Et J.J-i Star Wars E7 ei ole tänase päeva kõige suurem uudis tänu oma trailerile, mis juba praegu on kindlalt kõige vaadatuima traileri trajektooril juutuubi andmete põhjal? HVs kuuleb ikka iga päev midagi uut, pole patt tunnistada.
Raamatuid loen hea meelega - lõpetasin just hommikul enne tööpäeva oma iganädalase kohustusliku raamatu, milleks seekord oli Hal Moore'i autobiograafiline teos Vietnami esimesest tõsisest lahingust USA armee ja Vietcongide vahel. Kui graafik ei tapa, siis järgmise paari nädalaga võtab ette suurteose The Bombers and the Bombed.
Kuidas sinuga on?
oot, kas star warsi uue filmi stsenaarium põhineb raamatul?
kui jah, kas oled seda lugenud
ja miks sa loetled mingeid suvalisi raamatuid ja ehid ennast, et oled raamatuid lugenud ja planeerid mingi graafikujärgselt raamatut lugeda - kas need on relevantsed antud vaidluse kontekstis või on siin mingisugune valimiskampaania, mida märganud ei ole _________________ ☠
Milline osa enne uut osa siis tuleks vaadata või see iseseisev osa?
Kuhu nüüd need teadja mehed kadusid
Raamatutest ei tea ma midagi _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Et J.J-i Star Wars E7 ei ole tänase päeva kõige suurem uudis tänu oma trailerile, mis juba praegu on kindlalt kõige vaadatuima traileri trajektooril juutuubi andmete põhjal? HVs kuuleb ikka iga päev midagi uut, pole patt tunnistada.
Raamatuid loen hea meelega - lõpetasin just hommikul enne tööpäeva oma iganädalase kohustusliku raamatu, milleks seekord oli Hal Moore'i autobiograafiline teos Vietnami esimesest tõsisest lahingust USA armee ja Vietcongide vahel. Kui graafik ei tapa, siis järgmise paari nädalaga võtab ette suurteose The Bombers and the Bombed.
Kuidas sinuga on?
oot, kas star warsi uue filmi stsenaarium põhineb raamatul?
kui jah, kas oled seda lugenud
ja miks sa loetled mingeid suvalisi raamatuid ja ehid ennast, et oled raamatuid lugenud ja planeerid mingi graafikujärgselt raamatut lugeda - kas need on relevantsed antud vaidluse kontekstis või on siin mingisugune valimiskampaania, mida märganud ei ole
ma nagu vaikselt viitasin jah Blade Runneri aluseks olnud juba 1968. aastal ilmunud raamatule. _________________ verba volant, scripta manent Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Milline osa enne uut osa siis tuleks vaadata või see iseseisev osa?
Kuhu nüüd need teadja mehed kadusid
Raamatutest ei tea ma midagi
J.J. on J.J. Abrams ning seitsmenda osa sündmused toimuvad pärast kuuenda osa omasid, mitte enne esimest või kolmanda ja neljanda vahepeal.
Aga ilmselt on ta samas ka üsna "iseseisev".
ma nagu vaikselt viitasin jah Blade Runneri aluseks olnud juba 1968. aastal ilmunud raamatule.
Ma ei saanud sellest too hetk lihtsalt aru. Muidugi olen ma lugenud androidide elektrilammastestest unistamise raamatut. Kes pole? Tegu on seminaalse cyberpunki teosega, mis vist isegi on eesti keeles välja antud mingi hetk.
Ma pole, kaua ma nüüd nurgas häbenema pean?
Ma ei tea ka misasi on JJ või Blade Runner.
Käisin vaatamas Trip To Italy, täiesti rändom, no mitte mõhhigi ei saand aru. Aga scart oskaks mind kindlasti harida kui aint nii madalale langeks. _________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Mingi stoori ka selle filmi taga teada on ? See nagu järg või kuskil mingi vahepealne sobitus eelnevatele osadele.
Kus sa küll viimased kaks aastat olnud oled?
Vähem klähvimist, rohkem linke jms sisu kohta
Võiks natukenegi lahmimise asemel siis teisi harida. Igaüks ei ole troll siin.
Ootan extended trailerit, kus lens flare'id ka sees on.
Filmi nimi on ju Star Wars 7. Kõigepealt ju tehti 4,5ja 6 osa, siis hiljem tehnika arenemisel tehti ju 1,2 ja 3 ära.
Kui seeriat jätkata, siis ju loogiline, et edasi läheb peale 6-da osa. See kuidas tekkis force jne, peaks olema juba miski muu nimega ja ilma numbrita ja toimuma ajastus ennem 6 osalist seeriat.
Max Powers kirjutas:
Osad 1,2,3 võiks uuesti teha
Pigem siis juba 4,5 ja 6 mis olid 1977 aastal tehtud ja siis oli see ju alles titte sammud fantaasia ulme kosmose filmid ja kuidas õpiti seda kõike filmida.
Pärast oli imelik vaadata 1, 2 ja 3 osasi, kui need tehti 20-25 aastat hiljem ja arvutitega
Laiskuse mõttes kopin siia IMDB kirjelduse.
tsitaat:
A continuation of the saga created by George Lucas set thirty years after Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983).
Ma panin ise ka pange
Nad oleks pidanud panema selle osa nimeks 4,5 ja mitte 7. Nad muudavad selle numbrite teema seal seerias ikka väga puzzleks
Kõigepealt vaata 4,5 ja 6 film ära, siis vaata 1,2 ja 3 ära ja nüüd siis 7.
Nii saab ju teha veel 4 filmi teha mis iga episoodi vahele jääks ajastus.
Story mõttes tahaks ikka rohkem sündmusi peale osa 6-e
A continuation of the saga created by George Lucas set thirty years after Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983).
Ma panin ise ka pange
Nad oleks pidanud panema selle osa nimeks 4,5 ja mitte 7. Nad muudavad selle numbrite teema seal seerias ikka väga puzzleks
Kõigepealt vaata 4,5 ja 6 film ära, siis vaata 1,2 ja 3 ära ja nüüd siis 7.
Nii saab ju teha veel 4 filmi teha mis iga episoodi vahele jääks ajastus.
Story mõttes tahaks ikka rohkem sündmusi peale osa 6-e
mis sa plärad
su tsiteeritud tekstis on ju kirjas, et sündmused toimuvad 30 aastat peale kuuendat osa, mis 4,5st sa räägid
roomanumbrid vist ajavad veel segadusse? _________________ ☠
Mis siin arusaamatuks jäi? Winterbottom, Coogan ja Brydon on viimased viis aastat reisinud, juttu ajanud ja häid sööke söönud ja vändanud sellest mitu hooaega jooksnud seriaali ja afaik kaks täispikka filmi. Seriaal on isegi ETVs jooksnud mingi hetk.
Mingi stoori ka selle filmi taga teada on ? See nagu järg või kuskil mingi vahepealne sobitus eelnevatele osadele.
Kus sa küll viimased kaks aastat olnud oled?
Vähem klähvimist, rohkem linke jms sisu kohta
Võiks natukenegi lahmimise asemel siis teisi harida. Igaüks ei ole troll siin.
Ootan extended trailerit, kus lens flare'id ka sees on.
Filmi nimi on ju Star Wars 7. Kõigepealt ju tehti 4,5ja 6 osa, siis hiljem tehnika arenemisel tehti ju 1,2 ja 3 ära.
Kui seeriat jätkata, siis ju loogiline, et edasi läheb peale 6-da osa. See kuidas tekkis force jne, peaks olema juba miski muu nimega ja ilma numbrita ja toimuma ajastus ennem 6 osalist seeriat.
Võtsin The Fury ette. See ameerikalik action lõpp rikkus filmi ära. Muidu oli suht okei.
Eriti hea oli vaadata kuidas tankimürsk pea minema lennutas.
Spoiler
Samas muidugi see lõpp oli ka nii idiootne. Sakslastel olid TT relvad, oleks saanud kenasti külje pealt või kuskilt tagant maha noppida Shermani. Nood tegid aga tormijooksu seal rühmade kaupa.
sul jooksevad trailerid otse postkasti või sa refreshid mingit linki iga 30 minuti tagant? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Ok, see suht must maa mulle.
Mingeid postitusi lugenud olen, aga sellega asi ka piirdub _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Teenage Mutant Ninja Turtles - Algus oli "enamvähem mingil kaudsel määral" ok, kuniks selle hetkeni kui need koledad rohelised neegrid välja ilmusid, siis läks kiiresti allamäge. Poole peale kannatas vaadata.
Mis siin arusaamatuks jäi? Winterbottom, Coogan ja Brydon on viimased viis aastat reisinud, juttu ajanud ja häid sööke söönud ja vändanud sellest mitu hooaega jooksnud seriaali ja afaik kaks täispikka filmi. Seriaal on isegi ETVs jooksnud mingi hetk.
Aaok, ma kujutasin ette et see peaks nagu film olema, et on algus ja keskpaik ja lõpp. Seal oli ainult keskpaik.
Spoiler
Mingi aeg nagu leppisid et ok, ju ma siis magasin midagi maha kust asi algas, vaataks siis et kuhu nad välja jõuavad, üks hetk lõi ekraani mustaks ja läbi ta oligi. Oleks söögi tegemise kaadritega natuke vaeva nähtud, oleks ehk midagigi olnud, aga Chef pani ses suhtes väga kõrge lati ette et siin tundus see väga hale.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
No ma ei tea, pole tal mingit kaliibrit enam oma 10+ aastat olnud Analoogilise skooriga filme ju teisigi. Mine vaata The Wicker Man'i
Viimased vaatavat filmid jäävad ikka sinna sajandivahetuse kanti või tiba enne seda. _________________ verba volant, scripta manent Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
No ma ei tea, pole tal mingit kaliibrit enam oma 10+ aastat olnud Analoogilise skooriga filme ju teisigi. Mine vaata The Wicker Man'i
Viimased vaatavat filmid jäävad ikka sinna sajandivahetuse kanti või tiba enne seda.
Kahjuks jah, samas The Matchstick Men, Adaption. ja God of War on väga head filmid (subjektiivselt, ühed mu lemmikud üldse).
Johnny Depp on sarnaselt teinud kaasa nii väga heades filmides, kui ülihalbades.
Kusjuures need kaks meest on omavahel sõbrad.
Igatahes vaatasin just Charlie Wilson's War (http://www.imdb.com/title/tt0472062/?ref_=nv_sr_5) - 8.9/10 minu poolt, polegi pikka juttu.
Iron Sky: The Coming Race treiler.
Esimene osa küll midagi suurepärast polnud. _________________ As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Maze Runnerist ei oska midagi arvata. Suht ühes augus Nälja Mängudega ja muu sellisega. Esimene osa nähtud emotsioonitult. Järgmiste osade peale aega ei raiska.
https://www.imax.com/theatres/t/kosmos-imax/ Tundub ,et järgmine Hobbit tuleb siis Imaxi's vaadata. _________________ As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Mis see on, läbikukkuja?
Mustneeger ka mängib? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Just läbikukkumist see märgibki ja yea, igivana Arnie püüab veel kord oma noorusaja kuulsust püüda. Ta oleks võinud veel paar aastat oodata, Cameron saab 2018 Terminaatori õigused endale tagasi ja nad oleks võinud koos viimase hurraa ära teha.
Just läbikukkumist see märgibki ja yea, igivana Arnie püüab veel kord oma noorusaja kuulsust püüda. Ta oleks võinud veel paar aastat oodata, Cameron saab 2018 Terminaatori õigused endale tagasi ja nad oleks võinud koos viimase hurraa ära teha.
Aga äkki pole enam paari aastat oodata. _________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus
Paari aasta pärast saab veel ühe teha _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Arvestades, mis materjale siiani avaldatud on Genesyse kohta, siis pole sealt tõesti midagi oodata. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.