|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rinaldo
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006
|
16.11.2014 17:34:46
|
|
|
jesus christ. tehku üks hea ka siis palun.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
16.11.2014 17:41:54
|
|
|
Kui sulle senistest ükski pole meeldinud,siis vaevalt sealt midagi uut tuleb su jaoks, eks nad taovad oma rauda edasi ja sihtgrupp kellele see meeldib on ju olemas ja päris suur,niiet..
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rinaldo
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006
|
16.11.2014 17:47:23
|
|
|
| pistyk kirjutas: |
| Kui sulle senistest ükski pole meeldinud,siis vaevalt sealt midagi uut tuleb su jaoks, eks nad taovad oma rauda edasi ja sihtgrupp kellele see meeldib on ju olemas ja päris suur,niiet.. |
ei kahtlegi selles. ma tean et ma olen vähemlane.
PS! Esimene osa meeldis väga.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
17.11.2014 22:20:31
|
|
|
Lähen märulit vaatama.
John Wick
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rinaldo
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006
|
18.11.2014 02:14:33
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
Lähen märulit vaatama.
John Wick |
pidi kõvv olema
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.11.2014 02:17:38
|
|
|
Kas just kõvv aga jah...võis aju välja lülitada ja vahtida lihtsat kõmmutamist ja tagaajamist veidi huumorit oli ka sees
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
18.11.2014 14:16:37
|
|
|
| Mõtlesin mis ma mõtlesin, Interstellar on parim film mida ma olen vaadanud.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.11.2014 14:58:49
|
|
|
| November man on igav
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
18.11.2014 15:00:54
|
|
|
huvitav fakt,
Spoiler 
| tsitaat: |
Unproduced Cannon Films:
11. THE GOLEM (1987-89).
Charles Bronson spent his twilight years playing cops or vigilantes for Cannon - and in this production Bronson was the cop on the trail of an oozing vigilante mud creature (with stop motion effects to be provided by the legendary Jim Danforth). Due to the effects costs combined with Bronson's generous paycheck, the budget was ultimately too hefty for Cannon as it spiralled into a financial abyss.
Menahen held onto the script and continued to announce the production right up until his death. |
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rinaldo
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006
|
18.11.2014 18:25:52
|
|
|
| nexus4 kirjutas: |
| Mõtlesin mis ma mõtlesin, Interstellar on parim film mida ma olen vaadanud. |
tugev avaldus!
krt peab tartusse ronima vist ja ära vaatama selle.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
18.11.2014 18:35:50
|
|
|
peab selle koha enne ära vaatama, kui pankrotti läheb
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
19.11.2014 23:12:19
|
|
|
Godzilla-Lugedes eelnevaid kommentaare olen äärmiselt positiivselt üllatunud,tegemist täiesti mõnusa ulmekaga,ok,suhtedraamat oli vb tõesti natuke liiga palju,aga aktsiooni oli sellegipoolest kamaluga küll ja veel ja see kes ütles et godzillat näitas paar korda filmi jooksul,siis,wtf,sa tahad 2 tundi järjest näha ühte elukat ringi jooksmas??Kõike näitas piisavalt ja eriti meeldis mulle nende "kollide" "rääkimine" mis oli hea soundiga ikka mõnus kuulata.Kusjuures see oli üks selline film mis ma siinsete kommentaaride pärast olen nö eemale lükanud,et ju pole suurem asi.Aga oma silm on kuningas,mina panen 8/10 selle natukese liigse suhtedraama pärast
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
19.11.2014 23:45:34
|
|
|
seal oli suhtedraama mis teil on luz mariast trauma või lihtsalt mingi isikuline tõrge?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
20.11.2014 00:08:49
|
|
|
zillade suhtedraama?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006

|
20.11.2014 00:41:08
|
|
|
Käisin ka vaatamas seda Interstellar'it. Erinevalt näiteks Scart'i väga negatiivsele arvamusele mulle siiski meeldis. Jah mitte just tavaline ulemekas. Scart'i viidatud "tõsistele" vigadele ei hakka mina nö vigadeparendust tegema, pigem nüüd peale filmi vaatamist, ajab see kergelt muigama - no hard feelings. Küll juba Scart teab kuidas asjad tegelikult käivad.
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
20.11.2014 00:59:10
|
|
|
| bugbrake kirjutas: |
| Käisin ka vaatamas seda Interstellar'it. Erinevalt näiteks Scart'i väga negatiivsele arvamusele mulle siiski meeldis. Jah mitte just tavaline ulemekas. Scart'i viidatud "tõsistele" vigadele ei hakka mina nö vigadeparendust tegema, pigem nüüd peale filmi vaatamist, ajab see kergelt muigama - no hard feelings. Küll juba Scart teab kuidas asjad tegelikult käivad. |
Käisin ja sõpradega vaatamas, 2le absoluutselt ei meeldinud, enamik jäi rahule.
Isiklikult väga meeldis, filmina on väga hea. Tõde kuskilt otsida ei maksa
P.S. Käige PÖFFil filme vaatamas
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
plekkpurk
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2008
|
20.11.2014 02:04:53
|
|
|
Käisin ka vaatamas "Interstellar'it." Üldmulje on ikkagi positiivne. Filmi esimene pool meeldis väga, selline väga korralik atmosfääriline low-key ulmekas. Meenutas natuke Tarkovski "Solarist". Füüsikavead las olla, filmi ajal ei seganud üldse, müüs end piisavalt hästi maha. Aga lõpu poole läks kuidagi rabedaks, nii palju teemasid võeti korraga ette ja tempo läks liiga kiireks, ei jõutud asju nagu korralikult käsitleda. Täpselt selline tunne jäi, nagu oleks korralikult kääre antud viimasele vaatusele. Võib ka nii ollagi, film oli ikkagi ligi kolm tundi pikk ja üldiselt on kino jaoks see juba päris meeletu pikkus. Kaameratöö ja cgi muidugi esmaklassiline, helikasutus väga meisterlik ja tõesti hästi tehtud. Näitlejatöö oli ka tugev. Aa, ja lõpu poole oli 2 eriti lolli one-linerit ka, mis mulle mõjusid nagu ämber külma vett. Nende pärast pool punkti maha.
ÜLdiselt tahaks veel korra näha ja loodan, et tuleb director's cut. 6,5/10
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
20.11.2014 02:10:59
|
|
|
| Nolan ei tee DCsid, ta on teatavasti eksimatu.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
20.11.2014 03:31:40
|
|
|
| nagu sinagi
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rinaldo
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006
|
21.11.2014 03:30:08
|
|
|
The Babadook (2014) http://www.imdb.com/title/tt2321549/?ref_=nv_sr_1
ootasin suure elevusega, sest pole ammu näinud head õudukat. kahjuks pettusin. sättisin natuke suured ootused.
film ei olnud tegelt üldse halb, ma lihtsalt eeldasin, et ta on natuke õudsam.
ei spoili midagi, aga lõpp ei ole iseeneest mõistetav. võtsin natuke aega ja figureerisin enda jaoks filmi välja. ei tea kui täpselt, aga vähemalt ise jäin rahule.
kuna essie davis mängis oma karakteri häst välja, siis panen 5/10
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
22.11.2014 02:54:47
|
|
|
| Käisin Boyhood vaatamas. Hea film
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
22.11.2014 21:03:31
|
|
|
Käisin Interstellarit vaatamas. Mulle igatahes meeldis
Mingid soigumised heli üle ühes alguse üsna ebaolulise dialoogi osas on küll teema. Scart võiks transformerite juurde edasi jääda.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
22.11.2014 22:30:51
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
Mingid soigumised heli üle ühes alguse üsna ebaolulise dialoogi osas on küll teema. Scart võiks transformerite juurde edasi jääda.  |
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
23.11.2014 00:53:46
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| namstoop kirjutas: |
Mingid soigumised heli üle ühes alguse üsna ebaolulise dialoogi osas on küll teema. Scart võiks transformerite juurde edasi jääda.  |
 |
so? See nüüd siis peaks tähendab, et film on sitt või misasja? Et kui transformeris ei olnud muusika liiga vali, siis järelikult oli hea film?
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
23.11.2014 00:58:29
|
|
|
Ma ei saa pihta, mis selle heliga oli?
Ma just rõhutaks heli kombinatoorika ülihead kasutust, sest see jäi meelde ja jooksvalt läks mõte sellele - siis kui kuskil läks pininaks ja jäi täitsa vait -> andis edasi seda avakosmose "tühjust" / vaikust
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
23.11.2014 13:48:30
|
|
|
namstoop, ei, seal kasutati dialoogi kui heliefekti - seda miksiti taustahelidega. Kus dialoogist aru saada pole võimalik, seal see nii mõeldud ongi. Nolan ise intervjuus seletas ja kinnitas, et kinode helisüsteemiga ei ole midagi pahasti ega ole film vigane - nii ta seda teha just tahtiski.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
23.11.2014 14:05:42
|
|
|
link :: imdb
Lucy - 10/8 kergelt.
Kogu oma tagasihoidlikus jaburuses ja ilmselt teatud osades võimalike väljunditega lugu mis saab siis kui me oma aju 100% kasutaksime. Tuletab meelde seda mida me tajume ja teame universumist kuni on ninaesiseni on märkimisväärselt olematu võrreldes sellega mis meie ees peidus on.
Lisaks väikesele kõrvalhüppele staatilisest mõttemaailmast pakutakse ka korralikku vanakooli aktsiooni.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
23.11.2014 14:20:11
|
|
|
Le Inc, inimesed kasutavadki oma aju 100%-liselt - seda näitavad ka kaasaegsed reaalajas aju aktiivsust mõõta võimaldavad seadmed. Aju mittekasutamine on muinasjutt, mida igasugused filmid ja TV on süvendanud. Loodus ei tegele raiskamisega ega tee aju suuremaks ega võimsamaks kui tarvis on.
Ulmekasse sobib see teema ikka endiselt, lihtsalt ei maksa seda reaalsusega sassi ajada ja mõelda, et "mis oleks kui mina (või meie kõik) ka oma aju 100%-liselt kasutaks...".
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
23.11.2014 14:31:16
|
|
|
Käisin pöffil. Mingi tyyp kõrval lasi kärinaga puuksu filmi kõige vaiksemas kohas...tra, suht võigas aroom oli ikka.
Filmiks Korea "Pekkis päev"
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
23.11.2014 14:34:20
|
|
|
You got what you paid for.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
23.11.2014 14:44:50
|
|
|
| Lucy oli umbes sama loogiline kui Interstellar.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
23.11.2014 15:59:39
|
|
|
Vaatasin ka Lucy ära (khm... milline kokkusattumus oleksin augustis läinud vaatama, aga asjade kokkulangemise tulemusena polnud võimalust).
Ega filmi point polnudki jääda true to science, vaid tegu oligi sci-fi'ga. Besson ise ka ütles, et 10% ajukasutamise müüt kõlbas väga hästi ulmesae käimatõmbamiseks. Potentsiaalsetele nitpickijatele lükati ka paar järgmist rida filmi:
Has it been proven scientifically?
Ah, for the moment it's .... just hypothesis, I confess
Meelelahutusliku ulmekaga kokkumonteeritud Animal Planeti kilipid ning time-lapse kaadrid, homaaž Akirale ja näputäis filosoofiat annavad kokku 8/10-st. Viimase edasiarendamiseks oleks film pidanud oluliselt pikem olema, ent siis oleks meelelahtusulik külg kannatanud.
Also, ühel Morgan Freemani slaidil (~21:50) oli Kolb & Turner'i kosmoloogiaõpikust "The Early Universe" sisseskännitud lk 73. Sealt 0.5p juurde Kui kellelgi IMDb-s konto, võiks selle Triviasse lisada
_________________ assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree'' |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
23.11.2014 16:49:49
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Le Inc, inimesed kasutavadki oma aju 100%-liselt - seda näitavad ka kaasaegsed reaalajas aju aktiivsust mõõta võimaldavad seadmed. Aju mittekasutamine on muinasjutt, mida igasugused filmid ja TV on süvendanud. Loodus ei tegele raiskamisega ega tee aju suuremaks ega võimsamaks kui tarvis on.
Ulmekasse sobib see teema ikka endiselt, lihtsalt ei maksa seda reaalsusega sassi ajada ja mõelda, et "mis oleks kui mina (või meie kõik) ka oma aju 100%-liselt kasutaks...". |
Seda küll, ( http://en.wikipedia.org/wiki/Ten_percent_of_brain_myth ).
Samas lood Sai Babast kes väidetavalt oli võimeline mateeriat muundama. Näiteks kivi kommiks, manas ilmumata raamatuid õhust jne. (nende imede tunnistajaid on, iseasi kas see oli hookus-pookus või "päris" ...). Seda võib ju kirjeldada nö 100% ajukasutusega .. võta kuidas tahad. Rääkimata dokumenteeritud juhtudest kus tugeva löögi pähe saanud inimesed ei suuda unustada, hakkavad asju meelde jätma, ilmnevad üliinimlikud matemaatilised võimed jne. Rääkimata autistidest, kes kohati on super-hüper geeniused. Areemisruumi inimesel on, eriti meiesugustel.
There is more than meets the eye
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
23.11.2014 18:03:46
|
|
|
| ot: |
Aju kõiki osi kasutatakse nii või naa. Mida ei kasutata, see atrofeerub nagu kasutamata lihased selgroovigastuse tõttu liikumatuks jäänud jalgadel. Võõrkeel, mida sa kunagi koolis oled õppinud, aga pole piisavalt rakendanud, ununeb üsna kiiresti. Sama lugu on teiste oskuste ja teadmistega, mida ei rakendata. Vastavad seosed ajus, kui neid ei tarvitata, kaovad aja jooksul, et saaksid tekkida uued ja vajalikud.
Kui mõnedel inimestel on või ilmnevad mingi trauma tagajärjel kummalised või "üliinimlikud" võimed, siis on küsimus vaid selles kuidas sedasama aju kasutatakse, selle piirkondi kombineeritakse jne, mitte kui suurt osa sellest kasutatakse. Trauma saanud aju puhul on tegemist vigastuse tagajärjel katkenud ja/või paranemisel teisiti taastunud ühendustega - vahel on trauma tagajärjel "eriliseks" muutunud inimesel hoopis osa ajust taastumatult kahjustada saanud ja ta kasutab hoopis väiksemat osa sellest, mida ta varem kasutas. Eestikeelne sõna "ümberjuhtmestamine" on veidi ebatavaline, inglise keeles "rewiring" on justkui sagedamini kasutatav ja iseloomustab seda vist võrdlemisi hästi. Sama lugu on autistidega - nad kasutavad samuti sedasama aju 100%-liselt, aga teevad seda teistmoodi kui enamik inimesi - nende ajus on teistmoodi seosed moodustunud kui enamusel. See annab neile mingis osas "ülivõimed" ja samas puudulikud võimed igapäevaelus toimetulemiseks.
Imetegijatest ja soolapuhujatest on parem mitte rääkida siinjuures - juhul kui pole tegemist (eba)tavaliste mustkunsti trikkidega, siis on tegemist millegi nii kummalisega, millel ei pruugi ajuga üldse midagi tegemist olla. Paraku on minul isiklikult imede ja imetegijate võimalikkusesse uskumise periood ammu-ammu möödas. |
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
23.11.2014 19:35:32
|
|
|
| ot: |
... aju on kõige saladuslikum organ inimkehas (palju uuritud, vähe teatakse). Autistid näitavad mida suudaks inimene kelle aju mingi osa on tuunitud - mõelda kui kõik toimiks täiel võimsusel. Paraku ei saa enamus neid ise tavaelus hakkama - justkui jumal ühe käega võtab, teisega annab (looduse lemmik seis olla tasakaalus). Seega aju annaks paremini tööle saada, iseasi kuidas ja miks pole see veel massiliselt toiminud. Telepaatist räägitakse, kaugelgi siis inimeste õhku tõstmine vms.
Mis puudutab Sai Babat siis jah, rohkem uskumise asi, siiski see maailm pole päris must-valge, mida Lääne kultuur meile õpetab ... eks me kunagi sinna jõuame, ainult et ringiga. |
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
23.11.2014 22:10:18
|
|
|
Full trailer neljapäeval.
Spoiler 
EDIT: kõigi eelduste kohaselt on neljapäeval taas aasta 1998 ning haip laes, sest jänkide tänupühade tõttu on oodata Star Wars Episode 7 trailerit
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
23.11.2014 23:28:32
|
|
|
Jänkide tänude püha tõttu ei ole 90% minu seriaali listist terve nädal midagi vaadata.
Star Wars trailer on oodatud, kuid see jurassic crap mitte
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.11.2014 09:07:47
|
|
|
expendables 3
vanad peerud lammutamas
8/10
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
24.11.2014 10:01:07
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
Käisin pöffil. Mingi tyyp kõrval lasi kärinaga puuksu filmi kõige vaiksemas kohas...tra, suht võigas aroom oli ikka.
Filmiks Korea "Pekkis päev" |
Filmi lõpuni kah nägid või viskasid pildi taskusse?
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
24.11.2014 10:27:37
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Super AMOLED kirjutas: |
Käisin pöffil. Mingi tyyp kõrval lasi kärinaga puuksu filmi kõige vaiksemas kohas...tra, suht võigas aroom oli ikka.
Filmiks Korea "Pekkis päev" |
Filmi lõpuni kah nägid või viskasid pildi taskusse? |
Terava elamuse pakett.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
24.11.2014 12:41:01
|
|
|
| no see film on ju koos teadlastega tehtud ehk peaks olema kõige reaalsem ulmefilmidest.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.11.2014 12:47:21
|
|
|
| nexus4 kirjutas: |
| no see film on ju koos teadlastega tehtud ehk peaks olema kõige reaalsem ulmefilmidest. |
mis kasu nendest teadlastest on, kui filmis toimuv pole tänapäeval teostatudki. Puhas teooria, millel pole realsusega midagi pistmist.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
24.11.2014 12:54:42
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| nexus4 kirjutas: |
| no see film on ju koos teadlastega tehtud ehk peaks olema kõige reaalsem ulmefilmidest. |
mis kasu nendest teadlastest on, kui filmis toimuv pole tänapäeval teostatudki. Puhas teooria, millel pole realsusega midagi pistmist. |
Kõik ongi ju teoreetiline... Relatiivsusteooria, evolutsiooniteooria jne...
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
24.11.2014 12:56:27
|
|
|
Täielik ja totaalne jama. Kui tegijad ise enda sõnul teevad filmi, kus on Suur Mõte sees (spirituaalne järg 2001-le, koostöös Kip Thorne'i ja teiste meie põlvkonna Carl Saganitega), avab see filmi täielikult kohasele kriitikale selle Suure Mõtte interpretatsiooni üle. Kui Interstellar poleks teises vaatuses ära läinud Hollywoodiks, ei oleks kellegi ilmselt miskit halba asja kohta öelda.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|