|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Krooms
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2009
|
05.01.2015 10:18:55
|
|
|
Keegi oskab/teab kuidas eemaldada bookmarksist vana aadressi. Nimel puudub aadress ja kustudada ei lase. Täielik saadan on see ikka.
Pilt ka.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
05.01.2015 13:18:34
|
|
|
Paremklõps - delete ei tööta?
Aga kui avad bookmark manageri Ctrl+Shift+O ja seal proovid?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
05.01.2015 13:36:13
|
|
|
| Krooms kirjutas: |
Keegi oskab/teab kuidas eemaldada bookmarksist vana aadressi. Nimel puudub aadress ja kustudada ei lase. Täielik saadan on see ikka.
Pilt ka.
Spoiler 
|
Minul oli umbes pool aastat tagasi sama asi. Täpselt ei mäletagi, kuidas ma sellest nuhtlusest lahti sain. Umbkaudu pakun, et vist eksportisin bookmarkid HTML või JSON formaati ja mudisin käsitsi selle sealt välja.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krooms
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2009
|
05.01.2015 15:31:15
|
|
|
| tsitaat: |
| ...Paremklõps - delete ei tööta? |
Ei saa jah kuidagi kustutada.
Unistallisin ka mozilla maha aga ta ei kustuta bookmarkse ära. Teab keegi kuidas need kõik sealt ära saab kustutada.
Salvestasin need omale HTML-iks ka ära ja huvitav, et seal ta ei näita enam seda. Aga bookmarksides ikka alles.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krooms
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2009
|
05.01.2015 15:59:36
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Krooms, Bookmarksid on siin failis: %AppData%\Mozilla\Firefox\Profiles\Profiil\places.sqlite |
Jah. Tänud. Sain just asja jonksi.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
05.01.2015 21:22:58
|
|
|
SQLite Studio võimaldab sqlite faili otse muuta ilma teise formaati eksportimise/importimise vajaduseta (varukoopia tuleks küll teha enne)
Olen ise seda kasutanud, aga ei mäleta enam millise sqlite andmebaasifaili puhul ja miks. Võimalik, et saigi places.sqlite faili torgitud.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2ppin
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2013
|
06.01.2015 22:35:42
|
|
|
| Pole otseselt Mozilla probleem, aga kuna kasutan seda browserit, siis postitan siia. Mingi aeg tagasi hakkas imdb.com lehekülg mul tõrkuma. Pealehele saan ilusti ära minna, aga otsides nt mingit filmi või midagi muud, siis viskab valge lehe ette ja ei avanegi. Vahest pean 4-5x refreshima või uuesti pealehelt minema, et ligi pääseks. Olen tähele pannud, et nt IMDB foorumites jookseb kõik perfektselt, aga kui filme/näitlejaid jne surfata, siis koguaeg valget lehte viskab. Sama probleem ka IE'ga, aga ühelgi teisel leheküljel seda ei esine. Milles võib probleem olla ?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
08.01.2015 00:29:29
|
|
|
Muide, ma sain oma hiire rulliku ebamäärase edasi-tagasi ujumise probleemi just korda. Asjata süüdistasin Firefoxi, hoopis hiir tahtis veidi puhastamist.
Hiire vasak nupp hakkas nüüd streikima ja võtsin siis kontaktide puhastamiseks esimest korda lahti (viis aastat pole selleks vajadust olnud) - ühtlasi puhusin hiire seest välja sinna kogunenud tolmu ja leidsin, et hiire rulliku andur on Perfomance MX puhul optiline, nagu see vanasti kombeks oli - nii et anduri ja infrapuna-LED-i vahele ning ka rulliku "kodarate" vahele olid kogunenud mõned tolmukiud, mis anduri tööd segasid ja lisaks oli tolmukarvu kogunenud ka rulliku võlli vahele, nii et vist kippus see päriselt pärast peatamist sutsu vastassuunas vetruma. Urgitsesin võlli puhtaks ja panin tripsuke teflonmääret sinna. Praegu on kerimine Firefoxis väga täpne.
Ilma Logitechi extensionita muidugi endiselt, see rämps ei kõlba kuhugi.
Polnudki Firefoxi viga, lihtsalt oli hiire vea suhtes tundlikum.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.01.2015 20:20:00
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Muide, ma sain oma hiire rulliku ebamäärase edasi-tagasi ujumise probleemi just korda. Asjata süüdistasin Firefoxi, hoopis hiir tahtis veidi puhastamist.
Hiire vasak nupp hakkas nüüd streikima ja võtsin siis kontaktide puhastamiseks esimest korda lahti (viis aastat pole selleks vajadust olnud) - ühtlasi puhusin hiire seest välja sinna kogunenud tolmu ja leidsin, et hiire rulliku andur on Perfomance MX puhul optiline, nagu see vanasti kombeks oli - nii et anduri ja infrapuna-LED-i vahele ning ka rulliku "kodarate" vahele olid kogunenud mõned tolmukiud, mis anduri tööd segasid ja lisaks oli tolmukarvu kogunenud ka rulliku võlli vahele, nii et vist kippus see päriselt pärast peatamist sutsu vastassuunas vetruma. Urgitsesin võlli puhtaks ja panin tripsuke teflonmääret sinna. Praegu on kerimine Firefoxis väga täpne.
Ilma Logitechi extensionita muidugi endiselt, see rämps ei kõlba kuhugi.
Polnudki Firefoxi viga, lihtsalt oli hiire vea suhtes tundlikum.  |
mis extension see on?
mingi smooth scrolling mul vanas firefoxis oli ning see tekitas scrollimisel jubedat ujumist ning oli reeglina esimene asi, mille disablesin
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
09.01.2015 15:20:04
|
|
|
See tüütus tuleb kaasa Logitechi SetPoint tarkvaraga, mida on vaja Logitechi igasuguste lisanuppude jm vidinatega klaviatuuride ja hiirte jaoks, kui neid lisanuppe kasutada tahad. Ma ei saa isegi aru, miks nad Firefoxi jaoks selle eraldi laienduse üldse valmis tegid, sest Firefoxis on kerimine sujuv nagunii ka ilma selleta. Kui see aga käima lubada, siis ei muutu kerimine mitte sujuvaks, vaid ujuvaks - st ebatäpseks, nagu hiir oleks purjus. Täiesti mittevajalik ja probleeme tekitav vidin.
Paraku ei lase SetPoint valida, kas see paigaldatakse või mitte - võimalus on see vaid välja lülitada või Firefoxist välja rookida - kuni järgmise SetPointi uuendamiseni...
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
09.01.2015 18:22:46
|
|
|
Dogbert, Täpsustan, et klaviatuuride ja G seeria hiirte puhul pole SetPoint tegelikult vajalik. Sama ja suurema funktsionaalsuse tagab LGS ehk Logitech Gaming Software. Isegi akunäit on olemas. Paraku...iroonilisel kombel tuleb ka sellega kaasa üks tüütu lisa: Apple Bonjour. Misiganes see ka poleks. Kuna tehniliselt lähevad mul tarkvarauuendused peale läbi Ketarini, siis saan seadistada mis asjad enne või pärast uusima paketi paigaldust arvutist eemaldataks (nt osad uuendused tahavad, et enne eemaldataks vana versioon, kuna installer on nii loll, et ei oska seda ise teha). Näide:
Spoiler 
Enamus programmidel on selleks võrdlemisi lihtne msiexec /qn /x{STRING} mille leiab registrist ühe või teise alt:
HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall
HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall
Need kaks lisa siis vastavalt:
MsiExec /qn /X{3EE9BCAE-E9A9-45E5-9B1C-83A4D357E05C}
MsiExec /qn /X{6E3610B2-430D-4EB0-81E3-2B57E8B9DE8D}
^ Mille saab lisada batch faili ja batch failist teha otsetee töölauale või kuhugi ja siis piisab pärast SetPoint installi jooksutada seda otseteed ja ongi masin jälle veidi puhtam
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
09.01.2015 21:27:17
|
|
|
{6E3610B2-430D-4EB0-81E3-2B57E8B9DE8D} on siis Logitech Registration moodul (mida võib ka tüütuseks lugeda), mis tuleb ka SetPointiga kaasa
Logitech Setpoint extension Firefoxis aga ei eksisteeri eraldi msi moodulina ja msiexec seda eemaldada ei võimalda. Eemaldamiseks Firefoxi extensionite hulgast tuleb eemaldada registrist
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Mozilla\Firefox\Extensions REG_SZ muutuja {F003DA68-8256-4b37-A6C4-350FA04494DF}
reg delete "HKLM\SOFTWARE\Wow6432Node\Mozilla\Firefox\Extensions" /v {F003DA68-8256-4b37-A6C4-350FA04494DF} /f
seda siis 64-bit Windowsis
32-bitise puhul on tee veidi lühem:
reg delete "HKLM\SOFTWARE\Mozilla\Firefox\Extensions" /v {F003DA68-8256-4b37-A6C4-350FA04494DF} /f
Vastavad failid jäävad Logitechi tarkvara alla alles ja need võib muidugi ka eemaldada, aga see pole enam oluline.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
09.01.2015 21:35:01
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
See tüütus tuleb kaasa Logitechi SetPoint tarkvaraga, mida on vaja Logitechi igasuguste lisanuppude jm vidinatega klaviatuuride ja hiirte jaoks, kui neid lisanuppe kasutada tahad. Ma ei saa isegi aru, miks nad Firefoxi jaoks selle eraldi laienduse üldse valmis tegid, sest Firefoxis on kerimine sujuv nagunii ka ilma selleta. Kui see aga käima lubada, siis ei muutu kerimine mitte sujuvaks, vaid ujuvaks - st ebatäpseks, nagu hiir oleks purjus. Täiesti mittevajalik ja probleeme tekitav vidin.
Paraku ei lase SetPoint valida, kas see paigaldatakse või mitte - võimalus on see vaid välja lülitada või Firefoxist välja rookida - kuni järgmise SetPointi uuendamiseni...  |
hetkel mul igatahes seda smooth scrollingut firefoxis ei ole, on mingi logitech setpoint laiendus, kuid see on enabletud ja sarnaselt tollele smooth scrollingule mulle tõrkeid ei ole põhjustanud
ehk ajad midagi segamini?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
09.01.2015 22:14:57
|
|
|
See smooth scrolling?
Spoiler 
Võimalik, et kui Firefoxi seadetes on smooth scrolling välja lülitatud ja selle asemel Setpoint extension aktiivne, et siis ei hakka rullikuga kerimine ujuma. Ja vastupidi. Korraga aktiveerituna aga ei saa algul vedama ega pärast pidama
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
realcobra
HV kasutaja
liitunud: 06.03.2014
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
14.01.2015 20:09:09
|
|
|
| muutub ikka päris bloatwareks ära juba
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
14.01.2015 23:58:00
|
|
|
Hello oli juba eelmises versioonis. Nüüd lisati mingi Rooms featuur veel sinna. See share this page jah - sotsiaalpededele (no offence). Õnneks on firefox ikkagi kõige kohaldatavaim brauser seega raske on rääkida bloatist kui enamus mittevajalikku saab kinni keerata ja ikoonid ära koristada. Antud juhul tuleb seada loop.enabled False väärtuse peale.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
15.01.2015 01:31:46
|
|
|
Ideid, miks ülemisel real mingid sinised kastikesed jms jurad tekivad? Vahest on terve aadressiriba seda täis. Otseselt ei häiri, aga no võiks neist ükskord lahti saada.
Spoiler 
Paistab, et safe modes neid ei teki. Eks siis mõni add-on vist.
Keelasin kõik laiendused, ikka sama. Ideid? Välimus on vaikimisi.
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
15.01.2015 09:31:12
|
|
|
| peab meeldima. kirjutas: |
Ideid, miks ülemisel real mingid sinised kastikesed jms jurad tekivad? Vahest on terve aadressiriba seda täis. Otseselt ei häiri, aga no võiks neist ükskord lahti saada.
Spoiler 
Paistab, et safe modes neid ei teki. Eks siis mõni add-on vist.
Keelasin kõik laiendused, ikka sama. Ideid? Välimus on vaikimisi. |
Tulistan täiesti puusalt, aga äkki aitab linnukese ära võtmine "Use hardware acceleration when available" eest seadetes.
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
15.01.2015 09:40:33
|
|
|
Näib pigem graafikaprobleem olevat tõepoolest.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
15.01.2015 12:02:06
|
|
|
| peab meeldima. kirjutas: |
Ideid, miks ülemisel real mingid sinised kastikesed jms jurad tekivad? Vahest on terve aadressiriba seda täis. Otseselt ei häiri, aga no võiks neist ükskord lahti saada.
Spoiler 
Paistab, et safe modes neid ei teki. Eks siis mõni add-on vist.
Keelasin kõik laiendused, ikka sama. Ideid? Välimus on vaikimisi. |
See on järjekordne AMD viga. Või siis firefox kasutab AMD accelerationit valesti. Igatahes mul sama asi ja veelgi rohkem. HW acc maha parandab seda, aga siiski
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
15.01.2015 15:49:22
|
|
|
jep, pole mõtet jälle amd bashida . Mul endal nvidia ja esineb teinekord sama probleem...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
15.01.2015 16:19:44
|
|
|
| Just, mõlemal kindlasti Windows, bashige seda.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
15.01.2015 18:15:58
|
|
|
Linuxis ei ole probleemi tõesti. Bashige Windowsi.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
15.01.2015 18:16:54
|
|
|
Riivo, viskasin linnukese sealt ära, esialgu tundub ok.
Kasutusel jah 7 64bit ja kaart peaks vist hoopis Intel olema (gma 4500mhd).
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
15.01.2015 19:40:42
|
|
|
ERRi otsevaatamine jooksis ka tihti lepiku, eriti siis kui täisekraanilt väljuda. Eks näis, kas see on ka kadunud
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taf131
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2009
|
20.01.2015 21:17:05
|
|
|
Viimasel ajal hangub kole tihti selliselt, et proovin mingit veebilehte avada ja ratas jääbki keerlema, aitab Firefoxi restart. kellelgi veel selliseid probleeme?
Vahepeal juba täitsa lubas... Flashi probleemid lahendati ära ja puha
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
21.01.2015 09:37:54
|
|
|
Kindel, et sideprobleemidega tegemist pole? Mul juhtub ka vahel, aga mitte sagedamini kui tavaliselt. Ja juhtub see ühenduse ülekoormamise (uploadi "umbejooksmise") või serveripoolsete vigade puhul ning ei sõltu kasutatavast brauserist.
Kuhugi pole kadunud ka v.33.x peale üleminekul esmakordselt tekkinud brauseriakna ajutised "hangumised", mille vastu aitab brauseri hetkeks minimeerimine: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8375015#8375015 Sel juhul muidugi throbber on ka vait ja ei liigu.
Esineb ainult Windowsis jällegi, Linuxiversioon on ikka probleemivaba.
| peab meeldima. kirjutas: |
Ideid, miks ülemisel real mingid sinised kastikesed jms jurad tekivad? Vahest on terve aadressiriba seda täis. Otseselt ei häiri, aga no võiks neist ükskord lahti saada.
Spoiler 
Paistab, et safe modes neid ei teki. Eks siis mõni add-on vist.
Keelasin kõik laiendused, ikka sama. Ideid? Välimus on vaikimisi. |
Eile nägin selle kastikesteprobleemi ka ära - samuti Inteli graafikaga Windows 7 masinal. Võtsin graafikakiirenduse maha, aga polnud aega tulemust jälgida.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
21.01.2015 12:38:45
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Kuhugi pole kadunud ka v.33.x peale üleminekul esmakordselt tekkinud brauseriakna ajutised "hangumised", mille vastu aitab brauseri hetkeks minimeerimine: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8375015#8375015 Sel juhul muidugi throbber on ka vait ja ei liigu.
Esineb ainult Windowsis jällegi, Linuxiversioon on ikka probleemivaba. |
Kirusin ise ka seda. Mingi nädal tagasi võtsin hw acceleration'i maha ja pole enam seda jama olnud.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
21.01.2015 16:26:05
|
|
|
Hmm. Ma oma meelest proovisin ja ei mõjunud. Aga eks proovin siis uuesti.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
21.01.2015 17:40:04
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Dogbert kirjutas: |
Kuhugi pole kadunud ka v.33.x peale üleminekul esmakordselt tekkinud brauseriakna ajutised "hangumised", mille vastu aitab brauseri hetkeks minimeerimine: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8375015#8375015 Sel juhul muidugi throbber on ka vait ja ei liigu.
Esineb ainult Windowsis jällegi, Linuxiversioon on ikka probleemivaba. |
Kirusin ise ka seda. Mingi nädal tagasi võtsin hw acceleration'i maha ja pole enam seda jama olnud. |
See ainult siis, kui teise tabi (vahekaardi) peale minna. Ja ei esine kogu aeg ega kindlate tabidega mis muudab vea kordamise äärmiselt keerukaks. Võin proovida seda hwa off trikki, aga ei usu, et sellest kasu oleks.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
21.01.2015 22:29:56
|
|
|
| Peale firefoxi uuendust saan youtube valida maksimaalseks kvaliteedist kõigest 720p. Oskab keegi öelda milles probleem? Chrome´ga korras.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aare2
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003
|
23.01.2015 11:45:50
|
|
|
| xheix1712 kirjutas: |
| Peale firefoxi uuendust saan youtube valida maksimaalseks kvaliteedist kõigest 720p. Oskab keegi öelda milles probleem? Chrome´ga korras. |
HTML5
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
23.01.2015 13:25:19
|
|
|
| aare2 kirjutas: |
| xheix1712 kirjutas: |
| Peale firefoxi uuendust saan youtube valida maksimaalseks kvaliteedist kõigest 720p. Oskab keegi öelda milles probleem? Chrome´ga korras. |
HTML5 |
/FIFY
+ http://www.ghacks.net/2014/05/10/enable-media-source-extensions-firefox/
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
24.01.2015 21:09:06
|
|
|
| Pahavara käitus hoopis imelikult, jooksutab winexplorerit kokku. C kettalt otsingu korral mail.ru ongi koos, muude otsingu kriteeriumite korral mitte. Imelik, et viirusetõrjed ja muud satikate eemaldajad pole teda pannud pahavara alla vaid lasevad rahulikult tegutseda. Ega ta otseselt ka paha tee aga saadab odnaklasnikute ja muudele lehtedele ja muudab esilehte, tüütuste tüütus.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
24.01.2015 22:27:18
|
|
|
Millest jutt ja kuidas see Firefoxi puutub?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blinx
HV vaatleja
liitunud: 28.11.2009
|
28.01.2015 15:43:52
|
|
|
Mis sellise saidi point on nagu http://ocsp.thawte.com/ , miks ma save file dialoogi saan.
_________________ 'Just buy everything then you're safe' |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
28.01.2015 18:58:20
|
|
|
Mingi turvasertifikaadi teema.
EDIT:
Firefox Add-ons top 4 billion downloads
» 18,000 add-ons available
» 369,000 browser themes in the library
» $634,000 donated to developers since 2009, when we started record‑keeping
» 4,000,000,000 add-ons downloaded!
Pole paha
Pigem tahaks, et tehtaks rohkem reaalset kasu toovaid ja aega kokkuhoidvaid lisasi mitte järjekordseid meme generaaatoreid vms
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
29.01.2015 13:52:08
|
|
|
Koduse Windows 7 peal hakkas Firefox pärast viimast uuendust (s.o siis 35.0.1 vist?) eriti kummaliselt oma pilti joonistama aeg-ajalt. Nagu varemalt, tekib see tabi vahetusel "hangumine", kus Firefox enam ei reageeri ega oma akna sisu uuenda, aga nüüd on sellele lisandunud selline nähtus, et hiirekursori liigutamisel seal aknas joonistab Firefox kursori kohale selle tabi teksti, mis tegelikult ees peaks olema. Pilt on samas eelmise tabi oma . Lahti saab sellest jurast endiselt akna ajutise minimeerimisega.
Kõikvõimalikud 3d ja 2d graafika kiirendamise asjad on about:config tasemel välja lülitatud, aga ei mõju. Windowsi aerot välja lülitada siiani pole veel üritanud, võib-olla ei saa sellega läbi.
Hetkel on veel graafikadraiveri uuenduste kontroll tegemata, ehk on midagi uuemat proovida.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
29.01.2015 14:21:18
|
|
|
| Tuli kah see versioon täna hommikul ja seni pole taolisi kõrvalekaldeid näha olnud, kahtlustaks pigem su masinat/draivereid.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
29.01.2015 16:24:45
|
|
|
| Uuendatud paar päeva tagasi, probleeme pole märganud. Puudutab ka flashi.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
31.01.2015 00:48:14
|
|
|
Pole küll pikalt kasutanud veel pärast selle muutmist, aga siiani pole tõepoolest enam hangunud. Loodetavasti sai korda, aitäh soovituse eest.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
31.01.2015 17:08:51
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Koduse Windows 7 peal hakkas Firefox pärast viimast uuendust (s.o siis 35.0.1 vist?) eriti kummaliselt oma pilti joonistama aeg-ajalt. Nagu varemalt, tekib see tabi vahetusel "hangumine", kus Firefox enam ei reageeri ega oma akna sisu uuenda, aga nüüd on sellele lisandunud selline nähtus, et hiirekursori liigutamisel seal aknas joonistab Firefox kursori kohale selle tabi teksti, mis tegelikult ees peaks olema. Pilt on samas eelmise tabi oma . Lahti saab sellest jurast endiselt akna ajutise minimeerimisega.
Kõikvõimalikud 3d ja 2d graafika kiirendamise asjad on about:config tasemel välja lülitatud, aga ei mõju. Windowsi aerot välja lülitada siiani pole veel üritanud, võib-olla ei saa sellega läbi.
Hetkel on veel graafikadraiveri uuenduste kontroll tegemata, ehk on midagi uuemat proovida. |
See on seesama jura, mida ma siin teemas juba natuke aega tagasi kirjeldasin (vanemate versioonidega).
Proovin nüüd Tomorrow näpunäidet, ehk aitab
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|