Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 305, 306, 307 ... 321, 322, 323  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.01.2015 01:11:16 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Minul oli vaieldamatult ACPI.sys suurim. Proovisin ka HPET muuta BIOS-s- aga see ei muutnud midagi. Aga no üldiselt isegi 200 pole veel väga hull.


ndis.sys ja kusagil 26733,9 miskit, ning kerkib pidevalt. icon_biggrin.gif Viimane oli 38883,6 icon_lol.gif
W7 opsüsteemiks.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 04.01.2015 01:12:35 vasta tsitaadiga

http://kiip.ee/googlei-insener-leidis-windows-8-1-operatsioonisusteemist-kriitilise-turvavea/
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 04.01.2015 01:14:13 vasta tsitaadiga

Kas see pilt mis sellest testist panin, on seal näidud korras?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.01.2015 01:17:11 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Kas see pilt mis sellest testist panin, on seal näidud korras?


Antud pildil paistavad kõik korras olevat, nagu ka too roheline kiri seal seda väidab.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2015 01:32:18 vasta tsitaadiga

Mul jookseb küll kulda thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 04.01.2015 23:15:30 vasta tsitaadiga

Kahjuks uue sülearvuti ostuga tuli kaasa ka win 8.1 icon_mad.gif
Laseks kohe windows 7 peale, aga ei ole vajalikke drivereid saada thumbs_down.gif eks ma siis panin classic shelli peale, sai vähemalt start meüü tagasi. Natukenegi inimlikum kasutada nüüd.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 04.01.2015 23:26:03 vasta tsitaadiga

win 8 on nii kaua väljas olnud ja väga ära harjunud juba ning kokkuvõttes on kindlasti parim op siiani...seetõttu ka solution ja teiste sellist juttu päris naljakas kohe lugeda icon_lol.gif beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeZi
HV veteran
KeZi

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2015 01:01:44 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
win 8 on nii kaua väljas olnud ja väga ära harjunud juba ning kokkuvõttes on kindlasti parim op siiani...seetõttu ka solution ja teiste sellist juttu päris naljakas kohe lugeda icon_lol.gif beer_yum.gif


Need on needsamad mehed, kes hea meelega siiani XP'd kasutaksid, aga olude sunnil pidid mingi hetk Windows 7 peale minema.
Nüüd kiidavad Win 7't seni kui tugi ära kaob ja kolivad kunagi 8.1 peale.
Mõne aasta pärast ostavad arvuti ja kiruvad, et krdima Windows 10 - laseks hea meelega kohe 8.1 peale, kui drivereid oleks. icon_lol.gif

Reaalsuses on Win 8.1 kõige kiirem ja stabiilsem Windows. Andke uutele asjadele võimalus...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 05.01.2015 01:44:32 vasta tsitaadiga

Midagi stabiilset ei ole, kui asjad jooksevad kokku või ei avane üldse, sest Win 8.1 ei toeta neid või mis iganes muude põhjustel. Täiesti mõttetu upgrade. Mis siin ikka kiiremaks sai minna nii väga vs 7'ga, kui sul on normaalne arvuti koos SSD kettaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2015 03:06:50 vasta tsitaadiga

cannibal kirjutas:
olafsand kirjutas:
win 8 on nii kaua väljas olnud ja väga ära harjunud juba ning kokkuvõttes on kindlasti parim op siiani...seetõttu ka solution ja teiste sellist juttu päris naljakas kohe lugeda icon_lol.gif beer_yum.gif


Need on needsamad mehed, kes hea meelega siiani XP'd kasutaksid, aga olude sunnil pidid mingi hetk Windows 7 peale minema.
Nüüd kiidavad Win 7't seni kui tugi ära kaob ja kolivad kunagi 8.1 peale.
Mõne aasta pärast ostavad arvuti ja kiruvad, et krdima Windows 10 - laseks hea meelega kohe 8.1 peale, kui drivereid oleks. icon_lol.gif

Reaalsuses on Win 8.1 kõige kiirem ja stabiilsem Windows. Andke uutele asjadele võimalus...

^ Üks hullem, kui teine. XP mulle absoluutselt ei meeldinud ja ei meeldi siiani. Vista tuli, siis hakkasin juba Beta versioonidest alates kasutama. Win7 tuli, siis meeldis veel enam, aga Win8 oli täielik äpardus. 8.1 oli veidi sümpaatsem, kuna hiire/klaveri kasjutajatele anti rohkem kontrolli, aga ikka mitte nii hea, kui 7. Lisaks Fast Boot pole mul kunagi normaalselt toiminud. Win10 tundub parem minu silmis, kui 8.1 ja kui pantaks valiku ette millise windowsiga win7 asendada, siis oleks selleks win10.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 05.01.2015 09:31:56 vasta tsitaadiga

Tulnuks 7 järel kohe 10, siis kiruksid kõik seda kah maapõhja. Aga 8(.1) versioon on oma otstarbe täitnud..... icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.01.2015 09:57:00 vasta tsitaadiga

W!ngs kirjutas:
Midagi stabiilset ei ole, kui asjad jooksevad kokku või ei avane üldse, sest Win 8.1 ei toeta neid või mis iganes muude põhjustel. Täiesti mõttetu upgrade. Mis siin ikka kiiremaks sai minna nii väga vs 7'ga, kui sul on normaalne arvuti koos SSD kettaga.


Alguses ei istunud mulle ka see win8 ja panin seitsme tagasi peale. Mingil hetkel panin jälle 8.1 peale ja olen sellega väga rahul. Asi vajab harjumist ja palju mul neid asju sealt startmenüüst ikka vaja läheb. Ei pea see olema nii nagu ta vanal kujul oli kuigi võiks. Sest nii kui nii sa seda igapäev ei kasuta. Niipalju kui mul vaja stardi alt asju kasutada on olnud, olen ilusti toime tulnud. Anna aega harjumiseks ja uutele asjadele võimalus icon_smile.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2015 10:38:34 vasta tsitaadiga

Üldiselt tänapäeva 8 all mõtlengi 8.1 icon_rolleyes.gif
Kes see veel 8.0 kasutab?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 05.01.2015 11:42:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kes see veel 8.0 kasutab?

Lademetes, erienvad asutused korportiiv lisentsiga, kuna OS-i uuendus on paljudes kohtades ulme bürokraatia.
Teisalt peab IT läbi testima, kas kõik vajalikud tarkvarad asutuses töötavad ikka 8.1 versiooniga jne.
Lisaks terve piixu täis tavakasutajaid, kes ei tea win updatest midagi ja ignoreb kõiki win-i teavitusi icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 05.01.2015 12:34:55 vasta tsitaadiga

WäntWõll, uuendusel ei ole bürokraatiaga küll väga palju tegemist. puhtalt testimine ja deployment on see probleem. 8.1 ja update on selles osas natukene pita ka.
korporatiivses on uuendused niikuinii policyga peale surutud ja managed (wsus või misiganes).

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2015 18:02:43 vasta tsitaadiga

Üldiselt olen win 8.1-ga rahul ja mingit kolmanda partei start nuppu vms. installinud pole. Aga üks asi millest pisut puudust tunned on see all programs vaade, mis win 7 start menüüs olemas on. Jah, enamasti ei ole seda vaja, aga mõne progega, mida harva vaja läheb ikka vahel juhtub, et tean küll tootjat, kelle kaustast selle all programs vaates üles leiaks, aga kuna proge ise on mingi muu nimega, siis polegi muud teha kui failisüsteemis users ja programdata kaustast otsima hakata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeZi
HV veteran
KeZi

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2015 18:49:21 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Aga üks asi millest pisut puudust tunned on see all programs vaade, mis win 7 start menüüs olemas on. J


Kas vasakul all nurgas polnud noolekest, millega kõik programmid kuvada sai?
Pole hetkel arvuti käe pärast, aga oleks nagu meeles sellise asi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2015 21:03:50 vasta tsitaadiga

Kõige tüütumad on need vaikimisi metro rakendused. Enne kui saad kasutama hakata, pead need alati maha installima või vaikimisi softi ümber muutma. Ja siis need igast nurgast väljakargavad selgelt teisest maailmast charmid. Kui need ka ära keelata, pole enam vigagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2015 21:30:38 vasta tsitaadiga

mul classic shell peal, ei tea metrost enam midagi
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 05.01.2015 21:48:13 vasta tsitaadiga

Win 8.1 thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2015 22:49:05 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
mul classic shell peal, ei tea metrost enam midagi

No siis sa ikka päris 8 fanboy ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 05.01.2015 23:05:23 vasta tsitaadiga

Mind häirib ehk kõige enam, et paar utiliiti on täiesti ära peidetud ja peab search funktsiooni kasutama. Nendeks siis disk cleanup ja defragmenter (nüüd on peenem disk optimizer nimetus).
Kui ma keeran metro start menüü selliseks, et on väiksemad ikoonid "Apps by category" siis gruppides nimega "windows system" ja "windows accessories" neid igatahes ei pakuta icon_neutral.gif Iseenesest selline "full screen start menüü" on muidu täiesti okei. Igasugu installitavad programmid tekivad sinna kenasti nagu varem start menüüsse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2015 00:05:59 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
mul classic shell peal, ei tea metrost enam midagi

No siis sa ikka päris 8 fanboy ei ole.

Ma pole öelnud, et fänboy, ma ytlesin, et kõik töötab ja ei kurda icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2015 00:10:56 vasta tsitaadiga

Kusagil menüüdes kolistamine on igand. Windows + Q, trükid otsitava + enter ja ongi olemas. Mõningate asjade puhul vaja ka nool alla vajutada enne enterit.
Ei mäletagi enam kuna Start alt midagi niisama otsima hakkasin. Otsinguga saab märgatavalt kiiremini kui ise otsides. thumbs_up.gif

Arvuti mõte ongi tegevuste lihtsustamine ja miks mitte lasta arvutil teha oma tööd. thumbs_up.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NNk2
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2015 00:12:26 vasta tsitaadiga

KrikU, Start Screeni pealt win+i ->Tiles->Show administrative tools, ja ilmuvad kõik tagasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 305, 306, 307 ... 321, 322, 323  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.