|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kumba pakiautomaatide süsteemi eelistad? |
| Itella SmartPOST |
|
79% |
[ 442 ] |
| Omniva Post24 |
|
15% |
[ 87 ] |
| DPD |
|
4% |
[ 27 ] |
|
| hääli kokku : 556 |
|
| autor |
|
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
09.12.2014 00:21:54
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Kalliks läheb kui ise vormistada. Prindi, lõika, kleebi. Elekter maksab, paber maksab, printeri tahm/tint maksab, liim/teip + kulumine. |
Ok.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
09.12.2014 05:52:40
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| PCman kirjutas: |
| Juhtusin Omniva uut jubedat reklaami kuulma raadios post24 kohta. Konkurentide mahategemine käib täie hooga. Tekitab rohkem põlastust omniva vastu kui soovi seda kasutada... |
Kunagine SmartPosti reklaam juba ununenud?
Aga tegelikult on sellel reklaamil iva sees - neid müügimehi on kõik kaubanduskeskused täis. Lisaks peab mõnes kaubanduskeskuses orienteerumisekspert olema, et SmartPosti automaati üles leida. Näiteks Solarises on see kusagile 0-korrusele nurga taha peidetud  |
Järgmine level on see et pensionifond passib Omniva kappide juures
Omniva kapi juurde minemiseks peab ka ju parkima
https://www.youtube.com/watch?v=OnvhXdmHidY
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
09.12.2014 09:26:50
|
|
|
| HA kirjutas: |
Järgmine level on see et pensionifond passib Omniva kappide juures  |
Need pintsaklipslased surevad talvel sinna kõrvale ära nagu prussakad
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
09.12.2014 09:41:06
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
Mugavus ja aeg maksavad rohkem  |
Mugavam ongi mingeid asju mitte printida ju... Seega smartpost, hea, mugav ja keegi ei käse ju jääda lhv jms reklaamijatega juttu ajama.
See omniva reklaam on küll väga halb... Samahästi võiks reklaamida, et konkurendi automaate kasutades võib katus pähe kukkuda vms.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.12.2014 10:27:33
|
|
|
Mis reklaamist jutt?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
09.12.2014 19:50:43
|
|
|
| ot: |
| napoleon kirjutas: |
Riigiettevõte on kolhoos. Erinevus on selles, et eraettevõttel on konkreetne omanik, kes jamade korral midagi ette võtab kuid riigiettevõttel on vaid palgatöötajad, kelle huvi on vaid probleem kuhugi mujale veeretada ja oma tagumikku kaitsta.
|
Siis pigem juba tuleks sovhoosiga võrrelda. See oli puhas palgatöötajate kamp. Kolhoosnikud olid ühismajandis siiski oma varaga osanikud, kolhooside loomise ajal küll enamasti sunniviisiliselt, kuid siiski.
Minu mäletamist mööda oli keskmine kolhoos ka kõvasti edukam, kui keskmine sovhoos. Erandeid muidugi tuli ette.
Mõne omal ajal eduka kolhoosi õigusjärglane toimetab tänini ja väga edukalt. |
Omniva vrs. Smartpost.
On selline peene nimega asi nagu usalduskrediit. Minumeelest teeb esimene firma kõik selleks, et seda nullida.
Ma tõesti lihtsalt ei julge Omniva automaatidega tegemist teha. Mul ei ole mingit isu sattuda sellese jamade jadasse, mis ainuüksi mu tuttavate hulgas on aset leidnud. Ma väldiks seda kampa üleüldse, kui see vaid võimalik oleks.
PS.
Need reklaamklipid oleks justkui elust enesest.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
22.12.2014 16:32:24
|
|
|
Sain paki asemel SMS-i, et Kristiine Keskuses on Smartposti pakiautomaadid ülekoormatud. Kõik nüüd vut-vut oma paki järgi, teised tahavad ka saada. 
EDIT: Kuna pakiautomaat on täis, siis täna jagas seal pakke üks kena päkapikk
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
15.01.2015 10:53:44
|
|
|
Üle pika aja positiivne kogemus ettevõttega kes pakke veab
Sai üks asi SmartPOST'i automaati tellitud e-poest. Päeval kui kohale pidi jõudma, siis helistatakse, et kuller saaks täna ära tuua (2 ajavahemikku anti) või siis jõuaks homme pakiautomaati. Kuller küll ei helistanud 15 min ette nagu oli lubatud, aga õnneks ootas kuni ma enda poolt öeldud aadressile 10 minutiga kohale jõudsin.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
15.01.2015 22:54:28
|
|
|
| Vahur kirjutas: |
Üle pika aja positiivne kogemus ettevõttega kes pakke veab
Sai üks asi SmartPOST'i automaati tellitud e-poest. Päeval kui kohale pidi jõudma, siis helistatakse, et kuller saaks täna ära tuua (2 ajavahemikku anti) või siis jõuaks homme pakiautomaati. Kuller küll ei helistanud 15 min ette nagu oli lubatud, aga õnneks ootas kuni ma enda poolt öeldud aadressile 10 minutiga kohale jõudsin. |
Veider, et ajavahemikku pakuti. Üldiselt on neil süsteem mõneminutilise täpsusega paika pandud.
Aga muidu on see uus süsteem üsna mõnus ja paki lunastamise süsteem ka päris mugav.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
16.01.2015 00:18:42
|
|
|
Diesel, need ajavahemikud olid muidugi suhteliselt suure vahemikuga: 13:00-17:00 ning 17:00-21:00. Ise pakuti ka, et kas mulle koju või siis tööjuurde, ehk siis ei pidanud automaadi läheduses elama
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ands
HV Guru
liitunud: 16.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 354 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
301 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.02.2015 18:11:37
|
|
|
Läheb hästi järelikult .
Nüüd onajad tõstavad ka
Huvitav oleks põhjusi kuulda kütuse taha peituda ei saa
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007

|
02.02.2015 18:35:33
|
|
|
1000 eur miinimumpalk
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
utamanat
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2012
|
02.02.2015 18:56:42
|
|
|
| Mugavus maksabki rohkem. Parem maksta paarkümmend senti rohkem, et kindel olla, et pakk jõuab kindlalt kohale.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
02.02.2015 19:39:14
|
|
|
Huvitav. Smartpost on postitanud teate 31. jaanuaril, et 1. veebruarist hinnad tõusevad. See hindade tõus paistab olevat ka neile üllatusena tulnud
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.02.2015 17:53:07
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Huvitav oleks põhjusi kuulda kütuse taha peituda ei saa |
Elektri hind tõusis
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
03.02.2015 19:02:27
|
|
|
| Võibolla palgad ka tõusid. Ja olenevalt sellest kuidas nad raamatupidamises uut sorteerimissüsteemi näitavad, võis ka see kulusid suurendada.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VisaHinGG
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014
|
07.02.2015 14:20:18
|
|
|
Peaks muretsema? 31.01.2015 pandi teele Soomest, Vantaalt. -> Võru, Eestisse.
02.02.2015 viimane sissekanne, et registreeriti ära pakk. Peale seda vaikus. Support lubas küll uurida aga ega selle peale vist väga lootma ei saa jääda.
Kuidas Smartpostil need asjad käivad. Kui pakk peaks ära kaduma nende poolt, siis mis edasi saab? Paki sisu üsna oluline mu jaoks .
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
07.02.2015 14:30:55
|
|
|
Mul oli sarnane juhus eestist soome saatmisega. Kah tekkis kanne, et jõudis sorteerimiskeskusesse ja siis vaikus.
Uurisin asja ja selgus, et see kleeps mis peale pannakse oli jalutama läinud. Ja kuna mul midagi rohkemat peale märgitud polnud siis oligi neil seal üks anonüümne pakk riiulis.
Peale uurimist küsiti, et mis paki sees on ja milline pakk välja näeb. Seletasin asjad ära ja oligi seesamune kadunud pakk. Pandi uus kleeps peale ja järgmine päev oli soomes kohal.
Nüüd olen hoolsam - alati kirjutan pakile saaja värgid peale....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
07.02.2015 14:33:35
|
|
|
| Suur pakk oli ? Ilmselt Soome terminali toppama jäänud. Kas oled Eesti poolse klienditeenindusega ka ühendust võtnud ? Üldiselt jõuavad pakid väga kiirelt Eestisse.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VisaHinGG
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014
|
07.02.2015 15:08:38
|
|
|
Ei ole Eesti poolega veel ühendust võtnud vaid suhtlesin Soome omaga aga tundub, et neil asjad hanguvad korralikult. Muidu pakk oli üsna suur, et laptop laadija sees mis kilekotti rullitud.
Aga vb tõesti peaks Eestiga ka suhtlema, et asjaajamist vähe kiirendada.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
07.02.2015 15:21:34
|
|
|
| VisaHinGG kirjutas: |
Ei ole Eesti poolega veel ühendust võtnud vaid suhtlesin Soome omaga aga tundub, et neil asjad hanguvad korralikult. Muidu pakk oli üsna suur, et laptop laadija sees mis kilekotti rullitud.
Aga vb tõesti peaks Eestiga ka suhtlema, et asjaajamist vähe kiirendada. |
Uurin õhtul natuke maad, sest üldiselt tulevad pakid Soomest igapäevaselt ja konteineritega. Väiksemate pakkide puhul on oht, et jäävad mõne teise paki külge( juhul kui on halvasti teibitud jms). Aga nagu ka eelpool mainitud, kui silt ära tuleb siis jääb pakk toppama ja seda, et see Soomes juhtuks ei taha keegi.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VisaHinGG
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014
|
07.02.2015 16:12:29
|
|
|
| Diesel kirjutas: |
| VisaHinGG kirjutas: |
Ei ole Eesti poolega veel ühendust võtnud vaid suhtlesin Soome omaga aga tundub, et neil asjad hanguvad korralikult. Muidu pakk oli üsna suur, et laptop laadija sees mis kilekotti rullitud.
Aga vb tõesti peaks Eestiga ka suhtlema, et asjaajamist vähe kiirendada. |
Uurin õhtul natuke maad, sest üldiselt tulevad pakid Soomest igapäevaselt ja konteineritega. Väiksemate pakkide puhul on oht, et jäävad mõne teise paki külge( juhul kui on halvasti teibitud jms). Aga nagu ka eelpool mainitud, kui silt ära tuleb siis jääb pakk toppama ja seda, et see Soomes juhtuks ei taha keegi. |
Hei. Töötad muidu Smartpostis?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
07.02.2015 16:37:43
|
|
|
| Pigem pakume teenust.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VisaHinGG
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014
|
07.02.2015 22:23:24
|
|
|
| Selge pilt aga muidu andsin Eesti poolele ka teada, et siuke asi juhtunud ja lubati uurida. Enne esmaspäeva ei selgu muidugi midagi, kuna Soomes nv ei käi koerad ka sit**l väljas.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
10.02.2015 21:47:06
|
|
|
http://tarbija24.postimees.ee/3086969/smartpost-omniva-reklaamist-meie-pakiautomaatide-juures-pole-kliente-tulitatud
| tsitaat: |
| Omniva rõhutab oma telereklaamis, et ainult nende pakiautomaate saab kasutada tülitamisvabalt, viidates sellele, et konkurendi omad asuvad kaubanduskeskustes. Smartpostile teadaolevalt pole kliente kauplustes asuvate pakiautomaatide juures tülitatud. |
Niipalju, kui mina seda reklaami olen näinud, tundub see vähemalt minule küll konkurendi teenuse halvustamisena
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.01.2009
|
10.02.2015 22:15:19
|
|
|
| VisaHinGG kirjutas: |
| Selge pilt aga muidu andsin Eesti poolele ka teada, et siuke asi juhtunud ja lubati uurida. Enne esmaspäeva ei selgu muidugi midagi, kuna Soomes nv ei käi koerad ka sit**l väljas. |
Kas oled paki kätte saanud? Või infot juurde?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VisaHinGG
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014
|
11.02.2015 09:42:33
|
|
|
| Diesel kirjutas: |
| VisaHinGG kirjutas: |
| Selge pilt aga muidu andsin Eesti poolele ka teada, et siuke asi juhtunud ja lubati uurida. Enne esmaspäeva ei selgu muidugi midagi, kuna Soomes nv ei käi koerad ka sit**l väljas. |
Kas oled paki kätte saanud? Või infot juurde? |
Hei.
Jep. Eile võttis ühendust nii Eesti kui Soome minuga, kes mõlemad kinnitasid, et pakk on nüüd Eestis/Eestisse jõudmas ja minu poole teele pandud. Oligi tegu sellega, et silt oli küljest tulnud ja jäänud siis toppama.
Seega tundub, et lahenes hästi.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
14.04.2015 16:08:12
|
|
|
Tellisin eile ühest Tartu poest raamatu; täna hommikul helistati SmartPost'ist ja pakuti, et kuller tooks selle mulle sobival aadressil ära
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
14.04.2015 18:07:02
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Tellisin eile ühest Tartu poest raamatu; täna hommikul helistati SmartPost'ist ja pakuti, et kuller tooks selle mulle sobival aadressil ära  |
Seda nad pakuvad jah kui sihtkoha automaat täis on
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
15.04.2015 14:00:57
|
|
|
Kas post24 pakkde liikumist ei saagi vaadata selle triipkoodi järgi, mis ma tseki peal näen?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
15.04.2015 14:03:13
|
|
|
| Saab küll, võibolla sisestasid siis vale koodi või on neil jälle süsteem katki kui ei näita.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
15.04.2015 14:06:09
|
|
|
Tseki pealt sisse taotud kood ütleb järgmist:
| tsitaat: |
SINU SISESTATUD VÖÖTKOODI NUMBRIT KAHJUKS EI LEITUD
Võimalikud põhjused:
- Saadetise andmed ei ole veel meie süsteemi jõudnud
- Saadetis on lihtsaadetis, mida ei registreerita ja mida ei saa jälgida
- Saadetise peaks kohale toimetama mõni teine teenusepakkuja
- Saadetise vöötkood sisestati ebakorrektselt, palun kontrolli ja proovi uuesti |
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
15.04.2015 14:13:54
|
|
|
| See kood peaks välja nägema selline CP*********EE, kui sa seal o-d ja 0-i segi ei ajanud vms., siis helista parem kohe klienditeenindusse ja uuri, muidu juhtub võibolla nii nagu mõnel siin on juhtunud, et pakk läheb krt teab kuhu ja pärast otsivad 2 nädalat seda taga.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
15.04.2015 14:14:43
|
|
|
kõllasin. Seal ka ei näitavat
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
15.04.2015 18:40:00
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| See kood peaks välja nägema selline CP*********EE, kui sa seal o-d ja 0-i segi ei ajanud vms., siis helista parem kohe klienditeenindusse ja uuri, muidu juhtub võibolla nii nagu mõnel siin on juhtunud, et pakk läheb krt teab kuhu ja pärast otsivad 2 nädalat seda taga. |
Tegelikult võib pakikood hakata ka tähtedega CC, CE või CP. Oleneb teenuse liigist.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricard
HV kasutaja
liitunud: 15.06.2005
|
18.04.2015 12:20:01
|
|
|
Eile oli lahe päev! Mul oli üks pakk saata Omnivaga ja teine Smartpostiga, mõlemad uksekoodiga. Omniva oma ei saanudki saata, sest koodi sisestamisel tuli veateade ja kästi proovida hiljem. Kolm korda proovisin, lõpuks viisin paki otse postkontorisse.
Smartposti pakki saates vahtis avanenud kapis kellegi pakk juba ees. Pidin helistama klienditeenindusse, et asi korda saaks. Kästi oma pakk ikka sinna kappi panna ja anti tel. teel uus uksekood, kuhu tuli siis panna juba kapis olnud pakk.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
26.04.2015 16:45:31
|
|
|
| 2 korda on tulnud pakk, mis nõuab vanuse tuvastamist. Mõlemal korral olen ID-kaardi sisse pistnud, aga aparaat väidab vastu, et kaart ei sobi. Proovitud ka kaaslase kaardiga, sama jama (mõlemad uue tüübi kaardid). Smartposti helistades on mõlemal korral vanuse kontrolli maha võtnud, aga öeldi, et edaspidi kasutage kellegi teise ID-kaarti, kui teie oma ei tööta..
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
26.04.2015 16:48:01
|
|
|
Oeh, neil midagi ikka korralikult sassis viimasel ajal jah
Lisaks sellele ID-kaardi jamale on pakid korralikult hilinema hakanud (N)
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.04.2015 17:31:13
|
|
|
Neil mingi jama uute id kaartidega vist
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
26.04.2015 17:35:58
|
|
|
Miks seda ID ja vanuse kontrolli üldse rakendatakse?
Saadetakse alkoholi või?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
26.04.2015 17:39:06
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
Oeh, neil midagi ikka korralikult sassis viimasel ajal jah
Lisaks sellele ID-kaardi jamale on pakid korralikult hilinema hakanud (N)  |
Hilines ka jah. Reede päeval posti pandud pakk jõudis alles täna kohale, kuigi eile õhtul sattusin kaubaautoga samal ajal poodi. Tiirutasin pikemalt poes ringi ja ootasin, millal kaup kappidesse pannakse ja sõnum tuleb, aga tutkit. Võibolla nädalavahetusel nad liigutavadki aeglasemalt, kuigi varasemalt pole probleemi olnud. Korra olen pühapäeval lõunal posti pandud paki õhtuks kätte saanud.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.04.2015 17:41:45
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Miks seda ID ja vanuse kontrolli üldse rakendatakse?
Saadetakse alkoholi või? |
seda ka jah, samas ka muud manti.
Küsimine on hea nähtus, kuigi on kahjuks tasuline
| tsitaat: |
| edaspidi kasutage kellegi teise ID-kaarti, kui teie oma ei tööta.. |
Täiesti bs vastus
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
27.04.2015 14:57:35
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
Miks seda ID ja vanuse kontrolli üldse rakendatakse?
Saadetakse alkoholi või? |
seda ka jah, samas ka muud manti.
Küsimine on hea nähtus, kuigi on kahjuks tasuline
| tsitaat: |
| edaspidi kasutage kellegi teise ID-kaarti, kui teie oma ei tööta.. |
Täiesti bs vastus  |
Pm on see sama kui alaealine laseb endale alkoholi osta. Kuriteod mölemad.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
27.04.2015 15:40:48
|
|
|
| No kui üks täisealine teisele täisealisele paki ära toob, siis pole otseselt probleemi. Aga võõra dokumendi kasutamine on põmst kuritegu isegi siis kui selle dokumendi omanik ise dokumendi kellegi teise kätte on andnud.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.04.2015 16:00:55
|
|
|
Miks peaks pakiautomaadi kaudu üldse miskit viina vms saatma?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
27.04.2015 16:17:35
|
|
|
| Näiteks elekroonilist sigaretti ega selle osasid ei tohi ka alaealisele müüa(just, ma ei mõtle täitevedelikke vaid seadet ennast) ja see äri on Eestis suures osas netipoodide käes.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
01.05.2015 09:59:37
|
|
|
Pole see SmartPost nii kiire midagi, kui siin ülistatakse. Panin 29. õhtul paki automaati, siiani pole kohale jõudnud. Omniva oma oleks 30. kuupäeva hommikuks kohal olnud.
Jälgimiskood: 03240065844208
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|