katuse lendamisi päris palju.
Graafika muidugi super, masinate detailid on ülimad, helid ka väga head.
Ei jõua lõpp-produkti ära oodatagi icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 26.11.2014 15:55:55 vasta tsitaadiga

martin366, Kuidas mängu proovida said, see pole väljaski veel ju.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 15:58:11 vasta tsitaadiga

Pooled siin teemas saavad mängida (kaasaarvatud mina). Tuli lihtsalt õigel ajal "osta" - siis küll oli pigem annetamisega veel tegu.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 20:33:36 vasta tsitaadiga

martin366, lapse kingades? icon_lol.gif see on final game... väga vähe suudetakse muuta paari kuuga. Lihtsalt tehakse menüüd ümber jms... suht skeptiline olen kahjuks CARSi suhtes... midagi erilist ta küll pole.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 20:41:08 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
martin366, lapse kingades? icon_lol.gif see on final game... väga vähe suudetakse muuta paari kuuga. Lihtsalt tehakse menüüd ümber jms... suht skeptiline olen kahjuks CARSi suhtes... midagi erilist ta küll pole.

No ma tõesti loodan, et suudetakse vähemalt mängitavaks teha icon_biggrin.gif
Aega veel on icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavenz
HV kasutaja
Taavenz

liitunud: 10.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 23:58:04 vasta tsitaadiga

kui füüsika tõesti nii sitt on siis hea meel, et pre orderi ära katkestasin ja assetto corsa soetasin selle asemel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 00:08:33 vasta tsitaadiga

Taavenz kirjutas:
kui füüsika tõesti nii sitt on siis hea meel, et pre orderi ära katkestasin ja assetto corsa soetasin selle asemel icon_biggrin.gif


Assettol tükkmaad parem füüsika icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 01:36:08 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
Taavenz kirjutas:
kui füüsika tõesti nii sitt on siis hea meel, et pre orderi ära katkestasin ja assetto corsa soetasin selle asemel :D


Assettol tükkmaad parem füüsika :)
Kui head füüsikat taga ajada, siis tuleb pilgud paraku rFactor 2 poole seada. Kui vaid saaks mängu, kus oleks Assetto visuaalid ja rF2 füüsika... ootan seda päeva :)
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 06:41:21 vasta tsitaadiga

Ma mängin vist küll mingit muud mängu, väga hea on pcars.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 27.11.2014 10:22:11 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
martin366 kirjutas:
Taavenz kirjutas:
kui füüsika tõesti nii sitt on siis hea meel, et pre orderi ära katkestasin ja assetto corsa soetasin selle asemel icon_biggrin.gif


Assettol tükkmaad parem füüsika icon_smile.gif
Kui head füüsikat taga ajada, siis tuleb pilgud paraku rFactor 2 poole seada. Kui vaid saaks mängu, kus oleks Assetto visuaalid ja rF2 füüsika... ootan seda päeva icon_smile.gif


See oleks õudusunenägu kui assetto füüsika solgitakse rfactor2 omaga ära!!! Assettol on kohe tunda kuidas on nähtud vaeva erineva veo, käigukastide ja turbo koosluse toimima panemises. RF2 seda tunnet ei paku ja seepärast ei raiska sellele rohkem aega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 11:33:15 vasta tsitaadiga

Ma ütleks, et see on natuke selline kellele emad, kellele tütred tüüpi vaidlus. Selge on see, et 2014 seisuga väga mitmeid potentsiaalseid mänge mis pakuvad igaüks oma koha pealt midagi racing maailmale. On ta siis iRacing, rFactor2, LFS, Asseto Corsa või Project CARS. Igaüks keskendub neist mingile enda jaoks tähtsamale lõigule, ideaalsed pole neist ükski. Kui nüüd teemast rääkida siis selge on ka see, et Project CARS on ikka väga bugine veel ning loetud kuud väljatulekuni, tähendab seda, et tiimil peaks olema käed ja jalad tööd täis, et ennem väljatulekut mingit moodi valmis tükiga hakkama saada. Aga nagu me juba enamus ka teame, siis tänapäeva tarkvara arenduses kipub ikka olema asi nii, et laseme toote välja ja siis parandame icon_smile.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 12:59:37 vasta tsitaadiga

Prpject cars vajab tugevalt mängija poolt seadistuse näppimist, et asi reaalsemaks saaks. By default on nagu on. Buge on jah hulgi ja ma ei imestaks, kui väljatulekut taas mingi pool aastat edasi lükatakse.

Mina ei tea kuidas teistele, aga rfactor on küll suht imelik, (eriti kui LFSi pealt sinna lennata) rF2 pole proovinud. Parima/reaalseima tunnetuse olen siiski endiselt LFS-st saanud.
Aga jah, nagu Equinox ütles, kellele mis mäng paremini sobib...

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 20:56:57 vasta tsitaadiga

Aja peale sõidud vähe vigased või mina millestki valesti aru saanud ??
Alustasin LMP1 hooaega. Viimased sõitjad said ringiga pähe, kuid tulemustes muudmoodi kirjas, et kes aja ületades esimesena finishisse jõudsid on esimesed icon_eek.gif
Ehk siis lühidalt nt: Kes sõidab peale 20min sõitu esimesena üle finishi joone on võitnud, mis sest et on ringiga kiirematelt pähe saanud icon_lol.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 06:05:00 vasta tsitaadiga

martin366, sellised vead siiamaani ja mõni kuu reliisini..
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 01.12.2014 10:58:49 vasta tsitaadiga

Välimuselt ja graafiliselt on kõik väga detailne ja kaunis aga no see juhitavus on täielik shift 2 okse ikka.
_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2014 01:07:39 vasta tsitaadiga

Vähe arenenud ikka on. Peale jupp aega puldi seadetega ja muude juhtimist puudutavate seadetega mässamist sai suht norm juba. (Vähemalt bemari jaoks icon_biggrin.gif)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2014 18:53:16 vasta tsitaadiga

Sain ka siis paar tundi proovida ja peab mainima, et assetto corsaga ei anna võrreldagi. Hoopis teine asi.
Handeling on päris hea minuarust. Tuleb preoder vist ära teha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2014 21:09:37 vasta tsitaadiga

november116 kirjutas:
Sain ka siis paar tundi proovida ja peab mainima, et assetto corsaga ei anna võrreldagi. Hoopis teine asi.
Handeling on päris hea minuarust. Tuleb preoder vist ära teha thumbs_up.gif

Mis versiooni proovisid ?
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2014 22:06:18 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
november116 kirjutas:
Sain ka siis paar tundi proovida ja peab mainima, et assetto corsaga ei anna võrreldagi. Hoopis teine asi.
Handeling on päris hea minuarust. Tuleb preoder vist ära teha thumbs_up.gif

Mis versiooni proovisid ?

829
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2014 22:17:56 vasta tsitaadiga

november116 kirjutas:
martin366 kirjutas:
november116 kirjutas:
Sain ka siis paar tundi proovida ja peab mainima, et assetto corsaga ei anna võrreldagi. Hoopis teine asi.
Handeling on päris hea minuarust. Tuleb preoder vist ära teha thumbs_up.gif

Mis versiooni proovisid ?

829

Proovi P1 + Nürburgringi
Seal jumala piix, nähtamatud takistused keset teed jms.
Muidu on enamvähem.
Mul 834 kasutusel
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2014 23:28:48 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
november116 kirjutas:
martin366 kirjutas:
november116 kirjutas:
Sain ka siis paar tundi proovida ja peab mainima, et assetto corsaga ei anna võrreldagi. Hoopis teine asi.
Handeling on päris hea minuarust. Tuleb preoder vist ära teha thumbs_up.gif

Mis versiooni proovisid ?

829

Proovi P1 + Nürburgringi
Seal jumala piix, nähtamatud takistused keset teed jms.
Muidu on enamvähem.
Mul 834 kasutusel

P1 mu lemmik lihtsalt. See on täiesti ebareaalne, millise nerdgasm-i suudab üks mäng anda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 19.01.2015 19:29:05 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 04:55:41 vasta tsitaadiga

Ilmastik on pCarsis suurepärane lihsalt icon_smile.gif



LMP1 klassi lemmik
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reptiilrsk
HV vaatleja
reptiilrsk

liitunud: 21.10.2010




sõnum 03.02.2015 16:40:43 vasta tsitaadiga

siiamaani väljatulevatest üks paljulubavamaid sim mänge. Assetto Corsa't pole veel proovida jõudnud tänu rooli mitte omamisele praegu. Väga ootan, et tuleks mäng, kus oleks community lfs'i sarnane omadel headel aegadel. PRE ORDER igatahes olemas.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavenz
HV kasutaja
Taavenz

liitunud: 10.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2015 17:12:23 vasta tsitaadiga

pandac21 kirjutas:
siiamaani väljatulevatest üks paljulubavamaid sim mänge. Assetto Corsa't pole veel proovida jõudnud tänu rooli mitte omamisele praegu. Väga ootan, et tuleks mäng, kus oleks community lfs'i sarnane omadel headel aegadel. PRE ORDER igatahes olemas.
Assetto Corsal on drift community väga hea, siiamaani igati positiivsed kogemused thumbs_up.gif Servereid võiks vähe rohkem olla aga ootan isegi ja vaatab kumb parem mäng olema saab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reptiilrsk
HV vaatleja
reptiilrsk

liitunud: 21.10.2010




sõnum 03.02.2015 19:32:07 vasta tsitaadiga

aga kuidas Assetto'l racing community'ga on? Mind huvitavad just ametlikud võistlused, kuhu saab community kaudu regada
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavenz
HV kasutaja
Taavenz

liitunud: 10.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2015 19:58:15 vasta tsitaadiga

Racing communityt ei ole väga uurinud aga eestlased teevad 1-2 korda GT autodega midagi, vaata Assetto Corsa teemat. Leiad natukene rohkem infot selle kohta
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Will91
HV vaatleja

liitunud: 31.05.2007




sõnum 19.02.2015 10:34:53 vasta tsitaadiga

Ostsin tänu heale lotoõnnele vanast vimmast vaatamata pCARS'i. Järgmisel päeval tuleb uudis, et release lükatakse edasi 2. aprillile. My mission here is completed. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 17:04:52 vasta tsitaadiga

Will91, Mingi pool kuud lükati edasi? Pole nagu eriline asi
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 17:55:08 vasta tsitaadiga

Arvata oli, et release edasi lükatakse. Ja ma ei imestaks, kui lükataks veel. Ma lükkaks nende asemel hea aasta edasi, siis jõuab ehk enamus suuremaid buge ära fixida.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Will91
HV vaatleja

liitunud: 31.05.2007




sõnum 20.02.2015 00:59:42 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Will91, Mingi pool kuud lükati edasi? Pole nagu eriline asi

Ei, ma saan aru, et sa kildu ei jaga. Karmanali. Vaatamata sellele, et mul ei ole kõrgeid ootusi pCARS'ile, sooviks ma nüüd, kus ma olen mängu soetanud, seda võimalikult kiiresti järgi proovida. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 21.02.2015 13:57:25 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Arvata oli, et release edasi lükatakse. Ja ma ei imestaks, kui lükataks veel. Ma lükkaks nende asemel hea aasta edasi, siis jõuab ehk enamus suuremaid buge ära fixida.


Mina seda testversiooni mängust ei ole ostnud ja teadupärast see versioon millega te mängu tegemist toetasite oligi ju läbinisti beta ? arvan et lükati edasi selle nõmeda geteaa pärast ja kardeti müüginumbrite pärast icon_rolleyes.gif Mina seda mängu ootan juba ammu ila tilkudes,kuna pole mingi normaalset automängu üldse praegu mida PC peal mängida icon_confused.gif ja nüüd jälle lükati edasi icon_sad.gif

anyway.... tundub et AMD kaartidel ei hakka esiaalgu see mäng alguses hästi jooksma icon_biggrin.gif

http://pclab.pl/art62088-6.html
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2015 14:08:35 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:

anyway.... tundub et AMD kaartidel ei hakka esiaalgu see mäng alguses hästi jooksma icon_biggrin.gif

http://pclab.pl/art62088-6.html

Isegi mu Phenom x4 (unlocked x6) + HD7870 jookseb see mäng kenasti high sätetel. icon_rolleyes.gif
FPS-st pole muidugi aimugi, kuid jookseb sujuvalt ja mingit tõkkamist ja drope pole.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2015 19:01:03 vasta tsitaadiga

Potsatas selline teade just postkasti:

tsitaat:

Project CARS Members Copies Distribution

Dear Members,

Project CARS is moving quickly towards being released and we would like to thank all of you for your continued support during the past three and a half years.

We're happy to announce that we are ready to distribute the WMD member copies of Project CARS. Please make sure to read the information below carefully:

Members will be receiving the Digital Edition of Project CARS via Steam, including both the five Limited Edition cars as well as the Modified Car Pack, so you'll be getting the full load of content available at release.

Due to a variety of organizational reasons, we're unable to offer a choice of platform for the free copy. Instead, all members will be receiving the PC version of Project CARS, the Steam beta key of all members with Full Member level and above will be converted into the full retail version free of charge.

As announced before, Junior Members & Team Members will be receiving a rebate or discount based on their initial commitment. Due to the way Steam handles rebates/ discounts, we will not be able to offer the fixed rebates (10€ for Junior Members, 25€ for Team Members) we originally planned. Instead, members will be receiving a percentage-based rebate (20% off for Junior Members, 50% off for Team Members) based on the Steam retail price in your region. Since Steam prices differ from country to country, the actual amount of the rebate can vary between members.

We trust that this solution is satisfactory for the vast majority of members and we hope you understand that, all things considered, this is our only viable course of action.

Members who are unhappy with this solution are of course free to take advantage of a full refund by clicking here.
For anyone who asks for a refund after they have received a copy of the game, their refund will be the full amount less the current retail price of the game.

Those of you who unfortunately decide to leave us should be aware that taking advantage of the refund results in the end of your membership and therefore both the access to WMD being terminated as well as losing out on your share of the game's sales returns.

With the release of Project CARS closing in, everyone should make sure they're set up to receive both the Steam version and their share of the game's returns:



Project CARS Release Checklist:

1. Make sure your Project CARS Steam installation is working

Your Project CARS beta key will be converted into the retail version so players should make sure their Steam installation is up and running. Those of you who haven't installed the Steam version yet can find detailed instructions here.

2. Set up your Paypal account to receive returns

Please make sure to have a valid Paypal address associated with your account, your Paypal info can be changed via the Control Panel ("About Me" section).
Also, please make sure your Paypal account is set up to receive money as your share of the game's returns will be sent to your Paypal account.
Alternate money transfer methods (ie: Bank wire transfer) may be available for higher tiers (Managers+) with a fixed handling cost.

3. Keep in touch

Please make sure to regularly visit the World of Mass Development forums after the game's release to keep up with the latest developments regarding your membership and Project CARS.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2015 19:55:02 vasta tsitaadiga

Homme Londonisse Rezzedile ja neil peaks booth olema seal ka, keegi soovib, et mingeid küsimusi esitaks?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 11.03.2015 20:51:27 vasta tsitaadiga

Project CARS Release Date Moves To May 2015
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2015 21:39:28 vasta tsitaadiga

Trwind55 kirjutas:
Project CARS Release Date Moves To May 2015

Ja nii ta läheb... aga pole hullu, betatesteriks ka hakata ei tahaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.03.2015 23:00:50 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Homme Londonisse Rezzedile ja neil peaks booth olema seal ka, keegi soovib, et mingeid küsimusi esitaks?


Küsi miks nad piiksud seda koguaeg edasi lükkavad ? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Will91
HV vaatleja

liitunud: 31.05.2007




sõnum 13.03.2015 12:56:59 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Homme Londonisse Rezzedile ja neil peaks booth olema seal ka, keegi soovib, et mingeid küsimusi esitaks?

Küsi miks nad piiksud seda koguaeg edasi lükkavad ? :-|


http://www.isrtv.com/project-cars/project-cars-delayed-2/

ISRTV annab isegi mõistliku vastuse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2015 16:06:44 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Homme Londonisse Rezzedile ja neil peaks booth olema seal ka, keegi soovib, et mingeid küsimusi esitaks?


Küsi miks nad piiksud seda koguaeg edasi lükkavad ? icon_neutral.gif

Soovid sellise pildiga mängida? (Tegu on bug-ga mitte graafikakaart vms jamaga - järgi uuritud)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2015 17:57:30 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Gap kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Homme Londonisse Rezzedile ja neil peaks booth olema seal ka, keegi soovib, et mingeid küsimusi esitaks?


Küsi miks nad piiksud seda koguaeg edasi lükkavad ? icon_neutral.gif

Soovid sellise pildiga mängida? (Tegu on bug-ga mitte graafikakaart vms jamaga - järgi uuritud)

Väheke bloomi jah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2015 10:32:00 vasta tsitaadiga

Olen mitu päeva Rezzedil nüüd olnud ja dafuq CARS-iga toimub icon_eek.gif
On neil raha otsas või mis?
Tuttav rääkis, miks tegelikult hilinevad.. neil olevat TONNIDE viisi bugisi olnud kui Microsoftile mängu esitasid, et konsoolile reliisida saaks. Sama ka PS kohta ning tuttav ei usu, et Mai ka viimane kuupäev on.
Rezzedil läks mitu tundi aega, et neid üles üldse leida... ma alguses ei saanudki aru, et esimesel korrusel ka kaks ruumi on kus mänge on icon_lol.gif ja nad on seal... või.. ta on seal.
Nimelt ÜKS inimene kohal koos mingi 20" monitoriga.. thats it... kuskil pimedas nurgas esimesel korrusel kuhu enamus rahvast üldse ei jõudnudki.
Milleks üldse kohale tulla niiviisi..

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Project C.A.R.S. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.