|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.01.2015 01:37:34
|
|
|
Postipoiss tule tagasi
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
27.01.2015 01:40:32
|
|
|
| MightyO kirjutas: |
| Täna nägin ühte saklast siis, kes koheselt küsis kas saksa keelt räägin, vastasin siis ei ja siis järgnes küsimus, miks sa siis EU serverites mängid. Krakenis ikka igasugust naljakat rahvast koos. |
Noh... eks suurrahva asi. Mitte et see nii peaks olema, ka mulle säärane küsimus sakslaselt uudne... aga omamoodi mõistetav. Niigi hästi läinud, et me pole sattunud mängima serverisse, kus enamus on ühest rahvusest ja ei räägi sõnakestki inglise keeles
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nestev
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2007
|
27.01.2015 04:05:23
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Postipoiss tule tagasi  |
Kahjuks me langesime postipoisiga karu kihvade vahele autos
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
randy111
HV vaatleja
liitunud: 31.03.2008
|
27.01.2015 04:10:13
|
|
|
haha, meie oma veel karjus, et kasutage ingame chati, mu nimi pole eesti oma siis te oleks vast tagasi tuld? vb ei sõdiks, hoiaks kokku, teeks mitu baasi üle kaardi? või hoopis mõni tihedama asustusega pvp servu alternatiiviks?
võimalusi on
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wordmc9
HV Guru
liitunud: 09.07.2006
|
27.01.2015 09:35:22
|
|
|
| smuugeldasite karu autos?
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
286 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
27.01.2015 13:53:35
|
|
|
| Täna oli väike patsch jälle. Servud on üleval justkui, aga sisse ei saa. error g28.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.01.2015 13:59:11
|
|
|
Eile ikka käis mõnus andmine Ranchitos
Kahjuks oli öö samal ajal
Spoiler 
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
27.01.2015 15:05:19
|
|
|
| Amperloom kirjutas: |
| Mis te arvate, kas EU Estonia PVP ja PVE võiksid ka olla? |
Kui sa küsid, kas eestelased võiks koguneda nii PVP kui PVE serverisse ja koostööd teha, siis ma ei näe, kuidas et keegi saaks sellele ei öelda - stiilis, et "ei, eestlased peavad ainult ühes serveris mängima, pve serveris eestlased mängida ei tohi."
Mina isiklikult PVE serveris mängima ei hakka, sest hindan mängus väga kõrgelt teiste mängijate tapmise võimalust ning seda, et teised mängijad võivad ka minule ohtlikud olla.
Eraldi teema on siin meie riigi rahvaarv ja seda mängu mängivate eestlaste arv. Sooviksin pigem seda näha, et meie väike hulk mängijaid kogunevad ühte PVP (või PVP RP) serverisse - koos saaks rohkem igasugust kino teha.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nestev
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2007
|
27.01.2015 16:25:10
|
|
|
Tahtsime karu alla ajada, aga tõmbas juhi ühe litiga maha, mina oma väheste eluga langesin ka kohe
Täna Krakenis mingi vend lasi läbi seina, ootasin ukse juures 3rd personis, järsku vaatan, et lasud käivad ja elud lähevad. Logisin välja, poleks esimene kord xiiterit kohata
Aga looti on küll tohhuja ja pealegi, kuule on endiselt keeruline leida. Auto jupid leidsin ka 2 minutiga, kuid mida pole on auto.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
27.01.2015 16:36:29
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Amperloom kirjutas: |
| Mis te arvate, kas EU Estonia PVP ja PVE võiksid ka olla? |
Kui sa küsid, kas eestelased võiks koguneda nii PVP kui PVE serverisse ja koostööd teha, siis ma ei näe, kuidas et keegi saaks sellele ei öelda - stiilis, et "ei, eestlased peavad ainult ühes serveris mängima, pve serveris eestlased mängida ei tohi."
Mina isiklikult PVE serveris mängima ei hakka, sest hindan mängus väga kõrgelt teiste mängijate tapmise võimalust ning seda, et teised mängijad võivad ka minule ohtlikud olla.
Eraldi teema on siin meie riigi rahvaarv ja seda mängu mängivate eestlaste arv. Sooviksin pigem seda näha, et meie väike hulk mängijaid kogunevad ühte PVP (või PVP RP) serverisse - koos saaks rohkem igasugust kino teha. |
Eks ma olen ka poolt, et koos mängida......esialgselt olen kätt harjutanud PVE serveris, aga plaan on ka PVP mängu teha.
Aga tegelikult polnud see küsimus.
Küsimus ja viitatud link on pigem: Kas serveri valikus võiks olla ka EU Estonia server? PVP ja PVE.
_________________ TehnikaUudised - VirtuaalRuum |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
27.01.2015 21:27:53
|
|
|
täna oli haige kohtumine tsiiteriga, tüüp lendas ja tulistas hullult ikka
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
27.01.2015 22:31:51
|
|
|
| For those that didn't know - You can report cheaters to h1z1hacker@soe.sony.com with a screenshot (F12), server name, and player name. From what I know, they have a guy who handles these emails as they come in, and the sooner you report, the better.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VisaHinGG
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014
|
27.01.2015 22:39:04
|
|
|
| Keegi miskit lühikokkuvõtet mängust teha viitsib?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
27.01.2015 23:03:59
|
|
|
| VisaHinGG kirjutas: |
| Keegi miskit lühikokkuvõtet mängust teha viitsib? |
Nagu dayz, aga zombid on paremini tehtud, mängus on raskem janusse ja nälga surra, rohkem asju saab craftida, rohkem saab ehitada, liikumine on sujuvam, kohtab rohkem mängijaid, zombid on tugevamad, mängutempo natuke kiirem, rohkem masinaid, mootor paremini optimiseeritud, mäng näeb kohati halvem/kohati parem välja, igal juhul jookseb dayz'st paremini.
Mida mängus teha? Tappa teisi mängijaid, zombisid, metsaloomi. Ehitada relvi, maju, lõkse, kaste, aedu, sõita autoga ringi, teha enda isiklik autoparkla, korjata mustikaid, olla loodusfotograaf, avastada kaarti jms.
Hetkel maksab 20/40 eurot. Hiljem on free to play. Mängus on hetkel vigu (EARLY ACCESS ALPHA), aga mäng on tore (kui sulle zombie survival mängud meeldivad). Ära osta seda mängu, kui sind segavad vead või suremine. Sa saad siin mängus surma ja sa kohtad siin mängus vigu.
Kui soovid liituda eestlaste seltskonnaga, siis mängime Kraken (EU) serveris. Meil on väike baas, umbes kuus või rohkem mängijat, vihmavee kogumise võimalus, jäneselõksud, mustikamahla, toorest karuliha, küpsetatud jäneseliha, erinevat tüüpi kirveid ning mälestused vahvatest sõjalugudest, mis lõppesid sellega, et enamus meist said jõhkral moel surma. Suhtleme mumble voicechat serveris (seega koos mängimisel oleks hästi tore, kui sul oleks mikrofon).
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
27.01.2015 23:16:17
|
|
|
| Niipalju kui ma vaatand siis asi suht üheülbaline, täisnoobid jooksevad paljalt ringi ja saavad suhkamit - ülejäänutel vähe arenenumatel enamustel sama punane kiiver peas ja kas vibuvad või udjavad mingi roikaga. Igast kohad äärmiselt detailivaesed a'la kuskil suures tehases on paar getotünni ja kasti.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
randy111
HV vaatleja
liitunud: 31.03.2008
|
27.01.2015 23:25:03
|
|
|
| Nestev kirjutas: |
Tahtsime karu alla ajada, aga tõmbas juhi ühe litiga maha, mina oma väheste eluga langesin ka kohe
Täna Krakenis mingi vend lasi läbi seina, ootasin ukse juures 3rd personis, järsku vaatan, et lasud käivad ja elud lähevad. Logisin välja, poleks esimene kord xiiterit kohata
Aga looti on küll tohhuja ja pealegi, kuule on endiselt keeruline leida. Auto jupid leidsin ka 2 minutiga, kuid mida pole on auto. |
Kuule küll igalpool, zombidel kaasa arvatud. Mendika keldrist sain 50 haavlit ja 96 käsirelva kuuli, siis aga tulid häkkerid ja lasid meid lennates maha. Looti nad ei võtnudki. Kui aga lootini jõudsin, siis timer loodil sai täpselt läbi või bugis ära kui "tab" vajutasin koti lootimise asemel - õpetuseks, lootige kõigepealt stashi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
27.01.2015 23:25:32
|
|
|
| kust küll selline info ?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
27.01.2015 23:36:45
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Niipalju kui ma vaatand siis asi suht üheülbaline, |
On natuke vähem üheülbaline kui dayz või rust hetkel. Kui sellised mängud sulle ei istu, siis tõenäoliselt pole sa ka h1z1 sihtgrupp.
| Auron kirjutas: |
| täisnoobid jooksevad paljalt ringi |
Mängus ei saa paljalt ringi joosta. Iga tegelane tekib maailma riietega. Kui sa otsustad need riided ära võtta, siis tabab sind üllatus - mängija riiete all on teised riided, midya pole võimalik eemaldada. Umbes 20 sekundiga peale mängu siesenemist on endale võimalik teha vibu+nooled ning kasutada kaigast relvana. Kui tekkid sobivasse kohta, siis võib sul paari minutiga juba pussnuga või kirves või püstol olla.
| Auron kirjutas: |
| ja saavad suhkamit |
Õigus. Halvad mängijad surevad enne, nii nagu enamus mängudes.
| Auron kirjutas: |
| ülejäänutel vähe arenenumatel enamustel sama punane kiiver peas ja kas vibuvad või udjavad mingi roikaga. |
Vibu ja roigas on kõigile mängijatele enamvähem kohe kättesaadav. Kiivri saamiseks on natuke õnne vaja, aga jällegi kõigile kättesaadav, mitte midagi erilist. Vibuga üks lask pähe ja mängija on surnud. Kui sa oled tulistamismängudes osav, siis h1z1's võtad vibuga maha ka mängija, kellel on püstol või automaat (vaata streame vms). Ma ei ütle, et vibu on sama hea, kui püstol, aga vibu on päris võimas relv, kui sa oskad seda kasutada.
| Auron kirjutas: |
| Igast kohad äärmiselt detailivaesed a'la kuskil suures tehases on paar getotünni ja kasti. |
Nii ta on, lisaks on olemas erinevat tüüpi majad, muud ehitised jne. Kui sul huvi on, siis google on olemas. Ilmselgelt ei ole mäng nii detailiderohke kui mõni singleplayer rpg.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
27.01.2015 23:57:47
|
|
|
| Timberg, misasi on "sellised mängud" ? Mulle sitaks meeldib igasugune apocalypse teema ja sombiteema aga mitte sellises kuues kus ollakse ülimalt laisk oldud ja mäng sisuliselt algaja modija tasemel tehtud Kus maailm suht igav, kohad äärmiselt tühjad ja need vähesed asjad mis on on siis räigelt duubeldatud ehk terve punt jookseb ringi samas gearis.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
28.01.2015 01:49:29
|
|
|
Ütleme nii, et looti võiks veidi vähem peale tulla - hetkel linna lähed siis on tulevahtus suht kindel + midagi üles võtad, siis 10sec ja juba uued asjad asemel. Võiks miski 10-15min vahet olla vms.
Ma ei tea, mitu x täna pleasant valleys ära surin. Tänav jumala tühi, keeran korraks selja ja 4 venda mu taga ühtäkki - ehk siis ilmselt cheaterid?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
28.01.2015 09:24:57
|
|
|
| koolilapsed on teada saanud, kuidas see käib...
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
28.01.2015 22:56:52
|
|
|
Praegu üks eesti streamer pelab, päris huvitav vaadata.
http://www.twitch.tv/godhyr
Ei tea kas tasub juba osta mängu või on endiselt kohutav?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
29.01.2015 01:00:52
|
|
|
| Gunnar19 kirjutas: |
Praegu üks eesti streamer pelab, päris huvitav vaadata.
http://www.twitch.tv/godhyr
Ei tea kas tasub juba osta mängu või on endiselt kohutav? |
Mäng pole kordagi kohutav olnud. Launchi päeval oli tegemist tavalise feilinud launchiga, ehk mängida ei saanud. Iga päevaga peale seda läks mäng paremaks. Kui dayz meeldib, siis tõenäoliselt meeldib ka see mäng.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
29.01.2015 23:06:41
|
|
|
Eile oli juba päris norm kamp koos
Kuskil 6-st minutist umbes on vähe äkstionit kah
Spoiler 
EDIT: Mõnel on tehtud baasi selline mullast põrand vms, kuidas toda tehakse?
EDIT2: vot selline (ma muidugi ei tea, palju siit näha on, keerake monitori seadeid kuhugi poole
Spoiler 
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.01.2015 12:21:36
|
|
|
Kellel meist kh on 100 kasutajat serveris. Korjake oma nodi kuhugi baasi kokku. Mingi hetk saab serveris olla vaid 1 kasutaja...
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
30.01.2015 15:03:11
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Kellel meist kh on 100 kasutajat serveris. Korjake oma nodi kuhugi baasi kokku. Mingi hetk saab serveris olla vaid 1 kasutaja... |
Asjalik muudatus tulemas
Praegu on omamoodi odav see, et saad baasi mitu tegelast panna. Baasi rünnatakse, saad surma? Pole probleemi, kiire relog ja oled uue tegelasega kohal.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remain
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2011
|
31.01.2015 06:23:54
|
|
|
Proovisin battle royale sain 3nda koha aga sain kuuli tänu sellele lollile bugile, et kui keegi autost välja hüppab siis paar sekundit on mängija nähtamatu aga sain raipe ka õnneks maha ja koos me surime:D
Lõpus oli ikka eriti väike ala seal kus gaasi polnud aga päris pull mod
Pic proofi ka
Ja hetk hiljem siin me siis koos rõõmsalt mediteerime
Auhinnaks sain siis 1x Crate 2x Event ticketit 1x Air dropi 1x Elite bagi 1x Mysteri bagi
_________________ http://www.facebook.com/dNbsonix |
|
| tagasi üles |
|
 |
realcobra
HV kasutaja
liitunud: 06.03.2014
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
31.01.2015 23:43:15
|
|
|
Ma ei tea, serverid on väidetavalt MED täituvusega, samas ette jäävad alati ühed ja samad ~7-8 venda...
EDIT: Proovisin kh BR. Suht lõdva on Top10 tulla. Pikuta lihtsalt kuskil põõsas, siis vaata kuhu enam vähem gaasipilve vaba ala keskkoht jääb ja jookse sinna ning viska põõsasse pikali. Ise tulin neljandaks sedasi
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naguuus
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2011
|
01.02.2015 04:51:52
|
|
|
Panin ka tähele, et serveri inimeste hulk valetab peale 28.01 patchi just. Ma ei tea kas nad lisasid EU servereid liiga palju juurde ja mängijaskond mis jäi paratamatult vähesemaks peale nädalast hype ei täida neid kohti ära või lihtsalt see counter on neil buggine praegu kuna päris mitu update on tehtud server browserile ja võib olla lihtsalt visual bug praegu.
Mul nüüdseks üle 100 tunni mängitud Calamity serveris, suurem enamus solo ringi lasknud, täna mingi random inimestega võtsime 2 baasi üle ja tegime enda omadeks, kokku mingi 7 meid vist nüüd. Homme sisselogides võib olla üllatus muidugi, et koodid ära vahetatud ustel ja kastid tühjaks tehtud, aga mis teha
PV ja Cranberry ei tasu väga minna, kui just fresh spawn pole, tundub, et alati mingi vend istub katusel ja ootab oma .308ga, et saaks ühe kuuli kellelegi kerre lasta, sest siis pole see 2 tundi ootamist asjatu.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.02.2015 13:30:49
|
|
|
proovisin eile frankfurdi serverit. Very high täituvus. Suht norm mängida, iga nurga tagant võib põhimõtteliselt keegi välja hüpata
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
01.02.2015 13:31:30
|
|
|
| naguuus kirjutas: |
| Panin ka tähele, et serveri inimeste hulk valetab peale 28.01 patchi just. |
Kust sa seda vaatad, palju inimesi servus on?
Ja kas see asi juba kehtib, et ühes servus ei või mitut charri olla?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nestev
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2007
|
01.02.2015 14:22:26
|
|
|
| Ei tea kas nüüd just valetab, ma arvan, et muudeti inimeste arvu mille pealt näitab very low/low/high jne.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.02.2015 16:06:55
|
|
|
Krakeni servus mendimaja ette mingid tüübid on ööga vundamendid ehitanud (ilmselt, et ehitada kinni sissepääs mendimaja juurde). Ehitasin siis kiirelt seina ja katuse endale peale (et mendimaja katuselt pähe ei saaks lasta)
Spoiler 
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
01.02.2015 16:25:48
|
|
|
alfas saab ikka mõnuga hinge s''''''a, varsti on ametlikus foorumis ving üleval, et mendi majja ei saa enam...
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.02.2015 16:53:35
|
|
|
´veel saab, üksi on krdi stt ehitada seal. Igalt poolt mingit rahvast tuleb. Uksest välja lähed kraami tooma kohe laks surnud enamasti
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nestev
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2007
|
01.02.2015 17:11:02
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Krakeni servus mendimaja ette mingid tüübid on ööga vundamendid ehitanud (ilmselt, et ehitada kinni sissepääs mendimaja juurde). Ehitasin siis kiirelt seina ja katuse endale peale (et mendimaja katuselt pähe ei saaks lasta)
Spoiler 
|
Kuidas sa katuse ehitasid? Said kuidagi deck foundationi peale sinna? Muidu saab ju katust ainult treppidega kombineerides
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
01.02.2015 17:40:26
|
|
|
salatoimik,
fakin n00bformation, pole palju vaja, et selline punt maha nottida
Liikuge ikka vähe laiemalt ja mõelge plaan läbi.
Hea kui ees üksik spotter ka liiguks, aga kambas koos nagu venelased...
muidu actionit saab ja tundub ok algus olevat mängule.
edit: zombiesid pole nagu ollagi.
võiks reaalselt ohtu kujutada koos playeritega,siis oleks juba äge.
praegu tundub ikka pvp olevat ainult.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.02.2015 18:39:33
|
|
|
| Nestev kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Krakeni servus mendimaja ette mingid tüübid on ööga vundamendid ehitanud (ilmselt, et ehitada kinni sissepääs mendimaja juurde). Ehitasin siis kiirelt seina ja katuse endale peale (et mendimaja katuselt pähe ei saaks lasta)
Spoiler 
|
Kuidas sa katuse ehitasid? Said kuidagi deck foundationi peale sinna? Muidu saab ju katust ainult treppidega kombineerides |
Teine vundament peale jah
EDIT: Treppide tegemine on krdi bugine. Teed ära, asjad kaovad, aga crafitud treppi pole kuskil ´
EDIT2: kolmandat korrust enam ei lase teha
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remain
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
URM4Z
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010
|
02.02.2015 19:29:29
|
|
|
Sai ka pela ligi võetud:) nüüd peab hakkama nolama
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.02.2015 19:48:29
|
|
|
eilne ehitis
Spoiler 
Täna õhtul enam nii kena polnud suht maatasa tehtud. Eks seda oligi arvata ja miskit väärtuslikku seal sees ei hoidnud.
Miski 2 minutiga saab suht kerge vaevaga baasi sisse kui jätta üle aia hüppamine välja.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahasrahla
HV kasutaja
liitunud: 19.06.2011
|
02.02.2015 20:31:08
|
|
|
Mis vaevaga? Kas sealt betoonseina ja kuuri vahelt ei saagi niisama läbi käia?
ja
Kas see kollane toss ei meelitanud juba esimestel minutitel kutsumata külalisi "baasi"?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
02.02.2015 20:49:28
|
|
|
| Ronige krakeni servusse, seal on juba veits eestlasi ees.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
URM4Z
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010
|
02.02.2015 21:25:08
|
|
|
| masmre kirjutas: |
| Ronige krakeni servusse, seal on juba veits eestlasi ees. |
ise kolasin veidike krakenis .. looti on nagu muda... sain backpacki ja igst manti lõpuks zombi tuli kallale..
nagu aru saan siis laipade seest arroweid pickida ei saa ? or on see bug.. kui puukülge lasen arrowi siis highlitib ära ja saab pickup-ida... laiba küljest ei saa....
kus mumblis olete.. visake ps vms... liigun ringi URM4Z nime all
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remain
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2011
|
02.02.2015 21:55:25
|
|
|
Kui maha said siis proovi kirvega veits nüpeldada peaksid peale laiba kadumist saama kätte noole.
_________________ http://www.facebook.com/dNbsonix |
|
| tagasi üles |
|
 |
|