Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 235, 236, 237  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jannp
HV kasutaja
jannp

liitunud: 07.06.2009




sõnum 25.11.2014 18:25:37 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka seda Elisa erakliendi lehte ja ilmselt on see nii ehitatud, et Teil polegi vaja aru saadagi, mille eest maksate ja kui palju saate icon_smile.gif)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.11.2014 18:32:22 vasta tsitaadiga

kas ma vaatan mingit teist elisa veebilehte või te ei suuda tõesti sellest midagi välja lugeda icon_question.gif icon_confused.gif


_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siidiuss
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2014 18:54:06 vasta tsitaadiga

Kui kasutaja kjmrc sai selle nutikas 16 paketi 15GB piiranguga siis ma ei olegi kade. Minul on nutikalt piiramatu12 ( 50GB) letialuse hinnaga 9 eurot kuus. Alla kuni 3.5 Ja üles 1mbit. Ja enamus ajast selline kiirus ka on. Vist peaksin rahul olema (või sees) icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2014 18:58:31 vasta tsitaadiga

15 giga paistab pildi järgi lausa 1/8 lõpmatusest olevat. Mis te vingute väikese mahu üle? icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.11.2014 19:00:17 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
kas ma vaatan mingit teist elisa veebilehte või te ei suuda tõesti sellest midagi välja lugeda icon_question.gif icon_confused.gif

Ennem polnud. Olid ainult lepingutingimused samal lingil.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2014 19:01:40 vasta tsitaadiga

15GB võrreldes mu samas hinnaklassis oleva minuEMT 10GB paketiga on parem.
Mis aga võiks parem olla, on allalaadimiskiirus. EMT-l on 50Mbit/s vs. Elisa 15Mbit/s.
Üleslaadimiskiirus on mõlemal sama, 5Mbit/s.
Reaalselt kasutangi umbes 10GB per kuu. Nii telefonis kui hotspotina.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 25.11.2014 19:03:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.11.2014 19:02:03 vasta tsitaadiga

Siidiuss kirjutas:
Kui kasutaja kjmrc sai selle nutikas 16 paketi 15GB piiranguga siis ma ei olegi kade. Minul on nutikalt piiramatu12 ( 50GB) letialuse hinnaga 9 eurot kuus. Alla kuni 3.5 Ja üles 1mbit. Ja enamus ajast selline kiirus ka on. Vist peaksin rahul olema (või sees) icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
vanad paketid
https://www.elisa.ee/et/Eraklient/mobiilikoned/773/Nutikalt-piiramatud-k%C3%B5nepaketid

ise sain veel viimasel hetkel iseteeninduses oma nutikalt piiramatu 20 vahetada nutikalt piiramatu 29 vastu, kus on 50/25 ühendus ja mõistliku kasutamise piirang ei rakendu, loomulikult sain selle nominaalhinnaga, ehk 29€
samas ühelgi teenusepakkujal pole säärast paketti sellise hinnaga saada

mulle piisab 50Mbps kiirusest, kuna streamin kodusest PLEX meediaserverist filme ja seepe telefoni
ühtlasi saan selle ühendusega asendada ka vajadusel elioni 12/1 ühendust, millega jääb filmide streamimisel hätta

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjmrc
Kreisi kasutaja
kjmrc

liitunud: 31.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2014 20:30:16 vasta tsitaadiga

Noh ma ei tea, eks inimesed kasutavad andmemahtu erinevalt, mulle piisab igati 15GB mahust ja ka kiirused on minu jaoks sobivad, seega ei näe põhjust virisemiseks!
Põhilised asjad, mida telefoniga teen arvutist eemal olles (seda aega on vähe) - fb, e-post, veeb ja mõningad rakendused veel.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2014 20:46:55 vasta tsitaadiga

Ära nüüd avameelitse, elisa spetsid loevad ja tõmbavad rahva tungival nõudmisel mahtu veelgi maha.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2014 20:49:04 vasta tsitaadiga

ärikliendi nurgas on ju unlimited pakett olemas, 33 euri, iseasi on nüüd see, kas sel ka pordid avatud, ehk kas see on nö TRUE unlimited
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bbyte
HV vaatleja

liitunud: 09.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2014 21:06:44 vasta tsitaadiga

Mina vahetasin suvel Elisas paketti ja maksan piiramatu mahuga 3.5Mbiti eest praegu 5 eurot + 1000 minutit ja SMSid 1 euro eest. Tele2 pakkus täpselt sama, aga 30GB mahupiiranguga.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siidiuss
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2014 23:15:00 vasta tsitaadiga

bbyte kirjutas:
Mina vahetasin suvel Elisas paketti ja maksan piiramatu mahuga 3.5Mbiti eest praegu 5 eurot + 1000 minutit ja SMSid 1 euro eest. Tele2 pakkus täpselt sama, aga 30GB mahupiiranguga.



Siis oled ju veel parema hinna välja kauplenud. Maksad 6 eurot kui mina samal ajal 9. Kuidas sul see küll õnnestus. Ja mina veel mõtlesin,et mul väga hea diil. Aga parem on siiski kui uued "nutikad" paketid.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 26.11.2014 16:53:30 vasta tsitaadiga

Eitea kas siis nüüd on Elisa kogu võrgul mahupiirang, mis kogemata täis sai? Hetkel tundub kogu mobiilne maas olevat sh. elisa.ee andmebaas ja lehele ei saa.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aron123
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 16:56:27 vasta tsitaadiga

Jep, endal ka nett maas.
Nende enda koduleht ka maas.

Traceroute välismaalt:

aceroute to Elisa.ee (194.150.66.65), 30 hops max, 60 byte packets
1 static.121.168.4.46.clients.your-server.de 46.4.168.121 de 1.086 ms 1.166 ms 1.251 ms
2 hos-tr4.juniper2.rz13.hetzner.de 213.239.224.97 0.151 ms 0.343 ms
hos-tr1.juniper1.rz13.hetzner.de 213.239.224.1 0.581 ms
3 core22.hetzner.de 213.239.245.121 0.712 ms 0.904 ms
core21.hetzner.de 213.239.245.81 0.788 ms
4 core1.hetzner.de 213.239.245.177 4.861 ms 4.969 ms
core1.hetzner.de 213.239.245.218 4.969 ms
5 juniper1.ffm.hetzner.de 213.239.245.5 4.966 ms 4.977 ms 4.953 ms
6 decix.eunetip.net 80.81.192.144 de 4.964 ms 4.944 ms 4.915 ms
7 xe0-0-0-0.bbr1.tln2.ee.eunetip.net 213.192.191.242 207.099 ms

8 * * *
9 * * *
10 * * *
No reply for 3 hops. Assuming we reached firewall.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 17:02:02 vasta tsitaadiga

See on mingi suurem kamm, maas pole mitte ainut mobiilne net vaid ka Elisa juhtmega ühendused. Huvitaval kombel Eesti lehed avanevad, neil vist pole siis mahupiirangut icon_razz.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 17:33:11 vasta tsitaadiga

Avanes hetkel Starmaniga icon_arrow.gif https://www.elisa.ee/
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1n5an3
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 17:35:31 vasta tsitaadiga

Internet ei toimi suures ulatuses. Samuti ebaõnnestub osaliselt helistamine välismaa numbritele
Algusaeg: 26.11.2014 - 15:35
Rikke eeldatav lõpuaeg: 26.11 17:00

Elisa spetsialistid tegelevad rikke lahendamisega.

Vabandage võimalike ebamugavuste pärast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aron123
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 17:37:11 vasta tsitaadiga

Eestisisesed ühendused korras nüüd. Välismaale paketikadu 30-70%.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 17:58:37 vasta tsitaadiga

Kõik töötab väga kahtlaselt. Telefonis annab olla facebook messengeris, olen solaris kino app-is, samas arvutis ei avane ei facebook ega delfi ning solaris kino. samas HinnaVaatlus töötab.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 18:03:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:
PRESSITEADE
26. november 2014

Elisa internetiteenuste kasutamine on rikke tõttu häiritud

Elisa välisühenduse rikke tõttu on Elisa internetiteenuste kasutamine hetkel üle Eesti häiritud.

Elisa kliendid ei saa hetkel kasutada mobiilse interneti ja püsiinterneti teenuseid. Osaliselt ebaõnnestub ka helistamine välismaa numbritele. Lisaks ei avane Elisa veebileht.

Mobiilne kõneside toimib üle Eesti tavapäraselt.

Vabandame klientide ees!

Anname koheselt teada, kui rike saab likvideeritud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 18:13:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:
PRESSITEADE
26. november 2014

Elisa internetiteenuste kasutamine on suures osas taastunud

Elisa välisühenduse rike on suures osas kõrvaldatud ning Elisa internetiteenuste kasutamine taastub.

Internetiteenuse kasutamisel võib veel tänase õhtu jooksul esineda tõrkeid ja aeglasemat internetikiirust.

Mobiilne kõneside toimib üle Eesti tavapäraselt.

Vabandame klientide ees!

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 18:20:10 vasta tsitaadiga

Huvitav miks nad seda infot oma kodulehele ei pane....
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1n5an3
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 18:23:16 vasta tsitaadiga

tugiinfo all isegi midagi on aga ei tundu küll et midagi oleks korda saadud . t66tab ikka sama vigaselt kui kell 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 26.11.2014 18:27:22 vasta tsitaadiga

Vihased inimesed kes pole rahul elisa uute mahu ja kiiruse piirangutega ründavad Elisat ??? icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snakefan
HV vaatleja
snakefan

liitunud: 01.12.2003




sõnum 26.11.2014 18:28:37 vasta tsitaadiga

Ei toimi midagi korralikult. Viga pidi olema Soome otsas. Kogu Elisa välisliiklus käib läbi Soome. Kasutusel on 2 linki, aga hetkel mõlemad streigivad. Tegelikult on see hea test Elisa Eesti infra pihta. Kõneside toimib ja see on peamine. Elisa kliendid saavadki tegeleda millegi asjalikuga, lugeda raamatut või niisama jalga puhata. beer_yum.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 26.11.2014 18:31:25 vasta tsitaadiga

Nja õige , aga samas ega me selle "lugeda raamatut või niisama jalga puhata" eest ei maksa maksame ikka neti eest.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snakefan
HV vaatleja
snakefan

liitunud: 01.12.2003




sõnum 26.11.2014 18:42:11 vasta tsitaadiga

Selliseid asju juhtub, kogu IT sektor on selline "karva" peale ehitatud käkk. Küll homseks kõik jälle korras on. Elisast oleks muidugi viisakas pakkuda nt. nädal piiramatut läbilaset. Sellised asjad ei jäta õnneks elu seisma, tekitavad küll ebamugavusi, kuid alati võib hullemini minna.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 26.11.2014 18:45:33 vasta tsitaadiga

"Selliseid asju juhtub, kogu IT sektor on selline "karva" peale ehitatud käkk."
Õige jutt thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 26.11.2014 18:50:32 vasta tsitaadiga

Tundub, et Elisal pole see stabiilsus ikka Elioni tasemel aga eks äpardusi ikka juhtub ja kui normaalse kiirusega parandatakse siis on kõik ok. thumbs_up.gif
Endal õnneks bäkkapp variandina Elioni nett veel kodus olemas, st ega suurt midagi tegemata ei jää.

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.11.2014 18:57:15 vasta tsitaadiga

woox2k kirjutas:
Tundub, et Elisal pole see stabiilsus ikka Elioni tasemel aga eks äpardusi ikka juhtub ja kui normaalse kiirusega parandatakse siis on kõik ok. thumbs_up.gif
Endal õnneks bäkkapp variandina Elioni nett veel kodus olemas, st ega suurt midagi tegemata ei jää.
sul see eelmise aasta suur üleeestiline elioni katkestus juba meelest läinud icon_lol.gif icon_rolleyes.gif
tollal asendas elioni mul just elisa ühendus

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 19:02:08 vasta tsitaadiga

Elisal suured probleemid ka Soomes.
http://yle.fi/uutiset/elisalla_valtakunnallinen_hairio_-_yhteydet_ruotsin_suuntaan_poikki/7653740
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 19:24:43 vasta tsitaadiga

Endiselt Elisa-m internet maas, korraks nagu ühendas, siis ei ühendanud..
Loodan,et õhtuks korras (N)
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 26.11.2014 19:27:35 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
sul see eelmise aasta suur üleeestiline elioni katkestus juba meelest läinud

Ei ole aga Elisa on vahe tagasi "teeninud" päris mitme väiksema probleemiga aasta jooksul. Räägin siis puhtalt internetiühenduse stabiilsusest, Elioni probleem mõjutas päris palju ka muid teenuseid aga neid ma ei arvestanud. Elioni nett mul ei olegi peale seda suurt jama ootamatult maas käinud. 2x oli küll plaaniline hooldus aga sellised asjad teatatakse ikka varakult ette, erinevalt Elisast kus heal juhul leiad selle info kuskilt tugiinfo lehelt peale probleemide ilmnemist.

_________________
Mess with the best, die like the rest!


viimati muutis woox2k 26.11.2014 19:29:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.11.2014 19:27:39 vasta tsitaadiga

Hull jama jah... jäidki osad asjad tööst eemal vaatamata (nüüd pean õhtul tegema). Mobiili tikutopsiga ebamugav (seal EMT).
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 19:39:40 vasta tsitaadiga

Sommid kirjutavad, et kuna ühendus rootsiga on katki, siis käib nende internetiühendus Tallinna kaudu.
http://yle.fi/uutiset/kaivinkone_katkaisi_elisan_kuituyhteydet/7653883
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 26.11.2014 19:47:34 vasta tsitaadiga

Ja mina juba mõtlesin, et vahetavad tugijaamas, mille all minu seadmed töötavad, seadmeid välja võrguehituse käigus, samas kiirused ja muud näitajad ikka samad. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
e-Vant
HV vaatleja
e-Vant

liitunud: 19.12.2010




sõnum 26.11.2014 20:46:37 vasta tsitaadiga

Üks Soome-Rootsi vaheline link paistab maas olevat.
http://www.elisaip.net/utilization.shtml

_________________
Windscribe - FREE VPN - Estonian server
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 21:39:40 vasta tsitaadiga

Endiselt ei toimi (N)
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mada
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 23:48:17 vasta tsitaadiga

Paistab, et karma nimeline nähtus on siiski olemas.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 23:55:42 vasta tsitaadiga

Nett kõik olemas, kuid välisühenduses enamjaolt pikk mõtlemine icon_neutral.gif
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 00:02:30 vasta tsitaadiga

Kaabel lõhuti Lohja kandis kell 15.35.
Kella viieks polnud veel õiget kohta üles leitud.
Kella kuueks oli koht üles leitud.
Kaabli parandamisele kulub 3-6 tundi.
Seega idee poolest keskööks peaks asi korras olema.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 00:04:56 vasta tsitaadiga

Et siis ühest kaabli lõhkumisest võib selline jama juhtuda?
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 00:06:17 vasta tsitaadiga

Tundub, et välisühendus on korda saadud. Minul vähemalt toimetab suhteliselt normaalselt.

edit: ju siis kipub aegajalt ülekoormus olema, aga jahh, hetkel nagu ok.

_________________
- censored -


viimati muutis mega 27.11.2014 00:09:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 00:08:04 vasta tsitaadiga

Ilmselt lõhuti terve kaabel.

EDIT:
tsitaat:
Myöhemmin illalla tarkentui, että kaapelin korjaustyöt jatkunevat torstain puolelle kello 01–02:een yöllä.

Ehk neljapäeva ööseks kell 02.00 võiks asi korda saada.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 00:08:04 vasta tsitaadiga

Kui soomlasste välisühendus suruti suures osas läbi Eesti, siis võib ju olla, et meil kõik asjad umbe jooksevad.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 00:11:06 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ilmselt lõhuti terve kaabel.

EDIT:
tsitaat:
Myöhemmin illalla tarkentui, että kaapelin korjaustyöt jatkunevat torstain puolelle kello 01–02:een yöllä.

Ehk neljapäeva ööseks kell 02.00 võiks asi korda saada.

Tore oleks. Samas pean tõdema, et Elisa ühendus on üldse üsnagi kehva stabiilsusega, tihti märkan suvalisel hetkel,et ühendust pole ja kui klienditeenitusse pöörduda öeldakse, et "me ei oska kommenteerida" ..
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 00:14:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Samas pean tõdema, et Elisa ühendus on üldse üsnagi kehva stabiilsusega

Samas Keilas on väga hea Elisa netiga liigelda. Pole kordagi (peale tänast jama) kuskil toppama jäänud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 00:15:11 vasta tsitaadiga

kas asi on minus, aga mu meelest Elisa Eesti ei informeerinud klienti nii kiirelt ja jooksvalt värske infoga kui meie Soome Elisa.

Suhtumises asi või tõesti karma võlg, mis vajab tasumist?

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 00:18:10 vasta tsitaadiga

Kui selle "katkestuse" ajal tahtsin Elisa infotelefonile helistada, siis viskas telefon levi täielikult nulli. Mujale helistades polnud probleemi.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2014 13:42:45 vasta tsitaadiga

Kuidas teistel siin netiga lood on ? Saate kasutada ? Endiselt keeldub seadet ära ühendamast :S
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 235, 236, 237  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.