Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 145, 146, 147  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 19:34:12 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
Mul tuli kunagi ammu eelmine aasta ka paar üksikut teadet SMS'iga...Eile tuli üle pika aja veel üks
Ükskord küsisin postkontori tädi käest selgitust et mis tingimustel SMS tuleb. Ta ei osanud midagi tarka öelda.
SMSi variant on hea sest siis tuleb teade samal päeval, postkasti jõuab teatis alles järgmise päeva lõunaks...kui üldse jõuab
SMS variandiga on samamoodi...kui üldse jõuab.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2015 11:27:37 vasta tsitaadiga

Mõnus teenus ikka. DHL saatis standardpaki Omnivaga. Hetkel asub minust 16 km kaugusel "kohalikus" kandekeskuses. Avatud 9-12:00, L-P suletud. Käed üles kõik tööinimesed, kes sealt midagi kätte suudaks saada kopp.gif Sealsel lauatelefonil keegi ei vasta. Pakk ise on saadetud firma nimele, firma aadressil.

DHL ise sõidab homme hommikul poolhaagisega minu poolt saadetavale 1600 kg "pakile" järgi. Andnud parem autojuhile kabiini kaasa oma 350 grammine pakk.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 08.01.2015 11:34:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2015 11:32:55 vasta tsitaadiga

radist87, kust riigist tellisid/saadeti?
DHL'il on ka mitu eri teenuseliiki + Saksa DHL on endine Deutsche Post jne.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2015 11:40:15 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
radist87, kust riigist tellisid/saadeti?
DHL'il on ka mitu eri teenuseliiki + Saksa DHL on endine Deutsche Post jne.


Omniva järgi pandi teele üleeile Tallinnast ja saatjaks DHL Estonia.
Mitte midagi pole tellinud.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2015 11:46:43 vasta tsitaadiga

SMS'iga seoses on mul alati hiina pakkidel nr peal olnud, kuid SMS'i olen saanud suht alati vaid dealextreme'ist tellides. Mujalt tellides SMS'i saanud pole. Kui täpsemalt uurisin, et mis toimub, räägiti väga segaselt, et see, kes saadab, peab mingi linnukese kuskile tegema vmt, et selline teenus ka sees oleks. Et saatja peab midagi määrama, et nad sms'i saadaks ühesõnaga. Jutt oli segane ja küsimuse peale jutu sees, et mul alati olnud tel. nr. peal, et miks ma sms'i alati ei saa, oli jämedalt vastus mök-mök.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2015 12:06:57 vasta tsitaadiga

Näiteks Eesti: saatja peab eraldi tellima tähitud saadetise teate edastamise SMSiga ja see teenus on tasuline.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2015 12:17:53 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
beastbeats kirjutas:
radist87, kust riigist tellisid/saadeti?
DHL'il on ka mitu eri teenuseliiki + Saksa DHL on endine Deutsche Post jne.


Omniva järgi pandi teele üleeile Tallinnast ja saatjaks DHL Estonia.
Mitte midagi pole tellinud.

Ju siis tegu kõige tavalisema/odavama DHL teenusega ja selle kättetoimetajaks Eestis Omniva (ka välismaiste saadetiste puhul).

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 08.01.2015 12:18:08 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
Näiteks Eesti: saatja peab eraldi tellima tähitud saadetise teate edastamise SMSiga ja see teenus on tasuline.


See teenus on saatjale. Saatja saab SMSi, kui pakk on väljastatud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2015 14:58:40 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
radist87 kirjutas:
beastbeats kirjutas:
radist87, kust riigist tellisid/saadeti?
DHL'il on ka mitu eri teenuseliiki + Saksa DHL on endine Deutsche Post jne.


Omniva järgi pandi teele üleeile Tallinnast ja saatjaks DHL Estonia.
Mitte midagi pole tellinud.

Ju siis tegu kõige tavalisema/odavama DHL teenusega ja selle kättetoimetajaks Eestis Omniva (ka välismaiste saadetiste puhul).


Kella kümnest kaheteistkümneni "kohalik" postkontor telefonile ei vastanud. Arvestades selle ruumi väiksust ei olnud ametliku lahtioleku ajal seal kedagi kohal.
Üldnumber võttis lõpuks vaevaks tagasi helistada ja tuuakse ikkagi kohale.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2015 15:19:45 vasta tsitaadiga

päris hea, üks hommik sain sms, et mulle on pakk. päris pikalt mõtlesin, kes mulle paki on saatnud, mõtlesin, et pakiautomaadiga tegu... mingi uus teenus hoopis, enam ei tule postkasti teadet, vaid tuleb sms. uus vana siis. mina sain esimest korda, ei ole kunagi varem saanud. paar päeva hiljem tõi postiljon teise sarnase suurusega paki ukse taha... samast kohast tellitud, aliexpress...
väga ajuvaba süsteem...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2015 21:47:16 vasta tsitaadiga

ma olen SMS-e ikka saanud aga täna oli paber postkastis rofl.gif
Huvitav kumb vahenditest on mõistlik ja operatiivne aastal 2015 icon_eek.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 11:09:25 vasta tsitaadiga

Õu mai gaad, ma sain elu esimese sms, et pakk on tulnud icon_eek.gif
Kuhu ma risti peaks tegema......

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 11:33:56 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kuhu ma risti peaks tegema......

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Betamax 13.01.2015 12:51:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 12:35:33 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Kuhu ma risti peaks tegema......

Spoiler Spoiler Spoiler
ei näita
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007



Online
sõnum 13.01.2015 12:54:49 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Õu mai gaad, ma sain elu esimese sms, et pakk on tulnud icon_eek.gif
Kuhu ma risti peaks tegema......
Oma maja uksele ilusas ehisornamendis. icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 13:53:15 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
beastbeats kirjutas:
radist87 kirjutas:
beastbeats kirjutas:
radist87, kust riigist tellisid/saadeti?
DHL'il on ka mitu eri teenuseliiki + Saksa DHL on endine Deutsche Post jne.


Omniva järgi pandi teele üleeile Tallinnast ja saatjaks DHL Estonia.
Mitte midagi pole tellinud.

Ju siis tegu kõige tavalisema/odavama DHL teenusega ja selle kättetoimetajaks Eestis Omniva (ka välismaiste saadetiste puhul).


Kella kümnest kaheteistkümneni "kohalik" postkontor telefonile ei vastanud. Arvestades selle ruumi väiksust ei olnud ametliku lahtioleku ajal seal kedagi kohal.
Üldnumber võttis lõpuks vaevaks tagasi helistada ja tuuakse ikkagi kohale.


Kätte sain. Saatjaks DHL Estonia ja sisuks 2015 aasta kalender thumbs_up.gif
DHL on leidnud kõige perverssema meetodi enda reklaami saatmiseks. Pakk sõitis vahepeal "kohalikust" postkontorist uuesti Tartusse ja sealt uuesti tagasi minu juurde. Omniva teenused ei saagi odavad olla, kui 350 grammist lihtpakki solgutatakse nagu kassipoega edasi tagasi. Selle ajaga, kui pakk kohalikust postkontorist minu ukse taha jõudis, suutis DHL ise minu juurest 1600 kg "paki" peale võtta ja Saksamaal ukse taha toimetada. Selles mõttes on Omnivaga enda reklaami saatmine reklaam iseenesest. Kilent saab oma naha peal tunda, mis teenusega Omniva puhul tegu on ja miks seda vältima peaks.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 17:57:26 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Õu mai gaad, ma sain elu esimese sms, et pakk on tulnud icon_eek.gif
Kuhu ma risti peaks tegema......


Ma sain eile teise. Trackingus näitas ka kohe "SMS to reciever".
Vähemalt töötab Viimsis Haabneeme postkontor 19.00-ni. L lausa 10-14.
thumbs_up.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 10:37:53 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Õu mai gaad, ma sain elu esimese sms, et pakk on tulnud icon_eek.gif
Kuhu ma risti peaks tegema......
Oma maja uksele ilusas ehisornamendis. icon_wink.gif

Kui eelmine pakk tuli uk-st
Siis praegu sain sõnumi, et hk pakk kohal icon_eek.gif
Uus aasta on alanud huvitavalt thumbs_up.gif

Nad lõpuks ka tel. numbreild pakilt vaatama vist hakanud. Odavam ka kui lasta postiljonil eraldi lipik tuua.
Aega võttis vaid 2+ aastat. Loodan, et nad nüüd midagi jälle perse ei keera

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 15.01.2015 13:32:32 vasta tsitaadiga

Sain ka esimese sõnumi täna Omnivalt thumbs_down.gif
Ei toodud enam pakki töö juurde.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 18:00:36 vasta tsitaadiga

Ei tooda kojugi enam... icon_confused.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 18:22:07 vasta tsitaadiga

Nüüd saab ju sisuliselt kaks päeva varem paki kätte. Üks tuleb selle arvelt, et pole "väljastamise katset" ja pakk läheb kohe postkontorisse ja teine selle arvelt, et SMS tuleb samal päeval, aga lipik jõuaks postkasti alles järgmisel päeval.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 18:27:23 vasta tsitaadiga

Kiidaks kohe aga veel ei julge.
2 korda järjest võib olla juhus icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 19:14:09 vasta tsitaadiga

Koju ei tooda enam? Krt autoga on postkontorisse 20 kilti.
Bussiga oleks veel naljakam, kõigepealt peaksin vedult tartu sõitma siis tartust lähtele, siis lähtelt tartu, siis tartust vedule. Saaksin päeotsa vahtida ja loksuda mingi odava hiina pasa pärast. Pätikari mitte Tallinna raad.
Tundub et hiinast tellimine on läbi?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 19:24:36 vasta tsitaadiga

alartt kirjutas:

Tundub et hiinast tellimine on läbi?

Ei tea miks? icon_eek.gif

Telli siis korraga ja palju üks sõit kontorisse icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 19:27:18 vasta tsitaadiga

Telli koju siis icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 19:32:45 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
alartt kirjutas:

Tundub et hiinast tellimine on läbi?

Ei tea miks? icon_eek.gif

Telli siis korraga ja palju üks sõit kontorisse icon_biggrin.gif


Sel juhul eelneb postkontorisse sõidule tolli vormistamine ja AS EV-le obroki maksmine icon_biggrin.gif Eks peab kalkuleerima, kas odavam on sagedamini sõita või obrokit maksta icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 19:36:07 vasta tsitaadiga

alartt kirjutas:
Koju ei tooda enam? Krt autoga on postkontorisse 20 kilti.
Bussiga oleks veel naljakam, kõigepealt peaksin vedult tartu sõitma siis tartust lähtele, siis lähtelt tartu, siis tartust vedule. Saaksin päeotsa vahtida ja loksuda mingi odava hiina pasa pärast. Pätikari mitte Tallinna raad.
Tundub et hiinast tellimine on läbi?


20 km mis pidi? Jala saab vähe kiiremini.
link

Kui tuleb pakiteade, helista postkontorisse ja palu koju toimetada. Endal korra juba toodi. Kui nad tahavad sedasi enda ajusid peenestada, siis olen nõus kaasa mängima. Mina oma "kohalikku" postkontorisse oma jalga vabatahtlikult ei tõsta.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 15.01.2015 19:38:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 19:38:19 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Nüüd saab ju sisuliselt kaks päeva varem paki kätte. Üks tuleb selle arvelt, et pole "väljastamise katset" ja pakk läheb kohe postkontorisse ja teine selle arvelt, et SMS tuleb samal päeval, aga lipik jõuaks postkasti alles järgmisel päeval.


Mul jälle kuni 5 päeva hiljem, postkontorisse sõita laupäeval, enne sai saabumisele järgmisel päeval harilikult.

Kuda kuskil.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 19:54:33 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab mis Omniva tollideklaleerimisega toimub praegu, kaks meili saatnud, et teeksid mulle ise asja ära aga midagi ei vasta.
Paar päeva juba möödas esimesest.
Ning 10 jaanuaril pidi saabuma UK Amazonist pakk, kuid siiamaani midagi, kas peaks ootama või minema kohalikku postkontorisse küsima?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 20:07:49 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
alartt kirjutas:
Koju ei tooda enam? Krt autoga on postkontorisse 20 kilti.
Bussiga oleks veel naljakam, kõigepealt peaksin vedult tartu sõitma siis tartust lähtele, siis lähtelt tartu, siis tartust vedule. Saaksin päeotsa vahtida ja loksuda mingi odava hiina pasa pärast. Pätikari mitte Tallinna raad.
Tundub et hiinast tellimine on läbi?


20 km mis pidi? Jala saab vähe kiiremini.
link

Kui tuleb pakiteade, helista postkontorisse ja palu koju toimetada. Endal korra juba toodi. Kui nad tahavad sedasi enda ajusid peenestada, siis olen nõus kaasa mängima. Mina oma "kohalikku" postkontorisse oma jalga vabatahtlikult ei tõsta.


Suvel sai jalgrattaga vändatud mööda seda metsa teed icon_biggrin.gif
Kuid vaatasin omiva lehelt: "Tellitud kättetoimetamine – kuni 2 kg 1,00"
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriisa H
HV kasutaja
Kriisa H

liitunud: 30.09.2009




sõnum 15.01.2015 22:32:58 vasta tsitaadiga

Viimane pakk tuli küll mulle kiiresti kohale.
Õhtul 17.00 paiku pandi tallinnas automaati ja järgmine hommik oli 09.00 sms, et pakk kohal (Tartumaal, Elva)
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 15.01.2015 22:35:14 vasta tsitaadiga

Kriisa H kirjutas:
Viimane pakk tuli küll mulle kiiresti kohale.
Õhtul 17.00 paiku pandi tallinnas automaati ja järgmine hommik oli 09.00 sms, et pakk kohal (Tartumaal, Elva)

Nii peabki olema tühjendamis-täitmisaegade järgi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 16.01.2015 20:41:21 vasta tsitaadiga

Ei viitsi eestpoolt lugeda aga kas suurte saadetiste vedu käibki väga aeglaselt? Mulle üks seade tulemas mis kaalub 97 kilo. Müüja eile saatis kirja et homme s.o. 16. jaanuaril võtab Omniva asja peale. Saadeti ka jälgimiskood. Selle järgi juba üle 24 tunni staatus "registreerimine" Ehk siis kaupa pole peale korjatud. Kuna nüüd nädalavahetus tulemas siis edasi hakatakse liigutama alles esmaspäeval?
Tegemist siis Eestisisese saadetisega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2015 20:59:00 vasta tsitaadiga

ep liigutab pakke ka laupäeval
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 16.01.2015 20:59:03 vasta tsitaadiga

Võimalik, et peale korjatud, aga pole veel kuskil läbi löödud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 17.01.2015 08:58:45 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
Võimalik, et peale korjatud, aga pole veel kuskil läbi löödud.


Paistab et oligi nii. Pealekorjamisel kuhugi ei sisestatudki seda. Öösel ikkagi on liikumine toimunud. Hetkel asub piirkondlikus kullerpunktis. Juhul kui täna (laupäeval) tõesti ka kullerid töötavad siis on lootus saadetis juba täna kätte saada icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2015 10:41:18 vasta tsitaadiga

DarkSky kirjutas:
jaank kirjutas:
Võimalik, et peale korjatud, aga pole veel kuskil läbi löödud.


Paistab et oligi nii. Pealekorjamisel kuhugi ei sisestatudki seda. Öösel ikkagi on liikumine toimunud. Hetkel asub piirkondlikus kullerpunktis. Juhul kui täna (laupäeval) tõesti ka kullerid töötavad siis on lootus saadetis juba täna kätte saada icon_smile.gif

Pakid küll liiguvad aga klintidele ei tassida nv küll midagi kohale.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2015 11:08:12 vasta tsitaadiga

Vanasti tassiti kui eesti post veel oli

Edit:
Surfasin onaja kodukal ja tõesti tundub, et laupäeviti sügatakse nüüd mune

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cavefish
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2015 11:22:09 vasta tsitaadiga

Hetk tagasi tõi omniva kuller täiesti tavalise hiina paki mulle ukse taha, nii et ühtteist nad ikka laupäeval toimetavad.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2015 11:33:20 vasta tsitaadiga

ja nagu ikka - Onavia käitub irratsionaalselt ja suisa meelega loogika vastu icon_lol.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 17.01.2015 13:39:15 vasta tsitaadiga

Kasutage Omniva kodulehte. Pakke toimetatakse koju tööpäevadel ja laupäeval. Laupäeval on tööpäevad mõnevõrra lühemad.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2015 14:28:57 vasta tsitaadiga

Ma kasutasingi, aga see leht on paras porr.............
Alustuseks pead valima kust sulle kulleriga pakk tuuakse: kodu, kontor, automaat jne....... icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2015 14:40:02 vasta tsitaadiga

DarkSky kirjutas:
jaank kirjutas:
Võimalik, et peale korjatud, aga pole veel kuskil läbi löödud.


Paistab et oligi nii. Pealekorjamisel kuhugi ei sisestatudki seda. Öösel ikkagi on liikumine toimunud. Hetkel asub piirkondlikus kullerpunktis. Juhul kui täna (laupäeval) tõesti ka kullerid töötavad siis on lootus saadetis juba täna kätte saada icon_smile.gif

töötavad, kuid alusekaubal (pakid mis raskemad kui 65kg) puudub kohustus laupäeval kätte toimetada, kui ei ole juurde tellitud lisateenust "kättetoimetamine laupäeval"
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 17.01.2015 21:35:40 vasta tsitaadiga

Sain oma saadetise täna laupäeval ikkagi kätte ja oli alusel (ligi 100 kg). Nii et eile suhtusin liiga pessimistlikult Omniva transpordi kiirusesse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.01.2015 11:03:46 vasta tsitaadiga

Seoses sellega, et Omniva võttis endalt kohustuse pakke adressaadini toimetada, kas on tekkinud ka võimalus uuesti taastada see võimalus?
Pasundasid küll, et nüüd tekib uusi võimalusi juurde, aga oleks tore, kui saaks ka öelda, et tooge ikka kohale. Pole veel mitte ühtegi luhtunud paki kohale toimetamise katset mu aadressil olnud icon_confused.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2015 18:35:57 vasta tsitaadiga

Pühapäeval, või esmaspäeval (ei tea täpselt) visati lihtkiri Tallinnas posti. Teisipäeva hommikul oli juba Järvamaal, minu postkastis. Ei virise.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bond
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2002




sõnum 22.01.2015 13:24:55 vasta tsitaadiga

Eile jõudis minu kätte pakk,mille oli juba mõttes maha kantud.Pakk on vist teerulli alla jäänud.Ristkülikust on saanud püramiid. Singapuri postitempel on ka 2014.08.10.Huvitav kas Eesti Post ei taha või ei suuda oma tööd teha.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 22.01.2015 14:12:14 vasta tsitaadiga

bond kirjutas:
Eile jõudis minu kätte pakk,mille oli juba mõttes maha kantud.Pakk on vist teerulli alla jäänud.Ristkülikust on saanud püramiid. Singapuri postitempel on ka 2014.08.10.Huvitav kas Eesti Post ei taha või ei suuda oma tööd teha.

Aga kes see ütleb, et vigastused ja viivitus on tekkinud Eestis?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
last
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 23:02:12 vasta tsitaadiga

kõigeparem kinnitus viivitusest oleks kui pakile löödaks riiki saabumisel peale tempel kuupäevaga aga ilmselgelt seda ei taheta ju teha siis oleks kohe näha.

Aga mul küsimus ka, saatsin usasse paki träking numbriga aga omniva leht näitab, et ikka Eestis, olen ka maili teel omnivaga suhelnud ja siis on küll vastatud kus pakk asub ja saadud ka kinnitus, et pakk väljastatud aga kuidas seda nüüd tõestada, et ostja kätte saanud kui see omniva leht seda ei kinnita?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2015 23:20:11 vasta tsitaadiga

last, https://www.usps.com/ näitab selle koodi peale midagi?
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 145, 146, 147  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.