Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2015 09:31:02 vasta tsitaadiga

Petz kirjutas:
Piduritallajad on just need, kellel mingist Waze-ist ega GPS-ist aimugi pole - vahivad seierit, mis niigi vähemalt 3-4km/h rohkem näitab ja igaks juhuks jätavad veel 5 km/h varuks, et mitte mingil juhul seadust rikkuda. icon_smile.gif

Tundub, et siin teemas on neid mitmeid. Huvitav kas need samad kodanikud vilgutavad kaugtulesid ka kui julged sellisest mööda sõita?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2015 13:28:12 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Reaalselt pole ju sul tarvis teada, kus poitsei tööd teeb. Kui sõidad korrektselt, siis pole ju tarvidust. Pigem on kasu ummikuinfost.
Infost on kasu vaid neile, kes teavad siis selles piirkonnas ontlikud olla, et siis pärast "ohuala" läbimist kõigele vilistada. Ilma selle infota oldaks ehk rohkem ontlikumad.

Igal oinal oma mihklipäev. Nothing personal.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 29.01.2015 16:18:53 vasta tsitaadiga

Aga kui ei sõida lubatud kiirusega või oled veits kindlustuse/ylevaatuse/joobeastmega/rehvidega pahuksis? Kõik ei ole ideaalsed kodanikud nagu Märt
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 29.01.2015 19:09:23 vasta tsitaadiga

Siis ei tohigi ju liigelda. Või ära joo, jooma ju keegi ei sunni, kihutama sunnib kes? Sellised PEAKSKI kinni püütama, olekski õige. Aga ise veel kirute oinaid ja ülbikuid liikluses, nii ongi l
lihtne ässata ja kõva mees olla, ehk vedamisel keegi ka surnuks sõita. thumbs_down.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 29.01.2015 21:24:56 vasta tsitaadiga

Jätke see menditeema, WAZE on navigeerimisel abiks liiklusohutuse tagamisel, ükskõik mis sõiduk tee ääres seisab või olukord liikluses on, see on liiklejale abiks.

PS. Täna passis politseibuss keset pimedat külakolgast libedal ja jäisel teel väliskurvis, ristuval teel olid kellegi kinni pidanud. Isegi 70 alas 70 sõites oli tegu, et nendega mitte nina kokku panna. Kuigi vähetõenäoline, et seal nii tihe wazerite liiklus on, oleks kasulik kui mingi ajutine ohumärk oleks kaardil olemas olnud.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 31.01.2015 20:49:46 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
mikulaine kirjutas:
Dinkz kirjutas:
Mina tegelikult samuti pooldan, et politsei patrullide asukoha info eemaldada. Vähemalt minu jaoks on see täiesti kasutu informatsioon, kui seadust ei riku, siis ei ole ka midagi karta. icon_smile.gif


Kui võrrelda, kas ohutum on kui politsei on peidus või wazes märgitud, siis ma oleks teise variandi poolt. Esimesel juhul kihutaja lendab oma hooga mööda sealt ja okei, jääb vahele ka. Teisel juhul võtab inimene hoo maha ja see on ohutum.

Kui on pikk sirge ja hea nähtavus, siis on politsei ammu enne seda juba kiiruse fikseerinud, kui waze hoiatab patrulli olemasolust.
500-600 meetrit enne raportit teavitab Waze (olenemata raporti tüübist).
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 01.02.2015 00:54:17 vasta tsitaadiga

Kas wazes on võimalik kiiruse kaamera teavitused alati sisse lülitada? Ükspäev sõitsin ühe bussi taga kenasti 85-ga ja mingi hetk otsustasin, et möödun ja niipea kui gaasi puutusin tuli pilt ära 97km/h...waze töötas, aga ei kisanud, et kaamera.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2015 08:39:12 vasta tsitaadiga

Olen isegi tähele pannud, et vahel lihtsalt ei teavita. Ise olen mõelnud, et olen sel ajal võibolla liiga aeglaselt sõitnud vms, samas pole nagu otsest järjepidevust avastanud. Seepärast olengi ühele ekraanipoolele lisaks veel kiirusekaamerate rakenduse tööle pannud. See teavitab alati ja teeb seda alati nii häälekalt, et hajameelsuse süüks küll enam kaamerasse sõitmist panna ei saa.

Just möödasõidul ongi kaamerast või patrullist teavitamine kõige olulisem. See on olukord, kus sa reaalselt ohutuma sõiduvõtte (kiirem möödasõit, mitte 90-ga venimine) eest karistada saad. Seadus on seadus, eksole. Ma olen ikka rohkem kui korra "kiirusekaamerate" hoiatava kõlli peale tagasi reastunud, kuigi olud oleks üle tüki aja just sel momendil möödumiseks ideaalsed olnud.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pikk100
HV vaatleja

liitunud: 10.02.2004




sõnum 01.02.2015 09:54:24 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Kas wazes on võimalik kiiruse kaamera teavitused alati sisse lülitada? Ükspäev sõitsin ühe bussi taga kenasti 85-ga ja mingi hetk otsustasin, et möödun ja niipea kui gaasi puutusin tuli pilt ära 97km/h...waze töötas, aga ei kisanud, et kaamera.

Sama ka endal juhtunud , et waze ei hoiata ja möödasõidul klõps tehakse.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 01.02.2015 10:30:12 vasta tsitaadiga

Minu esimene ja hetkel viimane kaameratrahv tuli samuti möödasõidul, tol hetkel veel waze polnud icon_biggrin.gif Kurioosne on see, et rekka millest möödusin oli heatahtlik ja võttis tee ääres hoogu maha ning ette jõudes, olin alles keset teed kui pildile jäin. See on koht kus järgin reeglit, möödasõit tuleb lõpetada kiirelt ja ohutult, kunagi ei tea, millal keegi veel mulle järgneb, või keegi mulle kusagilt vastu otsustab sõitma hakata.
Seadus keelab kiiruse ületamise ka möödasõidul, seega pilt oli õigustatud ja trahv makstud. Küll aga jääb politseiriigi mulje kui sa üritad liikluses sujuvalt ning ohutult hakkama saada ja kiiruskaamera nö petab inimest. Seega waze on liiklusohutuse tagamisel vastupettus ehk kaitse ootamatus olukorras, pildi eest.

PS. kunagi ei tea, mis oleks juhtunud, kui nõrganärvilisena oleks rekkast möödudes, selle välgu peale ehmatanud ja pidurdanud nõrgemini või tugevamini. Kaamerat silmates jõudis sekund peast läbi käia küll, et kuidas nüüd pildile jäämist vältida.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 01.02.2015 10:50:44 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Siis ei tohigi ju liigelda.

Ütle seda sellele mehele, kes ostis omale paar aastat vana mersu või audi saksamaalt ja rehviraha enam ei jätku, kuid eputama ja kõvatama tahaks ju holliwoodi ette munakividele minna küll...

indrekp kirjutas:
Minu esimene ja hetkel viimane kaameratrahv tuli samuti möödasõidul, tol hetkel veel waze polnud icon_biggrin.gif

Mis aastal see siis juhtus? icon_eek.gif Kui mu info õige on, siis waze on kauem toimetanud, kui eesti kiiruskaamerad...Palju neid kasutajaid sel ajal oli, on muidugi iseasi...



Teeks keegi siia teemasse ka vahelduseks küsitluse? Huvitaks teema, mis ranking kellelgi on? Ja/või kommentaaridesse lisada, kui palju punkte?
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 01.02.2015 11:38:26 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Märt. kirjutas:
Siis ei tohigi ju liigelda.

Ütle seda sellele mehele, kes ostis omale paar aastat vana mersu või audi saksamaalt ja rehviraha enam ei jätku, kuid eputama ja kõvatama tahaks ju holliwoodi ette munakividele minna küll...


Siis ongi paras, kui vahele jääb. Kui pooledki sellised maha korjataks, muutuks liiklemine ohutumaks. thumbs_up.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2015 11:46:02 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Märt. kirjutas:
Siis ei tohigi ju liigelda.

Ütle seda sellele mehele, kes ostis omale paar aastat vana mersu või audi saksamaalt ja rehviraha enam ei jätku, kuid eputama ja kõvatama tahaks ju holliwoodi ette munakividele minna küll...

indrekp kirjutas:
Minu esimene ja hetkel viimane kaameratrahv tuli samuti möödasõidul, tol hetkel veel waze polnud icon_biggrin.gif

Mis aastal see siis juhtus? icon_eek.gif Kui mu info õige on, siis waze on kauem toimetanud, kui eesti kiiruskaamerad...Palju neid kasutajaid sel ajal oli, on muidugi iseasi...



Teeks keegi siia teemasse ka vahelduseks küsitluse? Huvitaks teema, mis ranking kellelgi on? Ja/või kommentaaridesse lisada, kui palju punkte?


Lisaks siis ka kui kaua kasutanud

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 01.02.2015 12:19:42 vasta tsitaadiga

Mis need rankid ja punktid veel on? icon_biggrin.gif

jakuidasneid saab?

Ok, leidsin.kuskilt seadete alt.

https://www.dropbox.com/sc/3fwy3yr5csv5xxu/AADBWbaHOUQ4rcoiGEZQLOira

Kasutanud umbes aasta
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 01.02.2015 12:36:24 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


regasin 5a tagasi, siis oli suht vaikne ja kasutama ei jäänud. 3a tagasi hakkasin kasutama umbes aasta jagu. Siis oli telefoni akuga jama ja pikalt ei kasutanud. Nüüd jookseb pool aastat tahvlis, mis on eraldi selle jaoks soetatud (seal peal ongi ainult waze icon_biggrin.gif)


viimati muutis -KRANTS- 02.02.2015 15:08:34, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 01.02.2015 12:45:50 vasta tsitaadiga

Täpsustan, waze polnud mul tol ajal autos käigus. Waze oli algselt üsna puudulik eesti osas, sestap kohe kasutusele ei võtnud. Päris täpselt ei mäleta, võibolla 5 aastat tagasi oli see pildistamine. Hetkel ka üsna pikalt waze kasutaja, ka mingi 40000 mõõgaga.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2015 12:55:26 vasta tsitaadiga

Ei tea punktidest midagi, pole kunagi sisse loginud. Arusaadav, et inimene tahab pidevalt kiitust ja tunnustust ja punkte, aga nii kuu-paar tagasi, kui ühel päeval äkki libedaks läks, oleks nendele massilistele "ice on the road" märkijatele tahtnud küll anaalselt jääpurika manustada. Ekraan iga 100m tagant hoiatusi täis. No shit? Ice on the road? Eestis, talvel?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.02.2015 16:46:00 vasta tsitaadiga

4 kuuga 35k punkti, 271 puudu rüütlist.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.02.2015 16:50:02 vasta tsitaadiga

mikk36, sul mingi pool ilmselt editori punktid nendest icon_razz.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 01.02.2015 17:41:36 vasta tsitaadiga

Kui mõni ikka punktide kogumise peal väljas ja neid totakaid seisvad autod tee ääres või libe tee (nagu eelnevalt kirjeldati) üles kritseldab, siis pole imestada et punne nii palju.

Minu punnid on ise kogunenud aastatega ja lihtsalt läbisõiduga, vahel korjas neid haloweeni tonte ja jõulude ajal piparkooke ning lumehelbeid. Vahel mõne miilitsa ära märkinud või ohtlikust olukorrast märku andnud, niisama mingit mula sinna üles märkida on täesti arusaamatu.

Muidugi mõne aastaga saab sellest wazest ka üks mahamüüdud äriidee, varsti ei paista selveri ja mcdonaldsi reklaamide tagant navigeeritav ala väljagi. Vahepeale saab veel muid bännereid toppida, eks selleks need suuremad phabletid müüki tulidki.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 01.02.2015 18:27:50 vasta tsitaadiga

Samuti olen mina oma kasutusaja jooksul mingine 10x märkinud mingit teel olevat ohtu (auto teeperves, ment, vmt), ca 50x uuendanud tanklas kütusehindasi (varem oli see asi mõttetu, ei vaatanudki ja panid OK ning punktid käes, nüüd uuendatud miskisel ajal, et peab kõik hinnad ikka ise sisestama ja alles siis kinnitad ja saad punkte) ning eelneva jõuluteemade ja kommide korjamisele sain mingil ajal mingeid jalgpalle ka korjatud. Lisaks on ka kogunenud peaaegu kõik punktid, mis waze ise spetsiaalselt juurde annab (üks sõber, 5 sõpra, sõida 500 miili nädalas jne jne), puudu on vaid see 500 (või palju see oli), kui oled selle kuu top sõitja oma riigis. Suurem osa punne ikka sõitmisest tuleb.
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 03.02.2015 14:35:24 vasta tsitaadiga

Keda need punktid huvitavad, siis tehke kaardiuuendusi...

Mina isiklikult hakkasin kaardistama selle pärast, et Saaremaa oli põhimõtteliselt tühi, Kuressaare ja selle lähiümbruse põhiteed kandsin peale, sama ka Orissaare ja muhu regioon, ~2100 kaardiuuendust, vahepeal mingi nädal aega 3-4h päevas. Loomulikult kandsin kõik tee otsad põhjalikult maaameti GPS kordinaatide järgi sisse ja korrigeerisin kurve waze trackerite järgi enam vähem paika. Siis kui google ää ostis, jäi asi soiku kuna jäin ootama mis edasi saab, kas läheb gmapsi üle või midagi.

_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.02.2015 16:37:31 vasta tsitaadiga

7 kuuga on mõõgaga vibalik ees ja mingi 64k punni. Tee äärde surnud rekkasid punktide pärast küll pole mõtet märkida - iga liigutus annab ju tühise 6 punkti! icon_eek.gif Või olen ma valesti aru saanud? Mina märgin neid objekte ikka puht kohusetundest ja et ühe üksildase weizeri lähedusest teistel ka aimu oleks. Selles ruumis ja ajas, kus mina tavaliselt liigun võib tunde sõita, ilma et ühtegi märki kaasweizeritest kohtaks, seega minu pärast märgitagu kasvõi iga porilomp ära! thumbs_up.gif icon_smile.gif

tsitaat:
Kas wazes on võimalik kiiruse kaamera teavitused alati sisse lülitada? Ükspäev sõitsin ühe bussi taga kenasti 85-ga ja mingi hetk otsustasin, et möödun ja niipea kui gaasi puutusin tuli pilt ära 97km/h...waze töötas, aga ei kisanud, et kaamera.
Minul teavitab küll visuaalselt alati, aga kui kiirus alla piiri, siis ei tee häält jah.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2015 16:55:07 vasta tsitaadiga

10 kuud kasutanud. Mingeid kulinadi perfeerias taga ajanud ei ole, ainult sõitnud, kütuse hinda apteitinud, mente ja teeääres pimedaid masinaid märkinud.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 03.02.2015 18:17:16 vasta tsitaadiga

crypto kirjutas:
Keda need punktid huvitavad, siis tehke kaardiuuendusi...

Mina isiklikult hakkasin kaardistama selle pärast, et Saaremaa oli põhimõtteliselt tühi, Kuressaare ja selle lähiümbruse põhiteed kandsin peale, sama ka Orissaare ja muhu regioon, ~2100 kaardiuuendust, vahepeal mingi nädal aega 3-4h päevas. Loomulikult kandsin kõik tee otsad põhjalikult maaameti GPS kordinaatide järgi sisse ja korrigeerisin kurve waze trackerite järgi enam vähem paika. Siis kui google ää ostis, jäi asi soiku kuna jäin ootama mis edasi saab, kas läheb gmapsi üle või midagi.

Kõigil ei ole sellist aega, et iga päev 3-4 tundi oma aega raisata kaardijoonistamisele icon_biggrin.gif Tasuta töö. Palju punkte siis said kokku selle eest, et tasuv on?

Petz kirjutas:
tsitaat:
Kas wazes on võimalik kiiruse kaamera teavitused alati sisse lülitada? Ükspäev sõitsin ühe bussi taga kenasti 85-ga ja mingi hetk otsustasin, et möödun ja niipea kui gaasi puutusin tuli pilt ära 97km/h...waze töötas, aga ei kisanud, et kaamera.
Minul teavitab küll visuaalselt alati, aga kui kiirus alla piiri, siis ei tee häält jah.

Paar päeva olen nüüd jälginud seda politseimärkimist ja waze hoiatab häälega alles 5-6sekundit enne politseiga (või märgitud asukohaga) kohakuti jõudmist. Selleks ajaks on pollar juba 100 korda kiiruse fikseerinud. Eridi, kui jalgaväristavad lödinäpud märgivad politsei alles kilomeeter pärast temast möödumist, sest kardab trahvi saada ja/või märgitakse sama patrull paarimeetriste vahedega 5 korda... Piisaks kui thumbs_up.gif vajutada õige teavituse eest,
Õnneks kui ma vajutan "not there" kaob see valemärge koheselt ja ma ei pea ootama, et sama asja vajutaks veel mitu liiklejat. Samas on teinekord päris tüütu mingile 5-6 politseimärkele seda vajutada, et ainult üks teavitus jääks. Selle võiks ka süsteem kuidagi ära keelata, et kui üks pollarimärge on olemas, siis mingi maa jooksul teisi lisada ei saakski...
Või siis sarnaselt punktide andmisega, kui teavitatakse "liiklusohust" tuelks jagada ka punkte sellele,k es väärad hoiatused elimineerib. Muidu jäävadki kaardid sitta täis, sest beebiwazerid tahavad korduvate teavitustega kiiresti punkte skoorida.
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.