|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
07.01.2015 19:34:12
|
|
|
| HA kirjutas: |
Mul tuli kunagi ammu eelmine aasta ka paar üksikut teadet SMS'iga...Eile tuli üle pika aja veel üks
Ükskord küsisin postkontori tädi käest selgitust et mis tingimustel SMS tuleb. Ta ei osanud midagi tarka öelda.
SMSi variant on hea sest siis tuleb teade samal päeval, postkasti jõuab teatis alles järgmise päeva lõunaks...kui üldse jõuab |
SMS variandiga on samamoodi...kui üldse jõuab.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
08.01.2015 11:27:37
|
|
|
Mõnus teenus ikka. DHL saatis standardpaki Omnivaga. Hetkel asub minust 16 km kaugusel "kohalikus" kandekeskuses. Avatud 9-12:00, L-P suletud. Käed üles kõik tööinimesed, kes sealt midagi kätte suudaks saada Sealsel lauatelefonil keegi ei vasta. Pakk ise on saadetud firma nimele, firma aadressil.
DHL ise sõidab homme hommikul poolhaagisega minu poolt saadetavale 1600 kg "pakile" järgi. Andnud parem autojuhile kabiini kaasa oma 350 grammine pakk.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 08.01.2015 11:34:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
08.01.2015 11:32:55
|
|
|
radist87, kust riigist tellisid/saadeti?
DHL'il on ka mitu eri teenuseliiki + Saksa DHL on endine Deutsche Post jne.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
08.01.2015 11:40:15
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
radist87, kust riigist tellisid/saadeti?
DHL'il on ka mitu eri teenuseliiki + Saksa DHL on endine Deutsche Post jne. |
Omniva järgi pandi teele üleeile Tallinnast ja saatjaks DHL Estonia.
Mitte midagi pole tellinud.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
08.01.2015 11:46:43
|
|
|
SMS'iga seoses on mul alati hiina pakkidel nr peal olnud, kuid SMS'i olen saanud suht alati vaid dealextreme'ist tellides. Mujalt tellides SMS'i saanud pole. Kui täpsemalt uurisin, et mis toimub, räägiti väga segaselt, et see, kes saadab, peab mingi linnukese kuskile tegema vmt, et selline teenus ka sees oleks. Et saatja peab midagi määrama, et nad sms'i saadaks ühesõnaga. Jutt oli segane ja küsimuse peale jutu sees, et mul alati olnud tel. nr. peal, et miks ma sms'i alati ei saa, oli jämedalt vastus mök-mök.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
08.01.2015 12:06:57
|
|
|
| Näiteks Eesti: saatja peab eraldi tellima tähitud saadetise teate edastamise SMSiga ja see teenus on tasuline.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
08.01.2015 12:17:53
|
|
|
| radist87 kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
radist87, kust riigist tellisid/saadeti?
DHL'il on ka mitu eri teenuseliiki + Saksa DHL on endine Deutsche Post jne. |
Omniva järgi pandi teele üleeile Tallinnast ja saatjaks DHL Estonia.
Mitte midagi pole tellinud. |
Ju siis tegu kõige tavalisema/odavama DHL teenusega ja selle kättetoimetajaks Eestis Omniva (ka välismaiste saadetiste puhul).
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
08.01.2015 12:18:08
|
|
|
| voyager_est kirjutas: |
| Näiteks Eesti: saatja peab eraldi tellima tähitud saadetise teate edastamise SMSiga ja see teenus on tasuline. |
See teenus on saatjale. Saatja saab SMSi, kui pakk on väljastatud.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
08.01.2015 14:58:40
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| radist87 kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
radist87, kust riigist tellisid/saadeti?
DHL'il on ka mitu eri teenuseliiki + Saksa DHL on endine Deutsche Post jne. |
Omniva järgi pandi teele üleeile Tallinnast ja saatjaks DHL Estonia.
Mitte midagi pole tellinud. |
Ju siis tegu kõige tavalisema/odavama DHL teenusega ja selle kättetoimetajaks Eestis Omniva (ka välismaiste saadetiste puhul). |
Kella kümnest kaheteistkümneni "kohalik" postkontor telefonile ei vastanud. Arvestades selle ruumi väiksust ei olnud ametliku lahtioleku ajal seal kedagi kohal.
Üldnumber võttis lõpuks vaevaks tagasi helistada ja tuuakse ikkagi kohale.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
08.01.2015 15:19:45
|
|
|
päris hea, üks hommik sain sms, et mulle on pakk. päris pikalt mõtlesin, kes mulle paki on saatnud, mõtlesin, et pakiautomaadiga tegu... mingi uus teenus hoopis, enam ei tule postkasti teadet, vaid tuleb sms. uus vana siis. mina sain esimest korda, ei ole kunagi varem saanud. paar päeva hiljem tõi postiljon teise sarnase suurusega paki ukse taha... samast kohast tellitud, aliexpress...
väga ajuvaba süsteem...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
08.01.2015 21:47:16
|
|
|
ma olen SMS-e ikka saanud aga täna oli paber postkastis
Huvitav kumb vahenditest on mõistlik ja operatiivne aastal 2015
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.01.2015 11:09:25
|
|
|
Õu mai gaad, ma sain elu esimese sms, et pakk on tulnud
Kuhu ma risti peaks tegema......
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
13.01.2015 11:33:56
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Kuhu ma risti peaks tegema...... |
Spoiler 
viimati muutis Betamax 13.01.2015 12:51:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.01.2015 12:35:33
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Kuhu ma risti peaks tegema...... |
Spoiler 
|
ei näita
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
13.01.2015 12:54:49
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Õu mai gaad, ma sain elu esimese sms, et pakk on tulnud
Kuhu ma risti peaks tegema...... |
Oma maja uksele ilusas ehisornamendis.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
13.01.2015 13:53:15
|
|
|
| radist87 kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
| radist87 kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
radist87, kust riigist tellisid/saadeti?
DHL'il on ka mitu eri teenuseliiki + Saksa DHL on endine Deutsche Post jne. |
Omniva järgi pandi teele üleeile Tallinnast ja saatjaks DHL Estonia.
Mitte midagi pole tellinud. |
Ju siis tegu kõige tavalisema/odavama DHL teenusega ja selle kättetoimetajaks Eestis Omniva (ka välismaiste saadetiste puhul). |
Kella kümnest kaheteistkümneni "kohalik" postkontor telefonile ei vastanud. Arvestades selle ruumi väiksust ei olnud ametliku lahtioleku ajal seal kedagi kohal.
Üldnumber võttis lõpuks vaevaks tagasi helistada ja tuuakse ikkagi kohale. |
Kätte sain. Saatjaks DHL Estonia ja sisuks 2015 aasta kalender
DHL on leidnud kõige perverssema meetodi enda reklaami saatmiseks. Pakk sõitis vahepeal "kohalikust" postkontorist uuesti Tartusse ja sealt uuesti tagasi minu juurde. Omniva teenused ei saagi odavad olla, kui 350 grammist lihtpakki solgutatakse nagu kassipoega edasi tagasi. Selle ajaga, kui pakk kohalikust postkontorist minu ukse taha jõudis, suutis DHL ise minu juurest 1600 kg "paki" peale võtta ja Saksamaal ukse taha toimetada. Selles mõttes on Omnivaga enda reklaami saatmine reklaam iseenesest. Kilent saab oma naha peal tunda, mis teenusega Omniva puhul tegu on ja miks seda vältima peaks.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
13.01.2015 17:57:26
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Õu mai gaad, ma sain elu esimese sms, et pakk on tulnud
Kuhu ma risti peaks tegema...... |
Ma sain eile teise. Trackingus näitas ka kohe "SMS to reciever".
Vähemalt töötab Viimsis Haabneeme postkontor 19.00-ni. L lausa 10-14.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.01.2015 10:37:53
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Õu mai gaad, ma sain elu esimese sms, et pakk on tulnud
Kuhu ma risti peaks tegema...... |
Oma maja uksele ilusas ehisornamendis.  |
Kui eelmine pakk tuli uk-st
Siis praegu sain sõnumi, et hk pakk kohal
Uus aasta on alanud huvitavalt
Nad lõpuks ka tel. numbreild pakilt vaatama vist hakanud. Odavam ka kui lasta postiljonil eraldi lipik tuua.
Aega võttis vaid 2+ aastat. Loodan, et nad nüüd midagi jälle perse ei keera
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
15.01.2015 13:32:32
|
|
|
Sain ka esimese sõnumi täna Omnivalt
Ei toodud enam pakki töö juurde.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
15.01.2015 18:00:36
|
|
|
Ei tooda kojugi enam...
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
15.01.2015 18:22:07
|
|
|
| Nüüd saab ju sisuliselt kaks päeva varem paki kätte. Üks tuleb selle arvelt, et pole "väljastamise katset" ja pakk läheb kohe postkontorisse ja teine selle arvelt, et SMS tuleb samal päeval, aga lipik jõuaks postkasti alles järgmisel päeval.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.01.2015 18:27:23
|
|
|
Kiidaks kohe aga veel ei julge.
2 korda järjest võib olla juhus
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
15.01.2015 19:14:09
|
|
|
Koju ei tooda enam? Krt autoga on postkontorisse 20 kilti.
Bussiga oleks veel naljakam, kõigepealt peaksin vedult tartu sõitma siis tartust lähtele, siis lähtelt tartu, siis tartust vedule. Saaksin päeotsa vahtida ja loksuda mingi odava hiina pasa pärast. Pätikari mitte Tallinna raad.
Tundub et hiinast tellimine on läbi?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.01.2015 19:24:36
|
|
|
| alartt kirjutas: |
Tundub et hiinast tellimine on läbi? |
Ei tea miks?
Telli siis korraga ja palju üks sõit kontorisse
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.01.2015 19:27:18
|
|
|
Telli koju siis
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
15.01.2015 19:32:45
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| alartt kirjutas: |
Tundub et hiinast tellimine on läbi? |
Ei tea miks?
Telli siis korraga ja palju üks sõit kontorisse  |
Sel juhul eelneb postkontorisse sõidule tolli vormistamine ja AS EV-le obroki maksmine Eks peab kalkuleerima, kas odavam on sagedamini sõita või obrokit maksta
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
15.01.2015 19:36:07
|
|
|
| alartt kirjutas: |
Koju ei tooda enam? Krt autoga on postkontorisse 20 kilti.
Bussiga oleks veel naljakam, kõigepealt peaksin vedult tartu sõitma siis tartust lähtele, siis lähtelt tartu, siis tartust vedule. Saaksin päeotsa vahtida ja loksuda mingi odava hiina pasa pärast. Pätikari mitte Tallinna raad.
Tundub et hiinast tellimine on läbi? |
20 km mis pidi? Jala saab vähe kiiremini.
link
Kui tuleb pakiteade, helista postkontorisse ja palu koju toimetada. Endal korra juba toodi. Kui nad tahavad sedasi enda ajusid peenestada, siis olen nõus kaasa mängima. Mina oma "kohalikku" postkontorisse oma jalga vabatahtlikult ei tõsta.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 15.01.2015 19:38:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
15.01.2015 19:38:19
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Nüüd saab ju sisuliselt kaks päeva varem paki kätte. Üks tuleb selle arvelt, et pole "väljastamise katset" ja pakk läheb kohe postkontorisse ja teine selle arvelt, et SMS tuleb samal päeval, aga lipik jõuaks postkasti alles järgmisel päeval. |
Mul jälle kuni 5 päeva hiljem, postkontorisse sõita laupäeval, enne sai saabumisele järgmisel päeval harilikult.
Kuda kuskil.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
15.01.2015 19:54:33
|
|
|
Kas keegi teab mis Omniva tollideklaleerimisega toimub praegu, kaks meili saatnud, et teeksid mulle ise asja ära aga midagi ei vasta.
Paar päeva juba möödas esimesest.
Ning 10 jaanuaril pidi saabuma UK Amazonist pakk, kuid siiamaani midagi, kas peaks ootama või minema kohalikku postkontorisse küsima?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
15.01.2015 20:07:49
|
|
|
| radist87 kirjutas: |
| alartt kirjutas: |
Koju ei tooda enam? Krt autoga on postkontorisse 20 kilti.
Bussiga oleks veel naljakam, kõigepealt peaksin vedult tartu sõitma siis tartust lähtele, siis lähtelt tartu, siis tartust vedule. Saaksin päeotsa vahtida ja loksuda mingi odava hiina pasa pärast. Pätikari mitte Tallinna raad.
Tundub et hiinast tellimine on läbi? |
20 km mis pidi? Jala saab vähe kiiremini.
link
Kui tuleb pakiteade, helista postkontorisse ja palu koju toimetada. Endal korra juba toodi. Kui nad tahavad sedasi enda ajusid peenestada, siis olen nõus kaasa mängima. Mina oma "kohalikku" postkontorisse oma jalga vabatahtlikult ei tõsta. |
Suvel sai jalgrattaga vändatud mööda seda metsa teed
Kuid vaatasin omiva lehelt: "Tellitud kättetoimetamine – kuni 2 kg 1,00"
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kriisa H
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2009
|
15.01.2015 22:32:58
|
|
|
Viimane pakk tuli küll mulle kiiresti kohale.
Õhtul 17.00 paiku pandi tallinnas automaati ja järgmine hommik oli 09.00 sms, et pakk kohal (Tartumaal, Elva)
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
15.01.2015 22:35:14
|
|
|
| Kriisa H kirjutas: |
Viimane pakk tuli küll mulle kiiresti kohale.
Õhtul 17.00 paiku pandi tallinnas automaati ja järgmine hommik oli 09.00 sms, et pakk kohal (Tartumaal, Elva) |
Nii peabki olema tühjendamis-täitmisaegade järgi.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DarkSky
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2008
|
16.01.2015 20:41:21
|
|
|
Ei viitsi eestpoolt lugeda aga kas suurte saadetiste vedu käibki väga aeglaselt? Mulle üks seade tulemas mis kaalub 97 kilo. Müüja eile saatis kirja et homme s.o. 16. jaanuaril võtab Omniva asja peale. Saadeti ka jälgimiskood. Selle järgi juba üle 24 tunni staatus "registreerimine" Ehk siis kaupa pole peale korjatud. Kuna nüüd nädalavahetus tulemas siis edasi hakatakse liigutama alles esmaspäeval?
Tegemist siis Eestisisese saadetisega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.01.2015 20:59:00
|
|
|
ep liigutab pakke ka laupäeval
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
16.01.2015 20:59:03
|
|
|
| Võimalik, et peale korjatud, aga pole veel kuskil läbi löödud.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DarkSky
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2008
|
17.01.2015 08:58:45
|
|
|
| jaank kirjutas: |
| Võimalik, et peale korjatud, aga pole veel kuskil läbi löödud. |
Paistab et oligi nii. Pealekorjamisel kuhugi ei sisestatudki seda. Öösel ikkagi on liikumine toimunud. Hetkel asub piirkondlikus kullerpunktis. Juhul kui täna (laupäeval) tõesti ka kullerid töötavad siis on lootus saadetis juba täna kätte saada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
17.01.2015 10:41:18
|
|
|
| DarkSky kirjutas: |
| jaank kirjutas: |
| Võimalik, et peale korjatud, aga pole veel kuskil läbi löödud. |
Paistab et oligi nii. Pealekorjamisel kuhugi ei sisestatudki seda. Öösel ikkagi on liikumine toimunud. Hetkel asub piirkondlikus kullerpunktis. Juhul kui täna (laupäeval) tõesti ka kullerid töötavad siis on lootus saadetis juba täna kätte saada  |
Pakid küll liiguvad aga klintidele ei tassida nv küll midagi kohale.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
17.01.2015 11:08:12
|
|
|
Vanasti tassiti kui eesti post veel oli
Edit:
Surfasin onaja kodukal ja tõesti tundub, et laupäeviti sügatakse nüüd mune
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cavefish
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
17.01.2015 11:22:09
|
|
|
| Hetk tagasi tõi omniva kuller täiesti tavalise hiina paki mulle ukse taha, nii et ühtteist nad ikka laupäeval toimetavad.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
17.01.2015 11:33:20
|
|
|
ja nagu ikka - Onavia käitub irratsionaalselt ja suisa meelega loogika vastu
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
17.01.2015 13:39:15
|
|
|
| Kasutage Omniva kodulehte. Pakke toimetatakse koju tööpäevadel ja laupäeval. Laupäeval on tööpäevad mõnevõrra lühemad.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
17.01.2015 14:28:57
|
|
|
Ma kasutasingi, aga see leht on paras porr.............
Alustuseks pead valima kust sulle kulleriga pakk tuuakse: kodu, kontor, automaat jne.......
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laizk
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2003
|
17.01.2015 14:40:02
|
|
|
| DarkSky kirjutas: |
| jaank kirjutas: |
| Võimalik, et peale korjatud, aga pole veel kuskil läbi löödud. |
Paistab et oligi nii. Pealekorjamisel kuhugi ei sisestatudki seda. Öösel ikkagi on liikumine toimunud. Hetkel asub piirkondlikus kullerpunktis. Juhul kui täna (laupäeval) tõesti ka kullerid töötavad siis on lootus saadetis juba täna kätte saada  |
töötavad, kuid alusekaubal (pakid mis raskemad kui 65kg) puudub kohustus laupäeval kätte toimetada, kui ei ole juurde tellitud lisateenust "kättetoimetamine laupäeval"
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DarkSky
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2008
|
17.01.2015 21:35:40
|
|
|
| Sain oma saadetise täna laupäeval ikkagi kätte ja oli alusel (ligi 100 kg). Nii et eile suhtusin liiga pessimistlikult Omniva transpordi kiirusesse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
18.01.2015 11:03:46
|
|
|
Seoses sellega, et Omniva võttis endalt kohustuse pakke adressaadini toimetada, kas on tekkinud ka võimalus uuesti taastada see võimalus?
Pasundasid küll, et nüüd tekib uusi võimalusi juurde, aga oleks tore, kui saaks ka öelda, et tooge ikka kohale. Pole veel mitte ühtegi luhtunud paki kohale toimetamise katset mu aadressil olnud
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
21.01.2015 18:35:57
|
|
|
Pühapäeval, või esmaspäeval (ei tea täpselt) visati lihtkiri Tallinnas posti. Teisipäeva hommikul oli juba Järvamaal, minu postkastis. Ei virise.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bond
HV vaatleja
liitunud: 29.05.2002
|
22.01.2015 13:24:55
|
|
|
| Eile jõudis minu kätte pakk,mille oli juba mõttes maha kantud.Pakk on vist teerulli alla jäänud.Ristkülikust on saanud püramiid. Singapuri postitempel on ka 2014.08.10.Huvitav kas Eesti Post ei taha või ei suuda oma tööd teha.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
22.01.2015 14:12:14
|
|
|
| bond kirjutas: |
| Eile jõudis minu kätte pakk,mille oli juba mõttes maha kantud.Pakk on vist teerulli alla jäänud.Ristkülikust on saanud püramiid. Singapuri postitempel on ka 2014.08.10.Huvitav kas Eesti Post ei taha või ei suuda oma tööd teha. |
Aga kes see ütleb, et vigastused ja viivitus on tekkinud Eestis?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
last
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2004
|
29.01.2015 23:02:12
|
|
|
kõigeparem kinnitus viivitusest oleks kui pakile löödaks riiki saabumisel peale tempel kuupäevaga aga ilmselgelt seda ei taheta ju teha siis oleks kohe näha.
Aga mul küsimus ka, saatsin usasse paki träking numbriga aga omniva leht näitab, et ikka Eestis, olen ka maili teel omnivaga suhelnud ja siis on küll vastatud kus pakk asub ja saadud ka kinnitus, et pakk väljastatud aga kuidas seda nüüd tõestada, et ostja kätte saanud kui see omniva leht seda ei kinnita?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|