Ma sain naerda korralikult eile selle pela üle kui vaatasin kuidas tuttav 2 tundi üritas seda mängida Esiteks sain naerda kuidas ta oma riigil pidi asjad alla kõik keerama muidu tundus,et slideshow toimub mängus siis 5minutit hiljem plaks ja kogu arvuti väljas vend hakkas kohe värisema,et kuumenes üle ja mis juhtus,et varem pole nii olnud siis resu 720 peale pannes sai veel lausa 15 min mängida enne kui järgmine shutdown toimus siis keeras täitsa nulli kõik mis keerata andis ja ei tahtnud loobuda,ütles liiga meeldinud tal ac alati sai paar missiooni mängida veel ja naerda kuidas tekkis ei kusagilt 30 inimest+ mõni tuli läbi seina,mõni lendas niisama ringi:D muide fps püsivalt kukkumas ja käis uus plaks ära ja arvuti kinni happy ending mängul. Stoory oli nii mega,et slowmotion action lausa . Tean,et lopes39 ostis ka selle sitajunni,peaks täna v homme minema läbi jalutama ta juurest ja vaatama ehk näeb nalja kuidas ta oma riigi puruks peksab seda mängides.Lihtsalt jube palju kivi varuma ja inimestele külla.Tundub selle mänguga saab päris palju nalja niipidi isegi _________________ PSN: Happy-Gamings
Youtube: Happy Gamings
FB: Happy Gamings
Mul vist ainult ühe korra on mäng crashinud ja ainult ühe korra bug olnud kus jääb kuskil katusel seisma ja ainuke lahendus oli quit to desktop. Kuna last checkpointi ei saand siis kasutada.
Muidu mängin ka 720p peal, sest siis on enamvähem talutav 30-40 fps. Pole palju seda frapsi kasutanud ka ja samas pole väga palju seda laagi ette tulnud ka. Puldiga on seda kuidagi eriti keeruline mängida ka millegipärast.
Viimased nvidia driverid tegid muidugi asja ka paremaks, kuigi mäng vajaks ikkagi miskit Update-i mis paremini tööle mängu paneks. Kui seda mängu ei anna isegi mängida FHD resulatsiooniga, kui arvutis on SLI 980, siis peab asi ikka väga katki olema.
Töökaaslane saab rahuldavalt low peal mängida piraati kuid sõber 1:1 sama masina peal originaali mitte, eile käis läbi uudis et offlinei minek parandab konsoolidel FPSi peaaegu stabiilse 30fpsini ning PC peal 1/2 paremaks, ja seda järgi proovides oligi nii originaaliga, sellest ka piraadi parem fps- ta oli ju firewallis kinni blokeerinud mängu.
Kahju natukene et nii kehvasti läks Unity releasiga, pikalt oodanud seda mängu ja kibelenud ka pre-orderima aga miski käskis oodata ja vaadata mis tuleb enne raha välja käimist, nüüd siis tean, et ootan veel kuni korda tehakse mäng.
nii eile pelasin oma 3h.
ütleks nii ,et väljas ringi joostes on graafika ilus.aga majad seest on küll väga kenad ja detailised.
buge on muidugi kõvasti 1.1versioonis siis.story meeldib senini väga:)
panin kõik max ja 4xmsaa ja täitsa mängitav ,mängus enamus ajast 40-50 fps.
naljakas on see ,et cutscene on fps 24-30 max:D aga noh see on cutscene ja otseselt ei hakki,et ei sega gameplayd.
video mälu võtab mäng koguaeg stabiilselt 3500+
siven, kinnitus siis olemas, et gtx970 aitab, vaatan tuleva nädal, ehk ostan ka ära
far cry 4 tulemas ja ega see gta4 ka mu hetke kaardi peale kummardusi tee _________________ ☠
siven, kinnitus siis olemas, et gtx970 aitab, vaatan tuleva nädal, ehk ostan ka ära
far cry 4 tulemas ja ega see gta4 ka mu hetke kaardi peale kummardusi tee
noo aitab kindlasti kõvasti kaasa kuna videomälu tahab asi kõvasti. aga osad kurdavad et gtx 970 sli-ga ka neil ei jookse:D muidugi ma ei tea mis prose neil.
usun ,et probleem on tõesti sellels online teemas poob miskit kinni. ise mängin siis niiöelda proovi versiooni:P
hetkel mingi 800MB update saadaval, tea, mis see endaga kaasa toob
nii uurisin seda patchi siis.
Ubisoft recently deployed a patch to fix issues with purchasing and receiving Helix Credits for PlayStation 4 users, according to the franchise's official Facebook account. A fix is expected soon for Xbox One and PC.
ühesõnaga ubisoft jätkab naljade tegemist.... esimesena ofc mis ära fixiti on ju ,et saad creditsit juurde osta IRW. ainuke normaalne asi oli ,et lahjematel masinatel pidi cutscene fpsi ära fixima.
aga jah selle asemel ,et mingi major probleemidega tegeleda fixitakse ära in game cash shop epic...
edit:
The company plans to address other problems in future updates, including issues with frame rate, graphical and collision, matchmaking co-op
ühesõnaga kõik mis on basic tehakse tulevikus korda. seni nautike cash shopi ostke palju kraami sealt:)
Tundub, et Watch Dogs ei olnud piisav näide, miks Ubisofti tooteid mitte eel-osta. Mind küll mõjutas ja nagu näha, siis tegin õige otsuse. Ilmselt on selleks ajaks juba hind ka alla läinud, kui Ubi selle ükskord "korda" teeb. See microtransactions ja chestide avamine mingi telefoni appiga on ka hea huumor..Ubi$oft 2k14
Eile mängisin PC peal algust, see vanglast põgenemise koht.. kuidagi suutis mäng nii kiiluda hetkeks, et järgmisel sekundil olin mingis kõrval olevas kongis kust välja ei saanudki _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
hetkel mingi 800MB update saadaval, tea, mis see endaga kaasa toob
nii uurisin seda patchi siis.
Ubisoft recently deployed a patch to fix issues with purchasing and receiving Helix Credits for PlayStation 4 users, according to the franchise's official Facebook account. A fix is expected soon for Xbox One and PC.
ühesõnaga ubisoft jätkab naljade tegemist.... esimesena ofc mis ära fixiti on ju ,et saad creditsit juurde osta IRW. ainuke normaalne asi oli ,et lahjematel masinatel pidi cutscene fpsi ära fixima.
aga jah selle asemel ,et mingi major probleemidega tegeleda fixitakse ära in game cash shop epic...
edit:
The company plans to address other problems in future updates, including issues with frame rate, graphical and collision, matchmaking co-op
ühesõnaga kõik mis on basic tehakse tulevikus korda. seni nautike cash shopi ostke palju kraami sealt:)
sa vist mõistad prioriteete valesti
loomulikult ubisoft patchib eelkõige seda osa, kus kliendid kulutavad raha, aga ei saa seda, mida ostavad
prioriteet peabki olema sedasi - kui muidu rahulolev klient on nõus ekstrafüüri laduma, siis tema on rahulolev klient
umbes 75% internetis lärmavatest rahulolematutest "klientidest" on need, kes reaalselt ei ole sentigi veel kulutanud - nende nimel ei ole vaja ka tormata
siit teemast vast olengi ainus ostja
kõige lärmakam on alati klient, kes ei ole nõus maksma kauba eest, olgu siis kaup hinda väärt või mitte
ja mul töötab peale patchi pela kenasti _________________ ☠
Ma ei ole kunagi teinud Pre-order ja ei tee ka seda kunagi.
Pealegi Ubisoft pole ka väga usaldust tekkitav firma ka. Kui ma peaksin enne väljalasket midagi ostma, siis peab see ka töötama ajal kui ma seda saan kasutama hakata, aga seda pole pea ühegi mänguga juhtunud viimased 10 aastat.
Pealegi 60 eurot on liiga palju ükspuha mis mängu eest ja eriti AC seeria mängude eest. See sellepärast, et enamus AC mängust on mõeldud ikkagi single player jaoks ja MP on suhteliselt mõttetu lisa.
Ja kui aus olla, siis Ubikottil peaks üldse häbi olema, et julgevad sellist hinda küsida kui veel lisavad selliseid maksa raha mingite dlc-dega, kus on mõni skin või relva uus skin.
Pealegi mul pole ka paypal kontot, et saaks odavalt mänge osta. Ma netist saan osta asju küll, kuid need allkeyshop vms saidid kõik tahavad peypal-i
Ma ei ole kunagi teinud Pre-order ja ei tee ka seda kunagi.
Pealegi Ubisoft pole ka väga usaldust tekkitav firma ka. Kui ma peaksin enne väljalasket midagi ostma, siis peab see ka töötama ajal kui ma seda saan kasutama hakata, aga seda pole pea ühegi mänguga juhtunud viimased 10 aastat.
Pealegi 60 eurot on liiga palju ükspuha mis mängu eest ja eriti AC seeria mängude eest. See sellepärast, et enamus AC mängust on mõeldud ikkagi single player jaoks ja MP on suhteliselt mõttetu lisa.
Ja kui aus olla, siis Ubikottil peaks üldse häbi olema, et julgevad sellist hinda küsida kui veel lisavad selliseid maksa raha mingite dlc-dega, kus on mõni skin või relva uus skin.
Pealegi mul pole ka paypal kontot, et saaks odavalt mänge osta. Ma netist saan osta asju küll, kuid need allkeyshop vms saidid kõik tahavad peypal-i
rõhutaksin siiski, et assassins creed III, assassins creed black flag ja far cry 3 töötasid kohe ja väga hästi
samuti ka driver san fransisco ning watchdogs
isegi the crew beta töötas puhast kulda minu jaoks
arvan, et sa puhud klaasmune mees _________________ ☠
libe, Mul on ka kõik assassinid korralikult töötanud.. FC3-st ei tea kuna pole mänginud ja pole huvi tundnud.
San Fransisco töötas ka mul normaalselt ja isegi watch dogs töötas normaalselt. Samas ma mängin rohke story peale ka ja ei otsi neid graafilisi defekte jne.
Ja see lause mis sa mul rasvaseks tegid, ei tähenda just seda mida sa mõtled omas mullis.
On mängud mida ma olen ostnud ja hiljem sügavalt kahetsenud.
Ja see, et osadel töötab, ei tähenda et kõigil see töötab. Kui kõigil töötaks, siis poleks patche vaja.
AC3 oli pea pooltel arvutitel võimatu mängida. Ma ei tea kui palju aega mööda läks kuni lõpuks mäng korda tehti.
Far Cry 3 hakkis julmalt ja hale graafika downgrade lisaks nagu ka watchdogsil.
See kui sa oled endale 2600K/gtx670 ostnud ja saad sellega enda arust mängitavad tulemused, ei tähenda, et mängud korras oleks eriti system req. vaadates ja arvestades, et AC3, AC4 ja FC3 jooksid vanadel konsoolidel.
Muidugi puhas kuld on ka eriti täpne nagu üks "silky smooth" tegelane kunagi oli siin foorumis
HDTanel, lugesin kuskilt, et kui net tagant või pira versioon, siis on perf +50%. Ei saa ise testida, pole mängu
HDTanel, lugesin kuskilt, et kui net tagant või pira versioon, siis on perf +50%. Ei saa ise testida, pole mängu
See on MP ongi selle mängu alla käia. Iga AC mänguga kus sa pidid online olema, et mängida saaks olid alguses katkised mängud ja piraatidel töötas no problems.
See on üks põhjusi miks ma kohati vihkan originaal mänge poest osta. See pettumus, et see tõestus form on kasutaja jaoks nii keeruliseks tehtud ja kaasnevad jamad.
Piraat läheb võtab ja peale installi mängib ja kõik töötab paremini kui neil kes mängu ostnud on. Jah see osa, et online ei saa on jama, kuid kui palju mänge üldse kõlbabki online mängimiseks,
kui vaadata kuidas nad üles ehitatud on selleks.
Ei osakagi öelda. Eile alustasin kohe patch 1-ga ja sain suht vähe mängida. Hommikul panin siis 2 peale.
Mängin GTX 660ti-ga suht madalatel seadetel. FPS üldiselt 35-40. Vaheklippides kukub ja väiksemates ruumides ca 50.
Ma ei saa aru ainult, et mis keiss sellega on - vahel jätaks nagu mingeid kaadreid vahele vms ja peale seda on suunamuutus tekkinud liigeldes. Hetkel minu jaoks mängitavuselt kõige segavam asi.
Küsida ju võib, aga äkki keegi on mängus nii väga pettunud või arvuti ei vea seda üldse välja - võin siis selle mängu kellegilt ära osta Pakkumised võib PS-i panna. _________________
Ei osakagi öelda. Eile alustasin kohe patch 1-ga ja sain suht vähe mängida. Hommikul panin siis 2 peale.
Mängin GTX 660ti-ga suht madalatel seadetel. FPS üldiselt 35-40. Vaheklippides kukub ja väiksemates ruumides ca 50.
Ma ei saa aru ainult, et mis keiss sellega on - vahel jätaks nagu mingeid kaadreid vahele vms ja peale seda on suunamuutus tekkinud liigeldes. Hetkel minu jaoks mängitavuselt kõige segavam asi.
Ei osakagi öelda. Eile alustasin kohe patch 1-ga ja sain suht vähe mängida. Hommikul panin siis 2 peale.
Mängin GTX 660ti-ga suht madalatel seadetel. FPS üldiselt 35-40. Vaheklippides kukub ja väiksemates ruumides ca 50.
Ma ei saa aru ainult, et mis keiss sellega on - vahel jätaks nagu mingeid kaadreid vahele vms ja peale seda on suunamuutus tekkinud liigeldes. Hetkel minu jaoks mängitavuselt kõige segavam asi.
huvitav kas siis konsoolidel on parem, kui 90%PC vendi nagunii piravad ja seal pole mõtet isegi vaeva näha? _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
tänasel päeval on PC ja konsoolid sisuliselt sama platvorm
enam ei erine konsoolid riistvaraliselt sedavõrd, kui xbox360 ja ps3 pc'st erinesid
Ja nüüd ütle seda arendajatele. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
tänasel päeval on PC ja konsoolid sisuliselt sama platvorm
enam ei erine konsoolid riistvaraliselt sedavõrd, kui xbox360 ja ps3 pc'st erinesid
Ja nüüd ütle seda arendajatele.
see pela jookseb konsoolidel samuti sitalt, seal on lihtsalt resolutsioon maha võetud ja detaile vähem
viga ei ole portimises
kuid siiski leian, et see pela on mängitav ja teha on nii palju, et ei teagi kust alustada
terve päeva seda pelanud täna ja alles üksikud põhimissioonid veel jõudnud ära teha
ja kui platoon siin kurtis, et ainult üks väike linn, siis tegelikult on see pariis selline lahmakas, et viitsigi nii palju joosta
ning lisaks on muidugi veel ka versaille _________________ ☠
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.