Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  F1 2014 hooaeg märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 16:01:31 vasta tsitaadiga

Jõuluvana thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 16:08:20 vasta tsitaadiga

https://vid.me/hPAB

Sõitjad ei suuda juba poole küsimuse ajal ennast kontrollida icon_lol.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 16:11:16 vasta tsitaadiga

See oli ka hea jah icon_lol.gif

icon_exclaim.gif http://sport.postimees.ee/3000215/esmakordselt-ajaloos-eesti-firma-logo-ehib-f1-autot
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 16:17:25 vasta tsitaadiga

http://www.formula1.com/results/season/2014/932/7409/
Mis vahed Mercedestel teistega icon_eek.gif Hooaja lõpp, ja mootoreid järgmisteks etappideks säästa pole vaja, nii et ilmelt alles nüüd saab näha, milline see vahe Mercedestel enam-vähem täisvõimsusel teistega on. Või noh, sellisel võimsusel, millega maailmameistritiitli eest võistelda julgeb.

https://twitter.com/JackLeslieF1/status/535747239017459712/photo/1
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 21.11.2014 16:20:55 vasta tsitaadiga

Väga head küsimused pressikonverentsil jah thumbs_up.gif.
EDIT:
Grosjean vahetas autol mootori, turbo ja MGU-H ning sai +20 kohta stardirivis. Kui ei õnnestu kogu karistust ära kanda (ei õnnestu kuna 20 autot ju rivis icon_razz.gif) siis saab lisaks veel olenevalt palju kohti veel "võlgu" on :

1-5 places Five second time penalty
6-10 places Ten second time penalty
11-15 places Drive-through penalty
16-20 places Ten second stop-go penalty
icon_eek.gif
http://www.f1fanatic.co.uk/2014/11/21/grosjean-given-20-place-grid-penalty/
Kas lihtsam ei oleks natukene pappi kokku kraapida, vahetada kõik ja leppida "ainult" boksistardiga?


viimati muutis connor 21.11.2014 16:32:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 16:28:31 vasta tsitaadiga

Masendav vahe tõesti. Button ka ironiseeris veits icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2014 16:33:38 vasta tsitaadiga

Viimased uued mootorid?

Kui pole, siis päris vett pole ka vaja välja pigistada, võib lagunema hakata icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 21.11.2014 16:45:27 vasta tsitaadiga

pmst ma lihtsalt ootan esimest kurvi stardis, kas Hämm teeb ära suumaheri või lihtsalt tiksub GP lõpuni
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2014 16:48:46 vasta tsitaadiga

Ma tahaks loota, et ei tule sellist iba, et hakatakse lihtsalt mööda laskma kui hämi või nico kuhugile taha kukuvad, mõnedel aastatel on seda porri ikka väga palju olnud thumbs_down.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 16:58:34 vasta tsitaadiga

kimi kirjutas:

icon_exclaim.gif http://sport.postimees.ee/3000215/esmakordselt-ajaloos-eesti-firma-logo-ehib-f1-autot

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2014 17:01:15 vasta tsitaadiga

Ot

Kas sa vaatajana, kui sa ei teaks seda firmat, hakkaksid seda guugeldama?
Mina küll mitte, ses suhtes mulle jääb eesmärk natuke arusaamatuks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 17:03:18 vasta tsitaadiga

Sa just praegu vaatad ju. Nüüd tead ka firmat
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2014 17:10:41 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Sa just praegu vaatad ju. Nüüd tead ka firmat

Ma lugesin uudist.
Arvad, et igast firmast, kes end masinale lasi panna, tehakse riigi suuruselt teisest portaalis uudis?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 17:12:43 vasta tsitaadiga

Sina ei googelda, mina ei googelda aga keegi kolmas juba kuskil googeldab. Ega muidu ropu raha eest neid logosi autodele ei topitaks.

Tee oma mööbliärile koduleht ning osta ka pind F1 masinal. Saad kohe näha kas lehe külastatavus tõuseb või ei.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 21.11.2014 17:19:36 vasta tsitaadiga

Edgari tugitool,
istu maha ja papp jookseb, aga autod ei sõida,
www.Edgaritool.ee- las Tallinn maksab
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 17:32:17 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ot
Kas sa vaatajana, kui sa ei teaks seda firmat, hakkaksid seda guugeldama?
Mina küll mitte, ses suhtes mulle jääb eesmärk natuke arusaamatuks

Sellise reklaami eesmärk ei olegi tundmatu firma kellelegi teatavaks tegemine. Kui sa seda firmat isegi ei tea, siis sa nende jaoks ilmselt niikuinii väga potentsiaalne klient ei ole. Selle reklaami eesmärk on ikka juba olemasolevate ning potentsiaalsete klientide seas oma maine, prestiiži ja tõsiseltvõetavuse taset tõsta, et su klientidel tekiks tunne, et tegu on maailmataseme ettevõttega, ja olemasolevad sinu juurde ikka jääksid, ning potentsiaalsed kliendid eri variantide hulgast sinu valiksid. Peale selle annab see kleeps ilmselt ka õiguse Caterhami mingit reklaamimaterjali ka enda reklaamimisel kasutada.

Ütleme nii et kui sa otsiksid endale turundusettevõtet, ja valida on kas EXEX või mingi Ülo Turunduse OÜ, ja kui sa neist kummastki midagi kuulnud ei ole, siis see, et EXEXi kontoris on suur plakat sellega, kuidas nad on F1 sponsorid, loob ikkagi mingi tõsiseltvõetavuse tausta, eriti kui sa muretsed selle pärast, et sa maksad oma raha ära, ja siis on firma järsku kadunud või ei vasta telefonile. See ei ole muidugi 100% garantii, aga see on omamoodi paabulinnu saba, et ettevõte on piisavalt edukas, et saab ennast ka sellisel moel reklaamida.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 21.11.2014 17:52:08 vasta tsitaadiga

bullshit, kui ei oska marketingi teha siis parem valida uus manager kes suuda ja teab mida turg tahab,
iga ülikoolist tulnu ei ole just mastermind
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 21.11.2014 22:35:26 vasta tsitaadiga

Sebastian Vettel automehaanikuna:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 21.11.2014 22:35:48 vasta tsitaadiga

neljapäevane pressikas oli tõesti korras huumor thumbs_up.gif

nonii, vabakad läksid hästi, homme tuleb see põuliks konverteerida icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 22:55:35 vasta tsitaadiga

õige, rosberg peab põuli saama
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 23:05:54 vasta tsitaadiga

Ei tea kas see esimene stardikoht Hamiltoni jaoks nii hea olekski - siis peaks Rosbergi ikka katma hakkama, ja mine tea, kes sealt tagantpoolt veel selga võib lennata. Temal ju võita pole vaja, ja vahet pole, mida ta räägib, ilmaasjata ta riskima ei hakkaks ju niikuinii. Teiselt kohalt võiks ilma ründamata rahulikult Rosbergi taga trajektoori valida ja ka rahulikumalt peegleid jälgida. Ja kui Rosberg juba esimene on, siis ei ole tal endal enam midagi ära teha, Hamilton võib vabalt tema järel finišisse veereda. Vaadates seda, kuidas sel hooajal on möödasõitjaks olnud pigem Hamilton, siis ei ole Rosbergil isegi sellist varianti, et Hamiltoni võimalikult aeglustada, ja loota et keegi tagant temast mööda pääseb, nii et Rosberg ise esimeseks jääb. Pigem on karta eesotsas üsna igavat lõpuni veeremist, kui just midagi ootamatut ei juhtu, või kellelgi tehnika jupsima ei hakka.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 21.11.2014 23:29:06 vasta tsitaadiga

Hämmile põul sobiks, teades et Nico ei saa teda välja sõita,
pigem saaks teha aeglase stardi ja korraldada ummiku 1st corner pigem
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 23:40:50 vasta tsitaadiga

See sobiks pigem sellisel juhul, kui ROS-HAM finiš annaks võidu Rosbergile. Või kui neil auto nii domineeriv ei oleks. Praegu, kui teine koht annab Hamiltonile tiitli igal juhul, ja puhta sõiduga ei ole see hooaeg keegi Mercedestele konkurentsi pakkuda suutnud, ei tohiks tal erilist motivatsiooni olla, et korraldada olukorda mis võiks kas FIA või siis lihtsalt avalikkuse jaoks tekitada kasvõi kerge kahtlusevarjugi, et ta tahtlikult Rosbergile käru keeras.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 21.11.2014 23:43:31 vasta tsitaadiga

kihlveokontorid peaks pigem hetkel vaatama kuhu Niki Lauda panuseid paneb
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 22.11.2014 06:25:27 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
kihlveokontorid peaks pigem hetkel vaatama kuhu Niki Lauda panuseid paneb


lmao icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 22.11.2014 13:12:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kauden viimeinen GP ajetaan huomenna. Tänään klo 12:00 P3 ja sitten klo 15:00 aika-ajot. Hamilton voittaa kuljettajien mestaruuden jos sijoittuu toiseksi Nicon voittaessa. Viimeisessä kisassa jaetaan tuplapisteet joten vaikka pidän Hamiltonin mestaruutta lähes varmana, kaikkea voi sattua. Ei vähiten Mersujen tekniikan osalta. Aika-ajoissa Rosberg ja Hamilton ratkaisevat erittäin isolla todennäköisyydellä paalupaikan. Rosbergille kellotin itse 46 prosenttia, Hamiltonille 49 ja muille sitten 5 prosenttia. Peliä saa vielä vajaat 20 minuuttia:

F1 Aika-ajot Abu Dhabi voittaja • Rosberg • kerroin 2.32 (Pinnacle) • panos 3 yks. • raja 2.174 • arvio 46%


sommid sama meelt paistab et Rosberg pole pos. , samas see muidugi pole ka main race kus Hämm vbla tiksub kaasa lihtsalt
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 22.11.2014 13:13:11 vasta tsitaadiga

Nah, hami tahab kõik võtta sel nädalal.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.11.2014 13:59:51 vasta tsitaadiga

kus rossu alles paugutab icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 14:43:07 vasta tsitaadiga

raul. kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
raul. kirjutas:
weasel kirjutas:
Huhh. Kõlab ikka jubeda ülemaksmisena eriti viimast hooaega silmas pidades. Samas saksa turul on vaja Ferrarisid müüa.

pole esimene kord üle maksta. Alonso 5 aastat ferrus ja mitte ühtki tiitlit. pluss kahe esimese otsa sõitja karjääri <b>piix</b> keeramine. pole isegi Pyrrhose võitu saavutatud aastatega. olen pikka aega old ferru fänn aga poliitika teeb vahest selle keeruliseks.

alo tiitliteta toob rohkem sisse kui vettel toob tiitliteta. iseasi kui need tiitlid tulevad.
võib schummit teha, aga siis peab ferru ikka masinaga täppi panema

jah õige äriline pool võib alonsoga hea olla. teisalt kui ikka viis aastat ferru sugune tiim mingit eduelamust ei koge muserdab see nii fänne kui ka meeskonda ja sealt edasi tekkivad pinged. mille tulemina saab keegi kinga jne. seega ei tasu ainult reklaamnäole mõelda bossidel vaid ka edule ja oma soojale kohale.
mis küll kunagi ilmselt teoks ei saa aga minu arvamusel oleks õige osta sisse bottas, mees on ikka korralikult kuum hetkel.

http://sport.postimees.ee/3001689/gazzetta-dello-sport-ferrari-tahab-raikkoneni-asemele-palgata-bottast
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 22.11.2014 17:04:21 vasta tsitaadiga

Lewisel vedas ,et Bottas tast ette ei saanud.
Rosberg thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.11.2014 17:06:45 vasta tsitaadiga

abu dhabis on sitt lõpetada, juua ka ei anta thumbs_down.gif icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 17:08:24 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
abu dhabis on sitt lõpetada, juua ka ei anta thumbs_down.gif icon_lol.gif
lased sealt jalga ja jood palju tahad, uue hooajani aega küll
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 17:14:20 vasta tsitaadiga

Rosberg andis Hamiltonile kena lõuahaagi, aga kahjuks sellest ei piisa mul selline tunne
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 22.11.2014 17:18:20 vasta tsitaadiga

Korralik ime päästab vaid rosbergi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 17:25:35 vasta tsitaadiga

No see "lõuahaak" on hea algus vähemalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 17:35:10 vasta tsitaadiga

Guud lakk ennustamisega kõigile thumbs_up.gif
Ise olen suht kindel, et Rosberg võidab homse sõidu. Terve hooaeg on vend kiirem olnud kui Ham aga mingil x põhjusel pole ta oma pole winnideks convertinud piisavalt.. ja mingid IMELIKUD taandumised kui Hamiga midagi juhtub... ala aasta algus, esimese võitis ja siis järsku ei osanud enam võita... aasta lõpp ka, SPA-s sõitis sisse ja siis enam ei "osanud" võita..
Väga mõruda tunde jätab see Mercedese tiim..
Vaevalt Rosberg sisse Hamile sõitma hakkab nii, et tiitel peaks enam kui kindlalt Hamile minema.. ainus ehku on, et auto ei püsi koos.

Masendav vaadata kuidas Pole King saab lutti Rosbergilt, kes pole kunagi isegi võite saanud enne kui Ham tema tiimi tuli.. eks 2015 saab näha, kes reaalselt parem on.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 22.11.2014 17:36:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 22.11.2014 17:40:12 vasta tsitaadiga

Arvata oli, et midagi taolist tuleb jälle, jama lahendus. Keegi või mitu oleks võinud pressida nende kahe vahele, või Rosberg Hamiltoni taha jääda. Homme start läheb nagu usual, siis Rosberg võidab ja Hamilton tsillib ta taga mõne seki kaugusel. Williamsite start on vahest jube hea ja vahest paras katastroof.


HDTanel kirjutas:
Guud lakk ennustamisega kõigile thumbs_up.gif
Ise olen suht kindel, et Rosberg võidab homse sõidu. Terve hooaeg on vend kiirem olnud kui Ham aga mingil x põhjusel pole ta oma pole winnideks convertinud piisavalt.. ja mingid IMELIKUD taandumised kui Hamiga midagi juhtub... ala aasta algus, esimese võitis ja siis järsku ei osanud enam võita... aasta lõpp ka, SPA-s sõitis sisse ja siis enam ei "osanud" võita..
Väga mõruda tunde jätab see Mercedese tiim..
Vaevalt Rosberg sisse Hamile sõitma hakkab nii, et tiitel peaks enam kui kindlalt Hamile minema.. ainus ehku on, et auto ei püsi koos.

Masendav vaadata kuidas Pole King saab lutti Rosbergilt, kes pole kunagi isegi võite saanud enne kui Ham tema tiimi tuli.. eks 2015 saab näha, kes reaalselt parem on.

See oleks Rosbergile eneseületus, pole ta veel kaks järjestikku võitnud.

2012 Hiina.


viimati muutis ricom2ger 22.11.2014 18:10:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 18:04:04 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
i. eks 2015 saab näha, kes reaalselt parem on.


Ei, seda saab juba homme näha.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 22.11.2014 18:09:27 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
HDTanel kirjutas:
i. eks 2015 saab näha, kes reaalselt parem on.


Ei, seda saab juba homme näha.


2015 teema tegija au saaks juba praegu icon_razz1.gif
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 22.11.2014 18:38:23 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:

Masendav vaadata kuidas Pole King saab lutti Rosbergilt, kes pole kunagi isegi võite saanud enne kui Ham tema tiimi tuli.. eks 2015 saab näha, kes reaalselt parem on.


Tüüpiline ljuuise fännklubi plõksimine nagu alati. Mitte . et faktid midagi loeks, aga ...

Kes võitis 2012 Hiina GP ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 22.11.2014 19:36:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Adam Cooper @adamcooperF1
Big news as VET and RIC are reported to stewards by Jo Bauer for front wing flaps flexing under aero load...

icon_lol.gif

Red Bull face an official investigation after governing body the FIA declared their car illegal at the Abu Dhabi Grand Prix.
The FIA said the front wings on the cars of both Daniel Ricciardo and Sebastian Vettel were too flexible.
http://www.bbc.com/sport/0/formula1/30161617
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 20:42:09 vasta tsitaadiga

Huvitav, kui hämiltoni autol homme esineb tehniline probleem ja peab katkestama... icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 20:53:16 vasta tsitaadiga

Tuli ära icon_eek.gif
WTF...


ja Mersu ei oska küll nalju teha... icon_neutral.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 23.11.2014 00:08:34 vasta tsitaadiga

Väga hea vastus just mersult.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 23.11.2014 00:10:44 vasta tsitaadiga

www.ohtuleht.ee/605032/eepiline-video-koormaauto-huppab-ule-kihutava-vormeli
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.


viimati muutis HDvurle 23.11.2014 12:09:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 23.11.2014 02:18:06 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Guud lakk ennustamisega kõigile thumbs_up.gif
Ise olen suht kindel, et Rosberg võidab homse sõidu. Terve hooaeg on vend kiirem olnud kui Ham aga mingil x põhjusel pole ta oma pole winnideks convertinud piisavalt.. ja mingid IMELIKUD taandumised kui Hamiga midagi juhtub... ala aasta algus, esimese võitis ja siis järsku ei osanud enam võita... aasta lõpp ka, SPA-s sõitis sisse ja siis enam ei "osanud" võita..
Väga mõruda tunde jätab see Mercedese tiim..
Vaevalt Rosberg sisse Hamile sõitma hakkab nii, et tiitel peaks enam kui kindlalt Hamile minema.. ainus ehku on, et auto ei püsi koos.

Masendav vaadata kuidas Pole King saab lutti Rosbergilt, kes pole kunagi isegi võite saanud enne kui Ham tema tiimi tuli.. eks 2015 saab näha, kes reaalselt parem on.


ja taaskord kui meie kangelane kaotab rosbergile, hakkad sa teda põletama ja matma.
rosberg on aasta läbi kiirem olnud? kuidas? rosberg tegi kvalides hämile ära 11:7 ja arvestades nico monaco vigurdust, austria spinni, silverstone ringi katki jätmist, saksamaa pidurite katkemist, hungari põlema minekut ja väga tihti läksid kvalid rosbergile kõigest sajandikuga ja vähem, kui hamilton oma traditsioonilisi lockupe see aasta tegi, siis ma küll ei näe kuidas rosberg nii väga haiget teinud on. hamilton ei ole olnud see aasta kvalifikatsiooni mängu tipus ja rosberg on lihtsalt kõva ühe ringi mees.

sõidud samalajal on hoopis teine lugu. hamilton on olnud brilliant see aasta. mina arvan et hamilton on sõitnud see aasta paremini kui iial varem.
ta on teinud nicoga sõitudes sisuliselt mis ta ise tahab. ta on eest ära sõitnud, katnud edukalt ja mitmel korral mööda sõitnud. nico on kõigest mõnes sõidus olnud kiireim sõitja.

homne sõit tuleb brasiilia kordus ma arvan. kui ham kohe stardis nicost mööda ei suuda sõita, siis kindlasti üritab ta seda rajal või peatustega. ma oleks väga üllatunud kui nico sõidab vahe sisse ja hamilton jälitab ta koju.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 04:02:09 vasta tsitaadiga

Rinaldo, Kui Hamilton oleks brilliant olnud siis oleks ta tiitli võitnud 5 etappi enne lõppu juba... aga noh eks masin ise ole ka koost lagunenud.

Mõeldes aga homset sõitu... Rosbergi parim valik ilmselt on esimeses kurvis pidurdada nii, et saaks Hami esitiivast üle sõita... või kui nii päris mitte siis pidurdada äkiliselt nii, et mõlemad jääks teistele ette... siis on Rosbergi ja Hami enda töö, et tagasi tippu jõuda, muidugi suurem raskus Hamilon ehk teiseks tulla siis.

Teine asi on, et Rosberg üritab pidurdada Hamiltoni, et Bottas ja Massa koguaeg kannul püsiks või üks neist Hamiltonist mööda saaks, siis lihtsalt mängiks Bottase või Massaga.. 2010 sai ju näha kuidas Alonso ei suutnud tühisest Petrovist mööda saada ja kaotas tiitli.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 23.11.2014 05:36:37 vasta tsitaadiga

HDTanel, kui ham oleks mercedese esisõtija, siis vbla tõesti oleks karikas juba kapis.
hamil ei ole sama seis nagu vettelil oli viimased aastad, kus webber ei suutnud sittagi teha. rosberg hakkab kõvasti vastu.

ja need stardifantaasiad - ma ei tea, ma ei usu muinasjutte, kuigi nad ütlevad, et f1s on kõik võimalik.
oleks ma spordiennustaja, siis ma panustaks kogu oma konto hamiltoni peale homme.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 13:26:22 vasta tsitaadiga

Keegi viskae livestream linke.. mis kell pre-show peale hakkabki?
edit: tundub, et siit näeb vist? hetkel GP2 start oli just
http://www.tsmplug.com/formula-1-stream/

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 23.11.2014 13:37:22 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Keegi viskae livestream linke.. mis kell pre-show peale hakkabki?
edit: tundub, et siit näeb vist? hetkel GP2 start oli just
http://www.tsmplug.com/formula-1-stream/


squirrelstreams.com ja 13 30 peaks hakkama pre-show
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  F1 2014 hooaeg mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.