Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 50, 51, 52  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 08:58:23 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
l33th4xOr kirjutas:
Getomees kirjutas:
Väidetavalt on preloadid mõlemal konsoolil üleval.
Playstation 4 - 41,8 GB
Xbox One - 42,44 GB


võiks nagu arvata , et õppisid eelmise aasta vigadest ja ei lase nii vara preloadida

Eh?


eelmine aasta panid mängu preloadi ja mõne päeva jooksul oligi mäng leaked
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 11:02:03 vasta tsitaadiga

l33th4xOr kirjutas:
Getomees kirjutas:
l33th4xOr kirjutas:
Getomees kirjutas:
Väidetavalt on preloadid mõlemal konsoolil üleval.
Playstation 4 - 41,8 GB
Xbox One - 42,44 GB


võiks nagu arvata , et õppisid eelmise aasta vigadest ja ei lase nii vara preloadida

Eh?


eelmine aasta panid mängu preloadi ja mõne päeva jooksul oligi mäng leaked


Tööle seda siiski ei saadud ja soriti ainut mängufailides.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 12.11.2014 11:03:40 vasta tsitaadiga

Preload failid on krüpteeritud ja ei sisalda kõike vajalikku mängu tööle panemiseks. Eelmisel aastal suudeti sealt lahti murda ainult helifailid ja kino/tv videod. Töötav mäng kohe kindlasti sealt preloadist ei saanud lekkida.

E: Kapitan jõidis poolminutit ette. icon_redface.gif

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 11:20:56 vasta tsitaadiga

Selline tunne, et trailerite rekord on küll selle mängu käes.
Tegin oma elu esimese eeltellimuse, loodan, et Euronicsile need õigel ajal kohale toimetatakse icon_smile.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 11:32:25 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Preload failid on krüpteeritud ja ei sisalda kõike vajalikku mängu tööle panemiseks. Eelmisel aastal suudeti sealt lahti murda ainult helifailid ja kino/tv videod. Töötav mäng kohe kindlasti sealt preloadist ei saanud lekkida.

E: Kapitan jõidis poolminutit ette. icon_redface.gif


OP ilmselt mõtles seda, et PS3´le ja Xbox360´le lekkisid kohe ka mängitavad piraversioonid. Uuema põlvkonnaga "yarr" meestel seda õnne õnneks antud pole. icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 11:34:59 vasta tsitaadiga

see on positiivne,et piraadid on pigem jäänud rohkem muusika ja filmimaailma vetesse seilama, mitte ei rikuks mängutööstust.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 12.11.2014 13:55:02 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Väidetavalt on preloadid mõlemal konsoolil üleval.
Playstation 4 - 41,8 GB
Xbox One - 42,44 GB


Mitte,et see tähtsust väga omaks,aga kust see nr tuleb kui küsida tohib sest ma näen ainult minimum 55gb minu ps4 pre orderi all.Mul pani klots kokku ära icon_biggrin.gif
Ja mul siiamaani rahad arvel ja väidab,et võtab rahakotist 16-19 nov raha maha pre orderi eest

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 12.11.2014 14:54:48 vasta tsitaadiga

Info pärineb NeoGAFi foorumi kasutajatelt.
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 12.11.2014 16:04:30 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Info pärineb NeoGAFi foorumi kasutajatelt.


Ehk on keegi alla saanud tirida ja näeb õiget suurust või on see suurus ilma 11 dlc lisata,kuid minul näitab 55GB.Laadisin pildi fb kus on näha minimum

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=364996370333607&set=a.323120767854501.1073741828.100004697419339&type=1&theater

Uued uudised samuti rockstar lehel http://www.rockstargames.com/newswire/article/52348/getting-ready-for-the-next-generation-in-los-santos

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 12.11.2014 23:48:20 vasta tsitaadiga

Üksikmängu story DLC tuleb väidetavalt Episodes from Liberty City'ga samas suurusjärgus. CVG. thumbs_up.gif
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 12.11.2014 23:58:14 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Üksikmängu story DLC tuleb väidetavalt Episodes from Liberty City'ga samas suurusjärgus. CVG. thumbs_up.gif
ma täna paaris kohas näinud juttu franklin dlc story,et seda mõtled v ? Ma ise arvasin franklin dlc vanale konsoolile,aga ei uurinud ka enne
_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 13.11.2014 00:10:04 vasta tsitaadiga

Ei ole mingeid detaile selle kohta teada. Rockstar on varem lihtsalt maininud "some very exciting Story Mode DLC" ja nüüd siis prantslastele öeldi, et samas mahus kui GTA IV oma.
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 13.11.2014 01:22:19 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Ei ole mingeid detaile selle kohta teada. Rockstar on varem lihtsalt maininud "some very exciting Story Mode DLC" ja nüüd siis prantslastele öeldi, et samas mahus kui GTA IV oma.


Ok. ma sattusin mingi sellise jama peale täna
http://www.product-reviews.net/2014/11/12/gta-v-story-dlc-with-franklin-update/

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 17:32:22 vasta tsitaadiga

mängu juba striimitakse ps4 peal , streamitakse muidugi läbi kartuli , panen alla poole paar pilti mõne gifi ja video, mitte vaadata kui ei soovi teada milline first person view välja näeb

PILDID-
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


VIDEO-
Spoiler Spoiler Spoiler




GIFID-
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 13.11.2014 17:34:36 vasta tsitaadiga

l33th4xOr kirjutas:
mängu juba striimitakse ps4 peal , streamitakse muidugi läbi kartuli , panen alla poole paar pilti mõne gifi ja video, mitte vaadata kui ei soovi teada milline first person view välja näeb

PILDID-
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


VIDEO-
Spoiler Spoiler Spoiler




GIFID-
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


läbi kartuli ? kust näha oleks võimalik streami v läbi juba ? ma twitchis otsin,kuid ei näe hetkel

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 17:41:28 vasta tsitaadiga

dreadlock kirjutas:

läbi kartuli ? kust näha oleks võimalik streami v läbi juba ? ma twitchis otsin,kuid ei näe hetkel


läbi kartuli ehk sitt kvaliteet , see vend sai juba ammu twitchist banni , promos ennast kui playstation croatia töötajat ja lubas homme far cry 4 stream ka teha

veel üks video (NSFW) käib stripibaaris

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 13.11.2014 17:51:46 vasta tsitaadiga

l33th4xOr kirjutas:
dreadlock kirjutas:

läbi kartuli ? kust näha oleks võimalik streami v läbi juba ? ma twitchis otsin,kuid ei näe hetkel


läbi kartuli ehk sitt kvaliteet , see vend sai juba ammu twitchist banni , promos ennast kui playstation croatia töötajat ja lubas homme far cry 4 stream ka teha

veel üks video (NSFW) käib stripibaaris

Spoiler Spoiler Spoiler



PÄris hea jah lugesin ta olevat lubanud täna uuesti streamida,kuid vaatasin see kasutajanimi on jah lännu twitchist icon_biggrin.gif eks hoian õhtul silma peal ehk ilmub kui maha ei joostud icon_biggrin.gif

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 22:27:30 vasta tsitaadiga

kenad statid
http://www.rockstargames.com/newswire/article/52349/gta-online-census-the-story-so-far

ja... online heistid tulevad esimese updatega peale next gen launchi icon_smile.gif

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 14.11.2014 20:55:02 vasta tsitaadiga

praegult streamitakse ps4

http://www.twitch.tv/alex_sanna

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2014 21:49:06 vasta tsitaadiga

huvitav kus on see lubatud "denser traffic" ikka sama palju trafficut ja inimesi...

siin ka teine stream - http://www.twitch.tv/werjzfr
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 16.11.2014 14:56:26 vasta tsitaadiga

Mul on mäng ja update käes ja ära installitud.jätsin öösel rest mode ja hommikul vaatasin kõik tehtud. 51gb oli kokku.






_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2014 16:09:48 vasta tsitaadiga

ostsite oma mängu psn kaudu ? Peab vist ka ikka ära ostma, mis see ps4 ikka seisab tühja juba mitu kuud peale ostu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2014 17:29:57 vasta tsitaadiga

preload või saadki juba mängida ?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 16.11.2014 17:56:10 vasta tsitaadiga

Preload ikka, timed vast?

Kust te neid themesid saate panna ? Ei leia enda omal, vaid leidsin selle erinevad värvitoonid taustaks vaid???

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 17.11.2014 14:06:41 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Preload ikka, timed vast?

Kust te neid themesid saate panna ? Ei leia enda omal, vaid leidsin selle erinevad värvitoonid taustaks vaid???


PSN store-Games-Themes
Preload jah.Uk kontoga mul avaneb esmasp vastu teisip kell 2 öösel

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2014 18:59:23 vasta tsitaadiga

http://www.metacritic.com/game/playstation-4/grand-theft-auto-v/critic-reviews
20 review-d ps4 / 1 xbone peal
Metascore 97punni
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2014 23:02:39 vasta tsitaadiga

Selleks et GTA5 onlines mängida peab plusi liikmetasu ka maksma või tuleb mänguga miskit kaasa ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2014 23:27:53 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Selleks et GTA5 onlines mängida peab plusi liikmetasu ka maksma või tuleb mänguga miskit kaasa ?


oleneb mille peal mängid

xbox 360 ja xbone one vajavad online jaoks xbox live gold'i

ps3 online tasuta

ps4 online ps plus vajalik

mingit koodi kaasas ei ole , tuleb ise osta juurde
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2014 23:57:41 vasta tsitaadiga

huvitav et kred kaart ei lähe läbi konto miskipärast uk oma ja kaart eesti
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 18.11.2014 03:00:52 vasta tsitaadiga

Next-gen versioon näeb ikka väga hea välja :O

Link

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 08:23:37 vasta tsitaadiga

Pilt on küll megailus... jummala puhas icon_biggrin.gif
Aga krdima pult thumbs_down.gif noo ei suuda ma sellega lasta First Person moodis..

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 18.11.2014 10:50:08 vasta tsitaadiga

Mäng on super,kuid mul mure.ma transferesin oma characteri ja sain 500k singleplayeris arvele,kuid online ei tulnud mingi money bonus üle.Enesest fail money bonus on laetud ja installitud.kellelgi veel sama jama v tuleb kuidagi see aktiveerida ?
_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 10:55:16 vasta tsitaadiga

Fantastiliselt kena on see mäng tõepoolest. Terve õhtu käisin lihtsalt FPS vaates ringi ja imetlesin detaile. Ülejäänud tegevused toimivad esimeses isikus ka üllatavalt hästi.
Üks poemüüja aga jäigi kadunuks.

http://level1.ee/2014/11/tagasi-los-santoses-osa-1-kadunud-poodnik/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 11:53:02 vasta tsitaadiga

Kas autode/tegelaste füüsikat ja purunemist on parandatud eelmise generatsiooniga võrreldes?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 12:07:27 vasta tsitaadiga

dreadlock kirjutas:
Mäng on super,kuid mul mure.ma transferesin oma characteri ja sain 500k singleplayeris arvele,kuid online ei tulnud mingi money bonus üle.Enesest fail money bonus on laetud ja installitud.kellelgi veel sama jama v tuleb kuidagi see aktiveerida ?


Tead, ma lihtsalt eeldan, et see võib natuke aega võtta. Kui ei jõuagi, siis kirjuta lihtsalt supporti. Ilmselt see probleem hakkab nii mõnelgi tekkima.
Redditist vaatan, et osad pole selle transferiga oma autosid saanud jms. Reddit

Rockstari supporti alateema
Ise ootan veel Euronicsi kõnet icon_smile.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klooose
HV vaatleja
Klooose

liitunud: 14.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 12:50:43 vasta tsitaadiga

Kui mäng ostetud US psniga, aga soov mängida UK omaga siis see rahaline boonus, mis preorderiga tuleb on kasutatav ainult US kontoga? Kuidagi ümber ei saa kanda or smth?
_________________
Ära arva kunagi, et see on täiuslik.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 13:15:53 vasta tsitaadiga

Kirves
icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 18.11.2014 13:54:37 vasta tsitaadiga

gretchin kirjutas:
dreadlock kirjutas:
Mäng on super,kuid mul mure.ma transferesin oma characteri ja sain 500k singleplayeris arvele,kuid online ei tulnud mingi money bonus üle.Enesest fail money bonus on laetud ja installitud.kellelgi veel sama jama v tuleb kuidagi see aktiveerida ?


Tead, ma lihtsalt eeldan, et see võib natuke aega võtta. Kui ei jõuagi, siis kirjuta lihtsalt supporti. Ilmselt see probleem hakkab nii mõnelgi tekkima.
Redditist vaatan, et osad pole selle transferiga oma autosid saanud jms. Reddit

Rockstari supporti alateema
Ise ootan veel Euronicsi kõnet icon_smile.gif



ma vaatan ootan.naljakas et singleplayeril olemas 500k a online oli ainult mu 80k mis mul ps3 saadik arvel

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M2sterUs3r
HV vaatleja
M2sterUs3r

liitunud: 06.07.2014




sõnum 18.11.2014 17:54:23 vasta tsitaadiga

Klooose kirjutas:
Kui mäng ostetud US psniga, aga soov mängida UK omaga siis see rahaline boonus, mis preorderiga tuleb on kasutatav ainult US kontoga? Kuidagi ümber ei saa kanda or smth?


Kas sa USA kasutaja alla said selle boonuse? Mina pole siiani enda 500000 USA konto alla saanud.. icon_sad.gif

_________________
PSN:M2sterUs3r
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klooose
HV vaatleja
Klooose

liitunud: 14.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 18:03:00 vasta tsitaadiga

M2sterUs3r kirjutas:
Klooose kirjutas:
Kui mäng ostetud US psniga, aga soov mängida UK omaga siis see rahaline boonus, mis preorderiga tuleb on kasutatav ainult US kontoga? Kuidagi ümber ei saa kanda or smth?


Kas sa USA kasutaja alla said selle boonuse? Mina pole siiani enda 500000 USA konto alla saanud.. icon_sad.gif


Täitsa olemas oli mul seal store all see 650k, aga alla reaalselt ei tõmmanud kuna tahaks kuidagi UK kontole selle häkkida.

_________________
Ära arva kunagi, et see on täiuslik.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 18.11.2014 18:05:31 vasta tsitaadiga

Klooose kirjutas:
M2sterUs3r kirjutas:
Klooose kirjutas:
Kui mäng ostetud US psniga, aga soov mängida UK omaga siis see rahaline boonus, mis preorderiga tuleb on kasutatav ainult US kontoga? Kuidagi ümber ei saa kanda or smth?


Kas sa USA kasutaja alla said selle boonuse? Mina pole siiani enda 500000 USA konto alla saanud.. icon_sad.gif


Täitsa olemas oli mul seal store all see 650k, aga alla reaalselt ei tõmmanud kuna tahaks kuidagi UK kontole selle häkkida.



Mängust lähed store ja seal olemas sul v ? mul näitab ainult 6 erinevat kaarti mida seal osta saab kuid minu boonusest pole haisugi :S

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 18.11.2014 18:14:11 vasta tsitaadiga

Kas story täpselt sama mis xbox 360 peal oli?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l33th4xOr
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 18:24:56 vasta tsitaadiga

sain ka täna euronicsist mängu kätte thumbs_up.gif

nüüd ainult ps4 vaja osta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 18:33:08 vasta tsitaadiga

l33th4xOr kirjutas:
sain ka täna euronicsist mängu kätte thumbs_up.gif

nüüd ainult ps4 vaja osta icon_biggrin.gif



icon_lol.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klooose
HV vaatleja
Klooose

liitunud: 14.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 18:34:49 vasta tsitaadiga

dreadlock kirjutas:
Klooose kirjutas:
M2sterUs3r kirjutas:
Klooose kirjutas:
Kui mäng ostetud US psniga, aga soov mängida UK omaga siis see rahaline boonus, mis preorderiga tuleb on kasutatav ainult US kontoga? Kuidagi ümber ei saa kanda or smth?


Kas sa USA kasutaja alla said selle boonuse? Mina pole siiani enda 500000 USA konto alla saanud.. icon_sad.gif


Täitsa olemas oli mul seal store all see 650k, aga alla reaalselt ei tõmmanud kuna tahaks kuidagi UK kontole selle häkkida.



Mängust lähed store ja seal olemas sul v ? mul näitab ainult 6 erinevat kaarti mida seal osta saab kuid minu boonusest pole haisugi :S


Täpselt nii. Ma hommikul vaatasin ja siis ta oli olemas. Midagi muud stores ei olnud , ainult see boonuse värk.

_________________
Ära arva kunagi, et see on täiuslik.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dreadlock
HV kasutaja
dreadlock

liitunud: 12.10.2006




sõnum 18.11.2014 18:55:11 vasta tsitaadiga

Klooose kirjutas:
dreadlock kirjutas:
Klooose kirjutas:
M2sterUs3r kirjutas:
Klooose kirjutas:
Kui mäng ostetud US psniga, aga soov mängida UK omaga siis see rahaline boonus, mis preorderiga tuleb on kasutatav ainult US kontoga? Kuidagi ümber ei saa kanda or smth?


Kas sa USA kasutaja alla said selle boonuse? Mina pole siiani enda 500000 USA konto alla saanud.. icon_sad.gif


Täitsa olemas oli mul seal store all see 650k, aga alla reaalselt ei tõmmanud kuna tahaks kuidagi UK kontole selle häkkida.



Mängust lähed store ja seal olemas sul v ? mul näitab ainult 6 erinevat kaarti mida seal osta saab kuid minu boonusest pole haisugi :S


Täpselt nii. Ma hommikul vaatasin ja siis ta oli olemas. Midagi muud stores ei olnud , ainult see boonuse värk.


Väga imelik. SIngleplayeris kirjutas money bonus added,sain 500k ja onlines pole midagi.Poes mul ainult kaardid mida osta saab. eks ma panin rockstar suporti ticketi.Loodan kunagi addivad mulle rahad

_________________
PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 18.11.2014 19:19:19 vasta tsitaadiga

Kaua teil mäng installis ?
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 20:02:38 vasta tsitaadiga

Videote järgi on autod ka PS4 peal suhteliselt purunematud icon_confused.gif
GTA 4 damage ftw!
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 20:02:55 vasta tsitaadiga

20min ja 60%
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 18.11.2014 20:16:04 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
20min ja 60%


digin või plaat =

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 50, 51, 52  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.