|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kimi
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2012
|
21.11.2014 16:01:31
|
|
|
Jõuluvana
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
21.11.2014 16:08:20
|
|
|
https://vid.me/hPAB
Sõitjad ei suuda juba poole küsimuse ajal ennast kontrollida
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kimi
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2012
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connor
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2003
|
21.11.2014 16:20:55
|
|
|
Väga head küsimused pressikonverentsil jah .
EDIT:
Grosjean vahetas autol mootori, turbo ja MGU-H ning sai +20 kohta stardirivis. Kui ei õnnestu kogu karistust ära kanda (ei õnnestu kuna 20 autot ju rivis ) siis saab lisaks veel olenevalt palju kohti veel "võlgu" on :
1-5 places Five second time penalty
6-10 places Ten second time penalty
11-15 places Drive-through penalty
16-20 places Ten second stop-go penalty
http://www.f1fanatic.co.uk/2014/11/21/grosjean-given-20-place-grid-penalty/
Kas lihtsam ei oleks natukene pappi kokku kraapida, vahetada kõik ja leppida "ainult" boksistardiga?
viimati muutis connor 21.11.2014 16:32:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kimi
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2012
|
21.11.2014 16:28:31
|
|
|
Masendav vahe tõesti. Button ka ironiseeris veits
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
21.11.2014 16:33:38
|
|
|
Viimased uued mootorid?
Kui pole, siis päris vett pole ka vaja välja pigistada, võib lagunema hakata
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
21.11.2014 16:45:27
|
|
|
| pmst ma lihtsalt ootan esimest kurvi stardis, kas Hämm teeb ära suumaheri või lihtsalt tiksub GP lõpuni
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
21.11.2014 16:48:46
|
|
|
Ma tahaks loota, et ei tule sellist iba, et hakatakse lihtsalt mööda laskma kui hämi või nico kuhugile taha kukuvad, mõnedel aastatel on seda porri ikka väga palju olnud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.11.2014 16:58:34
|
|
|
Spoiler 
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
21.11.2014 17:01:15
|
|
|
Ot
Kas sa vaatajana, kui sa ei teaks seda firmat, hakkaksid seda guugeldama?
Mina küll mitte, ses suhtes mulle jääb eesmärk natuke arusaamatuks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
21.11.2014 17:03:18
|
|
|
| Sa just praegu vaatad ju. Nüüd tead ka firmat
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
21.11.2014 17:10:41
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| Sa just praegu vaatad ju. Nüüd tead ka firmat |
Ma lugesin uudist.
Arvad, et igast firmast, kes end masinale lasi panna, tehakse riigi suuruselt teisest portaalis uudis?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.11.2014 17:12:43
|
|
|
Sina ei googelda, mina ei googelda aga keegi kolmas juba kuskil googeldab. Ega muidu ropu raha eest neid logosi autodele ei topitaks.
Tee oma mööbliärile koduleht ning osta ka pind F1 masinal. Saad kohe näha kas lehe külastatavus tõuseb või ei.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
21.11.2014 17:19:36
|
|
|
Edgari tugitool,
istu maha ja papp jookseb, aga autod ei sõida,
www.Edgaritool.ee- las Tallinn maksab
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
21.11.2014 17:32:17
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Ot
Kas sa vaatajana, kui sa ei teaks seda firmat, hakkaksid seda guugeldama?
Mina küll mitte, ses suhtes mulle jääb eesmärk natuke arusaamatuks |
Sellise reklaami eesmärk ei olegi tundmatu firma kellelegi teatavaks tegemine. Kui sa seda firmat isegi ei tea, siis sa nende jaoks ilmselt niikuinii väga potentsiaalne klient ei ole. Selle reklaami eesmärk on ikka juba olemasolevate ning potentsiaalsete klientide seas oma maine, prestiiži ja tõsiseltvõetavuse taset tõsta, et su klientidel tekiks tunne, et tegu on maailmataseme ettevõttega, ja olemasolevad sinu juurde ikka jääksid, ning potentsiaalsed kliendid eri variantide hulgast sinu valiksid. Peale selle annab see kleeps ilmselt ka õiguse Caterhami mingit reklaamimaterjali ka enda reklaamimisel kasutada.
Ütleme nii et kui sa otsiksid endale turundusettevõtet, ja valida on kas EXEX või mingi Ülo Turunduse OÜ, ja kui sa neist kummastki midagi kuulnud ei ole, siis see, et EXEXi kontoris on suur plakat sellega, kuidas nad on F1 sponsorid, loob ikkagi mingi tõsiseltvõetavuse tausta, eriti kui sa muretsed selle pärast, et sa maksad oma raha ära, ja siis on firma järsku kadunud või ei vasta telefonile. See ei ole muidugi 100% garantii, aga see on omamoodi paabulinnu saba, et ettevõte on piisavalt edukas, et saab ennast ka sellisel moel reklaamida.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
21.11.2014 17:52:08
|
|
|
bullshit, kui ei oska marketingi teha siis parem valida uus manager kes suuda ja teab mida turg tahab,
iga ülikoolist tulnu ei ole just mastermind
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
21.11.2014 22:35:26
|
|
|
Sebastian Vettel automehaanikuna:
Spoiler 
_________________ möhhh.. |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rinaldo
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006
|
21.11.2014 22:35:48
|
|
|
neljapäevane pressikas oli tõesti korras huumor
nonii, vabakad läksid hästi, homme tuleb see põuliks konverteerida
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
21.11.2014 22:55:35
|
|
|
| õige, rosberg peab põuli saama
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
21.11.2014 23:05:54
|
|
|
| Ei tea kas see esimene stardikoht Hamiltoni jaoks nii hea olekski - siis peaks Rosbergi ikka katma hakkama, ja mine tea, kes sealt tagantpoolt veel selga võib lennata. Temal ju võita pole vaja, ja vahet pole, mida ta räägib, ilmaasjata ta riskima ei hakkaks ju niikuinii. Teiselt kohalt võiks ilma ründamata rahulikult Rosbergi taga trajektoori valida ja ka rahulikumalt peegleid jälgida. Ja kui Rosberg juba esimene on, siis ei ole tal endal enam midagi ära teha, Hamilton võib vabalt tema järel finišisse veereda. Vaadates seda, kuidas sel hooajal on möödasõitjaks olnud pigem Hamilton, siis ei ole Rosbergil isegi sellist varianti, et Hamiltoni võimalikult aeglustada, ja loota et keegi tagant temast mööda pääseb, nii et Rosberg ise esimeseks jääb. Pigem on karta eesotsas üsna igavat lõpuni veeremist, kui just midagi ootamatut ei juhtu, või kellelgi tehnika jupsima ei hakka.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
21.11.2014 23:29:06
|
|
|
Hämmile põul sobiks, teades et Nico ei saa teda välja sõita,
pigem saaks teha aeglase stardi ja korraldada ummiku 1st corner pigem
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fallout3
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
21.11.2014 23:40:50
|
|
|
| See sobiks pigem sellisel juhul, kui ROS-HAM finiš annaks võidu Rosbergile. Või kui neil auto nii domineeriv ei oleks. Praegu, kui teine koht annab Hamiltonile tiitli igal juhul, ja puhta sõiduga ei ole see hooaeg keegi Mercedestele konkurentsi pakkuda suutnud, ei tohiks tal erilist motivatsiooni olla, et korraldada olukorda mis võiks kas FIA või siis lihtsalt avalikkuse jaoks tekitada kasvõi kerge kahtlusevarjugi, et ta tahtlikult Rosbergile käru keeras.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
21.11.2014 23:43:31
|
|
|
| kihlveokontorid peaks pigem hetkel vaatama kuhu Niki Lauda panuseid paneb
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rinaldo
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006
|
22.11.2014 06:25:27
|
|
|
| Porno Parm kirjutas: |
| kihlveokontorid peaks pigem hetkel vaatama kuhu Niki Lauda panuseid paneb |
lmao
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
22.11.2014 13:12:30
|
|
|
| tsitaat: |
Kauden viimeinen GP ajetaan huomenna. Tänään klo 12:00 P3 ja sitten klo 15:00 aika-ajot. Hamilton voittaa kuljettajien mestaruuden jos sijoittuu toiseksi Nicon voittaessa. Viimeisessä kisassa jaetaan tuplapisteet joten vaikka pidän Hamiltonin mestaruutta lähes varmana, kaikkea voi sattua. Ei vähiten Mersujen tekniikan osalta. Aika-ajoissa Rosberg ja Hamilton ratkaisevat erittäin isolla todennäköisyydellä paalupaikan. Rosbergille kellotin itse 46 prosenttia, Hamiltonille 49 ja muille sitten 5 prosenttia. Peliä saa vielä vajaat 20 minuuttia:
F1 Aika-ajot Abu Dhabi voittaja • Rosberg • kerroin 2.32 (Pinnacle) • panos 3 yks. • raja 2.174 • arvio 46%
|
sommid sama meelt paistab et Rosberg pole pos. , samas see muidugi pole ka main race kus Hämm vbla tiksub kaasa lihtsalt
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
22.11.2014 13:13:11
|
|
|
| Nah, hami tahab kõik võtta sel nädalal.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
22.11.2014 13:59:51
|
|
|
kus rossu alles paugutab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
22.11.2014 14:43:07
|
|
|
| raul. kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| raul. kirjutas: |
| weasel kirjutas: |
| Huhh. Kõlab ikka jubeda ülemaksmisena eriti viimast hooaega silmas pidades. Samas saksa turul on vaja Ferrarisid müüa. |
pole esimene kord üle maksta. Alonso 5 aastat ferrus ja mitte ühtki tiitlit. pluss kahe esimese otsa sõitja karjääri <b>piix</b> keeramine. pole isegi Pyrrhose võitu saavutatud aastatega. olen pikka aega old ferru fänn aga poliitika teeb vahest selle keeruliseks. |
alo tiitliteta toob rohkem sisse kui vettel toob tiitliteta. iseasi kui need tiitlid tulevad.
võib schummit teha, aga siis peab ferru ikka masinaga täppi panema |
jah õige äriline pool võib alonsoga hea olla. teisalt kui ikka viis aastat ferru sugune tiim mingit eduelamust ei koge muserdab see nii fänne kui ka meeskonda ja sealt edasi tekkivad pinged. mille tulemina saab keegi kinga jne. seega ei tasu ainult reklaamnäole mõelda bossidel vaid ka edule ja oma soojale kohale.
mis küll kunagi ilmselt teoks ei saa aga minu arvamusel oleks õige osta sisse bottas, mees on ikka korralikult kuum hetkel. |
http://sport.postimees.ee/3001689/gazzetta-dello-sport-ferrari-tahab-raikkoneni-asemele-palgata-bottast
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
22.11.2014 17:04:21
|
|
|
Lewisel vedas ,et Bottas tast ette ei saanud.
Rosberg
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
22.11.2014 17:06:45
|
|
|
abu dhabis on sitt lõpetada, juua ka ei anta
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
22.11.2014 17:08:24
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
abu dhabis on sitt lõpetada, juua ka ei anta  |
lased sealt jalga ja jood palju tahad, uue hooajani aega küll
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
22.11.2014 17:14:20
|
|
|
Rosberg andis Hamiltonile kena lõuahaagi, aga kahjuks sellest ei piisa mul selline tunne
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
22.11.2014 17:18:20
|
|
|
| Korralik ime päästab vaid rosbergi.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kimi
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2012
|
22.11.2014 17:25:35
|
|
|
No see "lõuahaak" on hea algus vähemalt
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
22.11.2014 17:35:10
|
|
|
Guud lakk ennustamisega kõigile
Ise olen suht kindel, et Rosberg võidab homse sõidu. Terve hooaeg on vend kiirem olnud kui Ham aga mingil x põhjusel pole ta oma pole winnideks convertinud piisavalt.. ja mingid IMELIKUD taandumised kui Hamiga midagi juhtub... ala aasta algus, esimese võitis ja siis järsku ei osanud enam võita... aasta lõpp ka, SPA-s sõitis sisse ja siis enam ei "osanud" võita..
Väga mõruda tunde jätab see Mercedese tiim..
Vaevalt Rosberg sisse Hamile sõitma hakkab nii, et tiitel peaks enam kui kindlalt Hamile minema.. ainus ehku on, et auto ei püsi koos.
Masendav vaadata kuidas Pole King saab lutti Rosbergilt, kes pole kunagi isegi võite saanud enne kui Ham tema tiimi tuli.. eks 2015 saab näha, kes reaalselt parem on.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
viimati muutis HDTanel 22.11.2014 17:36:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
22.11.2014 17:40:12
|
|
|
Arvata oli, et midagi taolist tuleb jälle, jama lahendus. Keegi või mitu oleks võinud pressida nende kahe vahele, või Rosberg Hamiltoni taha jääda. Homme start läheb nagu usual, siis Rosberg võidab ja Hamilton tsillib ta taga mõne seki kaugusel. Williamsite start on vahest jube hea ja vahest paras katastroof.
| HDTanel kirjutas: |
Guud lakk ennustamisega kõigile
Ise olen suht kindel, et Rosberg võidab homse sõidu. Terve hooaeg on vend kiirem olnud kui Ham aga mingil x põhjusel pole ta oma pole winnideks convertinud piisavalt.. ja mingid IMELIKUD taandumised kui Hamiga midagi juhtub... ala aasta algus, esimese võitis ja siis järsku ei osanud enam võita... aasta lõpp ka, SPA-s sõitis sisse ja siis enam ei "osanud" võita..
Väga mõruda tunde jätab see Mercedese tiim..
Vaevalt Rosberg sisse Hamile sõitma hakkab nii, et tiitel peaks enam kui kindlalt Hamile minema.. ainus ehku on, et auto ei püsi koos.
Masendav vaadata kuidas Pole King saab lutti Rosbergilt, kes pole kunagi isegi võite saanud enne kui Ham tema tiimi tuli.. eks 2015 saab näha, kes reaalselt parem on. |
See oleks Rosbergile eneseületus, pole ta veel kaks järjestikku võitnud.
2012 Hiina.
viimati muutis ricom2ger 22.11.2014 18:10:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
22.11.2014 18:04:04
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
| i. eks 2015 saab näha, kes reaalselt parem on. |
Ei, seda saab juba homme näha.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
22.11.2014 18:09:27
|
|
|
| rocky-b kirjutas: |
| HDTanel kirjutas: |
| i. eks 2015 saab näha, kes reaalselt parem on. |
Ei, seda saab juba homme näha. |
2015 teema tegija au saaks juba praegu
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
22.11.2014 18:38:23
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
Masendav vaadata kuidas Pole King saab lutti Rosbergilt, kes pole kunagi isegi võite saanud enne kui Ham tema tiimi tuli.. eks 2015 saab näha, kes reaalselt parem on. |
Tüüpiline ljuuise fännklubi plõksimine nagu alati. Mitte . et faktid midagi loeks, aga ...
Kes võitis 2012 Hiina GP ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
22.11.2014 19:36:52
|
|
|
| tsitaat: |
Adam Cooper @adamcooperF1
Big news as VET and RIC are reported to stewards by Jo Bauer for front wing flaps flexing under aero load... |
Red Bull face an official investigation after governing body the FIA declared their car illegal at the Abu Dhabi Grand Prix.
The FIA said the front wings on the cars of both Daniel Ricciardo and Sebastian Vettel were too flexible.
http://www.bbc.com/sport/0/formula1/30161617
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
22.11.2014 20:42:09
|
|
|
Huvitav, kui hämiltoni autol homme esineb tehniline probleem ja peab katkestama...
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
22.11.2014 20:53:16
|
|
|
Tuli ära
WTF...
ja Mersu ei oska küll nalju teha...
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
23.11.2014 00:08:34
|
|
|
Väga hea vastus just mersult.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rinaldo
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006
|
23.11.2014 02:18:06
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
Guud lakk ennustamisega kõigile
Ise olen suht kindel, et Rosberg võidab homse sõidu. Terve hooaeg on vend kiirem olnud kui Ham aga mingil x põhjusel pole ta oma pole winnideks convertinud piisavalt.. ja mingid IMELIKUD taandumised kui Hamiga midagi juhtub... ala aasta algus, esimese võitis ja siis järsku ei osanud enam võita... aasta lõpp ka, SPA-s sõitis sisse ja siis enam ei "osanud" võita..
Väga mõruda tunde jätab see Mercedese tiim..
Vaevalt Rosberg sisse Hamile sõitma hakkab nii, et tiitel peaks enam kui kindlalt Hamile minema.. ainus ehku on, et auto ei püsi koos.
Masendav vaadata kuidas Pole King saab lutti Rosbergilt, kes pole kunagi isegi võite saanud enne kui Ham tema tiimi tuli.. eks 2015 saab näha, kes reaalselt parem on. |
ja taaskord kui meie kangelane kaotab rosbergile, hakkad sa teda põletama ja matma.
rosberg on aasta läbi kiirem olnud? kuidas? rosberg tegi kvalides hämile ära 11:7 ja arvestades nico monaco vigurdust, austria spinni, silverstone ringi katki jätmist, saksamaa pidurite katkemist, hungari põlema minekut ja väga tihti läksid kvalid rosbergile kõigest sajandikuga ja vähem, kui hamilton oma traditsioonilisi lockupe see aasta tegi, siis ma küll ei näe kuidas rosberg nii väga haiget teinud on. hamilton ei ole olnud see aasta kvalifikatsiooni mängu tipus ja rosberg on lihtsalt kõva ühe ringi mees.
sõidud samalajal on hoopis teine lugu. hamilton on olnud brilliant see aasta. mina arvan et hamilton on sõitnud see aasta paremini kui iial varem.
ta on teinud nicoga sõitudes sisuliselt mis ta ise tahab. ta on eest ära sõitnud, katnud edukalt ja mitmel korral mööda sõitnud. nico on kõigest mõnes sõidus olnud kiireim sõitja.
homne sõit tuleb brasiilia kordus ma arvan. kui ham kohe stardis nicost mööda ei suuda sõita, siis kindlasti üritab ta seda rajal või peatustega. ma oleks väga üllatunud kui nico sõidab vahe sisse ja hamilton jälitab ta koju.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.11.2014 04:02:09
|
|
|
Rinaldo, Kui Hamilton oleks brilliant olnud siis oleks ta tiitli võitnud 5 etappi enne lõppu juba... aga noh eks masin ise ole ka koost lagunenud.
Mõeldes aga homset sõitu... Rosbergi parim valik ilmselt on esimeses kurvis pidurdada nii, et saaks Hami esitiivast üle sõita... või kui nii päris mitte siis pidurdada äkiliselt nii, et mõlemad jääks teistele ette... siis on Rosbergi ja Hami enda töö, et tagasi tippu jõuda, muidugi suurem raskus Hamilon ehk teiseks tulla siis.
Teine asi on, et Rosberg üritab pidurdada Hamiltoni, et Bottas ja Massa koguaeg kannul püsiks või üks neist Hamiltonist mööda saaks, siis lihtsalt mängiks Bottase või Massaga.. 2010 sai ju näha kuidas Alonso ei suutnud tühisest Petrovist mööda saada ja kaotas tiitli.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rinaldo
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006
|
23.11.2014 05:36:37
|
|
|
HDTanel, kui ham oleks mercedese esisõtija, siis vbla tõesti oleks karikas juba kapis.
hamil ei ole sama seis nagu vettelil oli viimased aastad, kus webber ei suutnud sittagi teha. rosberg hakkab kõvasti vastu.
ja need stardifantaasiad - ma ei tea, ma ei usu muinasjutte, kuigi nad ütlevad, et f1s on kõik võimalik.
oleks ma spordiennustaja, siis ma panustaks kogu oma konto hamiltoni peale homme.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rinaldo
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006
|
23.11.2014 13:37:22
|
|
|
squirrelstreams.com ja 13 30 peaks hakkama pre-show
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|