Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 80, 81, 82  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 11.11.2014 22:33:29 vasta tsitaadiga

Minu lenovo keeldub käima minemast kui aku 100% tühi.Tahab laadijat. Aga kui sul laadijaga power led põleb siis äkki kusagil mingi toiteahel katki/lühises? Enne liugu laskmist lase ikka ametlikku diagnostikat teha, kui see palju raha ei taha. Kui remondi hind ületab seadme praegust väärtust siis soovitan kahjuks maha kanda ja uus osta. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 22:43:41 vasta tsitaadiga

Laadija on ikka töökorras? See nõel laadija otsas ja laadijapesa arvuti küljes on terved? Ilma akuta käima ei lähe?
Võid proovida veel seda varianti, et aku ja laadija küljest ära ning vähemalt 1 min hoiad Power nuppu all.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 17:45:36 vasta tsitaadiga

neke kirjutas:
patareid hoidsin ära 5 minutit. kui see kasvõi korrakski maas siis ei tohiks ju seal enam midagi olla mis mingit mälu hoiab?

Teoorias võivad kondekad veel midagi sees hoida, kuid reaalsuses resetib BIOS-i kohe pärast pataka eemaldamist. See 5-15 min on enese petmine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 13.11.2014 20:38:50 vasta tsitaadiga

kondekates püsib laeng tõesti mingi aeg, ise näinud kuidas ühe vanema asuse või Fujitsu Siemensi laadija LED tuluke veel põles julgelt 15-20 sekundit peale saba seinast võtmist enne kui lõplikult kustus.
BIOS patarei peaks nullima kella ja taastama väikeväärtused, samas lauaarvutite emaplaatidel on olemas (ma ei tea, kas veel tänapäevastel kah) selline asi nagu Clear CMOS jumper, mis tuleb füüsiliselt ühest positsioonist teise ringi tõsta 10-ks sekundiks ja siis tagasi panna. MIs läpakatel seda asendab, ma ei tea, tõesti BIOSi patarei, mille toitel arvuti emaplaadi kell tiksub? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maa Mees
HV Guru
Maa Mees

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 23:17:38 vasta tsitaadiga

neke kirjutas:
jah, saab tehtud icon_sad.gif


Kui huvi, siis võin aparaadile enne viskamist, pilgu peale vista.



Maa Mees

_________________
Kõike saab korda teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart57
HV kasutaja


liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 22:14:42 vasta tsitaadiga

Tere
On ThinkPad X60 mis läheb kasutades kuumaks. Tahaks võtta lahti ja tolmust puhastada.
Võib olla on ka jahutusel termopasta vahetamine vajalik.
Siit ka küsimus. Milliste vahenditega ma peaksin end varustama et kõik kulgeks sujuvalt
ja ühe korraga?

_________________
mart57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.11.2014 22:38:09 vasta tsitaadiga

oled sa kunagi arvutit lahti võtnud? kui ei ole, maksa parem mõnele, kes on natuke ja saad kindlalt töötava masina. X60 sees tuleks inteli kuum wi-fikaart jahedama atherose kaardi vastu vahetada.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart57
HV kasutaja


liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 22:52:39 vasta tsitaadiga

Mnjah, tuleb tunnistada, et läpakat lahanud ei ole.
Samas lauaarvutid ei ole probleem, aga see vist ei lähe arvesse.
Kas oleks häid mõtteid kuhu võiks viia et saaks ka kindel olla et kõik on
tehtud nagu vaja?

_________________
mart57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.11.2014 22:55:30 vasta tsitaadiga

kasutaja empty või vipi666.. proovi nendega esialgu. neil võib iseig seda whitelisted atherose kaarti olla või lausa plaadil see vajalik biosi modd, et suvalise kaardi käima saaks..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart57
HV kasutaja


liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 23:06:22 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kasutaja empty või vipi666.. proovi nendega esialgu. neil võib iseig seda whitelisted atherose kaarti olla või lausa plaadil see vajalik biosi modd, et suvalise kaardi käima saaks..


Tänan.
Katsun siis nenedega ühendust saada.

_________________
mart57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Allstar
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 20:53:25 vasta tsitaadiga

mart57, Igipõlise X61s kasutajana võin ka hooldusteenust pakkuda.
_________________
Allstar
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 23:33:21 vasta tsitaadiga

Sai endale tellitud välismaalt Lenovo W540, arvuti täiesti uus ja pakendis. Soov oleks RAM'i juurde panna.
Küsimus teadjamatele, kuidas peaks toimima, et garantii ei kaotaks kehtivust? Kas asju lisada tuleb esinduses?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 23:47:14 vasta tsitaadiga

2 kruvi lahti ja uus RAM sisse. Ei mõjuta garantiid.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2014 00:06:55 vasta tsitaadiga

mart57 kirjutas:
laurx kirjutas:
kasutaja empty või vipi666.. proovi nendega esialgu. neil võib iseig seda whitelisted atherose kaarti olla või lausa plaadil see vajalik biosi modd, et suvalise kaardi käima saaks..


Tänan.
Katsun siis nenedega ühendust saada.

Kui atherose wifikaarti vaja võid kirjutada. Mul kuskil peaks leiduma x61 tarbeks selline asi icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2014 12:30:02 vasta tsitaadiga

kellelgi kodanikul X240 on juhtumisi ? kas uus trackpad on väga kohutav või elab asjab üle ? olen otsinud x230-i juba mönda aega, aga ei ole leidnud ja uus x230 maksab umbes sama palju kui x240. Oskab keegi kiita või laita ? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjorn17
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2003




sõnum 01.12.2014 13:44:52 vasta tsitaadiga

Nina all üks. Täpselt sama (veidi väiksemas mõõdus küll jah) kui uutel T440p ja T440s mudelitel. St. klaaspinnaga. Pinnakate ise on mõnusam kui vana "nubluline" pind, mis keskelt ära kulus. Jama on selles, et on ära kaotatud eraldi nupud, et trackpointi kasutada. Nüüd nad on ühte valatud klaaspinnaga ning mõttelise joonega eraldatud. See ei ole cool. Kui sa oled kõvasti harjunud trackpointi kasutama, siis vajab kõvasti harjumist ning kirumist. Kui oled touchpadi mees, siis on okei lahendus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2014 17:29:51 vasta tsitaadiga

bjorn17, ise seda kardangi. Mul seni köik läpparid olnud Thinkpadid ja trackpoint on see asi, mida enim armastan selle raali puhul, aga jah, seni köik kiruvad seda uut non-dedicated trackpointi nuppe. Touchpad mind väga ei huvitav kui aus olla, aga see mulle meeldib, et käetugi on suuremaks tehtud, eelnevatel X230 etc oli see ikka liiga pisike. Eks loodan, et pole väga hull.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2014 17:35:00 vasta tsitaadiga

Win 8 all on touchpad ise isegi talutav. Nurkadest välja libistamised n shit icon_biggrin.gif
Aga jah, trackpoindi nuppude sulandumine ühe terve touchpadi sisse on küll paras bs. Sest kui üritad klikkida, pead olema kirurgi käega, sest enamus kordades touchpad arvab, et tahad kursorit liigutada. Nõustun eelkõnelejatega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 02.12.2014 12:36:08 vasta tsitaadiga

Üldiselt nõustun, et uus touchpad on jubedus kuubis, aga olles mõnda aega uue seeria Lenovoid kasutanud (x240, t440, t540), siis lõpuks harjub ära selle pornoga. Kuid siiski jään vana touchpadi eraldi nuppudega igatsema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjorn17
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2003




sõnum 03.12.2014 10:06:40 vasta tsitaadiga

Just, aitab veidi kaasa see, kui ülejäänud touchpad BIOS-s välja lülitada. Jääb ainult nuppude funktsioon. Praegu põhimasinana T440p, millel see pind on ikka päris suur. Kui vanast harjumusest asetasid käe trackpointi peale, siis üks osa käelabast läks õrnalt touchpadi peale puutuma ning hakkas jebima.

Lisaks on minul kui teistel aeg-ajalt ette tulnud sellist probleemi: kui vajutad touchpadil kliki nuppu siis hüppab kursor üles paremale nurka ning paneb lihtsalt olemasoleva akna kinni. Seriously! Esimene kord oli veidi naljakas, aga seda ikka aeg ajalt veel juhtunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 03.12.2014 10:13:46 vasta tsitaadiga

Vähemalt ma pole ainus.

Kui juba uued seeriad jutuks tulid, siis häirib nende puhul ka uus laadija ots. Kuna Lenovoid on ümbruses lademetes, siis oli hea, et kõigile sobis üks laadija. Nüüd peab natuke vaatama hakkama, kas on uuem masin või mõni vanem, sellejärgi tuleb ka laadija otsida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2014 10:22:25 vasta tsitaadiga

Q. kirjutas:
Vähemalt ma pole ainus.

Kui juba uued seeriad jutuks tulid, siis häirib nende puhul ka uus laadija ots. Kuna Lenovoid on ümbruses lademetes, siis oli hea, et kõigile sobis üks laadija. Nüüd peab natuke vaatama hakkama, kas on uuem masin või mõni vanem, sellejärgi tuleb ka laadija otsida.

Spoiler Spoiler Spoiler

bjorn17 kirjutas:
Just, aitab veidi kaasa see, kui ülejäänud touchpad BIOS-s välja lülitada. Jääb ainult nuppude funktsioon. Praegu põhimasinana T440p, millel see pind on ikka päris suur. Kui vanast harjumusest asetasid käe trackpointi peale, siis üks osa käelabast läks õrnalt touchpadi peale puutuma ning hakkas jebima.

Lisaks on minul kui teistel aeg-ajalt ette tulnud sellist probleemi: kui vajutad touchpadil kliki nuppu siis hüppab kursor üles paremale nurka ning paneb lihtsalt olemasoleva akna kinni. Seriously! Esimene kord oli veidi naljakas, aga seda ikka aeg ajalt veel juhtunud.

Touchpadi rikkalike valikutega tarkvarast saad seda konfida. Seal on n+1 varianti, mida üks või teine sõrmeliigutus touchpadil teeb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 03.12.2014 10:29:06 vasta tsitaadiga

Betamax, eks alternatiive on alati. Aga kui varem oli kotis üks laadija ja ei olnud vahet, millise süleri kaasa haarasin, siis nüüd pean alati mõtlema, kas on õige laadija ka olemas/pean ostma selle ülemineku ja alati veenduma, et see ikka kotis oleks. Pole suur probleem, lihtsalt tüütu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2014 02:34:37 vasta tsitaadiga

keegi on järsku kuulnud, kas on kevadepoole oodata X250 või T450S-i vms ? Tahaks X240 ära vötta, aga clickpad ja klaviatuur pidid päris halvad olema, aga uuega pidi tulema tagasi dedicated nupud ja parem klaviatuur. Oskab keegi tark midagi öelda ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2014 18:34:23 vasta tsitaadiga

Mida arvata Thinkpad 11e yoga arvutist? Otsin just sellist rugged arvutit, mida hea igalpool kaasas kanda, puutekraan win 8 puhul tundub hea asi ning samuti pikk aku vastupidavus. Esialgu vaatasin küll 14" ekraane, kuid ehk see 11.6 ei olegi nii halb. On keegi seda mudelit või sarnase suuruse erkaaniga arvutit igapäevaselt kasutanud, on kasutatav või jääb siiski väikseks?

Päris 24/7 ei kasutada, lauaarvuti olemas, pigem selliseks on the go riistapuuks vajalik, samuti meediatarbimine.

Teine lahendus oleks puhas win 8 tahvelarvuti, mis hinnalt soodsam icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2014 19:13:36 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
keegi on järsku kuulnud, kas on kevadepoole oodata X250 või T450S-i vms ? Tahaks X240 ära vötta, aga clickpad ja klaviatuur pidid päris halvad olema, aga uuega pidi tulema tagasi dedicated nupud ja parem klaviatuur. Oskab keegi tark midagi öelda ?

Noh, tavaliselt tulevad uued sülearvutimudelid kui Intel enda uue protsessorite (ja muu juurdekuuluva) generatsiooni välja laseb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 05.12.2014 21:51:48 vasta tsitaadiga

tahvel põhimõtteliselt kaasaegne netbook, aga jah, puuteekraan on harjumise asi. mulle endale ei meeldiks, ekraan saab ruttu sõrmejälgi täis, peab pidevalt puhtaks nühkima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2014 19:12:56 vasta tsitaadiga

Ei tea kas enam T4█0 või T5█0 sülearvutit tuleb, mis suudaks võidelda praeguste Macbook Pro'dega ekraani (ja sisu) osas? http://www.amazon.co.uk/Apple-MacBook-15-4-inch-Laptop-core_i7/dp/B00MB5BOLQ/

Hetkel on T420, kuid plaanis 2016 uue vastu vahetada ja uurin maad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2014 20:20:03 vasta tsitaadiga

kas W540 3k ekraaniga jääb sisult ja ekraanilt kuidagi alla?
Dellilt saab muidugi Maci-laadse ka välimuselt - XPS 15 9530 ja Precision M3800.

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2014 05:48:21 vasta tsitaadiga

Oo, ei teadnudki, et selline asi olemas on. Kas W-seeria on T-seeria kvaliteediga sama? Kas touchpad on korralik?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2014 12:44:35 vasta tsitaadiga

tegelikult T540p on ka 3k ekraaniga olemas. T540p ja W540 on identsed, v.a selle vahega, et W on workstation-seeria ning kasutab Quadro graafikat GeForce asemel.
_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2014 12:55:10 vasta tsitaadiga

See on tegelikult teise teema küsimus

aga

kuidas 3 ja 4k Windowsi puhul üldse skaleeruvad? Apple saab üsna okeilt hakkama, tekst on kena ja ikoon ilus aga kuidas on Win8 või lausa Win7'ga? Ma olen erinevaid arvamusi kohanud, endal pole olnud õnne pisipehme ja 4k ekraani taga istuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2014 20:12:25 vasta tsitaadiga

Azatris kirjutas:
Hetkel on T420, kuid plaanis 2016 uue vastu vahetada ja uurin maad.

Kui tõesti aastanumbrit segamini ei ajanud, pole praegu veel mõtet pabistada. Selle rohkem kui aastaga jõuavad asjad palju muutuda.

Mark0 kirjutas:
kuidas 3 ja 4k Windowsi puhul üldse skaleeruvad? Apple saab üsna okeilt hakkama, tekst on kena ja ikoon ilus aga kuidas on Win8 või lausa Win7'ga? Ma olen erinevaid arvamusi kohanud, endal pole olnud õnne pisipehme ja 4k ekraani taga istuda.

Proovi seadete alt 125% või 150% suurendus sisse lükata. Täpselt nii jääbki. Kui seda ei kasuta, siis on lihtsalt kirbusitt, mida seeeest mahub töölauale palju.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2014 22:36:20 vasta tsitaadiga

Mul hetkel T440 ja selline probleem et.. Millegipärast ta ei tunnista akut enam ?!?!? Sellel nii sisseehitatud aku ja väline.. välise kohta ütleb, et pangu legaalne , blalbalba või ostku uus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2014 23:04:34 vasta tsitaadiga

Laadijapesa ja laadimispistiku nõel on mõlemad terved?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2014 15:10:52 vasta tsitaadiga

owndyaa, need akud on tõsine masendus. Surevad maha, rekord on nädal aega ja tutikas aku kutu. Garantiist saad uue.
See uus touchpad on tõesti piin, selle aparaadiga peaks kaasas olema laserhiir thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2014 15:17:18 vasta tsitaadiga

artur-, mis mudel sul on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2014 15:20:25 vasta tsitaadiga

Slazenger, T440p
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2014 20:11:32 vasta tsitaadiga

Thinkpadi fännid, rejoice ! -- Trackpointi nupud tulevad tagasi, X250-st pildid üleval http://www.51nb.com/viewnews-96506.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2014 20:44:36 vasta tsitaadiga

Alumised nupud siiski ei tule.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2014 20:51:09 vasta tsitaadiga

Betamax, Need pole fännid, kellele alumisi nuppe vaja icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liivainime
HV kasutaja
liivainime

liitunud: 25.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2014 01:06:21 vasta tsitaadiga

Väike positiivne samm tagasi.
Kui mõtlen, millised ergonoomika- jms lahendused mulle mu X220 juures meeldivad, siis uuematel mudelitel on neid siiani ainult ära kaotatud thumbs_down.gif. Tunnistan, et pole uuemaid oma käega katsunud, aga vähemalt paberil tundub, et hakkaksin igatsema:

Trackpointi nuppe (alumisi mitte, olen fänn icon_smile.gif)

Suurepärast klaviatuuri (back ja forward nuppude paigutus nooleklahvide juures on väga mugav, netis saab liigelda paremat kätt arvutil suuremalt liigutamata)

Thinklight'i ekraani servas (valgustab päris pimedas mõnusalt ka natuke ümbrust).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2014 03:56:45 vasta tsitaadiga

liivainime kirjutas:
Suurepärast klaviatuuri (back ja forward nuppude paigutus nooleklahvide juures on väga mugav, netis saab liigelda paremat kätt arvutil suuremalt liigutamata)

Maitse ja harjumuse asi. Ma näiteks avan linke alati uue tab'ina ja just seepärast on Thinkpad veel üks väheseid, millega seda välise hiireta mugav teha on. Enamikult teistelt on middle button ammu kadunud. Ctrl+click ajab küll ka hädapärast asja ära, aga pole nii mugav. Back ja forward nuppe (olgu siis füüsilisi või brauseri omi) kasutan ma väga harva. Võta siis Delfi või HV foorum, kui on list lahti, siis mulle tundub mõistlikum see nii jättagi ja siis mõne aja pärast seda lihtsalt uuendada. Palju kiirem, kuna pole suuremahulise lehe pidevat laadimist-renderdamist. Aga nagu juba öeldud: harjumuse asi.

Füüsiliste trackpointi aluste nuppude tagasitulek on väga teretulnud. Tore, kui vahel tagasisidet ka kuulda võetakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2014 04:42:14 vasta tsitaadiga

rex, see on peamine asi, mida suured ettevötted, kes ostavad meeletutes kogustes neid läppareid, väga taga igatsesid. Kurjad keeled Lenovo USA-kontoris rääkisid, et mitmed suurkliendid ähvardasid üldse, et löpetavad asjade ostmise ära, kui Trackpointi nuppe korda ei tehta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vikir57
HV vaatleja

liitunud: 20.04.2004




sõnum 23.12.2014 08:02:30 Lenovo vasta tsitaadiga

Kas keegi on ThinkPadile ka siisetoppinud mSata SSD ketast.Sest vastav pesa on olemas põhja all ja sooviks proovida lisada suurema ketta sinna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2014 12:43:16 Re: Lenovo vasta tsitaadiga

vikir57 kirjutas:
Kas keegi on ThinkPadile ka siisetoppinud mSata SSD ketast.Sest vastav pesa on olemas põhja all ja sooviks proovida lisada suurema ketta sinna.

Kas see vastus ei rahuldanud?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=630600
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2014 14:53:34 vasta tsitaadiga

Oma W540 mudelile panin sisse http://mydigitalssd.com/sata-m2-ngff-ssd.php#42mm-sc2-m2-ngff
Originaalis peaks olema mõeldud ainult kiirendama SATA ketta tööd aga ma tegin selle SSD ikkagi süsteemikettaks. Juurde sain kõvasti kiirust ning SATA ketas toimib nüüd lihtsalt faililaona.

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2014 21:27:35 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Hetkel kirun ennast, et sai flex'ist seotatud masin, mis on eelnevalt kusagil "taanis" ? vms kohas lahti võetud, et eemaldada sees olev ssd hinna allasaamis eesmärgil. Tulevikus ei osta enam ühtegi sülerit mille pakend on peale tehasest tulekut avatud kopp.gif Mingid idid olid ketta kruvi pea suht seebiks keeranud + korpuse üks kruvi hambad kah kõverad. Isegi õiget kruvikat ei ole nendele krõllidele seal antud.

Äge. Sain samasuguse arvuti: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8464480#8464480
Viimane kord, kui Flexist midagi interneti teel ostan.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andree
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010




sõnum 26.12.2014 19:11:02 vasta tsitaadiga

Plaanis Lenovo Thinkpad Edge 530-el HDD vahetada SSD vastu, kui HDD-> SSD üks- ühele ümber kopeerida, kas siis Windowsi lisentsi või muid laadseid muresid ei teki?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taf131
HV kasutaja
taf131

liitunud: 03.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2014 22:39:27 vasta tsitaadiga

Ei tohiks, aga kui korpusel tootevõtit kirjas ei ole, sisi igaks juhuks võiksid selle üles kirjutada.
Belarc Advisor näitab, mis tootevõtmega Windows installiti
http://www.belarc.com/free_download.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 80, 81, 82  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.