Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1260, 1261, 1262 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 04.12.2014 17:47:17 vasta tsitaadiga

simp kirjutas:
Iseteenindusest saan ainult porte avada/sulgeda.
Lähen "sinu tellitud teenused" - "internet 100/100" - "muuda teenust".


Ma võin küll eksida, aga vist nii ei saagi tellida. Olemasoleva tellitud kiiruse peal saadki ainult porte avada/sulgeda.
Võta kõrvalolev tab pealkirjaga "Internet" kus on kõik kiirused valikutes, 300/300 peal "Vaata" ning seal vist ongi tellmise nupp.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2014 18:13:59 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Elionil võiks ju siis Inteno laenutus olla, 24h hinnaga, nagu suvaline tööriistalaenutus. Teed 300/300 tellimuse ära, järgmine päev viid ruuteri jälle ilusasti tagasi.
Tellid netist, siis saab 14p jooksul tagastada thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 04.12.2014 20:22:44 vasta tsitaadiga

Seoses 300Mbit internetiga on foorumis arutelu juba selguse loonud interneti teemas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=422469&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Teenindajad nõustavad kliente päevast päeva rikete ja pretensioonide ennetamiseks. On kliente kes peale 300M tellimist, pöörduvad, miks kiirust ei saa, selleks tehakse enne selgeks, et kiirus ei ole tarbitav, speedtouchide, thomsonite, trendnetide, linksyside ja muude sarnaste aparaatidega.
See 1% kes on suutnud Gbit võimelise "muu" ruuteri hankida, ja jumal teab, ehk ka iptv tööle saanud, peab ennast sellest tulemüürist ise läbi murdma ja teenindajaga asjad selgeks saama. Tegemist ei ole jõulise müügitööga, vaid rikete ennetamisega, mis toimib igati positiivselt. Vastasel korral klikib 100 peret oma ekraanil 300M peale ja kaks kuud hiljem on pretensioonid seoses kiirusega, ruuter TG784 thomson ja netti pole ollagi.

Lõpptulemusena saab teenindaja kliendi tellimuse teostada ka ilma Intenot omamata kui kliendiga on selgus loodud.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2014 20:38:23 vasta tsitaadiga

Oskab keegi kommenteerida salvestamisteenust - kuidas selle hinnastamine toimub? Et kui tellin üheks päevaks ja järgmisel päeval tühistan siis võetakse ikka täie kuu eest?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simp
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2014 20:42:42 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Jah ma saan aru miks peab seda natuke selgitama, aga kui mulle räägitakse sõna otseses mõttes sellest kuidas 300/300 ühenduse optika signaal on natuke teistsugune kui 100/100 ühenduse optika signaal ja öeldakse, et mine poodi siis see ka ei kõlba kuskile. Eriti kui ma olen just selgitanud miks optika signaal ei saa mingil juhul tähtsust omada.

Oleks teenindaja küsinud kas mu ruuter toetab gigast ühendust poleks probleemi olnud.
Oleks ta kasvõi maininud, et intenot on vaja kuna see toetab gigast ühendust siis oleks olnud mul võimalik öelda, et minu ruuter toetab gigast ühendust. Isegi kui mulle gigane ühendus midagi ei ütleks siis oleks õlgu kehitanud ja mõistnud et ju siis on tõesti vaja. Praegult toodi välja loll vabandus ja saadeti mind sadat eurot kulutama.
Oleks teenindaja küsinud mis ruuter mul on(mitte inteno/midagi muud) ja kuuldes, et mul on midagi muud mind esimese asjana poodi poleks saatnud vaid edasi uurinud poleks ka probleemi olnud.

Selle asemel oli suhtumine see, et intenot on vaja ja kõik.

Kui teenindaja ei mõista mida ta/klient räägib siis tuleks kõne üles poole suunata, mitte öelda, et pole võimalik kuna eee.... signaal on natuke teistsugune...

Praegusel hetkel pidin mina läbi X tee välja uurima milles reaalne probleem seisneb, selleasemel et teenindaja oleks mulle reaalse põhjuse öelnud. Ma oleks vastanud ja kõik oleks viie minutiga tehtud olnud...
Lihtsalt kogu olukord oli tõsiselt lollakas ja üritasin teada saada millest selline piirang. Nüüdseks on see teada.

ps: Siis tulebki kliendiga selgus luua, mitte sonida sellest kuidas optika signaal on natuke teistsugune, kui kiirust tõsta.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2014 21:02:54 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Et kui tellin üheks päevaks ja järgmisel päeval tühistan siis võetakse ikka täie kuu eest?

Et hommikul salvestad ja õhtul kohe vaatad? Seal peaks vist ikka päevakaupa maksmine toimuma. Kuskil keskit miskit rääkis. Kui just päevakaupa tellimine massiliseks muutuma hakkab, eks nad siis asja muudavad.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
can860
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2014




sõnum 04.12.2014 22:06:02 vasta tsitaadiga

Avastasin üllatusena, et filmiriiulis on osadele filmidele lisandunud valik "Vaata HD-s". Igati tervitatav nähtus (ärge näkku lööge kui see valik seal juba pikemalt on olnud). Kui nüüd veel 5.1 heli ka uue nutiTV menüüga toimima saaks, siis oleks päris hea juba...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008




sõnum 04.12.2014 22:18:50 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
PCman kirjutas:
Et kui tellin üheks päevaks ja järgmisel päeval tühistan siis võetakse ikka täie kuu eest?

Et hommikul salvestad ja õhtul kohe vaatad? Seal peaks vist ikka päevakaupa maksmine toimuma. Kuskil keskit miskit rääkis. Kui just päevakaupa tellimine massiliseks muutuma hakkab, eks nad siis asja muudavad.
 


Ma ise olen üldse aru saanud, et esimesel kuul toimub kuupõhine maksmine, edasi on juba päevapõhine.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 04.12.2014 22:33:34 vasta tsitaadiga

simp kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Jah ma saan aru miks peab seda natuke selgitama, aga kui mulle räägitakse sõna otseses mõttes sellest kuidas 300/300 ühenduse optika signaal on natuke teistsugune kui 100/100 ühenduse optika signaal ja öeldakse, et mine poodi siis see ka ei kõlba kuskile. Eriti kui ma olen just selgitanud miks optika signaal ei saa mingil juhul tähtsust omada.

Oleks teenindaja küsinud kas mu ruuter toetab gigast ühendust poleks probleemi olnud.
Oleks ta kasvõi maininud, et intenot on vaja kuna see toetab gigast ühendust siis oleks olnud mul võimalik öelda, et minu ruuter toetab gigast ühendust. Isegi kui mulle gigane ühendus midagi ei ütleks siis oleks õlgu kehitanud ja mõistnud et ju siis on tõesti vaja. Praegult toodi välja loll vabandus ja saadeti mind sadat eurot kulutama.
Oleks teenindaja küsinud mis ruuter mul on(mitte inteno/midagi muud) ja kuuldes, et mul on midagi muud mind esimese asjana poodi poleks saatnud vaid edasi uurinud poleks ka probleemi olnud.

Selle asemel oli suhtumine see, et intenot on vaja ja kõik.

Kui teenindaja ei mõista mida ta/klient räägib siis tuleks kõne üles poole suunata, mitte öelda, et pole võimalik kuna eee.... signaal on natuke teistsugune...

Praegusel hetkel pidin mina läbi X tee välja uurima milles reaalne probleem seisneb, selleasemel et teenindaja oleks mulle reaalse põhjuse öelnud. Ma oleks vastanud ja kõik oleks viie minutiga tehtud olnud...
Lihtsalt kogu olukord oli tõsiselt lollakas ja üritasin teada saada millest selline piirang. Nüüdseks on see teada.

ps: Siis tulebki kliendiga selgus luua, mitte sonida sellest kuidas optika signaal on natuke teistsugune, kui kiirust tõsta.


Võin öelda ka lihtsa põhjuse, miks Inteno DG301 vaikimisi kaasa antakse. Nimelt, kui on TV juures, siis Asus/Mikrotik/jne seadmete ligipääsu puudumise tõttu on maru raske diagnoosida pildi ruudutamise probleeme.
Annaks vaikimisi Inteno DG301 riiulisse, tarbi ise , millega soovid, kuid probleemide korral saad Inteno DG301 tagasi ühendada.

Rikete kõrvaldamise protsess on üsnagi standardne. Ei saa tekkida olukorda, kus näed, et kliendi seade x tekitab probleemi võrgus ja klienti juhuslikult kätte ei saa. Piirad teenuse ja tuleb ving.
Piisavalt hädasid olnud kolmanda osapoole seadmete tekitab tahtmise uurida " aitan end ise, tellin tasulise tehniku visiidi " tekitamise võimalust.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2014 23:07:25 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
Saan aru et Motorola boxiga hdmi-cec puudulik, aga miskit moodi siiski töötab. Kas Samsungi telekat oskab tööle kuidagi panna? Samsung ise nagu ei leia cec seadet - Starmani box töötab ilma lisaliigutusteta.

fuzzum?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simp
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2014 02:16:29 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Võin öelda ka lihtsa põhjuse, miks Inteno DG301 vaikimisi kaasa antakse. Nimelt, kui on TV juures, siis Asus/Mikrotik/jne seadmete ligipääsu puudumise tõttu on maru raske diagnoosida pildi ruudutamise probleeme.
Annaks vaikimisi Inteno DG301 riiulisse, tarbi ise , millega soovid, kuid probleemide korral saad Inteno DG301 tagasi ühendada.

Rikete kõrvaldamise protsess on üsnagi standardne. Ei saa tekkida olukorda, kus näed, et kliendi seade x tekitab probleemi võrgus ja klienti juhuslikult kätte ei saa. Piirad teenuse ja tuleb ving.
Piisavalt hädasid olnud kolmanda osapoole seadmete tekitab tahtmise uurida " aitan end ise, tellin tasulise tehniku visiidi " tekitamise võimalust.


Mõistan et oma ruuteriga ei hakka supporti tüütama kui on tehnilised mured.
Selleks on siiamaani olnud ekstra thomsoni käkk mida vajaduse korral saab külge ühendada. Kui Thomson töötab, siis järelikult on mure mu ruuteri confis.

Aga teise/kallima/parema teenuse peale üleminekut piirama hakata sellepärast, et mul pole inteno ruuter? See ei ole enam normaalne tegevus ju.

ps: kui ma selle inteno riiulisse saamise eest 108€ välja käima ei peaks siis ma ilmselt väga vastu ei puikleks.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 05.12.2014 08:52:09 vasta tsitaadiga

simp, loeme teema lõppenuks. Just sellepärast ma ei hakanudki süübima sellesse kas sul on optika või korrusmaja võrgukaabel või mis gigane ruuter on, et see pole mulle, ega teenindajale otseselt oluline.
Ouline on teenindajaga suheldes koos aru saada, et me mõlemad ei taipa tehnikast suurt midagi, vaid teame: Elioni teenindaja soovitab Intenot, et 300M kiirus kätte saada, klient aga ütleb selgelt, et tal on kindlasti 300M võimeline ruuter olemas, ning uut pole vaja. Siis kui mõlemad kuulavad ka seda juttu, ei hakata muust tehnoloogiast rääkima, millest nad midagi ei tea.

OT: On jah optiline võrk erinev korrusmaja võrgust, aga see pole üldse oluline. Esimene toob Gigabit võimelise võrgu kohe tuppa, teise puhul läheb sinu kiiruse tellimuse peale võibolla veel töö ka tehnikule kes keldris kolistab ja seadmed uuendab.
Samamoodi pole meil enam väga mõtet siis selgitada, et Elion saab paremini tuge pakkuda kui tegemist on Elioni toetatud ruuteriga, samuti saab klient nii kiiremini uue IPv6 võrgu peal teenuseid kasutama hakata jms. Kõik ühes seade toimib koos paremini Elioni pakutavate teeenustega jms.

108€ ei oleks päris raiskamine vaid oleks tavainimesele lihtne ja mugav. Samas on kliendi soov täitmiseks, 300M peale ja klient püüab ise kiiruse kätte saada.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 05.12.2014 13:02:43 vasta tsitaadiga

MinuTV teenus toimis eile õhtul imelikult, ükskõik mis viisil ma sinna arvutis sisse logisin siis asju vaatama hakates ütles, et vaja enne tellida teenus.
Läksin tellimise lehele ja ütleb, et tellitud, lähen jälle filmi-seriaali peale ja siis käsib teenust tellida jälle.
Telefonis töötas aga ilusti.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 05.12.2014 13:53:16 vasta tsitaadiga

Cloner, 3-4 korda valid erinevate kanalite vahel ja siis hakkab jooksma uuesti. Kui samal ajal telefonis töötab ja lisaekraane pole tellitud, siis muidugi ei hakkagi tööle jah ilma tellimata.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 05.12.2014 15:17:20 vasta tsitaadiga

telefon oli sellel ajal taskus. Hea arendus, vaheta 5 korda kanalit et vahetusk, päris äge oleks kui telekas kah nii saaks, äkki ma ikka ei taha vaadata teist kanalit
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dentartu
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2014 15:53:53 vasta tsitaadiga

Cloner kirjutas:
telefon oli sellel ajal taskus. Hea arendus, vaheta 5 korda kanalit et vahetusk, päris äge oleks kui telekas kah nii saaks, äkki ma ikka ei taha vaadata teist kanalit

Mul aitas: logisin välja, ja logisin turvaliselt sisse ja oli korras.

vysnap007 kirjutas:
A.S. kirjutas:
PCman kirjutas:
Et kui tellin üheks päevaks ja järgmisel päeval tühistan siis võetakse ikka täie kuu eest?

Et hommikul salvestad ja õhtul kohe vaatad? Seal peaks vist ikka päevakaupa maksmine toimuma. Kuskil keskit miskit rääkis. Kui just päevakaupa tellimine massiliseks muutuma hakkab, eks nad siis asja muudavad.


Ma ise olen üldse aru saanud, et esimesel kuul toimub kuupõhine maksmine, edasi on juba päevapõhine.

See on õige info esimesel kuul toimub kuupõhine maksmine, edasi on juba päevapõhine.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003




sõnum 05.12.2014 17:41:07 vasta tsitaadiga

Ei ei kõik peaks ikka päevapõhine olema. Neti ja tv eest võeti küll päevade pealt.Nii liitumis kui peatamise kuul. Samamoodi noppekanalite lõpetamine oli ka päevade kaupa, kui samal kuul sai tellitud.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 05.12.2014 19:33:16 vasta tsitaadiga

can860 kirjutas:
Avastasin üllatusena, et filmiriiulis on osadele filmidele lisandunud valik "Vaata HD-s". Igati tervitatav nähtus (ärge näkku lööge kui see valik seal juba pikemalt on olnud). Kui nüüd veel 5.1 heli ka uue nutiTV menüüga toimima saaks, siis oleks päris hea juba...

HD filmid on olnud seal algusest saadik. Aga jah 5.1 heli boksist välja ei tule. Ma Soovitan saata e-mail tugi@elion.ee. Mida rohkem meid on kes sellest veast teada annab seda parem!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 05.12.2014 20:01:20 vasta tsitaadiga

Samsa telekaga, kasutades Elioni äpi filmiriiulit, laseb igatahes teleka heli seadetes valida digitaalse heliväljundi all Dolby Digitali.
Ja siis saab ka ressiiver aru, et DD 5.1 tuleb sisse.
Lihtsalt äpiga telekat vaadates lubab ainult PCM valida.
Niiet äpiga vist toimib... või on see juba ammu teada...

Tompa kirjutas:
can860 kirjutas:
Avastasin üllatusena, et filmiriiulis on osadele filmidele lisandunud valik "Vaata HD-s". Igati tervitatav nähtus (ärge näkku lööge kui see valik seal juba pikemalt on olnud). Kui nüüd veel 5.1 heli ka uue nutiTV menüüga toimima saaks, siis oleks päris hea juba...

HD filmid on olnud seal algusest saadik. Aga jah 5.1 heli boksist välja ei tule. Ma Soovitan saata e-mail tugi@elion.ee. Mida rohkem meid on kes sellest veast teada annab seda parem!


viimati muutis Six 05.12.2014 20:01:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.12.2014 20:02:05 vasta tsitaadiga

Motorola S/PDIF annab vähemalt minu yamaha ressi jaoks DD 5.1 kenasti välja.
Seda on siin varem arutatud, et osad ressid saavad heli kätte ja osad mitte.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 05.12.2014 20:29:26 vasta tsitaadiga

Samsa äpiga on digiheli OK.
roller, arris osade ressiveritega DD,DTS töötab, osadega mitte, mina olen ka viimaste hulgas. Arendusele teavitatud, et tuleb mitmete resiiveritega selgeks teha, milles kala.
Mul uuem Yamaha, ei tule ei HDMI, Coax ega ka TOSLINK kaudu digi välja, ainult PCM.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2014 00:09:32 vasta tsitaadiga

Kiire asjalik küsimus ka:
Kaua elion kavatseb Kanal8 veel testida (õigemini mida seal testida on? Seda, kui kehva kvaliteediga annab edastada?)?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 06.12.2014 01:12:07 vasta tsitaadiga

salatoimik, 8 on aktiivne siis iseenesest juba?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.12.2014 01:51:32 vasta tsitaadiga

olafsand, jah.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 06.12.2014 03:54:32 vasta tsitaadiga

dentartu kirjutas:
Cloner kirjutas:
telefon oli sellel ajal taskus. Hea arendus, vaheta 5 korda kanalit et vahetusk, päris äge oleks kui telekas kah nii saaks, äkki ma ikka ei taha vaadata teist kanalit

Mul aitas: logisin välja, ja logisin turvaliselt sisse ja oli korras.


Ma logisin nii mobiil id kui fb-ga ja ikka oli sama jama.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1260, 1261, 1262 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.