|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
16.09.2014 15:47:01
|
|
|
| Kas seal mustas CMD aknas näha ka on, miks lõpetab?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
16.09.2014 16:48:08
|
|
|
Vaata enda pandud pilti => rtmpdump: unknown option -- R
Miks nii vana programmi versiooni kasutad, mitte 2.4?
http://rtmpdump.mplayerhq.hu/
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
16.09.2014 17:51:02
|
|
|
Ma ei tea kuidas ma selle vana versiooni sain.
Uuega töötab, tänud
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
21.09.2014 23:33:23
|
|
|
Täpselt sama valemiga, hakkas endalegi see film huvi pakkuma
rtmpdump -R -r rtmp://media.err.ee:80/gb/ -y mp4:2011-021471-0001_Nahtamatu_soda(SUB-EST).mp4 -o 2011-021471-0001_Nahtamatu_soda(SUB-EST).mp4
piraadist tundub parema versiooni saama aga sihid vist eesti tiitreid?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
21.09.2014 23:55:03
|
|
|
artur-, tiitrid oleks mõnus ja, üldise mugavuse huvides; endal ok.
a trmpdump st. tuleb hakata juppe võtma vist ju vä? tahaks ühte konkreetset.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
09.10.2014 20:08:01
|
|
|
StreamTransport näitab mulle nii ja hakkab ka kiskuma, aga kuidas ma saaks lingi, mida otse VLC-ga vaadata?
Videoks siis http://kanal2.ee/pluss/video/?id=22684
Download: Thread created.
Download: URL: rtmp://egress.cdn.mind.ee/kanal2vod/k2hq/14/100/00059/0002.mp4:0_0.
Download: File name changed to "\download\Radar (7.10.2014 2030) - _1.flv".
Download: Create file "\download\Radar (7.10.2014 2030) - _1.flv" succeeded. |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
09.10.2014 20:35:04
|
|
|
rtmpdump.exe -r "rtmp://egress.cdn.mind.ee/kanal2vod/" -y "k2hq/14/100/00059/0002.mp4:0_0" | "C:\Program Files\VLC player\vlc.exe" -
Niimoodi saaks, aga sa ei mõelnud vist päris seda.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
10.10.2014 23:11:22
|
|
|
A.S., mitte päris
_________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled" |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
29.12.2014 17:06:14
|
|
|
| tv3playst on kellelgi õnnestunud video alla laadida?
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
29.12.2014 17:50:24
|
|
|
| Ja kas on mingi teadaolev põhjus, miks see ei peaks õnnestuma?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
29.12.2014 19:45:01
|
|
|
| A.S., jaga palun varianti kuidas see õnnestub.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
29.12.2014 21:12:06
|
|
|
Ega mul endal pole huvi sealt üldse midagi alla laadida, aga mina laisa inimesena kasutaksin Wireshark abi.
Tahad näiteks alla laadida http://www.tv3play.ee/sisu/kutsuge-cobra-11/405423
Wireshark logima, sobilikul ajal jälle seisma.
Siis filtrisse: frame contains tcUrl või frame contains rtmp:
Saad kätte rtmp serveri.
rtmp://mtg.babahh.com:1935/mtg
Siis filtrisse: frame contains mp4:
Saad kätte faili nime ja asukoha.
mp4:tv3/cobra11/season12/444838.mp4
Üritad seda leitud infot nüüd kuidagimoodi kokku sobitada.
rtmpdump -R -r "rtmp://mtg.babahh.com:1935/mtg" -y "mp4:tv3/cobra11/season12/444838.mp4" -o 444838.mp4
Subtiitrid otsid üles iseseisvalt, annan vaid väikese vihje...
http://mtg.babahh.com/tv3/cobra11/season12/444838.xml
http://www.nikse.dk/subtitleedit/
Ega pole jah väga mugav, eriti kui plaanis massiliselt alla laadida, aga igasugu sellesuunalisi programmikesi on ju samuti saadaval. Neid on lausa nagu kirjusid koeri, paraku ise ei kasuta, soovitada ei oska.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
15.01.2015 16:06:45
|
|
|
| Suure tõenäosusega tuleb vaatamiseks siiski sisse logida, seega striimi lingist on oletatavasti üksi vähe. Aga pane siia sisselogimise andmed ja siis ehk keegi viitsib järele vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
15.01.2015 16:42:08
|
|
|
A.S., kanal2 kasutajanimi on hinnavaatlus@gmail.com ja parool foorum
_________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled" |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
15.01.2015 18:15:47
|
|
|
TV3 http://www.tv3.ee/live kasutajanimi on hinnavaatlus@gmail.com ja parool foorum
_________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled" |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
15.01.2015 18:57:42
|
|
|
A.S. suured tänud! 
_________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled" |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
18.01.2015 17:23:41
|
|
|
| K3891 kirjutas: |
StreamTransport näitab mulle nii ja hakkab ka kiskuma, aga kuidas ma saaks lingi, mida otse VLC-ga vaadata?
Videoks siis http://kanal2.ee/pluss/video/?id=22684
Download: Thread created.
Download: URL: rtmp://egress.cdn.mind.ee/kanal2vod/k2hq/14/100/00059/0002.mp4:0_0.
Download: File name changed to "\download\Radar (7.10.2014 2030) - _1.flv".
Download: Create file "\download\Radar (7.10.2014 2030) - _1.flv" succeeded. |
|
Vana ja ammuunustatud teema jätkuks.
Vahepeal tuli meile siia HbbTV ja sellega seoses tekkis kohalike kanalite salvestustele veidikene vabam ligipääs (HTTP kaudu). Vähemalt momendil toimib, TV3 aadress näeb küll natukene naljakas välja.
Konkreetne otsitav link näeks välja umbes nii (iseküsimus, kas suvalises pärapõrgus olles ligi lastakse): http://download.cdn.mind.ee/kanal2vod/k2hq/14/100/00059/0002.mp4
Puhver tuleks küll veidikene suuremaks keerata, muidu võib esineda katkestusi.
See 10s on natukene ülepingutatud väärtus, lihtsalt näiteks toodud.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
digipunk
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2015
|
22.03.2015 08:37:36
|
|
|
Huvitav, kuidas selle otselingiga Kanal2 puhul asi lahendatud on. Võtsin ka siis prooviks selle nädala Radari: http://kanal2.ee/vaatasaateid/Radar?videoid=25218. Ja saate XML-ist sain vastava rea:
| <streamItem streamName="k2hq/14/100/00059/0022.mp4:0_1" bitrate="1300" width="720" height="576"/> |
Otselink mp4-jale on seega:
http://download.cdn.mind.ee/kanal2vod/k2hq/14/100/00059/0022.mp4
või
http://download.cdn.mind.ee/kanal2vod/k2hq/14/100/00059/0022.mp4:0_1
No probleem on selles, et kumbki ei lähe VLC-s tööle nii otse network striimina (koos puhvriga) kui ka lihtsalt alla laadides. Samas kui vaadata MediaInfoga mõlema faili infot, siis need saab ilusti kätte:
0022.mp4
Spoiler 
Format : MPEG-4
Format profile : Base Media / Version 2
Codec ID : mp42
File size : 211 MiB
Duration : 39mn 20s
Overall bit rate mode : Variable
Overall bit rate : 752 Kbps
Encoded date : UTC 2014-06-09 20:27:31
Tagged date : UTC 2014-06-09 20:27:31
Video
ID : 1
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : Main@L3.0
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, ReFrames : 4 frames
Codec ID : avc1
Codec ID/Info : Advanced Video Coding
Duration : 39mn 20s
Bit rate mode : Variable
Bit rate : 26.0 Gbps
Maximum bit rate : 838 Kbps
Width : 640 pixels
Height : 360 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate mode : Constant
Frame rate : 25.000 fps
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 4521.031
Stream size : 6.99 TiB
Language : English
Encoded date : UTC 2014-06-09 20:27:31
Tagged date : UTC 2014-06-09 20:27:31
Color range : Limited
|
0022.mp4:0_1
Spoiler 
Format : MPEG-4
Format profile : Base Media / Version 2
Codec ID : mp42
File size : 192 MiB
Duration : 28mn 21s
Overall bit rate mode : Variable
Overall bit rate : 944 Kbps
Encoded date : UTC 2015-02-27 11:29:46
Tagged date : UTC 2015-02-27 11:29:46
Video
ID : 1
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : Main@L3.0
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, ReFrames : 4 frames
Codec ID : avc1
Codec ID/Info : Advanced Video Coding
Duration : 28mn 21s
Bit rate mode : Variable
Bit rate : 87.2 Gbps
Maximum bit rate : 1 200 Kbps
Width : 720 pixels
Height : 404 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate mode : Constant
Frame rate : 25.000 fps
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 11989.779
Stream size : 16.9 TiB
Language : English
Encoded date : UTC 2015-02-27 11:29:46
Tagged date : UTC 2015-02-27 11:29:46
Color range : Limited |
Samas ajaliselt pole kumbki Radari lähedalgi. Radari pikkus on ~42 min, need näitavad 39min ja 28min. ffmpeg hakkab üldse mõlema videoga karjuma, stiilis:
Spoiler 
[mov,mp4,m4a,3gp,3g2,mj2 @ 02096ae0] Could not find codec parameters for stream
0 (Video: h264 (avc1 / 0x31637661), 640x360): unspecified pixel format
Consider increasing the value for the 'analyzeduration' and 'probesize' options
0022.mp4: could not find codec parameters |
Leidsin mingi venelase poolt kirjutatud corrupted mp4-jade parandamiseks mõeldud tööriista (https://stackoverflow.com/a/25736450). Kui sellega mõlemad failid ära parandada ja saada nii video kui audio striim eraldi, siis on näha, et esimese faili puhul on tegemist seriaaliga "Hotell Grand" (vist?) ja teise faili puhul on "Kuldvillak". Samas selle repair tooliga tehtud video ja audio striim tekivad ka vigased - audio justkui on kiirkerimise peal ja video nagu "läägiks".
Et huvitav, miks küll Kanal2 poolt selline lahendus. Nojah, loogiline, et nad ei taha sisule nii lihtsat ligipääsu võimaldada, ja mingi blokk vms on peale pandud. Aga väga kummaline tehniline lahendus tundub. Eks moodusi, kuidas sisu kätte saab on hulgi - rtmpdump, streamtransport, minuTV, DVD salvestaja, IPTV salvestamine (VLC, ffmpeg, vms), dvb-t salvestamine, ekraani salvestamine (screen capture), jne. See, et ma siin "võimlen", on lihtsalt oma huvist.
Aga äkki keegi asjatundja oskab kommenteerida. Et miks otselingilt alla laadides mingit jaburust hoopis saab. Mingid krüptod, blokeerijad, segajad kuskil vahele topitud?
digipunk
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
22.03.2015 15:31:24
|
|
|
Kusjuures mõnda aega tagasi oleks veel nii saanud, nii alla laadida kui VLC kaudu otse vaadata, nüüd tuleb fail igal laadimiskorral erineva pikkuse ja sisuga (võrdle baithaaval). Telerist paraku näeb sellesama lingi kaudu endiselt hästi, ju siis mingi kaitse moodi asjandus on sinna juurutatud, et siis üritatakse kliendi poolset seadet/tarkvara tuvastada võimisiganes. Milles probleem ja kui kuidagi ei saa, kas siis kuidagi ikka saab, sellesse pole viitsinud süveneda. Kasutan järelevaatamist niivõrd minimaalselt, et rtmp sobib täiesti.
http://kanal2.ee/pluss/video/?id=25218
http://kanal2.ee/video/playerPlaylistApi?id=25218
Mõtlen siis sealt saadavt linki:
rtmp://kanal2-egress.cdn.mind.ee/kanal2vod//k2hq/14/100/00059/0022.mp4:0_1
Topelt kaldkriips seal lingis pole näpukas, vaid soovituslik element.
ETV korral käib asi nii:
Pärislink: http://etv.err.ee/v/meelelahutus/eesti_mang/saated/729d114e-d974-4ee2-9399-9e0f7cb88ef3
Töödeldud: http://hbbtv.levira.ee/hbbtv/vod_err/getVideo.php?id=729d114e-d974-4ee2-9399-9e0f7cb88ef3
Sealt sees saab: http://media.err.ee:81/etvsaated/2014-002932-0028_Eesti_mang.mp4
Kusjuures VLC ka seda ei soovi normaalselt otse mängida, vähemalt mitte mõistliku suurusega puhvri korral, tuleb puhvrit ikka mõnuga peale keerata.
RTMP oleks siis: rtmp://media.err.ee:80/etvsaated/2014-002932-0028_Eesti_mang.mp4
TV3 korral:
Pärislink: http://www.tv3play.ee/sisu/kallis-sa-oled-kosunud/553909
Töödeldud: http://playapi.mtgx.tv/v3/videos/stream/553909
v3 asemel võib olla ka v1 või v2.
Sealt seest saab: rtmp://mtg.babahh.com:1935/mtg/mp4:tv3/kaalulonrohkem/kallissaoledkosunud/10072269/10072269.mp4
ja http://mtg.babahh.com:1935/mtg/_definst_/smil:tv3/kaalulonrohkem/kallissaoledkosunud/10072269/10072269.smil/playlist.m3u8
Alternatiivne võimalus on: http://xg5tbqm52h1pot9.babahhcdn.com/kaalulonrohkem/kallissaoledkosunud/10072269/10072269.mp4
Seda viimast mängib VLC juba piisavalt pisikese (10000) puhvriga.
P.S. Muideks, need kõik, mis videofailide moodi välja näevad (0022.mp4, 2014-002932-0028_Eesti_mang.mp4 jne.) ei ole mitte failid, vaid kaustad või viited kaustadele, kus sees asub palju imepisikesi (10...20 sekundit) failikesi, salvestiste jupid. Samasugustest jupikestest koosneb ka otsestriim.
http://media.err.ee:80/etvsaated/2014-002932-0028_Eesti_mang.mp4/playlist.m3u8
http://media.err.ee:80/etvsaated/2014-002932-0028_Eesti_mang.mp4/chunklist_w899939047.m3u8
Ja selle viimase sees on juba failide nimekiri, koos pikkustega sekundites.
http://media.err.ee:80/etvsaated/2014-002932-0028_Eesti_mang.mp4/media_w899939047_0.ts
...
http://media.err.ee:80/etvsaated/2014-002932-0028_Eesti_mang.mp4/media_w899939047_156.ts
E:
Kontrollisin, peab jah Kanal2 korral HbbTV siinpool otsas olema.
wget --user-agent=HbbTV http://download.cdn.mind.ee/kanal2vod/k2hq/14/100/00059/0022.mp4
...ja tuleb. Tõsi küll, kiirus pole kohati päris see, mis vaja.
Krdi koomikud sellised, pole nüüd inimestel midagi targemat teha.
Suvalise brauseri jaoks leidub ilmselt samuti mõni "user agent switcher" vms, peab vaid viitsima otsida.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
digipunk
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2015
|
22.03.2015 17:46:59
|
|
|
Müstika, mul pole mingit puhvrit vaja määrata. See vaikimisi 1000 ms, mis VLC ise on määranud, sobis küll. Ja alla laadida saab ka selle faili täiskiirusega, nii palju kui torust tuleb. Ja alla laetud mp4 fail mängib ilusti VLC-s.
Sellega samamoodi, minul pole mingi puhver vajalik. Millest see oleneb, kui mõnel on vaja puhver panna ja mõnel mitte? Alla laeb samuti täiskiirusega ja VLC-l pole selle mp4 mängimisega probleeme.
Ju siis on veebilehitseja (mul Firefox) nii tark, et näeb selle asja läbi. Sest mul saab ta ikkagi nad failide kujul kätte. Täiskiirusega tõmbab ja VLC mängib mp4 korralikult. Enamasti need "playlist.m3u8" variandid on vist tehtud juhul, kui soovitakse mingit mobiilset striimi kuvada, aga ilma Flashita. Siis tehaksegi m3u8 ja seal sees viited hunnik .ts-idele.
| A.S. kirjutas: |
E:
Kontrollisin, peab jah Kanal2 korral HbbTV siinpool otsas olema.
wget --user-agent=HbbTV http://download.cdn.mind.ee/kanal2vod/k2hq/14/100/00059/0022.mp4
...ja tuleb. Tõsi küll, kiirus pole kohati päris see, mis vaja.
Suvalise brauseri jaoks leidub ilmselt samuti mõni "user agent switcher" vms, peab vaid viitsima otsida.
|
Jah, Kanal2 puhul on märksõnaks user agent - nemad siis veidike rohkem vaeva näinud, kui kaks eelnevat. Et neil siis omaltpoolt ongi määratud mingi seadmetuvastus. Seda ma teada tahtsingi, oleks võinud selle peale isegi tulla.
Tuled tavalise arvuti user agent'iga, siis saad lingilt mingit BS-i, muudad user agent'i ära ja saad korraliku mp4-ja. Firefoxil (kindlasti teistel lehitsejatel ka) on selline add-on nagu "User Agent Switcher" ja sellele tuli lisada HbbTV user agent. Ma võtsin siit valikutest rea:
| (Linux armv7l ; U; HbbTV/1.1.1 (; TOSHIBA; 32SL863; 19.2.39.208; 3; ) ; ToshibaTP/1.1.1 () ; en) |
Ja kui selle user agentiga külastada siis kasvõi siin näites toodud "Radari" näitelinki, siis tuleb samamoodi nii palju kui torust tuleb (4,6 MB/s) ja failisuurus 389 MB ning töötav mp4 (tavalise user agentiga sain mingi lambise faili (174 MB), nagu ma juba mainisin). Naljakas on see, et kui user agentite vahel vahetada, siis saab erinevad failisuurused, ehk seega ka erinevad failid. Nt iPhone'i user agentiga tuleb mingi 348 MB fail, pärast refreshi 115 MB, siis 211 MB - nende kolme vahel ketrabki.
Nagu A.S.-i näitest ilmneb, siis wget-iga pole vaja mingite user agent'ite lisamisega võimelda. wget-il juba HbbTV user agent olemas.
-edit- Sattus ette ka HbbTV-d tutvustav video ja seal ütleb Levira esindaja ajakirjaniku küsimuse peale, kas sisutootjatelt parema kvaliteediga saateid pole õnnestunud saada. Ja Levira esindaja vastab, et tõepoolest, osa sisu on järelvaadatav HD-s. Et huvitav, mis saated on HD-s järelvaadatavaks tehtud? On keegi tähele pannud?
viimati muutis digipunk 22.03.2015 19:58:11, muudetud 3 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
26.03.2015 14:49:00
|
|
|
| digipunk kirjutas: |
| Sellega samamoodi, minul pole mingi puhver vajalik. Millest see oleneb, kui mõnel on vaja puhver panna ja mõnel mitte? |
Võib olla, et oleneb neti kiirusest. Minul on Elioni 5/1 ADSL ja rohkemat siinkandis ei pakuta. Või siis oleneb millestki muust, ei viitsi arvata, vahet pole.
Alla laeb jah tavaliselt täiskiirusel, niipalju kui see "täiskiirus" muidugi võimaldab.
| täiendus, mille A.S. kolm päeva hiljem kirjutas: |
| E: Eile ehk siis paar päeva hiljem installisin uuema VLC (2.2.0) ja probleem kadus, ei tõmble see pilt enam midagi. MPC-HC tõmbleb endiselt. |
| digipunk kirjutas: |
| Ju siis on veebilehitseja (mul Firefox) nii tark, et näeb selle asja läbi. Sest mul saab ta ikkagi nad failide kujul kätte. |
Asi pole sinu programmide "tarkuses", vaid teenusepakkuja serveri tarkuses. Saad faili ühes tükis kätte küll jah, see pole aga mitte FF teene, server lapib need pisikesed failikesed sinu jaoks ilusasti kokku, üheks suureks. Või siis on tõesti ka üks suur fail lisaks pisikestele? Natukene küll kahtlen, aga võimatu pole.
| digipunk kirjutas: |
| wget-il juba HbbTV user agent olemas. |
Mingit "user agenti" ei ole olemas, see on lihtsalt teisele poole saadetav tekstistring (vajadusel võimalik muuta), mille abil netibrauser võimisiganes muu asjandus ennast tutvustab. Enamasti kasutu, samas aga võimaldab teisel pool otsas vastavalt käituda, olenevalt sellest, milline tarkvarajupp saidile pääseda üritab. Sest kui on ikka "android", siis ei pruugi tavaarvuti jaoks mõeldud sisu sobida.
| digipunk kirjutas: |
| -edit- Sattus ette ka HbbTV-d tutvustav video ja seal ütleb Levira esindaja ajakirjaniku küsimuse peale, kas sisutootjatelt parema kvaliteediga saateid pole õnnestunud saada. Ja Levira esindaja vastab, et tõepoolest, osa sisu on järelvaadatav HD-s. Et huvitav, mis saated on HD-s järelvaadatavaks tehtud? On keegi tähele pannud? |
ETV peal midagi oli jah 720p, isegi ei mäleta, mis just konkreetselt.
Kas üks neist ei olnud mitte http://etv.err.ee/l/sarjad/nullpunkt? Ja mingid Eurovisiooni (tegelikult küll "Eesti laul") klipid?
| digipunk kirjutas: |
| Firefoxil (kindlasti teistel lehitsejatel ka) on selline add-on nagu "User Agent Switcher" ja sellele tuli lisada HbbTV user agent. |
Või siis lihtsalt võib ka about:config alla lisada uue rea: general.useragent.override.
http://www.howtogeek.com/113439/how-to-change-your-browsers-user-agent-without-installing-any-extensions/
http://www.useragentstring.com/
http://www.useragentstring.com/pages/useragentstring.php
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H2K
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2012
|
27.03.2015 14:26:56
|
|
|
| Niisama allalaadimiseks toimetab VSO downloader nii etv, kanal2 kui ka tv3play'ga. Failiformaat peaks kõigis olema flv või siis mp4.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus25
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2015
|
12.04.2015 05:01:04
|
|
|
Tere!
Kas live linke oleks võimalik saada veel järgmiste telekanalite: TV6, Tallinna TV, AloTV, Seitse.
Tänud ette!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
12.04.2015 05:23:23
|
|
|
Andrus25, http://goo.gl/RFskz3
_________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled" |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
12.04.2015 08:22:48
|
|
|
Alo oli sealt nimekirjast puudu, kuigi selle saaks ka nende kodulehelt.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
02.06.2015 20:59:49
|
|
|
Hei,
Ega juhuslikult ei ole kuskilt nähtav "Viimane võmm" kõik hooajad (ehk keegi huviline on salvestanud)? Soetasin isegi Kanal2 veebiTV aastapileti, kuid neil puudub õigus seal viimast võmmi näidata?!
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
digipunk
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2015
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
03.06.2015 11:32:38
|
|
|
| Kas keegi Laula Mu Laulu saate linke on väljakaevand? Tunduvad veidi parema kvaliga kui YT.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
03.06.2015 14:28:40
|
|
|
e.
Kas need on ka nüüd jupitatud? Mul rtmpdump tõmbab ainult 1,3%.
| rtmpdump.exe -r "rtmp://kanal2-egress.cdn.mind.ee/kanal2vod/" -y "k2hq/14/100/00013/0026.mp4:0_1" -o test1.mp4 |
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
03.06.2015 19:20:33
|
|
|
Ei ole jupitatud -R (--realtime) või -v (--live) võti on rea pealt puudu, seega üritatakse lubatust kiiremini sikutada, see põhjustabki probleeme.
Või tähendab, juppidest (10...20 sekundit) koosnevad tegelikult kõik striimid (ka live striimid), see pole aga mingiks probleemiks.
viimati muutis A.S. 03.06.2015 19:21:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
27.06.2015 12:10:27
|
|
|
eraldi flash jms. videote allalaadimise teema võiks ka olla, nats OT siia panna, ent kuidas saaks seda http://tvone.tv/21120/unsung-full-episode-dj-quik/ kätte ?
proovisin kaht erinevat chrome extensionit ka, ent need ei toimi...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
27.06.2015 12:25:17
|
|
|
A.S., aitäh. kuidas lingi kätte said? seda mõtlesin just ka...
uue teema suhtes.. mingismõttes võiks sellesama teema ehk ümber nimetada, siin palju muude asjade laadimisest ka räägitud..
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
27.06.2015 12:43:14
|
|
|
| Ma ei viitsi igasugu sado-maso värgiga tegeleda ja kui just HTTPS pole, siis olen kasutanud https://www.wireshark.org/ asjandust. Suvaline huvipakkuv asi on võimalik imelihtsalt välja filtreerida.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mereoinas
HV vaatleja
liitunud: 26.07.2015
|
26.07.2015 14:21:23
|
|
|
Tahtsin paari OPi osa ETV-st alla laadida ja tegin sellise Pythoni skripti. Testisin ainult Linuxis ja OPi saadetega, aga võibolla on kellelegi kasulik:
Salvestada see faili "etvdownloader.py"
#!/usr/bin/python3
"""Quick and dirty program for downloading ETV video files.
You provide the video page url and the program saves the results
to a .ts file using the name of the stream.
Works only with Python3.x
Usage example:
$ ./etvdownloader.py http://etv.err.ee/v/kultuurisaated/op/saated/cf6d7e18-5e79-45b5-89b3-455573856551
License: public domain
"""
import pycurl
import re
import sys
from io import BytesIO
from pprint import pprint
pattern = re.compile('file=(?P<name>.*?).mp4', re.U | re.M)
playlist_template='http://media.err.ee:80/etvsaated//amlst:{0}/playlist.m3u8'
chunklist_template='http://media.err.ee:80/etvsaated//amlst:{0}/{1}'
user_agent = 'Apple-iPhone2C1/801.293'
def load_page_contents(url):
buffer = BytesIO()
c = pycurl.Curl()
c.setopt(c.URL, url)
c.setopt(c.WRITEFUNCTION, buffer.write)
c.setopt(c.USERAGENT, user_agent)
c.perform()
c.close()
return buffer.getvalue()
def load_page_html(url):
return load_page_contents(url).decode('utf-8')
def get_stream_name(url):
html = load_page_html(url)
for mo in pattern.finditer(html):
return mo.group('name')
def get_chunklist_url(stream_name):
toplevel_url = playlist_template.format(stream_name)
html = load_page_html(toplevel_url)
for line in reversed(html.splitlines()):
line = line.strip()
if line.endswith('.m3u8'):
return chunklist_template.format(stream_name, line)
def get_chunklist(stream_name):
url = get_chunklist_url(stream_name)
html = load_page_html(url)
chunklist = []
for line in html.splitlines():
line = line.strip()
if line.endswith('.ts'):
chunk_url = chunklist_template.format(stream_name, line)
chunklist.append(chunk_url)
return chunklist
def download(url):
stream_name = get_stream_name(url)
chunk_urls = get_chunklist(stream_name)
fnm = stream_name + '.ts'
print ('Opening <{0}> for output!'.format(fnm))
with open(fnm, 'wb') as videofile:
for url in chunk_urls:
print ('Downloading chunk <{0}>'.format(url))
sys.stdout.flush()
data = load_page_contents(url)
videofile.write(data)
print ('Done!')
if __name__ == '__main__':
import argparse
parser = argparse.ArgumentParser(description='Download ETV video files to disk')
parser.add_argument('url', type=str, help='The URL of video')
args = parser.parse_args()
if args.url:
download(args.url)
|
Käivitamise näide:
/projects/etv$ ./etvdownloader.py http://etv.err.ee/v/kultuurisaated/op/saated/cfbfdc5a-7ed7-489b-ac5b-bdfb892f132d
Opening <2015-000966-0530_OP_SUB-EST.ts> for output!
Downloading chunk <http://media.err.ee:80/etvsaated//amlst:2015-000966-0530_OP_SUB-EST/media_w682583094_b1128000_0.ts>
Downloading chunk <http://media.err.ee:80/etvsaated//amlst:2015-000966-0530_OP_SUB-EST/media_w682583094_b1128000_1.ts>
Downloading chunk <http://media.err.ee:80/etvsaated//amlst:2015-000966-0530_OP_SUB-EST/media_w682583094_b1128000_2.ts>
Downloading chunk <http://media.err.ee:80/etvsaated//amlst:2015-000966-0530_OP_SUB-EST/media_w682583094_b1128000_3.ts>
... jne kuni valmis |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
30.07.2015 23:23:40
|
|
|
Kuidas saada ETV arhiivist ENSV osad kätte?
Vanasti sai kasutatud RTMPDumpHelperit aga see ei paista enam töötavat sellel lehel...
EDIT: VSO Downloader töötab kenasti
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zipelgas
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2002
|
03.08.2015 21:53:03
|
|
|
| psydeblo kirjutas: |
EDIT: VSO Downloader töötab kenasti  |
Mulle igatahes näitab hetkel Protocol not yet supported
VSO 4.2.3.0. Igasugused vihjed lahenduse kohta on teretulnud:)
_________________ Overkill is just about enough! |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
13.09.2015 09:14:49
|
|
|
| K3891, VSO Downloader 4.4.0.4 hakkas küll kohe tõmbama...
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|