Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jõusaal märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 190, 191, 192 ... 269, 270, 271  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2014 18:47:56 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
... Kükkides ei sobi see kang turjale üldse hästi ...

Mul ka mitte, aga ma ei häbene seda pehmet rulli kasutada, mille saab kangi külge kleepida. Enne kui ma selle avastasin, kasutasin lihtsalt rätikut.

Aga soovin jõudu omalt poolt! Kommenteeriks rohkem ja abistavamalt, aga las see jääb teadjamate-meeste teha. icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2014 19:04:31 vasta tsitaadiga

Hmm... kuidas sul yldse kang seal kohas olgadele nii palju toetub? Paris kindlasti on sul kang valesti. Enne kui kangi alla lahed surud trapetsi kokku ja kangi paned selle peale. Mida vaiksem trapsets seda kitsam haare vajalik. Kyynarnukid suunaga alla, mitte kuskile mujale.


Pussy pad pole hea mote, teeb selle vargi sul turjal ebakindlamaks. Oige tehnikaga ei tohiks küll vaja minna.


edit:
Kykkimisest.. Ingliskeelsed subtiitrid olemas.


Link



Link

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 03.12.2014 20:35:48 vasta tsitaadiga

Eks ma vaatan ja uurin. Ilmselget on tehnika vale ja vajalik on varakult see kohe õigesti selgeks õppida. Trapetsi kokkusurumise ära jätmine tundub vägagi tõenäoline juba olevat.

Võtsin oma 63 kilose venna kaasa, tegi ka 80kg seeriad ära ja 120kg tegi ka kaks kükki. Kutt on minuga võrreldes kilupoeg, aga ei mingeid jälgi õlgade peal.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 05.12.2014 20:45:17 vasta tsitaadiga

Kuskohas Tallinnas neid kummilinte võiks leida? Äkki kellelgi kuskil kesklinnas silma jäänud?
_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2014 20:47:36 vasta tsitaadiga

Sportland myys/loikas mulle otse rullist kunagi. Kysis ainult kui pikka ja tugevat tahan.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 05.12.2014 20:52:07 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Sportland myys/loikas mulle otse rullist kunagi. Kysis ainult kui pikka ja tugevat tahan.


Tallinnas on päris mitu Sportlandi? icon_smile.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2014 20:55:54 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
SKG kirjutas:
Sportland myys/loikas mulle otse rullist kunagi. Kysis ainult kui pikka ja tugevat tahan.


Tallinnas on päris mitu Sportlandi? icon_smile.gif

Jah, aga ma ostsin ka aastal 2009/2010... Toesti ei maleta rohkem. Kesklinnas oli.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 05.12.2014 21:06:20 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Mart352 kirjutas:
SKG kirjutas:
Sportland myys/loikas mulle otse rullist kunagi. Kysis ainult kui pikka ja tugevat tahan.


Tallinnas on päris mitu Sportlandi? icon_smile.gif

Jah, aga ma ostsin ka aastal 2009/2010... Toesti ei maleta rohkem. Kesklinnas oli.


Ma soovin aastal 2014 osta icon_smile.gif

Viru keskuse Sportlandist astusin läbi, riidekaup ainult. Rahvast oli ka palju ja aega väga polnud, oleks ehk küsima läinud. Aga kui keegi hiljuti kuskil letil näinud vmt siis hea oleks teada kus täpsemalt, väga ei viitsi rändama hakata.

Töökoha vahetus kuu aega tagasi, nüüd saab suht iga päev jõusaalis ka käia, füsio näitas veel harjutusi ka mida ma oma haigele õlale teha võin. Pühade ajal jõusaali väga ei pääse ja tahaks kodus vähemalt lindiga edasi tööd teha.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 05.12.2014 23:18:52 vasta tsitaadiga

Täna jälle jõusaalis, keha oli veidi kange üleeilsest, aga ergomeetri peal soojaks ja mõned venitused.

Front Squats ja OverheadPress läks kenasti, siis tuli aga
Romanian Deadlifts- ma ei arvanud, et ma võin feili panna, aga panin; õnneks filmisin ka ja saan mingi hetk targematelt küsida.

Tundus , et teen hindele 2 antud harjutust. Algul sai tühja kangi ja kergemate raskustega tehtud ja siis tundus hea seis olevat. Kui raskused peale panin läks kõik allamäge.
Võtsin peale esimest seeriat 10kg maha, et äkki tehnika kaob raskuste tõttu ära, kuid vahet ei olnud, it sucked hard.
Kuigi tegin esimest korda elus antud harjutust, ei oodanud et nii valesti võiks minna icon_smile.gif
Videosid vaatasin päevi varem ja vahetult enne trenni minekut ka ja hoolikalt üle. Tundus, et puusad üldse ei tööta nii nagu vaja ja raskus jääb seljale liialt.


Seest valutab ja rõve on olla tänasest = palju uusi harjutusi. Aga küll homme on veel mõnusam icon_smile.gif
vb laen video ka üles, siis ole näha.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 06.12.2014 02:17:11 vasta tsitaadiga

Kas alguses poleks üldse mõttekam tavalise jõutõmbega alustada, mitte Rumeenia oma teha? Liiatigi, et sul tehnika veel täitsa selge pole. Mina sinu asemel alustaks tavalisega, kus iga kord puutub kang matti ja saad nö nullist uut alustada. Kontrollida, et puusad liiga all pole, et ei alustaks seljaga tõmbamist, et reied oleks juba alustades mõnusa pinge all. Alguses kindlasti pigem väiksemad raskused ja õige tehnika, kui raske ja puudulik. Hiljem suuremate raskustega, pole puuduliku tehnikaga midagi teha.

Mis taustaga sa üldse oled? Mingi lambist lähed 130kg kükki tegema icon_biggrin.gif Ma olen suht elu aeg jalgu treeninud aga alles sel aastal jõudsin umbes 130ni icon_lol.gif.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2014 02:34:02 vasta tsitaadiga

No siin tasuks ära märkida ka kas kükitakse korduste peale või 1 rep max.

Viimane minu silmis erilist tähtsust ei oma kui sa just powerlifter või weightlifter pole. Ma pole isegi kunagi proovinud ühegi lift-i 1RM. Dude... How much you bench eh?? Vot ei tea! Tehakse imestunud nägu.
Ei taha vigastustega riskida ja kasutan pigem kergemaid raskusi ja tunnetust ning lihvin tehnikat. Liigesed peavad ka kauem.
120kg kangiga kükin 15 korda küll kui olen korralikult puhata saanud. Aga praeguse elutempo juures alati 8h und täis ei saa... mõni kord tuleb 6h või vähemgi. Siis loomulikult sooritus kannatab.
Ma ei tea palju see 1RM siis kalkuleeritult oleks. Pole kunagi proovinud ja ilmselt ei proovi ka.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 06.12.2014 10:24:06 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
No siin tasuks ära märkida ka kas kükitakse korduste peale või 1 rep max.

Viimane minu silmis erilist tähtsust ei oma kui sa just powerlifter või weightlifter pole. Ma pole isegi kunagi proovinud ühegi lift-i 1RM. Dude... How much you bench eh?? Vot ei tea! Tehakse imestunud nägu.
Ei taha vigastustega riskida ja kasutan pigem kergemaid raskusi ja tunnetust ning lihvin tehnikat. Liigesed peavad ka kauem.
120kg kangiga kükin 15 korda küll kui olen korralikult puhata saanud. Aga praeguse elutempo juures alati 8h und täis ei saa... mõni kord tuleb 6h või vähemgi. Siis loomulikult sooritus kannatab.
Ma ei tea palju see 1RM siis kalkuleeritult oleks. Pole kunagi proovinud ja ilmselt ei proovi ka.


Endal sai õlg kannata siin mõnda aega tagasi. Kuna varianti polnud, siis langetasin kõvasti raskuseid, kuid tõstsin korduste arvu ning seeriaid. Samuti hakkasin rahulikumalt ning aeglasemalt (ka korralikumalt icon_biggrin.gif ) seeriaid tegema.

Nüüd tagasi vaadates või teisi nö "rabelejaid" jälgides kõrvalt tundub loogiline samm, kui siin aastad tagasi oli ainuke siht suurtemate raskuste poole, unustades tehnika ja ka enda heaolu.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 06.12.2014 14:08:13 vasta tsitaadiga

kimi,

Ma pole kunagi mingile alale pühendunud olnud, aga mma/bjj 1.5 aastat u 10 aastat tagasi, siis sõtsi ja peale seda 5 aastat amatöörjalgpalli, aga hea intensiivsusega (3x nädalas offseason, 4x onseason) nooremana veel kergejõustik u kaks aastat.
Väiksest peale palju maal ja metsas tööd teinud. Ma ei ole eriti pikk ka 176cm ja kehas tugevust on olnud alati veidi üle keskmise. Lihtsalt 3-4 viimast aastat olen 0 trenni teinud. Jõusaalis ja jõutrennile pole kunagi pühendunud, kõik mis külge jäänud mujalt.

Mis puutub RDLi, siis ma muidugi ei läinud 1RMi tegema, pigem oli ühes seerias 8 kordust. Ma ei leia ka üldiselt, et 1RMi testimine nii vajalik oleks, tahtsin alguses veidi lihtsalt testida enam-vähem oma võimeid, et raskused paika panna 5RM-15RMi ulatuses.

Pealegi ei teinud ma RDLi suure raskusega, ise lollisti feilisin ja sain oma veast kohe aru.

Homme tavapärane rutiin ja 130kg seeriad muidugi ei tee, pigem 80-85kg. Plaan ei ole end puru rabeleda, sellepärast 5x5 asemel 3x5 asju teengi kükil ja surudes.

P.S. naljakas on see, et võtsin noorema venna kaasa, juba esimesel korral ja praegugi juba sotsialiseerub mingite sama vanade kuttidega (19-22 ringis) ja nende põhijutt on "paljuge kükke teed, palju rinnalt surud"

oeh kopp.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 06.12.2014 14:15:47 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
SKG kirjutas:
Sportland myys/loikas mulle otse rullist kunagi. Kysis ainult kui pikka ja tugevat tahan.


Tallinnas on päris mitu Sportlandi? icon_smile.gif


Arvestades, kuidas Sportland end brändinud on viimastel aastatel, siis pigem tasub Rademari vms vaatama minna.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 08.12.2014 15:57:03 vasta tsitaadiga

Hoian teemat elus icon_smile.gif

Nüüd vist 2 nädalat jõusaalis käidud.
Enne puhkust käisin 12-2 ajal, sai pikka lõuna võetud ja kellegi ees ma vastutama otseselt ei pea, ülemus teab, et ajan asjad joonde ja kõik korras.

Nüüd puhkus ja käin 10-12 vahel. Mõnusam ära käia kui ärkad ja paar tundi oled üleval olnud ja kohe millegi asjalikuga tegeled!

Eile sai üpris hilja käidud, umbes kell 18.00 laekusin kohale. Minu rõõmuks jooksis jõusaal just tühjaks kui ma seal nii 10 minutit olin sooja teinud. Nii et kõik oli minu ja mu kahe venna päralt (Tallinnast tuli vend külla, ta üsna aktiivne ka, mängib jalgpalli, ujub jne)

Tegin oma tavapäraste raskustega praegu, kükid 80kg, surumine 65, pendlayd 45 jne.
Korra tundsin, et õlast käis mingi valusööst läbi, olin eelmine päev maal raudust tõstes veidi õlale häda teinud, seega ei hakanud lollusi tegema ja rahulikult lõpetasin oma seeriad ära.

Nüüd kaks päeva pausi ja siis uuesti. Saangi kindluse mõttes õlale puhkust, see pole mingi vigastus, aga lihtsalt valus ja kange.
Ideeliselt peangi raskusi tõstma, tahtsin esimesed kaks nädalat nii 50-85% teha, et tehnika parem saaks ja keha kenasti esimesest šokist taastuks ning tekiks harjumus, et ülepäeviti saab koormusi.

Praegune kava tundub mõistlik, põhiharjutustel 3x5 vs 5x5 ICF, viimane oleks liiga rets võibolla olnud arvestades sellega, et kavatsen veel nädal lasta kehal harjuda ja siis lisan 2-3 cardiot vabadele päevadele (1-2HIITI ergomeetril ja/või 1leboujumine)

Võhm on mul "üpris hea" võrreldes mõne aja tagusega, sai ju 3 kuud 4x nädalas HIITi lastud. Praegu jõusaalis käimisega olen HIITi ära jätnud, sest energiat ülearu pole just.

Ei oska pikemaid plaane teha, jaanuarist on uuesti plaanis BJJ tegema hakata (üle 10? aasta!), eks näis, kuidas sellega läheb
ja vist märtsist vaja jalgpall ette võtta, hooaeg hakkab siis 2-3 kuu pärast vist.

Jalgpall on muidugi suur küsimark, pean asja rahulikult võtma, kaks korda saanud nii vigastada, et 3 kuud out olnud, kas vaja uuesti riskida?

kehakaal on umbes 83kg peal ja silma järgi ütles, et rasva% on üpris kõrge veel, ca 25 kanti? (pikkus 176)
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001




sõnum 08.12.2014 22:14:01 vasta tsitaadiga

Kui sa 130kg kükid nagu ma aru saan siis 80g seeriat teha veidi vähe ei ole. Eriti arvestades et teed 5x5 kava?
ise alustasin paar kuud tagasi ja peaegu paar kordust tuleb kõigest 100ga aga seeriat teen ka 80kg.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 08.12.2014 23:28:22 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
Kui sa 130kg kükid nagu ma aru saan siis 80g seeriat teha veidi vähe ei ole. Eriti arvestades et teed 5x5 kava?
ise alustasin paar kuud tagasi ja peaaegu paar kordust tuleb kõigest 100ga aga seeriat teen ka 80kg.


Mõtlesin isegi nii, aga sain tagasisidet kava koostajalt, kes juhtis tähelepanu, et raskused tõusevad üsna kiirelt.
Ehk igal nädalal tõuseb ülakeha harjutuste raskus 2.5kg kaupa ja alakeha 5kg. (mitte kõigil harjutustel, aga üldiselt)
Korralik tõus ja et ma ei hakkaks kohe stallima, tasub 80 pealt edasi panna, ehk see kolmapäev 85, ülejärgmin 90kg, 3 nädala pärast 95 ja 4 nädala pärast juba 100kg.

Ilmselt siis pole probleemi sellega, eks ole näha kaua ma vastu pean nii icon_smile.gif

Kava muidu ise selline:

tsitaat:
The Original
Workout A
Squat 3x5
Bench 3x5
Pendlay Rows 3x8
Reverse Flies 3x10
Calf raises 2x15/Tricep pressdowns 2x10 Superset
Workout B
Front Squat 3x5
Incline Bench 3x5
Romanian Deadlift 3x8
Lat Pulldowns 3x8
Ab work 2x15/Curls 2x10 Superset (I don’t care what ab work you do)


Mõningaid harjutusi saab vahetada ka teiste vastu, et probleemi sellega ei ole, et nürilt sama asja koguaeg. Ruumi on lõuatõmmeteks jm asjadeks ka.


Uurisin Starting Strengthi, Strongliftsi, Ice Cream Fitnessi, All Pro, GreySkull jm alternatiive, proovisin ka mõningaid neist ja lõpuks jäin Fierce5 peale, piisavad koormused ja mõnusad harjutused.

Algajana vahet ju nii väga ei olegi, tuleb kava kenasti jälgida ja oma keha eest hoolitseda, eks järgmine aasta vaatab, kas oleks vaja midagi muuta või ei. Hetkel kindlasti iga korraga mu keha saab korraliku töö osaliseks ja naudin seda!
Keha pole ju ühtlaselt arenenud ka, praegu aitan nõrgemaid külgi järgi ja üleüldine fit-level tõuseb.

daz noob gainz
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 09.12.2014 02:40:46 vasta tsitaadiga

Väga õigesti teed, et alustad madalamalt. Need, kes 5x5 või selle erinevaid variatsioone teinud, teavad, et see on tegelikult üks väga raske kava kui seda pikemat aega teha. Lisaks, et sa alles tulid jõukasse (pikk paus vahel), siis pole mõtet tennast kohe 80% pealt tapma minna. "Rohelisena" kõrgelt alustades on üsna suur risk kiirelt platoo otsa sattuda, mis motivatsioonile kindlasti head ei tee. Pigem rahulikult ja tasapisi, sest jõukas käimine on minu arust maraton.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 10.12.2014 22:20:50 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013




sõnum 11.12.2014 00:22:30 vasta tsitaadiga

Kõva vana (:
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2014 03:54:45 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:

Link

Kahtlane. Õigemini see, et ta kodutu on. Saab fake tan-i omale lubada samas raha pole? Sellise massi hoidimine tahab ka päris palju toitu saada, regulaarselt. Toidulisandid?
Dunno man... maybe.


edit:
Panen ka video. Drake suurune staar võiks endale ikka mingi asjaliku treeneri otsida-lubada enne kui ratastoolis on. Kole vaadata.
https://www.facebook.com/video.php?v=926631217356209

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 11.12.2014 05:19:38 vasta tsitaadiga

Tõesti kole vaadata, mingit üldist arusaama peaks ikka omama, kuidas keha töötab raskuste all.


Pikem emotsioonidega jutt tänasest seiklusest - ei saanud algul kuhugi sisse; hiljem teismelised rikkusid tujusid, lõpp hea - kõik hea:

Täna jälle jõusaalis, kahjuks ei saanud 12-14 vahel ära käia nagu seni suutnud.
Pidin täpselt rush houri ajal minema 17-18, aga endaga diil tehtud, et laiska ei pane ja kui on õhtul aega, siis lähen oma väsimusest ja mugavusest hoolimata!
Spoiler Spoiler Spoiler

Peaks ka hakkama jäädvustama pilte enda progressist välimuse vallas.
Soovitusi, eest, selg, külg, mingi fitnessipoos v asi ka lisaks ?
Ma ei tee seda edevusest, vaid et jälgida muutusi, tugevuse osas on ju lihtne, kettad on kindla kaaluga.
Nüüd 2 nädalat jõusaalis oldud (6-7x), viimane aeg alustada. Peeglite ees raske näha muutust, palju sõltub tujust-enesekindlusest.

Samas nagu maininud olen, siis rasva% tundub selline 23-25% kandis olevat silma järgi, hea oleks mõõta või pildid teha ja võrrelda iga kuu.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013




sõnum 11.12.2014 11:30:40 vasta tsitaadiga

Egas kodutud siis igalpool sellised rotid pole, nagu eestist icon_biggrin.gif
Mees ju põhjendas ka miks kodutu on, sest talle ei meeldi/sobi elada väikeses korteris.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2014 14:38:59 vasta tsitaadiga

Kuna mul pandi saali kott yles, siis olen hakanud nö. kardiot seal peal tegema.
10 min intensiivselt votab ikka vaga labi, eriti veel peale trenni. Omamoodi HIIT eest.
Hea vaheldus ja saab tehnikat meelde tuletada.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Eile vaatasin, et mul ahter ikka suureks paisunud. Made by Squats & Lunges™

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001




sõnum 11.12.2014 21:31:31 vasta tsitaadiga

Kas lihase rebendi korral peaks olema see koht ka niisama katsudes valus või paistes või sininkas vms.
Ma kunagi esimestel nädalatel jõutõmmet tehes lasin õlad liiga ette ja vasaku trapetsi allosas lõi valu sisse.
Peale seda on koguaeg natuke tunda andnud aga täna kui hakkasin tegema shruge siis käis jälle käredam valusähvakas läbi samast kohast.
Ei julgenud edasi teha.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jõusaal mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 190, 191, 192 ... 269, 270, 271  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.