Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia Lumia nutitelefonide üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 62, 63, 64  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2014 13:54:21 vasta tsitaadiga

Murdock, mis appid sul puudu on? Vb. jõuan mõned meisterdada enne aasta lõppu icon_smile.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2014 14:25:06 vasta tsitaadiga

warkriss, kui just hind probleemiks pole, võta 930. Kaamera küllalt hea, kuigi päris 1020 tasemeni ei küündi. Samas saad kõvasti võimsama riistvara, tulevikukindluse, palju parema ekraani.
Ise 1020 peal ja peab küll ära mainima, et 930 puhul peaksin Glance Screen'i puudumist miinuseks. Samas kaamera ja hinnavahe tõttu niivõinaa väga 930 ei ahvatle, kuid kõrvuti pannes on 930 ekraan lihtsalt nii palju parem, et võtab sõnatuks. 830 ja 930 igapäevaasjades ongi suht sama kiired, õige pisut 1020-st kiiremad. Vahe tuleb välja, kui mänge mängid, siis on 930 ikka peajagu üle.

Arvasin varem, et 930 võiks kiirem olla tunduvalt (ja eks mahukate asjade ja nt kaamera puhul ongi), aga WP puhul paraku animatsioonid söövad põhiosa sellest vahest ära. Enne oli 1020-st pisut lahjema riistvaraga aga umbes sama protsessoriga Android, mis oli iga nurga pealt kiirem. Mitte, et WP ei avaks rakendusi koheselt, vaid sellele rakendusele vajutamise ja rakenduse reaalselt produktiivseks muutumise vahel on lihtsalt nii pikk aeg. Samas pisiasi ja olen harjunud sellega leppima.
Mis veel... kui FB chat heads'e naudid Androidi peal (ehk igalpool fb chati kasutamist teiste asjade kohal), võid arvestada, et see puudub WP-s, fb chati jaoks pead vastavasse rakendusse minema, nagu vanasti. Minu jaoks pisut ebamugavust tekitav faktor.
Üldjoontes WP pole paha, saab asjad tehtud ja ise otseselt appidest puudust ei tunne. Gmail töötab sisseehitatud kliendiga fantastiliselt, kalendrid võtab ka sisse ilusti ja youtube jaoks Metrotube töötab suurepäraselt. Muid Google teenuseid ise ei kasuta, Here Maps asendab Google mapsi väga edukalt (ja vaat et on paremgi). Pigem lihtsalt minule WP puhul paljud "kiiksud" hakkavad vastu. Huvitav ära proovida ja kahtlemata võimalik harjuda. Tasub enne netist vaadata WP rakendused üle ja otsida, kas endale vajalikud asjad ikka olemas on. Seejuures arvestada, et Androidi/iOSi rakendustele viimase ~aasta-pooleteise tulnud uuendustest võib WP versioonides vaid unistada. Aga tehtud saab asjad küll, enamasti edukalt. Lihtsalt harjumist vajab.

Ise pigem rahul, aga kui kaamerakvaliteeti (või ebaratsionaalselt suurt rahasummat) ohverdama selleks ei peaks, läheksin tõenäoliselt Androidile tagasi. Kuni praeguste lipulaevade hinnad veel kõrgel püsivad, püsin oma 1020 peal. Aeg-ajalt on huvitav WP maailma kiigata (2a tagasi Lumia 800-ga esimene katse, ca aasta tagasi 925-ga jälle), aga juba 3-4 aastat on pidevalt jutt, kuidas kohe-kohe, järgmise uuendusega muutub kõik ja WP on kunn. Hetkel siis Windows 10 selleks unelmate ükssarvikuks... vaikselt hakkab see lugu vanaks jääma juba. 8.1 oli hea uuendus küll, mis palju muutis, aga see, mis sellega katki on, jääb Microsoftil kuidagi kahe silma vahele. Sellises turupositsioonis tuleks end lõhki pingutada ja pidevalt kasutuskogemust parandada, aga käib räige venimine. Otseselt ei saaks öelda, et midagi ei toimu, aga konkurentidele tuleks järgi jõuda, mitte ühtlases tempos sabas sörkida.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 15.12.2014 14:39:02 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Murdock, mis appid sul puudu on? Vb. jõuan mõned meisterdada enne aasta lõppu icon_smile.gif

Kuna ma enam seda ei kasuta, siis ei tunne ka äppide üle puudust. Pole vist ka korralikku swedpanga äppi, võid selle valmis kribada icon_razz1.gif
Ja ÜFT kalkulaator kaitseväelastele kui aega saad icon_cool.gif
Aga põhiasjad mis mulle närvidele käisid olid esiteks see matusebüroo stiilis taustakujundus ja see et telefoniraamat ei suutnud kõnesid grupeerida.
Võib-olla aasta pärast katsetan jälle win phone'i, aga hetkel aitab.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2014 14:46:41 vasta tsitaadiga

Taustapilt on muudetav juba ammu. Swedbanki äpi osas lendab kivi panga enda kapsaaeda. SEB on näiteks täitsa korraliku Windows Phone äpiga valmis saanud. Ja seda juba eelmisel aastal.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NNk2
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2014 17:25:24 vasta tsitaadiga

http://www.windowscentral.com/gestures-beta-allows-you-interact-your-phone-new-ways
Kommentaarid: 208 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henzx
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2014 22:41:02 vasta tsitaadiga

Murdock kirjutas:
d3t kirjutas:
Murdock, mis appid sul puudu on? Vb. jõuan mõned meisterdada enne aasta lõppu icon_smile.gif

Kuna ma enam seda ei kasuta, siis ei tunne ka äppide üle puudust. Pole vist ka korralikku swedpanga äppi, võid selle valmis kribada icon_razz1.gif
Ja ÜFT kalkulaator kaitseväelastele kui aega saad icon_cool.gif
Aga põhiasjad mis mulle närvidele käisid olid esiteks see matusebüroo stiilis taustakujundus ja see et telefoniraamat ei suutnud kõnesid grupeerida.
Võib-olla aasta pärast katsetan jälle win phone'i, aga hetkel aitab.

Grupeerimine on ka olemas juba ammu.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2014 00:06:15 vasta tsitaadiga

Täitsa ok toimib..

NNk2 kirjutas:
http://www.windowscentral.com/gestures-beta-allows-you-interact-your-phone-new-ways

_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2014 13:58:11 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kuna soetasin omale uuema telefoni, siis laps saab minu vana 820 endale. Siiamaale oli tal mingi vana android LG. Kas on kuidagi võimalik androidilt Hill Climb Racing andmed (mõtlen raha ja sõidukid ja rajad) Lumia-le üle tuua?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2014 15:45:11 vasta tsitaadiga

Vidget kirjutas:
Kuna Lumia 535 meie poelettidele jõuab?

Tundub, et nagu võiks juba olla saadaval.
http://www.ox.ee/est/product/812014

Kellelgi infot millal suuremad operaatorid letilt pakkuma hakkavad?
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2014 14:26:28 vasta tsitaadiga

link :: Lumia Denim

Lumia Denim uuendus liigub vaikselt.

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2014 19:26:18 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Mu 1020 näitab ka, et Denim on, nii juba ~kuu aega. Ei tea kas valetab.
Samas ega 1020-le see denim vist niivõinaa midagi väga too, võiks ju loota kiiremat ja uute lisadega lumia camerat, aga reaalsus vist jääb teistsuguseks. Uus Glance samas on olemas, tuli ka samal ajal kui extras+info uuendas end denimiks.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD_Friik
HV vaatleja

liitunud: 01.06.2011




sõnum 19.12.2014 01:09:27 vasta tsitaadiga

930-l ka nüüd denim peal icon_razz.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 19.12.2014 11:34:45 vasta tsitaadiga

AMD_Friik kirjutas:
930-l ka nüüd denim peal icon_razz.gif


ja mis seal muutus ? räägi lähemalt ....
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2014 11:41:54 vasta tsitaadiga

link :: Lumia Denim

Lühike ülevaade Denimi uuendustest lisatud lingil.

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ndrk
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2010




sõnum 19.12.2014 12:31:13 vasta tsitaadiga

Need funktsioonid olid ka juba Cyaniga ju (Cortana ja glance kohta ei tea muidugi, kuna 930).
Aga hetkel hakkas telefon miskit suuremat paketti alla laadima ja installima küll....

Ja tuligi Denim peale.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2014 12:37:40 vasta tsitaadiga

ndrk kirjutas:
Need funktsioonid olid ka juba Cyaniga ju (Cortana ja glance kohta ei tea muidugi, kuna 930).
Aga hetkel hakkas telefon miskit suuremat paketti alla laadima ja installima küll....

Ja tuligi Denim peale.


Mis mudel?

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2014 12:52:38 vasta tsitaadiga

TT,
ndrk kirjutas:
Need funktsioonid olid ka juba Cyaniga ju (Cortana ja glance kohta ei tea muidugi, kuna 930).
Aga hetkel hakkas telefon miskit suuremat paketti alla laadima ja installima küll....

Ja tuligi Denim peale.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2014 13:02:24 vasta tsitaadiga

Vidget kirjutas:
Kuna Lumia 535 meie poelettidele jõuab?


Klickis olemas nüüd. 129 euri

http://www.klick.ee/mobiiltelefonid/microsoft-lumia-535-6408.html
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2014 13:23:31 vasta tsitaadiga

Forss kirjutas:
Vidget kirjutas:
Kuna Lumia 535 meie poelettidele jõuab?


Klickis olemas nüüd. 129 euri

http://www.klick.ee/mobiiltelefonid/microsoft-lumia-535-6408.html

Lihtsalt infoks: http://www.gsmarena.com/microsoft_confirms_lumia_535_touch_issues_fix_coming_soon-news-10479.php
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 19.12.2014 18:45:02 vasta tsitaadiga

minu 930 tiris ka midagi alla.... miski 8.1.1 jne

kõvasti läks paremaks kaamera, tuli juurde talle võimalusi mitu kohe... ülejäänud asju vaatan hetkel, mis veel juurde tuli
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 19.12.2014 23:49:41 vasta tsitaadiga

Forss kirjutas:
Vidget kirjutas:
Kuna Lumia 535 meie poelettidele jõuab?


Klickis olemas nüüd. 129 euri

http://www.klick.ee/mobiiltelefonid/microsoft-lumia-535-6408.html

Prantsuse amatsoonis on muidugi 20€ odavam, aga peab minema vaatama.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2014 11:48:47 vasta tsitaadiga

Vidget kirjutas:
Forss kirjutas:
Vidget kirjutas:
Kuna Lumia 535 meie poelettidele jõuab?


Klickis olemas nüüd. 129 euri

http://www.klick.ee/mobiiltelefonid/microsoft-lumia-535-6408.html

Prantsuse amatsoonis on muidugi 20€ odavam, aga peab minema vaatama.

Eile Järve keskuse Klickis oli letis olemas ja sai soetatud.
Selle hinna eest väga normaalne telefon.
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mao
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2014 15:54:19 vasta tsitaadiga

Lumia 735 laadimisega jama ! Nimelt autos viskab ette kirja "laeb aeglaselt" mõlema usb laadijaga 1a ja 2a - laadijatel mõlemal data klemmid lühistatud. Toas proovitud erinevate kaablitegaja laadijatega (sony, htc) ja laeb korralikult ilma hoiatusteta.
Oskab keegi kommenteerida/juhendada ?
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ndrk
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2010




sõnum 22.12.2014 11:58:06 vasta tsitaadiga

Mul oli sama lugu, kui autos laadima panin.
Mingi hetk aga enam ei virisenud. Tea, kas sai tal villand või milles asi.
Korra isegi tahvli laadijaga laadides (2+A) hakkas hädaldama. Samas laadis käbedalt.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 22.12.2014 17:40:03 vasta tsitaadiga

Miski kriitiline uuendus tuli win 8.1 peal mul 520 peal.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mao
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2014 19:16:48 vasta tsitaadiga

mao kirjutas:
Lumia 735 laadimisega jama ! Nimelt autos viskab ette kirja "laeb aeglaselt" mõlema usb laadijaga 1a ja 2a - laadijatel mõlemal data klemmid lühistatud. Toas proovitud erinevate kaablitegaja laadijatega (sony, htc) ja laeb korralikult ilma hoiatusteta.
Oskab keegi kommenteerida/juhendada ?


Koos Waze rakendusega ja u.45 min sõitu suutis akut laadida hädised 3-4%. Mida laadija/kaabli juures peaks muutma, et annaks maksimumi välja ?
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zafari
HV veteran
zafari

liitunud: 02.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2014 19:40:22 vasta tsitaadiga

Mul ka autos laadides sama jama. 830 viriseb, et laeb aeglaselt, 620 laadis probleemideta sama laadijaga (2A). Tubase 1,3A laadijaga pole probleemi.
_________________
Sülearvutite remont/hooldus Pärnus. PS!
Kommentaarid: 246 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 198
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2014 19:50:16 vasta tsitaadiga

Nokia 2520 tahvel ainult 199euri soomes, 735 ja 830 ka jube odavad 169 ja 279euri, ning lumia 530 vapsee 49euri.
Keegi seda 2520 on näppind ka? RT versioon on pm sama mis telefonidel peal? icon_smile.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2014 22:08:53 vasta tsitaadiga

RT on pigem Windows 8 ilma Desktopita ja väikse rakendustetoega. Ise proovinud-kasutanud pole, aga ahvatlev näeb välja küll.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2014 22:29:20 vasta tsitaadiga

Hoidkem RT asjadest eemale ehk. Selle hinna eest saad juba Atomiga tableti - http://www.verkkokauppa.com/fi/catalog/6378c/Tabletit-Windows-8?s=price&o=A
Või amazon - http://www.amazon.com/HP-Stream-Windows-Tablet-Personal/dp/B00NSHLVD2/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1419535746&sr=1-1&keywords=hp+windows+tablet

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Repo
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2014 22:34:16 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Nokia 2520 tahvel ainult 199euri soomes, 735 ja 830 ka jube odavad 169 ja 279euri, ning lumia 530 vapsee 49euri.
Keegi seda 2520 on näppind ka? RT versioon on pm sama mis telefonidel peal? icon_smile.gif


Omanud pea aasta aega Lumia 2520
RT on pigem nagu tavaline Windows 8.1 kus ei tööta Windows poe välised rakendused. Asjalik on veel Nokia klaviatuur koos katega ka osta talle, kus on lisa aku ka sees.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2014 22:50:04 vasta tsitaadiga


Link

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2014 00:08:39 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Hoidkem RT asjadest eemale ehk. Selle hinna eest saad juba Atomiga tableti - http://www.verkkokauppa.com/fi/catalog/6378c/Tabletit-Windows-8?s=price&o=A
Või amazon - http://www.amazon.com/HP-Stream-Windows-Tablet-Personal/dp/B00NSHLVD2/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1419535746&sr=1-1&keywords=hp+windows+tablet


Need künad ei kannata küll ostmist....full hd puudub ja 1.33ghz prose tekitab kahtlusi :S
199euri eest tundub Nokia 2520 parem,samas siis jah jama kui poe väliseid appe ei saa installida.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2014 00:24:34 vasta tsitaadiga

Jah - oleneb, milleks tahtmine kasutada. Filmideks, netiks ja Office'iks on 2520 suurepärane masin, niipalju kui kursis olen. Esialgu jäigi kõrge hind takistavaks faktoriks enamasti.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2014 15:19:14 vasta tsitaadiga

Kas on võimalik Lumia 925'l välja lülitada EDGE kasutamine? Et kasutaks ainult H või H+ ühendust? E52 oli selline võimalus täitsa olemas icon_smile.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2014 20:58:08 vasta tsitaadiga

Minuarust oli seadetes täitsa olemas 3G lukk icon_smile.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2014 21:15:24 vasta tsitaadiga

Lukku pole. Saab ainult määrata maksimaalse kiiruse (E, 3G, 4G), aga mitte minimaalset.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2014 15:54:41 vasta tsitaadiga

heff, Ise samakaugele jõudnud.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triin86
HV vaatleja

liitunud: 28.12.2014




sõnum 28.12.2014 21:12:30 vasta tsitaadiga

Äkki keegi oskab aidata. Mure Lumia 1020-ga. Levi on olemas, välja saan helistada ja sissetulevatele kõnedele ütleb, et telefon on välja lülitatud.
Kas ming säte paigast ära või tuleks telefon garantiisse viia?
Levi märgi kohal on nagu selline pisike nooleke ka. Mul on selline tunne, et seda seal varem ei olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 10:42:36 vasta tsitaadiga

triin86 kirjutas:
Äkki keegi oskab aidata. Mure Lumia 1020-ga. Levi on olemas, välja saan helistada ja sissetulevatele kõnedele ütleb, et telefon on välja lülitatud.
Kas ming säte paigast ära või tuleks telefon garantiisse viia?
Levi märgi kohal on nagu selline pisike nooleke ka. Mul on selline tunne, et seda seal varem ei olnud.
Kõned suunatud?
Kommentaarid: 526 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 420
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati_p
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 15:29:28 vasta tsitaadiga

virks kirjutas:
triin86 kirjutas:
Levi märgi kohal on nagu selline pisike nooleke ka. Mul on selline tunne, et seda seal varem ei olnud.
Kõned suunatud?

Suunatud kõnede (call forwarding) sümbol on teistsugune - telefonitoru paremale näitava noolega. Võib muidugi vastavad seaded üle vaadata, igaks juhuks (Phone -> ... -> Settings -> Call forwarding).

Nooleke leviindikaatori kohal näitab, et andmeside on kasutuses (wifi aktiveerimisel kuvatakse samasugust noolekest wifi sümboli kohal).

Võimalik ka, et SIM on hapu, testimiseks proovi oma SIM'i teises telefonis ja/või mõnda teist SIM'i oma telefonis.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 29.12.2014 17:13:19 vasta tsitaadiga

Kõned blokeeritud? Kuigi siis peaks vist lihtsalt kinnist signaali andma kui sisse helistada eusa_think.gif
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2014 20:44:55 vasta tsitaadiga

triin86 kirjutas:
Äkki keegi oskab aidata. Mure Lumia 1020-ga. Levi on olemas, välja saan helistada ja sissetulevatele kõnedele ütleb, et telefon on välja lülitatud.
Kas ming säte paigast ära või tuleks telefon garantiisse viia?
Levi märgi kohal on nagu selline pisike nooleke ka. Mul on selline tunne, et seda seal varem ei olnud.

Noolekesed tulid koos Lumia Cyan uuendusega. Äkki on selles põhjus, miks sa nii tunned. Kui tegid süsteemi uuenduse, siis proovi esimese asjana telefonile restart teha (kui seda juba pole proovitud) ja seejärel lase sisse helistada. Teisena soovitaks andmeside kinnikeeramist (Settings, Mobile+SIM) või siis lukustamist kas 2G või 3G tasemele ning seejärel proovida sissehelistamist. Kui sul 4G andmesidepakett, siis võib olla et sissetuleva kõne peale ei tule telefon 4G-st alla 3G-sse.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 21:03:21 vasta tsitaadiga

Küsimus 930 omanikele. Kas Denim uuendusega tuli võimalus ooterežiimil kellaaja ekraanil kuvamisega?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cabel
HV kasutaja
Cabel

liitunud: 13.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 21:43:45 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
Küsimus 930 omanikele. Kas Denim uuendusega tuli võimalus ooterežiimil kellaaja ekraanil kuvamisega?


Ei tekkinud. Minu teada ei ole 930-nele seda võimalik saadagi, kuna kasutatakse miskit eri tüüpi ekraani mis ei võimalda seda, siin sellest juttu http://www.windowscentral.com/nokia-lumia-930-does-not-have-glance-heres-why
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 21:59:24 vasta tsitaadiga

[color=darkblue]
Cabel kirjutas:
peps71 kirjutas:
Küsimus 930 omanikele. Kas Denim uuendusega tuli võimalus ooterežiimil kellaaja ekraanil kuvamisega?


Ei tekkinud. Minu teada ei ole 930-nele seda võimalik saadagi, kuna kasutatakse miskit eri tüüpi ekraani mis ei võimalda seda, siin sellest juttu http://www.windowscentral.com/nokia-lumia-930-does-not-have-glance-heres-why


Elioni Digitargast - Lumia 830 ajab läbi väiksema 1/3,4-tollise sensoriga, millel pikseid on 10 Mpx. Heades valgusoludes toimib kaamera perfektselt, hämarates oludes annab tunda sensori väiksus. Lumia 830 on ka esimene mudel, mis Lumia Denim uuenduse läbi sai Nokia Camera uuenenud sisu ja mugavama kasutajaliidese. Oktoobris peaks sama uuenduse saama ka L930 ning väidetavalt peaks lisanduma ka ooterežiimil kellaaeg ning info kuvamine mustal ekraanil.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 22:20:47 vasta tsitaadiga

Valeinfo. Pole MS kunagi 930-le lubanud seda ja paneel lihtsalt tehniliselt ei ole suuteline seda kuvama (vähemalt mitte praegusel kujul).
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 31.12.2014 00:01:23 vasta tsitaadiga

Glance app on küll poes olemas. Tirisin alla ja töötab küll, aga seda tuleb setingutest ise peale panna, kirjaga Glance now. Siis on ekraanil niikaua kui teda uuesti ei näpi, helehall kellaaeg ees.
Ja proovides täna seda autolaadija/usb junni, siis samamoodi kiri ees, et tähelepanu...antud seade laeb teie telefoni aeglaselt, pöörduge orig. usb kaabli või laadija saamiseks lähimasse teie seadet toetavasse kauplusse...

toalaadija on 1,2A, laeb ruttu täis... nüüd selle junniga laadis autost täis 1,6 tundi sisuliselt ... niiet väga suurt vahet polegi. Miski Omega firma toode, kandiline ja 7,95e maksis
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2014 00:08:09 vasta tsitaadiga

Sai 930 peal seda Glance Now-d proovitud, pole ikka õige asi absoluutselt. Samas kui õiget kasutanud pole, siis ei tea millest puudust tunda niiet saab hakkama.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triin86
HV vaatleja

liitunud: 28.12.2014




sõnum 31.12.2014 10:27:19 vasta tsitaadiga

Kõned suunatud ei ole. Teises telefonis kaart töötas.
Aga mul on tõesti 4G. Kas see siis tähendab, et nii hakkabki olema?
Kaart oli paar päeva teises telefonis ja kui nüüd uuesti enda Lumiasse panin, siis töötas seal ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia Lumia nutitelefonide üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 62, 63, 64  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.