Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark Fire Strike märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.11.2014 22:03:39 vasta tsitaadiga

proovisin ka WäntWõll sätteid thumbs_up.gif
http://www.3dmark.com/3dm/4572798
SCORE: 11676

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 23:26:43 vasta tsitaadiga

Mis sätteid kasutasite? Päris krdi hea GPU skoor 970-l. Tundub, et nvidia kaardid scale-ivad 3D13-s paremini, kui ati omad. Siin eelpool oli näha, kuidas 2x 290X, 2x 770 ja 7990 skoorisid sama palju ning 970 SLI on pikalt üle.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.11.2014 23:29:20 vasta tsitaadiga

Degwees kirjutas:
Mis sätteid kasutasite? Päris krdi hea GPU skoor 970-l. Tundub, et nvidia kaardid scale-ivad 3D13-s paremini, kui ati omad. Siin eelpool oli näha, kuidas 2x 290X, 2x 770 ja 7990 skoorisid sama palju ning 970 SLI on pikalt üle.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8390960#8390960

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 02.11.2014 00:19:40 vasta tsitaadiga

mängudes nii mäekõrgust vahet pole
Spoiler Spoiler Spoiler

läheks kohe nvidia leeri
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.11.2014 00:22:07 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
mängudes nii mäekõrgust vahet pole
Spoiler Spoiler Spoiler

läheks kohe nvidia leeri

vaatasin 3 min, ytleks, et fps on stabiilsem kui teistel. võrrelda ma kahjuks ei oska, kui palju peaks yle olema

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 02.11.2014 00:29:21 vasta tsitaadiga

vaatan mis ati uued kaardid näitavad siis vaatab
siin väha asisem võrdlus
Spoiler Spoiler Spoiler

4k
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 02.11.2014 01:41:41 vasta tsitaadiga

Nii, et 970 teeb 290 ja 290X-le ära?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2014 13:47:16 vasta tsitaadiga

Peaks olema pigem võrdne 290-ga.

#1
Ajasin ka 2600K 5ghz peale:

Cloud Gate P30860

Fire Strike P12388

Ice Storm P192326

Sky Diver P30019


#2
Lenovo Thinkpad W500:

Ice Storm P26298

Cloud Gate P1978


#3
Pentium 4 631 stock
HD 3850 AGP @ 769/945

Ice Storm P18010
Cloud Gate P1802

thumbs_up.gif


Google Nexus 5:

Ice Storm P17805

Selle testi põhjal ütleks, et 2.3GHz Krait 400 on 2.3GHz C2D tasemel(kui ei throttle) ja Adreno 330 on sama võimas kui HD 3470 icon_smile.gif thumbs_up.gif

Viimase järelduse tegin selle põhjal, et Adreno 330 skooris 64% HD3650M-st samas testis. Kuna aga HWBotis Ice Storm tulemusi eriti sellisele rauale pole, siis võrdlesin 3DVantage tulemusi ja HD 3470 on seal 63% HD3650M-st. http://hwbot.org/compare/videocards#1384_1,1369_1,1613_1-17
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martin_S
Team Estonia
Martin_S

liitunud: 06.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2014 12:37:29 vasta tsitaadiga

Samast püssist tuli veel pauku, abiks jõuga kasti surutud 5c õhk icon_biggrin.gif


Parandasin kõiki skoore, aga seekord panen üles:

Fire Strike 5702 marks - GTX580 11th


Fire Strike Extreme 2841 marks - GTX580 18th


Ice Storm Extreme 163415 marks - WR-st jäi ikka puudu icon_confused.gif


See on vahva, et odava AC i30 jahutiga saab ka mõnusad proseklokid kätte.
Energy meteri põhjal võttis seinast 3d ajal kuni 530w

Üks palve oleks teistele benchijatele, et paneks tulemusi hwbot-i ka üles. Siin on üsna palju eri rauga skooritud, tiimile on iga punn kasulik.
Kui kontot pole, võiks selle teha icon_wink.gif Tänud
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 19:07:53 vasta tsitaadiga

2600K @ 4500
8800GT 256 @ 679/900

Ice Storm 90473 punkti
Cloud Gate 8285 punkti

E: Parandasin veidi 7990-ga tulemust

2600K @ 5000, CPU score 12614
HD 7990 @ 1100/1500, GPU score 17552

Fire Strike 13448 punkti
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 29.11.2014 17:50:41 vasta tsitaadiga

http://www.3dmark.com/3dm/4876877
Kas normaalne score?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.11.2014 18:53:28 vasta tsitaadiga

jah
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 20:10:55 vasta tsitaadiga

kust otsas, normaalne on. Def prosega pole vast väga mõtet skoorida icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 29.11.2014 21:23:56 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
kust otsas, normaalne on. Def prosega pole vast väga mõtet skoorida icon_rolleyes.gif


Mõtlesin rohkem, et kas süsteemiga kõik ok? Ei tahtnudki rekordeid püüda. Cpu töötab turbo peal 4,4
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 29.11.2014 22:14:12 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
kust otsas, normaalne on. Def prosega pole vast väga mõtet skoorida icon_rolleyes.gif


Mõtlesin rohkem, et kas süsteemiga kõik ok? Ei tahtnudki rekordeid püüda. Cpu töötab turbo peal 4,4


GPU score on igati normull.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 29.11.2014 23:16:23 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Dave20 kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
kust otsas, normaalne on. Def prosega pole vast väga mõtet skoorida icon_rolleyes.gif


Mõtlesin rohkem, et kas süsteemiga kõik ok? Ei tahtnudki rekordeid püüda. Cpu töötab turbo peal 4,4


GPU score on igati normull.


Aga cpu?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 23:18:48 vasta tsitaadiga

doh.gif

Kedagi väga ei huvita, mis riistvara kokku oled ahminud, et siia poste teed thumbs_up.gif
Pane asjadel vähemalt stoc vooludega klokid peale....
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 29.11.2014 23:54:35 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
SilQ kirjutas:
Dave20 kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
kust otsas, normaalne on. Def prosega pole vast väga mõtet skoorida icon_rolleyes.gif


Mõtlesin rohkem, et kas süsteemiga kõik ok? Ei tahtnudki rekordeid püüda. Cpu töötab turbo peal 4,4


GPU score on igati normull.


Aga cpu?


Täitsa ok. Aga volti nõuaks veits ja mhz juurde.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 30.11.2014 00:11:44 vasta tsitaadiga

SilQ, mõtled siis tulemuse mõttes jah, et kergelt kellata juurde? Või ongi volti vähe? icon_redface.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.12.2014 02:52:27 vasta tsitaadiga

nii ma ka nüüd win 7 peal
fire strike 15100
http://www.3dmark.com/3dm/4915060
22% jõudluse vahe win 8 kahjuks
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 03.12.2014 09:09:03 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
nii ma ka nüüd win 7 peal
fire strike 15100
http://www.3dmark.com/3dm/4915060
22% jõudluse vahe win 8 kahjuks


Naljakal kombel on sul õigus. Ma koguaeg mõelnud kuidas krt need tulemused sitemaks koguaeg lähevad. Muidugi algul win7 siis win8 siis win8.1.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martin_S
Team Estonia
Martin_S

liitunud: 06.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2015 22:38:54 vasta tsitaadiga

Puhas vuuk GTX 470 SLI

http://hwbot.org/hardware/videocard/geforce_gtx_470/

i7 2700K
UD4-B3
2x2GB
GTX 470 SLI

Stepslist tarbib see kooslus kohati üle 1kw icon_smile.gif






LISA:

R9 290
Fire Strike 12139
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 14:20:14 vasta tsitaadiga

http://hwbot.org/submission/2736502_kaidtor_3dmark___ice_storm_geforce_gtx_780_248765_marks?recalculate=true

_________________
Teostan autode värvimis- ja keretöid!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 16.02.2015 03:50:12 vasta tsitaadiga

FX6300 @4,9ghz 1,5v 7970 3way cf, gpu-s 1100mhz:
http://www.upload.ee/image/4523832/7970x3_fx6300_4.9ghz_firestrike.png

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martin_S
Team Estonia
Martin_S

liitunud: 06.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2015 20:46:29 vasta tsitaadiga

Fire Strike
R9 290 CF 19425 marks

http://img.hwbot.org/u8322/image_id_1347495.png
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2015 09:12:53 vasta tsitaadiga

Mulle see relable asi meeldib, endal tegelikult HD 7970 GHz ed klokkidel, aga näitab R9 280x. thumbs_up.gif

http://www.3dmark.com/3dm/6000615
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 23.02.2015 10:51:09 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Mulle see relable asi meeldib, endal tegelikult HD 7970 GHz ed klokkidel, aga näitab R9 280x. thumbs_up.gif

http://www.3dmark.com/3dm/6000615


Mul oli ühe 280X vastupidi, näitas 7970 icon_cool.gif
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.03.2015 22:10:38 vasta tsitaadiga

http://www.3dmark.com/3dm/6414768

GPU: GTX Titan 6GB 837MHz @ 1190MHz/vRAM stock, 1.212v, custom BIOS kõrgema base clockiga. (closed-loop vesijahutus, AC Accelero Hybrid 2)

Spoiler Spoiler Spoiler


CPU: Xeon E5645 6c/12t 2,4GHz @4GHz (õhk) (Westmere-EP)

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2015 20:20:11 vasta tsitaadiga

Lihtsalt võrdluseks.

4790k 4.7GHz vee all. GTX970 clockitud 1455MHz peale

http://www.3dmark.com/3dm/7987421?

http://www.3dmark.com/3dm/7987615?

http://www.3dmark.com/3dm/7987552?


_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2015 21:08:24 vasta tsitaadiga

Oodatud tulemused, mitte mittemidagi huvitavat icon_razz.gif , vabandust icon_redface.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2015 21:22:27 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Oodatud tulemused, mitte mittemidagi huvitavat icon_razz.gif , vabandust icon_redface.gif


Ei olegi hiilgamiseks, Prose läheb veega 5GHz ka välja ja kaart ka kindlasti rohkem, see tegelikult ongi 24/7 seades icon_biggrin.gif
Kaart flashitud jooksma boostiga 1455 icon_biggrin.gif

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2015 21:36:49 vasta tsitaadiga

Estnx, tore, def skoore sinult pigem ei ootaks icon_lol.gif
1500+ pole vaja falshata midagi, ei tea millega tegeled.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 19.08.2015 23:00:48 vasta tsitaadiga

3dMark API OVERHEAD TEST 1.2

DX11 Multi-threaded draw calls per second - 876 529
DX11 Single-threaded draw calls per second - 890 451
DX12 draw calls per second - 14 572 208
Mantle draw calls per second - 12 283 865
DX11 Multi-threaded draw calls per frame - 29 184
DX11 Single-threaded draw calls per frame - 30 720
DX12 draw calls per frame - 491 520
Mantle draw calls per frame - 393 216

FX8350 (4.5Ghz)
R9 290 DC2OC
16GB Kingston Fury 1666mhz

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2015 00:11:34 vasta tsitaadiga

r9 290 ja 970 kahe erineva prosega:


% on see, kui palju nvidia rohkem joonistada suudab. nvidia ja mitte 970 sellepärast, et 980ti tulemused on praktiliselt identsed.
edit: krt, mul on tunne, et g3258 oli testide jooksutamise ajal 4ghz. single-thread tulemus paistab sellele igatahes viitavat.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 10.12.2015 13:20:28 vasta tsitaadiga

mis valemiga single thread näitab suuremat/paremat draw calli, kui multi thread?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2015 19:10:35 vasta tsitaadiga

NATAS999, g3258-l on 2 threadi, kas draiver või 3dmark ei hakka kõike hõivama ja jätab teise threadi muu töö jaoks. majandamise overhead tuleb sealjuures ikkagi.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2015 19:44:28 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
mis valemiga single thread näitab suuremat/paremat draw calli, kui multi thread?

AMD DX11 MT on lihtsalt äärmiselt ebaefektiivne. See toimib aga parimal juhul saab mõned protsendid võitu. Halvimal juhul hoopis kaotad. Anandtechi DX12 artiklites on sellest rohkem juttu:
http://www.anandtech.com/show/7889/microsoft-announces-directx-12-low-level-graphics-programming-comes-to-directx
http://www.anandtech.com/show/8962/the-directx-12-performance-preview-amd-nvidia-star-swarm
http://www.anandtech.com/show/9112/exploring-dx12-3dmark-api-overhead-feature-test
http://www.anandtech.com/show/9659/fable-legends-directx-12-benchmark-analysis
http://www.anandtech.com/show/9740/directx-12-geforce-plus-radeon-mgpu-preview

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2015 19:45:56 vasta tsitaadiga

Tomorrow, su pilt ju ei näita kuidagi seda ebaefektiivust? amd draiverid ei tea multithreadimisest midagi, nvidia draiverid oskavad 2 threadi kasutada. rohkemat dx11 all ei saa.
kogu selle loo applicability reaalsetele benchidele või mängimistele on üsna väike.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2015 19:55:01 vasta tsitaadiga

londiste, Minu pilt näitabki AMD DX11 MT ebaefektiivsust. Aga ega Nvidialgi midagi hõisata pole kehvema prose korral.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2015 19:57:16 vasta tsitaadiga

aa, õigus. valesti lugesin. seda amd osa seal millegipärast ei pannud tähele.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2015 20:00:55 vasta tsitaadiga

londiste, Lol see oli sellepärast, et ma postitasin alguses ilma selleta. Siis hakkasin üle lugema ja vaatasin, et kolmetäheline lühend on puudu. Lisasin selle vahetult enne sinu posti. Sellest ka siis segadus.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 10.12.2015 20:37:16 vasta tsitaadiga

ma vaatasin ise üldse valepidi enne telefonist icon_biggrin.gif jäi mulje, et i7 peal DX11 gtx970 multiculti skoor madalam thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 14.03.2016 09:53:47 vasta tsitaadiga

http://www.3dmark.com/fs/7882847

Xeon X5470 4400mhz
6GB 1056 5-5-5-18
GTX 780TI 1270/2001

24/7
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2016 10:47:18 vasta tsitaadiga

http://www.3dmark.com/3dm/11216993?


i7 4770 3700mhz
16GB 1600 7-8-8-24
R9 290 1050/1350
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 18.03.2016 15:57:10 vasta tsitaadiga

10917

X5470 4700mhz
2x1gb 1152mhz 5-4-4-12
GTX 780TI 1320/2037
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 19.03.2016 14:11:12 vasta tsitaadiga

9861
i5 4690k 4,2ghz
2x8gb 1600mhz 9-9-9-27
AMD 390 1040/1500
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 07:25:46 vasta tsitaadiga

Mul peale uut 3DMark 2.0 uuendust ei taha skoori automaatselt netti lükata, sest ütleb selliselt.

"Time measurement inconsistencies detected during benchmark run."

Why? Nii läpakas kui lauaarvuti on hakanud seda teadet näitama.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 08:16:04 vasta tsitaadiga

Viilutaja, kell on arvutitel ôige?
Ntp?

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 08:37:42 vasta tsitaadiga

Kell on õige. No päev varem testisin veel eelmise versiooniga 1.1, siis ei olnud sellist häda.
Naljakas on see, et kui katkestan testi, siis näitab et skoor on null, kuid teatab et "Valid" ja roheline linnuke juures icon_smile.gif

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 10:21:56 vasta tsitaadiga

Viilutaja
Kasutad Win8?

https://steamcommunity.com/app/223850/discussions/0/648814842310151734/
http://www.extremetech.com/computing/164209-windows-8-banned-by-worlds-top-benchmarking-and-overclocking-site

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark Fire Strike mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.