Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 116, 117, 118  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2014 15:03:46 vasta tsitaadiga

Siis on koht ilmselt õige. Ja teleris DHCP klient töötab ehk siis teler IP jms. peaks saama automaatselt? Proovid äkki käsitsi seadistada. Kui teleril selline võimalus muidugi eksisteerib.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 18.12.2014 16:32:36 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
http://www.opennicproject.org/configure-your-dns/how-to-change-dns-servers-in-windows-7/ säti selle järgi dns server, peaks asi paranema.

Peaks olema õiged ipd
IP 194.126.97.30
IP 194.126.101.34

Lasi ainult IPv4 alla lisada, IPv6 ei lubanud. Igatahes tundub, et asi on töötab. Netilehed on kiiremad ja pääseb sinna, kuhu enne ei pääsenud. Näiteks see sama link, mis sa andsid, seda ei avanud. Peale seadete muutmist saan ma sinna lehele.
Tänud! Loodan, et asi hakkab toimima.
Äkki saab homme veel puhkuseaeg kaua magada, muidu naine ajab üles, et FB ei tööta. icon_biggrin.gif

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2014 16:53:39 vasta tsitaadiga

IPV6 alla ei saagi IPV4 aadress sobida!
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vindi
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2003




sõnum 24.12.2014 14:10:18 vasta tsitaadiga

Vast leian siit foorumist vastuse oma küsimusele...

Otsustasin ka lõpuks uue teleka hankida, vanast kineskoobist sai kõrini.
Samsungi smart mingisugune sai siis võetud.

Kodus olid mul olemas Elionilt ca 6 aastat tagasi saadud valge Thompsoni ruuter ja Amino digibox.
Jätsin siis suure hurraaga digiboxi kõrvale ja tõmbasin võrgujuhtme telekale taha, kõik näis töötavat.
Elioni äppi sain ka kätte, kuid käima see ei läinud, ees oli üksnes palve restartida ruuterit või helistada helpdeski.

Helpdesk tükk aega mõtles milles asi, kuni käidi välja et minu ruuter uue telekaga ei töötagi.
Mulle ei meeldinud aga nende idee, rentida nende käest uus ruuter, mingi 3,50 lisaks veel hakata välja käima igakuiselt.

Tõenäoliselt on sobivaid ruutereid ka teisel ringil liikvel, mõistlikuma hinna eest kui telefoni otsas välja pakutud 150+€

seega, TL;DR
Mis ruuterit mul vaja oleks, et Samsungi telekas Elioni digitv probleemivabalt tööle saada?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2014 14:23:14 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Thomson TG784, TG789 või siis uus Inteno. Esimesel kahel mudelil peab olema viimane tarkvara, kui teler automaatselt uuendust ruuterile ei teosta siis abi on upgrade.elion.ee lehest.
Kui sul on mõni vanem thomson siis sellega tööle ei saa.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2014 14:47:18 vasta tsitaadiga

"Valge" Thomson on TG784. Sellele on vaja uusimat firmwaret, Indrek andis viite vastavale lehele.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 24.12.2014 15:48:35 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
"Valge" Thomson on TG784. Sellele on vaja uusimat firmwaret, Indrek andis viite vastavale lehele.

valge thomson 6 aastat tagasi oli tg585 thumbs_down.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2014 16:15:10 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
Mark0 kirjutas:
"Valge" Thomson on TG784. Sellele on vaja uusimat firmwaret, Indrek andis viite vastavale lehele.

valge thomson 6 aastat tagasi oli tg585 thumbs_down.gif
Ahjaa, see mudel ununes ära. Kui on TG585 siis on vaja jah uus hankida.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 24.12.2014 17:20:07 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
darkside kirjutas:
Mark0 kirjutas:
"Valge" Thomson on TG784. Sellele on vaja uusimat firmwaret, Indrek andis viite vastavale lehele.

valge thomson 6 aastat tagasi oli tg585 thumbs_down.gif
Ahjaa, see mudel ununes ära. Kui on TG585 siis on vaja jah uus hankida.

Ja sel juhul ütle Elioni, et soovid VDSL ühendust ja/või ip telefoni ja saad uue Inteno 19 euriga, kui klient edasi oled kaks aastat. (Või kolm)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenn
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2014 00:11:53 vasta tsitaadiga

Sony televiisor, salvestav välisele kettale. Starmani võrgus toimis.

Elukoha vahetusega võimalus ainult elioni kasutada.
Kas Motoroloa VIP 1003 boxist on võimalik pilt viia teleka antennikaabli sisendisse?

Kas sedasi saab üldse televiisoriga salvestada? Teler laseb ainult digikanaleid salvestada.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.12.2014 00:25:36 vasta tsitaadiga

lenn, sinu soovitut ei saa saavutada.
Elioni telekanaleid saad ainult nende tasulise pilveteenusega salvestada.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 25.12.2014 00:26:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 25.12.2014 00:26:00 vasta tsitaadiga

lenn kirjutas:
Sony televiisor, salvestav välisele kettale. Starmani võrgus toimis.

Elukoha vahetusega võimalus ainult elioni kasutada.
Kas Motoroloa VIP 1003 boxist on võimalik pilt viia teleka antennikaabli sisendisse?

Kas sedasi saab üldse televiisoriga salvestada? Teler laseb ainult digikanaleid salvestada.


Vajad lisavidinaid, kuid ise ei soovita. Lepi Elioni salvestuse teenusega https://www.elion.ee/eraklient/nutitv/salvestamine beer_yum.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenn
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2014 00:42:01 vasta tsitaadiga

Jääb ära jah. Leidsin nüüd ise ka sellised read

The following programmes cannot be recorded.
- Copy-protected programmes
- Analogue programmes
- Programmes from external inputs (including programmes from a connected set-top box) icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
- Broadband videos
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2014 00:56:32 vasta tsitaadiga

Tulen peatselt vist ka täitsa Elioni leeri.
Kuidas see uus Interno ruuter on? Asjalikum kui vana Thompson 784?
Umbes 75% liiklusest üle Wifi, seega palju Internoga võiks kiirus olla? 784 korral lubatakse 20 mega. Noh, reaalselt venitab veel vähem. Healjuhul speedtest.net teel näitab 20 mega, torrentiga vist mingi 5 venitab välja paljude jagajate korral.
Elioni vennad kah väidavad, et üks ruuter on juba nö "tasuta" saadud, et nüüd kui uus võtta, et hakka plekkima 3,50 kuus. Masendav. Kas seda kuskilt kontrollida ei saa onlainis? paberimajandust alles ei ole hoidnud.
See, et Elioni rakendus tööle hakkaks Samsa Smart tv telekaga, siis peab 784 ruuterile softi uuenduse tegema jah.
Mul imelik, tegin pulli pärast ka ruuterile resetti ja lubasin alati selle service vendade ligipääsu, aga eilne kõne Elioni oli nii, et vennad ikkagi ligi ei saa mu ruuterile ja ei saa ka kontrollida, kas ruuterile tegind nad softi uuenduse või mitte.
Kui ei teinud, tuleb vist ise see tee ette võtta ja soft ära uuendada. icon_biggrin.gif
Philipsi telerile peab vist selle digiboksi vahele sebima.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.12.2014 01:11:01 vasta tsitaadiga

anduke88, uus ruuter ikka kõvasti parem.
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2014 01:11:54 vasta tsitaadiga

anduke88 kirjutas:
784 korral lubatakse 20 mega. Noh, reaalselt venitab veel vähem. Healjuhul speedtest.net teel näitab 20 mega, torrentiga vist mingi 5 venitab välja paljude jagajate korral.
icon_eek.gif Venitab lõdvalt 20 välja.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2014 02:06:24 vasta tsitaadiga

Jälle see bitid vs baidid ja WiFi vs kaabel?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chito
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2013




sõnum 27.12.2014 17:44:44 vasta tsitaadiga

anduke88 kirjutas:
Tulen peatselt vist ka täitsa Elioni leeri.
Kuidas see uus Interno ruuter on? Asjalikum kui vana Thompson 784?
Umbes 75% liiklusest üle Wifi, seega palju Internoga võiks kiirus olla? 784 korral lubatakse 20 mega. Noh, reaalselt venitab veel vähem. Healjuhul speedtest.net teel näitab 20 mega, torrentiga vist mingi 5 venitab välja paljude jagajate korral.
Elioni vennad kah väidavad, et üks ruuter on juba nö "tasuta" saadud, et nüüd kui uus võtta, et hakka plekkima 3,50 kuus. Masendav. Kas seda kuskilt kontrollida ei saa onlainis? paberimajandust alles ei ole hoidnud.
See, et Elioni rakendus tööle hakkaks Samsa Smart tv telekaga, siis peab 784 ruuterile softi uuenduse tegema jah.
Mul imelik, tegin pulli pärast ka ruuterile resetti ja lubasin alati selle service vendade ligipääsu, aga eilne kõne Elioni oli nii, et vennad ikkagi ligi ei saa mu ruuterile ja ei saa ka kontrollida, kas ruuterile tegind nad softi uuenduse või mitte.
Kui ei teinud, tuleb vist ise see tee ette võtta ja soft ära uuendada. icon_biggrin.gif
Philipsi telerile peab vist selle digiboksi vahele sebima.


Olen näinud TG784ja puhul max 27Mbps (tavaline kiirus kipub jah ca 20 kanti jääma), mis isegi väga hea. Kodus on TG789vn, 100st ühendusest ca pool tuleb läbi.
Kui hakkad ise uuendama, siis upgrade.elion.ee lehelt leiad zipitud faili, kus juhend, kuidas LANi kaudu uuendada, samuti viisard, mille kaudu soft peale ajada. See lehekülg tehti siis, kui PPPoE tugi üle-eelmine? aasta aprill lõpetati. Mõtlen nii ikooniga ühenduse loojaid, kui lihtsalt PPPoE sessiooniga üleval olnud ruutereid kaasaegsete (DHCP-toega) jaamade taga. Olid võrgus vanade softidega ruuterid PPPoE sessioonidega.

Inteno toimetab ka ju 2,4GHz sagedusel, kui on tõesti korrusmajaga tegu, kus veel hunnik ruutereid, ega see Inteno siis teisi ära ei söö ja arvuti plahvatama ei pane ülikiirest Wifi-ühendusest icon_smile.gif (n standardi puhul kiiruseid arvutisse annab tõesti rohkem kui 784) Olen mõelnud ka 5GHz Wifi-ruuteri peale, siin on jällegi levimise küsimus - et mida kõrgem sagedus, seda vähem levib, samas - teised 2,4GHz kanalite peal ruuterid teda segada ei tohiks. Pigem alguses ruuterile keskne koht leida ja teisest elektroonikast eemale hoida (nt 784 DVD peal jagab Wifi kiirused 0,5Mbps alla) jm.

// võib risti kriipida seinale, esimesed read foorumis tehtud =)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2014 18:48:24 vasta tsitaadiga

Chito kirjutas:
Kodus on TG789vn, 100st ühendusest ca pool tuleb läbi.
Mul pole enam pilte alles, TG789 ruuterit ka mitte kuid enda n-võimekusega läpakaga sain üle wifi kenasti umbes 90/70 Mbps kätte.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2014 20:23:58 vasta tsitaadiga

No näiteks teenusepakkuja reklaamib end 50MB internetiga. Lähemal lugedes siis 50 Mbit/s ehk konvertriga 6,25MB/s.
No näiteks täna, torrent, väga paljude jagajate korral: keskmiselt 1,2 MB/s. Seal tuli mu ütlemine, megabait. Ju vist torrent näitab siis megabitti. Ehk MB=megabitt ja Mb=megabait.
Täpselt sama asja tirides Starmani võrgus üle wifi oli kiirus ligi 20 minutit varem keskmiselt 5,2 MB/s.
Lisaks sama arvutiga on 5,2 MB/s kiirusega tirides võimalik ka veebibrauseriga täiesti vabalt veel netis olla, lisaks tavalisel ajal näiteks 2 sülearvutit, 1 lauaarvuti, 3 nutiseadet kogu aeg wifis Starmani ühenduse korral ja mitte midagi ei ole aeglane.
Elioni ühendusega ei saa oma seadmeski torrentitki lahti hoida ja postimehe lehtki laeb mitu minutit.
Elioni vennad ei saa ikka ruuterile kodus ligi.
Hetkel näitab nii: Product Name: TG784 Software Release: 8.2.7.7
Remote Access: Enabled
Ja Elioni ikka ligi ei saa, mis värk on?

Mõlemad ühendused korrusmajades, kus teisi ruutereid on hunnikus.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2014 20:39:56 vasta tsitaadiga

anduke88 kirjutas:
No näiteks teenusepakkuja reklaamib end 50MB internetiga. Lähemal lugedes siis 50 Mbit/s ehk konvertriga 6,25MB/s.
Anna palun viide kus Elion reklaamib 50MB internetti. Vihje - bitid-baidid on 8 korda erinevad asjad ning b-tähega tasub andmeside-maailmas hoolikalt ümber käia.
tsitaat:
Product Name: TG784 Software Release: 8.2.7.7
10 aastat vana ruuter, ilmselt hakkab töölepingul lõpetama.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2014 11:33:57 vasta tsitaadiga

anduke88 kirjutas:
Hetkel näitab nii: Product Name: TG784 Software Release: 8.2.7.7

http://upgrade.elion.ee on uusim tarkvara 8.c.d.9 mis kannatab pea poole rohkem "ühendusi" kui sinul olev 8.2.7.7, püüa uuendada.
Ligipääs ei sõltu interneti kiirusest või ligipääsu seadistusest, kui sa ikka koormad ruuteri protsessori ühendustega ära, pole enam ühendust millega ligi saab vms.

Koormamata ühendusega tee speedtest.net ja kontrolli, et sul ikka 50Mbit/s ühendus reaalselt aktiviseeritud. Võiks väita, et tegelikult peab see kiirus igasuguse torrentiga olema saavutatav, ressursi puudust nii ei tohiks tekkida, va ühenduste arv.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2014 13:39:29 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
anduke88 kirjutas:
Hetkel näitab nii: Product Name: TG784 Software Release: 8.2.7.7

http://upgrade.elion.ee on uusim tarkvara 8.c.d.9 mis kannatab pea poole rohkem "ühendusi" kui sinul olev 8.2.7.7, püüa uuendada.
Ligipääs ei sõltu interneti kiirusest või ligipääsu seadistusest, kui sa ikka koormad ruuteri protsessori ühendustega ära, pole enam ühendust millega ligi saab vms.

Koormamata ühendusega tee speedtest.net ja kontrolli, et sul ikka 50Mbit/s ühendus reaalselt aktiviseeritud. Võiks väita, et tegelikult peab see kiirus igasuguse torrentiga olema saavutatav, ressursi puudust nii ei tohiks tekkida, va ühenduste arv.
Ja seda kaabliga. Üle wifi selle ruuteriga seda kiirust ei näe.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2014 15:02:21 vasta tsitaadiga

Kiiruste puhul võiks tõepoolest arvestada ainult füüsilisi andmeedastusviise mille standardid garanteerivad ka edastuskiiruse. Olgu siis lan pesa 100 või 1000, niipalju sealt ka saada on, wifi pole isegi ideaaltingimustes garanteeritud kiirustega.
Kiiruste arvestamisel tuleb muidugi ka ruuteri enda "võimsust" arvesse võtta, kiireim protsessor ja koormustaluvus on teenusepakkuja toetatud ruuteritel loomulikult Intenol mis suudab tagada ka kiireima 300/300 internetipaketiga täiskoormusel kogu internetikiiruse kättesaadavuse.
failivahetus allalaadimiskiirusel ca 26MB/s, ca 1500 ühendust ja üleslaadimine ca 5MB/s
ruuteri koormust kuvatakse veebis:


Ehk nii, nagu vananevad arvutid ja sülerid, vananevad ka ruuterid, 5 aastat on praktiliselt end of life, kuigi voip, tv ja 5M internet toimib veel ideaalselt.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.12.2014 15:28:08 vasta tsitaadiga

Elioni foorumi välimus jääb siis hetkel selliseks, nagu ta on.
Kas sinna ka sisu tuleb, eks siis uus aasta näitab.


http://foorum.elion.ee/foorum/viewtopic.php?f=10&t=22769
tsitaat:

Foorum jäägu selliseks nagu on! Andke sealt Elionist ainult mõni normaalne töötaja siia seda haldama, nagu seda oli aastatel 2006 -2011 veiko ajal. Peale seda kui Veiko ja Lauri lahkusid siit läks asi vägagi käest ära.

Kui IndrekP või JanP tuuakse siia tagasi, siis minge p**** oma foorumiga

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 19:02:57 vasta tsitaadiga

Kas ühenduse kiiremaks vahetamisel peab võtma elioni uuema ruuteri või saab ka nii, et ostan poest omale meelepärase mis neid kiirusi läbi laseb ja kaabeldan olemasoleva thompsoniga kuidagist? icon_smile.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 19:04:08 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
Kas ühenduse kiiremaks vahetamisel peab võtma elioni uuema ruuteri või saab ka nii, et ostan poest omale meelepärase mis neid kiirusi läbi laseb ja kaabeldan olemasoleva thompsoniga kuidagist? :)
Kõik on võimalik, oleneb enda oskustest ning netiühenduse alustehnoloogiast.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 19:44:35 vasta tsitaadiga

kas mu tg784 saab elioni poolt automaatselt tarkvarauuenduse kui elioni äppi võimeline telekas taha ühendada või kuidas see käib, pean ise tegema või ei ole üldse vaja enam? eile laadisin selle uuema tarkvara alla aga seal nõuab juhtmega arvuti ühendamist ruuteri külge. Ma arvasin, et on aasta 2015 icon_neutral.gif


Hetkel siis: Product Name: TG784

Software Release: 8.2.3.A
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 19:45:33 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
pyrex kirjutas:
Kas ühenduse kiiremaks vahetamisel peab võtma elioni uuema ruuteri või saab ka nii, et ostan poest omale meelepärase mis neid kiirusi läbi laseb ja kaabeldan olemasoleva thompsoniga kuidagist? icon_smile.gif
Kõik on võimalik, oleneb enda oskustest ning netiühenduse alustehnoloogiast.


Kas keegi siit rakendab sellist meetodit?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 20:12:02 vasta tsitaadiga

pyrex, räägi alustehnoloogia kohta täpsemalt, muidu ei saa midagi kasulikku arvata. DSL, ETH, optika - mis tuppa tuleb?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 20:17:04 vasta tsitaadiga

Seinast tuleb telefonikaabli ots ehk siis DSL.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 20:35:19 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
Seinast tuleb telefonikaabli ots ehk siis DSL.
Ja tahad VDSLi peale minna? Ma ei ole siin foorumis kuulnud ühtegi juhust kus keegi kasutaks VDSLi peal muud ruuterit kui Elioni pakutav. St kindlasti neid on - aga väga vähe. Mis peaks olema ka vihje sellele, et alternatiivid on kas sarnases hinnaklassis, kallimad lausa või siis piisaval vähelevinud. ETH otsas olles on vähe lihtsam kuna neid ruutereid liigub palju.

Parandage mind kui eksin.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 20:44:37 vasta tsitaadiga

Eesmärk oli see, et ei peaks hakkama uut ruuterit(elion) ostma ainult selle pärast, et suuremad kiirused läbi ei mahu. Ju mul siis hakkas starmani teemas silma, et saab ka poe ruuteriga hakkama. icon_wink.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 20:46:58 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
Eesmärk oli see, et ei peaks hakkama uut ruuterit(elion) ostma ainult selle pärast, et suuremad kiirused läbi ei mahu. Ju mul siis hakkas starmani teemas silma, et saab ka poe ruuteriga hakkama. :wink:
Ega Starmani puhul peab kaabelmodem niikuinii olema, lihtsalt kuna see on defaultis olemas (Starman vist annab tasuta vms) siis ei hakka see silma. Peale modemit on Starmanil ETH, neid ruutereid leidub jah rohkem ning saab sisuliselt kasutada olenemata teenusepakkujast.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 21:55:31 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
pyrex kirjutas:
Seinast tuleb telefonikaabli ots ehk siis DSL.
Ja tahad VDSLi peale minna? Ma ei ole siin foorumis kuulnud ühtegi juhust kus keegi kasutaks VDSLi peal muud ruuterit kui Elioni pakutav. St kindlasti neid on - aga väga vähe. Mis peaks olema ka vihje sellele, et alternatiivid on kas sarnases hinnaklassis, kallimad lausa või siis piisaval vähelevinud. ETH otsas olles on vähe lihtsam kuna neid ruutereid liigub palju.

Parandage mind kui eksin.
Ma olen päris mitmel korral kirjutanud, et ma kasutan AVMi FritzBox'i edukalt.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 10:48:33 vasta tsitaadiga

Renka, ah õigus jah, nüüd meenub jah, et ma olen fritsust mujal ka kuulnud kui... noh, las see olla. icon_smile.gif

Töötab ilusti?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 11:19:04 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
....
Töötab ilusti?
jep - ei saa kurta kusagilt otsast.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lorien
HV kasutaja
Lorien

liitunud: 30.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2014 11:45:51 vasta tsitaadiga

Tere! Oskab keegi nõu anda Inteno DG301A ruuteri kohta, mis antakse kaasa kui tahad optilise interneti sisse tuua? Üleeile käidi ja pandi see masin siis meil nurka toimetama ja eile hommikul oli nett väga katkendlik ja asi ei läinud paremaks enne kui restardi tegin. Täna hommikul sama asi - pidin restardi tegema, enne kui normaalselt sain toimetada icon_evil.gif ei viitsi iga hommikul hakata ka restarti tegema - kas peaks / vajaks masin mingit tarkvaralist upgrade-i või milles asi? Jutt on praegu LAN ühendusest - ei ole wifit veel testinud, kas teeb ka samamoodi...

/Lorien

_________________
Live and let die.
\,,/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2014 11:50:34 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
kas mu tg784 saab elioni poolt automaatselt tarkvarauuenduse kui elioni äppi võimeline telekas taha ühendada või kuidas see käib, pean ise tegema või ei ole üldse vaja enam? eile laadisin selle uuema tarkvara alla aga seal nõuab juhtmega arvuti ühendamist ruuteri külge. Ma arvasin, et on aasta 2015 icon_neutral.gif


Hetkel siis: Product Name: TG784

Software Release: 8.2.3.A


Halp, anyone?
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2014 11:54:15 vasta tsitaadiga

Super AMOLED, kas takistuseks on kaabel või arvuti leidmine selle otsa? TG784 on 10 aastat vana ruuter, 2015 või 2014 aasta ei puutu teemasse. Võid ju töövahendusse teema teha kui muidu ei saa.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2014 11:57:06 vasta tsitaadiga

Ei no kui peab kaabliga yhendama, eks ma siis yhendan. Sellel mudelil automaatne uuendus ei toimi jah?
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 31.12.2014 12:01:29 vasta tsitaadiga

Lorien kirjutas:
Tere! Oskab keegi nõu anda Inteno DG301A ruuteri kohta, mis antakse kaasa kui tahad optilise interneti sisse tuua? Üleeile käidi ja pandi see masin siis meil nurka toimetama ja eile hommikul oli nett väga katkendlik ja asi ei läinud paremaks enne kui restardi tegin. Täna hommikul sama asi - pidin restardi tegema, enne kui normaalselt sain toimetada icon_evil.gif ei viitsi iga hommikul hakata ka restarti tegema - kas peaks / vajaks masin mingit tarkvaralist upgrade-i või milles asi? Jutt on praegu LAN ühendusest - ei ole wifit veel testinud, kas teeb ka samamoodi...

/Lorien

Inteno karbis tuleb kaasa: ruuter, toiteadapter, 2 võrgukaablit punaste ja kollaste otstega, telefonikaabel roheliste otstega ja kasutusjuhend.
Anna oma murest teada 6069966, mure võib olla halvast kaablist jumal teab milleni. Teadjad aitavad korda saada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 31.12.2014 12:05:07 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Ei no kui peab kaabliga yhendama, eks ma siis yhendan. Sellel mudelil automaatne uuendus ei toimi jah?

Kaabliga on kindlam. Juhtub uuenduse ajal mingi raadiohäire sisse tulema, on sul Thomsoni tellis.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2014 13:22:04 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Ei no kui peab kaabliga yhendama, eks ma siis yhendan. Sellel mudelil automaatne uuendus ei toimi jah?


Teler peaks ütlema äpi käivitamisel, et ruuter vajab uuendust ja hakatakse automaatselt tegema. Kui see ebaõnnestub siis on ruuteri power oranz ja võid juhtmega arvutist selle laetud tarkvara peale lasta.

Üldjuhul on 784 korduvalt taastatav ja jäädav tellis haruharva.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h2ckinside
HV vaatleja

liitunud: 15.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2015 19:24:09 vasta tsitaadiga

Küsimus siis selline, et kui ma olen olnud elioni klient ühel aadressil 7 aastat ja sooviksin uusi seadmeid saada nende käest kas võimalik teha selline liigutus, et lõpetan nendega praeguse lepingu ja järgmine päev teen uuesti nendega tähtajalise lepingu ja saan neilt uued seadmed tasuta?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2015 19:26:33 vasta tsitaadiga

TG784, Telekas on ühendatud kaabliga ning seal näitab pilti elioni äpp. Enne selle äppi avastamist ja ruuteri tarkvara uuendamist toimis arvutist (ühendatud wifiga) "Play To" funktsioon, ehk sai arvutist mõne filmi otse telekasse mängima panna üle võrgu, hetkel enam arvutist (windows media playerist vms) seda enam võimalik teha. On mingi nipp või ei saagi enam nii? Kas elioni äpp töötab ka siis kui teleka wifiga ühendan?
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2015 20:11:55 vasta tsitaadiga

h2ckinside kirjutas:
Küsimus siis selline, et kui ma olen olnud elioni klient ühel aadressil 7 aastat ja sooviksin uusi seadmeid saada nende käest kas võimalik teha selline liigutus, et lõpetan nendega praeguse lepingu ja järgmine päev teen uuesti nendega tähtajalise lepingu ja saan neilt uued seadmed tasuta?
3 kuud vist pidi vahet olema lõpetamise ja uue lepingu vahel, siis vist sai.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2015 20:20:29 vasta tsitaadiga

Thomson 789, vdsl juba testperioodist alates. Pärast voolukatkestust kulub tunde, et ühendus taastuks. Pole saanud aimu kas Thomsoni resettimine, sisse-välja lülitamine, puhata laskmine ja muu minupoolne tegevus mõjutab taastumist.
Kunagi alguses lahendasin probleemi upsiga, aga eile oli pikem katkestus ja aku sai tühjaks, aastalõpu tv jäi siis rahval vaatamata.
Küll oleks lahe asi ikkagi korda saada.

_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2015 20:22:46 vasta tsitaadiga

kaabakas, kas ruuter ei võta DSL linki üles? Või ei loo ruuter sessi? Või ei saa sisevõrgust ühendust? Mis Elioni poolt samal ajal näha on kui netti/TV'd pole?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2015 20:31:51 vasta tsitaadiga

Dsl ei tule üles, broadband tuli jääb vilkuma. Sama hea nagu vasepaar poleks ühedatud, Elioni poole kohta ei tea.
_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 116, 117, 118  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.