|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
18.11.2014 20:16:59
|
|
|
plaat...
nüüd on 98%
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
18.11.2014 20:17:48
|
|
|
| kellelgi ei lase veel uuendust tõmmata?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dreadlock
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2006
|
18.11.2014 20:31:37
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| kellelgi ei lase veel uuendust tõmmata? |
mul kõik ilusti ära tirinud uuendused ma ei saa ainult raha boonust kätte kuidagi
_________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crossfire
HV kasutaja
liitunud: 03.07.2004
|
18.11.2014 20:41:15
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| kellelgi ei lase veel uuendust tõmmata? |
Sama siin, päeval sai nii storyt kui online lastud, nüüd aga pakub uuendust ja ära ei kaku.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
19.11.2014 02:06:51
|
|
|
Ma ostsin digitali ja panin kella 2 ajal päeval installima (varem oli see preload tehtud) ja nüüüd mingi kesköö paiku sai valmis, umbes tunnike tagasi.
Esmamulje oli äge
|
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
19.11.2014 06:00:35
|
|
|
Ausalt öeldes ikka väga julm kuidas suudab aasta vana mängu lihtsalt täiesti uueks Rockstar teha.. fantastiliselt ilus ja puhas pilt PS4 peal. Kontrollid on normaalsed, hea uus pult ofc ka.. seestvaade annab täiesti uue elamuse ning mitmikmängus saab forceda kõigile peale kui vaja
KUID MITMIKMÄNG ON IKKA KATKI... mis jumala pärast nad ei tahtnud seda parandada uutel konsoolidel?
Host pole kunagi host kaardi valimine käib grupi kalli kaudu ning host kaotab hostimis võimaluse täiesti lampi.... siis tuleb välja, et uus host on afk vms ja ei oska done peale vajutada, et mäng kiiremini algaks.
Miks ei võiks olla GTA 4 taolist MP menüüd.. jumala eest kui PC peal sama on
Muidu 10\10-st
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dreadlock
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2006
|
19.11.2014 12:43:52
|
|
|
see on lollus.nad vastavad selle lingiga igale topicule nii et ei loe ka inimeste probleeme-.ma nendele 10 korda kirjutanud ma läbi käinud online poed ja peale nende raha dlc seal midagi pole,ainult 60 naela eest dlc mida ma ei kavatse osta.mul vaja mu 800k kätte saada
_________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
19.11.2014 14:26:41
|
|
|
Mängisin eile stoorit umbes 5 tundi ja ei pannud otseselt midagi tähele, mis häiriks. Väga viis teema.
Multiplayer on aga tõesti kahtlane (ei ole eelmiste konsoolide peal multiplayerit proovinud), kui sõbra sessiooni ei ühenda, siis hakkab stoorit uuesti laadima ja see kõik võtab vähemalt minuti. Kõik võtab kuidagi liiga kaua aeg. Need "tööd" on ka kuidagi üsna tüütud hetkel, ootad 2 minutit, et inimesed tuleks ja lõpuks teed mingi vennaga 1vs1 sõitu, mis kestab 10 minutit?
Eks ma proovin edasi, hetkel pole need "tööd" veel eriti huvitavad tundunud
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Klooose
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2007
|
19.11.2014 16:32:40
|
|
|
Mul see online ikka täitsa katki. Vahepeal peab 11x järjest logima, et sisse saada. Igakord kui missioonist läheb freemode'i disconnectib jne. Reaalset mängimise aega on ikka väga vähe.
_________________ Ära arva kunagi, et see on täiuslik. |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
19.11.2014 19:02:48
|
|
|
Sama mis aasta tagasi kui välja tuli,ei saanud üldse mp sisse,eks selle nädalaga peaks asi jälle korras olema,alguse värk,serverid umbes
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
19.11.2014 22:39:52
|
|
|
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
20.11.2014 00:23:17
|
|
|
Xbox One'l taimestikku pole, ainult umbrohi:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
20.11.2014 00:38:22
|
|
|
Mäletan, et analoogne probleem oli ka Mafia II demo ilmumisel, küll Xbox 360 kasuks.
Demo ja täismängu võrreldes (kus platvormide "ühtsustamise" nimel muru viimaks eemaldati) jäi "miskit" siiski puudu...
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
20.11.2014 00:41:35
|
|
|
| Getomees kirjutas: |
Päris nii hull ka asi pole.
Spoiler 
|
No on ju.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
20.11.2014 00:45:06
|
|
|
Mõnes üksikus kohas on jah erinevus nii drastiline aga "Xbox One'il taimestikku pole" on selge utreerimine.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
20.11.2014 17:56:00
|
|
|
61 incredible Snapmatic pics
Spoiler 
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
21.11.2014 10:29:44
|
|
|
| Online ühendamisega on küll probleeme veidi, muidu on max fun
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
21.11.2014 12:56:46
|
|
|
| Nüüd vist tõmmati lastgen GTA onlinest mängijad kuivale? Aga uue eest full hinda küll ei pleki. Ootan mõned aastad saab paari naelaga kätte ebayst. Täitsa okei näeb välja muidu, aga see fps view on küll meh..
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
21.11.2014 18:04:18
|
|
|
| Kapitan kirjutas: |
| Nüüd vist tõmmati lastgen GTA onlinest mängijad kuivale? Aga uue eest full hinda küll ei pleki. Ootan mõned aastad saab paari naelaga kätte ebayst. Täitsa okei näeb välja muidu, aga see fps view on küll meh.. |
Imo üks kõvemaid asju mis selle seeriaga tehtud on.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
21.11.2014 18:07:18
|
|
|
| sama siin, mäng on oma hinda väärt
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MonkeysNut
HV vaatleja
liitunud: 11.11.2014
|
21.11.2014 23:51:55
|
|
|
Ei tea kas on õige küsimus siia aga uurin ikka, kas GTA Online on nn vanemaid mängijaid kes õhtuti lihtsalt tzillivad jne. (25+ pean silmas) PS3 aeg sai ikka niisama jännatud sõpradega aga kahjuks pole paljud veel PS4 peale üle läinud, BF4 on ka muidugi põhiline kus multit meeldib panna.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
22.11.2014 12:15:07
|
|
|
Norm lisa mind saan kohe 25 ! "VaidoEst"
Üritan täna GTA V saada Pärnust kui on siis pelab ehk ohtul , mul see ps pluss trial kasutamata ka !
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
22.11.2014 12:19:46
|
|
|
| PS4 GTA5 mängijad võivad mind ka lisada "markomoisa"
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defeee
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
22.11.2014 13:26:33
|
|
|
Ma juba olen ka Online peal PS4'l, level oli vist 68, enamik niisama chillimisest ps3 online'st
Aga jube bug'ine on veel, viskab välja online'st koguaeg ja siis ei connecti ära.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
22.11.2014 13:32:39
|
|
|
| Defeee kirjutas: |
| Aga jube bug'ine on veel, viskab välja online'st koguaeg ja siis ei connecti ära. |
Eks üks põhjus on kindlasti ka see, et praegu on esimene nädalavahetus ja serverite koormused suuremad.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
22.11.2014 13:33:17
|
|
|
Sain ka ps3 peal onlines 100 peale (tehes suurem osa 2-3 sama misioone xp ja raha pärast ) aga nüüd kui tegin uue konto siis proovin nullist uuesti ja rahulikult
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
22.11.2014 17:38:24
|
|
|
Mis hetkel parimad missioonid või asjad on kus raha ja XP-d teenida?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l33th4xOr
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2013
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
22.11.2014 19:50:50
|
|
|
Norm ostsin just Pärnu Euronicsist mängu ja see 1000000$ raha kood oli ka ilusti kaane vahel
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dreadlock
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2006
|
22.11.2014 23:02:29
|
|
|
Pane paus-online-playslist-challanges ja otsi ülesse 250k sõit mille aeg peaks olema 3:11. sõida 5 ringi ära(jube kerge sõit mille läbid 2 minutiga) ja saad 250k võidu.Sul peab omal 250k kui sisened.Vaata,et matsu ei pane muidu jääd oma betist ise ilma ma täna hommikul suutsin ilma jääda oma 250k first time.Päevas saab miskit 4 challengit teha ehk siis 1mil ajad kokku alla 10 min.
Kahtlane,et eile sain 4 sõitu teha ja täna ainult 2 siis kirjutas limiit täis tänaseks,aga muidu kuni rockstar pole ära parandanud selle raha faili.soovitan rabada palju jaksate
Ma muidu ise soetasin oma sõbrale digital versioni ebayst 20 euroga saadeti fake konto millelt sai mäng alla ilusti laetud ja kõik kontod toimivad päris paljud müüvad vaatan digital versioneid 20-30 eurot vahemikus,kuigi omale soetasin psnist 55 naelaga ja ega ei teadnud,et tänapäeval saab neid nii ka osta:D .Farcry läks samal müüjal nagu soe sai samuti
http://www.ebay.com/itm/191422582375?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
_________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
23.11.2014 01:13:02
|
|
|
Sa ikka tead et need kontode ostmised põmst ühekordne värk? Ostad ja vasti tyyp online deactivateb kõik konsoolid ja oledki ilma mängust... mõttetu raha raiskamine minuarvates.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
23.11.2014 01:21:02
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
| Sa ikka tead et need kontode ostmised põmst ühekordne värk? Ostad ja vasti tyyp online deactivateb kõik konsoolid ja oledki ilma mängust... mõttetu raha raiskamine minuarvates. |
Ta võib ju deactivate teha, aga kuni teine pool sisse ei ürita logida sinu kasutajaga, on kõik ok. Hiljuti tegin kõikidel konsoolidel deactivate, aga teistel töötavad mängud siidi siiani. Eks HDtannu tahtis ka vist sarnast äriplaani läbi suruda?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dreadlock
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2006
|
23.11.2014 14:25:06
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
| Sa ikka tead et need kontode ostmised põmst ühekordne värk? Ostad ja vasti tyyp online deactivateb kõik konsoolid ja oledki ilma mängust... mõttetu raha raiskamine minuarvates. |
Ta tegigi deactivate,lihtsalt kontole sai pandud ka parool,et sinna kuidagi sisse ei logiks ja vsjo rohkem ei puudu kontot ja mäng on alati olemas.Pole mõttetu kui säästad ulmelt raha mängu pealt.Ma mõtlesin kui miskit valesti on siis ma ei hävi hullult nagu 20 euri makstud ainul.enivei asi toimib ja inimese sain samuti õnnelikuks tehtud mänguga. super mäng on ikka gta
_________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
24.11.2014 11:31:00
|
|
|
Sai siis ka nv ära proovitud ps4 ver. Kõik super , aga see first person natuke võõras veel , minu jaoks on üks miinus ainult kui first per. oled siis on tunne nagu jääks millestki ilma (story poolel) ei näe ju riideid soengut jne . Aga ju see lihtsaöt veel võõras mulle .
Aga muidu soovitan proovida A ja see mis ma ennem kirjutasin et raha kood oli kaane vahel Ei vaadanud et see kehtib ainult 18.11-18.11
Praegu kui mängin siis ongi ei suuda ära otsustada kumas olla kas first või third siis muudgui vahetan neid story ajal
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaoinas
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2008
|
24.11.2014 12:02:57
|
|
|
| Ma ise kaldun niiviisi mängima, et jalamehena olen kolmanda isiku vaates ja autoga sõites esimese isiku vaates. See jalgsi first person tundub kuidagi puine ja harjumatu, võrreldes teiste fps-mängdega. Samas autoga on jälle esimeses vaates parem sõita.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
24.11.2014 12:53:00
|
|
|
| vaido6 kirjutas: |
... A ja see mis ma ennem kirjutasin et raha kood oli kaane vahel Ei vaadanud et see kehtib ainult 18.11-18.11 . |
samuti poest ostetud mitte eeltellitud ja kood oli kaasas.
kehtibki ju aasta aega? või sa aastat ei vaadand?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
24.11.2014 17:24:13
|
|
|
Ei vaadanud koju jõuan siis vaatan üle
Hea et ära veel ei visanud
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
h4rz
HV vaatleja
liitunud: 25.03.2004
|
24.11.2014 21:17:28
|
|
|
Mõtlen siin vaikselt uue konsooli peale. Praegu 360 peal lvl 100. Kas One-i peale saab karakteri üle viia?
Samas olen täiesti kahevahel kumba osta.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l33th4xOr
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2013
|
24.11.2014 21:43:12
|
|
|
| h4rz kirjutas: |
Mõtlen siin vaikselt uue konsooli peale. Praegu 360 peal lvl 100. Kas One-i peale saab karakteri üle viia?
Samas olen täiesti kahevahel kumba osta. |
saad enda xbox360 xbone one peale viia küll , sealjuures isegi ps4 ja pc peale kui välja tuleb , aga enne mõtle kuhu konsooli peale üle viid kuna seda saad teha ainult ühe korra
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
25.11.2014 11:20:02
|
|
|
Spoiler 
Spämmin veits One versiooniga oli nagu törts mure, et kordagi ei näidatud enne väljatulekut, aga jookseb ilusti ja näeb hea välja ka.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
25.11.2014 12:59:43
|
|
|
GTA 5 Wildlife Documentary Into The Deep
Spoiler 
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dreadlock
HV kasutaja

liitunud: 12.10.2006
|
25.11.2014 14:21:11
|
|
|
ma 2 päeva higistanud üritanud leida glitche ,et singleplayerist autod saaks online üle tuua ja insurance teha,kuid hetkel veel resultaate pole =) kohe kui hakkama saan postitan siia.Nad on ikka korralikult parandanud glitche next geni peal.Ainsad glitchid millega hakkama hetkel olen saanud,et karakterit uuesti mudida ja kuidas läbi maja seinte saab siseruumidesse
_________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
26.11.2014 13:36:14
|
|
|
Nädal on möödas ja online on vähemalt minul küll hulga paremaks läinud, kahe sõbraga teeme missioone ja niisama sõite. Survivalis pole 6. lainest kaugemale jõudnud, esialgu päris keeruline
Kas keegi on tähele pannud, et autod aeglasemad? Loodan, et teevad korda selle, ise pole viitsinud testida, aga single playeris tundus küll, et turbo peale panek ei muuda midagi.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
26.11.2014 14:25:07
|
|
|
Kindlasti parandavad ära , Rockstar ikka vähemalt parandab võimalikult palju ära tavaliselt
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
26.11.2014 18:18:35
|
|
|
[quote="gretchin"]
| vaido6 kirjutas: |
Kindlasti parandavad ära , Rockstar ikka vähemalt parandab võimalikult palju ära tavaliselt  |
Ma loodan küll, tundub, et täna tuli uus update, võimalik, et on juba korras.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l33th4xOr
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2013
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|