|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jannp
HV kasutaja

liitunud: 07.06.2009
|
25.11.2014 18:25:37
|
|
|
Vaatasin ka seda Elisa erakliendi lehte ja ilmselt on see nii ehitatud, et Teil polegi vaja aru saadagi, mille eest maksate ja kui palju saate )
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
25.11.2014 18:32:22
|
|
|
kas ma vaatan mingit teist elisa veebilehte või te ei suuda tõesti sellest midagi välja lugeda
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siidiuss
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2012
|
25.11.2014 18:54:06
|
|
|
Kui kasutaja kjmrc sai selle nutikas 16 paketi 15GB piiranguga siis ma ei olegi kade. Minul on nutikalt piiramatu12 ( 50GB) letialuse hinnaga 9 eurot kuus. Alla kuni 3.5 Ja üles 1mbit. Ja enamus ajast selline kiirus ka on. Vist peaksin rahul olema (või sees)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.11.2014 18:58:31
|
|
|
15 giga paistab pildi järgi lausa 1/8 lõpmatusest olevat. Mis te vingute väikese mahu üle?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
25.11.2014 19:00:17
|
|
|
| libe kirjutas: |
kas ma vaatan mingit teist elisa veebilehte või te ei suuda tõesti sellest midagi välja lugeda
|
Ennem polnud. Olid ainult lepingutingimused samal lingil.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
25.11.2014 19:02:03
|
|
|
| Siidiuss kirjutas: |
Kui kasutaja kjmrc sai selle nutikas 16 paketi 15GB piiranguga siis ma ei olegi kade. Minul on nutikalt piiramatu12 ( 50GB) letialuse hinnaga 9 eurot kuus. Alla kuni 3.5 Ja üles 1mbit. Ja enamus ajast selline kiirus ka on. Vist peaksin rahul olema (või sees)  |
vanad paketid
https://www.elisa.ee/et/Eraklient/mobiilikoned/773/Nutikalt-piiramatud-k%C3%B5nepaketid
ise sain veel viimasel hetkel iseteeninduses oma nutikalt piiramatu 20 vahetada nutikalt piiramatu 29 vastu, kus on 50/25 ühendus ja mõistliku kasutamise piirang ei rakendu, loomulikult sain selle nominaalhinnaga, ehk 29€
samas ühelgi teenusepakkujal pole säärast paketti sellise hinnaga saada
mulle piisab 50Mbps kiirusest, kuna streamin kodusest PLEX meediaserverist filme ja seepe telefoni
ühtlasi saan selle ühendusega asendada ka vajadusel elioni 12/1 ühendust, millega jääb filmide streamimisel hätta
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjmrc
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2009
|
25.11.2014 20:30:16
|
|
|
Noh ma ei tea, eks inimesed kasutavad andmemahtu erinevalt, mulle piisab igati 15GB mahust ja ka kiirused on minu jaoks sobivad, seega ei näe põhjust virisemiseks!
Põhilised asjad, mida telefoniga teen arvutist eemal olles (seda aega on vähe) - fb, e-post, veeb ja mõningad rakendused veel.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.11.2014 20:46:55
|
|
|
| Ära nüüd avameelitse, elisa spetsid loevad ja tõmbavad rahva tungival nõudmisel mahtu veelgi maha.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
25.11.2014 20:49:04
|
|
|
ärikliendi nurgas on ju unlimited pakett olemas, 33 euri, iseasi on nüüd see, kas sel ka pordid avatud, ehk kas see on nö TRUE unlimited
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbyte
HV vaatleja
liitunud: 09.06.2011
|
25.11.2014 21:06:44
|
|
|
| Mina vahetasin suvel Elisas paketti ja maksan piiramatu mahuga 3.5Mbiti eest praegu 5 eurot + 1000 minutit ja SMSid 1 euro eest. Tele2 pakkus täpselt sama, aga 30GB mahupiiranguga.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siidiuss
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2012
|
25.11.2014 23:15:00
|
|
|
| bbyte kirjutas: |
| Mina vahetasin suvel Elisas paketti ja maksan piiramatu mahuga 3.5Mbiti eest praegu 5 eurot + 1000 minutit ja SMSid 1 euro eest. Tele2 pakkus täpselt sama, aga 30GB mahupiiranguga. |
Siis oled ju veel parema hinna välja kauplenud. Maksad 6 eurot kui mina samal ajal 9. Kuidas sul see küll õnnestus. Ja mina veel mõtlesin,et mul väga hea diil. Aga parem on siiski kui uued "nutikad" paketid.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
26.11.2014 16:53:30
|
|
|
Eitea kas siis nüüd on Elisa kogu võrgul mahupiirang, mis kogemata täis sai? Hetkel tundub kogu mobiilne maas olevat sh. elisa.ee andmebaas ja lehele ei saa.
Spoiler 
_________________ Mess with the best, die like the rest! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aron123
HV vaatleja
liitunud: 26.06.2011
|
26.11.2014 16:56:27
|
|
|
Jep, endal ka nett maas.
Nende enda koduleht ka maas.
Traceroute välismaalt:
aceroute to Elisa.ee (194.150.66.65), 30 hops max, 60 byte packets
1 static.121.168.4.46.clients.your-server.de 46.4.168.121 de 1.086 ms 1.166 ms 1.251 ms
2 hos-tr4.juniper2.rz13.hetzner.de 213.239.224.97 0.151 ms 0.343 ms
hos-tr1.juniper1.rz13.hetzner.de 213.239.224.1 0.581 ms
3 core22.hetzner.de 213.239.245.121 0.712 ms 0.904 ms
core21.hetzner.de 213.239.245.81 0.788 ms
4 core1.hetzner.de 213.239.245.177 4.861 ms 4.969 ms
core1.hetzner.de 213.239.245.218 4.969 ms
5 juniper1.ffm.hetzner.de 213.239.245.5 4.966 ms 4.977 ms 4.953 ms
6 decix.eunetip.net 80.81.192.144 de 4.964 ms 4.944 ms 4.915 ms
7 xe0-0-0-0.bbr1.tln2.ee.eunetip.net 213.192.191.242 207.099 ms
8 * * *
9 * * *
10 * * *
No reply for 3 hops. Assuming we reached firewall.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.11.2014 17:02:02
|
|
|
See on mingi suurem kamm, maas pole mitte ainut mobiilne net vaid ka Elisa juhtmega ühendused. Huvitaval kombel Eesti lehed avanevad, neil vist pole siis mahupiirangut
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1n5an3
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2009
|
26.11.2014 17:35:31
|
|
|
Internet ei toimi suures ulatuses. Samuti ebaõnnestub osaliselt helistamine välismaa numbritele
Algusaeg: 26.11.2014 - 15:35
Rikke eeldatav lõpuaeg: 26.11 17:00
Elisa spetsialistid tegelevad rikke lahendamisega.
Vabandage võimalike ebamugavuste pärast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aron123
HV vaatleja
liitunud: 26.06.2011
|
26.11.2014 17:37:11
|
|
|
| Eestisisesed ühendused korras nüüd. Välismaale paketikadu 30-70%.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
26.11.2014 17:58:37
|
|
|
| Kõik töötab väga kahtlaselt. Telefonis annab olla facebook messengeris, olen solaris kino app-is, samas arvutis ei avane ei facebook ega delfi ning solaris kino. samas HinnaVaatlus töötab.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
26.11.2014 18:03:17
|
|
|
| tsitaat: |
PRESSITEADE
26. november 2014
Elisa internetiteenuste kasutamine on rikke tõttu häiritud
Elisa välisühenduse rikke tõttu on Elisa internetiteenuste kasutamine hetkel üle Eesti häiritud.
Elisa kliendid ei saa hetkel kasutada mobiilse interneti ja püsiinterneti teenuseid. Osaliselt ebaõnnestub ka helistamine välismaa numbritele. Lisaks ei avane Elisa veebileht.
Mobiilne kõneside toimib üle Eesti tavapäraselt.
Vabandame klientide ees!
Anname koheselt teada, kui rike saab likvideeritud. |
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.11.2014 18:20:10
|
|
|
| Huvitav miks nad seda infot oma kodulehele ei pane....
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1n5an3
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2009
|
26.11.2014 18:23:16
|
|
|
| tugiinfo all isegi midagi on aga ei tundu küll et midagi oleks korda saadud . t66tab ikka sama vigaselt kui kell 4
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
26.11.2014 18:27:22
|
|
|
Vihased inimesed kes pole rahul elisa uute mahu ja kiiruse piirangutega ründavad Elisat ???
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
snakefan
HV vaatleja

liitunud: 01.12.2003
|
26.11.2014 18:28:37
|
|
|
Ei toimi midagi korralikult. Viga pidi olema Soome otsas. Kogu Elisa välisliiklus käib läbi Soome. Kasutusel on 2 linki, aga hetkel mõlemad streigivad. Tegelikult on see hea test Elisa Eesti infra pihta. Kõneside toimib ja see on peamine. Elisa kliendid saavadki tegeleda millegi asjalikuga, lugeda raamatut või niisama jalga puhata.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
26.11.2014 18:31:25
|
|
|
| Nja õige , aga samas ega me selle "lugeda raamatut või niisama jalga puhata" eest ei maksa maksame ikka neti eest.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
snakefan
HV vaatleja

liitunud: 01.12.2003
|
26.11.2014 18:42:11
|
|
|
| Selliseid asju juhtub, kogu IT sektor on selline "karva" peale ehitatud käkk. Küll homseks kõik jälle korras on. Elisast oleks muidugi viisakas pakkuda nt. nädal piiramatut läbilaset. Sellised asjad ei jäta õnneks elu seisma, tekitavad küll ebamugavusi, kuid alati võib hullemini minna.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
26.11.2014 18:45:33
|
|
|
"Selliseid asju juhtub, kogu IT sektor on selline "karva" peale ehitatud käkk."
Õige jutt
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
26.11.2014 18:50:32
|
|
|
Tundub, et Elisal pole see stabiilsus ikka Elioni tasemel aga eks äpardusi ikka juhtub ja kui normaalse kiirusega parandatakse siis on kõik ok.
Endal õnneks bäkkapp variandina Elioni nett veel kodus olemas, st ega suurt midagi tegemata ei jää.
_________________ Mess with the best, die like the rest! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.11.2014 18:57:15
|
|
|
| woox2k kirjutas: |
Tundub, et Elisal pole see stabiilsus ikka Elioni tasemel aga eks äpardusi ikka juhtub ja kui normaalse kiirusega parandatakse siis on kõik ok.
Endal õnneks bäkkapp variandina Elioni nett veel kodus olemas, st ega suurt midagi tegemata ei jää. |
sul see eelmise aasta suur üleeestiline elioni katkestus juba meelest läinud
tollal asendas elioni mul just elisa ühendus
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
26.11.2014 19:24:43
|
|
|
Endiselt Elisa-m internet maas, korraks nagu ühendas, siis ei ühendanud..
Loodan,et õhtuks korras (N)
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
26.11.2014 19:27:35
|
|
|
| libe kirjutas: |
| sul see eelmise aasta suur üleeestiline elioni katkestus juba meelest läinud |
Ei ole aga Elisa on vahe tagasi "teeninud" päris mitme väiksema probleemiga aasta jooksul. Räägin siis puhtalt internetiühenduse stabiilsusest, Elioni probleem mõjutas päris palju ka muid teenuseid aga neid ma ei arvestanud. Elioni nett mul ei olegi peale seda suurt jama ootamatult maas käinud. 2x oli küll plaaniline hooldus aga sellised asjad teatatakse ikka varakult ette, erinevalt Elisast kus heal juhul leiad selle info kuskilt tugiinfo lehelt peale probleemide ilmnemist.
_________________ Mess with the best, die like the rest!
viimati muutis woox2k 26.11.2014 19:29:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
26.11.2014 19:27:39
|
|
|
| Hull jama jah... jäidki osad asjad tööst eemal vaatamata (nüüd pean õhtul tegema). Mobiili tikutopsiga ebamugav (seal EMT).
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
26.11.2014 19:47:34
|
|
|
Ja mina juba mõtlesin, et vahetavad tugijaamas, mille all minu seadmed töötavad, seadmeid välja võrguehituse käigus, samas kiirused ja muud näitajad ikka samad.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
e-Vant
HV vaatleja

liitunud: 19.12.2010
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
26.11.2014 21:39:40
|
|
|
| Endiselt ei toimi (N)
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mada
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2006
|
26.11.2014 23:48:17
|
|
|
| Paistab, et karma nimeline nähtus on siiski olemas.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
26.11.2014 23:55:42
|
|
|
Nett kõik olemas, kuid välisühenduses enamjaolt pikk mõtlemine
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
27.11.2014 00:04:56
|
|
|
| Et siis ühest kaabli lõhkumisest võib selline jama juhtuda?
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
27.11.2014 00:06:17
|
|
|
Tundub, et välisühendus on korda saadud. Minul vähemalt toimetab suhteliselt normaalselt.
edit: ju siis kipub aegajalt ülekoormus olema, aga jahh, hetkel nagu ok.
_________________ - censored -
viimati muutis mega 27.11.2014 00:09:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
27.11.2014 00:08:04
|
|
|
| Kui soomlasste välisühendus suruti suures osas läbi Eesti, siis võib ju olla, et meil kõik asjad umbe jooksevad.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
27.11.2014 00:11:06
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Ilmselt lõhuti terve kaabel.
EDIT:
| tsitaat: |
| Myöhemmin illalla tarkentui, että kaapelin korjaustyöt jatkunevat torstain puolelle kello 01–02:een yöllä. |
Ehk neljapäeva ööseks kell 02.00 võiks asi korda saada. |
Tore oleks. Samas pean tõdema, et Elisa ühendus on üldse üsnagi kehva stabiilsusega, tihti märkan suvalisel hetkel,et ühendust pole ja kui klienditeenitusse pöörduda öeldakse, et "me ei oska kommenteerida" ..
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
27.11.2014 00:14:42
|
|
|
| tsitaat: |
Samas pean tõdema, et Elisa ühendus on üldse üsnagi kehva stabiilsusega
|
Samas Keilas on väga hea Elisa netiga liigelda. Pole kordagi (peale tänast jama) kuskil toppama jäänud
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busse
HV veteran
liitunud: 14.03.2004
|
27.11.2014 00:15:11
|
|
|
kas asi on minus, aga mu meelest Elisa Eesti ei informeerinud klienti nii kiirelt ja jooksvalt värske infoga kui meie Soome Elisa.
Suhtumises asi või tõesti karma võlg, mis vajab tasumist?
_________________ http://foto.urmo.ee/ |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
27.11.2014 00:18:10
|
|
|
| Kui selle "katkestuse" ajal tahtsin Elisa infotelefonile helistada, siis viskas telefon levi täielikult nulli. Mujale helistades polnud probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
27.11.2014 13:42:45
|
|
|
| Kuidas teistel siin netiga lood on ? Saate kasutada ? Endiselt keeldub seadet ära ühendamast :S
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|