|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
KeZi
HV veteran

liitunud: 01.09.2003
|
26.12.2014 21:29:38
Re: Aku %. |
|
|
| madis888 kirjutas: |
Mul on iPhone 4S ja tal aku ei näita kunagi 54%, 30% ja vist veel 27%.
Kas see on aku probleem või on see tarkvara probleem?
Näiteks kui laen täis, läheb 53% pealt 55 peale. 54 nagu ei eksisteeriks.
Muidu on igati ok telefon.
Olen väga rahul, ainult huvitav on see aku % näit. |
Imelik, et selliseid asju üldse tähele paned.
Kui muidu töötab normaalselt ja aku vastu peab, pole vahet ju.
Kui muidu protsente õigesti näitab ja 50 pealt nulli ei viska, on kõik hästi.
|
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
26.12.2014 21:30:34
|
|
|
Tõsiselt on aega selliseid asju jälgida?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ressi
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2009
|
26.12.2014 21:58:20
|
|
|
Alguses ei jälginudki, aga lihtsalt huvi tekkis hiljem, et miks mõned protsendid
nagu vahele jäävad. Aga kui see pole probleem, siis muidugi on hea.
Tänud vastajatele ja head vana-aasta lõppu!
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
26.12.2014 22:13:02
|
|
|
Einoh, kui see tõesti juba avastatud on, on see kummaline küll, lihtsalt see, kuidas seda avastada (jälgid telefoni laadimist ja tühjenemist justkui muru kasvamist) oli pisut naljakas.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
26.12.2014 22:44:18
|
|
|
keera aku protsentide kuvamine maha ja korras
kui sama hästi laengut peab, siis kõik OK ju
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
07.01.2015 20:27:20
|
|
|
| Peale tarkvara uuendamist 8.1.2-le kadus ära personal hotspot. On kellelgi sama probleem esinenud?
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
07.01.2015 22:39:05
|
|
|
| Täida tethering APN lahter uuesti.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
07.01.2015 23:02:17
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Täida tethering APN lahter uuesti. |
Tänud! Toimib nüüd kenasti.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StenPr
HV vaatleja
liitunud: 24.12.2012
|
07.01.2015 23:17:42
|
|
|
| Kas kõigil iPhone 5-tel on 4g tugi olemas?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
07.01.2015 23:29:06
|
|
|
| StenPr kirjutas: |
| Kas kõigil iPhone 5-tel on 4g tugi olemas? |
Jah.
viimati muutis Dirty Harry 07.01.2015 23:30:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
07.01.2015 23:29:34
|
|
|
| Tugi on, aga ei toetata kõiki meil kasutatavaid sagedusi. Täpselt ei mäleta, aga linnades on 4G-ga kehvasti puhtalt seepärast, et sagedus puudub.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
08.01.2015 02:41:08
|
|
|
i5 levi on endal juba suht kehvake ja kui juurde panna mitte sobivad sagedused siis 4g paketti pole mõtet võtta.
EDIT: ah jah, ma ka nüüd iphone leeris jälle, võtsin kuu tagasi iphone 6+ ligi, aku on hea vähemalt!
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StenPr
HV vaatleja
liitunud: 24.12.2012
|
08.01.2015 03:24:49
|
|
|
| 5s-il on asi juba parem?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
09.01.2015 03:02:42
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
i5 levi on endal juba suht kehvake ja kui juurde panna mitte sobivad sagedused siis 4g paketti pole mõtet võtta.
EDIT: ah jah, ma ka nüüd iphone leeris jälle, võtsin kuu tagasi iphone 6+ ligi, aku on hea vähemalt! |
Kaua aku peab? Ise võtsin sony xperia z3-e, pidi kõige parem aku kestvus olema. 3ööpäeva tuleb ära Kui akudest veel rääkida, siis kuidas foorumlased siit oma telefoniakusid laevad? Kas laete päris 100% täis ja kasutate telefoni peaaegu tühjaks, või katkestate laadimise varem ära? Lugesin ühte teemat, kus soovitatakse Li-Ion akusid mitte päris täis laadida ja alla 50% ei soovitata tühjaks lasta. Ise laen 100% täis ja kuskil 20% pealt panen jälle laadima.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
09.01.2015 03:21:29
|
|
|
iPhonest küll kõrvale, aga ise panen alati töölaua juurde jõudes aluse peale ja seal telefon siis laeb. Seda protsendimängu küll mängida ei viitsi, selleks on akul kontroller.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
09.01.2015 03:23:54
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
i5 levi on endal juba suht kehvake ja kui juurde panna mitte sobivad sagedused siis 4g paketti pole mõtet võtta.
EDIT: ah jah, ma ka nüüd iphone leeris jälle, võtsin kuu tagasi iphone 6+ ligi, aku on hea vähemalt! |
Kaua aku peab? Ise võtsin sony xperia z3-e, pidi kõige parem aku kestvus olema. 3ööpäeva tuleb ära Kui akudest veel rääkida, siis kuidas foorumlased siit oma telefoniakusid laevad? Kas laete päris 100% täis ja kasutate telefoni peaaegu tühjaks, või katkestate laadimise varem ära? Lugesin ühte teemat, kus soovitatakse Li-Ion akusid mitte päris täis laadida ja alla 50% ei soovitata tühjaks lasta. Ise laen 100% täis ja kuskil 20% pealt panen jälle laadima. |
ennem jõuab laadija otsa kui tühjaks saab, reeglina juba 60% juures kuna õhtu.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
09.01.2015 03:30:26
|
|
|
| Nii, et põhim. võib ilusti 100% lasta täis laadida jah?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
09.01.2015 04:06:32
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| Nii, et põhim. võib ilusti 100% lasta täis laadida jah? |
Jah.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
09.01.2015 08:10:06
|
|
|
| Öösel käib tel ikka laadija otsas vahet pole palju all akut on
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
09.01.2015 09:05:03
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
i5 levi on endal juba suht kehvake ja kui juurde panna mitte sobivad sagedused siis 4g paketti pole mõtet võtta.
EDIT: ah jah, ma ka nüüd iphone leeris jälle, võtsin kuu tagasi iphone 6+ ligi, aku on hea vähemalt! |
Kaua aku peab? Ise võtsin sony xperia z3-e, pidi kõige parem aku kestvus olema. 3ööpäeva tuleb ära Kui akudest veel rääkida, siis kuidas foorumlased siit oma telefoniakusid laevad? Kas laete päris 100% täis ja kasutate telefoni peaaegu tühjaks, või katkestate laadimise varem ära? Lugesin ühte teemat, kus soovitatakse Li-Ion akusid mitte päris täis laadida ja alla 50% ei soovitata tühjaks lasta. Ise laen 100% täis ja kuskil 20% pealt panen jälle laadima. |
6+ aku hea jah, mul 3 päeva vabalt. Ideaalis võiks aku laetust hoida 20...80%, aga kes see viitsib sedasi jännata. Ma alati õhtul laadima pannud ja hommikul võtnud. Kõik kestavad ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
09.01.2015 11:18:49
|
|
|
Mul tavaline 6 kestab ka 2-3 päeva, oleneb kasutusest. Laen põhimõtteliselt üle päeva. vahest kustub päris ära ka ennem laadimist.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
09.01.2015 11:54:35
|
|
|
Ma laen oma 6't iga päev. Päeva lõpuks kasutan ikka mahla ära. Eile panin 1% pealt laadima näiteks.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
09.01.2015 18:36:54
|
|
|
| puna kirjutas: |
| Öösel käib tel ikka laadija otsas vahet pole palju all akut on |
Aga mis mõte sellel on? Kui sul näiteks järgmiseks päevaks oleks 60% akut järgi, siis miks iga öö laadida? Li-Ion akud kestavad 300-500 laadimiskorda.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravez0r
HV kasutaja

liitunud: 28.06.2007
|
09.01.2015 18:39:06
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| puna kirjutas: |
| Öösel käib tel ikka laadija otsas vahet pole palju all akut on |
Aga mis mõte sellel on? Kui sul näiteks järgmiseks päevaks oleks 60% akut järgi, siis miks iga öö laadida? Li-Ion akud kestavad 300-500 laadimiskorda. |
See hirm, et äkki saab ennem tühjaks, kui uuesti laadima saab panna. See pigem kiiks. iPhone 6plus aku kestab mul kaks päeva, kõik tuled ja viled sees, ja saab ka palju kasutust. ca. 5-10% enne laadimist alles
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
09.01.2015 18:55:12
|
|
|
Vahet ju pole. Vähemalt kindlustunne.
Laadimiskordasid arvestatakse dünaamiliselt, st. laadimiskord ei lähe kirja kui aku 100% saab vaid siis kui aku on ühe 100% tsükli ära teinud. St. pole vahet kas 0%->100% või kahel korral 60%->100% + ühe korra 80%->100%
Enda Nokia kestab ka teise päeva õhtusse, aga laeb iga õhtu, profülaktika mõttes. Samas kui juba voodis ja ei viitsi teise tuppa telefoni otsima minna, et laadima panna, pole ka probleemi. Kindlam on ikka, kui päeva alustad täis akuga, eriti seadme puhul, mida kasutada töövahendina ja kui pole iga päev sama kasutusmuster.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ressi
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2009
|
09.01.2015 20:33:34
|
|
|
Kus iPhone 4S-i akut saab vahetada?
Laen praegu iga päev akut.
Mul saab kevadel 2a. telefoni ostust ja siiani on sama aku olnud
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.01.2015 20:40:34
|
|
|
mul ajutine juba üle aasta iga päev juhe taha, 10 korda päevas tööl olles.
ei sure siin midagi maha, kestab pea sama hästi kui alguses. pole ka aiföön õnneks/kahjuks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
09.01.2015 22:40:03
|
|
|
Täna just kogesin, et on võimalik ka poole päevaga telefon tühjaks lasta, kui palju kasutada ja net sees koguaeg. Samas kui niisama tiksub ooteaeg ja vähe kõnesid siis 3 päeva peab vastu, aga mis kasu sellest on kui ei kasuta jälle
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
10.01.2015 00:15:25
|
|
|
| 16% alles, iPhone 6. Kell 8 hommikul oli 100%. Kui mul oli iPhone 5, siis laadisin ikka päeva keskel ka korra.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
10.01.2015 05:13:50
|
|
|
Kes neid laadimisi viitsib ikka lugeda ja jälgida
6 on parim iphone mis mul olnud on
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
12.01.2015 20:01:42
|
|
|
| Kas Iphone 5S´l saab lisada eesti keelt?Kui jaa,siis kuidas seda tehakse?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
12.01.2015 20:13:05
|
|
|
Kunagi 3.x-4.x ajal sai (5 siis muidugi veel olemas ei olnud), kui JB tehtud oli, nüüd enam pole vist keegi selle uuendamisega viitsinud tegeleda. Ametlikult veel ei ole.
Isiklikult ka puudust ei tunne, kuna enamik rakendusi oleks vast ikkagi inglisekeelsed ja kokku oleks paras segapuder nagu "eestikeelsetes" PC-deski.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
12.01.2015 21:54:29
|
|
|
| rex kirjutas: |
Kunagi 3.x-4.x ajal sai (5 siis muidugi veel olemas ei olnud), kui JB tehtud oli, nüüd enam pole vist keegi selle uuendamisega viitsinud tegeleda. Ametlikult veel ei ole.
Isiklikult ka puudust ei tunne, kuna enamik rakendusi oleks vast ikkagi inglisekeelsed ja kokku oleks paras segapuder nagu "eestikeelsetes" PC-deski. |
See on kummaline.Samsungil ja HTC´l on kohe telefonis eesti keel olemas ja Iphone´l ei ole?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
12.01.2015 22:35:08
|
|
|
| Küllap sihtgrupp oskab piisavalt hästi inglist.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
12.01.2015 23:11:19
|
|
|
enigma, mida see eesti keel juurde annaks / millest puudust tunned
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
13.01.2015 00:28:06
|
|
|
iPhone 6 aku sai tühjaks. 9:30 võtsin laadija tagant, 23:30 umbes tühi. Kes siin räägib, et 3 päeva peab vastu, hoiab oma telefoni ilmselt väljalülitatuna sahtlis.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
13.01.2015 00:41:04
|
|
|
Kõik ei kannata mölapidamatuse käes kah.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.01.2015 01:01:54
|
|
|
Tänapäeval vist pigem näppimismaania käes. On siis vähemalt tulemusi?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
13.01.2015 01:04:28
|
|
|
| Enamus aega olen arvuti taga ning Facebookid ja asjad saab seal näpitud. Whatsappe, Snapchate ja muud huinjaad ma ei kasuta. Taustal telefonis midagi ei jookse. LTE on kogu aeg sees. Kui wifi sisse lülitan, siis jääb magama mineku ajaks umbes 30% alles. Vahel surfan, otsin mingeid manuale veebist jne. Aga siiski enamus tööd arvuti taga. Lõunat oodates loen paar uudist. Autos navigeerin ehk tunnikese max päeva jooksul. Waze jookseb. Nii ta tühjaks saab. Muidugi kui kõik andmeside välja lülitada ja sellega ainult helistada, võib aku 4 päeva kesta, aga nahhui sul siis seda telefoni üldse vaja on?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
13.01.2015 01:05:15
|
|
|
laupäeva õhtupoolikul võtsin laadimast i6+, 23 alles. Imelikult palju võtnud viber ja chrome kuigi pole neid kordagi kasutanud.
lte ja kodus wifi automaatselt kui levis olen.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
13.01.2015 01:19:55
|
|
|
No pluss peabki kaua vastu. Päeval ei julge ju seda kõhukotist välja võtta teiste ees.
Ma oli kahe vahel, kas võtta pluss või mitte. Pärast 6 käes hoidmist oli vastus selge. Telefon võiks ikka taskusse ka mahtuda, kus ta koht on.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
13.01.2015 02:56:20
|
|
|
Ma ei usu, et 6+ paar päeva vastu peab, kui wifi ka sisse lülitatud. Wifiga läheb 1tunni jooksul juba mitu % akut ära. Luuletate siin mõned
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
13.01.2015 09:42:10
|
|
|
wifi on suur aku õgija jah, eriti kui levi(signaali tugevus) on kõikuv. Wifist loobusin ammu, kõik on mobiilse andmeside(3G küll) peal. wifit kasutan vahel harva icloud backupiks. Bluetooth on ka sees vajadusel ehk autoga sõites ja neti raadiot kuulates või mussi striimides läbi auto kõllide. kuigi jah, võiks koguaeg sees olla muidugi. See ilmselt enamus ajast standby peal ja aktiivne vajadusel. harjumusest ikkka näpin. Inimene on harjumuse ori ju
Minu jaoks on wifi mõte suht ära kadunud. ok, välismaal olles, aga seda ka siiski harva.
4G ilmselt sööb rohkem akut, kui 3G? tõenäoliselt juttu olnud ka siin, aga ei meeenu. MUl tööalane sim kaart ja 3g hetkel peal. piisab mulle
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
13.01.2015 09:43:42
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
Ma ei usu, et 6+ paar päeva vastu peab, kui wifi ka sisse lülitatud. Wifiga läheb 1tunni jooksul juba mitu % akut ära. Luuletate siin mõned  |
Ei võta midagi, wifi on säästlikum kui lte.
| raxz kirjutas: |
No pluss peabki kaua vastu. Päeval ei julge ju seda kõhukotist välja võtta teiste ees.
Ma oli kahe vahel, kas võtta pluss või mitte. Pärast 6 käes hoidmist oli vastus selge. Telefon võiks ikka taskusse ka mahtuda, kus ta koht on.  |
Mahubki kenasti taskusse.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
13.01.2015 15:09:48
|
|
|
Kas keegi oskab kommenteerida Iphone 5S 4G levi kohta.Mul sõber ütles et pidavat hirmus kehva olema.Et teatud sagedust 5S ei toeta ja seega on 4G levi Tallinnas(EMT`l) ainult üksikutes kohtades.
Et tasub Iphone 6 võtta.Sellel 4G leviga probleemi ei ole.Vastab see väide tõele?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
13.01.2015 15:18:50
|
|
|
| "Sõber" ei erista iPhone 5, 5S ja 5C'd. 5 on jah vaid 1800MHz 4G'g, 5C ja 5S on sellest murest priid. Meie piirkonna mudelid siis.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
13.01.2015 15:37:37
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| "Sõber" ei erista iPhone 5, 5S ja 5C'd. 5 on jah vaid 1800MHz 4G'g, 5C ja 5S on sellest murest priid. Meie piirkonna mudelid siis. |
Jah konsulteerisin ka EMT´ga.Nad ütlesid et ainult Iphone 5´l oli 4G´ga leviprobleem,et toetas ainult ühete sagedust.Iphone 5S´l aga 4G´ga probleemi ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
13.01.2015 16:42:49
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Enamus aega olen arvuti taga ning Facebookid ja asjad saab seal näpitud. Whatsappe, Snapchate ja muud huinjaad ma ei kasuta. Taustal telefonis midagi ei jookse. LTE on kogu aeg sees. Kui wifi sisse lülitan, siis jääb magama mineku ajaks umbes 30% alles. Vahel surfan, otsin mingeid manuale veebist jne. Aga siiski enamus tööd arvuti taga. Lõunat oodates loen paar uudist. Autos navigeerin ehk tunnikese max päeva jooksul. Waze jookseb. Nii ta tühjaks saab. Muidugi kui kõik andmeside välja lülitada ja sellega ainult helistada, võib aku 4 päeva kesta, aga nahhui sul siis seda telefoni üldse vaja on? |
mul ei ole küll iphone aga androidikaga on sama lugu et kui LTE sees ja waze-d ka veel kasutan, siis ikka aku hirmsat moodi tühjeneb
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
13.01.2015 16:47:09
|
|
|
5S-il on aku kestvus peale LTE-le üle minekut küll paranenud.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|