Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  H1Z1 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 03:48:18 vasta tsitaadiga

Hei randy111, ma läksin täna suvalisse EU serverisse (kõik high niikuinii). 7 oli nimes, rohkem ei mäleta. Iseenesest võiks hvs rahvaga üritada ühes serveris koos millalgi möllata. Järgmisel nädalal peaks kõvasti EU sersvereid juurde tulema.

Palju siin inimesi, kes sooviks koos mängida? Võite teemasse oma steami nime panna vms. Ma ise olen mängus täielik algaja ja ei orienteeru veel. Seega minult hetkel juhendamist ärge keegi kindlasti oodake icon_smile.gif

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=376916358
Siin mingi lambipilt sellle mediumiga. Eks nende sätetega peaks kõvasti möllama. Mul on tunne, et nähtavuse/silmailu/jõudluse parima kombinatsiooni leidmine võtab üksjagu aega icon_razz.gif

Muide kas keegi on veel mängus kohanud sellist bugi, et E'd vajutades lagib hetkeks? Kui jah, siis kas sellest on kduaygi võimalik ka ise vabaneda või tuleb oodata lihtsalt lahendust tootjalt?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
randy111
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2008




sõnum 18.01.2015 04:42:54 vasta tsitaadiga

"1) Loot - more of it. 2) Hunger / Thirst - slower drain rate. 3) Server frame rates - still an issue and we're working hard on it. 4) G29 issue - our platform team thinks they have a fix for the rest of these incoming. 5) Numerous battle royale fixes (note we are not deducting tickets right now and won't tell we're happy with it)."

see E vajutamise kokutamine on ainult marju korjates imo või sul seda mujal ka? PvP servus üksi pelades päris halb, varem või hiljem oled asjadest ilma icon_biggrin.gif koos vb saaks paremini jagu tegelastest

Settingud mul endal high peal ja pixel ultral, mediumiga valgus korrast ära. 3440x1440 on 40+ fpsi koguaeg ikka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 14:34:19 vasta tsitaadiga

randy111 kirjutas:
"1) Loot - more of it. 2) Hunger / Thirst - slower drain rate. 3) Server frame rates - still an issue and we're working hard on it. 4) G29 issue - our platform team thinks they have a fix for the rest of these incoming. 5) Numerous battle royale fixes (note we are not deducting tickets right now and won't tell we're happy with it)."

see E vajutamise kokutamine on ainult marju korjates imo või sul seda mujal ka? PvP servus üksi pelades päris halb, varem või hiljem oled asjadest ilma icon_biggrin.gif koos vb saaks paremini jagu tegelastest

Settingud mul endal high peal ja pixel ultral, mediumiga valgus korrast ära. 3440x1440 on 40+ fpsi koguaeg ikka thumbs_up.gif

See e värk on igas serveri tüübis, igal pool, kui E'd vajutan siis on. Samas ugtrackerils on see olemas neil ja mitu inimest antud bugi täheldanud. Loodetavasti võtavad antud bugi lähitulevikus ette.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
randy111
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2008




sõnum 18.01.2015 14:45:19 vasta tsitaadiga

Mul stutterdab ainult marju korjates õnneks, aga no hei mis sa tahad, pre-alpha icon_biggrin.gif hea, et asi üldse töötab ja et marju saab korjata.
See energy ja hydration ei ole ikkagi veel korras vist, kuigi eilne päts pidi paremaks tegema. Esimese koahe minutiga, mis sees olen olnud - 10% energit langend, peab vist marju korjama minema icon_neutral.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 15:02:23 vasta tsitaadiga

randy111, võiks arvata, et SOE poolt prealpha ikka paremas seisus kui see käkerdis, mis praegu meil on... nagu üks, kaks inimest oleks mängu paar kuud teinud.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
randy111
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2008




sõnum 18.01.2015 15:54:10 vasta tsitaadiga

See ei muuda fakti, et mäng on prealpha. Kui sa tahad seda paremaks muuta, siis selleks on ju täitsa võimalus olemas, muidu seda early accessi ei oleks thumbs_up.gif niiet võta aga sõna:
Steami, Redditi ja H1Z1 enda foorum ongi selle jaoks, et neile öelda, mis vead mängus on, mida võiks paremaks teha, mida halvemaks. Palju kiirem moodus, kui kahekesi testida. Nii saavadki kasutajad omale mängu (kompromissidega, sest maitsed on erinevad), mis kõigile sobib. Pealegi, see on free to play, sul on võimalus neid toetada või mitte. Kusjuures pätse tuleb iga õhtu, tüübid vähemalt fixivad asja mitte ei lükka edasi ja otsi vabandusi.
Ma kirjutan neile otse sinna steami foorumisse nagu enamus.

PS! mis Timberg ütles, kui saame EU servusid juurde võiks HV omad ühte koguda icon_razz.gif

edit1: ja see E spammimise lääg on ka kadund, mul vähemalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supersize
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2008




sõnum 18.01.2015 18:43:32 vasta tsitaadiga

See et mäng on prealpha või alpha ei tähenda enam mitte kui sittagi. Jah, olid ajad kui alphad olid testimiseks ning kindel grupp mängijaid ja entusiaste kaasati testimisse, et gameplayd paremaks muuta ning buge fixida. Tänapäeval aga, early accesside ajastul, on see alpha nime ära solkinud. Nüüd müüakse alpha stage mänge ning mängu tegijad peituvadgi alpha staatuse taha ning osasid asju mida nad ei kavatsegi parandada või mida mootor ei võimaldagi parandada. Lisatakse cashshope, et võimalikult palju raha pumbata. See on reaalsus. See on toimiv süsteem, sest mängijad on nõus ostma poolikut produkti. See aga saadab signaali marketing tiimile, kes pushivadgi välja poolikuid tooteid. Surnud ring aga ketrab edasi ja edasi - saame poolikuid tooteid, millest enamus jäävad alpha staatusesse aastateks. Ning siis tulevad teatud inimesd välja kes ütlevad, et mäng on prealpha, võibki olla saast, asju arendatakse. Easrly access peaks olema enamvähem küps produkt, kus gameplay mõttes tehakse stresstesi ja parandatakse gameplay osasid elemente nagu loot, mobid, spawnrate etc.


Mängust niipalju, et meeldib rohkem kui DayZ SA. Mootor on parem, sujuvam, graafika on hea. Ei meeldi, et binde ei saa muuta, graafilised sätteid on settingute all minimaalselt ning peab mängu confis ise optimeerima, millegipärast enamus ajast sajab ning on udu. Kuigi veel väheb kui nädal tagasi räägiti, et ei tule P2W siis nagu juba kõik teavad, valetati ikka julmalt näkku. Nii nagu enamikes zombie mängudes, zombied ise ei ole mingisugune oht. Meeldib crafting süsteem, ise pead avastama ja kombineerima. Oleks tore kui saaks ehitisi teha ilma metallita. Puit, köis, tapid või muu selline süsteem. Võimalusi on areneda. Viimastel päevadel on paari mureasja tweakitud (energy, lag, client crash).
Järjekordselt ei ole suudetud välja mõelda süsteemi mis soodustaks mängijatevahelist koostööd, ilma et peaksid vastasmängija(id) ära tapma, et temast kasu lõigata. KOS on igalpool tavaline ning agressiivne mängustil toob kasu. Baaside ehitamise juures sooviksin juba näha mingisugust arenduse võimalust - võiks puit ehitisistele saada kuidagi metallplaate installeerida ja neid nii uuendada, et ei peaks täiesti uue metalli maja ehitama. Siiani on ehita x ja y ning ole nendega kuni ise ära lõhud või lõhutakse. Asi võiks juba edasi areneda, ammu on olemas juba selleks tehnilised võimalused.

Siiani oleme väikse pundiga (5-8) ringi lasknud Calamity serveris. Ehitame baasi ülesse ning tapame kõiki keda vähegi näeme. Ainukesteks probleemideks on kujunenud metalli otsimine ning relvadega mängijad. Jään ootama uusi EU servereid ja hotfixe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
randy111
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2008




sõnum 18.01.2015 19:09:50 vasta tsitaadiga

http://www.reddit.com/r/h1z1/comments/2st1k4/so_i_just_completed_a_quest_in_game/

Sellest lennuki dropitavast p2w kastist ei saa sa küll midagi enam, vb esimesel päeval sai jah rambo varustuse, nüüd asjad kinni keeratu. Ise korjasin just ühe ja sees oli 5 bandaget, 5 scrap clothi ja 2 first aid kiti. Eelmine mis korjasin oli muidugi parem, veidi kuule ja 40 naela, aga mitte midagi mis sa ise ei leia/craftida ei saa. Just selle metalli otsimine on jama, seda nagu väga pole jah :/
Kui EA peaks olema enamvähem küps, siis mis beta peaks olema valmis toode juba või? Kõik räägivad ikka sellest nagu full reliisist. Eks pime kana leiab ikka tera.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 19:24:30 vasta tsitaadiga

supersize kes sul seal seltskonnas on? kas ootate ka inimesi seltskonda juurde või peaks HV kasutajad kusagile mujale oma seltskonna aretama?

Tegin täna mõned tunnid mängu. ma ei tea, kas e vajutamise bug oli mingitest graafika sätetest, aga täna enam millegi pärast seda bugi polnud.

randy111 lisa mind steamis. saatsin sulle oma kasutajanime.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.01.2015 19:30:31 vasta tsitaadiga

Soetasin ka selle, aga servudes järjekord kuni 2 tundi. Kas kuhugi üldse sisse saab? Kas tasub ainult eu servusi proovida või us omi ka? Ja kas see kui sa ikka loobud sellest servust, kus järts on 2 tundi, siis uue valimiseks peabki mängu kinni panema ja uuesti proovima või saab kuidagi veel?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
randy111
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2008




sõnum 18.01.2015 19:33:39 vasta tsitaadiga

Saatsin invite sulle. Krt EU servusid ikka kõvasti juurde vaja, 2h+ oli selles calamidity vms servus järjekord ulme.
Ma põhiliselt US omades, sest ma ei viitsi oodata.
Masmre, see on veel fiximata vist jah, niiet altf4 ja uuesti lahti. Tõenäoliselt varsti seegi korras icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.01.2015 21:37:42 vasta tsitaadiga

Tegin tunnikese ja kärvasin nälja kätte. Looti eriti pole. Mingis linnakeses tuuseldasin ringi ja leidsin lõpuks matseete ja vett, rullnoka mütsi ka. Veega oli ka suht tuuga. Mängu aega kulus võibolla 20 tunni ringis. Ärkasin õhtul ja hommikuks olin kutu.
Mingi us servu oli, sai kohe sisse.
Üldiselt peab veel parandusi ootama, praegu veel ikka alfa, mis alfa...
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 23:49:36 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Tegin tunnikese ja kärvasin nälja kätte. Looti eriti pole. Mingis linnakeses tuuseldasin ringi ja leidsin lõpuks matseete ja vett, rullnoka mütsi ka. Veega oli ka suht tuuga. Mängu aega kulus võibolla 20 tunni ringis. Ärkasin õhtul ja hommikuks olin kutu.
Mingi us servu oli, sai kohe sisse.
Üldiselt peab veel parandusi ootama, praegu veel ikka alfa, mis alfa...

Korja põõsastelt mustikaid. Nälga suremine on mängu viimane suremise põhjus minu jaoks olnud.

Ise pole kordagi nälga surnud, sest terve maailm on mustikaid täis. Lisals malbicampides olen leidnud päris palju toidumoona (purgid laudadel).

Üllaülla supersize icon_smile.gif Ma ka calamity serveris. Kuidas ma teie baasi võiks üles leida? Liituksin ka seltskonnaga.

http://store.steampowered.com/stats/


CURRENT - PEAK TODAY - GAME
39,558 - 40,335 - H1Z1
24,386 - 25,625 - DayZ

Mõtlemisaineks. Huvitav, kuidas ajaga numbrid muutuvad? Iseenesest H1z1 hetkel väga värske ja popp nähtus, seega ilmselgelt sääl palju mängijaid, kes muidu võibolla ei mängiks. Esimese päeva bugid jms ajasid mingi osa mängijatest üllatavalt meeleheitele ja vihaseks, sinna kadus ka omakorda mängijaid.

Ma ise arvan, et kuna h1z1 saab olema free to play mäng, siis hakkab sellel olema rohkem mängijaid. Kasuks räägib ka mootor, tootja rahakott. Kusagil aasta pärast oleks vast enamvähem normaalne aeg võrdlemiseks. Saab näha, kas mäng endiselt f2p või on p2w jms.

alphahuumorit icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supersize
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2008




sõnum 18.01.2015 23:54:40 vasta tsitaadiga

[quote="Timberg"]
masmre kirjutas:


Üllaülla supersize icon_smile.gif Ma ka calamity serveris. Kuidas ma teie baasi võiks üles leida? Liituksin ka seltskonnaga.


Spoiler Spoiler Spoiler


Meie baas asub cranberry ligidal oleva järve lõunakaldal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
randy111
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2008




sõnum 19.01.2015 01:07:00 vasta tsitaadiga

100 veel järjekord, siis yritan teid leida, küll te nime järgi ära tunnete oma icon_biggrin.gif
Toitu ja manti olen veel nii ka leidnud, et vajutan "tab" ja see proximity näitab, kas miskit läheduses. Autode juurest olen saand asju nii, kuigi silmaga näha pole. Nagu oleks auto all. Auto searchimisel ei leia samas midagi.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krink
HV vaatleja

liitunud: 20.05.2012




sõnum 19.01.2015 01:21:30 vasta tsitaadiga

natuke kasulikku ka teile:
/suicide - enesest mõistetav
/loc - https://www.youtube.com/watch?v=TEHHWx-lJUE

lisaks http://map.neutralized.co.uk/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 19.01.2015 13:23:42 vasta tsitaadiga

Te räägite siin mingitest järjekordadest ja ootamistest, äkki prooviksite kellegi priva servu võtit saada siis ei pea lolliks ootama vaid saaks kohe asja kallale asuda icon_biggrin.gif
_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.01.2015 16:06:26 vasta tsitaadiga

Kas keyboardi nuppe ei saa ise muuta?
Hammustasin ise googli abiga läbi: saab küll, aga manuaalselt.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2015 16:28:37 vasta tsitaadiga

supersize ehk viitsid visata /loc käsust baasi askoha koordinaadid?
remain kirjutas:
Te räägite siin mingitest järjekordadest ja ootamistest, äkki prooviksite kellegi priva servu võtit saada siis ei pea lolliks ootama vaid saaks kohe asja kallale asuda icon_biggrin.gif

Kuhu priva serveri võti sisestada? Kus neid jagatakse? MUL mingi pcgameri jagatud võti on, aga kui tegemist on usa serveriga, siis juba pingi pärast mõttetu. Lisaks kui server on privaatne, siis miske 10 inimesega sela madistada ka igav. HIghpop serveris ikka toredam.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2015 20:46:38 vasta tsitaadiga

https://www.h1z1.com maas? Krt ei saa acci teha, et mängida icon_neutral.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreisavo
Kreisi kasutaja
andreisavo

liitunud: 03.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2015 20:57:25 vasta tsitaadiga

Kusagilt saab steami võtme odavamalt ka kui 20 euri?
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2015 20:58:39 vasta tsitaadiga

Mingeid kahtlaseid vene keysi, mida VPNga aktiveerima peab, saab 10€ eest kätte.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2015 23:16:22 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
https://www.h1z1.com maas? Krt ei saa acci teha, et mängida icon_neutral.gif

Ei ole maas.
andreisavo kirjutas:
Kusagilt saab steami võtme odavamalt ka kui 20 euri?

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-h1z1-cd-key-compare-prices/
http://www.kinguin.net/catalogsearch/result/index/?q=h1z1

Mina ja mõned teised HV kasutajad mängivad hetkel Calamity serveris.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2015 00:39:15 vasta tsitaadiga

Kas see vene regioonile mõeldud versioon on ikka inglise keelne ja saab nt Läbi VPN-i steami?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.01.2015 10:33:26 vasta tsitaadiga

Tegin ka eile Calamity servus mängu, tüübid on killimise selgeks saanud. Enam ei saa rahus looti otsida. Üks 'vello' tuli kohe kaikaga kallale, panin jooksu ja siis teine lasi vibuga maha. Peab hakkama metsas elama...
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
randy111
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2008




sõnum 20.01.2015 11:34:26 vasta tsitaadiga

masmre tuleb ka sinna cranberryse järve lõunarannikule, chillime seal lähedal Timbergiga
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.01.2015 12:55:12 vasta tsitaadiga

Ma tuleks küll, aga õhta poole on servusse hirmus pikk järjekord, ja tavaliselt kui 'ärkad', siis ei tea kuhu poole kimada icon_lol.gif
Kuidas vibu teha? Mind juba mitu korda vibumehed ära killinud. Viimane kord võitlesin kaikaga vibumehe vastu, ise olin nagu okassiga nooli täis...
Tegelikult peale marjade suurt essugi pole nüüd leidnud, kui tihti need asjad huvitav respavnivad? Esimesest korrast mäletan, et sattusin majja, kus oli 3 või 4 matseetet ja järgmises majas oli 4 haamrit. Kuidagi imelikult on asjadega lood. Ja hulle leidub päris palju, kes on ainult killimise peal väljas.
Mingeid putkasi on ka juba päris palju ehitatud, kõigil koodlukud uste peal icon_lol.gif
Muidu päris hea mäng, kehv ainult, et pärast kellegi nägemist, peab kohe vehkat tegema või siis ebavõrdses võitluses hukkuma...
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bullzeye
HV vaatleja
Bullzeye

liitunud: 27.08.2009




sõnum 20.01.2015 13:37:04 vasta tsitaadiga

Ostsin ise ka 9 eurise vene key. Muutsin VPNi ära võtme aktiveerimise ajaks ja siis muutsin tagasi, kõik toimib.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2015 16:32:13 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Ma tuleks küll, aga õhta poole on servusse hirmus pikk järjekord, ja tavaliselt kui 'ärkad', siis ei tea kuhu poole kimada icon_lol.gif
Kuidas vibu teha? Mind juba mitu korda vibumehed ära killinud. Viimane kord võitlesin kaikaga vibumehe vastu, ise olin nagu okassiga nooli täis...
Tegelikult peale marjade suurt essugi pole nüüd leidnud, kui tihti need asjad huvitav respavnivad? Esimesest korrast mäletan, et sattusin majja, kus oli 3 või 4 matseetet ja järgmises majas oli 4 haamrit. Kuidagi imelikult on asjadega lood. Ja hulle leidub päris palju, kes on ainult killimise peal väljas.
Mingeid putkasi on ka juba päris palju ehitatud, kõigil koodlukud uste peal icon_lol.gif
Muidu päris hea mäng, kehv ainult, et pärast kellegi nägemist, peab kohe vehkat tegema või siis ebavõrdses võitluses hukkuma...

VIbu = inventory > parem klikk särgil > shred > discovery tab > paned puupulga ja rebitud riide discovery tabi > discover ja ongi olemas, õppisid ära "retsepti", kuidas vibu teha. Siis paned teed craft tabi lahti, valid bow vms... ja craft.

Hetkel on respawn süsteem katki. Kuuldavasti tuleb parandus tuleva patchiga (mis pidi tulema täna, aga tuleb vist homme). Kui tahad koos mängida, siis pane lihtsalt varem sisse logima. Eks seniks kuni login süsteemi muudetakse ja/või servereid juurde pole tulnud, ei ole muud teha kui leppida järjekorraga või mängida lowpop serveris.
masmre kirjutas:
Tegin ka eile Calamity servus mängu, tüübid on killimise selgeks saanud. Enam ei saa rahus looti otsida. Üks 'vello' tuli kohe kaikaga kallale, panin jooksu ja siis teine lasi vibuga maha. Peab hakkama metsas elama...

Mängi pve serveris icon_razz.gif Või...
Spoiler Spoiler Spoiler

... aga üldiselt seda tüüpi mängud (rust, dayz, h1z1) ongi nii tehtud. Nii peab juhtuma. Järgmine kord oled targem, ei keera kohe selga esimesele kaikaga võõrale icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2015 17:23:58 vasta tsitaadiga

Njh, proovisin kh eila ära. EU serveris ooteaeg hea tund, läksin US omasse. Spawn kuskil keset mõtsa, sai rahulikult ringi kaeda. Jõudsin siis kuhugi tankla vms taha, sisenen tagant, vaatan, mingi tüüp riiulite vahel. To hakkab siis mind vibuga sihtima. Torman välja, seal misi 6 tüüpi veel, kõik sihivad mind. Tormasin kaikaga mingile kallalae ja põmaki, seljatagant lasti maha icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2015 17:54:28 vasta tsitaadiga

Ons ka hää mäng siis? Parem kui DayZ mod arma 2'le?
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.01.2015 17:54:29 vasta tsitaadiga

irw, teretulemast klubisse icon_lol.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2015 19:57:30 vasta tsitaadiga

Päris julm värk, koguaeg vahi ringi, et keegi ära ei tapaks. Metsas krt tulevad hundid või karud kallale. Linnade lähedal jne on zombid probleemiks. Linnas kas lasevad mingid idikad maha või siis jookseb zombide kari kuskilt nurgatagant välja.

Põhimõtteliselt on parem 3-4 inimest koos liikuda, siis saab vähemalt mingile paarile tondile peale lennata, kui tapma tulevad.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2015 20:24:07 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Põhimõtteliselt on parem 3-4 inimest koos liikuda, siis saab vähemalt mingile paarile tondile peale lennata, kui tapma tulevad.
Jaaaamh, juba kiviaeg klattisid koopainimesed välja, et koos on turvalisem ja parem icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2015 20:36:23 vasta tsitaadiga

Aga see on ju ainult hea! Lõpuks ongi siis nii, et üksinda on mäng liiga raske ning lihtsam on meeskonnakaaslasi otsida?
Äkki kaob kill-on-sight ka siis ära?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2015 20:59:03 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Aga see on ju ainult hea! Lõpuks ongi siis nii, et üksinda on mäng liiga raske ning lihtsam on meeskonnakaaslasi otsida?
Äkki kaob kill-on-sight ka siis ära?

LKits kill on sight on osa sellest žanrist, see ei kao kusagile. Alati on inimesi, kes tahavad tappa icon_smile.gif Kui palju "kill on sight" Sina saad ja sinule tehakse, sõltub sinust ja õnnest. Kui sa käitud mängus nagu ohver või saamatu mängija, on suurem tõenäosus, et keegi üritab sind maha võtta (misiganes põhjusel).

Olen ise reedest saati mänginud, olen varem dayzsa'd, rusti jms mänginud ning ma ei ütleks, et siin on olukord hullem, kui nendes teistes mängudes. Teisalt mind pole kos kunagi seganud, sest hakkasin neid mänge mängima eeldusega, et mind tapetakse vahel ja vahel tapan ka teisi.

Tahad kauem elada?
1. Hoia teistest mängijatest eemale.
2. Kui ei saa, siis ära keera neile selga.
3. Ära mölise.
4. Suhtle mängijatega.
5. Kui sul on mingi väga väärtuslik asi (nagu antud hetkel nt kirves icon_razz.gif), siis ÄRA NÄITA SEDA icon_biggrin.gif (praeug on veel võimalik varjata seda, mis relvad sul on).
6. Mängi teistega koos.
7. Git gud.
8. PVE serverid.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.01.2015 12:28:03 vasta tsitaadiga

Pve servu on hea ainult selleks, et teada saada kus miskit asju tekib ja kuidas ise asju teha, muidu läheb vast igavaks.
Täna tundub, et serverid pole korras, mängu ei pääse.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2015 17:35:31 vasta tsitaadiga

Oot, aga millal see mäng siis tasuta välja tuleb? Siis, kui alpha staatus ära kaob? (ehk mitte kunagi? icon_biggrin.gif )
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2015 17:47:31 vasta tsitaadiga

Tasuta?

Tasuta ei saa sa miskit.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 21.01.2015 17:59:28 vasta tsitaadiga

F2P, sest ilma kuumaksuta?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2015 18:30:25 vasta tsitaadiga

Release ajal ikka Free 2 play kõigile.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2015 23:32:24 vasta tsitaadiga

Vene võtmega on mäng vene keelne? Või on ka võimalus inglis keelele?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
realcobra
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2014




sõnum 22.01.2015 03:13:20 vasta tsitaadiga

Lirik arvab, et tasuta versioon tuleb alles 1 aasta pärast.. hetkel on neil päris lõbus early accessis: Lirik & Shortyyguy
http://www.twitch.tv/lirik
http://www.twitch.tv/shortyyguy

vajuta siia moment livestreamist

_________________
https://www.twitch.tv/realcobrastrikegaming
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.01.2015 12:12:31 vasta tsitaadiga

pärast pätsi on eu servusi rohkem kui küll, looti on ikka palju võrreldes eelnevaga. tegin stokholmi servus paar tundi pve'd ja on ikka päris karm, zombid ründavad kohe ja ajavad taga. ei kujutagi ette, kui pvp ka veel oleks...
relvi leidsin päris palju, aga padruneid see eest on vähe. süüa, juua leiab ka ja muidugi tundub et on sujuvamaks tehtud ja kuidagi parema pildiga.
kokkuvõtteks võib öelda, et päris mängitav on juba thumbs_up.gif . ei ütlekski, et alfa, pigem selline suhtkoht kõva beeta juba.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2015 19:26:09 vasta tsitaadiga

tra raisk, 2 tundi jooksin ringi, korjasi kirved ja asjad kokku, ehitasin shafti valmis ja hakkasin paika panema. Laks, ei tea kust, tuli mingi tüüp, lõi kirvega maha thumbs_down.gif icon_evil.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sm0ntaan
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2004




sõnum 22.01.2015 19:41:36 vasta tsitaadiga

täna m2ngijaid?.. ajaks mingi v2ikse kamba kokku icon_biggrin.gif üksinda ikka suht keeruline
_________________
hmmmmz...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2015 19:44:21 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
tra raisk, 2 tundi jooksin ringi, korjasi kirved ja asjad kokku, ehitasin shafti valmis ja hakkasin paika panema. Laks, ei tea kust, tuli mingi tüüp, lõi kirvega maha thumbs_down.gif icon_evil.gif

thumbs_up.gif icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2015 19:48:40 vasta tsitaadiga

Ok, Cranberry minnes saaks uuesti ilmselt seljakotid ja kirved kiirelt kätte, aga kõige stem on see, et spawnid uuesti kus jumal juhatab, ning pole aimugi, kuhu poole joosta.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
realcobra
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2014




sõnum 22.01.2015 19:53:04 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ok, Cranberry minnes saaks uuesti ilmselt seljakotid ja kirved kiirelt kätte, aga kõige stem on see, et spawnid uuesti kus jumal juhatab, ning pole aimugi, kuhu poole joosta.
ehk on abiks kirjuta mängus /loc saad oma kordinaadid ja sisesta siia saad asukoha:
http://www.h1z1db.co.uk/map/

_________________
https://www.twitch.tv/realcobrastrikegaming
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2015 20:04:18 vasta tsitaadiga

Ostin siis vene steami gifti ja ei saa mingit moodi vpniga aktiveerida. Oskab keegi äkki aidata? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  H1Z1 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.