Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Crew märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2014 12:27:27 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Oot, selles mängus siis saab reaalselt "free roam" stiilis USA ühest rannikust teiseni sõita? Reaalselt need tuhanded, tuhanded kilomeetrid?


Ole nüüd icon_lol.gif ikka vähendatud kujul kus umbes 1km=1m või midagi sellist.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2014 12:31:28 vasta tsitaadiga

Kurat - ma juba lootsin, et on tehtud mingi ülimalt massive, RL-scale, openworld, free-roam... jama icon_biggrin.gif
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2014 12:37:34 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kurat - ma juba lootsin, et on tehtud mingi ülimalt massive, RL-scale, openworld, free-roam... jama icon_biggrin.gif

Ei, nii päris ei ole jah icon_biggrin.gif Võiks muidugi olla..hehe. Aga idarannikult läänerannikule sõita vms on reaalselt oma tund aega sõitu ikka. Selles mõttes on maailm ikka päris suur ja imiteerib reaalset USA-t. Ja maailm on iseenesest open, sa võid sõita igale poole mida silm näeb, kasvõi jõkke, või mäkke või kanjonist alla icon_razz.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 04.12.2014 13:39:35 vasta tsitaadiga

Equinox, poolt väga hea kokkuvõte. Just sellist ongi hea vahelduseks simudele või mõnele rpg'le mängida. Trenni päevadel ei jõua niigi eelnimetatutesse väga süveneda ja siis ongi 1-2h paarutamist mõnus lõõgastus. Mingeid game mängu lõhkuvaid vigasid pole märganud. Mõnest AI autost olen saanud läbi sõita ja lähiümbrus paistab ka olevat teisi mängijaid täis. Eile sai paar sõitu miski suvakaga koos ka tehtud. Mõned korrad viskas serverist ka välja, aga noh...alguse asi.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2014 19:10:42 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:

Ja TDU poisid eiolesiiamaani ara fixinud seda. Tegu siiski haigelt suure mapiga ja based on MMORacing(Massively Multiplayer Online) ja soidad uksi linnapeal ringi. Nad eiole seda fixind 2006 aastast saati. Mida tee kiitlete UBI bs'itti, Kolme manguga jarjest sellist paska meisterdand. Oh teid lolle... icon_rolleyes.gif

Ei ole sellist asja nagu MMORacing. Vaid on MOOR ehk siis Massively Open Online Racing icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 04.12.2014 19:29:11 vasta tsitaadiga

sai eile porschega umbes 10 maailmarekordit tehtud, pakun et praeguseks enamus üle löödud icon_biggrin.gif
väga nauditav racer, korraliku asjaga hakkama saadud. loodan ainult, et tulevikus hakatakse mängijate arvu kahekordistama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 04.12.2014 21:26:49 vasta tsitaadiga

Mul mingi päeva challenge tegemisel oli vaja PVP sõite teha. 5tk oli vaja kokku teha ja peale igat sõitu pidin serverist väljuma ja uuesti sisenema, et sõit kirja läheks.
Tegin mingi kolm sõitu järjest ja ainult üks läks kirja, kuigi kõik sõitsin esimeseks või teiseks. Ja teine koht läks kirja muidu. 2 või kolm sõitu jäi tegemata, kuna ei viitsinud neid oodata pidevalt 5min kaupa, et kuskile sisse loadiks.
Leiab 4/4 playerit küll, kuid ikka ei lähe serverisse, et sõitu saaks teha. Häirib ka see, et ei saa ise valida kaarti, sõitu ja tingimusi. Pidevalt sattusin dirt seeriasse kus vastased olid ghostid ja see on juba mõttetu.
Kurvides keegi matsu ei pane ja sõidavad üksteistest läbi. Samas jälle dirtis auto pöörded põhjas ja ei liigu üldse. Mis mõtte on autole see dirt teema, kui ta sel maastikul ei sõida ja siis kui murule satud, siis on nagu liiva sees tõmbab hoo maha.
Miski Porsche sõit oli ka vahepeal, pikk ja lai rada icon_biggrin.gif oli korralik nauding.

Libe mis sa selle Ferrariga sõitsid alguses ? Neid tava missioone ei tee sellega ju icon_razz.gif kust kõige enam punkte saab.

Ranki võiks aeglasemalt koguda ja rohkem raha anda. Sain miski 120k kokku ja tuunisin põhilised autod ära, et oleks valikut millega sõita ja ei peaks ainult challengeriga sõitma.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.12.2014 21:32:26 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Mul mingi päeva challenge tegemisel oli vaja PVP sõite teha. 5tk oli vaja kokku teha ja peale igat sõitu pidin serverist väljuma ja uuesti sisenema, et sõit kirja läheks.
Tegin mingi kolm sõitu järjest ja ainult üks läks kirja, kuigi kõik sõitsin esimeseks või teiseks. Ja teine koht läks kirja muidu. 2 või kolm sõitu jäi tegemata, kuna ei viitsinud neid oodata pidevalt 5min kaupa, et kuskile sisse loadiks.
Leiab 4/4 playerit küll, kuid ikka ei lähe serverisse, et sõitu saaks teha. Häirib ka see, et ei saa ise valida kaarti, sõitu ja tingimusi. Pidevalt sattusin dirt seeriasse kus vastased olid ghostid ja see on juba mõttetu.
Kurvides keegi matsu ei pane ja sõidavad üksteistest läbi. Samas jälle dirtis auto pöörded põhjas ja ei liigu üldse. Mis mõtte on autole see dirt teema, kui ta sel maastikul ei sõida ja siis kui murule satud, siis on nagu liiva sees tõmbab hoo maha.
Miski Porsche sõit oli ka vahepeal, pikk ja lai rada icon_biggrin.gif oli korralik nauding.

Libe mis sa selle Ferrariga sõitsid alguses ? Neid tava missioone ei tee sellega ju icon_razz.gif kust kõige enam punkte saab.

Ranki võiks aeglasemalt koguda ja rohkem raha anda. Sain miski 120k kokku ja tuunisin põhilised autod ära, et oleks valikut millega sõita ja ei peaks ainult challengeriga sõitma.
ma niisama proovisin selle ferrariga, ja dirt sõitudeks pead endale dirt spec masina tegema, ega tavaline käru ei saagi mudas hakkama
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2014 21:39:04 vasta tsitaadiga

Mis teema selle DLCga oli ning et Koeningsegg 30taala?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 04.12.2014 23:14:04 vasta tsitaadiga

libe, Mul ongi dirt spec autod ja see perf spec autod ka. Ma miski 25 level ka vms.
Dirt spec võib ju auto olla, aga kui sõidus pisut liiga palju lõikad, siis võtab murupeal enamus hoost maha.

Keegi seda Mini Cooper S ka proovinud on ? Igas sõidus on AI nendega mingi eriti pro ja kimab nagu postist mööda kohati. Praegu tegin just mingit sõitu kus oli vaja see mini ära kõrvaldada ja 370Z ei jõudnud kohati järgigi.
Miskid faction sõidud avastasin miami lähedalt ja ühel on duration pandud 60min ja teisel on 10-60min icon_biggrin.gif Seda 60min versiooni proovisin oma dodge challengeriga ja miskid mini ja foocus jne andsid nii eest ära minna,
et kätte ei saanud, siis vaatasin et olin miski paar min sõitnud ja polnud veel ühtegi checkpoint läbitud icon_biggrin.gif Ja neid oli miski 35. Panin abort kuna ei viitsi hetkel. Oleks mingit parema varustusega käru vaja.

On keegi proovinud erinevaid driving aid teemasi, millega lihtsam driftida. Nagu ka betas oli, siis dirt speciga pidi kõige paremini saama, aga millise driving aid peale panna ei tea.
Muusika võiks ka mängus kõvemini olla, et ei peaks kõlarid põhja keerama. Mul kõik peale muusika ja selle dialoogi on keskmise peal ja ikka karjub auto muusikast üle icon_sad.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 05.12.2014 09:23:34 vasta tsitaadiga

lopes39, Key Westil 2 factioni sõitu. Ühe pikkuseks näitas 2.5h või midagi sellist. Ei hakanud eile proovima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 05.12.2014 12:07:19 vasta tsitaadiga

aivo80, Neid tunni ajaseid sõite on veel seal. Fractioni valikus on ju ka miski 5-6 erinevat embleemi. Ma võtsin algul selle wolf factioni ja jäin selle peale.
Samas need sõidud tahavad miski 350level autosi ka icon_razz.gif Mul on mingi 370level auto, kuid jääb nendega seal ikka lahjaks icon_razz.gif
Raha võiks rohkem tiksuda, või ma lihtsalt pole leidnud sellist sõitu kus korralikult plekki viskab iga sõidu eest icon_sad.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 05.12.2014 12:24:11 vasta tsitaadiga

Mul endal ka hundi oma praegu aktiivne. Mingit pappi viskab iga päev sisse logides ka peale, aga vähe natuke jah teda ikka. Auto mul vist sutsu alla 300 hetkel. Pole olnud väga aega süveneda ka, paaril õhtul mõned tunnid oled mänginud. Ehk nädalavahetusel õnnestub rohkem näppida asja.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 05.12.2014 13:23:50 vasta tsitaadiga

Factioni valikul saab 100k cc ehk crew credits. Kas tulevikus veel natuke neid saab (muidu kui päris raha eest) ning millele on neid mõistlik kulutada? Autode ostmisele ei ole mõtet, neid saab ka mänguraha eest.
_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 05.12.2014 14:36:19 vasta tsitaadiga

No mänguraha põhiliselt kulubki. See CC on mingi tühi leiutis seal mängus. Kõiki asjade eest tahab 10x rohkem raha kui neid punkte.
Kui see 100k cc annab, siis ütleb küll, et mine nüüd kuluta autode peale, aga kui Bucks ei ole, siis väga ei kuluta neid.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2014 15:24:06 vasta tsitaadiga

Üks asi mis ennast on tänaseks päevaks natuke häirima hakanud on nendel võistlustel AI-autode kunstlik tugevus. Just selles mõttes, et sul ei teki kunagi võimalust AI-autode eest ära sõita. Me räägime siin veel juhust kus autod on kas võrdsed või enamasti näiteks minu auto nende omast 2x parema leveliga. Näiteks tuleme kõrvuti ratas-rattas kinni ja siis AI-auto veel paneb nitrot, et minust natuke mööda minna, kuna tema sõidab ka põhjagaasiga juba. Ok, täitsa arusaadav olukord, kel rohkem nitrot jätkub saab sellel hetkel rohkem boosti, võibolla olin mina ka just varem vea teinud, kiirus maas jne, hetkel tema võimalus mind püüda. Nüüd näiteks teeb AI-auto vea kuskil kurvi võttes (täiesti arusaadav ja ilmselgelt mängu programmeeritud käitumine, et luua ebaühtlase tasemega AI-sõitjaid) ja jääb maha, mina viga ei teinud ning saan korraliku eelise, hakkan niiöelda eest ära vajuma, teised jäävad maha. Koguaeg, sõidame põhjagaasiga sisuliselt, koguaeg kasutan ka kogunenud nitro ära, et veel boosti saada. Natukese aja pärast ülla-ülla on 1-2 vea teinud ja palju maha jäänud AI-autot (vea tõttu näiteks 5-6 sekundit kaotust minule) mul uuesti müstiliselt sabas ning lähevad nagu seisvast postist mööda. Kiirus on laes, rohkem kiiremini mina sõita ei saa, nagu ka tema ennem minu kõrval (v.a boosti lisamine nitro abil), nüüdseks järsku saanud enneolematu kiiruse kuskilt (isegi enamasti veel nõrgema autoga). Vot see ajab närvi icon_smile.gif Tegelikult on see täiesti kunstlikult tekitatud olukord, et sul ei oleks võimalik kunagi eest ära sõita ja ma ei tea säiliks põnevus sõidu lõpuni vms. Aga samas kui mina panen rämeda matsu ja peale tükki aega näiteks saan uuesti teele tagasi siis mul osadel juhtudel ei teki iialgi enam võimalust 1-seks tagasi sõita, sest füüsiliselt osutub see võimatuks (aeg versus kiirus). Mina aga tahaks just, et näiteks mingis sõidu faasis (eriti kui on pikem võistlus), teeksin vahe sisse AI-autodega ning saaksin siis kindla peale võidu võtta. Paraku hetkel seda võimalust ei teki, seda kõik jäetakse kunstlikult alati finishi sirge otsustada niiöelda. Võidud tulevad pea alati kõik samma aega 2 või 3 autoga, vahed on täiesti marginaalsed, käsi väriseb kuni viimase finishi sirgeni icon_smile.gif Mulle tekitab selline asi stressi, ei lase sõitu nautida icon_razz.gif Mõni üksik kord vist olen saanud nii, et vahe tuleb sinna ~10 sekundi alla 2-se kohaga, sest viimases kurvis ennem finishi sirget, tegid AI-autod näiteks grupicrashi seal. Muideks sama jutt kehtib politsei kohta, lugesin netist ja päris paljud nurisevad samuti sama probleemi üle, et politsei on ebareaalselt kiire, väga vaevaliselt ja teatud õnnega suudad neilt eest ära saada. Aga ok, eks ma sõidan rohkem freeride-i siis..hehe icon_biggrin.gif

Muidu ise lvl21 hetkel ja vingem auto on lvl300 millegagi. Esimese hotrodi sain ka kätte icon_smile.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 05.12.2014 17:59:49 vasta tsitaadiga

Ma olen miski level 32 või pisut rohkem. Ei mäleta täpselt. Aga mõni missiooni sõit tagasi oli vaja mentide eest ära saada. Ma proovisin läbi kõik autod mis sinna lubas ja mul olemas olid. Pmst video algab öise pildiga kuu taustal ja siis on sul kohe 5-6 menti nii sabas et esimene ristmik 100m kaugusel juba blockivad sind ära.
Rattad käivad ka ainult all ringi ja kumm põleb ja ei saa kohalt minema. Kõige hullem on ka see, et oled kuskil suures linnas kus ei saa põllule või metsa sõita. Mendi auto sõidab sulle otsa ja sa oled pmst nagu papp kast mis selle auto ees lohiseb.
Ma korra jõutsin metsa aga selle jaoks ei olnud õige auto ja saadi kätte. Ma tegin seda vist oma tund aega ja ei tea mitu korda. lõpuks sain mingi kiirteele ja siis sain eest ära, aga närvi ajab küll see mendi tugevus. Neid endid rammida ei saa ja nende poolt väike kõks on kohe juhitavus läind
ja auto on nagu lehm libedal jääl juhitavus on null.

Mind häirib ka see, et velje värvi ei saa muuta ja on ainult 4 või 3 põhi värvi ja siis peab kõigist läbi lappama.

E:
Huvitav kas sõpradega mängu tegemise taga võib olla midagi mis mängus pole veel avatud ? Perkide all tuli mul uus pilt ja asju lasti ja seal üks selline huvitav võimalus.
Pilt on fhd, sest ei viitsind ps avada.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deFt
HV kasutaja
deFt

liitunud: 23.06.2008




sõnum 05.12.2014 19:10:36 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:

E:
Huvitav kas sõpradega mängu tegemise taga võib olla midagi mis mängus pole veel avatud ? Perkide all tuli mul uus pilt ja asju lasti ja seal üks selline huvitav võimalus.
Pilt on fhd, sest ei viitsind ps avada.

Spoiler Spoiler Spoiler


See on selline variant, et saad oma sõbrad sõbralistist kes ka mängu omavad sinna faction missioonidele saata, sel ajal ise sa neid missioone teha ei saa aga raha tuleb kuskil 10% kogusummast + veel väike võimalus, et su sõber/sõbrad kukuvad läbi, selline hea variant nad näiteks ööseks sõitma panna kui ise ei mängi icon_smile.gif

Edit: läbikukkumise protsent on seotud sõbra leveli ja missiooni raskusega.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 05.12.2014 20:08:49 vasta tsitaadiga

Taga ajamine on samamoodi puhas nüri luck. esimene kord sõbraga sõites vaatame kust sõidab, järgmine katse üks sõidab sinna ristmikule ette ja rammib ja mina tagant sisse, kuna auto on korraks seisma jäänud.
Ma sain aru, et tegemist pidi olema ikkagi suht asjaliku automänge tootva tiimiga, kuid see "põnevus" tekitav catchup ja arkaad ralli on kokkuvõttes päris nüri.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 05.12.2014 20:46:23 vasta tsitaadiga

karvane, Ära otsi arkaadi mängust simulatsiooni ja reaalsust, sest see nagu nimigi ütleb et on lõbu jaoks ja mitte mingi über reaalsuse peale.
Kas sa ostad põrsa alati kotis ja siis imestud et midagi pole see mis oli oodatud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.12.2014 23:24:35 vasta tsitaadiga

see rubber band või catch up efekt töötab mõlematpidi
seega , kui tundub, et olete lootusetult maha jäänud, siis sõitke puhtalt lõpuni ning te jõuate AI'le järgi ning on isegi võimalus võita

konkreetset pela pole nii palju küll pelanud, et oleks probleeme märganud, kuid NFS seerias pidas see paika - näiliselt lootusetus olukorras ei tasu alla anda

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2014 23:47:26 vasta tsitaadiga

xb1 peal siiani crew sõidud suht ei toimi, pvp asi ei leia ühtegi mängijat. Tundub, et teen story läbi ja mäng müüki ...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.12.2014 23:55:28 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
xb1 peal siiani crew sõidud suht ei toimi, pvp asi ei leia ühtegi mängijat. Tundub, et teen story läbi ja mäng müüki ...
mitte xbox pela ei toimi, vaid su ühendus ei toimi
suuna pordid ja jutud - kui probleem oleks xboxi versioonis, siis oleks internet juba kummuli nendest uudistest

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2014 00:02:54 vasta tsitaadiga

libe, mul toimivad kõik teised mängud ja xbox näitab connection: open. see mäng on lihtsalt katki praegu, mängu minnes on kaart teisi täis, 10 sekki hiljem kaovad ära ja siis näed lihtsalt aegajalt mõnda tüüpi, aga quick crewsse mängijaid ei leia.
Sama kirjutas rockpapershotguni review..
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.12.2014 00:44:54 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
libe, mul toimivad kõik teised mängud ja xbox näitab connection: open. see mäng on lihtsalt katki praegu, mängu minnes on kaart teisi täis, 10 sekki hiljem kaovad ära ja siis näed lihtsalt aegajalt mõnda tüüpi, aga quick crewsse mängijaid ei leia.
Sama kirjutas rockpapershotguni review..
vajalikud jutud suunasid siis ilmselt ära, mis game specific on?
sesmõttes, et xbox võib sulle näidata, et avatud ja teised pelad võivad töötada, kuid kas vajalikud pordid on kõik suunatud?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2014 01:03:24 vasta tsitaadiga

Praegu töötab, ümberringi on teisi mängijaid ja sai ka mõned sõidud koos teha. Aga ubi foorumist jäi silma, et need alguses nähtavad ikoonid polegi playerid. Ja kaardil peadki aint nägema 8t mängijat. Kui see tõsi on , siis mmo sõna siin küll ei kehti
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.12.2014 01:04:53 vasta tsitaadiga

pole see kunagi mmo olnudki...
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HangOver
HV kasutaja
HangOver

liitunud: 14.12.2004




sõnum 06.12.2014 12:03:28 vasta tsitaadiga

Eile sai mängitud 4h ja kordagi ei visanud isegi serverist välja. Tubli UBI! Aga mäng on ikka hea!
_________________
Let them hate us, as long as they fear us
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.12.2014 12:42:05 vasta tsitaadiga

Tegin mõned pildid sellest ka siia.

Spoiler Spoiler Spoiler



Need millel on fps punane oli mingi mliig palju kordi alt tab vajutatud või mingi windows error oli liiga palju nuppude klõbistamist vms.
Kui see fps punaseks läks siis sai selle auto garaažis demo mode's rohkem autot liigutada, aga ei teagi miks ta vahepeal laseb ja vahepeal ei lase.
Samas võiks freeride's ka olla mingi pildistamiseks süsteem, sest camera view muutmisega ei saa ikka autot nii kaugele, et see ka tervikuna pilti jääks.

Poodides või tuneris saab nende CC eest osta küll. Tuleb võtta lihtsalt mingi jupp vajutada enterit ja siis paremale, et ostaks CC punktide eest. Ma algul arvasin et läheb mõlemad maha, nii punktid ka raha.
Raha tuleb tegelikult suhteliselt palju juurde, kui sõita ringi igalpool kaardi peal niisama hardcore driving aid peal ja dirt klassi autoga teha vasakule ja siis paremale jne driftimist. Perkide all tuleb ka panna kõik perkid ainult nende alla kust annab rohkem raha.

E:
Mäng ei lähe tööle, ütleb et on mingi file on muudetud või on viirus sees ja ei lase mängu. Tra võiks siis olla mingi repair võimalus mängul, et ei pea uninstall tegema ja uuesti mängu alla sikutama.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2014 12:44:59 vasta tsitaadiga

Punane Frapsi fps peaks üldiselt tähendama et lindistab(võid vaadata kas Frapsi installi kaustas on mingi video).
Piltide peal autod täitsa ok aga viimasel taust suht kole. Mis graafika sätted?
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.12.2014 17:14:16 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
Punane Frapsi fps peaks üldiselt tähendama et lindistab(võid vaadata kas Frapsi installi kaustas on mingi video).
Piltide peal autod täitsa ok aga viimasel taust suht kole. Mis graafika sätted?


Kõik on ultra peal. Tegin photoshopis 720p peale pildid.
Nojah vaatasin et oli teinud fraps 2 videot. Need mängu nupud on samad mis frapsis ja pidin need ümber vahetama.

E:
Tegin ühe väikese video. Ma pole varem frapsiga videosi teinud ja üleüldse pole videoid teinud kunagi.
Videos pole ka midagi erilist. Lihtsalt pisut drifti ja lindistamisega tekitas pisut ka laggi.

Spoiler Spoiler Spoiler

Ei saanud HD peale ja kustutasin vale video. Tegin vahepeal uue ja kustutasin eelmise arvutist.
Nüüd proovin läbi IE saada YT-s video HD peale, sest läbi chrome-i oli ainult 480p.
Video lisamisel ei leidnud sättetest ka midagi ja kui nüüd ka ei lähe siis proovin ennem avalikustamist lasta processing ära teha.

....

Sain 720p peale ilma processing lõpetamist ja enam uuesti ei viitsi.
Source-st võetud lingiga sai oopis 1080p peale. See algne link mis annab on peale /watch väga pikk teks ja seal oli 720p ainult.
Võib-olla on kvaliteedis asi et ma lindistasin 30fps peal. Ma ei kujuta ette ka mis file suuruseks saaks, kui 60fps panna, kui see oli mingi 10.9GB. Mul fraps on ssd peal ka, kus ruumi metsikult pole.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2014 17:55:13 vasta tsitaadiga

Lindista Shadowplayga, jeerum icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.12.2014 18:21:05 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Lindista Shadowplayga, jeerum icon_rolleyes.gif
arvutirumalale pead puust ja punaseks tegema icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4rk4
HV kasutaja
s4rk4

liitunud: 09.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2014 01:43:40 vasta tsitaadiga

HangOver kirjutas:
Eile sai mängitud 4h ja kordagi ei visanud isegi serverist välja. Tubli UBI! Aga mäng on ikka hea!


Samamoodi sai mängitud eile (06.12) kella 11-16 stabiilselt ilma ühegi välja viskamiseta elioni baasneti (5Mbps) taga, probleemid tekivad kui on vaja maale minna, kus on ainukeseks lahenduseks 1 Mbps telefoni teel hotspotiks tehtav internet. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2014 07:41:11 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Lindista Shadowplayga, jeerum icon_rolleyes.gif


Shadowplay tõmbab audio syncist välja nagu OBS thumbs_down.gif kui fps liiga madal mängus on ehk alla 60-ne.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2014 11:51:49 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:

Shadowplay tõmbab audio syncist välja nagu OBS thumbs_down.gif kui fps liiga madal mängus on ehk alla 60-ne.


Teine link googlis - http://techgage.com/news/solving-the-problem-of-managing-nvidia-shadowplay-export-video-in-adobe-premiere-pro/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2014 12:22:17 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
HDTanel kirjutas:

Shadowplay tõmbab audio syncist välja nagu OBS thumbs_down.gif kui fps liiga madal mängus on ehk alla 60-ne.


Teine link googlis - http://techgage.com/news/solving-the-problem-of-managing-nvidia-shadowplay-export-video-in-adobe-premiere-pro/


oeh, see pole ju parandus veale. Tahad ise hakata mul 200 faili ümber kodeerima eraldi, mis võtab mustmiljon aastat aega iseenesest juba.
ShadowPlay on katki.
Pigem nagu seal räägiti siis sellele probleemile polegi parandust. Kas kasutad shadowd ja desyncid terve oma video või kasutad frapsi, mis võtab mustmiljon gigabyte ruumi ja FPS langeb kõvasti mängudes.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2014 12:54:52 vasta tsitaadiga

Eesti suurimal juutuuberil raske elu icon_lol.gif
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 07.12.2014 13:04:13 vasta tsitaadiga

Shadowplay tegi miski 4.45 minutit ja 1.64GB vms ja panin selle video otse youtube-i, kuid ikka pildi kvaliteet jääb väga porno.
Läbi programmide mis ma lasin ja videod ennem youtubei pannes üle vaadates oli kvaliteed nagu mängus ja kui youtube üles laseb,
siis kvaliteet on kohe jube kole.

http://www.youtube.com/watch?v=82jEBekr8wA on shadowplay-ga proovikas.


Ma tegin autodele juppide teemasid. Läksin kuskile level 30+ hüppeka juurde ja hüppasin kõikide autodega mis garaažist sai valida ja nii mitme happekaga, et saada võidetud jupp ja mitte osta seda.
Sellega tuli endale see ränk 50 kole kiiresti ka kätte.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2014 13:19:25 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Shadowplay tegi miski 4.45 minutit ja 1.64GB vms ja panin selle video otse youtube-i, kuid ikka pildi kvaliteet jääb väga porno.
Läbi programmide mis ma lasin ja videod ennem youtubei pannes üle vaadates oli kvaliteed nagu mängus ja kui youtube üles laseb,
siis kvaliteet on kohe jube kole.

http://www.youtube.com/watch?v=82jEBekr8wA on shadowplay-ga proovikas.


Selle eest võid sa juutuubi tänada. Kui tahad kvaliteetselt uploadida, siis gamersyde on ainus valik.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 07.12.2014 13:39:38 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
blablablaa


Aga DxTory?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 07.12.2014 14:28:29 vasta tsitaadiga

Ma pean vist mängus pisut raha kulutama, sest kõik autod on mul mingi p800+ ja miski story missiooni ei saa nendega teha, kuna on liiga võimsad.
Pmst esimeses kurvis sõidan end esimeseks ja siis on seal lumisel teel nende P klassi autodega kurvides ainult külg ees ja kumm käib all ringi ja siis kurvides sõidavad kõik mööda.
Nagu driving aid oleks hardcore-i peal ja lihtsalt ei saa muudmoodi kui külg ees ainult.

Ma mõtlesin, et teen autod võimsaks, siis on lihtsam madalama P ja level race läbi teha aga ei ole krt icon_sad.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2014 14:59:35 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Ma pean vist mängus pisut raha kulutama, sest kõik autod on mul mingi p800+ ja miski story missiooni ei saa nendega teha, kuna on liiga võimsad.


Crew ongi ju Pay to Win. Seda on peaaegu kõik praeguseks väljas olevad revüüd kinnitanud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 07.12.2014 15:47:22 vasta tsitaadiga

kas tõesti on pay to win, kuidas täpselt ? kõik tuunimine peaks ju järjest lahti tulema
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 07.12.2014 23:07:38 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Ma pean vist mängus pisut raha kulutama, sest kõik autod on mul mingi p800+ ja miski story missiooni ei saa nendega teha, kuna on liiga võimsad.


Kusjuures sõbraga koos enam vähem viimase area alguses olime lvl 50'd mõlemad, teadlikult midagi ei grindinud. Vahepeal lihtsalt tegime skille siin seal, et autodel gear tiba parem oleks.

Lvl 50 aga tähendas platinumi tasemeid iga skilli juures. Ja saad lihtsate hüpetega "grindinda" oma autod lõdvalt 1150+ peale. endgame vist tähendab, et saad õigete sõidukitele vajaliku boonusega lvl50 itemid kätte. Samas kui iga kord randomiga 40-50 vahel antakse, siis on see räme RNG grind, mida vist hetkel niikaua kui pole ümber muudetud lahendatakse kiirete jumpide jne tegemisega.

Välja viskab siis, kui multiplayeris sõbraga olen ja mingi storyline taas tehtud, kordamööda enam vähem, kas mina või tema.

Ajuvaba oli üks bussi taga ajamine, kus buss suutis 200+ga sõita... julma kiirendusega jne.. Ma saan aru, et arkaad, aga mingigi realismi võiks olla.. Politsei ja pätid muutuvad massilt siga raskeks just siis nagu nad on sinu ette seisma jäänud.

Igatahes stoori läbi mängitud, ei olnud midagi erilist, aga tiba parem ikka, kui niisama rallimine. Multiplayeri kohta niipalju, et free-for all multiplayerisse saime vist alla tunniga, factioni omasse vist äkki 2-3h? Kusjuures sõber kinniste portidega sai sisse, minule ei ilmunud kedagi quesse ja me olime oma arust samast crews (faction pvp's, free for allis saime koos sõita).

Watch dogsi kaudu olin saanud endale juba hunniku seda uplay raha achievementite eest ning kohe läks see ka dodge viperi peale, mis P ja C kategoorias põhiline sõiduvahend.

Ahjaa, kõrge leveli sõiduk pole alati ka parim võimalik. Üks P või C sõit oli mägedes jäisel rajal ning mu masin ainult keerutas rattaid, ei suutnud vahepeal 3ndast käigust kõrgemale saada jne. Samas madalama leveli autodega probleemi polnud. Sama kogemus oli ja dirt pvp's, kus võimsama masinaga jäin ma rämedalt maha sest ei kurvides oli ainult külg ees ja lihtsalt polnud haaret. Hidden vehicle dirt spec oli suht leveldamata ja järgmine dirt sõit sellega oli palju mõistlikum.

Hetkel olen suht rahul sellega, et season passi peale ei läinud. Arendajaks peaksid ikkagi revampima tiba AI'd ja füüsikat rohkem arkaadlikuks, sest praegu on see lihtsalt ajuvaba cheatimine minu arust.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arisilan
HV vaatleja
Arisilan

liitunud: 27.10.2006




sõnum 07.12.2014 23:32:46 vasta tsitaadiga

Fraps võtab salvestamisel ju ainult 30 fpsi (või siis 60) madalamaks. Ei ütleks, et mingi eriline kadu oleks. Pigem siis juba arvuti kehva.
Shadowplay kvaliteet on muidugi paras porno võrreldes Frapsiga.

Youtube üles laadides võtabki aega enne kui HD versioon üles riputatakse. Algul annabki sulle ainult 480p video.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2014 23:40:41 vasta tsitaadiga

Arisilan kirjutas:
Fraps võtab salvestamisel ju ainult 30 fpsi (või siis 60) madalamaks. Ei ütleks, et mingi eriline kadu oleks. Pigem siis juba arvuti kehva.
Shadowplay kvaliteet on muidugi paras porno võrreldes Frapsiga.


Joke post?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arisilan
HV vaatleja
Arisilan

liitunud: 27.10.2006




sõnum 08.12.2014 00:57:22 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Arisilan kirjutas:
Fraps võtab salvestamisel ju ainult 30 fpsi (või siis 60) madalamaks. Ei ütleks, et mingi eriline kadu oleks. Pigem siis juba arvuti kehva.
Shadowplay kvaliteet on muidugi paras porno võrreldes Frapsiga.


Joke post?


Mis ma valesti ütlesin? Shadowplay väiksem failisuurus tulebki ju pildikvaliteedi arvelt. Fraps salvestab ju raw faili, Shadowplay kodeerib ja pakib selle kokku. Tulemus on hulga sitem kui Frapsi raw.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 08.12.2014 01:08:13 vasta tsitaadiga

karvane, Palju sa perk-e kokku said level 50 peal ? mul vist 49 aint ja on tunne nagu tahaks mängu otsast peale alustada, kui selline võimalus on.
Teeks oopis teisi otsuseid peri paigutusega mängu alguses. Paneks rohkem sinna alla kus on võimalus rohkem kui 1 perk saada, sest seda ma mängus ei kasutanud ja neid kohti seal täita võiks ikka rohkem saada.
Ainuüksi noz-i alla läheb 20 neid ja siis veel 5 plus 5 kiirendamisele vist. 5 plus 5 läheb ka juhitavus jne. ja siis ei jäegi üle palju kohti kust raha juurde saada.

Libe sõidab ka üksi vist. Eile või täna päeval juksisin selle sõbra juurde minemisega ja lõpuks kui sain, siis ei teinud väljagi icon_razz.gif
Ma pole veel selle mp osas ka asju uurinud, kuidas mis nupp mida teeb. Et ringi sõites kedagi mängule kutsuda jne.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2014 01:17:17 vasta tsitaadiga

Arisilan kirjutas:
Mis ma valesti ütlesin? Shadowplay väiksem failisuurus tulebki ju pildikvaliteedi arvelt. Fraps salvestab ju raw faili, Shadowplay kodeerib ja pakib selle kokku. Tulemus on hulga sitem kui Frapsi raw.


Umm, ei? Frapsi täiesti räige ressursinõudlus ja hiiglaslikud failimahud ei anna sulle mitte midagi muud peale räige ressursinõudluse ja hiiglaslike failide. Shadowplay ja AMDi Gaming Evolved äpp salvestavad mõneprotsendilise jõudlusekaoga 99,9% Frapsi RAW kvaliteedist ning video on 10x väiksem.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Crew mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.