|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
28.07.2014 12:12:11
|
|
|
ma arvan, et võite minna ja proovida botide vastu sõdida, siis näete, et pole tühja koha hala. isegi reddit seda kisa täis - kindlad botid on tehtud üpris haiglaseks (last hitimine sniper boti vastu nt). Selles mõttes hea practice, aga sama hästi võid sa ka 1v5 mängida, sest sinu tiimi AI teeb tavaliselt üldse midagi muud. Hetkel ongi mure pigem uue tegelasega harjumises, mida on raske teha, kui vastastiim sõidab teerulliga üle (vahet pole kas bot v normal). Viimane tavaline mäng algas nt nii, et safe-trilane sai kahe vastase käest hetkega üle kurgi. Rankedis on tunduvalt parem lugu, aga sinna ma ei roni karakteriga, kellega ma ei suuda veel piisavalt okeilt mängida.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
28.07.2014 12:54:09
|
|
|
painkillah, mängi co-op bote. Seal alati mõni, kes valib oma lemmik hero ja 30-1 botidele koti pähe tõmbab. Saad vaikselt harjutada ja ei kaota ka.
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyril
Aeg maha 1p
liitunud: 22.06.2012
|
29.07.2014 00:44:41
|
|
|
| Olen ma ainuke, kes pärast dota.-gc kinni panemist dotat enam ei mängi? Pubid tunduvad kuidagi mõttetud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
29.07.2014 07:45:30
|
|
|
| Minu jaoks pubid midagi hullu - isegi kui keegi halama ja underperformima hakkab on see 5/9 võimalusega vastastiimis. Võtan seda nii, et ma olen liiga madal rank veel, et tahta mingit väga arukat mängu, kui enda tase piisavalt kõrge pole. 3200MMR pole midagi kiita. Ja isegi need mängud mis kohutavalt kokku kukuvad kellegi või millegi pärast, seal lihtsalt harjutan enda gameplayd edasi, et areneks oma bracketist välja.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
outcast
HV kasutaja
liitunud: 04.12.2003
|
29.07.2014 09:30:03
|
|
|
dota.gc oli selles suhtes väga mõttetu, et seal mängisid pidevalt samas pajas ala 3000mmr ja 5000mmr. Tasemevahe ja mängustiil oli minu arust väga jube.
_________________ www.lemps.pri.ee |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karm
HV vaatleja
liitunud: 23.09.2003
|
29.07.2014 09:38:44
|
|
|
| Azatris kirjutas: |
| Minu jaoks pubid midagi hullu - isegi kui keegi halama ja underperformima hakkab on see 5/9 võimalusega vastastiimis. Võtan seda nii, et ma olen liiga madal rank veel, et tahta mingit väga arukat mängu, kui enda tase piisavalt kõrge pole. 3200MMR pole midagi kiita. Ja isegi need mängud mis kohutavalt kokku kukuvad kellegi või millegi pärast, seal lihtsalt harjutan enda gameplayd edasi, et areneks oma bracketist välja. |
Mänging ka samas bracketis ja ausalt, ega pole hullu, väikese counter pickiga ja teammatede koostöö pushimisega saab korraliku mängu ikkagi, ega sinna kõrgema MMRi peale asja ei ole, kui ei suuda siin seda teha. Tuleb lugeda oma tiimi kaaslasi ja vastavalt sellele mängida. (ehk, pole mõtet pickida 3ndat carryt või iga hinna eest midi minna), ise olen täheldanud, et selline asjalikud herod siin on Mirana (ulti annab palju juurde, ka lihtsalt support mirana), magnus (offlane/mid lane), clockwerk(off lane) ja kui on võimalik mingi carry haarata, siis mida kiiremini ja rohkem sa selle carryga gankida jõuad mängu alguses seda parem, sest üldjuhul saad sa ikkagi safelanes korralikku farmi, vähe on mänge kus sul on vastas väga tryhard aggro tri-lane
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
immot
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2006
|
29.07.2014 10:45:06
|
|
|
| Cyril kirjutas: |
| Olen ma ainuke, kes pärast dota.-gc kinni panemist dotat enam ei mängi? Pubid tunduvad kuidagi mõttetud. |
Ära muretse, Stromi Lopya coming soon.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supersize
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2008
|
29.07.2014 12:15:02
|
|
|
| Lopya tulemine on sama mis Half Life 3 tulemine.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyril
Aeg maha 1p
liitunud: 22.06.2012
|
02.08.2014 03:05:16
|
|
|
Ise kardan ka sama.
| outcast kirjutas: |
| dota.gc oli selles suhtes väga mõttetu, et seal mängisid pidevalt samas pajas ala 3000mmr ja 5000mmr. Tasemevahe ja mängustiil oli minu arust väga jube. |
Mängustiil oli just hea, meeskondlik minu meelest. Tegelt pean tõdema et pole Dotas kunagi mingi äss olnud seega ei oska öelda, et kuidas muud moodi on võimalik hästi mängida.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
09.08.2014 23:12:51
|
|
|
Jääb mulje, et nagu käiks osalt mingi kokkuleppediil. Käib hull madin ja siis 2 venda hakkavad lihtsalt baasis puhkama. Seda selges ülekkaalus...
Oleks sellele üldse mingi selgitus? Muidugi võib ka halb juhus olla...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
junGle
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2004
|
14.08.2014 05:50:01
|
|
|
| stks kirjutas: |
| Promomist põhiliselt. Hetkel on Dota oma populaarsuse tipus, kuid ma usun, et see hakkab nüüd kolinal langema. |
Peale TI tuli Dota2'te üle 1miljoni unique playeri .. päris hästi langeb siis
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
14.08.2014 11:56:25
|
|
|
| junGle kirjutas: |
| stks kirjutas: |
| Promomist põhiliselt. Hetkel on Dota oma populaarsuse tipus, kuid ma usun, et see hakkab nüüd kolinal langema. |
Peale TI tuli Dota2'te üle 1miljoni unique playeri .. päris hästi langeb siis  |
Kust sa selle informatsiooni võtsid?
Dota lehel peaks kuvama viimase kuu aja statistika, mille sisse jääb ka TI.
Lisaks http://www.steamcharts.com/app/570
_________________ Minu loogika jääb minu loogikaks |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UnknowFunk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2009
|
20.08.2014 18:12:14
|
|
|
Dear Natus Vincere fans! Unfortunalty, we have to announce not very pleasant news about Na`Vi Dota 2 squad.
The former captain of the team Puppey is a free agent from now on.
We want everybody to know that Puppey will stay forever in the Hall of Fame of our e-sports club and we wish him all the best in his future career.
P.S. We have one more announcement for you, guys. All details you may find on our website - http://read.navi-gaming.com/en/team_news/release_puppey
Ootan huviga juba, mida puppey edasi teeb
_________________ Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
20.08.2014 20:21:21
|
|
|
Eks midagi pidi muutuma. Väga kehvad perfoormansid viimasel aastal NaVi poolt. Näha ole mis saab, loodetavasti puppey ühineb paljulubavate kaasvõitlejatega.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
20.08.2014 20:39:34
|
|
|
| Puppey - n0tail - Singsing - Kuroky - Excalibur the dream. Keegi peab offlaneriks õppima aint.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
21.08.2014 17:09:42
|
|
|
Aitab küll nendest Dota ja honi pubgame prodega mängimisest, närvid niigi läbi
_________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
22.08.2014 13:21:35
|
|
|
| carbz kirjutas: |
| Puppey - n0tail - Singsing - Kuroky - Excalibur the dream. Keegi peab offlaneriks õppima aint. |
Sponsored by YouPorn.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
25.08.2014 19:43:53
|
|
|
NaVi uued liikmed siis Fng ja Vanskor
| tsitaat: |
We are happy to present a new captain of Na’Vi Dota 2 – Artem “Fng” Barshak. Fng was a player of Belarusian team ESFX.PR.
A former player of Team Empire, Ivan “Vanskor” Skorohod has become our second acquisition. |
Kui NaVi leht kunagi koormuse alt vabaneb , siis http://read.navi-gaming.com/en/team_news/dota2_new
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
26.08.2014 10:58:24
|
|
|
Keelebarjäär ära kaotatud, põhipaar alles (Xbost ja Dendi), PowerRangers oli omal ajal täitsa tugevalt mänginud. Ehk läheb paremini
_________________ http://www.linktr.ee/archik_off |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Char
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
26.08.2014 11:03:54
|
|
|
ja mis puppey edasi teeb? fnatic?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karm
HV vaatleja
liitunud: 23.09.2003
|
27.08.2014 14:42:22
|
|
|
| no kui reaalselt ka lineup on Puppey, Kuroky, notail(bigdaddy), Fly, s4 siis ei oska midagi väga arvata, väga heavy lineup ja uus tiim mille poolt olla.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
immot
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
27.08.2014 23:30:37
|
|
|
Alliantsi käest said nuuti küll. Aga teoorias kõva punt kokku aetud
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
30.08.2014 12:07:23
|
|
|
Mulle meeldis Navi kõige rohkem siis kui neil oli taeva valgus (LightOfHeaven). RIP Navi, anyway. Navi ei ole enam kunagi Navi
_________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metskotkas
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013
|
26.10.2014 16:20:31
|
|
|
Jõle vaikne siin (:
Hetkel mingid probleemid, ei saa mängima. Ei ühenda ära. Muidu hää meelega mängiks supporti ja lõbutseks Force stuff´iga
Viimase aja lemmik item. Lõbus tiimikaaslasi/ennast pääasta, või vastaseid kimbutada (:
_________________ “We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.” |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
26.10.2014 20:18:17
|
|
|
Mina ei saa endiselt dota networki sisse.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madex
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2005
|
26.10.2014 21:03:09
|
|
|
| väga hea
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
27.10.2014 00:15:02
|
|
|
Starladderit vaadates, eriti Puppey drafte, tekib JÄLLE sama küsimus mis Navi puhul viimasel TI l. Tra sa lased vastastel draftida korduvalt oma kõige tugevamaid valikuid. Kurat nagu puruloll oleks peast.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metskotkas
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013
|
27.10.2014 03:16:19
|
|
|
Sain ennist ikka mängima, jõle kaua otsis ja katkes pidevalt
Nüüd tundub korras, searching (:
Esimene kord, et teadnud ranked matchist midagi( dota1´est üle tulnuna ), peale lvl 13 sain skooriks 2300.
Siis tegin uue kasutaja, et parem rank koguda, sest eelmisega mängisin suht kehvasti ja alguses vajas kõvasti harjumist, et meeldetuletada ja uute herodega harjuda( polnud vahepeal aastaid mänginud). Nüüd siin mõtlen, et kunas see rank arvutatakse. Kas kogu mängude põhjal, mis 0-lvl 13? Ja kas loeb ainult võitude/kaotuste suhe?
_________________ “We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.” |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
immot
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2006
|
27.10.2014 11:28:38
|
|
|
| Pigem jah kõikide mängude põhjal 0-13 lvl, väidetavalt sellel ajal loeb lisaks võitudele ja kaotustele ka su hero performance (hero damage, hero heal jne).
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karm
HV vaatleja
liitunud: 23.09.2003
|
27.10.2014 13:38:30
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| Starladderit vaadates, eriti Puppey drafte, tekib JÄLLE sama küsimus mis Navi puhul viimasel TI l. Tra sa lased vastastel draftida korduvalt oma kõige tugevamaid valikuid. Kurat nagu puruloll oleks peast. |
Vaatame natuke statistikat ja arutleme nende "kõige tugevamate valikute" üle.
Enne starladderi finaale oli seis selline EG poole peal:
Jakiro - 75.9% Winrate [Bannitud Puppey poolt, terve GF aja]
Razor - 87% Winrate (23 mängu kokku) [Bannitud Puppey poolt, terve GJ aja]
Lycan - 74.9% Winrate (27 mängu kokku) [Sai draftist läbi]
Muidugi ei ole 1% erinevus mingi argument, aga arvestada tuleb sellega, et kui razor ja lycan bannida, siis jakiro läheb läbi (täidab teist rolli kui razor ja lycan), kui jakiro ja lycan bannida, siis razor läheb läbi (mis on palju hirmuäratavam kui lycan, vähemalt numbriliselt, ilmselt ka mängu analüüsi tagajärjel).
Ei mulle ka ei meeldinud, et Secret kaotas, aga mingi lambi lahmimist ka teostada ei ole mõtet. Miks Puppey mängis ennem lycani kui razori vastu, oskab ta küll ainult ise vastata.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metskotkas
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013
|
27.10.2014 14:20:37
|
|
|
| immot kirjutas: |
| Pigem jah kõikide mängude põhjal 0-13 lvl, väidetavalt sellel ajal loeb lisaks võitudele ja kaotustele ka su hero performance (hero damage, hero heal jne). |
Samas kui lvl 13 käes, siis seal kirjas, et järgneva 9 mängu jooksul arvutatakse "skoori". Sellepärast küsisin (:
Aga loogiline oleks, et kõik need 13 levelit lähevad arvesse
_________________ “We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.” |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
27.10.2014 14:24:02
|
|
|
Peaks nii olema, et esimese 13 leveliga saad oma "baasreitingu", millele lisandub kalibreerimismängude performance oluliselt suurema kaaluga.
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
immot
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2006
|
27.10.2014 15:20:10
|
|
|
| metskotkas kirjutas: |
| immot kirjutas: |
| Pigem jah kõikide mängude põhjal 0-13 lvl, väidetavalt sellel ajal loeb lisaks võitudele ja kaotustele ka su hero performance (hero damage, hero heal jne). |
Samas kui lvl 13 käes, siis seal kirjas, et järgneva 9 mängu jooksul arvutatakse "skoori". Sellepärast küsisin (:
Aga loogiline oleks, et kõik need 13 levelit lähevad arvesse  |
Smurfide kohapealt arvan et su MMR ei muutu oluliselt. Kui sa oleks tugevam kui su praegune reiting, siis sa lihtsalt võidaks rohkem mänge kui kaotaks ja jõuaks oma tasemele.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metskotkas
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013
|
27.10.2014 16:14:02
|
|
|
| immot kirjutas: |
| metskotkas kirjutas: |
| immot kirjutas: |
| Pigem jah kõikide mängude põhjal 0-13 lvl, väidetavalt sellel ajal loeb lisaks võitudele ja kaotustele ka su hero performance (hero damage, hero heal jne). |
Samas kui lvl 13 käes, siis seal kirjas, et järgneva 9 mängu jooksul arvutatakse "skoori". Sellepärast küsisin (:
Aga loogiline oleks, et kõik need 13 levelit lähevad arvesse  |
Smurfide kohapealt arvan et su MMR ei muutu oluliselt. Kui sa oleks tugevam kui su praegune reiting, siis sa lihtsalt võidaks rohkem mänge kui kaotaks ja jõuaks oma tasemele. |
Nohjah. See reitingu tõstmine tundus nii aeglane protsess. Lihtsalt, tulin alles dota2´te ja uued itemid/herod...algus oli ikka väga nadi, ma arvan. Ja hiljem ka kui lvl13 käes oli, tegin pigem kiiruga need 9 mängu läbi, et näha mis seal avaneb <---lollakas (:
Hiljem taipasin, et reitinguga mängud on ikka hoopis teine tase. Mängu kvaliteet tõusis oluliselt, võrreldes tavalise pub mänguga. Igatahes vaatab. Hetkel lvl 10, varsti paistab kas oli mõtet või ei
Ps: mis teil on võitude kaotuste suhe, mis reiting ja lvl? (:
_________________ “We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.” |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
27.10.2014 21:17:23
|
|
|
karm, peale kahte korda Tide+Lycani käest samamoodi nuuti saamist, oleks pidanud picke korrigeerima nii, et antud combot kätte ei anta. Lycan farmis pea, et kolm mängu rahus. Viimane oli piisavalt napp, et peaaegu koju tuua, aga siiski. Liiga "ülbe" draft puppey poolt, jõuga ei jookse müüri maha.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Altas
jõrr
liitunud: 13.12.2011
|
27.10.2014 21:50:39
|
|
|
Tegin oma 10 reiting mängu läbi, 3/10 võitu, reiting ~2400. W/L ei oska praegu peast üelda
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
27.10.2014 23:41:08
|
|
|
| viimane mäng lihtsalt kky ei suutnud medusaga deliverida , see oli tegelikult võidetav mäng lycani vastu
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metskotkas
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013
|
28.10.2014 09:44:51
|
|
|
Kui jälle lvl13 käes, siis mängiks ka heameelega HV kamraadidega (:
_________________ “We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.” |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
17.11.2014 16:06:49
|
|
|
| metskotkas kirjutas: |
| Kui jälle lvl13 käes, siis mängiks ka heameelega HV kamraadidega (: |
See raiting on üldse kahtlane.
Kui sa algul valid, et oled Dota mänginud = saad base raiting 3000, seda sa hakkad nüüd kaotama ja võitma, esimesed ~10 mängu juba siis tegelt kalibreerivad. Non-ranked nagu.
Peale seda hakkad sa nagu hidden-mmr võitma ja kaotama 1-49 pts kaupa (üldiselt 25).
Kui aga ranked kalibreerid, siis sa saad enda non-rankedi raitingu mis saab kõikuda umbes 800 kanti kalibreerimise ajal.
Ärge uskuge seda venelaste jama, et loeb hero dmge, healing vms. Mitte miski selline ei loe. See on nii puhas tavaline MMR süsteem. Uus võib kunagi tulla, kes teab.
(Info on mu enda kogutud, siga palju kogemust ja kunagi nägi seda infi läbi konsooli ja jälgisin täpselt.)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tom1245
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
18.11.2014 13:38:14
|
|
|
kesse üldse viitsib aega raisata non-ranking mängude peale?
_________________ Ehitusteemalised arutelud:
https://www.ehitusfoorum.com |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
18.11.2014 13:41:23
|
|
|
Mina! Kui partyga mängin, siis eelistan näiteks nonranked, sest saab väikevenna ka mängu võtta.
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
immot
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2006
|
18.11.2014 14:08:57
|
|
|
| -SD, -AR, -RD vahelduseks funnimad kui -AP ja samad herod iga teine mäng
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyril
Aeg maha 1p
liitunud: 22.06.2012
|
18.11.2014 14:25:30
|
|
|
| Tahaks kellegi ranked replayd kus on teada, mis mängija rank on. Ehk siis tahaks näha, kuidas mingi ranki juures mis tasemel minu silma järgi mängitakse. Kust neid replaysid niimoodi saaks?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
18.11.2014 14:47:38
|
|
|
| Watch->Recent Games->Filter->Skill Level
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyril
Aeg maha 1p
liitunud: 22.06.2012
|
18.11.2014 16:08:11
|
|
|
| raitl kirjutas: |
| Watch->Recent Games->Filter->Skill Level |
See on kliendi sees või kus?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
18.11.2014 16:36:49
|
|
|
| Cyril, Kliendi sees ikka jah
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metskotkas
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013
|
18.11.2014 18:14:41
|
|
|
| Cerberos kirjutas: |
| metskotkas kirjutas: |
| Kui jälle lvl13 käes, siis mängiks ka heameelega HV kamraadidega (: |
See raiting on üldse kahtlane.
Kui sa algul valid, et oled Dota mänginud = saad base raiting 3000, seda sa hakkad nüüd kaotama ja võitma, esimesed ~10 mängu juba siis tegelt kalibreerivad. Non-ranked nagu.
Peale seda hakkad sa nagu hidden-mmr võitma ja kaotama 1-49 pts kaupa (üldiselt 25).
Kui aga ranked kalibreerid, siis sa saad enda non-rankedi raitingu mis saab kõikuda umbes 800 kanti kalibreerimise ajal.
Ärge uskuge seda venelaste jama, et loeb hero dmge, healing vms. Mitte miski selline ei loe. See on nii puhas tavaline MMR süsteem. Uus võib kunagi tulla, kes teab.
(Info on mu enda kogutud, siga palju kogemust ja kunagi nägi seda infi läbi konsooli ja jälgisin täpselt.) |
No samas, ma olen foorumites lugenud tüüpide KDA ratingut, win/lose suhet ja siis MMR skoori.
Lugesin DOta ametlikku inffi ka. Ja minu mäletamist mööda oli seal jutuks, et vabalt võib rating tõusta, isegi juhul kui mängu kaotad, või vastupidi - rating langeda, kui võidad. See siis ilmselt killide, surmade, support järgi.
edit: igatahes täna jälle lvl13 käes. Esimene mäng tehtud ka (: Vaatab, mis nüüd skooriks tuleb.
_________________ “We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.” |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UnknowFunk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2009
|
18.11.2014 22:51:54
|
|
|
Aegajalt streamin niisama enda lõbuks mmr ja ka tavalist, oleneb tujust.
http://www.twitch.tv/funkdnb
_________________ Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|