Lähivõitlust tahad, siis 50M ja 430 söövad nad mõlemad ära. Pluss see, et 140 ja 62 mõlema turret+hull jõuab kõigele järgi, mis tiirutama tuleb. Selle võrdlemises pole mingit mõtet. Ei kujuta ettegi miks 62te üldse eelistada, kui kuskil õhtu otsa hulldownis istud, siis ainult.
viimati muutis brokenarm 11.01.2015 10:58:51, muudetud 2 korda
Oskab keegi öelda kuidas saada nii, et kui lähen sniperi vaatesse (shift), et algaks iga kord x2 zuumilt?
Seadistamist ei oska, aga näiteks solos modpackis on sarnane seade, seal küll 4x. Ju on mõnes teises ka
Hoiad shifti all ja skrollid sellise zoomi sisse nagu tahad. Järgmine kord shiftiga snaiprisse minnes peaks viimane zoom meeles olema. Shiftiga snaiperdamine pidigi palju efektiivsem olema, ise kahjuks algusest saati rullikuga harjunud.
Peaaegu 7k lahinguid selja taga, kuid minu silmad pole veel sellist asja näinud: artyga kaks lasku ning kogu kahju vaenlasele 3770. Ühe litiga võtsin maha E75 (1920) ning M103 (1850). Süüdistati mind isegi petmises. Kas need olid tõesti kaks erakordselt õnnelikku lasku või mis juhtus? Kahuri keskmiseks näitab küll 1850 kuid enamus otsetabamusi jäävad siiski sinna 500-1000 vahele.
Lähivõitlust tahad, siis 50M ja 430 söövad nad mõlemad ära. Pluss see, et 140 ja 62 mõlema turret+hull jõuab kõigele järgi, mis tiirutama tuleb. Selle võrdlemises pole mingit mõtet. Ei kujuta ettegi miks 62te üldse eelistada, kui kuskil õhtu otsa hulldownis istud, siis ainult.
Minu arvamus lihtsalt pärast väga väga väga paljusi recruitment teste 1vs1 62/140 heavyde vastu enamasti is7/e5, mul läks palju paremini 62ga igatahes.
E50m on nii kaua hea kuni vastane ennast rammida laseb, obj 430 dpmi väike eelis läheb kiirelt kaduma kuna relva soft statsid suht viletsad.
Dogfightis üldiselt pole ühtegi tX medi, mille toru nii jube oleks, et miskit ära rikuks.
Ja facehugis 50m eest ei võta sa läbi ning kui sul ramming skill on, siis mõni km/h võtad vene medidel juba ~50-100 elu ära. Ehk siis iga väikse kõksuga. Lähed facehuggi, laseb ära, tagurdad tagasi, paned kõksu ja nii igakord vastase laadimise ajal.
Maitse asi, aga dogfightis sama tasemega mängijate hulgas võidavad E50M ja 430.
Ei ole paha mõte muidugi, aga arvan et võiks sellega oodata kuni vähemalt beeta on lahti. Muidu see thread lihtsalt kiratseb ja sureb vaikset surma. Kuna huvigrupid on kattuvad WoT'iga, siis loodan, et enamikku siinse teema asukaid huvitab see mäng kasvõi äraproovimise mõttes.
Mhh... need spets missioonid vajavad platooni, sh light + arty... Tahab keegi artyga platooni mingihetk tulla? Lighte mul pm 2 - elc ja 13 90 (see ilma lambita küll). Need vajaks vastavalt vististi t6-7 või t9-10 artyt.
Ritsard, T9 arty-ga saan aidata. Kasutaja HicPuer.
chatro, tõmbad endale "wot ZoomX mod" ja muudad endal seda faili, et zoom samme määrata: ...\res_mods\0.9.5\gui\ZoomX.xml
kuradi debiilsus tahtsin goldi osta viskas Action temporarily unavailable. Please try again later. errorit.
proovisin uuesit ,et mis pull on varem nagu töötas.
pärast vaatan panka iga proovimine võttis raha maha, goldi hui sain.
esitasin chargebacki eks näis kuidas läheb.
päris huvitav on ,et lugesin kui chargebacki teed siis acount läheb locked ja ,et unlockida tleb mingi summa saata sama krediit kaardi pealt neile.
aga ma kasutan virtuaal krediitkaarti mis lõpetab kehtivuse 5 päeva pärast.
eks näis mis nali sellest tuleb.
Häbi tunnistada, aga päris palju lahinguid sai artyt nii mängitud, enne kui sai ära tajutud, et seal vähe teistmoodi vaade ka.. _________________ Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod |
Proovisin su modpacki installida. Pärast installi viskaks korduvalt error 76 "path not found". Googlis pakutud variandid väga ei aidanud. Äkki oskad aidata
Ka mul üks koba ACE. http://wotreplays.com/site/1539787#lakeville-bluestar-is-4
Ei tea mis sellel Objectil küll arus oli kes mind lõpus rammis kuid mulle parem Ja kui keegi mõtleb, et ma ei tajunud tema lähenemist siis eksite. Ma lihtsalt ignoreerisin teda sel hetkel sest WT oleks mul pärast päris raske vastane olnud.Linnas sai ka selliseid "läbimõeldud riske" võetud ning E100-ga tegeldud
Muidugi oleks võinud oma tiimi E100ga suhelda selle waffli teemaga kuid jah, usalda ainult iseennast.
Tundub, et pean oma artyd maha ära müüma. Kas sa kasutasid korrask seda tactical arty'i modi ?
Jah. Tegin ca 5 longrange lasku millest tabas 1. Ja see viimane oli siis autoaimituna su85 peale mis ka ebaõnnestus. _________________ http://www.lossirestoran.eu/
Arendasin vene ja saksa T8 skaudid lahti ja olen mõnevõrra pettunud. Tier 7 - Auf Panther ja LTTB olid mõlemad ülihead masinad, aga T8 RU251 ja T-54 ltwt ei tundu sugugi väga suure edasiminekuna.
RU 251 lõppkiirus on küll hea, aga kuidagi aeglaselt kerib seda kiirust üles, isegi Auf Pantheriga võrreldes on soomus olematu ja teised skaudid kujutavad päris suurt ohtu. Camo value paistab küll parem olevat, kahuril pole häda. Samas Auf. Pantheri kiire reload oli tuntav eelis - reload samas suurusjärgus autoloaderite omaga + rammimine võis vabalt T7 autoloaderitele vastu astuda. Mängustiililt ikka väga erinevad masinad. Auf meeldis väga, aga RU 251 on seni keskmised kogemused olnud. Mänge küll ka alles 29, ehk tahab veel harjumist.
T-54 ltwt ei tundu võrreldes LTTB-ga küll eriti parem olevat, LTTB on parema kiirendusega ja väga vilgas elukas, kahur T7 kohta väga hea, eriti reload. T-54 ltwt suurim probleem ongi just aeglane reload. Gun depression mõlemal pea olematu. T-54 ltwt eelis on madal profiil ja natuke parema soomusega kuppel, samas aitab see vaid spottida, lasta küngaste tagant ikka ei saa, toru ei paindu alla.
Senistest skautidest kõige lõbusamad ikka hiinlaste WZ-132 ja venelaste LTTB. Kui USA omad ära arendab eks siis saab võrrelda, aga mängus paistavad päris asjalikud.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.