Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Meizu MX4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Svalbard
HV vaatleja

liitunud: 02.11.2011




sõnum 06.01.2015 15:30:05 Meizu MX4 vasta tsitaadiga

Vaata, aga vaata. Eestis on müügile tulnud Meizu MX4. Tundub, et hetkel saadaval ainult Klick esindustes.



Päris korralik telefon tundub. Õige nurga alt vaadates võib õunaga segamini ajada. icon_biggrin.gif

http://www.gsmarena.com/meizu_mx4-6627.php

_________________
Our little group has always been and always will until the end
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2015 17:28:05 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif ahvatlev telefon. Kuigi Klickis marginaal otsa keevitatud, on ikkagi igati konkurentsivõimeline ka kallimate kohalikus kaubandusvõrgus müüdavate pillidega.
Telefoni vahetaks, siis oleks ilmselt nr1 valik icon_razz.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radarist
HV kasutaja
radarist

liitunud: 19.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2015 17:37:28 vasta tsitaadiga

Tore teada, et Klick selle müüki on võtnud. Tuleb telefoni vahetamise peale mõtlema hakata. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 23:21:17 vasta tsitaadiga

Hmm... sai uuritud selle kohta veidi, aga kas tõesti 3G sagedused ei kattu Eestiga? Meil siis 900/2100, aga Meizul 850/1900/2100. See võib ju probleemiks osutuda?

Leidsin muidu Kännukast hõbedase ka, veel odavama hinnaga.
http://www.kannukas.ee/id/kataloog/act/seadista/toode/3685/
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 08.01.2015 00:46:37 vasta tsitaadiga

Enne osttu soovitaks lugeda foorumeid väljaspool eestit, ja peale seda otsus teha. Probleeme jagub.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2015 01:04:57 vasta tsitaadiga

Milliseid probleeme? Täpsusta veidi, kui juba nii hästi kursis oled.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goclever
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2013




sõnum 08.01.2015 01:19:16 vasta tsitaadiga

http://www.kannukas.ee/id/kataloog/act/seadista/toode/3685/
299 euri kännukas see isend icon_biggrin.gif väga hea hind sellise pilli kohta.

_________________
Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2015 19:45:46 vasta tsitaadiga

Kännukas tõstis hinda juba. Ja pakuvad ka 32GB mudelit nüüd.
Sai täna Klickis käidud, vaadati andmed üle ja öeldi, et 900MHz 3G puudub. Seega mina seda osta ei julgeks. 4G on üks asi ja paljude (ka minu) jaoks selle kasutuselevõtuga aastaid aega ning ei pea "tulevikukindlusele" mõtlema. Aga kui 3G lünklik on, on ikka jama.
Samas Kännukas väidab, et nende omadel 900MHz täiesti olemas. Uurin natuke veel, võib-olla läheb elukaaslasele üks hõbedane Meizu sealt loosi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart57
HV kasutaja


liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 12:56:07 vasta tsitaadiga

Heff kirjutas:
Sai täna Klickis käidud, vaadati andmed üle ja öeldi, et 900MHz 3G puudub. Seega mina seda osta ei julgeks. 4G on üks asi ja paljude (ka minu) jaoks selle kasutuselevõtuga aastaid aega ning ei pea "tulevikukindlusele" mõtlema. Aga kui 3G lünklik on, on ikka jama.
Samas Kännukas väidab, et nende omadel 900MHz täiesti olemas. Uurin natuke veel, võib-olla läheb elukaaslasele üks hõbedane Meizu sealt loosi thumbs_up.gif[/quote]

Klickist ostetud halli 16GB isendi MODEL M461 karbil kirjas et TD-SCDMA, WCDMA/HSPA+(850/900/2100MHz) mis see iganes ka tähendaks.
Esimesel õhtul olin meeleheitel ja vandusin emotsiooniostu maapõhja. Niivõrd erinev senisest sony´st. Keelte paabel (eesti, inglise, hiina) ei teinud mulle kui inglise ja hiina
keelt mitte valdavale asja grammi võrdki kergemaks. Praeguseks (kolm päeva) olen natuke rahunenud, aga katse-eksituse meetodil avastamist jätkub ilmselt kauaks.

_________________
mart57


viimati muutis mart57 09.01.2015 13:09:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 13:06:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

WCDMA/HSPA+(850/900/2100MHz) mis see iganes ka tähendaks.

See tähendab, et 3G toetus on täielikult olemas.

Tegu siiski penta-band isendiga.


LTE band 1 ja 7 on samuti piisav, band 20 on vaid puudu.


viimati muutis Mario. 09.01.2015 13:11:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 13:11:03 vasta tsitaadiga

Sellise hinna eest Mediateki prosega telefon....
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 13:12:52 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif hea, et keegi ära proovis ise ja kahju, et Klicki mehed ei tea, mida nad müüvad.
Elukaaslasele hõbedane 32GB meeldib kõige rohkem, läheb ilmselt loosi Kännukast uuel nädalal.

//LTE band 20 on siiski üsna vajalik, kui 4G-d tahta kasutada. Samal põhjusel (band20 ehk 800mhz puudumine) pole ju ka iPhone 5-l näiteks Tallinnas erilist 4G-levi.
Õnneks toimiv 3G on kõik mida vaja icon_razz.gif


viimati muutis heff 09.01.2015 13:20:44, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 13:24:00 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Sellise hinna eest Mediateki prosega telefon....

Yup, because it outperforms and/or is on par with 800...805.

http://browser.primatelabs.com/geekbench3/compare/1670088?baseline=1668778
Edit: väike drawback imho on tõenäoliselt gpu performance

Slowest chip manufacturer is scoring the highest score. Pole paha icon_lol.gif





tsitaat:
//LTE band 20 on siiski üsna vajalik, kui 4G-d tahta kasutada. Samal põhjusel (band20 ehk 800mhz puudumine) pole ju ka iPhone 5-l näiteks Tallinnas erilist 4G-levi.

Masendav. Ma ei ole võrdlusmomenti saanud. Siseruumidesse tõenäoliselt jah 20..
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 13:27:19 vasta tsitaadiga

Tegemist on küll uue prosemudeliga, ehk tõesti on eelmiste vead ära parandatud, aga erilist usku sellesse mul küll ei ole.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart57
HV kasutaja


liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 13:27:31 vasta tsitaadiga

heff kirjutas:
thumbs_up.gif hea, et keegi ära proovis ise ja kahju, et Klicki mehed ei tea, mida nad müüvad.
Elukaaslasele hõbedane 32GB meeldib kõige rohkem, läheb ilmselt loosi Kännukast uuel nädalal.


karbi põhjal on kleepekas konkreetse isendi andmetega (sama väike kiri kui toidupoes E ainete nimekiri icon_evil.gif )
Ei saa välistada et erinevad firmad hangivad oma kauba erinevatest kohtadest, mis võib tingida erinevad näitajad,
sest toodetakse ju mitmele turule, regioonist tulenevate erinevustega.
Meil müüakse ju kõike mis kätte saadakse- arvan mina.

_________________
mart57
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 13:48:55 vasta tsitaadiga

Võimalik jah. Suhtlesin Kännukaga ja lubati järgi vaadata karbi pealt, kuidas täpselt on, kui telefonid kohale jõuavad.
Klickis võttis klienditeenindaja oma arvutis info lahti ja sealt 900MHz vastu ei vaadanud, küllap siis neil ka vale info ja müüvad ikka tegelikult õiget asja.

LTE band 20 kohta - tuttav vahetas oma iPhone 5 välja just seepärast, et nii kui Tallinnasse tuli, polnud 4G-st haisugi. Linnast natuke eemal oli 4G ilusti olemas. See oli küll ca aasta tagasi, vb midagi muutunud. Samas siiski kahtlen, et ilma selle sageduseta muretult toimiks 4G.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart57
HV kasutaja


liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 14:03:10 vasta tsitaadiga

Klickis müügil mx4 kahe hinnaga. Tootevõrdluses identsed. Küsimusele miks hind erinev sain vastuseks et värvi pärast.
Peale pikemat pinnimist tunnistati et võib olla on kallimal rohkem mälu.

_________________
mart57
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 14:27:37 vasta tsitaadiga

On küll jah. Ülemiste Klickis olid väljas mõlemad sama hinnaga, netipoes mõlemad 16GB ja kuldne 50€ kallim. Töötaja vaatas järgi, kuldne on 32GB. Kristiine Klickis eraldi hinnasildid väljas, kuldsel 32GB seal ka kirjas.

Kännukas hinnad:
hall 16GB 339€
hõbedane 32GB 389€
kuldne 32GB 389€
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 14:57:28 vasta tsitaadiga

Just, kuldne oli 32GB ja hall 16gb, sellepärast ka 50€ vahe, Kristiines peaks olema kõik õieti, aga koduleht valetab veidi ja lasen ära muuta selle.

E: kodulehel nüüdseks 32gb Kuldne Meizu thumbs_up.gif

_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 21:23:14 vasta tsitaadiga

Kas sellele mingi normaalse launcheri annab paigaldada ?
Nt. see: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.launcher
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 22:01:08 vasta tsitaadiga

Loomulikult
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 23:04:10 vasta tsitaadiga

Harige ennast. 4G linnas ja linna äärealadel on 2600/1800, provintsis 800. Niipalju, kui seda muidugi üldse on...
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 23:08:45 vasta tsitaadiga

Valetpidi lihtsalt meelde jäänud siis.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goclever
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2013




sõnum 10.01.2015 19:38:23 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Sellise hinna eest Mediateki prosega telefon....

Ei saa aru mis kõigil mediateki vastu on...
Isiklikult pean Meizu MX4 kõvemaks pilliks kui praegune Galaxy S5 icon_biggrin.gif
Kui keegi soovib MX4 vahetada Galaxy S5 vastu siis andku teada icon_biggrin.gif

_________________
Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2015 22:05:35 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Loomulikult

Kas oled ise proovinud launcherit vahetada? MX3-l oli sellega mingi teema, ilma rootimata vist ei saanud.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2015 03:36:29 vasta tsitaadiga

Olemas, proovitud. Toimib suurepäraselt.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart57
HV kasutaja


liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2015 15:00:43 vasta tsitaadiga

Mul viskab uuest launcherist välja kui mingist toimingust poole pealt back nupuga (rõngaga) välja lähen icon_sad.gif
aknas ütleb et ei käivitunud ja pakub uuesti käivitamist või algse launcherit.
SPB 3D shell toimis sony xperia zl probleemideta.
Tundub et viga minus, ilmselt midagi sättimata. Aga mis?

_________________
mart57
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2015 15:39:43 vasta tsitaadiga

Reinstall?
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart57
HV kasutaja


liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2015 16:19:21 vasta tsitaadiga

heff kirjutas:
Reinstall?


2 korda tehtud
Proovisin play poest veel paari varianti, üks mis tundus toimivat ei meeldinud ja
kustutamisega oli probleeme. Oli nahk end ära peitnud. Hetkel tõrkuv launcher
kasutusel, ehk loksub ise paika icon_redface.gif
Aparaat ise on hea aga tahab kõvasti harjumist tulles Sony ZL pealt.
antutu andis 52887 asja tulemuseks.

_________________
mart57
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2015 16:27:17 vasta tsitaadiga

Hmm ei tea, endal see Google Now Launcher toimib väga hästi. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.launcher
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart57
HV kasutaja


liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2015 16:58:33 vasta tsitaadiga

heff kirjutas:
Hmm ei tea, endal see Google Now Launcher toimib väga hästi. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.launcher


Jah, sellised tundusid ka mul töötavat, aga arvan et just 3D ja muu vabamalt keerlev värk ajab aparaadi
segaseks ja ma ei oska sinna midagi parata. kui töötab on kõik OK aga nagu kusagilt programmist rõngaga
välja lähed on sõprus otsas.

_________________
mart57
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2015 17:08:26 vasta tsitaadiga

No vb mõni keerulisem asi ei ühildu selle telefoniga lihtsalt, mine tea.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart57
HV kasutaja


liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2015 22:07:43 vasta tsitaadiga

Näe minu probleem, et Meizule võõras launcher ei toiminud õieti, on vist lahenenud.
Juba viis päeva kõik korras. Miks algul ei toiminud, ei tea, miks nüüd toimib, ei tea.
Telefoniga olen väga rahul. Ekraanile kile sain siit, aga muud kulinad tuleb välismaalt tellida.

_________________
mart57
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaana
HV vaatleja
vaana

liitunud: 15.10.2008




sõnum 19.01.2015 13:16:13 vasta tsitaadiga

Nagu siit videost aru sain on sel telefonil ka kõnedesalvestamise funktsioon ja võrratu kaamera.
Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 19.01.2015 21:51:53 vasta tsitaadiga

Venemaal Meizu telefonid ametlikult müügil. Panen siis ka 4pda.ru meizu MX4 foorumi osa ka siia , kes aru saab, see ka vaatab
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=529456&st=10620
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snap3
Kreisi kasutaja
snap3

liitunud: 20.04.2004




sõnum 25.01.2015 01:35:17 vasta tsitaadiga

Kas eesti tähed on olemas? (öäüõ)
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart57
HV kasutaja


liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2015 13:03:44 vasta tsitaadiga

Kasutades multiLing keyboardi on eesti tähed olemas.
Algsel versioonil vist olid ka aga tundusid ebamugavad kasutada..
Tähte all hoides avanevas valikus oli vajalik täht kusagil kaugel ja
Kas olid ikka kõik eesti tähed ei mäletagi sest sai kohe multiling
Keyboard installitud.

_________________
mart57
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2015 13:19:37 vasta tsitaadiga

Ei kasutanud ka telefoni enda klaviatuuri eriti, üsna ebamugav oli. Läks Google Keyboard peale, sellel ilusti olemas täpitähed thumbs_up.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart57
HV kasutaja


liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2015 13:36:25 vasta tsitaadiga

Saaks veel sellest hiina keelest täitsa lahti oleks 5+
Kuigi vahest kui igav on siis täitsa põnev mõistatada
mis seal kirjas. Kuna ei valda ka inglise keelt jääb
õpetuses KKK palju arusaamatuks, ometi tundub et
Seal pakutakse seadistamiseks küllaltki huvitavaid
võimalusi.

_________________
mart57
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snap3
Kreisi kasutaja
snap3

liitunud: 20.04.2004




sõnum 25.01.2015 14:41:21 vasta tsitaadiga

kas meie turul müüdavatel seadmetel ei ole siis hiina asjad välja võetud? või sinu oma pole eestist ostetud?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2015 15:24:09 vasta tsitaadiga

Osad Meizu enda appid on ikka kohati hiinakeelsed. Eriti kui eestikeelsena seadistada, inglisekeelsena pole eriti hullu.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radarist
HV kasutaja
radarist

liitunud: 19.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2015 15:47:59 vasta tsitaadiga

Panin peale paaritunnist kasutamist kohe inglise keele peale, sest eestikeelsena olid menüüdes ikka osad asjad inglise keelsed. Ja vähemalt ingliskeelsena pole küll hiinakeelseid asju silma jäänud.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart57
HV kasutaja


liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2015 16:03:18 vasta tsitaadiga

Eriti põnevat hiinakeelset lugemist pakub Flyme. See vist Play poe hiina variant icon_razz.gif
Ega seal eriti surfata ei julge, kui midagi valesti peaks minema siis kahtlen kas oskan
enam koduteed leida. Kogemus olemas nokiaga kus kogemata sai keeleks pandud mingid
hieroglüüfid, oli paras paanika icon_eek.gif
Meeldib kõnede salvestus millel on hea kvaliteet. Sony´l kasutasin eraldi appi mille kvaliteet
ei olnud nii hea. Ekraani avamine koputades või libistades on toas ok. Väljas külmaga tundus asi
kuidagi tuim. Paaril korral olin sunnitud avamiseks kasutama füüsilist nuppu. Võib olla saab seda
eraldi kusagilt seadistada, ei oska öelda.

Telefon ise jah kohalikust poest ostetud (Klick)

_________________
mart57
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snap3
Kreisi kasutaja
snap3

liitunud: 20.04.2004




sõnum 25.01.2015 17:00:43 vasta tsitaadiga

Ostan vist ka täna seda, loodan et ei pea pettuma:)
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HinnaMinna
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2012




sõnum 25.01.2015 23:57:07 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, meil on garantii service nüüd või saab osta eraldi ekraani Eestis ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näkineid
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2015




sõnum 21.05.2015 15:16:23 vasta tsitaadiga

Paljudel nüüdseks see telefon olemas on juba? Soovitate siis osta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2015 17:22:07 vasta tsitaadiga

No Band 20 on puudu.
Tuleb arvestada, et vähemalt Elisa kasutab enamjaolt linnades just seda sagedust.

Tahtsin ka proovida, aga päris poolikut riista ei osta.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Meizu MX4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.