Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 207, 208, 209 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KeZi
HV veteran
KeZi

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2014 21:29:38 Re: Aku %. vasta tsitaadiga

madis888 kirjutas:
Mul on iPhone 4S ja tal aku ei näita kunagi 54%, 30% ja vist veel 27%.
Kas see on aku probleem või on see tarkvara probleem?
Näiteks kui laen täis, läheb 53% pealt 55 peale. 54 nagu ei eksisteeriks.
Muidu on igati ok telefon.
Olen väga rahul, ainult huvitav on see aku % näit.


Imelik, et selliseid asju üldse tähele paned. icon_biggrin.gif
Kui muidu töötab normaalselt ja aku vastu peab, pole vahet ju.
Kui muidu protsente õigesti näitab ja 50 pealt nulli ei viska, on kõik hästi.
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2014 21:30:34 vasta tsitaadiga

Tõsiselt on aega selliseid asju jälgida? icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2014 21:58:20 vasta tsitaadiga

Alguses ei jälginudki, aga lihtsalt huvi tekkis hiljem, et miks mõned protsendid
nagu vahele jäävad. Aga kui see pole probleem, siis muidugi on hea.
Tänud vastajatele ja head vana-aasta lõppu!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2014 22:13:02 vasta tsitaadiga

Einoh, kui see tõesti juba avastatud on, on see kummaline küll, lihtsalt see, kuidas seda avastada (jälgid telefoni laadimist ja tühjenemist justkui muru kasvamist) oli pisut naljakas. icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2014 22:44:18 vasta tsitaadiga

keera aku protsentide kuvamine maha ja korras thumbs_up.gif
kui sama hästi laengut peab, siis kõik OK ju

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 20:27:20 vasta tsitaadiga

Peale tarkvara uuendamist 8.1.2-le kadus ära personal hotspot. On kellelgi sama probleem esinenud?
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 22:39:05 vasta tsitaadiga

Täida tethering APN lahter uuesti.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 23:02:17 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Täida tethering APN lahter uuesti.

Tänud! Toimib nüüd kenasti.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StenPr
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 23:17:42 vasta tsitaadiga

Kas kõigil iPhone 5-tel on 4g tugi olemas?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 23:29:06 vasta tsitaadiga

StenPr kirjutas:
Kas kõigil iPhone 5-tel on 4g tugi olemas?
Jah.

viimati muutis Dirty Harry 07.01.2015 23:30:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 23:29:34 vasta tsitaadiga

Tugi on, aga ei toetata kõiki meil kasutatavaid sagedusi. Täpselt ei mäleta, aga linnades on 4G-ga kehvasti puhtalt seepärast, et sagedus puudub.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2015 02:41:08 vasta tsitaadiga

i5 levi on endal juba suht kehvake ja kui juurde panna mitte sobivad sagedused siis 4g paketti pole mõtet võtta.


EDIT: ah jah, ma ka nüüd iphone leeris jälle, võtsin kuu tagasi iphone 6+ ligi, aku on hea vähemalt!

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StenPr
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2015 03:24:49 vasta tsitaadiga

5s-il on asi juba parem?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2015 03:47:41 vasta tsitaadiga

Jah
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 09.01.2015 03:02:42 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
i5 levi on endal juba suht kehvake ja kui juurde panna mitte sobivad sagedused siis 4g paketti pole mõtet võtta.


EDIT: ah jah, ma ka nüüd iphone leeris jälle, võtsin kuu tagasi iphone 6+ ligi, aku on hea vähemalt!


Kaua aku peab? Ise võtsin sony xperia z3-e, pidi kõige parem aku kestvus olema. 3ööpäeva tuleb ära icon_razz1.gif Kui akudest veel rääkida, siis kuidas foorumlased siit oma telefoniakusid laevad? Kas laete päris 100% täis ja kasutate telefoni peaaegu tühjaks, või katkestate laadimise varem ära? Lugesin ühte teemat, kus soovitatakse Li-Ion akusid mitte päris täis laadida ja alla 50% ei soovitata tühjaks lasta. Ise laen 100% täis ja kuskil 20% pealt panen jälle laadima.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 03:21:29 vasta tsitaadiga

iPhonest küll kõrvale, aga ise panen alati töölaua juurde jõudes aluse peale ja seal telefon siis laeb. Seda protsendimängu küll mängida ei viitsi, selleks on akul kontroller.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 03:23:54 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
ufo56 kirjutas:
i5 levi on endal juba suht kehvake ja kui juurde panna mitte sobivad sagedused siis 4g paketti pole mõtet võtta.


EDIT: ah jah, ma ka nüüd iphone leeris jälle, võtsin kuu tagasi iphone 6+ ligi, aku on hea vähemalt!


Kaua aku peab? Ise võtsin sony xperia z3-e, pidi kõige parem aku kestvus olema. 3ööpäeva tuleb ära icon_razz1.gif Kui akudest veel rääkida, siis kuidas foorumlased siit oma telefoniakusid laevad? Kas laete päris 100% täis ja kasutate telefoni peaaegu tühjaks, või katkestate laadimise varem ära? Lugesin ühte teemat, kus soovitatakse Li-Ion akusid mitte päris täis laadida ja alla 50% ei soovitata tühjaks lasta. Ise laen 100% täis ja kuskil 20% pealt panen jälle laadima.


ennem jõuab laadija otsa kui tühjaks saab, reeglina juba 60% juures kuna õhtu.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 09.01.2015 03:30:26 vasta tsitaadiga

Nii, et põhim. võib ilusti 100% lasta täis laadida jah?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 04:06:32 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Nii, et põhim. võib ilusti 100% lasta täis laadida jah?
Jah.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 08:10:06 vasta tsitaadiga

Öösel käib tel ikka laadija otsas vahet pole palju all akut on
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 09:05:03 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
ufo56 kirjutas:
i5 levi on endal juba suht kehvake ja kui juurde panna mitte sobivad sagedused siis 4g paketti pole mõtet võtta.
EDIT: ah jah, ma ka nüüd iphone leeris jälle, võtsin kuu tagasi iphone 6+ ligi, aku on hea vähemalt!

Kaua aku peab? Ise võtsin sony xperia z3-e, pidi kõige parem aku kestvus olema. 3ööpäeva tuleb ära icon_razz1.gif Kui akudest veel rääkida, siis kuidas foorumlased siit oma telefoniakusid laevad? Kas laete päris 100% täis ja kasutate telefoni peaaegu tühjaks, või katkestate laadimise varem ära? Lugesin ühte teemat, kus soovitatakse Li-Ion akusid mitte päris täis laadida ja alla 50% ei soovitata tühjaks lasta. Ise laen 100% täis ja kuskil 20% pealt panen jälle laadima.

6+ aku hea jah, mul 3 päeva vabalt. Ideaalis võiks aku laetust hoida 20...80%, aga kes see viitsib sedasi jännata. Ma alati õhtul laadima pannud ja hommikul võtnud. Kõik kestavad ilusti.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 09.01.2015 11:18:49 vasta tsitaadiga

Mul tavaline 6 kestab ka 2-3 päeva, oleneb kasutusest. Laen põhimõtteliselt üle päeva. vahest kustub päris ära ka ennem laadimist.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 11:54:35 vasta tsitaadiga

Ma laen oma 6't iga päev. Päeva lõpuks kasutan ikka mahla ära. Eile panin 1% pealt laadima näiteks. icon_razz.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 09.01.2015 18:36:54 vasta tsitaadiga

puna kirjutas:
Öösel käib tel ikka laadija otsas vahet pole palju all akut on


Aga mis mõte sellel on? Kui sul näiteks järgmiseks päevaks oleks 60% akut järgi, siis miks iga öö laadida? Li-Ion akud kestavad 300-500 laadimiskorda.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravez0r
HV kasutaja
Ravez0r

liitunud: 28.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 18:39:06 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
puna kirjutas:
Öösel käib tel ikka laadija otsas vahet pole palju all akut on


Aga mis mõte sellel on? Kui sul näiteks järgmiseks päevaks oleks 60% akut järgi, siis miks iga öö laadida? Li-Ion akud kestavad 300-500 laadimiskorda.


See hirm, et äkki saab ennem tühjaks, kui uuesti laadima saab panna. icon_biggrin.gif See pigem kiiks. iPhone 6plus aku kestab mul kaks päeva, kõik tuled ja viled sees, ja saab ka palju kasutust. ca. 5-10% enne laadimist alles
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 18:55:12 vasta tsitaadiga

Vahet ju pole. Vähemalt kindlustunne.
Laadimiskordasid arvestatakse dünaamiliselt, st. laadimiskord ei lähe kirja kui aku 100% saab vaid siis kui aku on ühe 100% tsükli ära teinud. St. pole vahet kas 0%->100% või kahel korral 60%->100% + ühe korra 80%->100%

Enda Nokia kestab ka teise päeva õhtusse, aga laeb iga õhtu, profülaktika mõttes. Samas kui juba voodis ja ei viitsi teise tuppa telefoni otsima minna, et laadima panna, pole ka probleemi. Kindlam on ikka, kui päeva alustad täis akuga, eriti seadme puhul, mida kasutada töövahendina ja kui pole iga päev sama kasutusmuster.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 20:33:34 vasta tsitaadiga

Kus iPhone 4S-i akut saab vahetada?
Laen praegu iga päev akut.
Mul saab kevadel 2a. telefoni ostust ja siiani on sama aku olnud icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 20:40:34 vasta tsitaadiga

mul ajutine juba üle aasta iga päev juhe taha, 10 korda päevas tööl olles.
ei sure siin midagi maha, kestab pea sama hästi kui alguses. pole ka aiföön õnneks/kahjuks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 09.01.2015 22:40:03 vasta tsitaadiga

Täna just kogesin, et on võimalik ka poole päevaga telefon tühjaks lasta, kui palju kasutada ja net sees koguaeg. Samas kui niisama tiksub ooteaeg ja vähe kõnesid siis 3 päeva peab vastu, aga mis kasu sellest on kui ei kasuta jälle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2015 00:15:25 vasta tsitaadiga

16% alles, iPhone 6. Kell 8 hommikul oli 100%. Kui mul oli iPhone 5, siis laadisin ikka päeva keskel ka korra.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2015 05:13:50 vasta tsitaadiga

Kes neid laadimisi viitsib ikka lugeda ja jälgida
6 on parim iphone mis mul olnud on
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 20:01:42 vasta tsitaadiga

Kas Iphone 5S´l saab lisada eesti keelt?Kui jaa,siis kuidas seda tehakse?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 20:13:05 vasta tsitaadiga

Kunagi 3.x-4.x ajal sai (5 siis muidugi veel olemas ei olnud), kui JB tehtud oli, nüüd enam pole vist keegi selle uuendamisega viitsinud tegeleda. Ametlikult veel ei ole.

Isiklikult ka puudust ei tunne, kuna enamik rakendusi oleks vast ikkagi inglisekeelsed ja kokku oleks paras segapuder nagu "eestikeelsetes" PC-deski.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 21:54:29 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Kunagi 3.x-4.x ajal sai (5 siis muidugi veel olemas ei olnud), kui JB tehtud oli, nüüd enam pole vist keegi selle uuendamisega viitsinud tegeleda. Ametlikult veel ei ole.

Isiklikult ka puudust ei tunne, kuna enamik rakendusi oleks vast ikkagi inglisekeelsed ja kokku oleks paras segapuder nagu "eestikeelsetes" PC-deski.


See on kummaline.Samsungil ja HTC´l on kohe telefonis eesti keel olemas ja Iphone´l ei ole?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 22:35:08 vasta tsitaadiga

Küllap sihtgrupp oskab piisavalt hästi inglist.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2015 23:11:19 vasta tsitaadiga

enigma, mida see eesti keel juurde annaks / millest puudust tunned icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 00:28:06 vasta tsitaadiga

iPhone 6 aku sai tühjaks. 9:30 võtsin laadija tagant, 23:30 umbes tühi. Kes siin räägib, et 3 päeva peab vastu, hoiab oma telefoni ilmselt väljalülitatuna sahtlis. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 00:41:04 vasta tsitaadiga

Kõik ei kannata mölapidamatuse käes kah. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 01:01:54 vasta tsitaadiga

Tänapäeval vist pigem näppimismaania käes. On siis vähemalt tulemusi? icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 01:04:28 vasta tsitaadiga

Enamus aega olen arvuti taga ning Facebookid ja asjad saab seal näpitud. Whatsappe, Snapchate ja muud huinjaad ma ei kasuta. Taustal telefonis midagi ei jookse. LTE on kogu aeg sees. Kui wifi sisse lülitan, siis jääb magama mineku ajaks umbes 30% alles. Vahel surfan, otsin mingeid manuale veebist jne. Aga siiski enamus tööd arvuti taga. Lõunat oodates loen paar uudist. Autos navigeerin ehk tunnikese max päeva jooksul. Waze jookseb. Nii ta tühjaks saab. Muidugi kui kõik andmeside välja lülitada ja sellega ainult helistada, võib aku 4 päeva kesta, aga nahhui sul siis seda telefoni üldse vaja on?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 01:05:15 vasta tsitaadiga

laupäeva õhtupoolikul võtsin laadimast i6+, 23 alles. Imelikult palju võtnud viber ja chrome kuigi pole neid kordagi kasutanud.

lte ja kodus wifi automaatselt kui levis olen.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 01:19:55 vasta tsitaadiga

No pluss peabki kaua vastu. Päeval ei julge ju seda kõhukotist välja võtta teiste ees. icon_biggrin.gif
Ma oli kahe vahel, kas võtta pluss või mitte. Pärast 6 käes hoidmist oli vastus selge. Telefon võiks ikka taskusse ka mahtuda, kus ta koht on. icon_razz.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 13.01.2015 02:56:20 vasta tsitaadiga

Ma ei usu, et 6+ paar päeva vastu peab, kui wifi ka sisse lülitatud. Wifiga läheb 1tunni jooksul juba mitu % akut ära. Luuletate siin mõned icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 13.01.2015 09:42:10 vasta tsitaadiga

wifi on suur aku õgija jah, eriti kui levi(signaali tugevus) on kõikuv. Wifist loobusin ammu, kõik on mobiilse andmeside(3G küll) peal. wifit kasutan vahel harva icloud backupiks. Bluetooth on ka sees vajadusel ehk autoga sõites ja neti raadiot kuulates või mussi striimides läbi auto kõllide. kuigi jah, võiks koguaeg sees olla muidugi. See ilmselt enamus ajast standby peal ja aktiivne vajadusel. harjumusest ikkka näpin. Inimene on harjumuse ori ju icon_smile.gif
Minu jaoks on wifi mõte suht ära kadunud. ok, välismaal olles, aga seda ka siiski harva.
4G ilmselt sööb rohkem akut, kui 3G? tõenäoliselt juttu olnud ka siin, aga ei meeenu. MUl tööalane sim kaart ja 3g hetkel peal. piisab mulle

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 09:43:42 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Ma ei usu, et 6+ paar päeva vastu peab, kui wifi ka sisse lülitatud. Wifiga läheb 1tunni jooksul juba mitu % akut ära. Luuletate siin mõned icon_biggrin.gif

Ei võta midagi, wifi on säästlikum kui lte.


raxz kirjutas:
No pluss peabki kaua vastu. Päeval ei julge ju seda kõhukotist välja võtta teiste ees. icon_biggrin.gif
Ma oli kahe vahel, kas võtta pluss või mitte. Pärast 6 käes hoidmist oli vastus selge. Telefon võiks ikka taskusse ka mahtuda, kus ta koht on. icon_razz.gif

Mahubki kenasti taskusse.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 15:09:48 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab kommenteerida Iphone 5S 4G levi kohta.Mul sõber ütles et pidavat hirmus kehva olema.Et teatud sagedust 5S ei toeta ja seega on 4G levi Tallinnas(EMT`l) ainult üksikutes kohtades.
Et tasub Iphone 6 võtta.Sellel 4G leviga probleemi ei ole.Vastab see väide tõele?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 15:18:50 vasta tsitaadiga

"Sõber" ei erista iPhone 5, 5S ja 5C'd. 5 on jah vaid 1800MHz 4G'g, 5C ja 5S on sellest murest priid. Meie piirkonna mudelid siis.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 15:37:37 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
"Sõber" ei erista iPhone 5, 5S ja 5C'd. 5 on jah vaid 1800MHz 4G'g, 5C ja 5S on sellest murest priid. Meie piirkonna mudelid siis.


Jah konsulteerisin ka EMT´ga.Nad ütlesid et ainult Iphone 5´l oli 4G´ga leviprobleem,et toetas ainult ühete sagedust.Iphone 5S´l aga 4G´ga probleemi ei ole.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 13.01.2015 16:42:49 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Enamus aega olen arvuti taga ning Facebookid ja asjad saab seal näpitud. Whatsappe, Snapchate ja muud huinjaad ma ei kasuta. Taustal telefonis midagi ei jookse. LTE on kogu aeg sees. Kui wifi sisse lülitan, siis jääb magama mineku ajaks umbes 30% alles. Vahel surfan, otsin mingeid manuale veebist jne. Aga siiski enamus tööd arvuti taga. Lõunat oodates loen paar uudist. Autos navigeerin ehk tunnikese max päeva jooksul. Waze jookseb. Nii ta tühjaks saab. Muidugi kui kõik andmeside välja lülitada ja sellega ainult helistada, võib aku 4 päeva kesta, aga nahhui sul siis seda telefoni üldse vaja on?


mul ei ole küll iphone aga androidikaga on sama lugu et kui LTE sees ja waze-d ka veel kasutan, siis ikka aku hirmsat moodi tühjeneb thumbs_down.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 16:47:09 vasta tsitaadiga

5S-il on aku kestvus peale LTE-le üle minekut küll paranenud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 207, 208, 209 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.