Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.11.2014 01:04:34 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
namstoop kirjutas:

ema on sul globaalfenonmen 2014. aastal icon_rolleyes.gif

Raamatut oled lugenud?


Et J.J-i Star Wars E7 ei ole tänase päeva kõige suurem uudis tänu oma trailerile, mis juba praegu on kindlalt kõige vaadatuima traileri trajektooril juutuubi andmete põhjal? HVs kuuleb ikka iga päev midagi uut, pole patt tunnistada.

Raamatuid loen hea meelega - lõpetasin just hommikul enne tööpäeva oma iganädalase kohustusliku raamatu, milleks seekord oli Hal Moore'i autobiograafiline teos Vietnami esimesest tõsisest lahingust USA armee ja Vietcongide vahel. Kui graafik ei tapa, siis järgmise paari nädalaga võtab ette suurteose The Bombers and the Bombed.

Kuidas sinuga on?
oot, kas star warsi uue filmi stsenaarium põhineb raamatul?
kui jah, kas oled seda lugenud icon_question.gif

ja miks sa loetled mingeid suvalisi raamatuid ja ehid ennast, et oled raamatuid lugenud ja planeerid mingi graafikujärgselt raamatut lugeda - kas need on relevantsed antud vaidluse kontekstis või on siin mingisugune valimiskampaania, mida märganud ei ole icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.11.2014 01:05:08 vasta tsitaadiga

mis asi on JJ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.11.2014 01:05:37 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
mis asi on JJ?
unustasingi küsida, kes on J.J.
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 01:11:16 vasta tsitaadiga

Milline osa enne uut osa siis tuleks vaadata või see iseseisev osa?
Kuhu nüüd need teadja mehed kadusid eat.gif
Raamatutest ei tea ma midagi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 01:13:59 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Scart kirjutas:
namstoop kirjutas:

ema on sul globaalfenonmen 2014. aastal icon_rolleyes.gif

Raamatut oled lugenud?


Et J.J-i Star Wars E7 ei ole tänase päeva kõige suurem uudis tänu oma trailerile, mis juba praegu on kindlalt kõige vaadatuima traileri trajektooril juutuubi andmete põhjal? HVs kuuleb ikka iga päev midagi uut, pole patt tunnistada.

Raamatuid loen hea meelega - lõpetasin just hommikul enne tööpäeva oma iganädalase kohustusliku raamatu, milleks seekord oli Hal Moore'i autobiograafiline teos Vietnami esimesest tõsisest lahingust USA armee ja Vietcongide vahel. Kui graafik ei tapa, siis järgmise paari nädalaga võtab ette suurteose The Bombers and the Bombed.

Kuidas sinuga on?
oot, kas star warsi uue filmi stsenaarium põhineb raamatul?
kui jah, kas oled seda lugenud icon_question.gif

ja miks sa loetled mingeid suvalisi raamatuid ja ehid ennast, et oled raamatuid lugenud ja planeerid mingi graafikujärgselt raamatut lugeda - kas need on relevantsed antud vaidluse kontekstis või on siin mingisugune valimiskampaania, mida märganud ei ole icon_rolleyes.gif


ma nagu vaikselt viitasin jah Blade Runneri aluseks olnud juba 1968. aastal ilmunud raamatule. icon_rolleyes.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 01:17:50 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Milline osa enne uut osa siis tuleks vaadata või see iseseisev osa?
Kuhu nüüd need teadja mehed kadusid eat.gif
Raamatutest ei tea ma midagi

J.J. on J.J. Abrams ning seitsmenda osa sündmused toimuvad pärast kuuenda osa omasid, mitte enne esimest või kolmanda ja neljanda vahepeal. icon_wink.gif
Aga ilmselt on ta samas ka üsna "iseseisev".
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 01:24:12 vasta tsitaadiga

Käisin pöffil Vaenlane vaatamas. thumbs_up.gif

Te pööbel kiirendate siin netis ja ei tea sellest fenomenist midagi. Ahvid
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 29.11.2014 01:27:03 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
libe kirjutas:

hv'st sa küsimas ei käi ja leiad oma jama googlist ning siia tuled ülbitsema, nagu mingi aristokraat

oled samasugune nartsissist, nagu HDtanel, lihtsalt liialt vana, et lapsi kiusata - pedofiiliment võtaks hoobilt vahele


Sul endal natuke häbi ei ole sellist jama kirjutada?


Scart mine arstile, sa ei ole normaalne inimene.
Sinu tegemisel on küll pissi vahele läinud.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 02:41:34 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:

ma nagu vaikselt viitasin jah Blade Runneri aluseks olnud juba 1968. aastal ilmunud raamatule. icon_rolleyes.gif


Ma ei saanud sellest too hetk lihtsalt aru. Muidugi olen ma lugenud androidide elektrilammastestest unistamise raamatut. Kes pole? Tegu on seminaalse cyberpunki teosega, mis vist isegi on eesti keeles välja antud mingi hetk.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 03:44:56 vasta tsitaadiga

Ma pole, kaua ma nüüd nurgas häbenema pean?
Ma ei tea ka misasi on JJ või Blade Runner.

Käisin vaatamas Trip To Italy, täiesti rändom, no mitte mõhhigi ei saand aru. Aga scart oskaks mind kindlasti harida kui aint nii madalale langeks.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 29.11.2014 04:28:11 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Scart kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
Mingi stoori ka selle filmi taga teada on ? See nagu järg või kuskil mingi vahepealne sobitus eelnevatele osadele.


Kus sa küll viimased kaks aastat olnud oled? icon_rolleyes.gif


Vähem klähvimist, rohkem linke jms sisu kohta icon_exclaim.gif
Võiks natukenegi lahmimise asemel siis teisi harida. Igaüks ei ole troll siin.

Ootan extended trailerit, kus lens flare'id ka sees on.


Filmi nimi on ju Star Wars 7. Kõigepealt ju tehti 4,5ja 6 osa, siis hiljem tehnika arenemisel tehti ju 1,2 ja 3 ära.
Kui seeriat jätkata, siis ju loogiline, et edasi läheb peale 6-da osa. See kuidas tekkis force jne, peaks olema juba miski muu nimega ja ilma numbrita ja toimuma ajastus ennem 6 osalist seeriat.

Max Powers kirjutas:
Osad 1,2,3 võiks uuesti teha


Pigem siis juba 4,5 ja 6 mis olid 1977 aastal tehtud ja siis oli see ju alles titte sammud fantaasia ulme kosmose filmid ja kuidas õpiti seda kõike filmida.
Pärast oli imelik vaadata 1, 2 ja 3 osasi, kui need tehti 20-25 aastat hiljem ja arvutitega icon_razz.gif

Laiskuse mõttes kopin siia IMDB kirjelduse.

tsitaat:
A continuation of the saga created by George Lucas set thirty years after Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983).

Ma panin ise ka pange icon_sad.gif

Nad oleks pidanud panema selle osa nimeks 4,5 ja mitte 7. Nad muudavad selle numbrite teema seal seerias ikka väga puzzleks icon_biggrin.gif
Kõigepealt vaata 4,5 ja 6 film ära, siis vaata 1,2 ja 3 ära ja nüüd siis 7.
Nii saab ju teha veel 4 filmi teha mis iga episoodi vahele jääks ajastus.
Story mõttes tahaks ikka rohkem sündmusi peale osa 6-e icon_razz.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.11.2014 08:08:02 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:


tsitaat:
A continuation of the saga created by George Lucas set thirty years after Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983).

Ma panin ise ka pange icon_sad.gif

Nad oleks pidanud panema selle osa nimeks 4,5 ja mitte 7. Nad muudavad selle numbrite teema seal seerias ikka väga puzzleks icon_biggrin.gif
Kõigepealt vaata 4,5 ja 6 film ära, siis vaata 1,2 ja 3 ära ja nüüd siis 7.
Nii saab ju teha veel 4 filmi teha mis iga episoodi vahele jääks ajastus.
Story mõttes tahaks ikka rohkem sündmusi peale osa 6-e icon_razz.gif
mis sa plärad
su tsiteeritud tekstis on ju kirjas, et sündmused toimuvad 30 aastat peale kuuendat osa, mis 4,5st sa räägid

roomanumbrid vist ajavad veel segadusse?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 10:21:01 vasta tsitaadiga

Plaanisin täna kino külastada ja huvi hakkas pakkuma selline film .... Horrible Bosses 2 https://www.youtube.com/watch?v=D_PQhGHnU8Q
On see vaatamist väärt teos?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 29.11.2014 14:33:06 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
mis asi on JJ?


poket poisid.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 14:45:01 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Plaanisin täna kino külastada ja huvi hakkas pakkuma selline film .... Horrible Bosses 2 https://www.youtube.com/watch?v=D_PQhGHnU8Q
On see vaatamist väärt teos?


Ei tundu nagu oma raha väärt - http://www.rottentomatoes.com/m/horrible_bosses_2
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 15:51:14 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Käisin vaatamas Trip To Italy, täiesti rändom, no mitte mõhhigi ei saand aru. Aga scart oskaks mind kindlasti harida kui aint nii madalale langeks.

See vist ongi üpris segane värk, kui suvalisest kohast vaadata.
http://www.imdb.com/title/tt1740047/?ref_=nm_flmg_act_25
http://www.imdb.com/title/tt1698441/?ref_=nm_flmg_act_4
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 15:52:45 vasta tsitaadiga

Lähen ka seda varsti vaatama õhtul

http://www.imdb.com/title/tt2967006/?ref_=nv_sr_1
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 16:04:07 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
elukaz kirjutas:
Käisin vaatamas Trip To Italy, täiesti rändom, no mitte mõhhigi ei saand aru. Aga scart oskaks mind kindlasti harida kui aint nii madalale langeks.

See vist ongi üpris segane värk, kui suvalisest kohast vaadata.
http://www.imdb.com/title/tt1740047/?ref_=nm_flmg_act_25
http://www.imdb.com/title/tt1698441/?ref_=nm_flmg_act_4


Mis siin arusaamatuks jäi? Winterbottom, Coogan ja Brydon on viimased viis aastat reisinud, juttu ajanud ja häid sööke söönud ja vändanud sellest mitu hooaega jooksnud seriaali ja afaik kaks täispikka filmi. Seriaal on isegi ETVs jooksnud mingi hetk.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 16:09:15 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 16:22:56 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
softis kirjutas:
Scart kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
Mingi stoori ka selle filmi taga teada on ? See nagu järg või kuskil mingi vahepealne sobitus eelnevatele osadele.


Kus sa küll viimased kaks aastat olnud oled? icon_rolleyes.gif


Vähem klähvimist, rohkem linke jms sisu kohta icon_exclaim.gif
Võiks natukenegi lahmimise asemel siis teisi harida. Igaüks ei ole troll siin.

Ootan extended trailerit, kus lens flare'id ka sees on.


Filmi nimi on ju Star Wars 7. Kõigepealt ju tehti 4,5ja 6 osa, siis hiljem tehnika arenemisel tehti ju 1,2 ja 3 ära.
Kui seeriat jätkata, siis ju loogiline, et edasi läheb peale 6-da osa. See kuidas tekkis force jne, peaks olema juba miski muu nimega ja ilma numbrita ja toimuma ajastus ennem 6 osalist seeriat.

4 ja 5 on perfektsed just nii nagu nad on.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 19:22:03 vasta tsitaadiga

Võtsin The Fury ette. See ameerikalik action lõpp rikkus filmi ära. Muidu oli suht okei.
Eriti hea oli vaadata kuidas tankimürsk pea minema lennutas.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 29.11.2014 21:38:41 vasta tsitaadiga

http://publik.delfi.ee/news/kino/pohja-korea-ahvardab-pilakomoodia-taga-olevat-james-francot-ja-seth-rogenit-selle-eest-on-karmid-karistused?id=70254451

ei tea kuna Eesti versioon tehakse "Intervjuu" ja ohvriks pannakse Savisaar icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 22:25:50 vasta tsitaadiga

Trip to Italy

Saalist lahkus filmi ajal 17 inimest icon_lol.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 23:38:44 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 23:42:51 vasta tsitaadiga

sul jooksevad trailerid otse postkasti või sa refreshid mingit linki iga 30 minuti tagant? icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 23:54:38 vasta tsitaadiga

ta käib twitteris
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2014 00:03:39 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
ta käib twitteris

Ok, see suht must maa mulle.
Mingeid postitusi lugenud olen, aga sellega asi ka piirdub

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2014 00:33:26 vasta tsitaadiga

Teenage Mutant Ninja Turtles - Algus oli "enamvähem mingil kaudsel määral" ok, kuniks selle hetkeni kui need koledad rohelised neegrid välja ilmusid, siis läks kiiresti allamäge. Poole peale kannatas vaadata.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2014 02:01:46 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Betamax kirjutas:
elukaz kirjutas:
Käisin vaatamas Trip To Italy, täiesti rändom, no mitte mõhhigi ei saand aru. Aga scart oskaks mind kindlasti harida kui aint nii madalale langeks.

See vist ongi üpris segane värk, kui suvalisest kohast vaadata.
http://www.imdb.com/title/tt1740047/?ref_=nm_flmg_act_25
http://www.imdb.com/title/tt1698441/?ref_=nm_flmg_act_4


Mis siin arusaamatuks jäi? Winterbottom, Coogan ja Brydon on viimased viis aastat reisinud, juttu ajanud ja häid sööke söönud ja vändanud sellest mitu hooaega jooksnud seriaali ja afaik kaks täispikka filmi. Seriaal on isegi ETVs jooksnud mingi hetk.


Aaok, ma kujutasin ette et see peaks nagu film olema, et on algus ja keskpaik ja lõpp. Seal oli ainult keskpaik.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2014 12:30:49 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


So true icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2014 22:59:10 vasta tsitaadiga

Nicholas Cage on ikka väga alla käinud: http://www.imdb.com/title/tt2467046/
Hinnang on päris karm temasuguse kaliibriga näitleja kohta.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2014 23:07:04 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Nicholas Cage on ikka väga alla käinud: http://www.imdb.com/title/tt2467046/
Hinnang on päris karm temasuguse kaliibriga näitleja kohta.


No ma ei tea, pole tal mingit kaliibrit enam oma 10+ aastat olnud icon_rolleyes.gif Analoogilise skooriga filme ju teisigi. Mine vaata The Wicker Man'i icon_lol.gif

Viimased vaatavat filmid jäävad ikka sinna sajandivahetuse kanti või tiba enne seda.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.11.2014 23:17:26 vasta tsitaadiga



Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2014 23:54:22 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Betamax kirjutas:
Nicholas Cage on ikka väga alla käinud: http://www.imdb.com/title/tt2467046/
Hinnang on päris karm temasuguse kaliibriga näitleja kohta.


No ma ei tea, pole tal mingit kaliibrit enam oma 10+ aastat olnud icon_rolleyes.gif Analoogilise skooriga filme ju teisigi. Mine vaata The Wicker Man'i icon_lol.gif

Viimased vaatavat filmid jäävad ikka sinna sajandivahetuse kanti või tiba enne seda.

Ei ole seda filmi näinud ja nüüd vist ei vaata kah.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2014 11:03:38 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Betamax kirjutas:
Nicholas Cage on ikka väga alla käinud: http://www.imdb.com/title/tt2467046/
Hinnang on päris karm temasuguse kaliibriga näitleja kohta.


No ma ei tea, pole tal mingit kaliibrit enam oma 10+ aastat olnud icon_rolleyes.gif Analoogilise skooriga filme ju teisigi. Mine vaata The Wicker Man'i icon_lol.gif

Viimased vaatavat filmid jäävad ikka sinna sajandivahetuse kanti või tiba enne seda.
Kahjuks jah, samas The Matchstick Men, Adaption. ja God of War on väga head filmid (subjektiivselt, ühed mu lemmikud üldse).
Johnny Depp on sarnaselt teinud kaasa nii väga heades filmides, kui ülihalbades.
Kusjuures need kaks meest on omavahel sõbrad. icon_smile.gif

Igatahes vaatasin just Charlie Wilson's War (http://www.imdb.com/title/tt0472062/?ref_=nv_sr_5) - 8.9/10 minu poolt, polegi pikka juttu.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2014 11:17:17 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka kaks vilmi ära.

Maze jooksik - meeldis, hea meelelahutus
Tanki värk - meeldis umbes täpselt sama palju, kuigi vähem söömist ja rohkem tanki oleks soovinud.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 01.12.2014 13:19:02 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Iron Sky: The Coming Race treiler.
Esimene osa küll midagi suurepärast polnud.

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2014 19:42:53 vasta tsitaadiga

Sony saab ikka korralikult rappida viimasel ajal. Kõigepealt Playstationi võrgustikku murti sisse, nüüd nende filmiharusse: http://www.engadget.com/2014/11/30/sony-movies-leak-following-hack/?ncid=rss_truncated
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2014 20:39:11 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Sony saab ikka korralikult rappida viimasel ajal. Kõigepealt Playstationi võrgustikku murti sisse, nüüd nende filmiharusse: http://www.engadget.com/2014/11/30/sony-movies-leak-following-hack/?ncid=rss_truncated


Silly me, kus siis mujalt Fury DVD Screen jms. sodi liikvele juba jõudis.
Täitsa tõsin sokk tegelikult okse.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2014 10:40:21 vasta tsitaadiga

Maze Runnerist ei oska midagi arvata. Suht ühes augus Nälja Mängudega ja muu sellisega. Esimene osa nähtud emotsioonitult. Järgmiste osade peale aega ei raiska.

Aga selle eest mõned head sattus ette thumbs_up.gif
A Most Wanted Man
http://www.imdb.com/title/tt1972571/?ref_=nm_flmg_act_4

Housebound
http://www.imdb.com/title/tt3504048/

The 100-Year-Old Man Who Climbed Out the Window and Disappeared
http://www.imdb.com/title/tt2113681/?ref_=nv_sr_2

Ja peale väsitavat tööpäeva hea meeleleahtus
Stretch
http://www.imdb.com/title/tt2494280/?ref_=nv_sr_4
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 02.12.2014 11:05:41 vasta tsitaadiga

mikrom kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
Iron Sky: The Coming Race treiler.
Esimene osa küll midagi suurepärast polnud.



Link
natuke lisa. Dance, Vladimir icon_biggrin.gif


https://www.imax.com/theatres/t/kosmos-imax/ Tundub ,et järgmine Hobbit tuleb siis Imaxi's vaadata.

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2014 13:23:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

https://www.imax.com/theatres/t/kosmos-imax/ Tundub ,et järgmine Hobbit tuleb siis Imaxi's vaadata.

thumbs_up.gif mujale ei läheks, ootaks kodustatud versiooni.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2014 20:27:52 vasta tsitaadiga

http://www.terminatormovie.com/livingonesheet/#close
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2014 20:47:10 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
http://www.terminatormovie.com/livingonesheet/#close


Aasta suurim flopp soolas whistle.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2014 20:49:34 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
miga kirjutas:
http://www.terminatormovie.com/livingonesheet/#close


Aasta suurim flopp soolas whistle.gif

Mis see on, läbikukkuja?
Mustneeger ka mängib?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2014 20:59:40 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

Mis see on, läbikukkuja?
Mustneeger ka mängib?


Just läbikukkumist see märgibki ja yea, igivana Arnie püüab veel kord oma noorusaja kuulsust püüda. Ta oleks võinud veel paar aastat oodata, Cameron saab 2018 Terminaatori õigused endale tagasi ja nad oleks võinud koos viimase hurraa ära teha.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2014 21:21:59 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

Mis see on, läbikukkuja?
Mustneeger ka mängib?


Just läbikukkumist see märgibki ja yea, igivana Arnie püüab veel kord oma noorusaja kuulsust püüda. Ta oleks võinud veel paar aastat oodata, Cameron saab 2018 Terminaatori õigused endale tagasi ja nad oleks võinud koos viimase hurraa ära teha.


Aga äkki pole enam paari aastat oodata.

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2014 21:42:21 vasta tsitaadiga

Paari aasta pärast saab veel ühe teha icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.12.2014 22:58:45 vasta tsitaadiga

Arvestades, mis materjale siiani avaldatud on Genesyse kohta, siis pole sealt tõesti midagi oodata.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 02.12.2014 23:29:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Arvestades, mis materjale siiani avaldatud on Genesyse kohta, siis pole sealt tõesti midagi oodata.


need tegid ju vahepeal muusikat Genesise nime all, nüüd muutsid nime tagasi ja otsustasid filmiärisse tagasi minna
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.