|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas möödasõidul ületad kiirust? |
| Ei, kiirus peab jääma karmilt lubatud piirkiiruse juurde |
|
1% |
[ 3 ] |
| Mõnikord läheb ca 5km/h üle |
|
4% |
[ 13 ] |
| Mõnikord läheb ca 10km/h üle |
|
10% |
[ 30 ] |
| Mõnikord läheb ca 15km/h üle |
|
7% |
[ 21 ] |
| Mõnikord läheb ca 20km/h üle |
|
24% |
[ 67 ] |
| Mõnikord läheb ca 30km/h üle |
|
23% |
[ 63 ] |
| Mõnikord läheb ca 40km/h üle |
|
9% |
[ 27 ] |
| Mõnikord läheb ca 50km/h üle |
|
8% |
[ 22 ] |
| Mõnikord läheb ca 70km/h üle |
|
9% |
[ 27 ] |
|
| hääli kokku : 273 |
|
| autor |
|
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
12.01.2015 16:01:07
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Videolt on küll keeruline hinnata, aga pikivahed olid pea olematud.
EDIT: Aga mida see esimene auto seal tõesti tegi? Vasakpööret seal ju teha ei saa ning parempöördeks on ju eraldi "aeglustusrada" |
mis tunnistajat seal veel vaja? tore muidugi kui video olemas.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
12.01.2015 16:33:52
|
|
|
Paremal ruumi möödapõikamiseks küll.
Kole kuidas mõni kangestub piduri peale ära.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
12.01.2015 16:46:31
|
|
|
| RaPTiLE kirjutas: |
Paremal ruumi möödapõikamiseks küll.
Kole kuidas mõni kangestub piduri peale ära. |
On ju ristmik ja parem rada on aeglustus-kiirendusrada parempöördeks. Liiklusseadus lubab teha möödasõitu aeglustus-kiirendusraja kaudu? Esimene auto püüdis vist teha parempööret, aga vajutas pidurid põhja ja pani otse. Aeglustus-kiirendusrajal on muidugi paks lumelobi.
Oleks esimene auto piduri lahti lasknud ja pööranud paremale...kes oleks süüdi jäänud? Pööraja või tagant otsasõitja?
Palju see pikivahe pidi olema asulavälisel teel?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
12.01.2015 17:06:12
|
|
|
Rsk, maanteed on hetkel jumala tipptopp.
Soola kas ei panda või see pole mõigand. Igaljuhul teid katab lumevaip ja lust sõita (60ga tiksujaid on muidugi terve hunnik)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
12.01.2015 17:13:17
|
|
|
| Oisu. kirjutas: |
| RaPTiLE kirjutas: |
Paremal ruumi möödapõikamiseks küll.
Kole kuidas mõni kangestub piduri peale ära. |
On ju ristmik ja parem rada on aeglustus-kiirendusrada parempöördeks. Liiklusseadus lubab teha möödasõitu aeglustus-kiirendusraja kaudu? Esimene auto püüdis vist teha parempööret, aga vajutas pidurid põhja ja pani otse. Aeglustus-kiirendusrajal on muidugi paks lumelobi.
Oleks esimene auto piduri lahti lasknud ja pööranud paremale...kes oleks süüdi jäänud? Pööraja või tagant otsasõitja?
Palju see pikivahe pidi olema asulavälisel teel? |
See on põhjus, miks ei tasu peateelt kõrvalteele pöörajale "ette" sõita talvel ehk oota rahulikult ära, kuni too enda pöörde ära teeb, muidu äkki tuleb veel külje pealt sisse.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
12.01.2015 17:40:32
|
|
|
täna jummala hea ilm, teed on 5+, mõni koht on jääs ristmikul, aga muidu on pidamine väga hea.
aga loomulikult oskab mingi bõmm tammsaare pikendusel 70 alas 60ga sõita... pärast järvevanal vaevu 70ga, kõik lähevad esimesest reast mööda...
endal oli veel taga kiri Xd, mis peaks nagu nelivedu diisel olema?
mis sel jeepil juhtus, käru läks risti?
Spoiler 
siis sain hea saagi täna:
mingi ajuvabas kohas tagasi keeraja
ajuvabast reast keeraja
ajuvabalt otse ette sõitev tohman
ja ajuvaba tegelane kes ootab kuni ma tal kõrvale jõuan ja siis keerab ja peale seda paneb suuna sisse. mida seda suunda enam panna kui nagunii juba keerad ju olin ju selgelt kiirem ja täpselt selline tunne, et ootab kuni ma möödas olen...
oi mõni mees oleks vist mitu uut siksi saanud siit.
Spoiler 
Ja kirss tordil, hea ehmatus oli, kui miski mööda vihises, aga mõte on ju hea, tuled kustu ja kihutama, numbrit ju ei näe.
Spoiler 
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
12.01.2015 19:06:00
|
|
|
| Oisu. kirjutas: |
Küsimus: mitu rikkumist näed kahe video peale kokku? Rekkajuhid suhtlesid omavahel lällariga, seega teadsin, et ees tee vaba möödasõiduks. Passat keeras ära tanklasse. Jälgige kellaaegu.
Spoiler 
[youtube]
|
Rikkumised rikkumisteks, aga selle käruga passaadi juhil tuleks sumps korralikult suitsema taguda.
Väga alatu on niimoodi möödasõitu takistada.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
|
12.01.2015 20:22:39
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| tsitaat: |
Rikkumised rikkumisteks, aga selle käruga passaadi juhil tuleks sumps korralikult suitsema taguda.
Väga alatu on niimoodi möödasõitu takistada.
|
sõna, täielik idikas ja potentsiaalne mõrvar.
Kust küll sellised tulevad, mis nende peas toimub?  |
"Hea" reklaam firmale. Saata neile kiri ja küsida nende firmas kehtivate liiklusnormide kohta...
http://www.salmark.ee/kontakt.html
_________________ Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.01.2015 20:38:20
|
|
|
Äkki oli quattro?
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
12.01.2015 20:41:11
|
|
|
Jälgisin autot puhastades kuidas mingi naine oma lexusega pea 10 minutit boksi parkis (otse mu auto taga). Alguses keeras suure kaarega nina ees sisse, siis jukerdas seal paar minutit, üritades füüsikaseadusi eirates oma masina tagumist osa ka boksi saada. Siis tagurdas välja, tuli veel suurema kaarega esisillaga kõnniteele ja siis tagurdas tagumikuga õigesse kohta. Kogu seda tsirkust saatis pidev gaasi tallamine (sidurit hoidis ilmselt all ja surus kontsaga gaasi põhja) ja väljasuretamine.
Hoidsin vaikselt hinge kinni, et ta mulle sisse ei sõidaks
Tundub, et see tädike polnud küll päevagi autokoolis veetnud, veel vähem boksiparkimist õppinud. Ühesõnaga, kui näete mingit ljeeksust tänaval uimerdamas, siis see on see sama
viimati muutis Valvejoodik 12.01.2015 20:42:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
12.01.2015 20:42:19
|
|
|
| tsitaat: |
| miks on pealkirjas, et linnas? tartu on ju küla, võrreldes tallinaga, pilpaküla. ja maal sõidetaksegi normaalse kiirusega |
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.01.2015 20:42:25
|
|
|
| manuaalkastiga lexus. vaeste edition vä
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
12.01.2015 20:45:25
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
Jälgisin autot puhastades kuidas mingi naine oma lexusega pea 10 minutit boksi parkis (otse mu auto taga). Alguses keeras suure kaarega nina ees sisse, siis jukerdas seal paar minutit, üritades füüsikaseadusi eirates oma masina tagumist osa ka boksi saada. Siis tagurdas välja, tuli veel suurema kaarega esisillaga kõnniteele ja siis tagurdas tagumikuga õigesse kohta. Kogu seda tsirkust saatis pidev gaasi tallamine (sidurit hoidis ilmselt all ja surus kontsaga gaasi põhja) ja väljasuretamine.
Hoidsin vaikselt hinge kinni, et ta mulle sisse ei sõidaks
Tundub, et see tädike polnud küll päevagi autokoolis veetnud, veel vähem boksiparkimist õppinud. Ühesõnaga, kui näete mingit ljeeksust tänaval uimerdamas, siis see on see sama  |
Äkki oli iseparkiv, aga sitt AI?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.01.2015 20:46:02
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
See video on salvestatud millal  |
Videol ju kirjas?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
12.01.2015 20:50:42
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| Valvejoodik kirjutas: |
Jälgisin autot puhastades kuidas mingi naine oma lexusega pea 10 minutit boksi parkis (otse mu auto taga). Alguses keeras suure kaarega nina ees sisse, siis jukerdas seal paar minutit, üritades füüsikaseadusi eirates oma masina tagumist osa ka boksi saada. Siis tagurdas välja, tuli veel suurema kaarega esisillaga kõnniteele ja siis tagurdas tagumikuga õigesse kohta. Kogu seda tsirkust saatis pidev gaasi tallamine (sidurit hoidis ilmselt all ja surus kontsaga gaasi põhja) ja väljasuretamine.
Hoidsin vaikselt hinge kinni, et ta mulle sisse ei sõidaks
Tundub, et see tädike polnud küll päevagi autokoolis veetnud, veel vähem boksiparkimist õppinud. Ühesõnaga, kui näete mingit ljeeksust tänaval uimerdamas, siis see on see sama  |
Äkki oli iseparkiv, aga sitt AI? |
Ei usu, nii sitt AI ikka ei ole, et parkimise käigus viis korda välja suretab ja gaasiga möllab
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.01.2015 21:03:37
|
|
|
| ajuNolk kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| ajuNolk, no isegi lumega on mõtetult vähe su tulesid ju näha? Pese puhtaks vms. |
Tuled pestud, pirniks vinged philipsid. Mis edasi, emex? Või proovin kaugtuledega sõita...
Spoiler 
Osram Nightbreaker+ lähituledes, kaugtuled tavalised Osramid.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
12.01.2015 21:21:11
|
|
|
| tcumen kirjutas: |
| Oisu. kirjutas: |
Küsimus: mitu rikkumist näed kahe video peale kokku? Rekkajuhid suhtlesid omavahel lällariga, seega teadsin, et ees tee vaba möödasõiduks. Passat keeras ära tanklasse. Jälgige kellaaegu.
Spoiler 
[youtube]
|
Rikkumised rikkumisteks, aga selle käruga passaadi juhil tuleks sumps korralikult suitsema taguda.
Väga alatu on niimoodi möödasõitu takistada. |
Minut peale möödasõidu takistamist keeras paremale parklasse. Käru oli võõrandamiskeeluga. Registrimass 500 kg. Haagises loksus 1000 liitrine tünn erimärkistatud kütega. Palju võis olla ülekaal. Topelt ja peale? ADR-i kohapealt ei tea kas OK või mitte.
Lähen autost välja, kui tagasi foorumisse ei tule helistage hädaabi numbrile. "Toas" ja väljas temperatuurivahe 60 kraadi
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.01.2015 21:28:46
|
|
|
~-40 väljas?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
12.01.2015 21:52:57
|
|
|
| Kõik OK! -39 näitas sõiduajal. Asukoht Palojoensuu Soome.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
12.01.2015 21:59:38
|
|
|
Vot kurat, õige talv rsk. Mitte nagu meil, maha miskit tuleb, siis plussid platsis ja sulab jälle ära.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
12.01.2015 22:08:02
|
|
|
meil on praegu väga hea, lumi on maas ja ei mingit soolaplõga... vaatan aknast välja ja mõtlen, et peaks tiirutama minema... kui nüüd kestaks selline olukord...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
12.01.2015 22:09:53
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Vot kurat, õige talv rsk. Mitte nagu meil, maha miskit tuleb, siis plussid platsis ja sulab jälle ära. |
Mine pekki, mul vaja põrand ja lagi ehitada... -40c ei suudaks küll midagi teha
_________________ ..... |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
12.01.2015 22:11:21
|
|
|
| iir kirjutas: |
| meil on praegu väga hea, lumi on maas ja ei mingit soolaplõga... vaatan aknast välja ja mõtlen, et peaks tiirutama minema... kui nüüd kestaks selline olukord... |
Kestab ju jee. Südaööks on pluss kohal
http://www.ilmateenistus.ee/asukoha-prognoos/
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
12.01.2015 22:12:20
|
|
|
Mis hetkel elad muldpõrandal?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
12.01.2015 22:15:22
|
|
|
| autos
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
12.01.2015 22:33:08
|
|
|
| tcumen kirjutas: |
| Oisu. kirjutas: |
Küsimus: mitu rikkumist näed kahe video peale kokku? Rekkajuhid suhtlesid omavahel lällariga, seega teadsin, et ees tee vaba möödasõiduks. Passat keeras ära tanklasse. Jälgige kellaaegu.
Spoiler 
[youtube]
|
Rikkumised rikkumisteks, aga selle käruga passaadi juhil tuleks sumps korralikult suitsema taguda.
Väga alatu on niimoodi möödasõitu takistada. |
Huvitav, kas Mikk tegi delfi-laste elu kuumaks, et see video veel sinna lekkinud pole. Aga lausa peaks, ja koos politsei kommentaariga, et mis nad ette võtavad sellise imbetsilliga (nimetagem asju õigete nimedega)!
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
12.01.2015 22:39:10
|
|
|
Õieti tegid
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
12.01.2015 23:29:58
|
|
|
Ma arvan et see passatitüüp sõitis kand gaasi peal ja kui tee kulgemist vaadata siis tuli kiirus "iseenesest", hoidis veel ääre poole et sa mööda saaks ja ei tulnud ilmselt selle pealegi et sa piirajas sõidad või et keegi vastu võiks tulla. Hoogu ei saa ju järgi lasta, see kallilt käest kui raske käru taga.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
13.01.2015 00:54:12
|
|
|
| Vaevalt, selliseid troppe on nii palju, kes venivad 75ga, aga niipea kui mööda hakkad sõitma, kiirendavad 100ni. Sellised möödasõidud tekitavadi ohtlikke olukordi. Mõni on lihtsalt selline, kes arvab, et temast ei tohi mööda sõita.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
13.01.2015 01:20:52
|
|
|
Aga keegi mõnest sellisest mööda on läinud ja siis ette täpselt 90ga tiksuma jäänud? Niikui mööda hakkab minema tallad kaasi põhja jälle, ei tea kas saab aru
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
13.01.2015 04:37:41
|
|
|
Muide, need kes kiirust lisavad kui keegi mööda sõidab, neid on hulgi... Arutlesin ka paari "sellisega" ja ainus põhjus oli, et "nahh sa kihutad?"
_________________ O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte. |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
13.01.2015 07:54:00
|
|
|
Küsimuseks vastu oleks "nahh see sinu asi on ? " Äkki on tagaistmel haige vanaema vms.
e: Mõnud video, tuli kohe tahtmine kuskile sõitma minna
Ohtlikke olukordi ei näinud. Huvitav kas see kes filmis sõitis lihtsalt pool linna vennal järgi, et näha kuidas miilits maha võtab ? Ranger vist.
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
13.01.2015 08:45:41
|
|
|
ma ei näe seal videos neid hirmus liiklusohtlikke olukordi. öösel pea tühjadel tänavatel ja üsna väikestel kiirustel.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
13.01.2015 10:53:33
|
|
|
| Ragnar7474 kirjutas: |
| Muide, need kes kiirust lisavad kui keegi mööda sõidab, neid on hulgi... Arutlesin ka paari "sellisega" ja ainus põhjus oli, et "nahh sa kihutad?" |
Teinekord võiksid küsida, kas need oinad teavad, et möödasõidu takistamist loetakse ohtlikuks rikkumiseks, mille eest on trahv kuni 200 trahviühikut või kuni aastane "disklaff" - kuni 100 on möödasõidu nõuete rikkumise eest juhul, kui ei tekitata liiklusohtu, oma kiiruse suurendamisega möödasõidu takistamine klassifitseerub aga liiklusohu tekitamiseks (möödasõitja on pärisuunavööndisse naasmiseks sunnitud sõidukiirust kiiresti muutma), mis suurendab karistuse koheselt kuni 200 ühikuni (ühik peaks endiselt olema 4 €), selle asemel või kombinatsioonis trahviga võidakse ära võtta juhtimisõigus kuni 12 kuuks.
Seejuures loomulikult ei oma mingit tähtsust see, kas möödasõitja ise mingeid nõudeid rikkus või mitte. Möödasõidetav ei tohi takistada, see peaks igale oinast protsendi jagu targemale inimesele arusaadav olema ka vastava LS punkti ja karistuseta. Kui kihutab, ületab kiirust või näitab sulle keskmist sõrme, siis sõima ja kiru, helista politseisse jne, aga ära takista tema naasmist pärisuunavööndisse. Eriti haiged on need, kes takistavad kiirusepiirangut mitte ületava auto möödasõitu, sundides ta kiirust ületama.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 13.01.2015 11:40:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.01.2015 11:32:14
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| Eriti haiged on need, kes takistavad kiirusepiirangut mitte ületava auto möödasõitu, sundides ta kiirust ületama. |
word
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
13.01.2015 12:43:36
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| ma ei näe seal videos neid hirmus liiklusohtlikke olukordi. öösel pea tühjadel tänavatel ja üsna väikestel kiirustel. |
Liiklusohtlikud olukorrad ei teki ainult kiiruse ületamisel. Selliste poognate juures ei saa sõidukit pidama kui keegi ootamatult teele astub. Ja eilsetes uudistes näitas ka kuidas mingi tont driftis kodaniku aia puruks ja lasi jalga. Hiljem pöördus politseisse ja ütles, et lõi junni jahedaks. LS järgi on sellised manöövrid ohtlikud ja seadusevastased. Senikaua ei iuhtugi midagi kuni ükskord juhtub...
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
viimati muutis -KRANTS- 13.01.2015 17:56:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
13.01.2015 13:21:06
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Ma arvan et see passatitüüp sõitis kand gaasi peal ja kui tee kulgemist vaadata siis tuli kiirus "iseenesest", hoidis veel ääre poole et sa mööda saaks ja ei tulnud ilmselt selle pealegi et sa piirajas sõidad või et keegi vastu võiks tulla. Hoogu ei saa ju järgi lasta, see kallilt käest kui raske käru taga. |
See passati tüüp kogus enda taha kolonni, 75-85ga sõites. Enne läks kolleega mööda konteinerveokiga. Minut hiljem keeras passati tüüp paremale parklasse-tanklasse.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|
| lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|