Murdock, mis appid sul puudu on? Vb. jõuan mõned meisterdada enne aasta lõppu _________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
warkriss, kui just hind probleemiks pole, võta 930. Kaamera küllalt hea, kuigi päris 1020 tasemeni ei küündi. Samas saad kõvasti võimsama riistvara, tulevikukindluse, palju parema ekraani.
Ise 1020 peal ja peab küll ära mainima, et 930 puhul peaksin Glance Screen'i puudumist miinuseks. Samas kaamera ja hinnavahe tõttu niivõinaa väga 930 ei ahvatle, kuid kõrvuti pannes on 930 ekraan lihtsalt nii palju parem, et võtab sõnatuks. 830 ja 930 igapäevaasjades ongi suht sama kiired, õige pisut 1020-st kiiremad. Vahe tuleb välja, kui mänge mängid, siis on 930 ikka peajagu üle.
Arvasin varem, et 930 võiks kiirem olla tunduvalt (ja eks mahukate asjade ja nt kaamera puhul ongi), aga WP puhul paraku animatsioonid söövad põhiosa sellest vahest ära. Enne oli 1020-st pisut lahjema riistvaraga aga umbes sama protsessoriga Android, mis oli iga nurga pealt kiirem. Mitte, et WP ei avaks rakendusi koheselt, vaid sellele rakendusele vajutamise ja rakenduse reaalselt produktiivseks muutumise vahel on lihtsalt nii pikk aeg. Samas pisiasi ja olen harjunud sellega leppima.
Mis veel... kui FB chat heads'e naudid Androidi peal (ehk igalpool fb chati kasutamist teiste asjade kohal), võid arvestada, et see puudub WP-s, fb chati jaoks pead vastavasse rakendusse minema, nagu vanasti. Minu jaoks pisut ebamugavust tekitav faktor.
Üldjoontes WP pole paha, saab asjad tehtud ja ise otseselt appidest puudust ei tunne. Gmail töötab sisseehitatud kliendiga fantastiliselt, kalendrid võtab ka sisse ilusti ja youtube jaoks Metrotube töötab suurepäraselt. Muid Google teenuseid ise ei kasuta, Here Maps asendab Google mapsi väga edukalt (ja vaat et on paremgi). Pigem lihtsalt minule WP puhul paljud "kiiksud" hakkavad vastu. Huvitav ära proovida ja kahtlemata võimalik harjuda. Tasub enne netist vaadata WP rakendused üle ja otsida, kas endale vajalikud asjad ikka olemas on. Seejuures arvestada, et Androidi/iOSi rakendustele viimase ~aasta-pooleteise tulnud uuendustest võib WP versioonides vaid unistada. Aga tehtud saab asjad küll, enamasti edukalt. Lihtsalt harjumist vajab.
Ise pigem rahul, aga kui kaamerakvaliteeti (või ebaratsionaalselt suurt rahasummat) ohverdama selleks ei peaks, läheksin tõenäoliselt Androidile tagasi. Kuni praeguste lipulaevade hinnad veel kõrgel püsivad, püsin oma 1020 peal. Aeg-ajalt on huvitav WP maailma kiigata (2a tagasi Lumia 800-ga esimene katse, ca aasta tagasi 925-ga jälle), aga juba 3-4 aastat on pidevalt jutt, kuidas kohe-kohe, järgmise uuendusega muutub kõik ja WP on kunn. Hetkel siis Windows 10 selleks unelmate ükssarvikuks... vaikselt hakkab see lugu vanaks jääma juba. 8.1 oli hea uuendus küll, mis palju muutis, aga see, mis sellega katki on, jääb Microsoftil kuidagi kahe silma vahele. Sellises turupositsioonis tuleks end lõhki pingutada ja pidevalt kasutuskogemust parandada, aga käib räige venimine. Otseselt ei saaks öelda, et midagi ei toimu, aga konkurentidele tuleks järgi jõuda, mitte ühtlases tempos sabas sörkida.
Murdock, mis appid sul puudu on? Vb. jõuan mõned meisterdada enne aasta lõppu
Kuna ma enam seda ei kasuta, siis ei tunne ka äppide üle puudust. Pole vist ka korralikku swedpanga äppi, võid selle valmis kribada
Ja ÜFT kalkulaator kaitseväelastele kui aega saad
Aga põhiasjad mis mulle närvidele käisid olid esiteks see matusebüroo stiilis taustakujundus ja see et telefoniraamat ei suutnud kõnesid grupeerida.
Võib-olla aasta pärast katsetan jälle win phone'i, aga hetkel aitab.
Murdock, mis appid sul puudu on? Vb. jõuan mõned meisterdada enne aasta lõppu
Kuna ma enam seda ei kasuta, siis ei tunne ka äppide üle puudust. Pole vist ka korralikku swedpanga äppi, võid selle valmis kribada
Ja ÜFT kalkulaator kaitseväelastele kui aega saad
Aga põhiasjad mis mulle närvidele käisid olid esiteks see matusebüroo stiilis taustakujundus ja see et telefoniraamat ei suutnud kõnesid grupeerida.
Võib-olla aasta pärast katsetan jälle win phone'i, aga hetkel aitab.
Selline küsimus, et kuna soetasin omale uuema telefoni, siis laps saab minu vana 820 endale. Siiamaale oli tal mingi vana android LG. Kas on kuidagi võimalik androidilt Hill Climb Racing andmed (mõtlen raha ja sõidukid ja rajad) Lumia-le üle tuua?
Mu 1020 näitab ka, et Denim on, nii juba ~kuu aega. Ei tea kas valetab.
Samas ega 1020-le see denim vist niivõinaa midagi väga too, võiks ju loota kiiremat ja uute lisadega lumia camerat, aga reaalsus vist jääb teistsuguseks. Uus Glance samas on olemas, tuli ka samal ajal kui extras+info uuendas end denimiks.
Need funktsioonid olid ka juba Cyaniga ju (Cortana ja glance kohta ei tea muidugi, kuna 930).
Aga hetkel hakkas telefon miskit suuremat paketti alla laadima ja installima küll....
Need funktsioonid olid ka juba Cyaniga ju (Cortana ja glance kohta ei tea muidugi, kuna 930).
Aga hetkel hakkas telefon miskit suuremat paketti alla laadima ja installima küll....
Ja tuligi Denim peale.
Mis mudel? _________________ Things ThaT You own end up Owning you!
Need funktsioonid olid ka juba Cyaniga ju (Cortana ja glance kohta ei tea muidugi, kuna 930).
Aga hetkel hakkas telefon miskit suuremat paketti alla laadima ja installima küll....
Lumia 735 laadimisega jama ! Nimelt autos viskab ette kirja "laeb aeglaselt" mõlema usb laadijaga 1a ja 2a - laadijatel mõlemal data klemmid lühistatud. Toas proovitud erinevate kaablitegaja laadijatega (sony, htc) ja laeb korralikult ilma hoiatusteta.
Oskab keegi kommenteerida/juhendada ?
Mul oli sama lugu, kui autos laadima panin.
Mingi hetk aga enam ei virisenud. Tea, kas sai tal villand või milles asi.
Korra isegi tahvli laadijaga laadides (2+A) hakkas hädaldama. Samas laadis käbedalt.
Lumia 735 laadimisega jama ! Nimelt autos viskab ette kirja "laeb aeglaselt" mõlema usb laadijaga 1a ja 2a - laadijatel mõlemal data klemmid lühistatud. Toas proovitud erinevate kaablitegaja laadijatega (sony, htc) ja laeb korralikult ilma hoiatusteta.
Oskab keegi kommenteerida/juhendada ?
Koos Waze rakendusega ja u.45 min sõitu suutis akut laadida hädised 3-4%. Mida laadija/kaabli juures peaks muutma, et annaks maksimumi välja ?
Mul ka autos laadides sama jama. 830 viriseb, et laeb aeglaselt, 620 laadis probleemideta sama laadijaga (2A). Tubase 1,3A laadijaga pole probleemi. _________________ Sülearvutite remont/hooldus Pärnus. PS!
Nokia 2520 tahvel ainult 199euri soomes, 735 ja 830 ka jube odavad 169 ja 279euri, ning lumia 530 vapsee 49euri.
Keegi seda 2520 on näppind ka? RT versioon on pm sama mis telefonidel peal?
Nokia 2520 tahvel ainult 199euri soomes, 735 ja 830 ka jube odavad 169 ja 279euri, ning lumia 530 vapsee 49euri.
Keegi seda 2520 on näppind ka? RT versioon on pm sama mis telefonidel peal?
Omanud pea aasta aega Lumia 2520
RT on pigem nagu tavaline Windows 8.1 kus ei tööta Windows poe välised rakendused. Asjalik on veel Nokia klaviatuur koos katega ka osta talle, kus on lisa aku ka sees.
Need künad ei kannata küll ostmist....full hd puudub ja 1.33ghz prose tekitab kahtlusi :S
199euri eest tundub Nokia 2520 parem,samas siis jah jama kui poe väliseid appe ei saa installida.
Jah - oleneb, milleks tahtmine kasutada. Filmideks, netiks ja Office'iks on 2520 suurepärane masin, niipalju kui kursis olen. Esialgu jäigi kõrge hind takistavaks faktoriks enamasti.
Äkki keegi oskab aidata. Mure Lumia 1020-ga. Levi on olemas, välja saan helistada ja sissetulevatele kõnedele ütleb, et telefon on välja lülitatud.
Kas ming säte paigast ära või tuleks telefon garantiisse viia?
Levi märgi kohal on nagu selline pisike nooleke ka. Mul on selline tunne, et seda seal varem ei olnud.
Äkki keegi oskab aidata. Mure Lumia 1020-ga. Levi on olemas, välja saan helistada ja sissetulevatele kõnedele ütleb, et telefon on välja lülitatud.
Kas ming säte paigast ära või tuleks telefon garantiisse viia?
Levi märgi kohal on nagu selline pisike nooleke ka. Mul on selline tunne, et seda seal varem ei olnud.
Levi märgi kohal on nagu selline pisike nooleke ka. Mul on selline tunne, et seda seal varem ei olnud.
Kõned suunatud?
Suunatud kõnede (call forwarding) sümbol on teistsugune - telefonitoru paremale näitava noolega. Võib muidugi vastavad seaded üle vaadata, igaks juhuks (Phone -> ... -> Settings -> Call forwarding).
Nooleke leviindikaatori kohal näitab, et andmeside on kasutuses (wifi aktiveerimisel kuvatakse samasugust noolekest wifi sümboli kohal).
Võimalik ka, et SIM on hapu, testimiseks proovi oma SIM'i teises telefonis ja/või mõnda teist SIM'i oma telefonis.
Äkki keegi oskab aidata. Mure Lumia 1020-ga. Levi on olemas, välja saan helistada ja sissetulevatele kõnedele ütleb, et telefon on välja lülitatud.
Kas ming säte paigast ära või tuleks telefon garantiisse viia?
Levi märgi kohal on nagu selline pisike nooleke ka. Mul on selline tunne, et seda seal varem ei olnud.
Noolekesed tulid koos Lumia Cyan uuendusega. Äkki on selles põhjus, miks sa nii tunned. Kui tegid süsteemi uuenduse, siis proovi esimese asjana telefonile restart teha (kui seda juba pole proovitud) ja seejärel lase sisse helistada. Teisena soovitaks andmeside kinnikeeramist (Settings, Mobile+SIM) või siis lukustamist kas 2G või 3G tasemele ning seejärel proovida sissehelistamist. Kui sul 4G andmesidepakett, siis võib olla et sissetuleva kõne peale ei tule telefon 4G-st alla 3G-sse.
Elioni Digitargast - Lumia 830 ajab läbi väiksema 1/3,4-tollise sensoriga, millel pikseid on 10 Mpx. Heades valgusoludes toimib kaamera perfektselt, hämarates oludes annab tunda sensori väiksus. Lumia 830 on ka esimene mudel, mis Lumia Denim uuenduse läbi sai Nokia Camera uuenenud sisu ja mugavama kasutajaliidese. Oktoobris peaks sama uuenduse saama ka L930 ning väidetavalt peaks lisanduma ka ooterežiimil kellaaeg ning info kuvamine mustal ekraanil.
Glance app on küll poes olemas. Tirisin alla ja töötab küll, aga seda tuleb setingutest ise peale panna, kirjaga Glance now. Siis on ekraanil niikaua kui teda uuesti ei näpi, helehall kellaaeg ees.
Ja proovides täna seda autolaadija/usb junni, siis samamoodi kiri ees, et tähelepanu...antud seade laeb teie telefoni aeglaselt, pöörduge orig. usb kaabli või laadija saamiseks lähimasse teie seadet toetavasse kauplusse...
toalaadija on 1,2A, laeb ruttu täis... nüüd selle junniga laadis autost täis 1,6 tundi sisuliselt ... niiet väga suurt vahet polegi. Miski Omega firma toode, kandiline ja 7,95e maksis
Sai 930 peal seda Glance Now-d proovitud, pole ikka õige asi absoluutselt. Samas kui õiget kasutanud pole, siis ei tea millest puudust tunda niiet saab hakkama.
Kõned suunatud ei ole. Teises telefonis kaart töötas.
Aga mul on tõesti 4G. Kas see siis tähendab, et nii hakkabki olema?
Kaart oli paar päeva teises telefonis ja kui nüüd uuesti enda Lumiasse panin, siis töötas seal ka.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.