Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DotA 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35, 36  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 12:12:11 vasta tsitaadiga

ma arvan, et võite minna ja proovida botide vastu sõdida, siis näete, et pole tühja koha hala. isegi reddit seda kisa täis - kindlad botid on tehtud üpris haiglaseks (last hitimine sniper boti vastu nt). Selles mõttes hea practice, aga sama hästi võid sa ka 1v5 mängida, sest sinu tiimi AI teeb tavaliselt üldse midagi muud. Hetkel ongi mure pigem uue tegelasega harjumises, mida on raske teha, kui vastastiim sõidab teerulliga üle (vahet pole kas bot v normal). Viimane tavaline mäng algas nt nii, et safe-trilane sai kahe vastase käest hetkega üle kurgi. Rankedis on tunduvalt parem lugu, aga sinna ma ei roni karakteriga, kellega ma ei suuda veel piisavalt okeilt mängida.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 12:54:09 vasta tsitaadiga

painkillah, mängi co-op bote. Seal alati mõni, kes valib oma lemmik hero ja 30-1 botidele koti pähe tõmbab. Saad vaikselt harjutada ja ei kaota ka.
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyril
Aeg maha 1p

liitunud: 22.06.2012




sõnum 29.07.2014 00:44:41 vasta tsitaadiga

Olen ma ainuke, kes pärast dota.-gc kinni panemist dotat enam ei mängi? Pubid tunduvad kuidagi mõttetud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 07:45:30 vasta tsitaadiga

Minu jaoks pubid midagi hullu - isegi kui keegi halama ja underperformima hakkab on see 5/9 võimalusega vastastiimis. Võtan seda nii, et ma olen liiga madal rank veel, et tahta mingit väga arukat mängu, kui enda tase piisavalt kõrge pole. 3200MMR pole midagi kiita. Ja isegi need mängud mis kohutavalt kokku kukuvad kellegi või millegi pärast, seal lihtsalt harjutan enda gameplayd edasi, et areneks oma bracketist välja.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
outcast
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2003




sõnum 29.07.2014 09:30:03 vasta tsitaadiga

dota.gc oli selles suhtes väga mõttetu, et seal mängisid pidevalt samas pajas ala 3000mmr ja 5000mmr. Tasemevahe ja mängustiil oli minu arust väga jube.
_________________
www.lemps.pri.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2014 09:38:44 vasta tsitaadiga

Azatris kirjutas:
Minu jaoks pubid midagi hullu - isegi kui keegi halama ja underperformima hakkab on see 5/9 võimalusega vastastiimis. Võtan seda nii, et ma olen liiga madal rank veel, et tahta mingit väga arukat mängu, kui enda tase piisavalt kõrge pole. 3200MMR pole midagi kiita. Ja isegi need mängud mis kohutavalt kokku kukuvad kellegi või millegi pärast, seal lihtsalt harjutan enda gameplayd edasi, et areneks oma bracketist välja.


Mänging ka samas bracketis ja ausalt, ega pole hullu, väikese counter pickiga ja teammatede koostöö pushimisega saab korraliku mängu ikkagi, ega sinna kõrgema MMRi peale asja ei ole, kui ei suuda siin seda teha. Tuleb lugeda oma tiimi kaaslasi ja vastavalt sellele mängida. (ehk, pole mõtet pickida 3ndat carryt või iga hinna eest midi minna), ise olen täheldanud, et selline asjalikud herod siin on Mirana (ulti annab palju juurde, ka lihtsalt support mirana), magnus (offlane/mid lane), clockwerk(off lane) ja kui on võimalik mingi carry haarata, siis mida kiiremini ja rohkem sa selle carryga gankida jõuad mängu alguses seda parem, sest üldjuhul saad sa ikkagi safelanes korralikku farmi, vähe on mänge kus sul on vastas väga tryhard aggro tri-lane
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
immot
HV vaatleja
immot

liitunud: 22.06.2006




sõnum 29.07.2014 10:45:06 vasta tsitaadiga

Cyril kirjutas:
Olen ma ainuke, kes pärast dota.-gc kinni panemist dotat enam ei mängi? Pubid tunduvad kuidagi mõttetud.


Ära muretse, Stromi Lopya coming soon.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
supersize
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2008




sõnum 29.07.2014 12:15:02 vasta tsitaadiga

Lopya tulemine on sama mis Half Life 3 tulemine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyril
Aeg maha 1p

liitunud: 22.06.2012




sõnum 02.08.2014 03:05:16 vasta tsitaadiga

Ise kardan ka sama.
outcast kirjutas:
dota.gc oli selles suhtes väga mõttetu, et seal mängisid pidevalt samas pajas ala 3000mmr ja 5000mmr. Tasemevahe ja mängustiil oli minu arust väga jube.
Mängustiil oli just hea, meeskondlik minu meelest. Tegelt pean tõdema et pole Dotas kunagi mingi äss olnud seega ei oska öelda, et kuidas muud moodi on võimalik hästi mängida.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.08.2014 23:12:51 vasta tsitaadiga

Jääb mulje, et nagu käiks osalt mingi kokkuleppediil. Käib hull madin ja siis 2 venda hakkavad lihtsalt baasis puhkama. Seda selges ülekkaalus...
Oleks sellele üldse mingi selgitus? Muidugi võib ka halb juhus olla...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
junGle
HV kasutaja
junGle

liitunud: 02.10.2004




sõnum 14.08.2014 05:50:01 vasta tsitaadiga

stks kirjutas:
Promomist põhiliselt. Hetkel on Dota oma populaarsuse tipus, kuid ma usun, et see hakkab nüüd kolinal langema.


Peale TI tuli Dota2'te üle 1miljoni unique playeri .. päris hästi langeb siis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2014 11:56:25 vasta tsitaadiga

junGle kirjutas:
stks kirjutas:
Promomist põhiliselt. Hetkel on Dota oma populaarsuse tipus, kuid ma usun, et see hakkab nüüd kolinal langema.


Peale TI tuli Dota2'te üle 1miljoni unique playeri .. päris hästi langeb siis icon_biggrin.gif


Kust sa selle informatsiooni võtsid?
Dota lehel peaks kuvama viimase kuu aja statistika, mille sisse jääb ka TI.
Lisaks http://www.steamcharts.com/app/570

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2014 18:12:14 vasta tsitaadiga

Dear Natus Vincere fans! Unfortunalty, we have to announce not very pleasant news about Na`Vi Dota 2 squad.
The former captain of the team Puppey is a free agent from now on.

We want everybody to know that Puppey will stay forever in the Hall of Fame of our e-sports club and we wish him all the best in his future career.

P.S. We have one more announcement for you, guys. All details you may find on our website - http://read.navi-gaming.com/en/team_news/release_puppey


Ootan huviga juba, mida puppey edasi teeb thumbs_up.gif

_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2014 20:21:21 vasta tsitaadiga

Eks midagi pidi muutuma. Väga kehvad perfoormansid viimasel aastal NaVi poolt. Näha ole mis saab, loodetavasti puppey ühineb paljulubavate kaasvõitlejatega.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 20.08.2014 20:39:34 vasta tsitaadiga

Puppey - n0tail - Singsing - Kuroky - Excalibur the dream. Keegi peab offlaneriks õppima aint.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2014 17:09:42 vasta tsitaadiga

Aitab küll nendest Dota ja honi pubgame prodega mängimisest, närvid niigi läbi icon_biggrin.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2014 13:21:35 vasta tsitaadiga

carbz kirjutas:
Puppey - n0tail - Singsing - Kuroky - Excalibur the dream. Keegi peab offlaneriks õppima aint.

Sponsored by YouPorn.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2014 19:43:53 vasta tsitaadiga

NaVi uued liikmed siis Fng ja Vanskor
tsitaat:

We are happy to present a new captain of Na’Vi Dota 2 – Artem “Fng” Barshak. Fng was a player of Belarusian team ESFX.PR.

A former player of Team Empire, Ivan “Vanskor” Skorohod has become our second acquisition.

Kui NaVi leht kunagi koormuse alt vabaneb icon_lol.gif , siis http://read.navi-gaming.com/en/team_news/dota2_new

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2014 10:58:24 vasta tsitaadiga

Keelebarjäär ära kaotatud, põhipaar alles (Xbost ja Dendi), PowerRangers oli omal ajal täitsa tugevalt mänginud. Ehk läheb paremini
_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2014 11:03:54 vasta tsitaadiga

ja mis puppey edasi teeb? fnatic?

Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2014 13:09:50 vasta tsitaadiga

tänaõhtune Alliance vs Secret Team, secret teami roster teaser - http://www.gosugamers.net/dota2/teams/8954-secret-team
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2014 14:42:22 vasta tsitaadiga

no kui reaalselt ka lineup on Puppey, Kuroky, notail(bigdaddy), Fly, s4 siis ei oska midagi väga arvata, väga heavy lineup ja uus tiim mille poolt olla.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
immot
HV vaatleja
immot

liitunud: 22.06.2006




sõnum 27.08.2014 19:46:10 vasta tsitaadiga

Confirmed http://dota2.starladder.tv/team/231637
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2014 23:30:37 vasta tsitaadiga

Alliantsi käest said nuuti küll. Aga teoorias kõva punt kokku aetud thumbs_up.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2014 12:07:23 vasta tsitaadiga

Mulle meeldis Navi kõige rohkem siis kui neil oli taeva valgus icon_razz.gif (LightOfHeaven). RIP Navi, anyway. Navi ei ole enam kunagi Navi icon_biggrin.gif
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2014 16:20:31 vasta tsitaadiga

Jõle vaikne siin (:

Hetkel mingid probleemid, ei saa mängima. Ei ühenda ära. Muidu hää meelega mängiks supporti ja lõbutseks Force stuff´iga icon_biggrin.gif
Viimase aja lemmik item. Lõbus tiimikaaslasi/ennast pääasta, või vastaseid kimbutada (:

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 26.10.2014 20:18:17 vasta tsitaadiga

Mina ei saa endiselt dota networki sisse. thumbs_down.gif
_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 26.10.2014 21:03:09 vasta tsitaadiga

väga hea
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2014 00:15:02 vasta tsitaadiga

Starladderit vaadates, eriti Puppey drafte, tekib JÄLLE sama küsimus mis Navi puhul viimasel TI l. Tra sa lased vastastel draftida korduvalt oma kõige tugevamaid valikuid. Kurat nagu puruloll oleks peast.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2014 03:16:19 vasta tsitaadiga

Sain ennist ikka mängima, jõle kaua otsis ja katkes pidevalt icon_razz.gif
Nüüd tundub korras, searching (:

Esimene kord, et teadnud ranked matchist midagi( dota1´est üle tulnuna icon_razz.gif), peale lvl 13 sain skooriks 2300.
Siis tegin uue kasutaja, et parem rank koguda, sest eelmisega mängisin suht kehvasti ja alguses vajas kõvasti harjumist, et meeldetuletada ja uute herodega harjuda( polnud vahepeal aastaid mänginud). Nüüd siin mõtlen, et kunas see rank arvutatakse. Kas kogu mängude põhjal, mis 0-lvl 13? Ja kas loeb ainult võitude/kaotuste suhe?

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
immot
HV vaatleja
immot

liitunud: 22.06.2006




sõnum 27.10.2014 11:28:38 vasta tsitaadiga

Pigem jah kõikide mängude põhjal 0-13 lvl, väidetavalt sellel ajal loeb lisaks võitudele ja kaotustele ka su hero performance (hero damage, hero heal jne).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2014 13:38:30 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Starladderit vaadates, eriti Puppey drafte, tekib JÄLLE sama küsimus mis Navi puhul viimasel TI l. Tra sa lased vastastel draftida korduvalt oma kõige tugevamaid valikuid. Kurat nagu puruloll oleks peast.


Vaatame natuke statistikat ja arutleme nende "kõige tugevamate valikute" üle.

Enne starladderi finaale oli seis selline EG poole peal:

Jakiro - 75.9% Winrate [Bannitud Puppey poolt, terve GF aja]
Razor - 87% Winrate (23 mängu kokku) [Bannitud Puppey poolt, terve GJ aja]
Lycan - 74.9% Winrate (27 mängu kokku) [Sai draftist läbi]

Muidugi ei ole 1% erinevus mingi argument, aga arvestada tuleb sellega, et kui razor ja lycan bannida, siis jakiro läheb läbi (täidab teist rolli kui razor ja lycan), kui jakiro ja lycan bannida, siis razor läheb läbi (mis on palju hirmuäratavam kui lycan, vähemalt numbriliselt, ilmselt ka mängu analüüsi tagajärjel).

Ei mulle ka ei meeldinud, et Secret kaotas, aga mingi lambi lahmimist ka teostada ei ole mõtet. Miks Puppey mängis ennem lycani kui razori vastu, oskab ta küll ainult ise vastata.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2014 14:20:37 vasta tsitaadiga

immot kirjutas:
Pigem jah kõikide mängude põhjal 0-13 lvl, väidetavalt sellel ajal loeb lisaks võitudele ja kaotustele ka su hero performance (hero damage, hero heal jne).


Samas kui lvl 13 käes, siis seal kirjas, et järgneva 9 mängu jooksul arvutatakse "skoori". Sellepärast küsisin (:
Aga loogiline oleks, et kõik need 13 levelit lähevad arvesse icon_smile.gif

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2014 14:24:02 vasta tsitaadiga

Peaks nii olema, et esimese 13 leveliga saad oma "baasreitingu", millele lisandub kalibreerimismängude performance oluliselt suurema kaaluga.
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
immot
HV vaatleja
immot

liitunud: 22.06.2006




sõnum 27.10.2014 15:20:10 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
immot kirjutas:
Pigem jah kõikide mängude põhjal 0-13 lvl, väidetavalt sellel ajal loeb lisaks võitudele ja kaotustele ka su hero performance (hero damage, hero heal jne).


Samas kui lvl 13 käes, siis seal kirjas, et järgneva 9 mängu jooksul arvutatakse "skoori". Sellepärast küsisin (:
Aga loogiline oleks, et kõik need 13 levelit lähevad arvesse icon_smile.gif


Smurfide kohapealt arvan et su MMR ei muutu oluliselt. Kui sa oleks tugevam kui su praegune reiting, siis sa lihtsalt võidaks rohkem mänge kui kaotaks ja jõuaks oma tasemele.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2014 16:14:02 vasta tsitaadiga

immot kirjutas:
metskotkas kirjutas:
immot kirjutas:
Pigem jah kõikide mängude põhjal 0-13 lvl, väidetavalt sellel ajal loeb lisaks võitudele ja kaotustele ka su hero performance (hero damage, hero heal jne).


Samas kui lvl 13 käes, siis seal kirjas, et järgneva 9 mängu jooksul arvutatakse "skoori". Sellepärast küsisin (:
Aga loogiline oleks, et kõik need 13 levelit lähevad arvesse icon_smile.gif


Smurfide kohapealt arvan et su MMR ei muutu oluliselt. Kui sa oleks tugevam kui su praegune reiting, siis sa lihtsalt võidaks rohkem mänge kui kaotaks ja jõuaks oma tasemele.


Nohjah. See reitingu tõstmine tundus nii aeglane protsess. Lihtsalt, tulin alles dota2´te ja uued itemid/herod...algus oli ikka väga nadi, ma arvan. Ja hiljem ka kui lvl13 käes oli, tegin pigem kiiruga need 9 mängu läbi, et näha mis seal avaneb icon_biggrin.gif <---lollakas (:
Hiljem taipasin, et reitinguga mängud on ikka hoopis teine tase. Mängu kvaliteet tõusis oluliselt, võrreldes tavalise pub mänguga. Igatahes vaatab. Hetkel lvl 10, varsti paistab kas oli mõtet või ei icon_razz.gif


Ps: mis teil on võitude kaotuste suhe, mis reiting ja lvl? (:

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2014 21:17:23 vasta tsitaadiga

karm, peale kahte korda Tide+Lycani käest samamoodi nuuti saamist, oleks pidanud picke korrigeerima nii, et antud combot kätte ei anta. Lycan farmis pea, et kolm mängu rahus. Viimane oli piisavalt napp, et peaaegu koju tuua, aga siiski. Liiga "ülbe" draft puppey poolt, jõuga ei jookse müüri maha.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2014 21:50:39 vasta tsitaadiga

Tegin oma 10 reiting mängu läbi, 3/10 võitu, reiting ~2400. W/L ei oska praegu peast üelda
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2014 23:41:08 vasta tsitaadiga

viimane mäng lihtsalt kky ei suutnud medusaga deliverida , see oli tegelikult võidetav mäng lycani vastu
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2014 09:44:51 vasta tsitaadiga

Kui jälle lvl13 käes, siis mängiks ka heameelega HV kamraadidega (:
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 17.11.2014 16:06:49 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
Kui jälle lvl13 käes, siis mängiks ka heameelega HV kamraadidega (:

See raiting on üldse kahtlane.
Kui sa algul valid, et oled Dota mänginud = saad base raiting 3000, seda sa hakkad nüüd kaotama ja võitma, esimesed ~10 mängu juba siis tegelt kalibreerivad. Non-ranked nagu.
Peale seda hakkad sa nagu hidden-mmr võitma ja kaotama 1-49 pts kaupa (üldiselt 25).

Kui aga ranked kalibreerid, siis sa saad enda non-rankedi raitingu mis saab kõikuda umbes 800 kanti kalibreerimise ajal.

Ärge uskuge seda venelaste jama, et loeb hero dmge, healing vms. Mitte miski selline ei loe. See on nii puhas tavaline MMR süsteem. Uus võib kunagi tulla, kes teab.

(Info on mu enda kogutud, siga palju kogemust ja kunagi nägi seda infi läbi konsooli ja jälgisin täpselt.)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom1245
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 18.11.2014 13:38:14 vasta tsitaadiga

kesse üldse viitsib aega raisata non-ranking mängude peale?
_________________
Ehitusteemalised arutelud:
https://www.ehitusfoorum.com
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 13:41:23 vasta tsitaadiga

Mina! Kui partyga mängin, siis eelistan näiteks nonranked, sest saab väikevenna ka mängu võtta.
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
immot
HV vaatleja
immot

liitunud: 22.06.2006




sõnum 18.11.2014 14:08:57 vasta tsitaadiga

-SD, -AR, -RD vahelduseks funnimad kui -AP ja samad herod iga teine mäng
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cyril
Aeg maha 1p

liitunud: 22.06.2012




sõnum 18.11.2014 14:25:30 vasta tsitaadiga

Tahaks kellegi ranked replayd kus on teada, mis mängija rank on. Ehk siis tahaks näha, kuidas mingi ranki juures mis tasemel minu silma järgi mängitakse. Kust neid replaysid niimoodi saaks?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 14:47:38 vasta tsitaadiga

Watch->Recent Games->Filter->Skill Level
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyril
Aeg maha 1p

liitunud: 22.06.2012




sõnum 18.11.2014 16:08:11 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:
Watch->Recent Games->Filter->Skill Level
See on kliendi sees või kus?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 16:36:49 vasta tsitaadiga

Cyril, Kliendi sees ikka jah
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 18:14:41 vasta tsitaadiga

Cerberos kirjutas:
metskotkas kirjutas:
Kui jälle lvl13 käes, siis mängiks ka heameelega HV kamraadidega (:

See raiting on üldse kahtlane.
Kui sa algul valid, et oled Dota mänginud = saad base raiting 3000, seda sa hakkad nüüd kaotama ja võitma, esimesed ~10 mängu juba siis tegelt kalibreerivad. Non-ranked nagu.
Peale seda hakkad sa nagu hidden-mmr võitma ja kaotama 1-49 pts kaupa (üldiselt 25).

Kui aga ranked kalibreerid, siis sa saad enda non-rankedi raitingu mis saab kõikuda umbes 800 kanti kalibreerimise ajal.

Ärge uskuge seda venelaste jama, et loeb hero dmge, healing vms. Mitte miski selline ei loe. See on nii puhas tavaline MMR süsteem. Uus võib kunagi tulla, kes teab.

(Info on mu enda kogutud, siga palju kogemust ja kunagi nägi seda infi läbi konsooli ja jälgisin täpselt.)


No samas, ma olen foorumites lugenud tüüpide KDA ratingut, win/lose suhet ja siis MMR skoori.
Lugesin DOta ametlikku inffi ka. Ja minu mäletamist mööda oli seal jutuks, et vabalt võib rating tõusta, isegi juhul kui mängu kaotad, või vastupidi - rating langeda, kui võidad. See siis ilmselt killide, surmade, support järgi.

edit: igatahes täna jälle lvl13 käes. Esimene mäng tehtud ka (: Vaatab, mis nüüd skooriks tuleb.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 22:51:54 vasta tsitaadiga

Aegajalt streamin niisama enda lõbuks mmr ja ka tavalist, oleneb tujust.

http://www.twitch.tv/funkdnb

beer_yum.gif

_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DotA 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35, 36  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.