Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 146, 147, 148 ... 213, 214, 215  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Krooms
HV kasutaja
Krooms

liitunud: 09.12.2009




sõnum 05.01.2015 10:18:55 vasta tsitaadiga

Keegi oskab/teab kuidas eemaldada bookmarksist vana aadressi. Nimel puudub aadress ja kustudada ei lase. Täielik saadan on see ikka.
Pilt ka.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2015 13:18:34 vasta tsitaadiga

Paremklõps - delete ei tööta?
Aga kui avad bookmark manageri Ctrl+Shift+O ja seal proovid?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2015 13:36:13 vasta tsitaadiga

Krooms kirjutas:
Keegi oskab/teab kuidas eemaldada bookmarksist vana aadressi. Nimel puudub aadress ja kustudada ei lase. Täielik saadan on see ikka.
Pilt ka.
Spoiler Spoiler Spoiler

Minul oli umbes pool aastat tagasi sama asi. Täpselt ei mäletagi, kuidas ma sellest nuhtlusest lahti sain. Umbkaudu pakun, et vist eksportisin bookmarkid HTML või JSON formaati ja mudisin käsitsi selle sealt välja.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krooms
HV kasutaja
Krooms

liitunud: 09.12.2009




sõnum 05.01.2015 15:31:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:
...Paremklõps - delete ei tööta?
Ei saa jah kuidagi kustutada.
Unistallisin ka mozilla maha aga ta ei kustuta bookmarkse ära. Teab keegi kuidas need kõik sealt ära saab kustutada.
Salvestasin need omale HTML-iks ka ära ja huvitav, et seal ta ei näita enam seda. Aga bookmarksides ikka alles. icon_confused.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2015 15:40:52 vasta tsitaadiga

Krooms, Bookmarksid on siin failis: %AppData%\Mozilla\Firefox\Profiles\Profiil\places.sqlite
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krooms
HV kasutaja
Krooms

liitunud: 09.12.2009




sõnum 05.01.2015 15:59:36 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Krooms, Bookmarksid on siin failis: %AppData%\Mozilla\Firefox\Profiles\Profiil\places.sqlite


Jah. Tänud. Sain just asja jonksi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2015 21:22:58 vasta tsitaadiga

SQLite Studio võimaldab sqlite faili otse muuta ilma teise formaati eksportimise/importimise vajaduseta (varukoopia tuleks küll teha enne)
Olen ise seda kasutanud, aga ei mäleta enam millise sqlite andmebaasifaili puhul ja miks. Võimalik, et saigi places.sqlite faili torgitud.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2ppin
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2015 22:35:42 vasta tsitaadiga

Pole otseselt Mozilla probleem, aga kuna kasutan seda browserit, siis postitan siia. Mingi aeg tagasi hakkas imdb.com lehekülg mul tõrkuma. Pealehele saan ilusti ära minna, aga otsides nt mingit filmi või midagi muud, siis viskab valge lehe ette ja ei avanegi. Vahest pean 4-5x refreshima või uuesti pealehelt minema, et ligi pääseks. Olen tähele pannud, et nt IMDB foorumites jookseb kõik perfektselt, aga kui filme/näitlejaid jne surfata, siis koguaeg valget lehte viskab. Sama probleem ka IE'ga, aga ühelgi teisel leheküljel seda ei esine. Milles võib probleem olla ?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2015 00:29:29 vasta tsitaadiga

Muide, ma sain oma hiire rulliku ebamäärase edasi-tagasi ujumise probleemi just korda. Asjata süüdistasin Firefoxi, hoopis hiir tahtis veidi puhastamist.
Hiire vasak nupp hakkas nüüd streikima ja võtsin siis kontaktide puhastamiseks esimest korda lahti (viis aastat pole selleks vajadust olnud) - ühtlasi puhusin hiire seest välja sinna kogunenud tolmu ja leidsin, et hiire rulliku andur on Perfomance MX puhul optiline, nagu see vanasti kombeks oli - nii et anduri ja infrapuna-LED-i vahele ning ka rulliku "kodarate" vahele olid kogunenud mõned tolmukiud, mis anduri tööd segasid ja lisaks oli tolmukarvu kogunenud ka rulliku võlli vahele, nii et vist kippus see päriselt pärast peatamist sutsu vastassuunas vetruma. Urgitsesin võlli puhtaks ja panin tripsuke teflonmääret sinna. Praegu on kerimine Firefoxis väga täpne.
Ilma Logitechi extensionita muidugi endiselt, see rämps ei kõlba kuhugi.

Polnudki Firefoxi viga, lihtsalt oli hiire vea suhtes tundlikum. icon_biggrin.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.01.2015 20:20:00 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Muide, ma sain oma hiire rulliku ebamäärase edasi-tagasi ujumise probleemi just korda. Asjata süüdistasin Firefoxi, hoopis hiir tahtis veidi puhastamist.
Hiire vasak nupp hakkas nüüd streikima ja võtsin siis kontaktide puhastamiseks esimest korda lahti (viis aastat pole selleks vajadust olnud) - ühtlasi puhusin hiire seest välja sinna kogunenud tolmu ja leidsin, et hiire rulliku andur on Perfomance MX puhul optiline, nagu see vanasti kombeks oli - nii et anduri ja infrapuna-LED-i vahele ning ka rulliku "kodarate" vahele olid kogunenud mõned tolmukiud, mis anduri tööd segasid ja lisaks oli tolmukarvu kogunenud ka rulliku võlli vahele, nii et vist kippus see päriselt pärast peatamist sutsu vastassuunas vetruma. Urgitsesin võlli puhtaks ja panin tripsuke teflonmääret sinna. Praegu on kerimine Firefoxis väga täpne.
Ilma Logitechi extensionita muidugi endiselt, see rämps ei kõlba kuhugi.

Polnudki Firefoxi viga, lihtsalt oli hiire vea suhtes tundlikum. icon_biggrin.gif
mis extension see on?
mingi smooth scrolling mul vanas firefoxis oli ning see tekitas scrollimisel jubedat ujumist ning oli reeglina esimene asi, mille disablesin

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 15:20:04 vasta tsitaadiga

See tüütus tuleb kaasa Logitechi SetPoint tarkvaraga, mida on vaja Logitechi igasuguste lisanuppude jm vidinatega klaviatuuride ja hiirte jaoks, kui neid lisanuppe kasutada tahad. Ma ei saa isegi aru, miks nad Firefoxi jaoks selle eraldi laienduse üldse valmis tegid, sest Firefoxis on kerimine sujuv nagunii ka ilma selleta. Kui see aga käima lubada, siis ei muutu kerimine mitte sujuvaks, vaid ujuvaks - st ebatäpseks, nagu hiir oleks purjus. Täiesti mittevajalik ja probleeme tekitav vidin.
Paraku ei lase SetPoint valida, kas see paigaldatakse või mitte - võimalus on see vaid välja lülitada või Firefoxist välja rookida - kuni järgmise SetPointi uuendamiseni... icon_rolleyes.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 18:22:46 vasta tsitaadiga

Dogbert, Täpsustan, et klaviatuuride ja G seeria hiirte puhul pole SetPoint tegelikult vajalik. Sama ja suurema funktsionaalsuse tagab LGS ehk Logitech Gaming Software. Isegi akunäit on olemas. Paraku...iroonilisel kombel tuleb ka sellega kaasa üks tüütu lisa: Apple Bonjour. Misiganes see ka poleks. Kuna tehniliselt lähevad mul tarkvarauuendused peale läbi Ketarini, siis saan seadistada mis asjad enne või pärast uusima paketi paigaldust arvutist eemaldataks (nt osad uuendused tahavad, et enne eemaldataks vana versioon, kuna installer on nii loll, et ei oska seda ise teha). Näide:
Spoiler Spoiler Spoiler


Enamus programmidel on selleks võrdlemisi lihtne msiexec /qn /x{STRING} mille leiab registrist ühe või teise alt:
HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall
HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

Need kaks lisa siis vastavalt:
MsiExec /qn /X{3EE9BCAE-E9A9-45E5-9B1C-83A4D357E05C}
MsiExec /qn /X{6E3610B2-430D-4EB0-81E3-2B57E8B9DE8D}

^ Mille saab lisada batch faili ja batch failist teha otsetee töölauale või kuhugi ja siis piisab pärast SetPoint installi jooksutada seda otseteed ja ongi masin jälle veidi puhtam thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 21:27:17 vasta tsitaadiga

{6E3610B2-430D-4EB0-81E3-2B57E8B9DE8D} on siis Logitech Registration moodul (mida võib ka tüütuseks lugeda), mis tuleb ka SetPointiga kaasa

Logitech Setpoint extension Firefoxis aga ei eksisteeri eraldi msi moodulina ja msiexec seda eemaldada ei võimalda. Eemaldamiseks Firefoxi extensionite hulgast tuleb eemaldada registrist
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Mozilla\Firefox\Extensions REG_SZ muutuja {F003DA68-8256-4b37-A6C4-350FA04494DF}

reg delete "HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\Mozilla\Firefox\Extensions" /v {F003DA68-8256-4b37-A6C4-350FA04494DF} /f

seda siis 64-bit Windowsis

32-bitise puhul on tee veidi lühem:

reg delete "HKLM\SOFTWARE\Mozilla\Firefox\Extensions" /v {F003DA68-8256-4b37-A6C4-350FA04494DF} /f

Vastavad failid jäävad Logitechi tarkvara alla alles ja need võib muidugi ka eemaldada, aga see pole enam oluline.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.01.2015 21:35:01 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
See tüütus tuleb kaasa Logitechi SetPoint tarkvaraga, mida on vaja Logitechi igasuguste lisanuppude jm vidinatega klaviatuuride ja hiirte jaoks, kui neid lisanuppe kasutada tahad. Ma ei saa isegi aru, miks nad Firefoxi jaoks selle eraldi laienduse üldse valmis tegid, sest Firefoxis on kerimine sujuv nagunii ka ilma selleta. Kui see aga käima lubada, siis ei muutu kerimine mitte sujuvaks, vaid ujuvaks - st ebatäpseks, nagu hiir oleks purjus. Täiesti mittevajalik ja probleeme tekitav vidin.
Paraku ei lase SetPoint valida, kas see paigaldatakse või mitte - võimalus on see vaid välja lülitada või Firefoxist välja rookida - kuni järgmise SetPointi uuendamiseni... icon_rolleyes.gif
hetkel mul igatahes seda smooth scrollingut firefoxis ei ole, on mingi logitech setpoint laiendus, kuid see on enabletud ja sarnaselt tollele smooth scrollingule mulle tõrkeid ei ole põhjustanud

ehk ajad midagi segamini?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 22:14:57 vasta tsitaadiga

See smooth scrolling?
Spoiler Spoiler Spoiler

Võimalik, et kui Firefoxi seadetes on smooth scrolling välja lülitatud ja selle asemel Setpoint extension aktiivne, et siis ei hakka rullikuga kerimine ujuma. Ja vastupidi. Korraga aktiveerituna aga ei saa algul vedama ega pärast pidama icon_smile.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2015 10:25:37 vasta tsitaadiga

Firefox 35 Lõppversioon nüüd saadaval!
http://www.mozilla.com/en-US/firefox/all.html

Allalaadimislingid:
Ingliskeelne - Windows
Ingliskeelne - Mac
Ingliskeelne - Linux

Eestikeelne - Windows
Eestikeelne - Mac
Eestikeelne - Linux

http://www.mozilla.org/en-US/firefox/35.0/releasenotes/
https://developer.mozilla.org/en-US/Firefox/Releases/35

* Uus otsingusüsteem rohkematele keeltele (pole kindel kas jutt kõib otsingukastist või millestki muust).
* Firefox Marketplace ligipääs ja tööriistariba ikoon. Ilmselt touch liidesele mõeldud asi.
* H264 videokoodeki tugi OSX 10.6 ja uuemates.
* Piltide suuruse muutmise (image resize) kiiruseparandused.
* Input lagi vähendamine (responsiveness).
* Eemaldatud Plugin Finder Service (PFS). Varasemalt tekkis kollane teadeteriba mis küsis kas paigaldada puuduolev plugin.
* Erinevad turvauuendused.

Seega suht tagasihoidlik väljalase.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
realcobra
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2014




sõnum 14.01.2015 20:08:18 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Firefox 35 Lõppversioon nüüd saadaval!


Seega suht tagasihoidlik väljalase.
Päris nii ei saa öelda, uued valikud on ka share this page millega saab sotsiaalvõrgustikes lehekülgi kergelt jagada ja Firefox Hello, mis on veebrauserile sisseehitatud mille kaudu võimalik lihtsalt alustada heli ja video kõne.

https://support.mozilla.org/en-US/kb/firefox-hello-video-and-voice-conversations-online

_________________
https://www.twitch.tv/realcobrastrikegaming


viimati muutis realcobra 14.01.2015 20:09:14, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2015 20:09:09 vasta tsitaadiga

muutub ikka päris bloatwareks ära juba
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2015 23:58:00 vasta tsitaadiga

Hello oli juba eelmises versioonis. Nüüd lisati mingi Rooms featuur veel sinna. See share this page jah - sotsiaalpededele (no offence). Õnneks on firefox ikkagi kõige kohaldatavaim brauser seega raske on rääkida bloatist kui enamus mittevajalikku saab kinni keerata ja ikoonid ära koristada. Antud juhul tuleb seada loop.enabled False väärtuse peale.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 15.01.2015 01:31:46 vasta tsitaadiga

Ideid, miks ülemisel real mingid sinised kastikesed jms jurad tekivad? Vahest on terve aadressiriba seda täis. Otseselt ei häiri, aga no võiks neist ükskord lahti saada.
Spoiler Spoiler Spoiler

Paistab, et safe modes neid ei teki. Eks siis mõni add-on vist. icon_rolleyes.gif
Keelasin kõik laiendused, ikka sama. Ideid? Välimus on vaikimisi.

_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 09:31:12 vasta tsitaadiga

peab meeldima. kirjutas:
Ideid, miks ülemisel real mingid sinised kastikesed jms jurad tekivad? Vahest on terve aadressiriba seda täis. Otseselt ei häiri, aga no võiks neist ükskord lahti saada.
Spoiler Spoiler Spoiler

Paistab, et safe modes neid ei teki. Eks siis mõni add-on vist. icon_rolleyes.gif
Keelasin kõik laiendused, ikka sama. Ideid? Välimus on vaikimisi.
Tulistan täiesti puusalt, aga äkki aitab linnukese ära võtmine "Use hardware acceleration when available" eest seadetes.
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 09:40:33 vasta tsitaadiga

Näib pigem graafikaprobleem olevat tõepoolest.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 12:02:06 vasta tsitaadiga

peab meeldima. kirjutas:
Ideid, miks ülemisel real mingid sinised kastikesed jms jurad tekivad? Vahest on terve aadressiriba seda täis. Otseselt ei häiri, aga no võiks neist ükskord lahti saada.
Spoiler Spoiler Spoiler

Paistab, et safe modes neid ei teki. Eks siis mõni add-on vist. icon_rolleyes.gif
Keelasin kõik laiendused, ikka sama. Ideid? Välimus on vaikimisi.


See on järjekordne AMD viga. Või siis firefox kasutab AMD accelerationit valesti. Igatahes mul sama asi ja veelgi rohkem. HW acc maha parandab seda, aga siiski
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 14:49:28 vasta tsitaadiga

Minul on AMD graafika ja HW kiirendus on alati sees olnud firefoxis. Õnneks pole graafilisi defekte märganud.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 15:49:22 vasta tsitaadiga

jep, pole mõtet jälle amd bashida icon_smile.gif . Mul endal nvidia ja esineb teinekord sama probleem...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.01.2015 16:19:44 vasta tsitaadiga

Just, mõlemal kindlasti Windows, bashige seda.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 18:15:58 vasta tsitaadiga

Linuxis ei ole probleemi tõesti. Bashige Windowsi. icon_smile.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 15.01.2015 18:16:54 vasta tsitaadiga

Riivo, viskasin linnukese sealt ära, esialgu tundub ok.
Kasutusel jah 7 64bit ja kaart peaks vist hoopis Intel olema (gma 4500mhd).

_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 19:16:05 vasta tsitaadiga

Ma korjan selle hardware acceleration linnukese alati sealt ära. Vähem probleeme Flashiga.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 15.01.2015 19:40:42 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif ERRi otsevaatamine jooksis ka tihti lepiku, eriti siis kui täisekraanilt väljuda. Eks näis, kas see on ka kadunud thumbs_up.gif
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taf131
HV kasutaja
taf131

liitunud: 03.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2015 21:17:05 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal hangub kole tihti selliselt, et proovin mingit veebilehte avada ja ratas jääbki keerlema, aitab Firefoxi restart. kellelgi veel selliseid probleeme?
Vahepeal juba täitsa lubas... Flashi probleemid lahendati ära ja puha icon_confused.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2015 09:37:54 vasta tsitaadiga

Kindel, et sideprobleemidega tegemist pole? Mul juhtub ka vahel, aga mitte sagedamini kui tavaliselt. Ja juhtub see ühenduse ülekoormamise (uploadi "umbejooksmise") või serveripoolsete vigade puhul ning ei sõltu kasutatavast brauserist.

Kuhugi pole kadunud ka v.33.x peale üleminekul esmakordselt tekkinud brauseriakna ajutised "hangumised", mille vastu aitab brauseri hetkeks minimeerimine: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8375015#8375015 Sel juhul muidugi throbber on ka vait ja ei liigu.
Esineb ainult Windowsis jällegi, Linuxiversioon on ikka probleemivaba.

peab meeldima. kirjutas:
Ideid, miks ülemisel real mingid sinised kastikesed jms jurad tekivad? Vahest on terve aadressiriba seda täis. Otseselt ei häiri, aga no võiks neist ükskord lahti saada.
Spoiler Spoiler Spoiler

Paistab, et safe modes neid ei teki. Eks siis mõni add-on vist. icon_rolleyes.gif
Keelasin kõik laiendused, ikka sama. Ideid? Välimus on vaikimisi.

Eile nägin selle kastikesteprobleemi ka ära - samuti Inteli graafikaga Windows 7 masinal. Võtsin graafikakiirenduse maha, aga polnud aega tulemust jälgida.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2015 12:38:45 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Kuhugi pole kadunud ka v.33.x peale üleminekul esmakordselt tekkinud brauseriakna ajutised "hangumised", mille vastu aitab brauseri hetkeks minimeerimine: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8375015#8375015 Sel juhul muidugi throbber on ka vait ja ei liigu.
Esineb ainult Windowsis jällegi, Linuxiversioon on ikka probleemivaba.

Kirusin ise ka seda. Mingi nädal tagasi võtsin hw acceleration'i maha ja pole enam seda jama olnud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2015 16:26:05 vasta tsitaadiga

Hmm. Ma oma meelest proovisin ja ei mõjunud. Aga eks proovin siis uuesti.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2015 17:40:04 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Dogbert kirjutas:
Kuhugi pole kadunud ka v.33.x peale üleminekul esmakordselt tekkinud brauseriakna ajutised "hangumised", mille vastu aitab brauseri hetkeks minimeerimine: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8375015#8375015 Sel juhul muidugi throbber on ka vait ja ei liigu.
Esineb ainult Windowsis jällegi, Linuxiversioon on ikka probleemivaba.

Kirusin ise ka seda. Mingi nädal tagasi võtsin hw acceleration'i maha ja pole enam seda jama olnud.

See ainult siis, kui teise tabi (vahekaardi) peale minna. Ja ei esine kogu aeg ega kindlate tabidega mis muudab vea kordamise äärmiselt keerukaks. Võin proovida seda hwa off trikki, aga ei usu, et sellest kasu oleks.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2015 22:29:56 vasta tsitaadiga

Peale firefoxi uuendust saan youtube valida maksimaalseks kvaliteedist kõigest 720p. Oskab keegi öelda milles probleem? Chrome´ga korras.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aare2
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 23.01.2015 11:45:50 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Peale firefoxi uuendust saan youtube valida maksimaalseks kvaliteedist kõigest 720p. Oskab keegi öelda milles probleem? Chrome´ga korras.
HTML5
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2015 13:25:19 vasta tsitaadiga

aare2 kirjutas:
xheix1712 kirjutas:
Peale firefoxi uuendust saan youtube valida maksimaalseks kvaliteedist kõigest 720p. Oskab keegi öelda milles probleem? Chrome´ga korras.
HTML5
/FIFY
+ http://www.ghacks.net/2014/05/10/enable-media-source-extensions-firefox/

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 24.01.2015 21:09:06 vasta tsitaadiga

Pahavara käitus hoopis imelikult, jooksutab winexplorerit kokku. C kettalt otsingu korral mail.ru ongi koos, muude otsingu kriteeriumite korral mitte. Imelik, et viirusetõrjed ja muud satikate eemaldajad pole teda pannud pahavara alla vaid lasevad rahulikult tegutseda. Ega ta otseselt ka paha tee aga saadab odnaklasnikute ja muudele lehtedele ja muudab esilehte, tüütuste tüütus.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2015 22:27:18 vasta tsitaadiga

Millest jutt ja kuidas see Firefoxi puutub?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blinx
HV vaatleja

liitunud: 28.11.2009




sõnum 28.01.2015 15:43:52 vasta tsitaadiga

Mis sellise saidi point on nagu http://ocsp.thawte.com/ , miks ma save file dialoogi saan.
_________________
'Just buy everything then you're safe'
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2015 18:58:20 vasta tsitaadiga

blinx kirjutas:
Mis sellise saidi point on nagu http://ocsp.thawte.com/ , miks ma save file dialoogi saan.

Mingi turvasertifikaadi teema.

EDIT:
Firefox Add-ons top 4 billion downloads

» 18,000 add-ons available
» 369,000 browser themes in the library
» $634,000 donated to developers since 2009, when we started record‑keeping
» 4,000,000,000 add-ons downloaded!

Pole paha thumbs_up.gif
Pigem tahaks, et tehtaks rohkem reaalset kasu toovaid ja aega kokkuhoidvaid lisasi mitte järjekordseid meme generaaatoreid vms thumbs_down.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.01.2015 20:04:01 vasta tsitaadiga

blinx kirjutas:
Mis sellise saidi point on nagu http://ocsp.thawte.com/ , miks ma save file dialoogi saan.
http://en.wikipedia.org/wiki/Online_Certificate_Status_Protocol
Firefox kasutab seda, Internet Explorer ja Chrome mitte.
Sisuliselt tegu süsteemiga, mis kinnitab avalikult tunnustatud sertifikaadi olemasolu või puudumist.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 13:52:08 vasta tsitaadiga

Koduse Windows 7 peal hakkas Firefox pärast viimast uuendust (s.o siis 35.0.1 vist?) eriti kummaliselt oma pilti joonistama aeg-ajalt. Nagu varemalt, tekib see tabi vahetusel "hangumine", kus Firefox enam ei reageeri ega oma akna sisu uuenda, aga nüüd on sellele lisandunud selline nähtus, et hiirekursori liigutamisel seal aknas joonistab Firefox kursori kohale selle tabi teksti, mis tegelikult ees peaks olema. Pilt on samas eelmise tabi oma icon_lol.gif. Lahti saab sellest jurast endiselt akna ajutise minimeerimisega.
Kõikvõimalikud 3d ja 2d graafika kiirendamise asjad on about:config tasemel välja lülitatud, aga ei mõju. Windowsi aerot välja lülitada siiani pole veel üritanud, võib-olla ei saa sellega läbi.
Hetkel on veel graafikadraiveri uuenduste kontroll tegemata, ehk on midagi uuemat proovida.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 29.01.2015 14:21:18 vasta tsitaadiga

Tuli kah see versioon täna hommikul ja seni pole taolisi kõrvalekaldeid näha olnud, kahtlustaks pigem su masinat/draivereid.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 15:16:00 vasta tsitaadiga

Minul igatahes graafikakiirenduse väljalülitamine firefoxis mõnevõrra aitas selle tabide vahetamise hangumiste vastu. Päris ära ei kaotanud aga viide on nüüd ajaliselt väiksem. Jooksutan veel veidi aega nii ja siis lülitan tagasi sisse. 35.0.1 peale pole veel uuendanud.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 16:24:45 vasta tsitaadiga

Uuendatud paar päeva tagasi, probleeme pole märganud. Puudutab ka flashi.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2015 18:56:08 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Nagu varemalt, tekib see tabi vahetusel "hangumine", kus Firefox enam ei reageeri ega oma akna sisu uuenda

http://forums.mozillazine.org/viewtopic.php?f=9&t=2880521&sid=cddd1eb433ca4e58d2deb390dd786a4b

Väidetavalt peaks asja parandama järgneva sätte False peale panek:
layers.offmainthreadcomposition.enabled


Samal ajal võivad graafikakiirenduse sätted sees olla:
layers.acceleration.disabled - False
gfx.direct2d.disabled - False

Ise muutsin offmainthreadcomposition ära ja tundub küll kiiremini reageerivat thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2015 00:48:14 vasta tsitaadiga

Pole küll pikalt kasutanud veel pärast selle muutmist, aga siiani pole tõepoolest enam hangunud. Loodetavasti sai korda, aitäh soovituse eest.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 31.01.2015 17:08:51 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Koduse Windows 7 peal hakkas Firefox pärast viimast uuendust (s.o siis 35.0.1 vist?) eriti kummaliselt oma pilti joonistama aeg-ajalt. Nagu varemalt, tekib see tabi vahetusel "hangumine", kus Firefox enam ei reageeri ega oma akna sisu uuenda, aga nüüd on sellele lisandunud selline nähtus, et hiirekursori liigutamisel seal aknas joonistab Firefox kursori kohale selle tabi teksti, mis tegelikult ees peaks olema. Pilt on samas eelmise tabi oma icon_lol.gif. Lahti saab sellest jurast endiselt akna ajutise minimeerimisega.
Kõikvõimalikud 3d ja 2d graafika kiirendamise asjad on about:config tasemel välja lülitatud, aga ei mõju. Windowsi aerot välja lülitada siiani pole veel üritanud, võib-olla ei saa sellega läbi.
Hetkel on veel graafikadraiveri uuenduste kontroll tegemata, ehk on midagi uuemat proovida.


See on seesama jura, mida ma siin teemas juba natuke aega tagasi kirjeldasin (vanemate versioonidega).
Proovin nüüd Tomorrow näpunäidet, ehk aitab thumbs_up.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 146, 147, 148 ... 213, 214, 215  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.