Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  H1Z1 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 01:37:34 vasta tsitaadiga

Postipoiss tule tagasi icon_exclaim.gif icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 01:40:32 vasta tsitaadiga

MightyO kirjutas:
Täna nägin ühte saklast siis, kes koheselt küsis kas saksa keelt räägin, vastasin siis ei ja siis järgnes küsimus, miks sa siis EU serverites mängid. Krakenis ikka igasugust naljakat rahvast koos.

Noh... eks suurrahva asi. Mitte et see nii peaks olema, ka mulle säärane küsimus sakslaselt uudne... aga omamoodi mõistetav. Niigi hästi läinud, et me pole sattunud mängima serverisse, kus enamus on ühest rahvusest ja ei räägi sõnakestki inglise keeles icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nestev
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 04:05:23 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Postipoiss tule tagasi icon_exclaim.gif icon_lol.gif

Kahjuks me langesime postipoisiga karu kihvade vahele autos icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
randy111
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2008




sõnum 27.01.2015 04:10:13 vasta tsitaadiga

haha, meie oma veel karjus, et kasutage ingame chati, mu nimi pole eesti oma icon_biggrin.gif siis te oleks vast tagasi tuld? vb ei sõdiks, hoiaks kokku, teeks mitu baasi üle kaardi? või hoopis mõni tihedama asustusega pvp servu alternatiiviks?
võimalusi on
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 09:35:22 vasta tsitaadiga

smuugeldasite karu autos?
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 13:53:35 vasta tsitaadiga

Täna oli väike patsch jälle. Servud on üleval justkui, aga sisse ei saa. error g28.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 13:59:11 vasta tsitaadiga

Eile ikka käis mõnus andmine Ranchitos icon_lol.gif
Kahjuks oli öö samal ajal thumbs_down.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 14:23:45 vasta tsitaadiga

Mis te arvate, kas EU Estonia PVP ja PVE võiksid ka olla?

https://soeissuetracker.com/browse/HZ-1941

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 15:05:19 vasta tsitaadiga

Amperloom kirjutas:
Mis te arvate, kas EU Estonia PVP ja PVE võiksid ka olla?

Kui sa küsid, kas eestelased võiks koguneda nii PVP kui PVE serverisse ja koostööd teha, siis ma ei näe, kuidas et keegi saaks sellele ei öelda - stiilis, et "ei, eestlased peavad ainult ühes serveris mängima, pve serveris eestlased mängida ei tohi."

Mina isiklikult PVE serveris mängima ei hakka, sest hindan mängus väga kõrgelt teiste mängijate tapmise võimalust ning seda, et teised mängijad võivad ka minule ohtlikud olla.

Eraldi teema on siin meie riigi rahvaarv ja seda mängu mängivate eestlaste arv. Sooviksin pigem seda näha, et meie väike hulk mängijaid kogunevad ühte PVP (või PVP RP) serverisse - koos saaks rohkem igasugust kino teha.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nestev
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 16:25:10 vasta tsitaadiga

Tahtsime karu alla ajada, aga tõmbas juhi ühe litiga maha, mina oma väheste eluga langesin ka kohe icon_biggrin.gif
Täna Krakenis mingi vend lasi läbi seina, ootasin ukse juures 3rd personis, järsku vaatan, et lasud käivad ja elud lähevad. Logisin välja, poleks esimene kord xiiterit kohata icon_rolleyes.gif
Aga looti on küll tohhuja ja pealegi, kuule on endiselt keeruline leida. Auto jupid leidsin ka 2 minutiga, kuid mida pole on auto.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 16:36:29 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Amperloom kirjutas:
Mis te arvate, kas EU Estonia PVP ja PVE võiksid ka olla?

Kui sa küsid, kas eestelased võiks koguneda nii PVP kui PVE serverisse ja koostööd teha, siis ma ei näe, kuidas et keegi saaks sellele ei öelda - stiilis, et "ei, eestlased peavad ainult ühes serveris mängima, pve serveris eestlased mängida ei tohi."

Mina isiklikult PVE serveris mängima ei hakka, sest hindan mängus väga kõrgelt teiste mängijate tapmise võimalust ning seda, et teised mängijad võivad ka minule ohtlikud olla.

Eraldi teema on siin meie riigi rahvaarv ja seda mängu mängivate eestlaste arv. Sooviksin pigem seda näha, et meie väike hulk mängijaid kogunevad ühte PVP (või PVP RP) serverisse - koos saaks rohkem igasugust kino teha.


Eks ma olen ka poolt, et koos mängida......esialgselt olen kätt harjutanud PVE serveris, aga plaan on ka PVP mängu teha.
Aga tegelikult polnud see küsimus.
Küsimus ja viitatud link on pigem: Kas serveri valikus võiks olla ka EU Estonia server? PVP ja PVE.

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 21:09:26 vasta tsitaadiga

go to your UserOptions.ini and add MouseRawInput=1 under [General] and have infinitely more fun with this game.
ReduceInputLag=0
http://www.reddit.com/r/h1z1/comments/2ttw06/why_does_aiming_feel_so_janky/co29r0w
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 21:27:53 vasta tsitaadiga

täna oli haige kohtumine tsiiteriga, tüüp lendas ja tulistas hullult ikka thumbs_down.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 22:31:51 vasta tsitaadiga

For those that didn't know - You can report cheaters to h1z1hacker@soe.sony.com with a screenshot (F12), server name, and player name. From what I know, they have a guy who handles these emails as they come in, and the sooner you report, the better.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 22:39:04 vasta tsitaadiga

Keegi miskit lühikokkuvõtet mängust teha viitsib?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 23:03:59 vasta tsitaadiga

VisaHinGG kirjutas:
Keegi miskit lühikokkuvõtet mängust teha viitsib?

Nagu dayz, aga zombid on paremini tehtud, mängus on raskem janusse ja nälga surra, rohkem asju saab craftida, rohkem saab ehitada, liikumine on sujuvam, kohtab rohkem mängijaid, zombid on tugevamad, mängutempo natuke kiirem, rohkem masinaid, mootor paremini optimiseeritud, mäng näeb kohati halvem/kohati parem välja, igal juhul jookseb dayz'st paremini.

Mida mängus teha? Tappa teisi mängijaid, zombisid, metsaloomi. Ehitada relvi, maju, lõkse, kaste, aedu, sõita autoga ringi, teha enda isiklik autoparkla, korjata mustikaid, olla loodusfotograaf, avastada kaarti jms.

Hetkel maksab 20/40 eurot. Hiljem on free to play. Mängus on hetkel vigu (EARLY ACCESS ALPHA), aga mäng on tore (kui sulle zombie survival mängud meeldivad). Ära osta seda mängu, kui sind segavad vead või suremine. Sa saad siin mängus surma ja sa kohtad siin mängus vigu.

Kui soovid liituda eestlaste seltskonnaga, siis mängime Kraken (EU) serveris. Meil on väike baas, umbes kuus või rohkem mängijat, vihmavee kogumise võimalus, jäneselõksud, mustikamahla, toorest karuliha, küpsetatud jäneseliha, erinevat tüüpi kirveid ning mälestused vahvatest sõjalugudest, mis lõppesid sellega, et enamus meist said jõhkral moel surma. Suhtleme mumble voicechat serveris (seega koos mängimisel oleks hästi tore, kui sul oleks mikrofon).
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 23:16:17 vasta tsitaadiga

Niipalju kui ma vaatand siis asi suht üheülbaline, täisnoobid jooksevad paljalt ringi ja saavad suhkamit - ülejäänutel vähe arenenumatel enamustel sama punane kiiver peas ja kas vibuvad või udjavad mingi roikaga. Igast kohad äärmiselt detailivaesed a'la kuskil suures tehases on paar getotünni ja kasti.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
randy111
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2008




sõnum 27.01.2015 23:25:03 vasta tsitaadiga

Nestev kirjutas:
Tahtsime karu alla ajada, aga tõmbas juhi ühe litiga maha, mina oma väheste eluga langesin ka kohe icon_biggrin.gif
Täna Krakenis mingi vend lasi läbi seina, ootasin ukse juures 3rd personis, järsku vaatan, et lasud käivad ja elud lähevad. Logisin välja, poleks esimene kord xiiterit kohata icon_rolleyes.gif
Aga looti on küll tohhuja ja pealegi, kuule on endiselt keeruline leida. Auto jupid leidsin ka 2 minutiga, kuid mida pole on auto.

Kuule küll igalpool, zombidel kaasa arvatud. Mendika keldrist sain 50 haavlit ja 96 käsirelva kuuli, siis aga tulid häkkerid ja lasid meid lennates maha. Looti nad ei võtnudki. Kui aga lootini jõudsin, siis timer loodil sai täpselt läbi või bugis ära kui "tab" vajutasin koti lootimise asemel - õpetuseks, lootige kõigepealt stashi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 23:25:32 vasta tsitaadiga

kust küll selline info ?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 23:36:45 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Niipalju kui ma vaatand siis asi suht üheülbaline,

On natuke vähem üheülbaline kui dayz või rust hetkel. Kui sellised mängud sulle ei istu, siis tõenäoliselt pole sa ka h1z1 sihtgrupp.
Auron kirjutas:
täisnoobid jooksevad paljalt ringi

Mängus ei saa paljalt ringi joosta. Iga tegelane tekib maailma riietega. Kui sa otsustad need riided ära võtta, siis tabab sind üllatus - mängija riiete all on teised riided, midya pole võimalik eemaldada. Umbes 20 sekundiga peale mängu siesenemist on endale võimalik teha vibu+nooled ning kasutada kaigast relvana. Kui tekkid sobivasse kohta, siis võib sul paari minutiga juba pussnuga või kirves või püstol olla.
Auron kirjutas:
ja saavad suhkamit

Õigus. Halvad mängijad surevad enne, nii nagu enamus mängudes.
Auron kirjutas:
ülejäänutel vähe arenenumatel enamustel sama punane kiiver peas ja kas vibuvad või udjavad mingi roikaga.

Vibu ja roigas on kõigile mängijatele enamvähem kohe kättesaadav. Kiivri saamiseks on natuke õnne vaja, aga jällegi kõigile kättesaadav, mitte midagi erilist. Vibuga üks lask pähe ja mängija on surnud. Kui sa oled tulistamismängudes osav, siis h1z1's võtad vibuga maha ka mängija, kellel on püstol või automaat (vaata streame vms). Ma ei ütle, et vibu on sama hea, kui püstol, aga vibu on päris võimas relv, kui sa oskad seda kasutada.
Auron kirjutas:
Igast kohad äärmiselt detailivaesed a'la kuskil suures tehases on paar getotünni ja kasti.

Nii ta on, lisaks on olemas erinevat tüüpi majad, muud ehitised jne. Kui sul huvi on, siis google on olemas. Ilmselgelt ei ole mäng nii detailiderohke kui mõni singleplayer rpg.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2015 23:57:47 vasta tsitaadiga

Timberg, misasi on "sellised mängud" ? Mulle sitaks meeldib igasugune apocalypse teema ja sombiteema aga mitte sellises kuues kus ollakse ülimalt laisk oldud ja mäng sisuliselt algaja modija tasemel tehtud Kus maailm suht igav, kohad äärmiselt tühjad ja need vähesed asjad mis on on siis räigelt duubeldatud ehk terve punt jookseb ringi samas gearis.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 00:16:47 vasta tsitaadiga

Loodan, et arendajal igav ei hakka ning rahad otsa ei saa, sest hetkeseisuga on areng üpris kiire olnud. Vigu vähendatakse hästi ning uusi asju tuleb ka täitsa korralikult.
Ise näen seda mängu DayZ ja Infestation: Survivor Stories (WarZ) vahepealsena, kus mängusisene kiirus (pace) on Infestationi laadne ning maailmapilt DayZ lähedane.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 01:49:29 vasta tsitaadiga

Ütleme nii, et looti võiks veidi vähem peale tulla - hetkel linna lähed siis on tulevahtus suht kindel + midagi üles võtad, siis 10sec ja juba uued asjad asemel. Võiks miski 10-15min vahet olla vms.

Ma ei tea, mitu x täna pleasant valleys ära surin. Tänav jumala tühi, keeran korraks selja ja 4 venda mu taga ühtäkki - ehk siis ilmselt cheaterid?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 09:24:57 vasta tsitaadiga

koolilapsed on teada saanud, kuidas see käib...
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 28.01.2015 22:56:52 vasta tsitaadiga

Praegu üks eesti streamer pelab, päris huvitav vaadata.

http://www.twitch.tv/godhyr

Ei tea kas tasub juba osta mängu või on endiselt kohutav?

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 01:00:52 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Praegu üks eesti streamer pelab, päris huvitav vaadata.

http://www.twitch.tv/godhyr

Ei tea kas tasub juba osta mängu või on endiselt kohutav?

Mäng pole kordagi kohutav olnud. Launchi päeval oli tegemist tavalise feilinud launchiga, ehk mängida ei saanud. Iga päevaga peale seda läks mäng paremaks. Kui dayz meeldib, siis tõenäoliselt meeldib ka see mäng.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 23:06:41 vasta tsitaadiga

Eile oli juba päris norm kamp koos icon_cool.gif
Kuskil 6-st minutist umbes on vähe äkstionit kah
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT: Mõnel on tehtud baasi selline mullast põrand vms, kuidas toda tehakse?

EDIT2: vot selline (ma muidugi ei tea, palju siit näha on, keerake monitori seadeid kuhugi poole icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2015 00:09:10 vasta tsitaadiga

salatoimik https://www.youtube.com/watch?v=M7TS8jV1uYY
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2015 12:21:36 vasta tsitaadiga

Kellel meist kh on 100 kasutajat serveris. Korjake oma nodi kuhugi baasi kokku. Mingi hetk saab serveris olla vaid 1 kasutaja...
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2015 15:03:11 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kellel meist kh on 100 kasutajat serveris. Korjake oma nodi kuhugi baasi kokku. Mingi hetk saab serveris olla vaid 1 kasutaja...

Asjalik muudatus tulemas thumbs_up.gif

Praegu on omamoodi odav see, et saad baasi mitu tegelast panna. Baasi rünnatakse, saad surma? Pole probleemi, kiire relog ja oled uue tegelasega kohal.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 31.01.2015 06:23:54 vasta tsitaadiga

Proovisin battle royale sain 3nda koha aga sain kuuli tänu sellele lollile bugile, et kui keegi autost välja hüppab siis paar sekundit on mängija nähtamatu aga sain raipe ka õnneks maha ja koos me surime:D

Lõpus oli ikka eriti väike ala seal kus gaasi polnud aga päris pull mod thumbs_up.gif

Pic proofi ka icon_razz1.gif


Ja hetk hiljem siin me siis koos rõõmsalt mediteerime icon_biggrin.gif




Auhinnaks sain siis 1x Crate 2x Event ticketit 1x Air dropi 1x Elite bagi 1x Mysteri bagi

_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
realcobra
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2014




sõnum 31.01.2015 22:30:43 vasta tsitaadiga

BR modeis on igatahes nüüd kaart ka millel näha gaasi levik.
_________________
https://www.twitch.tv/realcobrastrikegaming
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2015 23:43:15 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, serverid on väidetavalt MED täituvusega, samas ette jäävad alati ühed ja samad ~7-8 venda...

EDIT: Proovisin kh BR. Suht lõdva on Top10 tulla. Pikuta lihtsalt kuskil põõsas, siis vaata kuhu enam vähem gaasipilve vaba ala keskkoht jääb ja jookse sinna ning viska põõsasse pikali. Ise tulin neljandaks sedasi icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naguuus
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2011




sõnum 01.02.2015 04:51:52 vasta tsitaadiga

Panin ka tähele, et serveri inimeste hulk valetab peale 28.01 patchi just. Ma ei tea kas nad lisasid EU servereid liiga palju juurde ja mängijaskond mis jäi paratamatult vähesemaks peale nädalast hype ei täida neid kohti ära või lihtsalt see counter on neil buggine praegu kuna päris mitu update on tehtud server browserile ja võib olla lihtsalt visual bug praegu.
Mul nüüdseks üle 100 tunni mängitud Calamity serveris, suurem enamus solo ringi lasknud, täna mingi random inimestega võtsime 2 baasi üle ja tegime enda omadeks, kokku mingi 7 meid vist nüüd. Homme sisselogides võib olla üllatus muidugi, et koodid ära vahetatud ustel ja kastid tühjaks tehtud, aga mis teha icon_biggrin.gif
PV ja Cranberry ei tasu väga minna, kui just fresh spawn pole, tundub, et alati mingi vend istub katusel ja ootab oma .308ga, et saaks ühe kuuli kellelegi kerre lasta, sest siis pole see 2 tundi ootamist asjatu.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2015 13:30:49 vasta tsitaadiga

proovisin eile frankfurdi serverit. Very high täituvus. Suht norm mängida, iga nurga tagant võib põhimõtteliselt keegi välja hüpata
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2015 13:31:30 vasta tsitaadiga

naguuus kirjutas:
Panin ka tähele, et serveri inimeste hulk valetab peale 28.01 patchi just.

Kust sa seda vaatad, palju inimesi servus on?
Ja kas see asi juba kehtib, et ühes servus ei või mitut charri olla?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nestev
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2015 14:22:26 vasta tsitaadiga

Ei tea kas nüüd just valetab, ma arvan, et muudeti inimeste arvu mille pealt näitab very low/low/high jne.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2015 16:06:55 vasta tsitaadiga

Krakeni servus mendimaja ette mingid tüübid on ööga vundamendid ehitanud (ilmselt, et ehitada kinni sissepääs mendimaja juurde). Ehitasin siis kiirelt seina ja katuse endale peale (et mendimaja katuselt pähe ei saaks lasta) icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2015 16:25:48 vasta tsitaadiga

alfas saab ikka mõnuga hinge s''''''a, varsti on ametlikus foorumis ving üleval, et mendi majja ei saa enam... icon_lol.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2015 16:53:35 vasta tsitaadiga

´veel saab, üksi on krdi stt ehitada seal. Igalt poolt mingit rahvast tuleb. Uksest välja lähed kraami tooma kohe laks surnud enamasti icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nestev
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2015 17:11:02 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Krakeni servus mendimaja ette mingid tüübid on ööga vundamendid ehitanud (ilmselt, et ehitada kinni sissepääs mendimaja juurde). Ehitasin siis kiirelt seina ja katuse endale peale (et mendimaja katuselt pähe ei saaks lasta) icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Kuidas sa katuse ehitasid? Said kuidagi deck foundationi peale sinna? Muidu saab ju katust ainult treppidega kombineerides
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 01.02.2015 17:40:26 vasta tsitaadiga

salatoimik,

fakin n00bformation, pole palju vaja, et selline punt maha nottida icon_biggrin.gif

Liikuge ikka vähe laiemalt ja mõelge plaan läbi.
Hea kui ees üksik spotter ka liiguks, aga kambas koos nagu venelased...


muidu actionit saab ja tundub ok algus olevat mängule.
edit: zombiesid pole nagu ollagi.
võiks reaalselt ohtu kujutada koos playeritega,siis oleks juba äge.
praegu tundub ikka pvp olevat ainult.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2015 18:39:33 vasta tsitaadiga

Nestev kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Krakeni servus mendimaja ette mingid tüübid on ööga vundamendid ehitanud (ilmselt, et ehitada kinni sissepääs mendimaja juurde). Ehitasin siis kiirelt seina ja katuse endale peale (et mendimaja katuselt pähe ei saaks lasta) icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Kuidas sa katuse ehitasid? Said kuidagi deck foundationi peale sinna? Muidu saab ju katust ainult treppidega kombineerides
Teine vundament peale jah icon_biggrin.gif

EDIT: Treppide tegemine on krdi bugine. Teed ära, asjad kaovad, aga crafitud treppi pole kuskil icon_neutral.gif´

EDIT2: kolmandat korrust enam ei lase teha

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 01.02.2015 20:33:00 vasta tsitaadiga

Kerge relog peaks asjad tagasi tooma
_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
URM4Z
HV kasutaja
URM4Z

liitunud: 17.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2015 19:29:29 vasta tsitaadiga

Sai ka pela ligi võetud:) nüüd peab hakkama nolama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2015 19:48:29 vasta tsitaadiga

eilne ehitis
Spoiler Spoiler Spoiler


Täna õhtul enam nii kena polnud icon_biggrin.gif suht maatasa tehtud. Eks seda oligi arvata ja miskit väärtuslikku seal sees ei hoidnud.
Miski 2 minutiga saab suht kerge vaevaga baasi sisse kui jätta üle aia hüppamine välja.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 02.02.2015 20:31:08 vasta tsitaadiga

Mis vaevaga? Kas sealt betoonseina ja kuuri vahelt ei saagi niisama läbi käia?
ja
Kas see kollane toss ei meelitanud juba esimestel minutitel kutsumata külalisi "baasi"?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2015 20:49:28 vasta tsitaadiga

Ronige krakeni servusse, seal on juba veits eestlasi ees.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
URM4Z
HV kasutaja
URM4Z

liitunud: 17.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2015 21:25:08 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Ronige krakeni servusse, seal on juba veits eestlasi ees.

ise kolasin veidike krakenis .. looti on nagu muda... sain backpacki ja igst manti lõpuks zombi tuli kallale..

nagu aru saan siis laipade seest arroweid pickida ei saa ? or on see bug.. kui puukülge lasen arrowi siis highlitib ära ja saab pickup-ida... laiba küljest ei saa....

kus mumblis olete.. visake ps vms... liigun ringi URM4Z nime all
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 02.02.2015 21:55:25 vasta tsitaadiga

Kui maha said siis proovi kirvega veits nüpeldada peaksid peale laiba kadumist saama kätte noole.
_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  H1Z1 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.