|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
18.11.2014 09:56:33
Elisa lisas kõikidesse arvuti- ja mobiiltelefoni pakettidesse 4G Interneti |
|
|
link :: Elisa
PRESSITEADE - Elisa poolt turule toodud kõik uued arvuti- ja mobiiltelefoni paketid sisaldavad nüüd 4G internetti. Madalaima hinnaga 4G interneti paketid arvutis algavad 4 ning mobiiltelefonis koos kõnede ja sõnumitega 5 eurost.
Elisa juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul tõi Elisa turule kolmanda põlvkonna nutipaketid. „Esimese põlvkonna mobiilinterneti paketid olid mahupõhised, kus klient pidi orienteeruma erinevate mega- ja gigabaitide vahel. See oli kliendile suur frustratsioon ning turg püsis seetõttu nišši staatuses,” meenutas Andrus Hiiepuu. ”2010. aastal tõi Elisa esimesena turule teise põlvkonna paketid, mis olid kiirusepõhised. Antud lähenemine käivitas mobiilinterneti turu ja viis teenuse massidesse.”
Elisa poolt turule toodud kolmanda põlvkonna nutipaketid on Hiiepuu sõnul tegevusepõhised. ”Antud vajaduse käivitajaks on põhimõttelised muudatused turu olukorras ja tarbijas vajadustes. Rohkem kui pooled kliendid on kasutusele võtnud nutiseadmed ja mobiilse interneti ning nad ei osta internetti enam interneti pärast, vaid selleks, et teha konkreetseid tegevusi erinevate äppide abil,“ selgitas Andrus Hiiepuu. „Seega pole klientide jaoks olulised enam kiirused, vaid see, et nende rakendused toimiksid.“
Kliendi ootuste ja turu arenguga kaasas käies, tõi Elisa kliendini nüüd uudse loogikaga mobiilse interneti paketid telefoni, tahvlisse ja arvutisse. Nende seast saab iga klient välja valida enda tegevustega internetis kõige paremini sobiva paketi.
Elisa pakub kliendile nii mobiiltelefonis kui ka tahvlis ja arvutis kasutamiseks viite erinevat tegevuspõhist nutipaketti. Lisaks on veel mobiiltelefonile neli paketti eraldi lisateenusena.
Elisa uues paketiloogikas on välja toodud, mis tegevusi saab klient ühes või teise paketiga Internetis sooritada. Kui klient on näiteks vähene internetitarbija, siis saab ta valida lihtsamateks tegevusteks sobiva paketi.
Madalaima hinnaga ehk 4 eurose kuutasuga pakett mobiiltelefonis või tahvlis võimaldab kliendil lugeda e-meile, vaadata ilmateadet, bussiaegasid, teha internetis pangatoiminguid ja käia e-koolis.
Kui klient on aga suurem tegutseja internetis sobib talle 4G internetiga pakett kuutasuga 15 eurot, mis võimaldab juba muusikat striimida, YouTube vaadata, sotsiaalmeediat ja digilehti lugeda, Skype-kasutada või e-kursustel teadmisi omandada.
Põhjaliku ülevaate Elisa uute mobiiltelefoni ja arvuti pakettide kohta leiab Elisa kodulehelt www.elisa.ee
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
viimati muutis Tanel 18.11.2014 14:27:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
18.11.2014 10:07:54
|
|
|
Ehk siis esmalt oli mahupiirang, siis kiirusepiirang ja nüüdsetes "kolmanda generatsiooni" pakettides on mõlemad .
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madoc
HV kasutaja
liitunud: 11.07.2003
|
18.11.2014 10:31:44
|
|
|
See on ju konkreetne hinnatõus!
2013 märtsis - piiramatud paketid:
Kuni tänaseni - piiramatud paketid:
Selgelt on mahud tagasi tõmmatud. Ise sain oktoobris 16 eurise 4G paketi 13 euriga ja pean vist isegi Elisale "tänulik" olema, et viimasel hetkel sellise pakkumise tegid(50GB suhteliselt hea kiirusega, hetkel maksaks 40gb eest 35 eurot)
Kaua netti saab? Optimaalne kiirus on 10Mbit. Ei arvestanud, et upload läheb ka pakutud mahu sisse ja vähendab saadava allalaaditava mahu hulka veelgi.
viimati muutis madoc 18.11.2014 10:43:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
18.11.2014 10:35:44
|
|
|
Kuidagi kallis on hinna/mahu suhe. Kuidagi imelik on et teised mobiiloperaatorid on odavamad ja kvaliteetsemad. Mäh katus sõitis vist ära
viimati muutis alartt 18.11.2014 10:37:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
18.11.2014 10:41:36
|
|
|
Mobiilinterneti hinnad pididki hakkama tõusma, nüüd on see siis käes
4€ paketil maht 0,3GB, teed kogemata speedtesti ja ongi kuu maht täis
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erlendl8
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2011
|
18.11.2014 10:54:30
|
|
|
Võtsin viimasel hetkel Nutikalt piiramatu 5+ paketi. Vedas
_________________ asdf |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
18.11.2014 11:15:48
|
|
|
| tsitaat: |
| 4G tehnoloogial põhinevat internetti iseloomustab eriti kiire mobiilne internet, mis tähendab, et Sa saad oma asjad aetud korda rutem |
| tsitaat: |
MiNT Advanced
15 Mbit/s 5 Mbit/s |
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
18.11.2014 12:16:26
|
|
|
Igast otsast hinnatõus.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rambler
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.01.2005
|
18.11.2014 12:18:43
|
|
|
Kui mingi kokkumäng ei ole siis vahetavad tagasi.
Endal on 29€ pakett ja hoian kümme küünega kinni sellest.
saatsin halvustava kirja, palun tehke sama. Podtitage veel edasi seda.
viimati muutis rambler 18.11.2014 12:29:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
18.11.2014 12:28:50
|
|
|
| Erlendl8 kirjutas: |
Võtsin viimasel hetkel Nutikalt piiramatu 5+ paketi. Vedas  |
Ma võtsin ka puht juhuslikult 5+ paar nädalat tagasi, huvitav kuna nad neid uusi pakette hakkavad pähe määrima?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MultiUser
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2007
|
18.11.2014 12:33:03
|
|
|
Niisiis on kadunud selline teenus nagu Mint Business Light (lisateenus põhipaketile) - 3G 2M/1M piiramatu mahuga hinnaga 5,29+km.
Selle asemel on lisateenus nimega Mint Mobiilis S mahupiiranguga 0,5GB ja hinnaga 5,50+km. Tase!!! Ehk siis pole enam võimalik kasutada minimaalse kiirusega ühendust n.ö. backupiks.
Ja lisaks, kui kodulehel nende "slaiderite" sikutamisega omale sobivat paketti valida, siis on seda paketti soovitatud ainult juhuks, kui ühtegi teenust (e-mail, internet, j.m.) üldse ei kasuta.
Kui soovid vähemalt ühte teenust natuke kasutada, siis soovitatakse kohe Mint Mobiilis M hinnaga 8,95+km.mahuga 2GB. Kohe näha, et teenuse spetsifikatsioonile on müügiosakond ikka näpud taha saanud.
Paistab, et tuleb hakata alternatiivseid pakkujaid otsima...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
18.11.2014 12:44:37
|
|
|
Tele2 ja EMT kahandasid mahte väga väikseks ning eks Elisa pidi ka järgi minema. Kõige tobedam on lisamahu müümine (EMT'l 2EUR 2GB vist). Teiste kohta ei tea, aga see on sulaselge röövimine minuarust.
Nt Diilil internet "tavapaketile" lisaks ostes on 1GB 6EUR . Kui soovid rohkem, oled sunnitud 2EUR välja käima. Sellisel juhul võiks 6EUR=6GB juba alguses.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
18.11.2014 13:44:31
|
|
|
| tsitaat: |
Kõige tobedam on lisamahu müümine (EMT'l 2EUR 2GB vist). Teiste kohta ei tea, aga see on sulaselge röövimine minuarust.
|
Parem ikka kui 256 kbps küljes vedelemine ja mis see 2€ suurusjärk on.
Köömes kui netti ei ole. Lisaks võib valida ka 5€ @ 5GB
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
18.11.2014 13:57:33
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
| Erlendl8 kirjutas: |
Võtsin viimasel hetkel Nutikalt piiramatu 5+ paketi. Vedas  |
Ma võtsin ka puht juhuslikult 5+ paar nädalat tagasi, huvitav kuna nad neid uusi pakette hakkavad pähe määrima? |
Sai samuti võetud antud pakett hiljuti mitmele numbrile.Küll nad seda 4G'd edasi ja jõudsamalt promovad, kuigi kiirused on nii madalale piiratud, et 3G ei ole ka piirajaks.Elisa pommituskõned hakkavad Tädi Maalidele tulema, et võtke uus pakett, saate ühe G juurde.
Kuna VoLTE (siiani?) ei tööta, siis 4G võrgus kõne asemel tuli sõnum, et teid üritati kätte saada antud numbrilt. Vahetasin paketti vaid 3G omaks ning töötab nagu peab.
Kevadel oli piiramatu pakett 40€, vahepeal 29€ ning nüüd 39€.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
18.11.2014 14:04:42
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
| tsitaat: |
Kõige tobedam on lisamahu müümine (EMT'l 2EUR 2GB vist). Teiste kohta ei tea, aga see on sulaselge röövimine minuarust.
|
Parem ikka kui 256 kbps küljes vedelemine ja mis see 2€ suurusjärk on.
Köömes kui netti ei ole. Lisaks võib valida ka 5€ @ 5GB |
Seda küll, aga küsigu siis kohe alguses 2EUR mitte 6EUR. Lihtsalt proportsioonid pole paigas ja küsitakse raha sealt kust küsida annab.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apsik
HV vaatleja
liitunud: 02.03.2009
|
18.11.2014 17:46:08
|
|
|
Tundub mulle et ESIMEST KORDA ... üle pika aja on Elisa endale teinud TÕSISE karuteene... selle näol,
et paljud keda selline muudatus reaalselt puudutab hakkavad nüüd ka mujale vaatama ... reaalselt
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cascada
HV vaatleja
liitunud: 07.02.2005
|
18.11.2014 18:20:21
|
|
|
| apsik kirjutas: |
Tundub mulle et ESIMEST KORDA ... üle pika aja on Elisa endale teinud TÕSISE karuteene... selle näol,
et paljud keda selline muudatus reaalselt puudutab hakkavad nüüd ka mujale vaatama ... reaalselt |
Kuidas Elisa sellised väikeseid mahte üldse turustada julgeb?
Juba postimees.ee avamine võtab 10,1 MB
Feissbooki külastamise võib siis üldse ära unustada...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
18.11.2014 23:38:57
|
|
|
ilmsel finantsi osakod ütles müügi/reklaami/arendus osakonnale, et lõpetage see odavmüügi pull ja hakake ka kasumit tootma nüüdsest, muidu asjad lõppevad kurvalt....
Sest kaua see kõige soodsama pakkumise pull kesta saab. Kasumit ka vaja teenida lõpuks ju.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RTMS
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2004
|
18.11.2014 23:48:00
|
|
|
| Mulle tundub et Elisa otsustas et neil on nüüd piisavalt kliente. Kuna müüki päris kinni panna oleks kummaline siis otsustasid potentsiaalsetele uutele klientidele nii jaburaid pakette pakkuda et keegi enam rohkem kliendiks ei kipu.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
19.11.2014 00:02:57
|
|
|
Issand. Ja ma siin mõtisklesin Elisa proovimise peale...
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Parameter
HV vaatleja
liitunud: 06.07.2011
|
19.11.2014 00:28:28
|
|
|
See on küll nüüd suur pettumus. Kuni praeguseni oli Elisa minu silmis oma M-Interneti pakettidega teistest (vähemalt paberi peal) peajagu üle.
Ise olen õnneks 6 eurose kuutasuga Mint mobiilis paketi kasutaja - 3G 2Mbit/s ilma mahupiiranguta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
19.11.2014 15:00:26
|
|
|
| Hää, et veel vana nutikas 8 on. Sellisest kolmanda põlvkonna pööbliröövimispakettide valikust küll enam midagi ei sooviks. Neljandas põlvkonnas keeravad juba reaalselt rakendusi kinni?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
19.11.2014 19:41:15
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Hää, et veel vana nutikas 8 on. Sellisest kolmanda põlvkonna pööbliröövimispakettide valikust küll enam midagi ei sooviks. Neljandas põlvkonnas keeravad juba reaalselt rakendusi kinni? |
Täpselt sama siin. Veel suvel pakuti 4g netti telefonile a jätsin võtmata... Nüüd ei võta kohe kindlasti 😊
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
19.11.2014 20:00:50
|
|
|
Mul naisele helistati Elisast,et te kasutate internetti,mis on kiviajast juba ja soovitasid võtta uus pakett,mis maksab 16 euri kuus,praegu maksab 5.- Keeldus viisakalt ja ütles,et talle sellest kiviaegsest piisab küll. Krt saan aru et sama raha eest tehakse parem pakkumine või odavam,aga et tahetakse kolm korda kallimat pähe määrida,on ikka tüübid
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
19.11.2014 20:56:16
|
|
|
Ma ei mõista sideoperaatorit kes annab kogu oma masti ressursi vaid 39€ eest kliendile kasutada.
Valin Mint Unlimited 39€ ja piiramatu kiirus, piiramatu maht 4G võrgus.
Teoreetilised kiirused on siis ju 150/50 millega võin triiki 24x7 tervet masti koormatuna hoida, arvestades seda, et mastide vahelised lingid pole ka alati optika peal, vaid raadiolingi peal võivad naabrid näppu imeda kui mina torri vaatan.
Selles suhtes soodne hind kuniks ma ainukesena masti all olen, kui meid on rohkem siis kaeban Elisale aeglase kiiruse üle aga said ju KUNI piiramatu ühenduse.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tramburai
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2003
|
19.11.2014 21:14:38
|
|
|
| pistyk kirjutas: |
| Mul naisele helistati Elisast,et te kasutate internetti,mis on kiviajast juba ja soovitasid võtta uus pakett,mis maksab 16 euri kuus,praegu maksab 5.- Keeldus viisakalt ja ütles,et talle sellest kiviaegsest piisab küll. Krt saan aru et sama raha eest tehakse parem pakkumine või odavam,aga et tahetakse kolm korda kallimat pähe määrida,on ikka tüübid |
Mul vanematele määriti kah midagi sarnast elisas pähe. Kahe numbri peale kokku tuli uue paketiga arve 16€. Enne helistasid mingi iidvanas paketis vaevu 10...12€ eest. Telefonis lubati, et hakkate vähem maksma aga hiljem muidugi ei väitnud ega mäletanud seda keegi. Öeldi, et see inimene kes teile seda pakkus pole enam tööl. Klienditeenindus ütles, et tagasi vanale paketile ei saa minna ja mingit muud paketti ei pakutud. Esinduste vahet jooksutati ka niisama. Lõpuks sai iseteeninduses neile soodne 2,5 perepakett vms valitud ja nüüd kahe numbri peale arve 5€. Keegi seda muidugi välja ei pakkunud, sest see ju nende jaoks kahjulik.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
20.11.2014 02:58:38
|
|
|
ma peaks seda vist korra veel kuulama, aga enne tehakse sellist apple'i reklaami, et see on lihtsalt rõve.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
20.11.2014 03:53:48
|
|
|
| pistyk kirjutas: |
| Mul naisele helistati Elisast,et te kasutate internetti,mis on kiviajast juba ja soovitasid võtta uus pakett,mis maksab 16 euri kuus,praegu maksab 5.- Keeldus viisakalt ja ütles,et talle sellest kiviaegsest piisab küll. Krt saan aru et sama raha eest tehakse parem pakkumine või odavam,aga et tahetakse kolm korda kallimat pähe määrida,on ikka tüübid |
Helistas ka mulle üks meeldiva häälega naisterahvas. Tervitas nimepidi, ning kiitis mind olemast väärtuslik püsiklient.
Küsis koduinterneti kohta, vastasin, et elioni optika. Siis "nojaah, aga kas mujal ka netiühendust vaja?". Ma liigun suhteliselt vähe (enamasti kodust-tööle, töölt-koju. Harva kuskil võõras kohas.), niiet ütlesin, et vajadusel lükkan telefonis hotspoti sisse. Siis hakkas pihta... Hotspot sööb akut ja tapab telefoni hoopiski ära jms, ning pulgaga palju parem.
Njah, kaua see kõne ei kestnud. Lõpus oli kuulda veidi pettunud hääletooni, aga mis teha...
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
20.11.2014 04:06:29
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Ma ei mõista sideoperaatorit kes annab kogu oma masti ressursi vaid 39€ eest kliendile kasutada |
Ega see mast ainult ühe kanali peal jookse, mida sa kinni saad tõmmata. Lisaks ma ei tahaks eriti uskuda, et sulle päris unlimited per kanal üldse antakse.
_________________ Mess with the best, die like the rest! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
20.11.2014 11:57:05
|
|
|
Ma ähvardasin oma vanematest lahti öelda, kui nad Elisa pakkumise ilma minuga konsulteerimata vastu võtavad. Need pakkujad on tõesti kuradi pealetükkivad. Ütlesin, et andku minu nr. Sealt kaudu pole mulle paraku kõnet tulnud. Niisama hea õnne peale ikka aegajalt helistavad nagu teisedki operaatorid (isegi EMT-ist tuli ca kuu tagasi esimest korda kõne ). Üldiselt on nende pakkumistega nagu Tallinki aktsiatega: kuni neid sulle nii väga pähe määrida soovitakse, pole see sulle kasulik.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonis12
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2006
|
20.11.2014 12:01:08
|
|
|
See on küll pettumus. Kel vanad paketid alles, ega nad seda ei saa ära võtta. Aga uutele tulijatele on küll jama suur. Ja nii see internet ära tapetakse. Kindlasti oleks paljud tulevased nutitelefoni oman8ikud soovinud endale inertnetti telefoni nüüd aga paljud loobuvad. Äärmiselt nõme on see,et enne oli mahupiiranguta aga nüüd on mahupiirang. Oleks veel, et saad mõistliku hinnaga seda aga kooritakse seitse nahka. See tähendab vaid seda, et teenusepakkujad on rasva läinud ja on muutunud ahneks. Kui tarbijaid tagant ära kukuvad, küll muutuvad viisakamaks.
viimati muutis tonis12 20.11.2014 12:16:25, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackrider
HV vaatleja
liitunud: 06.08.2004
|
20.11.2014 12:01:24
Internetilt koorimine |
|
|
Võtke ZEN kõnekaart. Laadige 5 EUR peale. Saatne sõnum NET30 numbrile 15300. Saate 50Gb piisavalt kiiret netti.
_________________ ämmaemand keevitaja |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Võrguspets
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2010
|
20.11.2014 12:35:35
|
|
|
| its2cold kirjutas: |
Ehk siis esmalt oli mahupiirang, siis kiirusepiirang ja nüüdsetes "kolmanda generatsiooni" pakettides on mõlemad . |
Elisal on plaanis juurde tuua ka võimalus osta lisamahtu, aga seda juhul, kui meil leidub kliente, kes seda teenust reaalselt kasutada sooviksid. Klientide tagasiside põhjal otsustame, kas see lisavõimalus leiaks reaalselt kasutust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Võrguspets
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2010
|
20.11.2014 12:49:43
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
| 4G tehnoloogial põhinevat internetti iseloomustab eriti kiire mobiilne internet, mis tähendab, et Sa saad oma asjad aetud korda rutem |
Just - 4G tehnoloogia on kliendi jaoks palju enamat kui pelgalt teoreetilised maksimaalsed kiirused. 4G tehnoloogia kasutamine annab kliendi kasutusse täiesti uue leviala ning uutel sagedustel leviva interneti. Sagedustel, mis pääsevad oluliselt paremini siseruumidesse, sealhulgas autosse, bussi, koju ja kontorisse. Ka võrguressurssi on 4G levialas oluliselt rohkem, tänu millele on ühenduse kvaliteet stabiilsem. Seega kasutuskogemus, mida saame pakkuda 4G internetis on vägagi erinev 3G omast.
viimati muutis Võrguspets 20.11.2014 12:50:33, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
20.11.2014 12:50:32
|
|
|
Muidugi, tehke uuring kas keegi lsiamahtu tahab, kohe pakketides seda pkkuda ei ole mõtet
Lõhnab nagu Elioni puldi saaga, kellelgi pole vaja numbrinuppudega pulti, meie tagasiside ütles seda.
8 kuud hiljem tulime klientide tungivale soovile vastu ja tõime täiesti uue põlvkonna puldi turule, kus on ka numbri klahvid.
Jabur näide kas pole?
Vabandage minu otsekohesust
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Võrguspets
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2010
|
20.11.2014 12:52:34
|
|
|
| its2cold kirjutas: |
Ehk siis esmalt oli mahupiirang, siis kiirusepiirang ja nüüdsetes "kolmanda generatsiooni" pakettides on mõlemad . |
Meie uus paketiloogika ei põhine enam tehnilistel parameetritel milleks on näiteks maht ja kiirus, sest need on paljude klientide jaoks raskesti tajutavad ning kauged. Uus paketiloogika põhineb tegevustel, mille jaoks klient neid pakette kasutada soovib. Seejuures on Elisa meie operaatorina see, kes arvutab välja, milliseid tehnilisi näitajaid selliste tegevuste teostamiseks (parima kogemusega) vaja läheb.
Taoline lähenemine võimaldab pakkuda väga soodsaid lahendusi klientidele, kes soovivadki teha lihtsamaid tegevusi ning pakkuda väga head kasutuskogemust neile, kelle nõudmised on kõrgemad. Nii ei pea klient ennast kurssi viima keeruliste terminitega, vaid saab valida just enda tegevustest lähtuva sobivaima lahenduse.
Piiramatut mahtu (ja kiiruseid) vajavad meie kõige nõudlikumad kliendid, kes soovivad seadmest nö võtta maksimumi. Elisa on endiselt ainus operaator Eestis, kes üleüldse pakub klientidele võimalust kasutada piiramatus mahus ja kiirusel mobiilset internetti. Pakume seda paketis MiNT Unlimited ning see on mõeldud tahvelarvutis või tavalises arvutis kasutamiseks. Telefoniekraanil Elisa kliendid ei tee reeglina tegevusi, mis nii palju mahtu vajaksid. Sellegipoolest on tõelistele netigurmaanidele olemas ka nutitelefonis Nutipakett 35, mis võimaldab piiramatuid üles- ja allalaadimiskiirusi ning 40 GB andmemahtu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Võrguspets
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2010
|
20.11.2014 12:55:26
|
|
|
| tonis12 kirjutas: |
| See on küll pettumus. Kel vanad paketid alles, ega nad seda ei saa ära võtta. Aga uutele tulijatele on küll jama suur. Ja nii see internet ära tapetakse. Kindlasti oleks paljud tulevased nutitelefoni oman8ikud soovinud endale inertnetti telefoni nüüd aga paljud loobuvad. Äärmiselt nõme on see,et enne oli mahupiiranguta aga nüüd on mahupiirang. Oleks veel, et saad mõistliku hinnaga seda aga kooritakse seitse nahka. See tähendab vaid seda, et teenusepakkujad on rasva läinud ja on muutunud ahneks. Kui tarbijaid tagant ära kukuvad, küll muutuvad viisakamaks. |
Oleme endiselt veendunud, et turul on kliente, kes vajavad suuri kiiruseid ning piiramatut mahtu - pakume neid võimalusi paketis MiNT Unlimited ning see on mõeldud tahvelarvutis või tavalises arvutis kasutamiseks. Telefoniekraanil Elisa kliendid ei tee reeglina tegevusi, mis nii palju mahtu vajaksid. Sellegipoolest on tõelistele netigurmaanidele olemas ka nutitelefonis Nutipakett 35, mis võimaldab piiramatuid üles- ja allalaadimiskiirusi ning 40 GB andmemahtu.. Elisa ei ole oma seisukohta selles osas muutnud. Küll aga näeme, et paljude klientide jaoks on oluline lihtsus ja arusaadavus ning see, et internetiteenus toimiks tõrgeteta ja nii, et teenuse toimivuse peale ei peaks mõtlema. Seega pakume oma paketivalikus erinevaid versioone lähtuvalt kliendi enda soovidest.
Me ei leia, et poole aastaga oleks internetitarbimine vähenenud. Küll aga on turule lisandunud palju selliseid kliente, kelle jaoks tehnilised parameetrid kõlavad kui hiina keel ja muudavad mobiilse interneti tehnokraatlikuks ning keeruliseks. Ka meie varasemas paketivalikus ei pakkunud soodsamad paketid keerulisemate toimingute teostamiseks piisavalt head kogemust - seega otsustasime kommunikatsiooni muuta kliendikesksemaks ning kliendikeelsemaks.
Valdava osa klientide jaoks ei ole olulised mitte tehnilised näitajad, vaid see, et nende poolt soovitud tegevused saaksid tehtud mugavalt ning tõrgeteta - oleme oma paketivaliku muutnud selliseks, et kliendil oleks enda vajadustele vastavat lahendust kergem üles leida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Võrguspets
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2010
|
20.11.2014 13:03:09
|
|
|
| tonis12 kirjutas: |
| See on küll pettumus. Kel vanad paketid alles, ega nad seda ei saa ära võtta. Aga uutele tulijatele on küll jama suur. Ja nii see internet ära tapetakse. Kindlasti oleks paljud tulevased nutitelefoni oman8ikud soovinud endale inertnetti telefoni nüüd aga paljud loobuvad. Äärmiselt nõme on see,et enne oli mahupiiranguta aga nüüd on mahupiirang. Oleks veel, et saad mõistliku hinnaga seda aga kooritakse seitse nahka. See tähendab vaid seda, et teenusepakkujad on rasva läinud ja on muutunud ahneks. Kui tarbijaid tagant ära kukuvad, küll muutuvad viisakamaks. |
Kliendile, kes soovib maksimaalset kogemust ka oma nutitelefonist (parimaid kiirusi tegevuste jaoks, mis vajavad ka suuremaid mahte), soovitame Maksimalistile mõeldud paketti Nutipakett 35 (kuutasuga 35€) või siis olemasolevale kõnepaketile lisaks Filmisõbrale mõeldud Mint Brilliant lisateenust (kuutasu 20 €)
Uusi pakette ei saa võrrelda varasemate soodsamate kuutasudega pakettidega, sest klient väärtustab saadavat teenuse kasutamise kogemust ja teenuse toimivuse sujuvust. Varasemad 3G paketid ei suuda tänapäevaste teenuste puhul paraku alati klienti rahuldavat kasutuskogemust pakkuda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Võrguspets
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2010
|
20.11.2014 13:08:15
|
|
|
| Parameter kirjutas: |
See on küll nüüd suur pettumus. Kuni praeguseni oli Elisa minu silmis oma M-Interneti pakettidega teistest (vähemalt paberi peal) peajagu üle.
Ise olen õnneks 6 eurose kuutasuga Mint mobiilis paketi kasutaja - 3G 2Mbit/s ilma mahupiiranguta. |
Need tegevused, mille jaoks sobisid varasemalt soodsama hinnaga paketid, ei vaja ka palju mahtu.
Paremat kliendikogemust saame pakkuda 4G võrgus mitte ainult teoreetiliste kiiruste mõttes, vaid tänu eristuvale tehnoloogiale – mis pakub veelgi paremat siselevi, teenuse sujuvat toimimist, laiemat katvust ning seetõttu avasime 4G võrgu kõikides pakettides, ka kõige soodsamates
|
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
20.11.2014 13:50:17
|
|
|
| Võrguspets kirjutas: |
| Telefoniekraanil Elisa kliendid ei tee reeglina tegevusi, mis nii palju mahtu vajaksid. |
kas telefonid lähevad põlema, kui hotspoti kasutada?
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaimpss
HV vaatleja
liitunud: 22.12.2009
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
20.11.2014 14:01:34
|
|
|
| Kui oma paketid pööblile suunate, tuleb teil tahes-tahtmata arvestada, et need, kes siiski saavad selgelt aru, mida mõjutab kiirus ja maht, teile vee peale tõmbavad. Arvate, et need on üksikud liivaterad rannas? Arvake uuesti.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonis12
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2006
|
20.11.2014 14:03:37
|
|
|
Nii head näidet pole ma ammu juba lugenud . Minu poolt raudselt 10 points !!!! Siinkohal meenub viking loto avaldus märtsist 2011: '' Tulles vastu lotomängijate soovile, tõstis Eesti Loto lotopiletite hinda: Bingo Loto ühe mänguvälja hind tõusis 96 sendilt 1 eurole'' Kliendid arvasid, et piletid on odavad ja nõudsid hinnatõusu ! Lihtsalt super ju !
| WäntWõll kirjutas: |
Muidugi, tehke uuring kas keegi lsiamahtu tahab, kohe pakketides seda pkkuda ei ole mõtet
Lõhnab nagu Elioni puldi saaga, kellelgi pole vaja numbrinuppudega pulti, meie tagasiside ütles seda.
8 kuud hiljem tulime klientide tungivale soovile vastu ja tõime täiesti uue põlvkonna puldi turule, kus on ka numbri klahvid.
Jabur näide kas pole?
Vabandage minu otsekohesust  |
viimati muutis tonis12 20.11.2014 14:11:50, muudetud 5 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
20.11.2014 14:06:50
|
|
|
kaimpss, mis vahet seal on, 0.2% kasutajates otsiksid võib olla sellist teenust.
Või see muudab kuidagi 15/5 teenuse kvaliteeti paremaks nagu siin juba korra prooviti meile selgeks teha.
Uued edastus kanalid ja, ahh jne...
No brainer teema.
Kui mahud ja kvaliteedid paranaved nagu lubatakse, siis miks kasutada eelmise GEN-i marignaale teenuse pakkumisel on omaette geniaalsus.
Saad vähe aga jõhkrat kvaliteetselt.
4K kvaliteediga filmi teriler on ikka parem kui 240p kvalitediga täis pikk film.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hardi76
HV kasutaja
liitunud: 15.12.2006
|
20.11.2014 14:11:55
|
|
|
| Inimene läheb poodi, ostab endale esimese nutitelefoni, võtab Nutipaket 5 paketi, läheb koju, paneb tel tööle ja telefon teeb oma updated ära ja vb tõmbab mõne soovitusliku api veel ja 300 MB on ühe päevaga täis. Kes üldse nii lolli idee peale saab tulla et panna piirang 0.3GB 4G internetile, pakun et nende pakettide looja isegi ei tea mis see andmemaht on. Pandi lihtsalt mingid lamp numbrid sinna.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|