|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
17.01.2015 20:06:24
|
|
|
putka, kuulõpus vast makaronid ja tatar
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
17.01.2015 20:17:51
|
|
|
| libe kirjutas: |
putka, kuulõpus vast makaronid ja tatar  |
Kui hapukoore jaoks ka raha jääb tatra peale siis pole häda midagi
Ma ise ei raatsi punkte osta, pole hetkel rahadega kiita ja ega pole kindel, et ka reset tulemata jääb.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
17.01.2015 20:19:55
|
|
|
hapukoor minu tatrale ei kõlba
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
17.01.2015 20:51:09
|
|
|
kas mu enda vandenõu või on vahet kas võtad pakke fifa web appi kaudu v mängust endast ?
(a la paremaid mängijaid saab emmast-kummast?)
kogemusi ?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
17.01.2015 21:04:14
|
|
|
| Ertai kirjutas: |
kas mu enda vandenõu või on vahet kas võtad pakke fifa web appi kaudu v mängust endast ?
(a la paremaid mängijaid saab emmast-kummast?)
kogemusi ? |
ei mingit vahet
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
17.01.2015 22:22:59
|
|
|
100k pakki ei tulnud igatahes praegu, alla selle ei võta
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
18.01.2015 01:48:21
|
|
|
| Ertai kirjutas: |
kas mu enda vandenõu või on vahet kas võtad pakke fifa web appi kaudu v mängust endast ?
(a la paremaid mängijaid saab emmast-kummast?)
kogemusi ? |
FIFA14 Messi = web app
FIFA15 Zlatan = in game
minu puhul, aga tegelikkuses ei ole vahet.
Persse, ma ei viitsi öö otsa üleval istuda ja 100k pakke oodata
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
18.01.2015 02:09:32
|
|
|
kui õnnestub, siis saan omale 4x 100k pakki osta
sittagi, serverid maas ja tõenäoliselt ei saa ühtegi
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
18.01.2015 02:15:17
|
|
|
Mul ka nussib, ühe 100k paki sain joppamise peale kätte... sisuks: 2 IFi(quick sellid) ja 1x TOTY Lahm
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kermu
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2004
|
18.01.2015 02:17:56
|
|
|
| Aga nussitakse, kõik fifa punktid kadunud...
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
18.01.2015 02:18:48
|
|
|
täitsa putsis
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
18.01.2015 02:20:35
|
|
|
| kermu kirjutas: |
| Aga nussitakse, kõik fifa punktid kadunud... |
seda juhtub pidevalt, tee refresh ja on tagasi
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
18.01.2015 02:22:55
|
|
|
Sain teise paki ka võetud ja Bale
Rohkem coine ei ole, aga esimest korda F15 jooksul jäin pakkidega rahule. Servude osas muidugi midagi kiita ei saa
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kermu
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2004
|
18.01.2015 02:30:11
|
|
|
Nii, nüüd sain paki kätte, läks minu pakkide alla, vähemalt on bronnitud
Edit: sain 2000 fifa pointsi eest 2 pakki, nice, mingi EA glitch
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
18.01.2015 02:37:11
|
|
|
HAHA , sain glitchiga 3 paki asemel 6. 3x IF, Reus ja TOTY Lahm. Mingit muud väiksemat pudinat oli veel.
viimati muutis HPN 18.01.2015 02:47:02, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
18.01.2015 02:38:06
|
|
|
sain oma 6 pakki kätte
3 on veel my packs all avamata
hazard ja xavi on siiani parimad, hazard vähemalt maksab ka midagi
kaks if'i ka ruffier ja mingi rootslane
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kermu
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2004
|
18.01.2015 02:42:33
|
|
|
3 paki peale kokku siis 1 diego costa, 1 if vidic ja kõik.. nutt tuleb suhu, ootan 600k coinse ka, aga ei taheta kohe mitte anda
Kas keegi lisab neid pakke juurde vahepeal, üks hetk vaatan 21k järgi, siis 10 sekki hiljem 23k järgi
viimati muutis kermu 18.01.2015 02:46:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
18.01.2015 02:45:57
|
|
|
Oleks pidanud ka neid fifa punne ikkagist vist ostma, glitchid täies hoos... sõber sai 2200 punktiga avatud 6x100k pakki
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kermu
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2004
|
18.01.2015 02:50:19
|
|
|
| Huvitav, et nüüd näitab 100k pakke stabiilselt 2 tk ja 18h, ehk siis need jäävad nüüd kõigil ?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
18.01.2015 02:59:49
|
|
|
| kermu kirjutas: |
| Huvitav, et nüüd näitab 100k pakke stabiilselt 2 tk ja 18h, ehk siis need jäävad nüüd kõigil ? |
Küllap vist, ise täheldasin ka seda.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
18.01.2015 03:06:59
|
|
|
sain ka pakke topelt
samas mitte sittagi ei saanud
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
18.01.2015 11:15:29
|
|
|
Müüsin Bale maha, et need 2x100k pakid veel ära võtta kuna eile õnne oli korralikult... ei pidanud pettuma jällegi - TOTY Luiz ja SIF Sanchez
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kermu
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2004
|
18.01.2015 11:36:21
|
|
|
| Arx07 kirjutas: |
Müüsin Bale maha, et need 2x100k pakid veel ära võtta kuna eile õnne oli korralikult... ei pidanud pettuma jällegi - TOTY Luiz ja SIF Sanchez  |
No joppenpuhh kus mõnel joppab ikka
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
18.01.2015 14:00:50
|
|
|
100k pakk, parim mängija Moutinho ja Valbuena
| Arx07 kirjutas: |
Müüsin Bale maha, et need 2x100k pakid veel ära võtta kuna eile õnne oli korralikult... ei pidanud pettuma jällegi - TOTY Luiz ja SIF Sanchez  |
pics or didnt happen
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
18.01.2015 14:54:13
|
|
|
Müüsin öösel saadud nodi maha (keegi sai väga odavalt Reusi omale ) ja avasin samuti ühe 100k paki - IF Castro ja Basti (ei midagi erilist, aga alati on võimalus kehvemini minna). Nüüd on taskud tühjad ka ja enam kusagilt suuri summasid genereerida ei saa, sest klubisse on jäänud ainult kaardid, mida maha müüa ei taha. Minu jaoks vist sai TOTY läbi. Kulutasin vähemalt 2 milli vist ja tulemuseks on TOTY kaart (selle sain arvatavasti tänu glitchile), mida omale soovisin, ja hunnik jura. Tore, et sain selle kaardi, aga mitte nii tore on fakt (mis leidis taaskord kinnitust), et pakkidest saab üldjuhul ikka täielikku sitta.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
18.01.2015 15:01:41
|
|
|
| Ertai kirjutas: |
100k pakk, parim mängija Moutinho ja Valbuena
| Arx07 kirjutas: |
Müüsin Bale maha, et need 2x100k pakid veel ära võtta kuna eile õnne oli korralikult... ei pidanud pettuma jällegi - TOTY Luiz ja SIF Sanchez  |
pics or didnt happen  |
See pilt küll eitõesta, et nad pakist sain, aga olemas nad on
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
18.01.2015 15:04:09
|
|
|
Arx07,
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kermu
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2004
|
18.01.2015 16:49:44
|
|
|
| Viie 100k paki peale siis kokku IF Vidic, Courtois ja Neymar
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
18.01.2015 19:33:47
|
|
|
mõtlesin futi jälle proovida ja ei õnnestu, viimaset 20 mängu on kõik kaotused olnud
praegugi, läksin kenasti juhtima, kuid siis täiesti olematutes olukordades minu kaitsjad koperdavad ja lendavad küliti, nagu maadluses
söödud lendavad täpselt vastastele jalgadesse
ja mis kõige rohkem häiris, oli see, et vertonghen, kuradi CB, vahetas RF positsiooniga kohad ning pidevalt ootas karistusalas pikka palli ja mitte kuidagi ei õnnestunud meest oma positsioonile tagasi saada
ohh jah, nüüd 0:8 ilma, et oleks ise jõudnud kordagi peale lüüa
noo fuck off, ma olen div8's ja mitte mingisugust võimalust või tunnet, et see oleks lihtsam vms
handicap missugune
niikui meeskonna vahetasin championshipi vastu, siis mäng jooksis ladusalt ja söödud olid täpsed
mäng jäi küll viiki, aga pealelöögid olid kõik minupoolt, vastane sai vist 2tk, mille kipper ära noppis
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
18.01.2015 21:01:40
|
|
|
Tõmbasin 2x TOTY offline turniiri ja 1x TOTY online turniiri lukku täna, aga pakkidest ei saanud midagi... Untradable pakkide sisu võiks ikka viisakam olla, nagunii kasumit nendega teenida ei saa...
Keegi Transfers Updatesiga proovib ka kasumit teenida? Ise ostsin 25 cercit/shaqirit kokku
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
18.01.2015 21:09:45
|
|
|
| Arx07 kirjutas: |
Tõmbasin 2x TOTY offline turniiri ja 1x TOTY online turniiri lukku täna, aga pakkidest ei saanud midagi... Untradable pakkide sisu võiks ikka viisakam olla, nagunii kasumit nendega teenida ei saa...
Keegi Transfers Updatesiga proovib ka kasumit teenida? Ise ostsin 25 cercit/shaqirit kokku  |
hoiad ma tradepile kinni
nood mängijad ei ole nii head, kui tundub
eks kambapeale mingi paarkümmend kilo coini tuleb
oot need 100k compensation pakid otsa ei saanud?
mul neid eile öösel ei olnud ja nüüd tekkisid alles
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
18.01.2015 21:36:13
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Arx07 kirjutas: |
Tõmbasin 2x TOTY offline turniiri ja 1x TOTY online turniiri lukku täna, aga pakkidest ei saanud midagi... Untradable pakkide sisu võiks ikka viisakam olla, nagunii kasumit nendega teenida ei saa...
Keegi Transfers Updatesiga proovib ka kasumit teenida? Ise ostsin 25 cercit/shaqirit kokku  |
hoiad ma tradepile kinni
nood mängijad ei ole nii head, kui tundub
eks kambapeale mingi paarkümmend kilo coini tuleb
oot need 100k compensation pakid otsa ei saanud?
mul neid eile öösel ei olnud ja nüüd tekkisid alles
|
Krt ongi uued 100k pakid, ei tea mis puhul.... TOTY peaks nagu läbi vist olema
Ja ega nende Cercide ja Shaqiridega varandust muidugi kokku ei aja, aga kuna ma madalahinnaliste kaartidega ei treidi siis võivad seista mul seal trade piles kuni kannatust jätkub... mida kauem neid seal hoida seda rohkem hind tõuseb.
EDIT: Hoopis 48h kõik totyd korraga pakkides... krt küll, ahvatlevad niimoodi
viimati muutis Arx07 18.01.2015 21:37:20, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
18.01.2015 21:39:30
|
|
|
Esmaspäeva õhtuni on TOTY pakkide ringid (seal esimese eilse twitteri säutsu peal oli kirjas midagi).
Kelvin ja Vitinho oleks ka variant kellesse raha panustada, sest võimalik, et kaovad pakkidest koos winter upgrade'ga (eks taolisi kaarte on veel).
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
18.01.2015 21:53:29
|
|
|
Viskasin Ribery müüki, tahaks enda tänase 100k pakkide õnne ka ära testida
EDIT: Täna sellist õnne ei olnud, aga plussi jäin ikka - sain Ribery tagasi, lisaks veel Modric.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
18.01.2015 22:02:07
|
|
|
| See kui CB kuhugi strikeriks ronib ja siis sööte oma ründajatele vahelt lõikab on jah maru sitt ikke.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
18.01.2015 22:15:59
|
|
|
| jaank kirjutas: |
| See kui CB kuhugi strikeriks ronib ja siis sööte oma ründajatele vahelt lõikab on jah maru sitt ikke. |
Üldiselt on see CB workrate'is kinni (HIGH attack) või teine variant on, kui mängitakse attacking, ultra attacking või all out (viimastega muutuvad isegi HIGH defense workrate'ga CB-d kurjastvaimust vaevatuks).
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
18.01.2015 22:17:05
|
|
|
| Koscielny kes põhi murelaps on medium/high
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kermu
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2004
|
18.01.2015 22:40:25
|
|
|
| 100k pakkidega ikka täielik unluck, siukest rämpsu tuleb, et õudne.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
18.01.2015 23:02:18
|
|
|
| kuram, kui veel neid pakke saab 24 v 48h siis suudan ehk klotsi kokku ajada, kuigi ostsin odavalt mingeid kutte,kelle hind ilmselt 6-10x tõuseb jälle.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
20.01.2015 14:43:49
|
|
|
Tegin enda Bunde squadi ja pakist saadud TOTY Lahmi peeneks, sain kokku lõpuks sellise teema:
TOTY Di Marial mul ingame 78 free kick accuracy sniper kaardiga... futheadis näitab ta FK accuracyks 79, huvitav mis keiss on? Sniper kaardiga futheadi järgi peaks olema 81-82 FK accuracy...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
20.01.2015 20:02:01
|
|
|
Spämmisin terve mängu Possesion taktikat, aga lihtsalt ei läinud peale. Kasutasin kõik oma pausid ära, vastase pausi ajal näppisin samuti, poolajal ja lisapoolajal, aga tulemust ei andnud. WTF!
Arx07, CF->ST ei muuda asja?
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
20.01.2015 23:53:06
|
|
|
kas keegi oskab öelda, kui ma pack avan näitab et pean rs vajutama aga kui vajutan ei juhtu midagi, ainuke võimalus mäng kinni panna ja uuesti sisse minna.
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
20.01.2015 23:57:34
|
|
|
| pro kirjutas: |
| kas keegi oskab öelda, kui ma pack avan näitab et pean rs vajutama aga kui vajutan ei juhtu midagi, ainuke võimalus mäng kinni panna ja uuesti sisse minna. |
mis see rs on?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
21.01.2015 00:45:38
|
|
|
| libe kirjutas: |
| pro kirjutas: |
| kas keegi oskab öelda, kui ma pack avan näitab et pean rs vajutama aga kui vajutan ei juhtu midagi, ainuke võimalus mäng kinni panna ja uuesti sisse minna. |
mis see rs on? |
right stick ma eeldan. Puldiga mängides tähendab, et right stick on vaja alla vajutada.
Paki avamine peaks siiski A'ga toimima kui puldiga mängid.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
21.01.2015 00:52:55
|
|
|
ma ei tea mul ei töötab paki avamisel ainult see nupp millega lugusi saab vahetada
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
21.01.2015 01:02:38
|
|
|
| pro kirjutas: |
| ma ei tea mul ei töötab paki avamisel ainult see nupp millega lugusi saab vahetada |
mis kuradi puldiga sa mängid üldse
ja eeldan, et arvutiga ikka
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
21.01.2015 01:07:45
|
|
|
| libe kirjutas: |
| pro kirjutas: |
| ma ei tea mul ei töötab paki avamisel ainult see nupp millega lugusi saab vahetada |
mis kuradi puldiga sa mängid üldse
ja eeldan, et arvutiga ikka  |
huh? Enamus PC mängijaid mängivad puldiga ju?
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
21.01.2015 01:22:43
|
|
|
| Redikate kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| pro kirjutas: |
| ma ei tea mul ei töötab paki avamisel ainult see nupp millega lugusi saab vahetada |
mis kuradi puldiga sa mängid üldse
ja eeldan, et arvutiga ikka  |
huh? Enamus PC mängijaid mängivad puldiga ju? |
pc mängijad jah, kuid siin teemas ei figureeri ainult pc mängijad, konsooliteemad on liialt vaiksed, mistõttu konsoolimehed kipuvad siin lamisema ja omi probleeme lahkama
esimene transfer
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1b7A3MJagCvpk55pnmARkvzwT_fh1t9-pxuOLyXcCW7M/pubhtml
torres atleticos
bony mancity's
defoe sunderlandis
shaqiri ja podolski interis
kevin kampl borussias
ja elia southamptonis
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
21.01.2015 01:35:21
|
|
|
Seasonis mängijate reitingud muutuvad vastavalt nende hetke seisukorralne päris elus (nii olen mina vähemalt aru saanud). Mängin ka aeg-ajalt seasoneid, kuna gameplay on hoopis midagi muud võrreldes FUT-iga ja HC ei peksa ka nii karmilt sisse. Ainuke probleem on, et kõrge reitinguga meeskonnale tuleb 8/10 vastaseks Real Madrid
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|