Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1259, 1260, 1261 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 03.12.2014 19:44:05 vasta tsitaadiga

Nii, ja kuidas vaene tarbija, kes ostab HU8500 Eestist teadma peab, millise emaplaadi/chipsetiga mudeli ta tegelikult saab? icon_rolleyes.gif

Seda kohe-kohe toimiva hakkava FW juttu oleme kuulnud juba varsti terve aasta.

Hetkel käib arvatavasti Samsungis lõppviimistlus 2015.a. mudelitele mida siis jaanuar-märts tutvustama hakatakse.
Kui nondes ka samad probleemid mis juba 2012-213 mudelites ilmnesid, siis võib kogu sellele Samsungi "hoolimise" jutule vee peale tõmmata.

Selline oma tarkvara teise (suur)tootja riistvaraga otsene "ühtesse astumine" on IMHO suht "dead end".
Varem või hiljem (pigem varem) lõppeb see halvasti.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2014 19:45:09 vasta tsitaadiga

Rääkides uuendustest, siis näiteks H6400 teleril oli novembri alguses Samsungi lehel 2120.0, kaks nädalat tagasi 2121.6, nädala eest 2122.0, nüüd vaadates jälle vana 2120.0 tänase kuupäevaga. Seega kõik käib suvaliselt tölla-mölla igal rindel. Täna vaadatud number ei pruugi homme olla enam see. "Life is like a box of chocolate..."
_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.12.2014 19:50:19 vasta tsitaadiga

bladerunner, kust üldse see info sul, et HU8500 Elioni äppi toetama peab. See, et teler seda hetkel mängida suudab, on ju tore. Aga see lihsalt on nii ja mingit tuge ei pakuta. Tore et töötab, katki minnes ei parandata.
Kas pole seda siin juba varasemalt arutatud, või olen ise valesti aru saanud?

Igatahes Arris aitab hädast välja.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 03.12.2014 20:49:36 vasta tsitaadiga

jägaja, "Samsung 2014 HU-seeria 7000-9000 (premium) mudelitest on supporditud GolfPUHD koodnimega platvorm."
Mina sain eelnevast-järgnevast jutust aru, et on võimalik osta Eestist ka sellist HU8500 mudelit, millel midagi muud sisuks.

Võibolla mõni netipood pakub UK-le või pagan teab kuhu toodetud mudelit.
Inimene seda ju kohe algul kuidagi välja ei loe. icon_rolleyes.gif
Ja probleemid ei pruugi ka kohe 14 päeva jooksul ilmneda et tagasi saata saaks (kui netist ostetud).

Mind see king otseselt ei pigista, omal 3 boksi kodus, aga Elioni selline enda kellegi teise platvormi külge täppisteadusena sidumine on veidi vastumeelne.
Aasta otsa teemat jälginuna ei paista kusagilt helget tulevikku liginemas.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 03.12.2014 20:58:57 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
JazZ kirjutas:

Jah, teler on Eestist ostetud ja HU8500 kasutab GFP9DEUC firmware (Kõik EU HU8500 telerid kasutavad seda sama). Hetkel viimane versioon on 1190.3

See GFP8DEUC on mingi lahjema seeria firmware, võibolla HU7000? Igal juhul ei ole see HU8500 firmware.

Samsung 2014 H-seeria 7000-9000 (premium) kasutab GFPDEUC firmware ja selle viimane versioon on 1180.4. Minu telekas EI KASUTA seda firmware ega ole selle platvormiga.

Subtiitrite probleemi ei oska kommenteerida, ma ei kasuta neid.

Aga see selleks, ma sain oma vastuse.

EDIT: Oot kas see et te HU8500 GFP9DEUC firmwarest midagi ei tea, tähendab äkki seda et see polegi toetatud? Nagu eelmise aasta 9 seeria?


Kuidas see lahjema seeria FW on, kui seda pakub samale seeriale ja mudelile ka ametlik leht?
List toetatud samsungi seeriatest ja platvormidest andsin mõni postitus tagasi (uusimate FW versioonidega). Toetus=supporditud. Äpp võib vabalt töötada ka mittetoetatud platvormil, kuid seda FW ei kohandata TV äpi jaoks.


Ma ei tea mis teleka firmware see GFP8DEUC on, aga HU8500 firmware see ei ole. Kuna HU8500 on selle aasta tippmudel, siis ilmselt peab see olema mõne lahjema teleri oma. Seda firmware pakub HU8500 telerile ainult Samsung Eesti koduleht, see on ilmselt nende näpukas. Kusjuures ma andsin sellest ka Samsung Eesti klienditoele teada juba umbes pool aastat tagasi. Tunnistati et on jah vale, aga et samal lehel on ka õige selle teleri firmware olemas (GFP9DEUC).
Selle Sinu listiga ongi see probleem et esiteks HU9000 euroopas ei müüda. HU8500 jääb küll Sinu antud vahemikku, aga Sa väidad et GFP9DEUC pole toetatud. Seega mina sellest listist aru ei saa mis toetatud on, aga las olla.

jägaja kirjutas:
bladerunner, kust üldse see info sul, et HU8500 Elioni äppi toetama peab. See, et teler seda hetkel mängida suudab, on ju tore. Aga see lihsalt on nii ja mingit tuge ei pakuta. Tore et töötab, katki minnes ei parandata.
Kas pole seda siin juba varasemalt arutatud, või olen ise valesti aru saanud?

Elion'i e-poes on kirjas et HU8500 on toetatud. Mingi aeg tagasi oli sarnane teema, aga mitte konkreetselt sama mudeli kohta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 03.12.2014 21:38:35 vasta tsitaadiga

Seda teemat lugedes kipub vägisi jääma mulje, et elioni-samsungi koostööd saab kutsuda üheks korralikuks puntran*ssiks.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2014 22:11:13 vasta tsitaadiga

tundub, et elion-samsung on midagi tõsiselt piixu läinud
ma ei hakka isegi naljatnlma seda loetlut

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2014 05:49:28 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
olafsand kirjutas:
See pult reageerib ka põrutuse peale. Kui näiteks diivani peale visata ja juhtub tugevamalt kukkuma, siis hakkab mul kanalite nimekiri kiirelt kerima ja jääbki seda tegema kuni puldil mõnda nuppu vajutada.

Tundub nii... Mul juhtus ka nii et volüüm oli põhjas ja ekraanil volüümi riba ees, nagu hoiaks VOL+ nuppu all. Samuti peale diivanile maandumist.

Mul muutub asi natuke häirivaks juba...nüüd mõne päeva jooksul 2 korda juhtunud sama asi...mõlemal korral "hoitakse" number 3 klahvi all
Ei saagi nüüd aru kas see on puldi raputamisega seotud või mitte...mis seal üldse niimoodi reageerida saab raputamise peale
Nüüd proovisin nimelt tükk aega raputada ja koputada, ei juhtunud midagi
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2014 15:31:23 vasta tsitaadiga

Saan aru et Motorola boxiga hdmi-cec puudulik, aga miskit moodi siiski töötab. Kas Samsungi telekat oskab tööle kuidagi panna? Samsung ise nagu ei leia cec seadet - Starmani box töötab ilma lisaliigutusteta.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simp
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2014 16:08:15 vasta tsitaadiga

Uurin siit ka natuke, midagi olen selle kohta juba suutnud välja uurida, aga ehk teavad elioni AHV id veel midagi lisada.

eelinfo: hetkel on elioni 100/100 ühendus, korteris jagab võrku asus rt-ac66u, saab ka digi-tv'ga hakkama.

Üritasin 165-1 helistada ja paketti muuta. Hetkel on 100/100, tahtsin vahetada 300/300 vastu.
Olukorra muudab eriliseks ilmselt see, et siin kortermajas jookseb optika keldrisse ja sealt jagab mingi ruuter/switch vaske edasi. Ehk siis korterisse tuleb juba tavaline vask. Hetkel võin läpaka otse juhtme taha lükata, saan IP ja olen needuses sees.

Klienditeenindaja väitis, et 300/300 ühenduse jaoks on kindlasti inteno ruuterit vaja. Rääkisin talle ära selle kortermaja võrgu lahenduse.
Minu küsimusele miks vana ruuteriga ei saa vastas ta, et 300/300 ühenduse optika signaal on natuke teistsugune. Mis on ilmselge lollus sest, tuppa ei jookse optika.
Kuna ma pole just võrgunduse ekspert siis kõva häälega ei hakka välja ütlema, et "optika signaal on natuke teistsugune" kõlab ka lollusena, äärmisel juhul on protokoll/vms erinev, mitte signaal? kes teab võib siinkohal mind parandada.

Küsisin kas siis saab vahetuse ära teha kui korraks inteno ruuter vahele ühendada, sellele vastas ta rõõmsameelselt, et peaks saama. See oli ka esimene lahenduse mõte mis mulle pähe tuli.

edasine on tuttavatelt kogutud info + enda spekulatsioon.
Uurisin natuke edasi ja sain teada, et elionis kasutatakse ruuteri seadistamiseks profiile ja et keskserver/vms kontrollib kas ruuteril olev profiil ühtib sellega mis seadistatud on. Selleks, et vahetada ühenduse kiirust tuleb ka ruuteri profiili vahetada, aga kuna hetkel ei saa elioni süsteem minu ruuteriga ühendust/arvab et see on thomson siis pole võimalik ka teenindajal minu kiirust muuta.

Sain ma süsteemile, ja piirangu päritolule, enam-vähem õigesti pihta?
või on esimese leveli suppordile antud käsk, et ilma inteno ruuterita pole 300/300 mingil juhul võimalik?
kas see toimetaks kui lükkan korra inteno ruuteri taha, teen upgrade'i ära, panen enda ruuteri uuesti tagasi, või toimub see profiilide kontroll kuidagi teistmoodi(tihedamini) kui 100/100 ühenduse juures?

Edit: Vabandan teema segaduse pärast, ei pannud interneti/tv teemade vahet tähele alguses.


viimati muutis simp 04.12.2014 16:32:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 04.12.2014 16:21:11 vasta tsitaadiga

Kas asus rt-ac66u on gigabitised WAN/LAN pordid?
Kui ei, siis ei tule 300mb sulle ju läbi.

EDIT: on küll gigabitised pordid, seega sobib ka asus ning ei pea ilmtingimata Inteno olema.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simp
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2014 16:21:59 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Kas asus rt-ac66u on gigabitised WAN/LAN pordid?
Kui ei, siis ei tule 300mb sulle ju läbi.

EDIT: on küll gigabitised pordid, seega sobib ka asus ning ei pea ilmtingimata Inteno olema.

Täpselt sama mõte oli ka mul icon_smile.gif
Isegi kui ruuteril poleks gigabitiseid porte siis saaks arvuti otse järgi ühendada ja oma kiiret internetti nautida icon_smile.gif


viimati muutis simp 04.12.2014 16:24:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002




sõnum 04.12.2014 16:22:17 vasta tsitaadiga

ac66u saab ilusasti 300/300 ühendusega hakkama. elionist aetakse sulle pläma, ei ole vaja intenot.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2014 16:22:41 vasta tsitaadiga

Telli iseteenindusest või teleka ekraanilt. Seal ei proovita sulle uut ruuterit müüa.

PS. interneti teemase võiks viimased paar posti tõsta icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simp
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2014 16:33:31 vasta tsitaadiga

Iseteenindusest saan ainult porte avada/sulgeda.
Lähen "sinu tellitud teenused" - "internet 100/100" - "muuda teenust".

Teleka ekraanilt uurin kui koju jõuan.

Ma täitsa mõistan, et see oli pläma.
Ma tahaks pihta saada sellele kas tädi ei saagi ühendust muuta(backendis on piirang mis kontrollib kas on inteno ja nupp on deaktiveeritud vms...) või tädile on lihtsalt koolitusel öeldud, et kui intenot pole siis ei saa.
Viimane tähendaks seda, et mõni tuttav/kõrgem tehnik saaks endiselt muuta. Esimene tähendab seda, et peab korraks inteno leidma kuskilt.

Igatahes on asjal sigaduse lõhn küljes.


viimati muutis simp 04.12.2014 16:38:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hardi76
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2014 16:37:58 vasta tsitaadiga

simp kirjutas:
Iseteenindusest saan ainult porte avada/sulgeda.
Lähen "sinu tellitud teenused" - "internet 100/100" - "muuda teenust".

Teleka ekraanilt uurin kui koju jõuan.

Ma täitsa mõistan, et see oli pläma.
Ma tahaks pihta saada sellele kas tädi ei saagi ühendust muuta(backendis on piirang mis kontrollib kas on inteno ja nupp on deaktiveeritud vms...) või tädile on lihtsalt koolitusel öeldud, et kui intenot pole siis ei saa.
Viimane tähendaks seda, et mõni tuttav/kõrgem tehnik saaks endiselt muuta seda. Esimene tähendab seda, et peab korraks inteno leidma kuskilt.

Igatahes on asjal sigaduse lõhn küljes.


See loogika nüüd küll ei tööta siin, keegi ei kohusta ühendust võttes kasutama ruuterit seal vahel. Inteno on mõeldud eelkõige digi-tv puhul kus nad eeldavad, et ei kasutata mingit kolmanda tootja seadet.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 04.12.2014 16:41:14 vasta tsitaadiga

simp kirjutas:
Iseteenindusest saan ainult porte avada/sulgeda.
Lähen "sinu tellitud teenused" - "internet 100/100" - "muuda teenust".

Teleka ekraanilt uurin kui koju jõuan.

Ma täitsa mõistan, et see oli pläma.
Ma tahaks pihta saada sellele kas tädi ei saagi ühendust muuta(backendis on piirang mis kontrollib kas on inteno ja nupp on deaktiveeritud vms...) või tädile on lihtsalt koolitusel öeldud, et kui intenot pole siis ei saa.
Viimane tähendaks seda, et mõni tuttav/kõrgem tehnik saaks endiselt muuta seda. Esimene tähendab seda, et peab korraks inteno leidma kuskilt.

Igatahes on asjal sigaduse lõhn küljes.


Ruuteri info on mainitud ka TV ekraanil. See pole nõue, et ilmtingimata peab olema Inteno ruuter. Kui kliendil on kompetentsi ise oma ruuter konfida, siis seda ei keela keegi. Tädi teeninduses käsitles Sind arvatavasti tavakliendina, kes selliste asjadega hakkama ei saaks.
Võimalik, et maja switch vajab samuti vahetamist Gbit switchi vastu. Kui nii, siis tellid küll ära aga aktiveerub teenus siis, kui reaalselt vastavat kiirust majas pakkuda saab. Telli julgelt ja ülejäänud jääb Elioni teha.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 04.12.2014 16:41:48 vasta tsitaadiga

simp kirjutas:
Iseteenindusest saan ainult porte avada/sulgeda.
Lähen "sinu tellitud teenused" - "internet 100/100" - "muuda teenust".

Teleka ekraanilt uurin kui koju jõuan.


Telekal on menüüs olemas jah, et muuda 300/300 peale vms. Ma näinud olen, aga veel vajutanud ei ole. Järgmine aasta teen selle vajutuse ka ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2014 16:46:40 vasta tsitaadiga

Ma ilma ruuterita vajutasin tv ekraanil.
Siis ootasin päevi, tutkit vasja.
Helistasin, öeldi, et kuna uut ruuterit pole, siis süsteem automaatselt tühistas mu tellimuse.
Äkki seb bug on nüüdseks parandatud, aga lollikindlam on iseteenindusest või telefoni teel tellimus teha

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simp
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2014 16:48:37 vasta tsitaadiga

hardi76 kirjutas:
simp kirjutas:
Iseteenindusest saan ainult porte avada/sulgeda.
Lähen "sinu tellitud teenused" - "internet 100/100" - "muuda teenust".

Teleka ekraanilt uurin kui koju jõuan.

Ma täitsa mõistan, et see oli pläma.
Ma tahaks pihta saada sellele kas tädi ei saagi ühendust muuta(backendis on piirang mis kontrollib kas on inteno ja nupp on deaktiveeritud vms...) või tädile on lihtsalt koolitusel öeldud, et kui intenot pole siis ei saa.
Viimane tähendaks seda, et mõni tuttav/kõrgem tehnik saaks endiselt muuta seda. Esimene tähendab seda, et peab korraks inteno leidma kuskilt.

Igatahes on asjal sigaduse lõhn küljes.


See loogika nüüd küll ei tööta siin, keegi ei kohusta ühendust võttes kasutama ruuterit seal vahel. Inteno on mõeldud eelkõige digi-tv puhul kus nad eeldavad, et ei kasutata mingit kolmanda tootja seadet.


Vestlus sõna-sõnalt:
elion: mis ruuter teil on kas te peast oskate mulle öelda, on inteno või on midagi muud?
mina: oskan peast väga hästi ölelda, midagi muud.
elion: Siis me peame alustama sellest, et te kõigepealt lähete võtate esindusest uue ruuteri.
mina: ei, ei ole vaja.
jne...
Spoiler Spoiler Spoiler


Proovisin tellida no ei anta noh.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kõlab nagu tädi teaks et süsteem automaatselt tühistab tellimuse/tädil on nupp deaktiveeritud.


viimati muutis simp 04.12.2014 16:56:56, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2014 16:49:46 vasta tsitaadiga

simp, läbikäidud teekond. Räägi tehnilise toega nemad siis teavitavad klienditeenindajat ja siis alles saad tellida ilma ruuterita icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2014 16:52:10 vasta tsitaadiga

Elionil võiks ju siis Inteno laenutus olla, 24h hinnaga, nagu suvaline tööriistalaenutus. Teed 300/300 tellimuse ära, järgmine päev viid ruuteri jälle ilusasti tagasi.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2014 16:56:12 vasta tsitaadiga

Paraku on lühim aeg vist 30p icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 04.12.2014 16:58:45 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ma ilma ruuterita vajutasin tv ekraanil.
Siis ootasin päevi, tutkit vasja.
Helistasin, öeldi, et kuna uut ruuterit pole, siis süsteem automaatselt tühistas mu tellimuse.
Äkki seb bug on nüüdseks parandatud, aga lollikindlam on iseteenindusest või telefoni teel tellimus teha


no mul jäi ootele kuna oli 100Mbit pordiga switch ja sinna taha jäi. Lisaks polnud mul ka Intenot sel hetkel võrgus:)
See ei ole bug vaid teenuse kasutamiseks sobilike seadmete kontroll. Ma väga ei loodaks, et see eemaldatakse. TV on siinkohal vahendaja, mitte selle nõude põhjus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simp
HV vaatleja

liitunud: 18.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.12.2014 17:11:25 vasta tsitaadiga

kaks kõnet hiljem, esimene tehnilisse: selgitasin jutu ära, ütlesid et saab.
öeldi, et helistage nüüd müüki, müügis ütlesid, et kahe tööpäeva jooksul anname teada kas saab.

Eks näeb...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1259, 1260, 1261 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.