Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.2 (küsitlus möödasõidu võimaliku kiiruseületamise kohta) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 244, 245, 246 ... 438, 439, 440  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas möödasõidul ületad kiirust?
Ei, kiirus peab jääma karmilt lubatud piirkiiruse juurde
1%
 1%  [ 3 ]
Mõnikord läheb ca 5km/h üle
4%
 4%  [ 13 ]
Mõnikord läheb ca 10km/h üle
10%
 10%  [ 30 ]
Mõnikord läheb ca 15km/h üle
7%
 7%  [ 21 ]
Mõnikord läheb ca 20km/h üle
24%
 24%  [ 67 ]
Mõnikord läheb ca 30km/h üle
23%
 23%  [ 63 ]
Mõnikord läheb ca 40km/h üle
9%
 9%  [ 27 ]
Mõnikord läheb ca 50km/h üle
8%
 8%  [ 22 ]
Mõnikord läheb ca 70km/h üle
9%
 9%  [ 27 ]
hääli kokku : 273

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 15:58:59 vasta tsitaadiga

Videolt on küll keeruline hinnata, aga pikivahed olid pea olematud.

EDIT: Aga mida see esimene auto seal tõesti tegi? Vasakpööret seal ju teha ei saa ning parempöördeks on ju eraldi "aeglustusrada"

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 16:01:07 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Videolt on küll keeruline hinnata, aga pikivahed olid pea olematud.

EDIT: Aga mida see esimene auto seal tõesti tegi? Vasakpööret seal ju teha ei saa ning parempöördeks on ju eraldi "aeglustusrada"

mis tunnistajat seal veel vaja? tore muidugi kui video olemas.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 16:33:52 vasta tsitaadiga

Paremal ruumi möödapõikamiseks küll.
Kole kuidas mõni kangestub piduri peale ära.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 16:46:31 vasta tsitaadiga

RaPTiLE kirjutas:
Paremal ruumi möödapõikamiseks küll.
Kole kuidas mõni kangestub piduri peale ära.


On ju ristmik ja parem rada on aeglustus-kiirendusrada parempöördeks. Liiklusseadus lubab teha möödasõitu aeglustus-kiirendusraja kaudu? Esimene auto püüdis vist teha parempööret, aga vajutas pidurid põhja ja pani otse. Aeglustus-kiirendusrajal on muidugi paks lumelobi.
Oleks esimene auto piduri lahti lasknud ja pööranud paremale...kes oleks süüdi jäänud? Pööraja või tagant otsasõitja?
Palju see pikivahe pidi olema asulavälisel teel?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 17:06:12 vasta tsitaadiga

Rsk, maanteed on hetkel jumala tipptopp.
Soola kas ei panda või see pole mõigand. Igaljuhul teid katab lumevaip ja lust sõita (60ga tiksujaid on muidugi terve hunnik) thumbs_up.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 17:13:17 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
RaPTiLE kirjutas:
Paremal ruumi möödapõikamiseks küll.
Kole kuidas mõni kangestub piduri peale ära.


On ju ristmik ja parem rada on aeglustus-kiirendusrada parempöördeks. Liiklusseadus lubab teha möödasõitu aeglustus-kiirendusraja kaudu? Esimene auto püüdis vist teha parempööret, aga vajutas pidurid põhja ja pani otse. Aeglustus-kiirendusrajal on muidugi paks lumelobi.
Oleks esimene auto piduri lahti lasknud ja pööranud paremale...kes oleks süüdi jäänud? Pööraja või tagant otsasõitja?
Palju see pikivahe pidi olema asulavälisel teel?
See on põhjus, miks ei tasu peateelt kõrvalteele pöörajale "ette" sõita talvel ehk oota rahulikult ära, kuni too enda pöörde ära teeb, muidu äkki tuleb veel külje pealt sisse.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 17:40:32 vasta tsitaadiga

täna jummala hea ilm, teed on 5+, mõni koht on jääs ristmikul, aga muidu on pidamine väga hea.
aga loomulikult oskab mingi bõmm tammsaare pikendusel 70 alas 60ga sõita... pärast järvevanal vaevu 70ga, kõik lähevad esimesest reast mööda...
endal oli veel taga kiri Xd, mis peaks nagu nelivedu diisel olema?
mis sel jeepil juhtus, käru läks risti? icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

siis sain hea saagi täna:
mingi ajuvabas kohas tagasi keeraja
ajuvabast reast keeraja
ajuvabalt otse ette sõitev tohman
ja ajuvaba tegelane kes ootab kuni ma tal kõrvale jõuan ja siis keerab ja peale seda paneb suuna sisse. mida seda suunda enam panna kui nagunii juba keerad ju icon_lol.gif olin ju selgelt kiirem ja täpselt selline tunne, et ootab kuni ma möödas olen... thumbs_up.gif
oi mõni mees oleks vist mitu uut siksi saanud siit. icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Ja kirss tordil, hea ehmatus oli, kui miski mööda vihises, aga mõte on ju hea, tuled kustu ja kihutama, numbrit ju ei näe. thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 19:06:00 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Küsimus: mitu rikkumist näed kahe video peale kokku? Rekkajuhid suhtlesid omavahel lällariga, seega teadsin, et ees tee vaba möödasõiduks. Passat keeras ära tanklasse. Jälgige kellaaegu.

Spoiler Spoiler Spoiler
[youtube]

Rikkumised rikkumisteks, aga selle käruga passaadi juhil tuleks sumps korralikult suitsema taguda. icon_evil.gif
Väga alatu on niimoodi möödasõitu takistada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.01.2015 20:19:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Rikkumised rikkumisteks, aga selle käruga passaadi juhil tuleks sumps korralikult suitsema taguda.
Väga alatu on niimoodi möödasõitu takistada.

sõna, täielik idikas ja potentsiaalne mõrvar.
Kust küll sellised tulevad, mis nende peas toimub? icon_neutral.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 20:22:39 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Rikkumised rikkumisteks, aga selle käruga passaadi juhil tuleks sumps korralikult suitsema taguda.
Väga alatu on niimoodi möödasõitu takistada.

sõna, täielik idikas ja potentsiaalne mõrvar.
Kust küll sellised tulevad, mis nende peas toimub? icon_neutral.gif


"Hea" reklaam firmale. Saata neile kiri ja küsida nende firmas kehtivate liiklusnormide kohta...
http://www.salmark.ee/kontakt.html

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.01.2015 20:23:41 vasta tsitaadiga

Invention, äkki oli rendikäru?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 20:27:26 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Invention, äkki oli rendikäru?


Vaadates kodulehte, siis see firma ei tegele kärude rentimisega.

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 20:28:42 vasta tsitaadiga

http://tartu.postimees.ee/3053413/politsei-mootis-lumises-linnas-kihutanud-audi-kiiruseks-134-km-h
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 20:38:20 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
http://tartu.postimees.ee/3053413/politsei-mootis-lumises-linnas-kihutanud-audi-kiiruseks-134-km-h


Äkki oli quattro?
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 12.01.2015 20:41:11 vasta tsitaadiga

Jälgisin autot puhastades kuidas mingi naine oma lexusega pea 10 minutit boksi parkis (otse mu auto taga). Alguses keeras suure kaarega nina ees sisse, siis jukerdas seal paar minutit, üritades füüsikaseadusi eirates oma masina tagumist osa ka boksi saada. Siis tagurdas välja, tuli veel suurema kaarega esisillaga kõnniteele ja siis tagurdas tagumikuga õigesse kohta. Kogu seda tsirkust saatis pidev gaasi tallamine (sidurit hoidis ilmselt all ja surus kontsaga gaasi põhja) ja väljasuretamine.
Hoidsin vaikselt hinge kinni, et ta mulle sisse ei sõidaks icon_biggrin.gif

Tundub, et see tädike polnud küll päevagi autokoolis veetnud, veel vähem boksiparkimist õppinud. Ühesõnaga, kui näete mingit ljeeksust tänaval uimerdamas, siis see on see sama icon_lol.gif


viimati muutis Valvejoodik 12.01.2015 20:42:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 12.01.2015 20:42:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:
miks on pealkirjas, et linnas? tartu on ju küla, võrreldes tallinaga, pilpaküla. ja maal sõidetaksegi normaalse kiirusega
icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 20:42:25 vasta tsitaadiga

manuaalkastiga lexus. vaeste edition vä
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.01.2015 20:43:09 vasta tsitaadiga

See video on salvestatud millal icon_question.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 20:45:25 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Jälgisin autot puhastades kuidas mingi naine oma lexusega pea 10 minutit boksi parkis (otse mu auto taga). Alguses keeras suure kaarega nina ees sisse, siis jukerdas seal paar minutit, üritades füüsikaseadusi eirates oma masina tagumist osa ka boksi saada. Siis tagurdas välja, tuli veel suurema kaarega esisillaga kõnniteele ja siis tagurdas tagumikuga õigesse kohta. Kogu seda tsirkust saatis pidev gaasi tallamine (sidurit hoidis ilmselt all ja surus kontsaga gaasi põhja) ja väljasuretamine.
Hoidsin vaikselt hinge kinni, et ta mulle sisse ei sõidaks icon_biggrin.gif

Tundub, et see tädike polnud küll päevagi autokoolis veetnud, veel vähem boksiparkimist õppinud. Ühesõnaga, kui näete mingit ljeeksust tänaval uimerdamas, siis see on see sama icon_lol.gif


Äkki oli iseparkiv, aga sitt AI?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.01.2015 20:46:02 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
See video on salvestatud millal icon_question.gif
Videol ju kirjas?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 12.01.2015 20:50:42 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Jälgisin autot puhastades kuidas mingi naine oma lexusega pea 10 minutit boksi parkis (otse mu auto taga). Alguses keeras suure kaarega nina ees sisse, siis jukerdas seal paar minutit, üritades füüsikaseadusi eirates oma masina tagumist osa ka boksi saada. Siis tagurdas välja, tuli veel suurema kaarega esisillaga kõnniteele ja siis tagurdas tagumikuga õigesse kohta. Kogu seda tsirkust saatis pidev gaasi tallamine (sidurit hoidis ilmselt all ja surus kontsaga gaasi põhja) ja väljasuretamine.
Hoidsin vaikselt hinge kinni, et ta mulle sisse ei sõidaks icon_biggrin.gif

Tundub, et see tädike polnud küll päevagi autokoolis veetnud, veel vähem boksiparkimist õppinud. Ühesõnaga, kui näete mingit ljeeksust tänaval uimerdamas, siis see on see sama icon_lol.gif


Äkki oli iseparkiv, aga sitt AI?

Ei usu, nii sitt AI ikka ei ole, et parkimise käigus viis korda välja suretab ja gaasiga möllab icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.01.2015 20:57:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Videol ju kirjas?

no siis vana kraam ju, kui see kuupäev õige on

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.01.2015 21:03:37 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
mikk36 kirjutas:
ajuNolk, no isegi lumega on mõtetult vähe su tulesid ju näha? Pese puhtaks vms.

Tuled pestud, pirniks vinged philipsid. Mis edasi, emex? Või proovin kaugtuledega sõita...

Spoiler Spoiler Spoiler
Osram Nightbreaker+ lähituledes, kaugtuled tavalised Osramid.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 21:21:11 vasta tsitaadiga

tcumen kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Küsimus: mitu rikkumist näed kahe video peale kokku? Rekkajuhid suhtlesid omavahel lällariga, seega teadsin, et ees tee vaba möödasõiduks. Passat keeras ära tanklasse. Jälgige kellaaegu.

Spoiler Spoiler Spoiler
[youtube]

Rikkumised rikkumisteks, aga selle käruga passaadi juhil tuleks sumps korralikult suitsema taguda. icon_evil.gif
Väga alatu on niimoodi möödasõitu takistada.


Minut peale möödasõidu takistamist keeras paremale parklasse. Käru oli võõrandamiskeeluga. Registrimass 500 kg. Haagises loksus 1000 liitrine tünn erimärkistatud kütega. Palju võis olla ülekaal. Topelt ja peale? ADR-i kohapealt ei tea kas OK või mitte.

Lähen autost välja, kui tagasi foorumisse ei tule helistage hädaabi numbrile. "Toas" ja väljas temperatuurivahe 60 kraadi icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.01.2015 21:28:46 vasta tsitaadiga

~-40 väljas? thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.01.2015 21:31:29 vasta tsitaadiga

mikk36, postitatud Soomest
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 21:52:57 vasta tsitaadiga

Kõik OK! -39 näitas sõiduajal. Asukoht Palojoensuu Soome.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.01.2015 21:54:57 vasta tsitaadiga

http://www.accuweather.com/et/fi/palojoensuu/134890/weather-forecast/134890


_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.01.2015 21:56:53 vasta tsitaadiga

Soomes uus kord: auto Eestisse registreerimine enam kiiruskaamera trahvi eest ei kaitse

tsitaat:
Soomes kehtib aastavahetusest saadik uus kord, mille kohaselt hakkavad ka välisriigis registreeritud autode omanikud saama oma Soomes asuvate eluasemete postkasti kiiruskaamera trahviteateid.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 21:59:38 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
http://www.accuweather.com/et/fi/palojoensuu/134890/weather-forecast/134890


Vot kurat, õige talv rsk. Mitte nagu meil, maha miskit tuleb, siis plussid platsis ja sulab jälle ära.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 22:08:02 vasta tsitaadiga

meil on praegu väga hea, lumi on maas ja ei mingit soolaplõga... vaatan aknast välja ja mõtlen, et peaks tiirutama minema... kui nüüd kestaks selline olukord...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 12.01.2015 22:09:53 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:

Vot kurat, õige talv rsk. Mitte nagu meil, maha miskit tuleb, siis plussid platsis ja sulab jälle ära.
Mine pekki, mul vaja põrand ja lagi ehitada... -40c ei suudaks küll midagi teha icon_lol.gif
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 22:11:21 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
meil on praegu väga hea, lumi on maas ja ei mingit soolaplõga... vaatan aknast välja ja mõtlen, et peaks tiirutama minema... kui nüüd kestaks selline olukord...



Kestab ju jee. Südaööks on pluss kohal

http://www.ilmateenistus.ee/asukoha-prognoos/

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 22:12:20 vasta tsitaadiga

Mis hetkel elad muldpõrandal?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 22:15:22 vasta tsitaadiga

autos
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.01.2015 22:33:08 vasta tsitaadiga

tcumen kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Küsimus: mitu rikkumist näed kahe video peale kokku? Rekkajuhid suhtlesid omavahel lällariga, seega teadsin, et ees tee vaba möödasõiduks. Passat keeras ära tanklasse. Jälgige kellaaegu.

Spoiler Spoiler Spoiler
[youtube]

Rikkumised rikkumisteks, aga selle käruga passaadi juhil tuleks sumps korralikult suitsema taguda. icon_evil.gif
Väga alatu on niimoodi möödasõitu takistada.


Huvitav, kas Mikk tegi delfi-laste elu kuumaks, et see video veel sinna lekkinud pole. Aga lausa peaks, ja koos politsei kommentaariga, et mis nad ette võtavad sellise imbetsilliga (nimetagem asju õigete nimedega)!

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 22:37:08 vasta tsitaadiga

Kui aus olla siis panin kitse. Politsei sai käru numbri, auto numbri. Lisasin, et kindel ülekaal ja küttevedu suures koguses.

Liikluses peavad kuklas ka silmad olema!

http://dbtv.no/3977200943001?dbtvl=1#Truffet_av_digert_rullende_dekk_ved_motorvei


viimati muutis Oisu. 12.01.2015 22:39:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.01.2015 22:39:10 vasta tsitaadiga

Õieti tegid thumbs_up.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 23:29:58 vasta tsitaadiga

Ma arvan et see passatitüüp sõitis kand gaasi peal ja kui tee kulgemist vaadata siis tuli kiirus "iseenesest", hoidis veel ääre poole et sa mööda saaks ja ei tulnud ilmselt selle pealegi et sa piirajas sõidad või et keegi vastu võiks tulla. Hoogu ei saa ju järgi lasta, see kallilt käest kui raske käru taga.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 00:54:12 vasta tsitaadiga

Vaevalt, selliseid troppe on nii palju, kes venivad 75ga, aga niipea kui mööda hakkad sõitma, kiirendavad 100ni. Sellised möödasõidud tekitavadi ohtlikke olukordi. Mõni on lihtsalt selline, kes arvab, et temast ei tohi mööda sõita.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 01:20:52 vasta tsitaadiga

Aga keegi mõnest sellisest mööda on läinud ja siis ette täpselt 90ga tiksuma jäänud? Niikui mööda hakkab minema tallad kaasi põhja jälle, ei tea kas saab aru icon_smile.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 04:37:41 vasta tsitaadiga

Muide, need kes kiirust lisavad kui keegi mööda sõidab, neid on hulgi... Arutlesin ka paari "sellisega" ja ainus põhjus oli, et "nahh sa kihutad?"
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 13.01.2015 07:49:49 vasta tsitaadiga

Väga imelik. Pealkirja järgi tundub justkui korralikud inimesed peaksid vältima väljas käimist sest liikvel on hulljulged bemmivennad?
http://www.reporter.ee/2015/01/12/politsei-hoiatab-lumistel-teedel-rallitajate-eest/

Äkki ikka peaks hoiatama liiklusrikkujaid?

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 13.01.2015 07:54:00 vasta tsitaadiga

Küsimuseks vastu oleks "nahh see sinu asi on ? " Äkki on tagaistmel haige vanaema vms.

e: Mõnud video, tuli kohe tahtmine kuskile sõitma minna icon_biggrin.gif
Ohtlikke olukordi ei näinud. Huvitav kas see kes filmis sõitis lihtsalt pool linna vennal järgi, et näha kuidas miilits maha võtab ? Ranger vist.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 13.01.2015 08:00:32 vasta tsitaadiga

Ja tegi vanaemale viimset surmasõitu? Pinsipäev oli just ja sai kütuseraha natukese...
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 08:45:41 vasta tsitaadiga

ma ei näe seal videos neid hirmus liiklusohtlikke olukordi. öösel pea tühjadel tänavatel ja üsna väikestel kiirustel.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 10:53:33 vasta tsitaadiga

Ragnar7474 kirjutas:
Muide, need kes kiirust lisavad kui keegi mööda sõidab, neid on hulgi... Arutlesin ka paari "sellisega" ja ainus põhjus oli, et "nahh sa kihutad?"

Teinekord võiksid küsida, kas need oinad teavad, et möödasõidu takistamist loetakse ohtlikuks rikkumiseks, mille eest on trahv kuni 200 trahviühikut või kuni aastane "disklaff" - kuni 100 on möödasõidu nõuete rikkumise eest juhul, kui ei tekitata liiklusohtu, oma kiiruse suurendamisega möödasõidu takistamine klassifitseerub aga liiklusohu tekitamiseks (möödasõitja on pärisuunavööndisse naasmiseks sunnitud sõidukiirust kiiresti muutma), mis suurendab karistuse koheselt kuni 200 ühikuni (ühik peaks endiselt olema 4 €), selle asemel või kombinatsioonis trahviga võidakse ära võtta juhtimisõigus kuni 12 kuuks.

Seejuures loomulikult ei oma mingit tähtsust see, kas möödasõitja ise mingeid nõudeid rikkus või mitte. Möödasõidetav ei tohi takistada, see peaks igale oinast protsendi jagu targemale inimesele arusaadav olema ka vastava LS punkti ja karistuseta. Kui kihutab, ületab kiirust või näitab sulle keskmist sõrme, siis sõima ja kiru, helista politseisse jne, aga ära takista tema naasmist pärisuunavööndisse. Eriti haiged on need, kes takistavad kiirusepiirangut mitte ületava auto möödasõitu, sundides ta kiirust ületama.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 13.01.2015 11:40:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.01.2015 11:32:14 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Eriti haiged on need, kes takistavad kiirusepiirangut mitte ületava auto möödasõitu, sundides ta kiirust ületama.

word thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 13.01.2015 12:43:36 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
ma ei näe seal videos neid hirmus liiklusohtlikke olukordi. öösel pea tühjadel tänavatel ja üsna väikestel kiirustel.

Liiklusohtlikud olukorrad ei teki ainult kiiruse ületamisel. Selliste poognate juures ei saa sõidukit pidama kui keegi ootamatult teele astub. Ja eilsetes uudistes näitas ka kuidas mingi tont driftis kodaniku aia puruks ja lasi jalga. Hiljem pöördus politseisse ja ütles, et lõi junni jahedaks. LS järgi on sellised manöövrid ohtlikud ja seadusevastased. Senikaua ei iuhtugi midagi kuni ükskord juhtub...

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/


viimati muutis -KRANTS- 13.01.2015 17:56:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 13:21:06 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Ma arvan et see passatitüüp sõitis kand gaasi peal ja kui tee kulgemist vaadata siis tuli kiirus "iseenesest", hoidis veel ääre poole et sa mööda saaks ja ei tulnud ilmselt selle pealegi et sa piirajas sõidad või et keegi vastu võiks tulla. Hoogu ei saa ju järgi lasta, see kallilt käest kui raske käru taga.


See passati tüüp kogus enda taha kolonni, 75-85ga sõites. Enne läks kolleega mööda konteinerveokiga. Minut hiljem keeras passati tüüp paremale parklasse-tanklasse. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.2 (küsitlus möödasõidu võimaliku kiiruseületamise kohta) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 244, 245, 246 ... 438, 439, 440  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.