Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 60, 61, 62  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kumba pakiautomaatide süsteemi eelistad?
Itella SmartPOST
79%
 79%  [ 442 ]
Omniva Post24
15%
 15%  [ 87 ]
DPD
4%
 4%  [ 27 ]
hääli kokku : 556

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2014 00:21:54 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kalliks läheb kui ise vormistada. Prindi, lõika, kleebi. Elekter maksab, paber maksab, printeri tahm/tint maksab, liim/teip + kulumine.

Ok.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2014 05:52:40 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
PCman kirjutas:
Juhtusin Omniva uut jubedat reklaami kuulma raadios post24 kohta. Konkurentide mahategemine käib täie hooga. Tekitab rohkem põlastust omniva vastu kui soovi seda kasutada...

Kunagine SmartPosti reklaam juba ununenud? icon_lol.gif
Aga tegelikult on sellel reklaamil iva sees - neid müügimehi on kõik kaubanduskeskused täis. Lisaks peab mõnes kaubanduskeskuses orienteerumisekspert olema, et SmartPosti automaati üles leida. Näiteks Solarises on see kusagile 0-korrusele nurga taha peidetud icon_neutral.gif

Järgmine level on see et pensionifond passib Omniva kappide juures icon_biggrin.gif

Omniva kapi juurde minemiseks peab ka ju parkima icon_biggrin.gif
https://www.youtube.com/watch?v=OnvhXdmHidY
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2014 09:26:50 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
Järgmine level on see et pensionifond passib Omniva kappide juures icon_biggrin.gif

Need pintsaklipslased surevad talvel sinna kõrvale ära nagu prussakad icon_lol.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2014 09:41:06 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Mugavus ja aeg maksavad rohkem icon_wink.gif


Mugavam ongi mingeid asju mitte printida ju... Seega smartpost, hea, mugav ja keegi ei käse ju jääda lhv jms reklaamijatega juttu ajama.

See omniva reklaam on küll väga halb... Samahästi võiks reklaamida, et konkurendi automaate kasutades võib katus pähe kukkuda vms.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2014 10:27:33 vasta tsitaadiga

Mis reklaamist jutt?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2014 11:11:15 vasta tsitaadiga

Arvan, et need kaks:
Spoiler Spoiler Spoiler


Aga miks ei saa telefoniga triipkoodi lasta sisse skännida ning automaat väljastab siis kleebitava sildi, mille paki peale toppida?
Et näiteks telefonis on SmartPost app, sisestan saatja ja saaja andmed ning väljastab QRkoodi, mida saab pakimasinasse skänneerida - siis masin prindib vajaliku kleebise, mille pakile panna ja kappi toppida.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2014 19:50:43 vasta tsitaadiga

ot:
napoleon kirjutas:
Riigiettevõte on kolhoos. Erinevus on selles, et eraettevõttel on konkreetne omanik, kes jamade korral midagi ette võtab kuid riigiettevõttel on vaid palgatöötajad, kelle huvi on vaid probleem kuhugi mujale veeretada ja oma tagumikku kaitsta.

Siis pigem juba tuleks sovhoosiga võrrelda. See oli puhas palgatöötajate kamp. Kolhoosnikud olid ühismajandis siiski oma varaga osanikud, kolhooside loomise ajal küll enamasti sunniviisiliselt, kuid siiski.
Minu mäletamist mööda oli keskmine kolhoos ka kõvasti edukam, kui keskmine sovhoos. Erandeid muidugi tuli ette. icon_lol.gif
Mõne omal ajal eduka kolhoosi õigusjärglane toimetab tänini ja väga edukalt.

Omniva vrs. Smartpost.
On selline peene nimega asi nagu usalduskrediit. Minumeelest teeb esimene firma kõik selleks, et seda nullida.
Ma tõesti lihtsalt ei julge Omniva automaatidega tegemist teha. Mul ei ole mingit isu sattuda sellese jamade jadasse, mis ainuüksi mu tuttavate hulgas on aset leidnud. Ma väldiks seda kampa üleüldse, kui see vaid võimalik oleks.
PS.
Need reklaamklipid oleks justkui elust enesest. icon_cool.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2014 16:32:24 vasta tsitaadiga

Sain paki asemel SMS-i, et Kristiine Keskuses on Smartposti pakiautomaadid ülekoormatud. Kõik nüüd vut-vut oma paki järgi, teised tahavad ka saada. dog.gifwhip.gif

EDIT: Kuna pakiautomaat on täis, siis täna jagas seal pakke üks kena päkapikk icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 10:53:44 vasta tsitaadiga

Üle pika aja positiivne kogemus ettevõttega kes pakke veab thumbs_up.gif
Sai üks asi SmartPOST'i automaati tellitud e-poest. Päeval kui kohale pidi jõudma, siis helistatakse, et kuller saaks täna ära tuua (2 ajavahemikku anti) või siis jõuaks homme pakiautomaati. Kuller küll ei helistanud 15 min ette nagu oli lubatud, aga õnneks ootas kuni ma enda poolt öeldud aadressile 10 minutiga kohale jõudsin.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 15.01.2015 22:54:28 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Üle pika aja positiivne kogemus ettevõttega kes pakke veab thumbs_up.gif
Sai üks asi SmartPOST'i automaati tellitud e-poest. Päeval kui kohale pidi jõudma, siis helistatakse, et kuller saaks täna ära tuua (2 ajavahemikku anti) või siis jõuaks homme pakiautomaati. Kuller küll ei helistanud 15 min ette nagu oli lubatud, aga õnneks ootas kuni ma enda poolt öeldud aadressile 10 minutiga kohale jõudsin.


Veider, et ajavahemikku pakuti. Üldiselt on neil süsteem mõneminutilise täpsusega paika pandud.
Aga muidu on see uus süsteem üsna mõnus ja paki lunastamise süsteem ka päris mugav.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2015 00:18:42 vasta tsitaadiga

Diesel, need ajavahemikud olid muidugi suhteliselt suure vahemikuga: 13:00-17:00 ning 17:00-21:00. Ise pakuti ka, et kas mulle koju või siis tööjuurde, ehk siis ei pidanud automaadi läheduses elama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ands
HV Guru

liitunud: 16.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2015 18:07:29 vasta tsitaadiga

Smartpost tõstis hindu. Jälle icon_biggrin.gif (alles nagu oli, kuigi reaalselt ilmselt mitu aastat tagasi juba)
http://uus.smartpost.ee/uudised/518-muudatused-smartposti-eraklientide-hinnakirjas-2015
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2015 18:11:37 vasta tsitaadiga

Läheb hästi järelikult .
Nüüd onajad tõstavad ka
Huvitav oleks põhjusi kuulda kütuse taha peituda ei saa

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 02.02.2015 18:35:33 vasta tsitaadiga

1000 eur miinimumpalk icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
utamanat
HV kasutaja
utamanat

liitunud: 16.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2015 18:56:42 vasta tsitaadiga

Mugavus maksabki rohkem. Parem maksta paarkümmend senti rohkem, et kindel olla, et pakk jõuab kindlalt kohale.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.02.2015 19:39:14 vasta tsitaadiga

Ands kirjutas:
Smartpost tõstis hindu. Jälle icon_biggrin.gif (alles nagu oli, kuigi reaalselt ilmselt mitu aastat tagasi juba)
http://uus.smartpost.ee/uudised/518-muudatused-smartposti-eraklientide-hinnakirjas-2015


Huvitav. Smartpost on postitanud teate 31. jaanuaril, et 1. veebruarist hinnad tõusevad. See hindade tõus paistab olevat ka neile üllatusena tulnud icon_razz1.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2015 17:53:07 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

Huvitav oleks põhjusi kuulda kütuse taha peituda ei saa
Elektri hind tõusis icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2015 19:02:27 vasta tsitaadiga

Võibolla palgad ka tõusid. Ja olenevalt sellest kuidas nad raamatupidamises uut sorteerimissüsteemi näitavad, võis ka see kulusid suurendada.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 14:20:18 vasta tsitaadiga

Peaks muretsema? 31.01.2015 pandi teele Soomest, Vantaalt. -> Võru, Eestisse.
02.02.2015 viimane sissekanne, et registreeriti ära pakk. Peale seda vaikus. Support lubas küll uurida aga ega selle peale vist väga lootma ei saa jääda.

Kuidas Smartpostil need asjad käivad. Kui pakk peaks ära kaduma nende poolt, siis mis edasi saab? Paki sisu üsna oluline mu jaoks icon_sad.gif.

Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 14:30:55 vasta tsitaadiga

Mul oli sarnane juhus eestist soome saatmisega. Kah tekkis kanne, et jõudis sorteerimiskeskusesse ja siis vaikus.

Uurisin asja ja selgus, et see kleeps mis peale pannakse oli jalutama läinud. Ja kuna mul midagi rohkemat peale märgitud polnud siis oligi neil seal üks anonüümne pakk riiulis.

Peale uurimist küsiti, et mis paki sees on ja milline pakk välja näeb. Seletasin asjad ära ja oligi seesamune kadunud pakk. Pandi uus kleeps peale ja järgmine päev oli soomes kohal.

Nüüd olen hoolsam - alati kirjutan pakile saaja värgid peale....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 07.02.2015 14:33:35 vasta tsitaadiga

Suur pakk oli ? Ilmselt Soome terminali toppama jäänud. Kas oled Eesti poolse klienditeenindusega ka ühendust võtnud ? Üldiselt jõuavad pakid väga kiirelt Eestisse.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 15:08:38 vasta tsitaadiga

Ei ole Eesti poolega veel ühendust võtnud vaid suhtlesin Soome omaga aga tundub, et neil asjad hanguvad korralikult. Muidu pakk oli üsna suur, et laptop laadija sees mis kilekotti rullitud.

Aga vb tõesti peaks Eestiga ka suhtlema, et asjaajamist vähe kiirendada.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 07.02.2015 15:21:34 vasta tsitaadiga

VisaHinGG kirjutas:
Ei ole Eesti poolega veel ühendust võtnud vaid suhtlesin Soome omaga aga tundub, et neil asjad hanguvad korralikult. Muidu pakk oli üsna suur, et laptop laadija sees mis kilekotti rullitud.

Aga vb tõesti peaks Eestiga ka suhtlema, et asjaajamist vähe kiirendada.


Uurin õhtul natuke maad, sest üldiselt tulevad pakid Soomest igapäevaselt ja konteineritega. Väiksemate pakkide puhul on oht, et jäävad mõne teise paki külge( juhul kui on halvasti teibitud jms). Aga nagu ka eelpool mainitud, kui silt ära tuleb siis jääb pakk toppama ja seda, et see Soomes juhtuks ei taha keegi.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 16:12:29 vasta tsitaadiga

Diesel kirjutas:
VisaHinGG kirjutas:
Ei ole Eesti poolega veel ühendust võtnud vaid suhtlesin Soome omaga aga tundub, et neil asjad hanguvad korralikult. Muidu pakk oli üsna suur, et laptop laadija sees mis kilekotti rullitud.

Aga vb tõesti peaks Eestiga ka suhtlema, et asjaajamist vähe kiirendada.


Uurin õhtul natuke maad, sest üldiselt tulevad pakid Soomest igapäevaselt ja konteineritega. Väiksemate pakkide puhul on oht, et jäävad mõne teise paki külge( juhul kui on halvasti teibitud jms). Aga nagu ka eelpool mainitud, kui silt ära tuleb siis jääb pakk toppama ja seda, et see Soomes juhtuks ei taha keegi.


Hei. Töötad muidu Smartpostis?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 07.02.2015 16:37:43 vasta tsitaadiga

Pigem pakume teenust.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 22:23:24 vasta tsitaadiga

Selge pilt aga muidu andsin Eesti poolele ka teada, et siuke asi juhtunud ja lubati uurida. Enne esmaspäeva ei selgu muidugi midagi, kuna Soomes nv ei käi koerad ka sit**l väljas.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.02.2015 21:47:06 vasta tsitaadiga

http://tarbija24.postimees.ee/3086969/smartpost-omniva-reklaamist-meie-pakiautomaatide-juures-pole-kliente-tulitatud

tsitaat:
Omniva rõhutab oma telereklaamis, et ainult nende pakiautomaate saab kasutada tülitamisvabalt, viidates sellele, et konkurendi omad asuvad kaubanduskeskustes. Smartpostile teadaolevalt pole kliente kauplustes asuvate pakiautomaatide juures tülitatud.


Niipalju, kui mina seda reklaami olen näinud, tundub see vähemalt minule küll konkurendi teenuse halvustamisena icon_exclaim.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel
Kreisi kasutaja
Diesel

liitunud: 29.01.2009




sõnum 10.02.2015 22:15:19 vasta tsitaadiga

VisaHinGG kirjutas:
Selge pilt aga muidu andsin Eesti poolele ka teada, et siuke asi juhtunud ja lubati uurida. Enne esmaspäeva ei selgu muidugi midagi, kuna Soomes nv ei käi koerad ka sit**l väljas.


Kas oled paki kätte saanud? Või infot juurde?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2015 09:42:33 vasta tsitaadiga

Diesel kirjutas:
VisaHinGG kirjutas:
Selge pilt aga muidu andsin Eesti poolele ka teada, et siuke asi juhtunud ja lubati uurida. Enne esmaspäeva ei selgu muidugi midagi, kuna Soomes nv ei käi koerad ka sit**l väljas.


Kas oled paki kätte saanud? Või infot juurde?


Hei.

Jep. Eile võttis ühendust nii Eesti kui Soome minuga, kes mõlemad kinnitasid, et pakk on nüüd Eestis/Eestisse jõudmas ja minu poole teele pandud. Oligi tegu sellega, et silt oli küljest tulnud ja jäänud siis toppama.

Seega tundub, et lahenes hästi.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 16:08:12 vasta tsitaadiga

Tellisin eile ühest Tartu poest raamatu; täna hommikul helistati SmartPost'ist ja pakuti, et kuller tooks selle mulle sobival aadressil ära thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 18:07:02 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Tellisin eile ühest Tartu poest raamatu; täna hommikul helistati SmartPost'ist ja pakuti, et kuller tooks selle mulle sobival aadressil ära thumbs_up.gif

Seda nad pakuvad jah kui sihtkoha automaat täis on thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2015 14:00:57 vasta tsitaadiga

Kas post24 pakkde liikumist ei saagi vaadata selle triipkoodi järgi, mis ma tseki peal näen? icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2015 14:03:13 vasta tsitaadiga

Saab küll, võibolla sisestasid siis vale koodi või on neil jälle süsteem katki kui ei näita.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2015 14:06:09 vasta tsitaadiga

Tseki pealt sisse taotud kood ütleb järgmist: icon_mad.gif
tsitaat:
SINU SISESTATUD VÖÖTKOODI NUMBRIT KAHJUKS EI LEITUD

Võimalikud põhjused:
- Saadetise andmed ei ole veel meie süsteemi jõudnud
- Saadetis on lihtsaadetis, mida ei registreerita ja mida ei saa jälgida
- Saadetise peaks kohale toimetama mõni teine teenusepakkuja
- Saadetise vöötkood sisestati ebakorrektselt, palun kontrolli ja proovi uuesti

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2015 14:13:54 vasta tsitaadiga

See kood peaks välja nägema selline CP*********EE, kui sa seal o-d ja 0-i segi ei ajanud vms., siis helista parem kohe klienditeenindusse ja uuri, muidu juhtub võibolla nii nagu mõnel siin on juhtunud, et pakk läheb krt teab kuhu ja pärast otsivad 2 nädalat seda taga.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2015 14:14:43 vasta tsitaadiga

kõllasin. Seal ka ei näitavat icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 15.04.2015 18:40:00 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
See kood peaks välja nägema selline CP*********EE, kui sa seal o-d ja 0-i segi ei ajanud vms., siis helista parem kohe klienditeenindusse ja uuri, muidu juhtub võibolla nii nagu mõnel siin on juhtunud, et pakk läheb krt teab kuhu ja pärast otsivad 2 nädalat seda taga.


Tegelikult võib pakikood hakata ka tähtedega CC, CE või CP. Oleneb teenuse liigist.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2015 12:20:01 vasta tsitaadiga

Eile oli lahe päev! Mul oli üks pakk saata Omnivaga ja teine Smartpostiga, mõlemad uksekoodiga. Omniva oma ei saanudki saata, sest koodi sisestamisel tuli veateade ja kästi proovida hiljem. Kolm korda proovisin, lõpuks viisin paki otse postkontorisse.
Smartposti pakki saates vahtis avanenud kapis kellegi pakk juba ees. Pidin helistama klienditeenindusse, et asi korda saaks. Kästi oma pakk ikka sinna kappi panna ja anti tel. teel uus uksekood, kuhu tuli siis panna juba kapis olnud pakk. beer_yum.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 26.04.2015 16:45:31 vasta tsitaadiga

2 korda on tulnud pakk, mis nõuab vanuse tuvastamist. Mõlemal korral olen ID-kaardi sisse pistnud, aga aparaat väidab vastu, et kaart ei sobi. Proovitud ka kaaslase kaardiga, sama jama (mõlemad uue tüübi kaardid). Smartposti helistades on mõlemal korral vanuse kontrolli maha võtnud, aga öeldi, et edaspidi kasutage kellegi teise ID-kaarti, kui teie oma ei tööta..
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2015 16:48:01 vasta tsitaadiga

Oeh, neil midagi ikka korralikult sassis viimasel ajal jah icon_sad.gif
Lisaks sellele ID-kaardi jamale on pakid korralikult hilinema hakanud (N) icon_sad.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2015 17:31:13 vasta tsitaadiga

Neil mingi jama uute id kaartidega vist
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.04.2015 17:35:58 vasta tsitaadiga

Miks seda ID ja vanuse kontrolli üldse rakendatakse?
Saadetakse alkoholi või?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 26.04.2015 17:39:06 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Oeh, neil midagi ikka korralikult sassis viimasel ajal jah icon_sad.gif
Lisaks sellele ID-kaardi jamale on pakid korralikult hilinema hakanud (N) icon_sad.gif


Hilines ka jah. Reede päeval posti pandud pakk jõudis alles täna kohale, kuigi eile õhtul sattusin kaubaautoga samal ajal poodi. Tiirutasin pikemalt poes ringi ja ootasin, millal kaup kappidesse pannakse ja sõnum tuleb, aga tutkit. Võibolla nädalavahetusel nad liigutavadki aeglasemalt, kuigi varasemalt pole probleemi olnud. Korra olen pühapäeval lõunal posti pandud paki õhtuks kätte saanud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2015 17:41:45 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Miks seda ID ja vanuse kontrolli üldse rakendatakse?
Saadetakse alkoholi või?
seda ka jah, samas ka muud manti.
Küsimine on hea nähtus, kuigi on kahjuks tasuline
tsitaat:
edaspidi kasutage kellegi teise ID-kaarti, kui teie oma ei tööta..

Täiesti bs vastus thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 27.04.2015 14:57:35 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
jägaja kirjutas:
Miks seda ID ja vanuse kontrolli üldse rakendatakse?
Saadetakse alkoholi või?
seda ka jah, samas ka muud manti.
Küsimine on hea nähtus, kuigi on kahjuks tasuline
tsitaat:
edaspidi kasutage kellegi teise ID-kaarti, kui teie oma ei tööta..

Täiesti bs vastus thumbs_down.gif

Pm on see sama kui alaealine laseb endale alkoholi osta. Kuriteod mölemad.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 15:40:48 vasta tsitaadiga

No kui üks täisealine teisele täisealisele paki ära toob, siis pole otseselt probleemi. Aga võõra dokumendi kasutamine on põmst kuritegu isegi siis kui selle dokumendi omanik ise dokumendi kellegi teise kätte on andnud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 16:00:55 vasta tsitaadiga

Miks peaks pakiautomaadi kaudu üldse miskit viina vms saatma?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 16:17:35 vasta tsitaadiga

Näiteks elekroonilist sigaretti ega selle osasid ei tohi ka alaealisele müüa(just, ma ei mõtle täitevedelikke vaid seadet ennast) ja see äri on Eestis suures osas netipoodide käes.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2015 20:12:19 vasta tsitaadiga

Milleks Ooniva kui on olemas Smartpost?
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 01.05.2015 09:59:37 vasta tsitaadiga

Pole see SmartPost nii kiire midagi, kui siin ülistatakse. Panin 29. õhtul paki automaati, siiani pole kohale jõudnud. Omniva oma oleks 30. kuupäeva hommikuks kohal olnud.
Jälgimiskood: 03240065844208
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 60, 61, 62  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.