Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GM100 & GM200 (Maxwell) teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 65, 66, 67  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 14.11.2014 16:47:43 vasta tsitaadiga

Maxwelliga peaks lihtne olema Dual GPU kaarti ka teha vist.
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kummieesel
HV vaatleja
kummieesel

liitunud: 26.05.2013




sõnum 14.11.2014 18:25:52 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
Plaan omale MSI GTX 970 GAMING 4G soetada, kiire küsimus võibolla keegi kursis, kas eestis on mõnda poodi, mis nVidia viimasest promo kampaaniast http://www.geforce.com/PickYourPath osa võtab?

Sõber ostis ArvutiTargast ASUSe sama kaardi ja sealt öeldi, et nemad ei osale see kord. Ise muidu eelistan sealt osta aga kui on mõni koht kust selle koodi saab siis miks mitte icon_biggrin.gif


Kasutaja liiv kilkas siin hiljaaegu, et tema kaudu tuleb osta, toob neid vist Saksast, kui peast õigesti mäletan, garantiiga ja puha.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2014 20:46:33 vasta tsitaadiga

Liiv vist annab 2 aastat garantiid, pea kõik eesti poed 3 aastat. See on kah midagi väärt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2014 14:39:24 vasta tsitaadiga

Tootja annab 5 aastat garantiid ja need ostjad, kes on tootja kodulehel viitsinud regada ja jännata on saanud 5 aastat garantiid. Mina saan sõltumata tootest igale asjale 24 kuud garantiid.
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2014 15:03:40 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Tootja annab 5 aastat garantiid ja need ostjad, kes on tootja kodulehel viitsinud regada ja jännata on saanud 5 aastat garantiid. Mina saan sõltumata tootest igale asjale 24 kuud garantiid.

Üritan teist ära registreerida. Zotac lehel on nõue, et 28 päeva jooksul. Dealer name on siis ee kes? icon_wink.gif
Purchased where peaks siis olema other? Liiv, mul on mõningaid andmeid vaja. Saada või PS.

_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 15.11.2014 15:55:45 vasta tsitaadiga

Zodaci kodukal ja müüaga veits infot vahetades, tuli seal vastavaid välju täita, mille peale saabus kinnitusmeili garantii kohta.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2014 17:11:21 vasta tsitaadiga

Sahib, arvet ei saanud LIIV'i käest? kui said, siis peaks kõik kirjas olema.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2014 11:06:02 vasta tsitaadiga

Pole Maxwelliga seotud, aga huvitav siiski.

New U.S. Supercomputers To Break 100 Petaflop Benchmark, Use Nvidia NVlink
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2014 18:39:58 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Tootja annab 5 aastat garantiid ja need ostjad, kes on tootja kodulehel viitsinud regada ja jännata on saanud 5 aastat garantiid. Mina saan sõltumata tootest igale asjale 24 kuud garantiid.

Vististi kõik tootjad seda veebilehel regamise värki ei toeta!?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2014 22:11:02 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
liiv kirjutas:
Tootja annab 5 aastat garantiid ja need ostjad, kes on tootja kodulehel viitsinud regada ja jännata on saanud 5 aastat garantiid. Mina saan sõltumata tootest igale asjale 24 kuud garantiid.

Vististi kõik tootjad seda veebilehel regamise värki ei toeta!?

Ma ei oska seda kommenteerida, ma ise pole ühtegi toodet reganud, enamus tootjad annavad 3-5 aastat garntiid
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2014 22:52:53 vasta tsitaadiga

Ega neid ei olegi, Asus on 36 kuud eraisikule(ROG asjad vist osad ka 5) ning Üle maakera on ainuke Zotac.
EVGA on ka aga US/CAN only.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 11:47:03 vasta tsitaadiga

http://www.anandtech.com/show/8734/nvidia-34475-drivers-mfaa-arrives-for-maxwell
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 11:55:28 vasta tsitaadiga

Äkki loll küsimus, aga neid MFAA jne asju on mõtet mängus peale keerata või nvidia paneelist? icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 12:31:04 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Äkki loll küsimus, aga neid MFAA jne asju on mõtet mängus peale keerata või nvidia paneelist? icon_rolleyes.gif


MFAA jaoks on vaja mängus aktiveerida MSAA ning Nvidia kontrolnaja panelkas forceda MFAA peale.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 14:50:47 vasta tsitaadiga

Kas muud asjad tasuks ka siis paneeli pealt peale lükata, mitte mängust?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 17:41:20 vasta tsitaadiga

Üks ilusamaid GTX 980'eid. Rääkimata sellest, et vist ka üks kiiremaid.
http://www.guru3d.com/news-story/galax-geforce-gtx-980-hof-photos.html

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 19.11.2014 17:46:28 vasta tsitaadiga

jeesus188, üldjuhul on parem lasta mängul valida, mida ta täpselt kasutab. CP võib üritada vanemate mängudega "pilti ilusamaks võluda".
Viilutaja, ja kallimaid;)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 18:24:34 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Üks ilusamaid GTX 980'eid. Rääkimata sellest, et vist ka üks kiiremaid.
http://www.guru3d.com/news-story/galax-geforce-gtx-980-hof-photos.html
Kahju, et ilma jahutuseta pilti pole, tavaliselt on galaxy kaartidel sünge custom toitahel.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 19:48:42 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Üks ilusamaid GTX 980'eid. Rääkimata sellest, et vist ka üks kiiremaid.
http://www.guru3d.com/news-story/galax-geforce-gtx-980-hof-photos.html

lisa zotac amp extremele värvi ja kaunitar valmis icon_cool.gif
muidu ka ilus thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 19.11.2014 19:57:08 vasta tsitaadiga

Ei ole küll otseselt maxwell teema,kuid ise peale 970 ostu olen proovinud mõnd viimastest ilmunud mängudes,krt ei saa aru kuidas ma üldse ennem 570SLI peal hakkama sain icon_rolleyes.gif
Nüüd kui videomälu 4GB siis mängud suudavad FHD peal kenasti 3 ja rohkem GB pidevalt kasutuses hoida icon_lol.gif Mingi jura suutis suisa 3.8GB peal pidevalt istuda,krt vist väga maha jäänud ajast oma asjadega icon_cool.gif Juba mõtlesin korra 970 SLI peale,kuid ei tundu eriti otstarbekas tegu olevat 4GB kaartidega seda hetkel teha enam.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 08:29:15 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Üks ilusamaid GTX 980'eid. Rääkimata sellest, et vist ka üks kiiremaid.
http://www.guru3d.com/news-story/galax-geforce-gtx-980-hof-photos.html
Kahju, et ilma jahutuseta pilti pole, tavaliselt on galaxy kaartidel sünge custom toitahel.

GTX 780Ti HOF'l oli selline:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 18:29:36 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Üks ilusamaid GTX 980'eid. Rääkimata sellest, et vist ka üks kiiremaid.
http://www.guru3d.com/news-story/galax-geforce-gtx-980-hof-photos.html
Kahju, et ilma jahutuseta pilti pole, tavaliselt on galaxy kaartidel sünge custom toitahel.


sellel 8+2 gpu/mem phase vrm, reference 980 kaardil 4+1.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 21:07:13 vasta tsitaadiga

On keegi välja uurinud ka, millised Eesti poed Nvidia "Pick Your Path" kampaanias osalevad?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 21:13:51 vasta tsitaadiga

http://www.geforce.co.uk/pick-your-path-game-bundle

Samal lehel kõik olemas ju icon_rolleyes.gif
Mitteükski, lühidalt.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 21:22:53 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 20.11.2014 21:24:02 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Meid on liiga vähe siin, katsu sellele pihta saada....
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 21:37:14 vasta tsitaadiga

sain nüüd usb-microusb juhtme kätte ja tõmbasin kaabli tagumisse usb pessa
Zotacki soft funkab normaalselt

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 21:39:13 vasta tsitaadiga

Ma olen kindel, et Luxemburgis,Monacos jms. EU väikeriikides on see täitsa toimiv edasimüüjate poolt icon_lol.gif
See, et me väike oleme, ei saa olla küll juba väga ammu vabanduseks. Sest midagi lisaks see maksma ei lähe neile, kui sellist promo pakkuvad.
Pigem on Eesti edasimüüjad laisad ja ei viitsi tegeleda sellega.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.11.2014 17:35:40 vasta tsitaadiga

Olen siin igasuguseid mänge proovinud selle 970-ga ja igati võimas kaart on ikka...battlefield 4,Crysis 3,Thief, jooksevad super hästi kõik põhjas ...AC Unity veel tõmbab ja hiljem on plaan ka watch dogs hankida, sai seda vana arvutiga proovitud ja gtx660-ga ei jooksnud eriti hästi(muidugi q6600 oli ka päris vana prose icon_biggrin.gif ) nüüd sai proovitud ka selline vana mäng nagu hitman absolution ja videokaart hakkas nagu sirisema kui mängu käima panin ? icon_neutral.gif Lugesin siit kuskilt hiljuti et mingi teema v-synciga ja kuna ma mitte kunagi seda ei kasuta,alati on see mul off,siis panin nüüd selle hitmanis on ja siis kadus sirin ära ? icon_eek.gif kasutan momendil 60Hz monitori, kas asi võib selles olla ? teiste mängudega ei ole sellist asja olnud vsync on alati off...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 23.11.2014 17:56:21 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Ma olen kindel, et Luxemburgis,Monacos jms. EU väikeriikides on see täitsa toimiv edasimüüjate poolt icon_lol.gif
See, et me väike oleme, ei saa olla küll juba väga ammu vabanduseks. Sest midagi lisaks see maksma ei lähe neile, kui sellist promo pakkuvad.
Pigem on Eesti edasimüüjad laisad ja ei viitsi tegeleda sellega.


Tihti on ka ladude probeelm. Klaverit taga ajasin siis oli laule üldse üllatus et selline asi on olemas kuigi sama tootja kaupu müüsid veel. Lõpuks tekitasid kauba ja lubasid teada anda kui reaalselt tellida saab. Aga ikka asi venis 1,5 kuud peale välja tulekut.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 18:27:29 vasta tsitaadiga

Gap, kui kuvab kõrgeid kaadreid siis võib tekkida coil whine jah. V-Sync piirab kaadreid mis siis antud juhul eemaldab võimaluse coil whine kuulda.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.11.2014 18:33:39 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Gap, kui kuvab kõrgeid kaadreid siis võib tekkida coil whine jah. V-Sync piirab kaadreid mis siis antud juhul eemaldab võimaluse coil whine kuulda.


tänud ... aga kui panin vsynci peale siis enam ei olnud coil whine.... imelik see et teistes mängudes mida siiamaani proovitud ei ole sellist asja... mingi mängu enda kala ? ja mis see coil whine teeb üldse ? ega see midagi halba ei tee kaardile ?

ma olen aru saanud et see vsync piirab nagu seda kaadreid sekundis aga ma pole aru saanud milleks seda nagu vaja on ? teeb see midagi paremaks või milleks üldse see vajalik ? sry et ot icon_redface.gif ma nagu ei saa selle vsynci põhimõttest aru ... teistes mängudes on see mul off ja ei ütleks et oleks halb mängida või et midagi pahasti oleks ....
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 23.11.2014 18:37:36 vasta tsitaadiga

Vsyncita tekib tearing ehk ekraanile kuvatakse poolik kaader.
Spoiler Spoiler Spoiler

Vsync kipub aga tekitam input lag-i tihti. Nokk kinni saba lahti.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 23.11.2014 19:03:56 vasta tsitaadiga

Kas nad seda coil whine siis garantiis välja ei vaheta?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazemaky
HV vaatleja
kazemaky

liitunud: 16.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 22:20:52 vasta tsitaadiga

arvutitargast öeldi, et tootjad ütlevad enamasti vastu, et see on normaalne 900 seeria kaartide puhul ja deal with it.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spooky
HV kasutaja
Spooky

liitunud: 25.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 22:59:53 vasta tsitaadiga

ot:
Kellele tavaline VSync valmistab muret, proovige Adaptive VSync'i. Sellega peaks kõrvaldama tearingud ja lagid.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tizko
HV veteran
tizko

liitunud: 20.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2014 23:03:03 vasta tsitaadiga

Statistiliselt, huvitav milliseid firma kaarte kõige vähem coil whine piinab?
Kommentaarid: 266 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enaber
HV kasutaja


liitunud: 05.02.2004




sõnum 24.11.2014 00:06:54 vasta tsitaadiga

Tere.

Kas keegi oskab soovitada uut psu-d?
Ostsin endale Asus gtx 970 strix mis siis mängides ja testides siriseb, toiteks on Seasonic 80+ 520W
Kas on mõtet toiteplokki välja vahetada mõne muu vastu, et kaart enam sirisevat häält ei teeks?

_________________
Ostan, müün ja kahetsen.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.11.2014 00:57:24 vasta tsitaadiga

tizko kirjutas:
Statistiliselt, huvitav milliseid firma kaarte kõige vähem coil whine piinab?

Ei tea. Vaja uus andmebaas luua tundub, kui tootjad seda normaalseks hakkavad pidama. Järgnevad juba on:
PWM free Monitor Database: http://www.tftcentral.co.uk/articles/flicker_free_database.htm
Input Lag Database: http://www.displaylag.com/display-database/
PSU Database: http://www.tomshardware.com/reviews/power-supply-psu-brands,3762.html
enaber kirjutas:
Tere.

Kas keegi oskab soovitada uut psu-d?
Ostsin endale Asus gtx 970 strix mis siis mängides ja testides siriseb, toiteks on Seasonic 80+ 520W
Kas on mõtet toiteplokki välja vahetada mõne muu vastu, et kaart enam sirisevat häält ei teeks?

Siin keegi vahetas vist Be Quiet vastu välja ja sai asjast jagu.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 24.11.2014 02:10:51 vasta tsitaadiga

tizko, Mu zodacil puudub. Vaikne tükk thumbs_up.gif pole midagi paha kosta.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 09:00:45 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
tizko, Mu zodacil puudub. Vaikne tükk thumbs_up.gif pole midagi paha kosta.

thumbs_up.gif
far cry 4 mängides ka pole, rohkem ei oska öelda icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 10:12:56 vasta tsitaadiga

on küll Zotacil icon_lol.gif thumbs_up.gif

Juhul kui su mängitav mäng jookseb 2k+ FPS.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 10:38:02 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
on küll Zotacil icon_lol.gif thumbs_up.gif

Juhul kui su mängitav mäng jookseb 2k+ FPS.
noh jah, korra 3d markis kuulsin seda icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 10:47:20 vasta tsitaadiga

Aga rohkem kuulnud ei ole küll, isegi kui pea kasti pista thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 19:01:10 vasta tsitaadiga

http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/67822-graphics-card-coil-whine-investigation.html
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 24.11.2014 20:18:13 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/67822-graphics-card-coil-whine-investigation.html


huvitav lugemine thumbs_up.gif


tsitaat:
They show both AMD and NVIDIA cards along with their subjectively measured coil whine output (none, mild, moderate or extreme) in Hitman Absolution at 1440P and within FurMark.


Ühesõnaga mina kuulsin seda sirinat just selles Hitman absolution mängus,aga kui lülitasin v-sync sisse siis kadus ära icon_rolleyes.gif Samas teiste mängudega ei ole mingit sirinat,kõik töötab ilusti ... furmarki ei ole lasknud,ei ole vajadust ja 3D mark11 lasin siis ei olnud ka midagi küll kuulda .... ei ole vast mõtet selle ühe mängu pärast hakata ju garantiiga mässama ? icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 24.11.2014 20:24:50 vasta tsitaadiga

Gap, pane fraps käima ja kui reaalsete numbrite juures (kuni 200) vilinat pole, siis kõik korras. 2000 ja 4000 jne on juba enne aega coil videokaardid kiununud ja midagi imelikku selles pole imho.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2014 00:07:54 vasta tsitaadiga

ha ha ha ha ah
vana raud
http://www.3dmark.com/3dm/4826843
p11852
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 11:51:49 vasta tsitaadiga

Läpparite saadavus on lõpuks tekkinud. 970M kiviga masina saab kätte 1500 euriga kasvõi täna.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helseth
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 26.11.2014 14:01:42 vasta tsitaadiga

enaber kirjutas:
Tere.
Ostsin endale Asus gtx 970 strix mis siis mängides ja testides siriseb, toiteks on Seasonic 80+ 520W


Ossa, endal sama toitekas ning oli plaan ka asuse oma ligi võtta.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GM100 & GM200 (Maxwell) teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 65, 66, 67  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.