Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 50, 51, 52  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 20:16:59 vasta tsitaadiga

plaat...
nüüd on 98%

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 20:17:48 vasta tsitaadiga

kellelgi ei lase veel uuendust tõmmata?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 18.11.2014 20:31:37 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
kellelgi ei lase veel uuendust tõmmata?


mul kõik ilusti ära tirinud uuendused ma ei saa ainult raha boonust kätte kuidagi

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crossfire
HV kasutaja

liitunud: 03.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 20:41:15 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
kellelgi ei lase veel uuendust tõmmata?


Sama siin, päeval sai nii storyt kui online lastud, nüüd aga pakub uuendust ja ära ei kaku.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nismo44
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2007




sõnum 19.11.2014 02:06:51 vasta tsitaadiga

Ma ostsin digitali ja panin kella 2 ajal päeval installima (varem oli see preload tehtud) ja nüüüd mingi kesköö paiku sai valmis, umbes tunnike tagasi.
Esmamulje oli äge icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 03:36:02 vasta tsitaadiga

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/204230473-How-to-Claim-GTA-Bonus-on-PS4-Digital-Pre-Order
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 06:00:35 vasta tsitaadiga

Ausalt öeldes ikka väga julm kuidas suudab aasta vana mängu lihtsalt täiesti uueks Rockstar teha.. fantastiliselt ilus ja puhas pilt PS4 peal. Kontrollid on normaalsed, hea uus pult ofc ka.. seestvaade annab täiesti uue elamuse ning mitmikmängus saab forceda kõigile peale kui vaja icon_biggrin.gif

KUID MITMIKMÄNG ON IKKA KATKI... mis jumala pärast nad ei tahtnud seda parandada uutel konsoolidel?
Host pole kunagi host thumbs_down.gif kaardi valimine käib grupi kalli kaudu ning host kaotab hostimis võimaluse täiesti lampi.... siis tuleb välja, et uus host on afk vms ja ei oska done peale vajutada, et mäng kiiremini algaks.
Miks ei võiks olla GTA 4 taolist MP menüüd.. jumala eest kui PC peal sama on thumbs_down.gif

Muidu 10\10-st icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 19.11.2014 12:43:52 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/204230473-How-to-Claim-GTA-Bonus-on-PS4-Digital-Pre-Order


see on lollus.nad vastavad selle lingiga igale topicule nii et ei loe ka inimeste probleeme-.ma nendele 10 korda kirjutanud ma läbi käinud online poed ja peale nende raha dlc seal midagi pole,ainult 60 naela eest dlc mida ma ei kavatse osta.mul vaja mu 800k kätte saada

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 14:26:41 vasta tsitaadiga

Mängisin eile stoorit umbes 5 tundi ja ei pannud otseselt midagi tähele, mis häiriks. Väga viis teema.
Multiplayer on aga tõesti kahtlane (ei ole eelmiste konsoolide peal multiplayerit proovinud), kui sõbra sessiooni ei ühenda, siis hakkab stoorit uuesti laadima ja see kõik võtab vähemalt minuti. Kõik võtab kuidagi liiga kaua aeg. Need "tööd" on ka kuidagi üsna tüütud hetkel, ootad 2 minutit, et inimesed tuleks ja lõpuks teed mingi vennaga 1vs1 sõitu, mis kestab 10 minutit?
Eks ma proovin edasi, hetkel pole need "tööd" veel eriti huvitavad tundunud icon_smile.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klooose
HV vaatleja
Klooose

liitunud: 14.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 16:32:40 vasta tsitaadiga

Mul see online ikka täitsa katki. Vahepeal peab 11x järjest logima, et sisse saada. Igakord kui missioonist läheb freemode'i disconnectib jne. Reaalset mängimise aega on ikka väga vähe.
_________________
Ära arva kunagi, et see on täiuslik.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 19.11.2014 19:02:48 vasta tsitaadiga

Sama mis aasta tagasi kui välja tuli,ei saanud üldse mp sisse,eks selle nädalaga peaks asi jälle korras olema,alguse värk,serverid umbes icon_biggrin.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 19.11.2014 20:11:17 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif


Link


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 22:39:52 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif thumbs_up.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 00:23:17 vasta tsitaadiga

Xbox One'l taimestikku pole, ainult umbrohi:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 20.11.2014 00:25:12 vasta tsitaadiga

Päris nii hull ka asi pole.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 00:38:22 vasta tsitaadiga

Mäletan, et analoogne probleem oli ka Mafia II demo ilmumisel, küll Xbox 360 kasuks.

Demo ja täismängu võrreldes (kus platvormide "ühtsustamise" nimel muru viimaks eemaldati) jäi "miskit" siiski puudu...
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 00:41:35 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Päris nii hull ka asi pole.

Spoiler Spoiler Spoiler

No on ju. icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 20.11.2014 00:45:06 vasta tsitaadiga

Mõnes üksikus kohas on jah erinevus nii drastiline aga "Xbox One'il taimestikku pole" on selge utreerimine.
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 17:56:00 vasta tsitaadiga

61 incredible Snapmatic pics

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 10:29:44 vasta tsitaadiga

Online ühendamisega on küll probleeme veidi, muidu on max fun
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 12:56:46 vasta tsitaadiga

Nüüd vist tõmmati lastgen GTA onlinest mängijad kuivale? Aga uue eest full hinda küll ei pleki. Ootan mõned aastad saab paari naelaga kätte ebayst. Täitsa okei näeb välja muidu, aga see fps view on küll meh..
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 18:04:18 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Nüüd vist tõmmati lastgen GTA onlinest mängijad kuivale? Aga uue eest full hinda küll ei pleki. Ootan mõned aastad saab paari naelaga kätte ebayst. Täitsa okei näeb välja muidu, aga see fps view on küll meh..

Imo üks kõvemaid asju mis selle seeriaga tehtud on.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 18:07:18 vasta tsitaadiga

sama siin, mäng on oma hinda väärt
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MonkeysNut
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2014




sõnum 21.11.2014 23:51:55 vasta tsitaadiga

Ei tea kas on õige küsimus siia aga uurin ikka, kas GTA Online on nn vanemaid mängijaid kes õhtuti lihtsalt tzillivad jne. (25+ pean silmas) PS3 aeg sai ikka niisama jännatud sõpradega aga kahjuks pole paljud veel PS4 peale üle läinud, BF4 on ka muidugi põhiline kus multit meeldib panna. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 22.11.2014 12:15:07 vasta tsitaadiga

Norm lisa mind saan kohe 25 ! "VaidoEst"
Üritan täna GTA V saada Pärnust kui on siis pelab ehk ohtul , mul see ps pluss trial kasutamata ka !
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 12:19:46 vasta tsitaadiga

PS4 GTA5 mängijad võivad mind ka lisada "markomoisa"
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defeee
HV kasutaja
Defeee

liitunud: 10.09.2006




sõnum 22.11.2014 13:26:33 vasta tsitaadiga

Ma juba olen ka Online peal PS4'l, level oli vist 68, enamik niisama chillimisest ps3 online'st icon_biggrin.gif
Aga jube bug'ine on veel, viskab välja online'st koguaeg ja siis ei connecti ära.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 22.11.2014 13:32:39 vasta tsitaadiga

Defeee kirjutas:
Aga jube bug'ine on veel, viskab välja online'st koguaeg ja siis ei connecti ära.

Eks üks põhjus on kindlasti ka see, et praegu on esimene nädalavahetus ja serverite koormused suuremad.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 22.11.2014 13:33:17 vasta tsitaadiga

Sain ka ps3 peal onlines 100 peale (tehes suurem osa 2-3 sama misioone xp ja raha pärast icon_confused.gif ) aga nüüd kui tegin uue konto siis proovin nullist uuesti ja rahulikult thumbs_up.gif beer_yum.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 17:38:24 vasta tsitaadiga

Mis hetkel parimad missioonid või asjad on kus raha ja XP-d teenida?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 17:59:32 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Mis hetkel parimad missioonid või asjad on kus raha ja XP-d teenida?



http://gtaforums.com/topic/732999-list-of-best-payout-missions-to-play-patch-116/

OT:vaatasin su livestreamis , et tegid uue kasutaja sellepärast , et saaksid teistsuguse karakteriga mängida , aga kui sa tood enda vana kasutaja uue konsooli peale üle saad enda vana karakterit ka muuta
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 22.11.2014 19:50:50 vasta tsitaadiga

Norm ostsin just Pärnu Euronicsist mängu ja see 1000000$ raha kood oli ka ilusti kaane vahel thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 22.11.2014 23:02:29 vasta tsitaadiga

l33th4xOr kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Mis hetkel parimad missioonid või asjad on kus raha ja XP-d teenida?



http://gtaforums.com/topic/732999-list-of-best-payout-missions-to-play-patch-116/

OT:vaatasin su livestreamis , et tegid uue kasutaja sellepärast , et saaksid teistsuguse karakteriga mängida , aga kui sa tood enda vana kasutaja uue konsooli peale üle saad enda vana karakterit ka muuta



Pane paus-online-playslist-challanges ja otsi ülesse 250k sõit mille aeg peaks olema 3:11. sõida 5 ringi ära(jube kerge sõit mille läbid 2 minutiga) ja saad 250k võidu.Sul peab omal 250k kui sisened.Vaata,et matsu ei pane muidu jääd oma betist ise ilma ma täna hommikul suutsin ilma jääda oma 250k first time.Päevas saab miskit 4 challengit teha ehk siis 1mil ajad kokku alla 10 min.
Kahtlane,et eile sain 4 sõitu teha ja täna ainult 2 siis kirjutas limiit täis tänaseks,aga muidu kuni rockstar pole ära parandanud selle raha faili.soovitan rabada palju jaksate icon_smile.gif

Ma muidu ise soetasin oma sõbrale digital versioni ebayst 20 euroga icon_biggrin.gif saadeti fake konto millelt sai mäng alla ilusti laetud ja kõik kontod toimivad icon_biggrin.gif päris paljud müüvad vaatan digital versioneid 20-30 eurot vahemikus,kuigi omale soetasin psnist 55 naelaga ja ega ei teadnud,et tänapäeval saab neid nii ka osta:D .Farcry läks samal müüjal nagu soe sai samuti

http://www.ebay.com/itm/191422582375?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 23.11.2014 01:13:02 vasta tsitaadiga

Sa ikka tead et need kontode ostmised põmst ühekordne värk? Ostad ja vasti tyyp online deactivateb kõik konsoolid ja oledki ilma mängust... mõttetu raha raiskamine minuarvates.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 01:21:02 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Sa ikka tead et need kontode ostmised põmst ühekordne värk? Ostad ja vasti tyyp online deactivateb kõik konsoolid ja oledki ilma mängust... mõttetu raha raiskamine minuarvates.


Ta võib ju deactivate teha, aga kuni teine pool sisse ei ürita logida sinu kasutajaga, on kõik ok. Hiljuti tegin kõikidel konsoolidel deactivate, aga teistel töötavad mängud siidi siiani. Eks HDtannu tahtis ka vist sarnast äriplaani läbi suruda?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 23.11.2014 14:25:06 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Sa ikka tead et need kontode ostmised põmst ühekordne värk? Ostad ja vasti tyyp online deactivateb kõik konsoolid ja oledki ilma mängust... mõttetu raha raiskamine minuarvates.


Ta tegigi deactivate,lihtsalt kontole sai pandud ka parool,et sinna kuidagi sisse ei logiks ja vsjo rohkem ei puudu kontot ja mäng on alati olemas.Pole mõttetu kui säästad ulmelt raha mängu pealt.Ma mõtlesin kui miskit valesti on siis ma ei hävi hullult nagu 20 euri makstud ainul.enivei asi toimib ja inimese sain samuti õnnelikuks tehtud mänguga. super mäng on ikka gta thumbs_up.gif

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 24.11.2014 11:31:00 vasta tsitaadiga

Sai siis ka nv ära proovitud ps4 ver. Kõik super , aga see first person natuke võõras veel , minu jaoks on üks miinus ainult kui first per. oled siis on tunne nagu jääks millestki ilma (story poolel) ei näe ju riideid soengut jne . Aga ju see lihtsaöt veel võõras mulle .
Aga muidu soovitan proovida thumbs_up.gif A ja see mis ma ennem kirjutasin et raha kood oli kaane vahel icon_rolleyes.gif Ei vaadanud et see kehtib ainult 18.11-18.11 icon_lol.gif icon_rolleyes.gif
Praegu kui mängin siis ongi ei suuda ära otsustada kumas olla kas first või third siis muudgui vahetan neid story ajal icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaoinas
HV vaatleja
vaoinas

liitunud: 31.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 12:02:57 vasta tsitaadiga

Ma ise kaldun niiviisi mängima, et jalamehena olen kolmanda isiku vaates ja autoga sõites esimese isiku vaates. See jalgsi first person tundub kuidagi puine ja harjumatu, võrreldes teiste fps-mängdega. Samas autoga on jälle esimeses vaates parem sõita.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 12:53:00 vasta tsitaadiga

vaido6 kirjutas:
... A ja see mis ma ennem kirjutasin et raha kood oli kaane vahel icon_rolleyes.gif Ei vaadanud et see kehtib ainult 18.11-18.11 .

samuti poest ostetud mitte eeltellitud ja kood oli kaasas.
kehtibki ju aasta aega? või sa aastat ei vaadand? icon_lol.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 24.11.2014 17:24:13 vasta tsitaadiga

Ei vaadanud koju jõuan siis vaatan üle icon_eek.gif
Hea et ära veel ei visanud icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h4rz
HV vaatleja

liitunud: 25.03.2004




sõnum 24.11.2014 21:17:28 vasta tsitaadiga

Mõtlen siin vaikselt uue konsooli peale. Praegu 360 peal lvl 100. Kas One-i peale saab karakteri üle viia?
Samas olen täiesti kahevahel kumba osta.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 21:43:12 vasta tsitaadiga

h4rz kirjutas:
Mõtlen siin vaikselt uue konsooli peale. Praegu 360 peal lvl 100. Kas One-i peale saab karakteri üle viia?
Samas olen täiesti kahevahel kumba osta.


saad enda xbox360 xbone one peale viia küll , sealjuures isegi ps4 ja pc peale kui välja tuleb , aga enne mõtle kuhu konsooli peale üle viid kuna seda saad teha ainult ühe korra
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 25.11.2014 11:20:02 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Spämmin veits icon_smile.gif One versiooniga oli nagu törts mure, et kordagi ei näidatud enne väljatulekut, aga jookseb ilusti ja näeb hea välja ka.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2014 12:59:43 vasta tsitaadiga

GTA 5 Wildlife Documentary Into The Deep
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 25.11.2014 14:21:11 vasta tsitaadiga

ma 2 päeva higistanud üritanud leida glitche ,et singleplayerist autod saaks online üle tuua ja insurance teha,kuid hetkel veel resultaate pole =) kohe kui hakkama saan postitan siia.Nad on ikka korralikult parandanud glitche next geni peal.Ainsad glitchid millega hakkama hetkel olen saanud,et karakterit uuesti mudida ja kuidas läbi maja seinte saab siseruumidesse


_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 13:36:14 vasta tsitaadiga

Nädal on möödas ja online on vähemalt minul küll hulga paremaks läinud, kahe sõbraga teeme missioone ja niisama sõite. Survivalis pole 6. lainest kaugemale jõudnud, esialgu päris keeruline icon_smile.gif
Kas keegi on tähele pannud, et autod aeglasemad? Loodan, et teevad korda selle, ise pole viitsinud testida, aga single playeris tundus küll, et turbo peale panek ei muuda midagi.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 26.11.2014 14:25:07 vasta tsitaadiga

Kindlasti parandavad ära , Rockstar ikka vähemalt parandab võimalikult palju ära tavaliselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 18:05:00 vasta tsitaadiga

vaido6 kirjutas:
Kindlasti parandavad ära , Rockstar ikka vähemalt parandab võimalikult palju ära tavaliselt thumbs_up.gif


Ma loodan küll, tundub, et täna tuli uus update, võimalik, et on juba korras.


10.10.10 kirjutas:
Sa ikka tead et need kontode ostmised põmst ühekordne värk? Ostad ja vasti tyyp online deactivateb kõik konsoolid ja oledki ilma mängust... mõttetu raha raiskamine minuarvates.



Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 26.11.2014 18:18:35 vasta tsitaadiga

[quote="gretchin"]
vaido6 kirjutas:
Kindlasti parandavad ära , Rockstar ikka vähemalt parandab võimalikult palju ära tavaliselt thumbs_up.gif


Ma loodan küll, tundub, et täna tuli uus update, võimalik, et on juba korras.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 18:32:58 vasta tsitaadiga



link
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 50, 51, 52  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.