Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 15 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.01.2015 20:06:24 vasta tsitaadiga

putka, kuulõpus vast makaronid ja tatar icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2015 20:17:51 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
putka, kuulõpus vast makaronid ja tatar icon_lol.gif

Kui hapukoore jaoks ka raha jääb tatra peale siis pole häda midagi thumbs_up.gif

Ma ise ei raatsi punkte osta, pole hetkel rahadega kiita ja ega pole kindel, et ka reset tulemata jääb. icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.01.2015 20:19:55 vasta tsitaadiga

hapukoor minu tatrale ei kõlba
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 17.01.2015 20:51:09 vasta tsitaadiga

kas mu enda vandenõu või on vahet kas võtad pakke fifa web appi kaudu v mängust endast icon_smile.gif ?

(a la paremaid mängijaid saab emmast-kummast?)

kogemusi ?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.01.2015 21:04:14 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
kas mu enda vandenõu või on vahet kas võtad pakke fifa web appi kaudu v mängust endast icon_smile.gif ?

(a la paremaid mängijaid saab emmast-kummast?)

kogemusi ?
ei mingit vahet
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 17.01.2015 22:22:59 vasta tsitaadiga

100k pakki ei tulnud igatahes praegu, alla selle ei võta icon_razz.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 01:48:21 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
kas mu enda vandenõu või on vahet kas võtad pakke fifa web appi kaudu v mängust endast icon_smile.gif ?

(a la paremaid mängijaid saab emmast-kummast?)

kogemusi ?


FIFA14 Messi = web app
FIFA15 Zlatan = in game

minu puhul, aga tegelikkuses ei ole vahet.
Persse, ma ei viitsi öö otsa üleval istuda ja 100k pakke oodata icon_lol.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.01.2015 02:09:32 vasta tsitaadiga

kui õnnestub, siis saan omale 4x 100k pakki osta icon_lol.gif

sittagi, serverid maas ja tõenäoliselt ei saa ühtegi icon_mad.gif icon_mad.gif icon_mad.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 02:15:17 vasta tsitaadiga

Mul ka nussib, ühe 100k paki sain joppamise peale kätte... sisuks: 2 IFi(quick sellid) ja 1x TOTY Lahm icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 18.01.2015 02:17:56 vasta tsitaadiga

Aga nussitakse, kõik fifa punktid kadunud...
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.01.2015 02:18:48 vasta tsitaadiga

täitsa putsis thumbs_down.gif icon_evil.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.01.2015 02:20:35 vasta tsitaadiga

kermu kirjutas:
Aga nussitakse, kõik fifa punktid kadunud...
seda juhtub pidevalt, tee refresh ja on tagasi
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 02:22:55 vasta tsitaadiga

Sain teise paki ka võetud ja Bale icon_biggrin.gif
Rohkem coine ei ole, aga esimest korda F15 jooksul jäin pakkidega rahule. Servude osas muidugi midagi kiita ei saa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 18.01.2015 02:30:11 vasta tsitaadiga

Nii, nüüd sain paki kätte, läks minu pakkide alla, vähemalt on bronnitud

Edit: sain 2000 fifa pointsi eest 2 pakki, nice, mingi EA glitch
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 02:37:11 vasta tsitaadiga

HAHA icon_lol.gif , sain glitchiga 3 paki asemel 6. 3x IF, Reus ja TOTY Lahm. Mingit muud väiksemat pudinat oli veel.

viimati muutis HPN 18.01.2015 02:47:02, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.01.2015 02:38:06 vasta tsitaadiga

sain oma 6 pakki kätte
3 on veel my packs all avamata
hazard ja xavi on siiani parimad, hazard vähemalt maksab ka midagi icon_lol.gif

kaks if'i ka ruffier ja mingi rootslane

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 18.01.2015 02:42:33 vasta tsitaadiga

3 paki peale kokku siis 1 diego costa, 1 if vidic ja kõik.. nutt tuleb suhu, ootan 600k coinse ka, aga ei taheta kohe mitte anda
Kas keegi lisab neid pakke juurde vahepeal, üks hetk vaatan 21k järgi, siis 10 sekki hiljem 23k järgi


viimati muutis kermu 18.01.2015 02:46:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 02:45:57 vasta tsitaadiga

Oleks pidanud ka neid fifa punne ikkagist vist ostma, glitchid täies hoos... sõber sai 2200 punktiga avatud 6x100k pakki icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 18.01.2015 02:50:19 vasta tsitaadiga

Huvitav, et nüüd näitab 100k pakke stabiilselt 2 tk ja 18h, ehk siis need jäävad nüüd kõigil ?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 02:59:49 vasta tsitaadiga

kermu kirjutas:
Huvitav, et nüüd näitab 100k pakke stabiilselt 2 tk ja 18h, ehk siis need jäävad nüüd kõigil ?

Küllap vist, ise täheldasin ka seda.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.01.2015 03:06:59 vasta tsitaadiga

sain ka pakke topelt thumbs_up.gif
samas mitte sittagi ei saanud icon_mad.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 11:15:29 vasta tsitaadiga

Müüsin Bale maha, et need 2x100k pakid veel ära võtta kuna eile õnne oli korralikult... ei pidanud pettuma jällegi - TOTY Luiz ja SIF Sanchez icon_lol.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 18.01.2015 11:36:21 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Müüsin Bale maha, et need 2x100k pakid veel ära võtta kuna eile õnne oli korralikult... ei pidanud pettuma jällegi - TOTY Luiz ja SIF Sanchez icon_lol.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif


No joppenpuhh kus mõnel joppab ikka icon_razz.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 18.01.2015 14:00:50 vasta tsitaadiga

100k pakk, parim mängija Moutinho ja Valbuena icon_eek.gif okse.gif

Arx07 kirjutas:
Müüsin Bale maha, et need 2x100k pakid veel ära võtta kuna eile õnne oli korralikult... ei pidanud pettuma jällegi - TOTY Luiz ja SIF Sanchez icon_lol.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif


pics or didnt happen icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 14:54:13 vasta tsitaadiga

Müüsin öösel saadud nodi maha (keegi sai väga odavalt Reusi omale icon_biggrin.gif) ja avasin samuti ühe 100k paki - IF Castro ja Basti (ei midagi erilist, aga alati on võimalus kehvemini minna). Nüüd on taskud tühjad ka ja enam kusagilt suuri summasid genereerida ei saa, sest klubisse on jäänud ainult kaardid, mida maha müüa ei taha. Minu jaoks vist sai TOTY läbi. Kulutasin vähemalt 2 milli vist ja tulemuseks on TOTY kaart (selle sain arvatavasti tänu glitchile), mida omale soovisin, ja hunnik jura. Tore, et sain selle kaardi, aga mitte nii tore on fakt (mis leidis taaskord kinnitust), et pakkidest saab üldjuhul ikka täielikku sitta.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 15:01:41 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
100k pakk, parim mängija Moutinho ja Valbuena icon_eek.gif okse.gif

Arx07 kirjutas:
Müüsin Bale maha, et need 2x100k pakid veel ära võtta kuna eile õnne oli korralikult... ei pidanud pettuma jällegi - TOTY Luiz ja SIF Sanchez icon_lol.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif


pics or didnt happen icon_biggrin.gif

See pilt küll eitõesta, et nad pakist sain, aga olemas nad on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 18.01.2015 15:04:09 vasta tsitaadiga

Arx07,

thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 18.01.2015 16:49:44 vasta tsitaadiga

Viie 100k paki peale siis kokku IF Vidic, Courtois ja Neymar
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.01.2015 19:33:47 vasta tsitaadiga

mõtlesin futi jälle proovida ja ei õnnestu, viimaset 20 mängu on kõik kaotused olnud
praegugi, läksin kenasti juhtima, kuid siis täiesti olematutes olukordades minu kaitsjad koperdavad ja lendavad küliti, nagu maadluses
söödud lendavad täpselt vastastele jalgadesse

ja mis kõige rohkem häiris, oli see, et vertonghen, kuradi CB, vahetas RF positsiooniga kohad ning pidevalt ootas karistusalas pikka palli ja mitte kuidagi ei õnnestunud meest oma positsioonile tagasi saada icon_neutral.gif icon_mad.gif

ohh jah, nüüd 0:8 ilma, et oleks ise jõudnud kordagi peale lüüa
noo fuck off, ma olen div8's ja mitte mingisugust võimalust või tunnet, et see oleks lihtsam vms

handicap missugune

niikui meeskonna vahetasin championshipi vastu, siis mäng jooksis ladusalt ja söödud olid täpsed thumbs_down.gif kopp.gif
mäng jäi küll viiki, aga pealelöögid olid kõik minupoolt, vastane sai vist 2tk, mille kipper ära noppis icon_biggrin.gif




_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 21:01:40 vasta tsitaadiga

Tõmbasin 2x TOTY offline turniiri ja 1x TOTY online turniiri lukku täna, aga pakkidest ei saanud midagi... Untradable pakkide sisu võiks ikka viisakam olla, nagunii kasumit nendega teenida ei saa...
Keegi Transfers Updatesiga proovib ka kasumit teenida? Ise ostsin 25 cercit/shaqirit kokku icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.01.2015 21:09:45 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Tõmbasin 2x TOTY offline turniiri ja 1x TOTY online turniiri lukku täna, aga pakkidest ei saanud midagi... Untradable pakkide sisu võiks ikka viisakam olla, nagunii kasumit nendega teenida ei saa...
Keegi Transfers Updatesiga proovib ka kasumit teenida? Ise ostsin 25 cercit/shaqirit kokku icon_biggrin.gif
hoiad ma tradepile kinni
nood mängijad ei ole nii head, kui tundub
eks kambapeale mingi paarkümmend kilo coini tuleb icon_rolleyes.gif

oot need 100k compensation pakid otsa ei saanud?
mul neid eile öösel ei olnud ja nüüd tekkisid alles icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 21:36:13 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Arx07 kirjutas:
Tõmbasin 2x TOTY offline turniiri ja 1x TOTY online turniiri lukku täna, aga pakkidest ei saanud midagi... Untradable pakkide sisu võiks ikka viisakam olla, nagunii kasumit nendega teenida ei saa...
Keegi Transfers Updatesiga proovib ka kasumit teenida? Ise ostsin 25 cercit/shaqirit kokku icon_biggrin.gif
hoiad ma tradepile kinni
nood mängijad ei ole nii head, kui tundub
eks kambapeale mingi paarkümmend kilo coini tuleb icon_rolleyes.gif

oot need 100k compensation pakid otsa ei saanud?
mul neid eile öösel ei olnud ja nüüd tekkisid alles icon_rolleyes.gif


Krt ongi uued 100k pakid, ei tea mis puhul.... TOTY peaks nagu läbi vist olema icon_lol.gif
Ja ega nende Cercide ja Shaqiridega varandust muidugi kokku ei aja, aga kuna ma madalahinnaliste kaartidega ei treidi siis võivad seista mul seal trade piles kuni kannatust jätkub... mida kauem neid seal hoida seda rohkem hind tõuseb.

EDIT: Hoopis 48h kõik totyd korraga pakkides... krt küll, ahvatlevad niimoodi icon_biggrin.gif


viimati muutis Arx07 18.01.2015 21:37:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 21:39:30 vasta tsitaadiga

Esmaspäeva õhtuni on TOTY pakkide ringid (seal esimese eilse twitteri säutsu peal oli kirjas midagi).

Kelvin ja Vitinho oleks ka variant kellesse raha panustada, sest võimalik, et kaovad pakkidest koos winter upgrade'ga (eks taolisi kaarte on veel).
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 21:53:29 vasta tsitaadiga

Viskasin Ribery müüki, tahaks enda tänase 100k pakkide õnne ka ära testida icon_biggrin.gif

EDIT: Täna sellist õnne ei olnud, aga plussi jäin ikka - sain Ribery tagasi, lisaks veel Modric.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 18.01.2015 22:02:07 vasta tsitaadiga

See kui CB kuhugi strikeriks ronib ja siis sööte oma ründajatele vahelt lõikab on jah maru sitt ikke.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 22:15:59 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
See kui CB kuhugi strikeriks ronib ja siis sööte oma ründajatele vahelt lõikab on jah maru sitt ikke.


Üldiselt on see CB workrate'is kinni (HIGH attack) või teine variant on, kui mängitakse attacking, ultra attacking või all out (viimastega muutuvad isegi HIGH defense workrate'ga CB-d kurjastvaimust vaevatuks).
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 18.01.2015 22:17:05 vasta tsitaadiga

Koscielny kes põhi murelaps on medium/high
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 18.01.2015 22:40:25 vasta tsitaadiga

100k pakkidega ikka täielik unluck, siukest rämpsu tuleb, et õudne.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 18.01.2015 23:02:18 vasta tsitaadiga

kuram, kui veel neid pakke saab 24 v 48h siis suudan ehk klotsi kokku ajada, kuigi ostsin odavalt mingeid kutte,kelle hind ilmselt 6-10x tõuseb jälle.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2015 14:43:49 vasta tsitaadiga

Tegin enda Bunde squadi ja pakist saadud TOTY Lahmi peeneks, sain kokku lõpuks sellise teema:




TOTY Di Marial mul ingame 78 free kick accuracy sniper kaardiga... futheadis näitab ta FK accuracyks 79, huvitav mis keiss on? Sniper kaardiga futheadi järgi peaks olema 81-82 FK accuracy...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2015 20:02:01 vasta tsitaadiga

Spämmisin terve mängu Possesion taktikat, aga lihtsalt ei läinud peale. Kasutasin kõik oma pausid ära, vastase pausi ajal näppisin samuti, poolajal ja lisapoolajal, aga tulemust ei andnud. WTF! icon_neutral.gif

Arx07, CF->ST ei muuda asja?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.01.2015 23:46:59 vasta tsitaadiga

tegin ühe tavalise online seasoni, mängisin manuga barca vastu
kaunis tasavägine mäng oli, kuid ilusa söödumänguga suutsin 3 väravat ühe vastu lüüa
2tk olid neist ikka korralikud kombinatsioonid, mingi 10+ söötu ehitamist

ja kuradi shadowplay salvestas klippi teiselt monitorilt icon_lol.gif icon_mad.gif

krt ma polnud mitu kuud ilusamaid väravaid löönud icon_cry.gif icon_lol.gif thumbs_down.gif

mängu tempo oli ka mõnus, erinevalt futist thumbs_up.gif
enne seda tegin careeri mingite slideritega, mille netist leidsin - aeglasem gameplay, mis nagu päris tõsiselt sundis söödumängu tegema, kuna mehed palli omades ei jõudnud reageerinud kaitsja eest ära joosta
acceleration mingi 60 vms ja sprint 40, lisaks muidugi söödutäpsused ja löögitäpsused ning samuti ka -kiirused <50
Spoiler Spoiler Spoiler


kas seasonis muutuvad ratingud teisiti võrreldes muu pelaga? vaatasin, et falcao on 87

kas too ratingu muutumine on sarnaselt kick offiga või on see tingitud mängutulemustest seasonis?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 20.01.2015 23:53:06 vasta tsitaadiga

kas keegi oskab öelda, kui ma pack avan näitab et pean rs vajutama aga kui vajutan ei juhtu midagi, ainuke võimalus mäng kinni panna ja uuesti sisse minna.
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.01.2015 23:57:34 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
kas keegi oskab öelda, kui ma pack avan näitab et pean rs vajutama aga kui vajutan ei juhtu midagi, ainuke võimalus mäng kinni panna ja uuesti sisse minna.
mis see rs on?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 21.01.2015 00:45:38 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
pro kirjutas:
kas keegi oskab öelda, kui ma pack avan näitab et pean rs vajutama aga kui vajutan ei juhtu midagi, ainuke võimalus mäng kinni panna ja uuesti sisse minna.
mis see rs on?


right stick ma eeldan. Puldiga mängides tähendab, et right stick on vaja alla vajutada.
Paki avamine peaks siiski A'ga toimima kui puldiga mängid.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 21.01.2015 00:52:55 vasta tsitaadiga

ma ei tea mul ei töötab paki avamisel ainult see nupp millega lugusi saab vahetada
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.01.2015 01:02:38 vasta tsitaadiga

pro kirjutas:
ma ei tea mul ei töötab paki avamisel ainult see nupp millega lugusi saab vahetada
mis kuradi puldiga sa mängid üldse icon_eek.gif
ja eeldan, et arvutiga ikka icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 21.01.2015 01:07:45 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
pro kirjutas:
ma ei tea mul ei töötab paki avamisel ainult see nupp millega lugusi saab vahetada
mis kuradi puldiga sa mängid üldse icon_eek.gif
ja eeldan, et arvutiga ikka icon_rolleyes.gif


huh? Enamus PC mängijaid mängivad puldiga ju?

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.01.2015 01:22:43 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
libe kirjutas:
pro kirjutas:
ma ei tea mul ei töötab paki avamisel ainult see nupp millega lugusi saab vahetada
mis kuradi puldiga sa mängid üldse icon_eek.gif
ja eeldan, et arvutiga ikka icon_rolleyes.gif


huh? Enamus PC mängijaid mängivad puldiga ju?
pc mängijad jah, kuid siin teemas ei figureeri ainult pc mängijad, konsooliteemad on liialt vaiksed, mistõttu konsoolimehed kipuvad siin lamisema ja omi probleeme lahkama icon_idea.gif


esimene transfer thumbs_up.gif thumbs_up.gif
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1b7A3MJagCvpk55pnmARkvzwT_fh1t9-pxuOLyXcCW7M/pubhtml
torres atleticos
bony mancity's
defoe sunderlandis
shaqiri ja podolski interis
kevin kampl borussias
ja elia southamptonis thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2015 01:35:21 vasta tsitaadiga

Seasonis mängijate reitingud muutuvad vastavalt nende hetke seisukorralne päris elus (nii olen mina vähemalt aru saanud). Mängin ka aeg-ajalt seasoneid, kuna gameplay on hoopis midagi muud võrreldes FUT-iga ja HC ei peksa ka nii karmilt sisse. Ainuke probleem on, et kõrge reitinguga meeskonnale tuleb 8/10 vastaseks Real Madrid icon_lol.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 15 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.