Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2014 15:22:12 vasta tsitaadiga

Chef
http://www.imdb.com/title/tt2883512/
Mõnus ja kerge vaatamine. Söögiisutekitaja kõigele lisaks icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 16.11.2014 17:34:46 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
http://jalopnik.com/at-least-3-more-fast-furious-movies-are-coming-1659039202


jesus christ. tehku üks hea ka siis palun.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2014 17:41:54 vasta tsitaadiga

Kui sulle senistest ükski pole meeldinud,siis vaevalt sealt midagi uut tuleb su jaoks, eks nad taovad oma rauda edasi ja sihtgrupp kellele see meeldib on ju olemas ja päris suur,niiet..
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 16.11.2014 17:47:23 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Kui sulle senistest ükski pole meeldinud,siis vaevalt sealt midagi uut tuleb su jaoks, eks nad taovad oma rauda edasi ja sihtgrupp kellele see meeldib on ju olemas ja päris suur,niiet..


ei kahtlegi selles. ma tean et ma olen vähemlane.

PS! Esimene osa meeldis väga.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2014 09:42:43 vasta tsitaadiga

http://www.slashfilm.com/christopher-nolan-interstellar-sound-problems/

Ennast täis hipster icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2014 22:20:31 vasta tsitaadiga

Lähen märulit vaatama.


John Wick
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 18.11.2014 02:14:33 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Lähen märulit vaatama.


John Wick


pidi kõvv olema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 02:17:38 vasta tsitaadiga

Kas just kõvv aga jah...võis aju välja lülitada ja vahtida lihtsat kõmmutamist ja tagaajamist icon_biggrin.gif veidi huumorit oli ka sees
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 10:57:12 vasta tsitaadiga

http://www.kinokosmos.ee/ hevi.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 14:16:37 vasta tsitaadiga

Mõtlesin mis ma mõtlesin, Interstellar on parim film mida ma olen vaadanud.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2014 14:58:49 vasta tsitaadiga

November man on igav
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 18.11.2014 15:00:54 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif huvitav fakt,
Spoiler Spoiler Spoiler


tsitaat:
Unproduced Cannon Films:

11. THE GOLEM (1987-89).
Charles Bronson spent his twilight years playing cops or vigilantes for Cannon - and in this production Bronson was the cop on the trail of an oozing vigilante mud creature (with stop motion effects to be provided by the legendary Jim Danforth). Due to the effects costs combined with Bronson's generous paycheck, the budget was ultimately too hefty for Cannon as it spiralled into a financial abyss.
Menahen held onto the script and continued to announce the production right up until his death.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 18.11.2014 18:25:52 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
Mõtlesin mis ma mõtlesin, Interstellar on parim film mida ma olen vaadanud.


tugev avaldus!

krt peab tartusse ronima vist ja ära vaatama selle.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.11.2014 18:35:50 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
http://www.kinokosmos.ee/ hevi.gif
peab selle koha enne ära vaatama, kui pankrotti läheb
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 23:12:19 vasta tsitaadiga

Godzilla-Lugedes eelnevaid kommentaare olen äärmiselt positiivselt üllatunud,tegemist täiesti mõnusa ulmekaga,ok,suhtedraamat oli vb tõesti natuke liiga palju,aga aktsiooni oli sellegipoolest kamaluga küll ja veel ja see kes ütles et godzillat näitas paar korda filmi jooksul,siis,wtf,sa tahad 2 tundi järjest näha ühte elukat ringi jooksmas??Kõike näitas piisavalt ja eriti meeldis mulle nende "kollide" "rääkimine" mis oli hea soundiga ikka mõnus kuulata.Kusjuures see oli üks selline film mis ma siinsete kommentaaride pärast olen nö eemale lükanud,et ju pole suurem asi.Aga oma silm on kuningas,mina panen 8/10 selle natukese liigse suhtedraama pärast
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.11.2014 23:45:34 vasta tsitaadiga

seal oli suhtedraama icon_question.gif mis teil on luz mariast trauma või lihtsalt mingi isikuline tõrge?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.11.2014 00:08:49 vasta tsitaadiga

zillade suhtedraama?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 00:41:08 vasta tsitaadiga

Käisin ka vaatamas seda Interstellar'it. Erinevalt näiteks Scart'i väga negatiivsele arvamusele mulle siiski meeldis. Jah mitte just tavaline ulemekas. Scart'i viidatud "tõsistele" vigadele ei hakka mina nö vigadeparendust tegema, pigem nüüd peale filmi vaatamist, ajab see kergelt muigama - no hard feelings. Küll juba Scart teab kuidas asjad tegelikult käivad.
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 20.11.2014 00:59:10 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
Käisin ka vaatamas seda Interstellar'it. Erinevalt näiteks Scart'i väga negatiivsele arvamusele mulle siiski meeldis. Jah mitte just tavaline ulemekas. Scart'i viidatud "tõsistele" vigadele ei hakka mina nö vigadeparendust tegema, pigem nüüd peale filmi vaatamist, ajab see kergelt muigama - no hard feelings. Küll juba Scart teab kuidas asjad tegelikult käivad.


Käisin ja sõpradega vaatamas, 2le absoluutselt ei meeldinud, enamik jäi rahule.

Isiklikult väga meeldis, filmina on väga hea. Tõde kuskilt otsida ei maksa icon_smile.gif

P.S. Käige PÖFFil filme vaatamas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plekkpurk
HV vaatleja
plekkpurk

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 02:04:53 vasta tsitaadiga

Käisin ka vaatamas "Interstellar'it." Üldmulje on ikkagi positiivne. Filmi esimene pool meeldis väga, selline väga korralik atmosfääriline low-key ulmekas. Meenutas natuke Tarkovski "Solarist". Füüsikavead las olla, filmi ajal ei seganud üldse, müüs end piisavalt hästi maha. Aga lõpu poole läks kuidagi rabedaks, nii palju teemasid võeti korraga ette ja tempo läks liiga kiireks, ei jõutud asju nagu korralikult käsitleda. Täpselt selline tunne jäi, nagu oleks korralikult kääre antud viimasele vaatusele. Võib ka nii ollagi, film oli ikkagi ligi kolm tundi pikk ja üldiselt on kino jaoks see juba päris meeletu pikkus. Kaameratöö ja cgi muidugi esmaklassiline, helikasutus väga meisterlik ja tõesti hästi tehtud. Näitlejatöö oli ka tugev. Aa, ja lõpu poole oli 2 eriti lolli one-linerit ka, mis mulle mõjusid nagu ämber külma vett. Nende pärast pool punkti maha.
ÜLdiselt tahaks veel korra näha ja loodan, et tuleb director's cut. 6,5/10
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 02:10:59 vasta tsitaadiga

Nolan ei tee DCsid, ta on teatavasti eksimatu.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 20.11.2014 03:31:40 vasta tsitaadiga

nagu sinagi
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 21.11.2014 03:30:08 vasta tsitaadiga

The Babadook (2014) http://www.imdb.com/title/tt2321549/?ref_=nv_sr_1

ootasin suure elevusega, sest pole ammu näinud head õudukat. kahjuks pettusin. sättisin natuke suured ootused.
film ei olnud tegelt üldse halb, ma lihtsalt eeldasin, et ta on natuke õudsam.
ei spoili midagi, aga lõpp ei ole iseeneest mõistetav. võtsin natuke aega ja figureerisin enda jaoks filmi välja. ei tea kui täpselt, aga vähemalt ise jäin rahule.

kuna essie davis mängis oma karakteri häst välja, siis panen 5/10
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 01:25:18 vasta tsitaadiga

http://insidemovies.ew.com/2014/11/21/the-hobbit-last-goodbye-music-video/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 02:54:47 vasta tsitaadiga

Käisin Boyhood vaatamas. Hea film
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 21:03:31 vasta tsitaadiga

Käisin Interstellarit vaatamas. Mulle igatahes meeldis thumbs_up.gif


Mingid soigumised heli üle ühes alguse üsna ebaolulise dialoogi osas on küll icon_lol.gif teema. Scart võiks transformerite juurde edasi jääda. thumbs_up.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2014 22:30:51 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:

Mingid soigumised heli üle ühes alguse üsna ebaolulise dialoogi osas on küll icon_lol.gif teema. Scart võiks transformerite juurde edasi jääda. thumbs_up.gif


Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 00:53:46 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
namstoop kirjutas:

Mingid soigumised heli üle ühes alguse üsna ebaolulise dialoogi osas on küll icon_lol.gif teema. Scart võiks transformerite juurde edasi jääda. thumbs_up.gif




so? icon_rolleyes.gif See nüüd siis peaks tähendab, et film on sitt või misasja? Et kui transformeris ei olnud muusika liiga vali, siis järelikult oli hea film?

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 00:58:29 vasta tsitaadiga

Ma ei saa pihta, mis selle heliga oli?

Ma just rõhutaks heli kombinatoorika ülihead kasutust, sest see jäi meelde ja jooksvalt läks mõte sellele - siis kui kuskil läks pininaks ja jäi täitsa vait -> andis edasi seda avakosmose "tühjust" / vaikust
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.11.2014 13:48:30 vasta tsitaadiga

namstoop, ei, seal kasutati dialoogi kui heliefekti - seda miksiti taustahelidega. Kus dialoogist aru saada pole võimalik, seal see nii mõeldud ongi. Nolan ise intervjuus seletas ja kinnitas, et kinode helisüsteemiga ei ole midagi pahasti ega ole film vigane - nii ta seda teha just tahtiski.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 14:05:42 vasta tsitaadiga

link :: imdb

Lucy - 10/8 kergelt.

Kogu oma tagasihoidlikus jaburuses ja ilmselt teatud osades võimalike väljunditega lugu mis saab siis kui me oma aju 100% kasutaksime. Tuletab meelde seda mida me tajume ja teame universumist kuni on ninaesiseni on märkimisväärselt olematu võrreldes sellega mis meie ees peidus on.

Lisaks väikesele kõrvalhüppele staatilisest mõttemaailmast pakutakse ka korralikku vanakooli aktsiooni. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.11.2014 14:20:11 vasta tsitaadiga

Le Inc, inimesed kasutavadki oma aju 100%-liselt - seda näitavad ka kaasaegsed reaalajas aju aktiivsust mõõta võimaldavad seadmed. Aju mittekasutamine on muinasjutt, mida igasugused filmid ja TV on süvendanud. Loodus ei tegele raiskamisega ega tee aju suuremaks ega võimsamaks kui tarvis on.
Ulmekasse sobib see teema ikka endiselt, lihtsalt ei maksa seda reaalsusega sassi ajada ja mõelda, et "mis oleks kui mina (või meie kõik) ka oma aju 100%-liselt kasutaks...".

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 14:31:16 vasta tsitaadiga

Käisin pöffil. Mingi tyyp kõrval lasi kärinaga puuksu filmi kõige vaiksemas kohas...tra, suht võigas aroom oli ikka.

Filmiks Korea "Pekkis päev"
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 14:34:20 vasta tsitaadiga

You got what you paid for. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 14:44:50 vasta tsitaadiga

Lucy oli umbes sama loogiline kui Interstellar.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 23.11.2014 15:59:39 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka Lucy ära (khm... milline kokkusattumus icon_lol.gif oleksin augustis läinud vaatama, aga asjade kokkulangemise tulemusena polnud võimalust).
Ega filmi point polnudki jääda true to science, vaid tegu oligi sci-fi'ga. Besson ise ka ütles, et 10% ajukasutamise müüt kõlbas väga hästi ulmesae käimatõmbamiseks. Potentsiaalsetele nitpickijatele lükati ka paar järgmist rida filmi:
Has it been proven scientifically?
Ah, for the moment it's .... just hypothesis, I confess

Meelelahutusliku ulmekaga kokkumonteeritud Animal Planeti kilipid ning time-lapse kaadrid, homaaž Akirale ja näputäis filosoofiat annavad kokku 8/10-st. Viimase edasiarendamiseks oleks film pidanud oluliselt pikem olema, ent siis oleks meelelahtusulik külg kannatanud.
Also, ühel Morgan Freemani slaidil (~21:50) oli Kolb & Turner'i kosmoloogiaõpikust "The Early Universe" sisseskännitud lk 73. Sealt 0.5p juurde thumbs_up.gif Kui kellelgi IMDb-s konto, võiks selle Triviasse lisada icon_razz.gif

_________________
assumption is the mother of all fuck ups
,,think before you print and save a ROOT::TTree''
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 16:49:49 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Le Inc, inimesed kasutavadki oma aju 100%-liselt - seda näitavad ka kaasaegsed reaalajas aju aktiivsust mõõta võimaldavad seadmed. Aju mittekasutamine on muinasjutt, mida igasugused filmid ja TV on süvendanud. Loodus ei tegele raiskamisega ega tee aju suuremaks ega võimsamaks kui tarvis on.
Ulmekasse sobib see teema ikka endiselt, lihtsalt ei maksa seda reaalsusega sassi ajada ja mõelda, et "mis oleks kui mina (või meie kõik) ka oma aju 100%-liselt kasutaks...".

Seda küll, ( http://en.wikipedia.org/wiki/Ten_percent_of_brain_myth ).

Samas lood Sai Babast kes väidetavalt oli võimeline mateeriat muundama. Näiteks kivi kommiks, manas ilmumata raamatuid õhust jne. (nende imede tunnistajaid on, iseasi kas see oli hookus-pookus või "päris" ...). Seda võib ju kirjeldada nö 100% ajukasutusega .. võta kuidas tahad. Rääkimata dokumenteeritud juhtudest kus tugeva löögi pähe saanud inimesed ei suuda unustada, hakkavad asju meelde jätma, ilmnevad üliinimlikud matemaatilised võimed jne. Rääkimata autistidest, kes kohati on super-hüper geeniused. Areemisruumi inimesel on, eriti meiesugustel.

There is more than meets the eye thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.11.2014 18:03:46 vasta tsitaadiga

ot:
Aju kõiki osi kasutatakse nii või naa. Mida ei kasutata, see atrofeerub nagu kasutamata lihased selgroovigastuse tõttu liikumatuks jäänud jalgadel. Võõrkeel, mida sa kunagi koolis oled õppinud, aga pole piisavalt rakendanud, ununeb üsna kiiresti. Sama lugu on teiste oskuste ja teadmistega, mida ei rakendata. Vastavad seosed ajus, kui neid ei tarvitata, kaovad aja jooksul, et saaksid tekkida uued ja vajalikud.

Kui mõnedel inimestel on või ilmnevad mingi trauma tagajärjel kummalised või "üliinimlikud" võimed, siis on küsimus vaid selles kuidas sedasama aju kasutatakse, selle piirkondi kombineeritakse jne, mitte kui suurt osa sellest kasutatakse. Trauma saanud aju puhul on tegemist vigastuse tagajärjel katkenud ja/või paranemisel teisiti taastunud ühendustega - vahel on trauma tagajärjel "eriliseks" muutunud inimesel hoopis osa ajust taastumatult kahjustada saanud ja ta kasutab hoopis väiksemat osa sellest, mida ta varem kasutas. Eestikeelne sõna "ümberjuhtmestamine" on veidi ebatavaline, inglise keeles "rewiring" on justkui sagedamini kasutatav ja iseloomustab seda vist võrdlemisi hästi. Sama lugu on autistidega - nad kasutavad samuti sedasama aju 100%-liselt, aga teevad seda teistmoodi kui enamik inimesi - nende ajus on teistmoodi seosed moodustunud kui enamusel. See annab neile mingis osas "ülivõimed" ja samas puudulikud võimed igapäevaelus toimetulemiseks.

Imetegijatest ja soolapuhujatest on parem mitte rääkida siinjuures - juhul kui pole tegemist (eba)tavaliste mustkunsti trikkidega, siis on tegemist millegi nii kummalisega, millel ei pruugi ajuga üldse midagi tegemist olla. Paraku on minul isiklikult imede ja imetegijate võimalikkusesse uskumise periood ammu-ammu möödas.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 19:35:32 vasta tsitaadiga

ot:
... aju on kõige saladuslikum organ inimkehas (palju uuritud, vähe teatakse). Autistid näitavad mida suudaks inimene kelle aju mingi osa on tuunitud - mõelda kui kõik toimiks täiel võimsusel. Paraku ei saa enamus neid ise tavaelus hakkama - justkui jumal ühe käega võtab, teisega annab (looduse lemmik seis olla tasakaalus). Seega aju annaks paremini tööle saada, iseasi kuidas ja miks pole see veel massiliselt toiminud. Telepaatist räägitakse, kaugelgi siis inimeste õhku tõstmine vms. icon_smile.gif

Mis puudutab Sai Babat siis jah, rohkem uskumise asi, siiski see maailm pole päris must-valge, mida Lääne kultuur meile õpetab ... eks me kunagi sinna jõuame, ainult et ringiga.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 22:10:18 vasta tsitaadiga

Full trailer neljapäeval.

Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT: kõigi eelduste kohaselt on neljapäeval taas aasta 1998 ning haip laes, sest jänkide tänupühade tõttu on oodata Star Wars Episode 7 trailerit hevi.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 23.11.2014 23:28:32 vasta tsitaadiga

Jänkide tänude püha tõttu ei ole 90% minu seriaali listist terve nädal midagi vaadata.
Star Wars trailer on oodatud, kuid see jurassic crap mitte
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 02:30:19 vasta tsitaadiga

Predestination
http://www.imdb.com/title/tt2397535/


Soovitan soojalt neile kelle "mindfuck" filmid meeldivad.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 09:07:47 vasta tsitaadiga

expendables 3

vanad peerud lammutamas icon_cool.gif

8/10

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 10:01:07 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Käisin pöffil. Mingi tyyp kõrval lasi kärinaga puuksu filmi kõige vaiksemas kohas...tra, suht võigas aroom oli ikka.

Filmiks Korea "Pekkis päev"

Filmi lõpuni kah nägid või viskasid pildi taskusse?
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 10:27:37 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
Käisin pöffil. Mingi tyyp kõrval lasi kärinaga puuksu filmi kõige vaiksemas kohas...tra, suht võigas aroom oli ikka.

Filmiks Korea "Pekkis päev"

Filmi lõpuni kah nägid või viskasid pildi taskusse?


Terava elamuse pakett.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.11.2014 11:34:02 vasta tsitaadiga

Interstellari ja Nolani antifännidele sobib hästi: http://www.cracked.com/quick-fixes/5-stupid-complaints-we-always-have-about-chris-nolan-movies/
Ulmefilmist peaksime ikka 100% faktilist loogikat otsima (Scart jt, kes seda nõudsid siin paar lehte tagasi).

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 12:41:01 vasta tsitaadiga

no see film on ju koos teadlastega tehtud ehk peaks olema kõige reaalsem ulmefilmidest.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 12:47:21 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
no see film on ju koos teadlastega tehtud ehk peaks olema kõige reaalsem ulmefilmidest.
mis kasu nendest teadlastest on, kui filmis toimuv pole tänapäeval teostatudki. Puhas teooria, millel pole realsusega midagi pistmist.
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 12:54:42 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
nexus4 kirjutas:
no see film on ju koos teadlastega tehtud ehk peaks olema kõige reaalsem ulmefilmidest.
mis kasu nendest teadlastest on, kui filmis toimuv pole tänapäeval teostatudki. Puhas teooria, millel pole realsusega midagi pistmist.


Kõik ongi ju teoreetiline... Relatiivsusteooria, evolutsiooniteooria jne...
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 12:56:27 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Interstellari ja Nolani antifännidele sobib hästi: http://www.cracked.com/quick-fixes/5-stupid-complaints-we-always-have-about-chris-nolan-movies/
Ulmefilmist peaksime ikka 100% faktilist loogikat otsima (Scart jt, kes seda nõudsid siin paar lehte tagasi).


Täielik ja totaalne jama. Kui tegijad ise enda sõnul teevad filmi, kus on Suur Mõte sees (spirituaalne järg 2001-le, koostöös Kip Thorne'i ja teiste meie põlvkonna Carl Saganitega), avab see filmi täielikult kohasele kriitikale selle Suure Mõtte interpretatsiooni üle. Kui Interstellar poleks teises vaatuses ära läinud Hollywoodiks, ei oleks kellegi ilmselt miskit halba asja kohta öelda.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.