Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  ETV arhiiv: kuidas alla laadida? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2014 15:47:01 vasta tsitaadiga

Kas seal mustas CMD aknas näha ka on, miks lõpetab?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2014 16:03:22 vasta tsitaadiga

Väidetavalt nagu ei lõpetagi.
Suuremaks see fail ei lähe
http://www.upload.ee/image/4263901/rtm.jpg
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2014 16:48:08 vasta tsitaadiga

Vaata enda pandud pilti => rtmpdump: unknown option -- R
Miks nii vana programmi versiooni kasutad, mitte 2.4?
http://rtmpdump.mplayerhq.hu/
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2014 17:51:02 vasta tsitaadiga

icon_redface.gif
Ma ei tea kuidas ma selle vana versiooni sain.
Uuega töötab, tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2014 17:55:42 vasta tsitaadiga

Foorumis tunduks justkui veel uuem olevat? Kuigi näitab endiselt, et on v2.4.
http://ffmpeg.zeranoe.com/forum/viewtopic.php?f=29&t=1024
Vähemalt x64 versioon on seal saadaval.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2014 21:53:24 vasta tsitaadiga

kuidas etv arhiivist kõige lihtsamalt terve striimi kätte saab?
http://etv2.err.ee/v/haridussaated/dokfilmid/saated/b1426da8-5ddc-4ff9-b23d-0e951cb5eb8d

vastik, et nad selle uue arhiivi standardiks ka tegid.. vana oli palju mugavam ja selle otsing ACTUALLY TÖÖTAS. icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2014 23:33:23 vasta tsitaadiga

Täpselt sama valemiga, hakkas endalegi see film huvi pakkuma icon_razz.gif
rtmpdump -R -r rtmp://media.err.ee:80/gb/ -y mp4:2011-021471-0001_Nahtamatu_soda(SUB-EST).mp4 -o 2011-021471-0001_Nahtamatu_soda(SUB-EST).mp4
piraadist tundub parema versiooni saama aga sihid vist eesti tiitreid?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2014 23:55:03 vasta tsitaadiga

artur-, tiitrid oleks mõnus ja, üldise mugavuse huvides; endal ok.
a trmpdump st. tuleb hakata juppe võtma vist ju vä? tahaks ühte konkreetset.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2014 00:02:08 vasta tsitaadiga

Võtabki ühe failina.
Kuna hetkel midagi teha pole siis teeme elu lihtsaks.
http://www.upload.ee/files/4272032/rtmpdum.7z.html
Paki lahti ja pane etvdown.bat fail käima ja hakkabki tirima.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2014 20:08:01 vasta tsitaadiga

StreamTransport näitab mulle nii ja hakkab ka kiskuma, aga kuidas ma saaks lingi, mida otse VLC-ga vaadata?
Videoks siis http://kanal2.ee/pluss/video/?id=22684
Download:   Thread created.
Download:   URL: rtmp://egress.cdn.mind.ee/kanal2vod/k2hq/14/100/00059/0002.mp4:0_0.
Download:   File name changed to "\download\Radar  (7.10.2014 2030) - _1.flv".
Download:   Create file "\download\Radar  (7.10.2014 2030) - _1.flv" succeeded.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2014 20:35:04 vasta tsitaadiga

rtmpdump.exe -r "rtmp://egress.cdn.mind.ee/kanal2vod/" -y "k2hq/14/100/00059/0002.mp4:0_0" | "C:\Program Files\VLC player\vlc.exe" -

Niimoodi saaks, aga sa ei mõelnud vist päris seda.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2014 23:11:22 vasta tsitaadiga

A.S., mitte päris icon_razz.gif
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 17:06:14 vasta tsitaadiga

tv3playst on kellelgi õnnestunud video alla laadida?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 17:50:24 vasta tsitaadiga

Ja kas on mingi teadaolev põhjus, miks see ei peaks õnnestuma?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 19:45:01 vasta tsitaadiga

A.S., jaga palun varianti kuidas see õnnestub.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 21:12:06 vasta tsitaadiga

Ega mul endal pole huvi sealt üldse midagi alla laadida, aga mina laisa inimesena kasutaksin Wireshark abi.
Tahad näiteks alla laadida http://www.tv3play.ee/sisu/kutsuge-cobra-11/405423
Wireshark logima, sobilikul ajal jälle seisma.
Siis filtrisse: frame contains tcUrl või frame contains rtmp:



Saad kätte rtmp serveri.
rtmp://mtg.babahh.com:1935/mtg

Siis filtrisse: frame contains mp4:



Saad kätte faili nime ja asukoha.
mp4:tv3/cobra11/season12/444838.mp4

Üritad seda leitud infot nüüd kuidagimoodi kokku sobitada.
rtmpdump -R -r "rtmp://mtg.babahh.com:1935/mtg" -y "mp4:tv3/cobra11/season12/444838.mp4" -o 444838.mp4

Subtiitrid otsid üles iseseisvalt, annan vaid väikese vihje...
http://mtg.babahh.com/tv3/cobra11/season12/444838.xml
http://www.nikse.dk/subtitleedit/

Ega pole jah väga mugav, eriti kui plaanis massiliselt alla laadida, aga igasugu sellesuunalisi programmikesi on ju samuti saadaval. Neid on lausa nagu kirjusid koeri, paraku ise ei kasuta, soovitada ei oska.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 13:41:49 vasta tsitaadiga

ERR lingid on ilusad ja viisakad
rtmp://194.36.162.51:80/live/etv
rtmp://194.36.162.51:80/live/etv2

Kas keegi TV3 ja KANAL2 live stream rtmp linke teab keegi? icon_eek.gif
StreamTransport annab sellise lingi rtmp://kanal2-egress.cdn.mind.ee/kanal2_live/live_1:64125_0

_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 16:06:45 vasta tsitaadiga

Suure tõenäosusega tuleb vaatamiseks siiski sisse logida, seega striimi lingist on oletatavasti üksi vähe. Aga pane siia sisselogimise andmed ja siis ehk keegi viitsib järele vaadata.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 16:42:08 vasta tsitaadiga

A.S., kanal2 kasutajanimi on hinnavaatlus@gmail.com ja parool foorum
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 17:34:47 vasta tsitaadiga

rtmp://ingress2.cdn.mind.ee:1935/kanal2_live/_definst_/live_1
rtmp://ingress2.cdn.mind.ee:1935/kanal11_live/_definst_/live_1
rtmp://ingress2.cdn.mind.ee:1935/kanal12_live/_definst_/live_1

Vähemalt VLC näitas.

E:
Väiksemad pildid:
rtmp://ingress2.cdn.mind.ee:1935/kanal2_live/_definst_/live_2
rtmp://ingress2.cdn.mind.ee:1935/kanal11_live/_definst_/live_2
rtmp://ingress2.cdn.mind.ee:1935/kanal12_live/_definst_/live_2
Lihtsalt teadmiseks.
 


viimati muutis A.S. 17.01.2015 21:01:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 18:15:47 vasta tsitaadiga

TV3 http://www.tv3.ee/live kasutajanimi on hinnavaatlus@gmail.com ja parool foorum icon_wink.gif
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 18:57:02 vasta tsitaadiga

rtmp://5480c49048e95.streamlock.net/bb1029/_definst_/mp4:trans.stream_576p
rtmp://5480c49048e95.streamlock.net/bb1029/_definst_/mp4:trans.stream_360p
rtmp://5480c49048e95.streamlock.net/bb1029/_definst_/mp4:trans.stream_270p

rtmp://88.196.221.246:1935/bb1028/_definst_/trans.stream_576p
rtmp://88.196.221.246:1935/bb1028/_definst_/trans.stream_360p
rtmp://88.196.221.246:1935/bb1028/_definst_/trans.stream_270p

http://5480c49048e95.streamlock.net/bb1029/smil:trans.stream.smil/jwplayer.smil

Subtiitrite osa ei oska kommenteerida, momendil neid ei lihtsalt kasutata.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2015 18:57:42 vasta tsitaadiga

A.S. suured tänud! beer_yum.gifthumbs_up.gif
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 17:23:41 vasta tsitaadiga

K3891 kirjutas:
StreamTransport näitab mulle nii ja hakkab ka kiskuma, aga kuidas ma saaks lingi, mida otse VLC-ga vaadata?
Videoks siis http://kanal2.ee/pluss/video/?id=22684
Download:   Thread created.
Download:   URL: rtmp://egress.cdn.mind.ee/kanal2vod/k2hq/14/100/00059/0002.mp4:0_0.
Download:   File name changed to "\download\Radar  (7.10.2014 2030) - _1.flv".
Download:   Create file "\download\Radar  (7.10.2014 2030) - _1.flv" succeeded.

Vana ja ammuunustatud teema jätkuks.

Vahepeal tuli meile siia HbbTV ja sellega seoses tekkis kohalike kanalite salvestustele veidikene vabam ligipääs (HTTP kaudu). Vähemalt momendil toimib, TV3 aadress näeb küll natukene naljakas välja.
Konkreetne otsitav link näeks välja umbes nii (iseküsimus, kas suvalises pärapõrgus olles ligi lastakse): http://download.cdn.mind.ee/kanal2vod/k2hq/14/100/00059/0002.mp4
Puhver tuleks küll veidikene suuremaks keerata, muidu võib esineda katkestusi.



See 10s on natukene ülepingutatud väärtus, lihtsalt näiteks toodud.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digipunk
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2015




sõnum 22.03.2015 08:37:36 vasta tsitaadiga

Huvitav, kuidas selle otselingiga Kanal2 puhul asi lahendatud on. Võtsin ka siis prooviks selle nädala Radari: http://kanal2.ee/vaatasaateid/Radar?videoid=25218. Ja saate XML-ist sain vastava rea:
<streamItem streamName="k2hq/14/100/00059/0022.mp4:0_1" bitrate="1300" width="720" height="576"/>


Otselink mp4-jale on seega:
http://download.cdn.mind.ee/kanal2vod/k2hq/14/100/00059/0022.mp4
või
http://download.cdn.mind.ee/kanal2vod/k2hq/14/100/00059/0022.mp4:0_1

No probleem on selles, et kumbki ei lähe VLC-s tööle nii otse network striimina (koos puhvriga) kui ka lihtsalt alla laadides. Samas kui vaadata MediaInfoga mõlema faili infot, siis need saab ilusti kätte:
0022.mp4

Spoiler Spoiler Spoiler



0022.mp4:0_1
Spoiler Spoiler Spoiler


Samas ajaliselt pole kumbki Radari lähedalgi. Radari pikkus on ~42 min, need näitavad 39min ja 28min. ffmpeg hakkab üldse mõlema videoga karjuma, stiilis:
Spoiler Spoiler Spoiler



Leidsin mingi venelase poolt kirjutatud corrupted mp4-jade parandamiseks mõeldud tööriista (https://stackoverflow.com/a/25736450). Kui sellega mõlemad failid ära parandada ja saada nii video kui audio striim eraldi, siis on näha, et esimese faili puhul on tegemist seriaaliga "Hotell Grand" (vist?) ja teise faili puhul on "Kuldvillak". Samas selle repair tooliga tehtud video ja audio striim tekivad ka vigased - audio justkui on kiirkerimise peal ja video nagu "läägiks".

Et huvitav, miks küll Kanal2 poolt selline lahendus. Nojah, loogiline, et nad ei taha sisule nii lihtsat ligipääsu võimaldada, ja mingi blokk vms on peale pandud. Aga väga kummaline tehniline lahendus tundub. Eks moodusi, kuidas sisu kätte saab on hulgi - rtmpdump, streamtransport, minuTV, DVD salvestaja, IPTV salvestamine (VLC, ffmpeg, vms), dvb-t salvestamine, ekraani salvestamine (screen capture), jne. See, et ma siin "võimlen", on lihtsalt oma huvist.

Aga äkki keegi asjatundja oskab kommenteerida. Et miks otselingilt alla laadides mingit jaburust hoopis saab. Mingid krüptod, blokeerijad, segajad kuskil vahele topitud? icon_biggrin.gif


digipunk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2015 15:31:24 vasta tsitaadiga

Kusjuures mõnda aega tagasi oleks veel nii saanud, nii alla laadida kui VLC kaudu otse vaadata, nüüd tuleb fail igal laadimiskorral erineva pikkuse ja sisuga (võrdle baithaaval). Telerist paraku näeb sellesama lingi kaudu endiselt hästi, ju siis mingi kaitse moodi asjandus on sinna juurutatud, et siis üritatakse kliendi poolset seadet/tarkvara tuvastada võimisiganes. Milles probleem ja kui kuidagi ei saa, kas siis kuidagi ikka saab, sellesse pole viitsinud süveneda. Kasutan järelevaatamist niivõrd minimaalselt, et rtmp sobib täiesti.
http://kanal2.ee/pluss/video/?id=25218
http://kanal2.ee/video/playerPlaylistApi?id=25218
Mõtlen siis sealt saadavt linki:
rtmp://kanal2-egress.cdn.mind.ee/kanal2vod//k2hq/14/100/00059/0022.mp4:0_1
Topelt kaldkriips seal lingis pole näpukas, vaid soovituslik element.

ETV korral käib asi nii:
Pärislink: http://etv.err.ee/v/meelelahutus/eesti_mang/saated/729d114e-d974-4ee2-9399-9e0f7cb88ef3
Töödeldud: http://hbbtv.levira.ee/hbbtv/vod_err/getVideo.php?id=729d114e-d974-4ee2-9399-9e0f7cb88ef3
Sealt sees saab: http://media.err.ee:81/etvsaated/2014-002932-0028_Eesti_mang.mp4
Kusjuures VLC ka seda ei soovi normaalselt otse mängida, vähemalt mitte mõistliku suurusega puhvri korral, tuleb puhvrit ikka mõnuga peale keerata.
RTMP oleks siis: rtmp://media.err.ee:80/etvsaated/2014-002932-0028_Eesti_mang.mp4

TV3 korral:
Pärislink: http://www.tv3play.ee/sisu/kallis-sa-oled-kosunud/553909
Töödeldud: http://playapi.mtgx.tv/v3/videos/stream/553909
v3 asemel võib olla ka v1 või v2.
Sealt seest saab: rtmp://mtg.babahh.com:1935/mtg/mp4:tv3/kaalulonrohkem/kallissaoledkosunud/10072269/10072269.mp4
ja http://mtg.babahh.com:1935/mtg/_definst_/smil:tv3/kaalulonrohkem/kallissaoledkosunud/10072269/10072269.smil/playlist.m3u8
Alternatiivne võimalus on: http://xg5tbqm52h1pot9.babahhcdn.com/kaalulonrohkem/kallissaoledkosunud/10072269/10072269.mp4
Seda viimast mängib VLC juba piisavalt pisikese (10000) puhvriga.

P.S. Muideks, need kõik, mis videofailide moodi välja näevad (0022.mp4, 2014-002932-0028_Eesti_mang.mp4 jne.) ei ole mitte failid, vaid kaustad või viited kaustadele, kus sees asub palju imepisikesi (10...20 sekundit) failikesi, salvestiste jupid. Samasugustest jupikestest koosneb ka otsestriim.
http://media.err.ee:80/etvsaated/2014-002932-0028_Eesti_mang.mp4/playlist.m3u8
http://media.err.ee:80/etvsaated/2014-002932-0028_Eesti_mang.mp4/chunklist_w899939047.m3u8
Ja selle viimase sees on juba failide nimekiri, koos pikkustega sekundites.
http://media.err.ee:80/etvsaated/2014-002932-0028_Eesti_mang.mp4/media_w899939047_0.ts
...
http://media.err.ee:80/etvsaated/2014-002932-0028_Eesti_mang.mp4/media_w899939047_156.ts


E:
Kontrollisin, peab jah Kanal2 korral HbbTV siinpool otsas olema.
wget --user-agent=HbbTV http://download.cdn.mind.ee/kanal2vod/k2hq/14/100/00059/0022.mp4
...ja tuleb. Tõsi küll, kiirus pole kohati päris see, mis vaja.



Krdi koomikud sellised, pole nüüd inimestel midagi targemat teha.

Suvalise brauseri jaoks leidub ilmselt samuti mõni "user agent switcher" vms, peab vaid viitsima otsida.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digipunk
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2015




sõnum 22.03.2015 17:46:59 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:

[...]
ETV
Töödeldud: http://hbbtv.levira.ee/hbbtv/vod_err/getVideo.php?id=729d114e-d974-4ee2-9399-9e0f7cb88ef3
Sealt sees saab: http://media.err.ee:81/etvsaated/2014-002932-0028_Eesti_mang.mp4
Kusjuures VLC ka seda ei soovi normaalselt otse mängida, vähemalt mitte mõistliku suurusega puhvri korral, tuleb puhvrit ikka mõnuga peale keerata.


Müstika, mul pole mingit puhvrit vaja määrata. See vaikimisi 1000 ms, mis VLC ise on määranud, sobis küll. Ja alla laadida saab ka selle faili täiskiirusega, nii palju kui torust tuleb. Ja alla laetud mp4 fail mängib ilusti VLC-s.


A.S. kirjutas:

TV3 korral:
Alternatiivne võimalus on: http://xg5tbqm52h1pot9.babahhcdn.com/kaalulonrohkem/kallissaoledkosunud/10072269/10072269.mp4
Seda viimast mängib VLC juba piisavalt pisikese (10000) puhvriga.


Sellega samamoodi, minul pole mingi puhver vajalik. Millest see oleneb, kui mõnel on vaja puhver panna ja mõnel mitte? Alla laeb samuti täiskiirusega ja VLC-l pole selle mp4 mängimisega probleeme.


A.S. kirjutas:

P.S. Muideks, need kõik, mis videofailide moodi välja näevad (0022.mp4, 2014-002932-0028_Eesti_mang.mp4 jne.) ei ole mitte failid, vaid kaustad või viited kaustadele, kus sees asub palju imepisikesi (10...20 sekundit) failikesi, salvestiste jupid. Samasugustest jupikestest koosneb ka otsestriim.
http://media.err.ee:80/etvsaated/2014-002932-0028_Eesti_mang.mp4/playlist.m3u8
http://media.err.ee:80/etvsaated/2014-002932-0028_Eesti_mang.mp4/chunklist_w899939047.m3u8
Ja selle viimase sees on juba failide nimekiri, koos pikkustega sekundites.
http://media.err.ee:80/etvsaated/2014-002932-0028_Eesti_mang.mp4/media_w899939047_0.ts
...
http://media.err.ee:80/etvsaated/2014-002932-0028_Eesti_mang.mp4/media_w899939047_156.ts


Ju siis on veebilehitseja (mul Firefox) nii tark, et näeb selle asja läbi. Sest mul saab ta ikkagi nad failide kujul kätte. Täiskiirusega tõmbab ja VLC mängib mp4 korralikult. Enamasti need "playlist.m3u8" variandid on vist tehtud juhul, kui soovitakse mingit mobiilset striimi kuvada, aga ilma Flashita. Siis tehaksegi m3u8 ja seal sees viited hunnik .ts-idele.


A.S. kirjutas:

E:
Kontrollisin, peab jah Kanal2 korral HbbTV siinpool otsas olema.
wget --user-agent=HbbTV http://download.cdn.mind.ee/kanal2vod/k2hq/14/100/00059/0022.mp4
...ja tuleb. Tõsi küll, kiirus pole kohati päris see, mis vaja.

Suvalise brauseri jaoks leidub ilmselt samuti mõni "user agent switcher" vms, peab vaid viitsima otsida.


Jah, Kanal2 puhul on märksõnaks user agent - nemad siis veidike rohkem vaeva näinud, kui kaks eelnevat. Et neil siis omaltpoolt ongi määratud mingi seadmetuvastus. Seda ma teada tahtsingi, oleks võinud selle peale isegi tulla.
Tuled tavalise arvuti user agent'iga, siis saad lingilt mingit BS-i, muudad user agent'i ära ja saad korraliku mp4-ja. Firefoxil (kindlasti teistel lehitsejatel ka) on selline add-on nagu "User Agent Switcher" ja sellele tuli lisada HbbTV user agent. Ma võtsin siit valikutest rea:
(Linux armv7l ; U; HbbTV/1.1.1 (; TOSHIBA; 32SL863; 19.2.39.208; 3; ) ; ToshibaTP/1.1.1 () ; en)

Ja kui selle user agentiga külastada siis kasvõi siin näites toodud "Radari" näitelinki, siis tuleb samamoodi nii palju kui torust tuleb (4,6 MB/s) ja failisuurus 389 MB ning töötav mp4 (tavalise user agentiga sain mingi lambise faili (174 MB), nagu ma juba mainisin). Naljakas on see, et kui user agentite vahel vahetada, siis saab erinevad failisuurused, ehk seega ka erinevad failid. Nt iPhone'i user agentiga tuleb mingi 348 MB fail, pärast refreshi 115 MB, siis 211 MB - nende kolme vahel ketrabki.
Nagu A.S.-i näitest ilmneb, siis wget-iga pole vaja mingite user agent'ite lisamisega võimelda. wget-il juba HbbTV user agent olemas.

-edit- Sattus ette ka HbbTV-d tutvustav video ja seal ütleb Levira esindaja ajakirjaniku küsimuse peale, kas sisutootjatelt parema kvaliteediga saateid pole õnnestunud saada. Ja Levira esindaja vastab, et tõepoolest, osa sisu on järelvaadatav HD-s. Et huvitav, mis saated on HD-s järelvaadatavaks tehtud? On keegi tähele pannud?


viimati muutis digipunk 22.03.2015 19:58:11, muudetud 3 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2015 14:49:00 vasta tsitaadiga

digipunk kirjutas:
Sellega samamoodi, minul pole mingi puhver vajalik. Millest see oleneb, kui mõnel on vaja puhver panna ja mõnel mitte?

Võib olla, et oleneb neti kiirusest. Minul on Elioni 5/1 ADSL ja rohkemat siinkandis ei pakuta. Või siis oleneb millestki muust, ei viitsi arvata, vahet pole.
Alla laeb jah tavaliselt täiskiirusel, niipalju kui see "täiskiirus" muidugi võimaldab.

täiendus, mille A.S. kolm päeva hiljem kirjutas:
E: Eile ehk siis paar päeva hiljem installisin uuema VLC (2.2.0) ja probleem kadus, ei tõmble see pilt enam midagi. MPC-HC tõmbleb endiselt.


digipunk kirjutas:
Ju siis on veebilehitseja (mul Firefox) nii tark, et näeb selle asja läbi. Sest mul saab ta ikkagi nad failide kujul kätte.

Asi pole sinu programmide "tarkuses", vaid teenusepakkuja serveri tarkuses. Saad faili ühes tükis kätte küll jah, see pole aga mitte FF teene, server lapib need pisikesed failikesed sinu jaoks ilusasti kokku, üheks suureks. Või siis on tõesti ka üks suur fail lisaks pisikestele? Natukene küll kahtlen, aga võimatu pole.

digipunk kirjutas:
wget-il juba HbbTV user agent olemas.

Mingit "user agenti" ei ole olemas, see on lihtsalt teisele poole saadetav tekstistring (vajadusel võimalik muuta), mille abil netibrauser võimisiganes muu asjandus ennast tutvustab. Enamasti kasutu, samas aga võimaldab teisel pool otsas vastavalt käituda, olenevalt sellest, milline tarkvarajupp saidile pääseda üritab. Sest kui on ikka "android", siis ei pruugi tavaarvuti jaoks mõeldud sisu sobida.

digipunk kirjutas:
-edit- Sattus ette ka HbbTV-d tutvustav video ja seal ütleb Levira esindaja ajakirjaniku küsimuse peale, kas sisutootjatelt parema kvaliteediga saateid pole õnnestunud saada. Ja Levira esindaja vastab, et tõepoolest, osa sisu on järelvaadatav HD-s. Et huvitav, mis saated on HD-s järelvaadatavaks tehtud? On keegi tähele pannud?

ETV peal midagi oli jah 720p, isegi ei mäleta, mis just konkreetselt.
Kas üks neist ei olnud mitte http://etv.err.ee/l/sarjad/nullpunkt? Ja mingid Eurovisiooni (tegelikult küll "Eesti laul") klipid?

digipunk kirjutas:
Firefoxil (kindlasti teistel lehitsejatel ka) on selline add-on nagu "User Agent Switcher" ja sellele tuli lisada HbbTV user agent.

Või siis lihtsalt võib ka about:config alla lisada uue rea: general.useragent.override.



http://www.howtogeek.com/113439/how-to-change-your-browsers-user-agent-without-installing-any-extensions/
http://www.useragentstring.com/
http://www.useragentstring.com/pages/useragentstring.php
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2K
HV kasutaja
H2K

liitunud: 15.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2015 14:26:56 vasta tsitaadiga

Niisama allalaadimiseks toimetab VSO downloader nii etv, kanal2 kui ka tv3play'ga. Failiformaat peaks kõigis olema flv või siis mp4.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus25
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2015




sõnum 12.04.2015 05:01:04 vasta tsitaadiga

Tere!

Kas live linke oleks võimalik saada veel järgmiste telekanalite: TV6, Tallinna TV, AloTV, Seitse.

Tänud ette!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2015 05:23:23 vasta tsitaadiga

Andrus25, http://goo.gl/RFskz3
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2015 08:22:48 vasta tsitaadiga

Alo oli sealt nimekirjast puudu, kuigi selle saaks ka nende kodulehelt.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2015 20:59:49 vasta tsitaadiga

Hei,

Ega juhuslikult ei ole kuskilt nähtav "Viimane võmm" kõik hooajad (ehk keegi huviline on salvestanud)? Soetasin isegi Kanal2 veebiTV aastapileti, kuid neil puudub õigus seal viimast võmmi näidata?!
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digipunk
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2015




sõnum 02.06.2015 23:54:02 vasta tsitaadiga

Suht jaburus kuubis, inimene tahab sisu eest maksta, aga vaadata ikka ei saa. Aga user agent HbbTV-ks (kas veebilehitsejas või VLC-s) ja siis peaks link söödav olema ning sari täiesti nähtav.

http://download.cdn.mind.ee/kanal2vod/k2hq/14/100/00002/0001.mp4
http://download.cdn.mind.ee/kanal2vod/k2hq/14/100/00002/0002.mp4
...
http://download.cdn.mind.ee/kanal2vod/k2hq/14/100/00002/0038.mp4
http://download.cdn.mind.ee/kanal2vod/k2hq/14/100/00002/0039.mp4


Siin eespool oli juttu, kuidas user agent'it muuta:

digipunk kirjutas:
Firefoxil (kindlasti teistel lehitsejatel ka) on selline add-on nagu "User Agent Switcher" ja sellele tuli lisada HbbTV user agent.


A.S. kirjutas:
Või siis lihtsalt võib ka about:config alla lisada uue rea: general.useragent.override.



http://www.howtogeek.com/113439/how-to-change-your-browsers-user-agent-without-installing-any-extensions/
http://www.useragentstring.com/
http://www.useragentstring.com/pages/useragentstring.php



Variant on ka ilma user agent'it muutmata rtmp lingid VLC-le ette sööta (rtmpdump'iga saab ka alla laadida):

rtmp://kanal2-egress.cdn.mind.ee/kanal2vod//k2hq/14/100/00002/0001.mp4:0_1
rtmp://kanal2-egress.cdn.mind.ee/kanal2vod//k2hq/14/100/00002/0002.mp4:0_1
...
rtmp://kanal2-egress.cdn.mind.ee/kanal2vod//k2hq/14/100/00002/0038.mp4:0_1
rtmp://kanal2-egress.cdn.mind.ee/kanal2vod//k2hq/14/100/00002/0039.mp4:0_1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 00:47:40 vasta tsitaadiga

digipunk, respect
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 11:32:38 vasta tsitaadiga

Kas keegi Laula Mu Laulu saate linke on väljakaevand? Tunduvad veidi parema kvaliga kui YT.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 11:36:39 vasta tsitaadiga

spezwend,
Äkki need (26. osa)
rtmp://kanal2-egress.cdn.mind.ee/kanal2vod//k2hq/14/100/00013/0026.mp4:0_1
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 14:28:40 vasta tsitaadiga

-vodafone- kirjutas:
spezwend,
Äkki need (26. osa)
rtmp://kanal2-egress.cdn.mind.ee/kanal2vod//k2hq/14/100/00013/0026.mp4:0_1

thumbs_up.gif beer_yum.gif

e.

Kas need on ka nüüd jupitatud? Mul rtmpdump tõmbab ainult 1,3%.

rtmpdump.exe -r "rtmp://kanal2-egress.cdn.mind.ee/kanal2vod/" -y "k2hq/14/100/00013/0026.mp4:0_1" -o test1.mp4
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 19:20:33 vasta tsitaadiga

Ei ole jupitatud -R (--realtime) või -v (--live) võti on rea pealt puudu, seega üritatakse lubatust kiiremini sikutada, see põhjustabki probleeme.

Või tähendab, juppidest (10...20 sekundit) koosnevad tegelikult kõik striimid (ka live striimid), see pole aga mingiks probleemiks.
 


viimati muutis A.S. 03.06.2015 19:21:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2015 19:21:38 vasta tsitaadiga

Mainiks ära, et loodi just eraldi Striimi teema - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8661017#8661017
Võiks sinna avalehele koondada ära igasugused õpetused jms.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2015 12:10:27 vasta tsitaadiga

eraldi flash jms. videote allalaadimise teema võiks ka olla, nats OT siia panna, ent kuidas saaks seda http://tvone.tv/21120/unsung-full-episode-dj-quik/ kätte ?
proovisin kaht erinevat chrome extensionit ka, ent need ei toimi...

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2015 12:21:01 vasta tsitaadiga

Mõtled rtmp://cp167609.edgefcs.net:1935/ondemand/mp4:video/TV_One_VMS/407/686/unsung_ep808_fullep_H264_640K_HD.mp4 vä?
Vot ei oska aidata, pead ilmselt veel katsetama.

Ja keegi ei keela sul uut teemat teha.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2015 12:25:17 vasta tsitaadiga

A.S., aitäh. kuidas lingi kätte said? seda mõtlesin just ka...

uue teema suhtes.. mingismõttes võiks sellesama teema ehk ümber nimetada, siin palju muude asjade laadimisest ka räägitud.. icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2015 12:43:14 vasta tsitaadiga

Ma ei viitsi igasugu sado-maso värgiga tegeleda ja kui just HTTPS pole, siis olen kasutanud https://www.wireshark.org/ asjandust. Suvaline huvipakkuv asi on võimalik imelihtsalt välja filtreerida.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mereoinas
HV vaatleja

liitunud: 26.07.2015




sõnum 26.07.2015 14:21:23 vasta tsitaadiga

Tahtsin paari OPi osa ETV-st alla laadida ja tegin sellise Pythoni skripti. Testisin ainult Linuxis ja OPi saadetega, aga võibolla on kellelegi kasulik:

Salvestada see faili "etvdownloader.py"

#!/usr/bin/python3
"""Quick and dirty program for downloading ETV video files.

You provide the video page url and the program saves the results
to a .ts file using the name of the stream.
Works only with Python3.x

Usage example:
$ ./etvdownloader.py http://etv.err.ee/v/kultuurisaated/op/saated/cf6d7e18-5e79-45b5-89b3-455573856551

License: public domain
"""

import pycurl
import re
import sys

from io import BytesIO
from pprint import pprint


pattern = re.compile('file=(?P<name>.*?).mp4', re.U | re.M)
playlist_template='http://media.err.ee:80/etvsaated//amlst:{0}/playlist.m3u8'
chunklist_template='http://media.err.ee:80/etvsaated//amlst:{0}/{1}'
user_agent = 'Apple-iPhone2C1/801.293'


def load_page_contents(url):
    buffer = BytesIO()
    c = pycurl.Curl()
    c.setopt(c.URL, url)
    c.setopt(c.WRITEFUNCTION, buffer.write)
    c.setopt(c.USERAGENT, user_agent)
    c.perform()
    c.close()

    return buffer.getvalue()


def load_page_html(url):
    return load_page_contents(url).decode('utf-8')


def get_stream_name(url):
    html = load_page_html(url)
    for mo in pattern.finditer(html):
        return mo.group('name')


def get_chunklist_url(stream_name):
    toplevel_url = playlist_template.format(stream_name)
    html = load_page_html(toplevel_url)
    for line in reversed(html.splitlines()):
        line = line.strip()
        if line.endswith('.m3u8'):
            return chunklist_template.format(stream_name, line)


def get_chunklist(stream_name):
    url = get_chunklist_url(stream_name)
    html = load_page_html(url)
    chunklist = []
    for line in html.splitlines():
        line = line.strip()
        if line.endswith('.ts'):
            chunk_url = chunklist_template.format(stream_name, line)
            chunklist.append(chunk_url)
    return chunklist


def download(url):
    stream_name = get_stream_name(url)
    chunk_urls = get_chunklist(stream_name)
    fnm = stream_name + '.ts'
    print ('Opening <{0}> for output!'.format(fnm))
    with open(fnm, 'wb') as videofile:
        for url in chunk_urls:
            print ('Downloading chunk <{0}>'.format(url))
            sys.stdout.flush()
            data = load_page_contents(url)
            videofile.write(data)
    print ('Done!')

   
if __name__ == '__main__':
    import argparse
    parser = argparse.ArgumentParser(description='Download ETV video files to disk')
    parser.add_argument('url', type=str, help='The URL of video')
    args = parser.parse_args()
   
    if args.url:
        download(args.url)



Käivitamise näide:

/projects/etv$ ./etvdownloader.py http://etv.err.ee/v/kultuurisaated/op/saated/cfbfdc5a-7ed7-489b-ac5b-bdfb892f132d
Opening <2015-000966-0530_OP_SUB-EST.ts> for output!
Downloading chunk <http://media.err.ee:80/etvsaated//amlst:2015-000966-0530_OP_SUB-EST/media_w682583094_b1128000_0.ts>
Downloading chunk <http://media.err.ee:80/etvsaated//amlst:2015-000966-0530_OP_SUB-EST/media_w682583094_b1128000_1.ts>
Downloading chunk <http://media.err.ee:80/etvsaated//amlst:2015-000966-0530_OP_SUB-EST/media_w682583094_b1128000_2.ts>
Downloading chunk <http://media.err.ee:80/etvsaated//amlst:2015-000966-0530_OP_SUB-EST/media_w682583094_b1128000_3.ts>
... jne kuni valmis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2015 23:23:40 vasta tsitaadiga

Kuidas saada ETV arhiivist ENSV osad kätte?
Vanasti sai kasutatud RTMPDumpHelperit aga see ei paista enam töötavat sellel lehel...
EDIT: VSO Downloader töötab kenasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zipelgas
HV kasutaja
zipelgas

liitunud: 07.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2015 21:53:03 vasta tsitaadiga

psydeblo kirjutas:
EDIT: VSO Downloader töötab kenasti thumbs_up.gif

Mulle igatahes näitab hetkel Protocol not yet supported
VSO 4.2.3.0. Igasugused vihjed lahenduse kohta on teretulnud:)

_________________
Overkill is just about enough!
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2015 03:26:59 vasta tsitaadiga

On keegi selle kätte saanud? http://etv.err.ee/v/e054d63c-97cb-4f61-9545-b3ec684ec3e7
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2015 09:08:55 vasta tsitaadiga

Eks see striim selline on, VLC mängib: rtmp://media.err.ee/gb/mp4:2015-003341-0001_Mustad_lesed
Nii saaks, aga tuleb vigaselt (VLC kusjuures otselingiga mängib), nagu viimasel ajal kombeks: http://media.err.ee:81/gb/2015-003341-0001_Mustad_lesed.mp4
Aeglaselt tuleks korralikult, aga see on...    aeglane: rtmpdump -R -r rtmp://media.err.ee/gb/mp4:2015-003341-0001_Mustad_lesed -o "Mustad lesed.mp4"

Oled enda probleemiga kahjuks üksi.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2015 09:14:49 vasta tsitaadiga

K3891, VSO Downloader 4.4.0.4 hakkas küll kohe tõmbama...
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  ETV arhiiv: kuidas alla laadida? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.