Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  F1 2014 hooaeg märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 15:37:03 vasta tsitaadiga

http://sport.delfi.ee/news/auto/f1/fernando-alonso-solmib-f1-ajaloo-suurima-lepingu.d?id=70120831
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 10.11.2014 15:42:29 vasta tsitaadiga

ega varsti ei imestaks kui Ferrari roolis on Ecclestone ise et sporti taas populariseerida icon_lol.gif
põrutab Monza sirgel kiirabiautod tuules juhul kui süda peaks seiskuma erutusest.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 10.11.2014 15:47:05 vasta tsitaadiga

Hondal kõvasti raha üle icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 20:25:00 vasta tsitaadiga

Mida effi...kust otsast on see ajaloo suurim on? Ametlikult keegi muidugi ei räägi aga juba Schumacheril oli see number ligi 40 ja otsides suurimaid palganumbreid siis Alonso sai Ferraris 2010. aastal hooaja eest 40 milli. Delfi on millestki valesti aru saanud?

http://www.thepaddockmagazine.com/articles/data/top-10-highest-f1-driver-salaries-ever-100921
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 10.11.2014 21:49:16 vasta tsitaadiga

Kõik palganumbrite edetabelid on hinnangulised - reeglina kumbki osapool numbreid ei avalikusta ning mingid numbrid lekivad kusagilt kolmandate isikute poolt.
Kirjaneegrid aga vajavad klikke ja nii see sopakirjandus tekibki.

Aga et post päris raisku ei läheks - Rosberg sai siis kokku enim esistardikohti (Hamiltonil oli enne etappi võimalik viigistada esimesed kohad aga mitte teised) ning Hamilton sai kokku enim kiireimaid ringe. Kumbki saab selle eest karika aga vea kihla et kumbki sellest karikast ei hooli icon_razz.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 00:45:44 vasta tsitaadiga

Siiamaani on Mercedes, vähemalt minu arvates, aus poiss olnud aga olgem ausad... Mercedes on saksa toodang ja Rosberg on pooleldi sakslane icon_razz.gif Kui Hamil peaks auto tehniliselt poolel midagi viimasel etapil juhtuma, siis võivad ilmselt Mercedese esindused Suurbritannias poe kinni panna icon_lol.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 01:00:46 vasta tsitaadiga

Ah ei ole häda midagi, isegi kui Hamiltonil auto alt ära pudeneb, siis järgmisel aastal on võitlus selle võrra pingelisem, ja reklaami veelgi rohkem. Lasnamäel küll siis muidugi äri enam ei lähe icon_lol.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 11.11.2014 02:45:09 vasta tsitaadiga

ei ela küll lasnamäel, aga mina isiklikult oleks ilmselt ülemõistuse kettas icon_lol.gif
ma nii suur hamiltoni fänn, et vahest mõtlen lausa, et mis mul viga on icon_lol.gif

ma üritan enamusajast ratsionaalne olla, aga ma lihtsalt ei suuda mitte mingi nurga alt taluda seda rosbergi peale monacot ja belgiat.
ta on tugev solid kvalifitseeruja, aga üsna pask võidusõitja. ta ei ole sõitnud maailmameistri kombel see aasta. ham on teinud temaga sõidus mis tahab terve see hooaeg ja alles nüüd brasiilias suutis ros oma hoida. palju õnne!

aga pöidlad pihku! olen väga positiivne, et ham tuleb meistriks see hooaeg. abu dhabi on tal hea rada ja isegi kui nico teeb parema töö, siis selle legendaarse W05'ga tuleb ta pimesilmi teiseks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.11.2014 03:25:10 vasta tsitaadiga

Rinaldo kirjutas:
ma nii suur hamiltoni fänn, et vahel mõtlen lausa, et mis mul viga on icon_lol.gif
sorri, otseselt ei midagi isiklikku aga osad sinu hamiltonile kaasa-elamised meenutavad platooni hiilge-aegu, kus ta lausa tooliga ringi hüppas. Veits overkill lihtsalt icon_razz.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 11.11.2014 04:16:09 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.11.2014 08:30:48 vasta tsitaadiga

Jeerait kirjutas:
Rinaldo kirjutas:
ma nii suur hamiltoni fänn, et vahel mõtlen lausa, et mis mul viga on icon_lol.gif
sorri, otseselt ei midagi isiklikku aga osad sinu hamiltonile kaasa-elamised meenutavad platooni hiilge-aegu, kus ta lausa tooliga ringi hüppas. Veits overkill lihtsalt icon_razz.gif

ot:
iga järgneva postiga olen ma rhokem veendunud, et Rinaldo näol on tegemist ultratannu kadunud vennaga icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 11.11.2014 08:56:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 11.11.2014 08:39:13 vasta tsitaadiga

LHV pole mitte LHV pank,
vaid tegelt varikatus Eesti oma Lewis Hamiltoni Vennaskonnale,
secret society
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.11.2014 13:45:09 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 13:52:55 vasta tsitaadiga

Väga hea thumbs_up.gif
Järgmine kord kui neid tonte kuskil poes näen, siis vastan "Tänan ei, ma pole Lewis Hamiltoni fänn" icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 11.11.2014 13:57:02 vasta tsitaadiga

http://sport.delfi.ee/news/auto/f1/geri-halliwell-teatas-vormelibossiga-kihlumisest-lehekuulutuse-kaudu.d?id=70126867
omg lol

tsitaat:
Endine Spice Girlsi laulja Geri Halliwell ja Red Bulli vormelimeeskonna boss Christian Horner on kihlunud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 14:00:09 vasta tsitaadiga

http://sport.delfi.ee/news/auto/f1/massa-ei-kavatse-rosbergi-mm-tiitlini-aidata-sest-tal-on-sakslastega-kana-kitkuda.d?id=70126697
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 14:02:24 vasta tsitaadiga

Delfi uudiseid on mõttetu siia linkida.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 14:42:39 vasta tsitaadiga

Horner paistab muidu täitsa normaalse jutuga aga et ta sellise otsa kukkus icon_lol.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.11.2014 14:48:53 vasta tsitaadiga

kimi kirjutas:
Horner paistab muidu täitsa normaalse jutuga aga et ta sellise otsa kukkus icon_lol.gif
mis tal viga siis on ? icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 11.11.2014 15:12:03 vasta tsitaadiga

kimi kirjutas:
Horner paistab muidu täitsa normaalse jutuga aga et ta sellise otsa kukkus icon_lol.gif


üks kobedamaid spicedest ju kes viitsis karjääri muusikas teha pikemalt soolona

Link
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.11.2014 15:51:02 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
kimi kirjutas:
Horner paistab muidu täitsa normaalse jutuga aga et ta sellise otsa kukkus icon_lol.gif
mis tal viga siis on ? icon_rolleyes.gif

Tahab lihtsalt puhata kvaliteetselt. Vaimsest teemast tal ilmselt ka kõrini...siis ongi hea kui on naine natuke erksam.
Äkki viitsib veel kunagi tagasi tulla.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 18:56:39 vasta tsitaadiga

Ma ei teadnudki, et siin nii palju Spice Girls'ide fänne on icon_lol.gif

Tegelt ilmselt midagi viga polegi jah aga lihtaslt Spice Girls'i muusika oli küll see, mida ma kohe kindlasti ei kuulanud, kui see popp oli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.11.2014 19:02:59 vasta tsitaadiga

Muusikast ei maksa rääkida, me rääkisime ikka "inspiratsioonist" icon_razz.gif
Halvemal/Paremal juhul läheb roosa mantli ja koeraga järve äärde ja avastab, et F1 oli ikka palju parem icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 19:07:52 vasta tsitaadiga

kimi kirjutas:
Ma ei teadnudki, et siin nii palju Spice Girls'ide fänne on icon_lol.gif

Tegelt ilmselt midagi viga polegi jah aga lihtaslt Spice Girls'i muusika oli küll see, mida ma kohe kindlasti ei kuulanud, kui see popp oli icon_biggrin.gif

Nüüd kuulad jah?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 19:23:33 vasta tsitaadiga

Magic, thumbs_up.gif Ma ei vihjanudki sulle. jeesus188 ja Porno Parm... neil on mingi isiklik noorusaja teema vist icon_lol.gif

Ok nali naljaks. F1 teemat ka veits.

Marussial takeover jutud potentsiaalse investoriga ja loodavad Abu Dhabis rajal olla thumbs_up.gif. Saavad oma 9 koha raha ka siis ilmselt nagu Bernie ütles.
http://www1.skysports.com/f1/news/17581/9560168/marussia-administrators-in-serious-talks-with-one-group-about-a-possible-takeover

McLaren tuleb rajale juba "järgmise aasta" autoga. Igatahes mingi versioon on valmis ja tulevad testima.
http://www1.skysports.com/f1/report/12433/9559195/mclaren-to-run-upgrade-in-abu-dhabi

Caterham rahadega poole peal thumbs_up.gif Neil on eriti põhjust rajale tulla, sest reeglites on kirjas, et kui kolmel viimasel aastal kahel korral oled top10 meeskond, saad päirs hea boonuse. Ja 2012,2013 oli Caterham top10 meeskond.
https://www.crowdcube.com/caterham/

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.11.2014 19:48:02 vasta tsitaadiga

kimi, ma vaatan kui naist, mitte tüdrukute bändi.
Vaevalt horner nüüd tibi ära võtab, et see oli kunagi vürtsikas tüdruk icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 20:07:03 vasta tsitaadiga

kimi kirjutas:
Marussial takeover jutud potentsiaalse investoriga ja loodavad Abu Dhabis rajal olla thumbs_up.gif. Saavad oma 9 koha raha ka siis ilmselt nagu Bernie ütles.
http://www1.skysports.com/f1/news/17581/9560168/marussia-administrators-in-serious-talks-with-one-group-about-a-possible-takeover

Selles suhtes, et kui kuskil keegi on, kes F1 tahaks siseneda, siis paremat võimalust raske ilmselt ette kujutada - kui nad oma 9. koha sel aastal välja teenivad, siis järgmiseks aastaks peaks nad ca 50 milli saama auhinnarahasid, mis nende eelarve suurusjärku arvestades võib sellest ligi pool olla. http://www.autosport.com/news/report.php/id/114170
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 22:19:20 vasta tsitaadiga

Jep, võimalik, et see takeover ongi uus potentsiaalne, kui mitte ostja, siis vähemalt osanik.

jeesus188, sul võib õigus olla. Tegin vaid huumorit, nothing personal icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 18:52:10 vasta tsitaadiga

http://www1.skysports.com/f1/news/17583/9561388/alice-powell-could-make-her-f1-debut-with-caterham-at-the-season-finale-in-abu-dhabi?34567
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 19:46:40 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 12.11.2014 20:01:02 vasta tsitaadiga

Pole paha. Lotuse seis on olnud aasta lõikes masendav.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 21:03:03 vasta tsitaadiga

Ma imestan, et F1 nii sitas seisus on... mis krdi jutt on, et raha pole... tõsiselt nagu? Bernie peaks veidi rohkem uurima miks tiimidel raha pole enam sest kui mingit tobedat Nascari vaadata siis pole haisugi, et raha pole, sport, mis jäädaval igavesti.
F1 hetkel minemas WRC teed, jääb üks kaks suur tiimi ja ülejäänu on lõpuks kõik nagu Catheramid. Paar aastat spordis ja siis quitivad... kuda krt selliseid sarja üldse võetakse? Mis point neil on? Lihtsalt, et full grid oleks? Sest sõidavad aeglasemalt kui GP3.
Ühel aastal selline seis, et elu lill ja järgmine aasta politsei võtab vara jõuga ära icon_eek.gif nagu srsly... ülimalt närvi ajab thumbs_down.gif iga krdi spordiala mida nautima hakkan läheb pankrotti... WRC suri koos Markkoga, kahjuks või õnneks.

Lotusel nii sitt hooaeg olnud, et ei imesta kui järgmisel hooajal sama sitt seis ning 2016 ütlevad, et raha otsas icon_lol.gif
RedBull.. NELJAKORDNE järjestikune MM ja rahad otsas... ei suuda kolme autoga gridile tulla, Vettel tõmbab kohe jeebat kui tiim ei võida jne..

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 21:20:37 vasta tsitaadiga

No totaalne näide, kui minnakse reeglitega lolliks ja hakatakse oma säästujama ajama. Nüüd on tagajärjed käes, säästeti nii, et mõnele tiimile ei jätkunudki raha.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 12.11.2014 21:22:47 vasta tsitaadiga

NASCAR-is jagatakse rahad võrdselt, pole eristaatusi jne.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.11.2014 21:44:17 vasta tsitaadiga

Nascaris pole ka puruvana bernit
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 12.11.2014 21:47:32 vasta tsitaadiga

Bernie ei jaga rahasid seda teeb CVC grupp
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2014 21:48:48 vasta tsitaadiga

GP2 on olemas mis sama nagu Nascar, reeglid on lihtsalt kohandatud vastavalt masinale.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.11.2014 21:50:02 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Bernie ei jaga rahasid seda teeb CVC grupp

berni jagab õigusi, mis jagavad raha.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 00:58:11 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:

RedBull.. NELJAKORDNE järjestikune MM ja rahad otsas... ei suuda kolme autoga gridile tulla


SA kohe üldse ei mõtle enne kui midagi postitad kuskile?

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.11.2014 01:09:24 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
HDTanel kirjutas:

RedBull.. NELJAKORDNE järjestikune MM ja rahad otsas... ei suuda kolme autoga gridile tulla


SA kohe üldse ei mõtle enne kui midagi postitad kuskile?
nurus lastelt raha, kui jumal mõistust andis icon_razz.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 01:21:36 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
flake kirjutas:
HDTanel kirjutas:

RedBull.. NELJAKORDNE järjestikune MM ja rahad otsas... ei suuda kolme autoga gridile tulla


SA kohe üldse ei mõtle enne kui midagi postitad kuskile?
nurus lastelt raha, kui jumal mõistust andis icon_razz.gif


You must be fucking retarded.. kuskohas ma LASTELT raha nurunud olen? icon_rolleyes.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.11.2014 01:23:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

You must be fucking retarded.. kuskohas ma LASTELT raha nurunud olen?

hdtannu kommuun või mis selle nimi oli, vidiki per euro või mis selle nimi oligi, liituge mu klubiga, või mis selle nimi oligi



vabandan ette kui panin mõne asjaga puusse

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 01:24:04 vasta tsitaadiga

Oimaeisuuda... lõpetage ära
rofl.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 02:20:18 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

You must be fucking retarded.. kuskohas ma LASTELT raha nurunud olen?

hdtannu kommuun või mis selle nimi oli, vidiki per euro või mis selle nimi oligi, liituge mu klubiga, või mis selle nimi oligi



vabandan ette kui panin mõne asjaga puusse


Vaba mikrofoni eest ka küsitakse raha, arvad, et kõik on siin täisealised?
Kui su mõistus lapse oma on siis oskadki sellist prahti suust välja ajada ainult

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 02:28:12 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

You must be fucking retarded.. kuskohas ma LASTELT raha nurunud olen?

hdtannu kommuun või mis selle nimi oli, vidiki per euro või mis selle nimi oligi, liituge mu klubiga, või mis selle nimi oligi



vabandan ette kui panin mõne asjaga puusse


Kui su mõistus lapse oma on siis oskadki sellist prahti suust välja ajada ainult

mees tunneb oma ala, ei tasu kobiseda eksperdiga. teeb teile rahakottid muidu veel tühjaks.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 13.11.2014 14:32:43 vasta tsitaadiga

McLaren ‏@McLarenF1 8m8 minutes ago
Getting set for Silverstone tomorrow for a filming day. We'll be parading the interim Honda-engined MP4-29H/1X1 & 2 classic McLaren-Hondas.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 13.11.2014 15:38:37 vasta tsitaadiga

Mis te vihkate justin bieberit ka, et ta võttis teie kõigi lastelt $100M+ varanduse? icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 15:56:58 vasta tsitaadiga

Rinaldo kirjutas:
Mis te vihkate justin bieberit ka, et ta võttis teie kõigi lastelt $100M+ varanduse? icon_lol.gif
Mul pole lapsi, aga biiber on ikkagi jobu. Kahju, et teda USAst välja ei saadetud.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2014 16:59:48 vasta tsitaadiga

Rinaldo, kus lehel see Bieber annetusi palus? icon_eek.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rinaldo
HV vaatleja
Rinaldo

liitunud: 24.08.2006




sõnum 13.11.2014 17:16:55 vasta tsitaadiga

kimi kirjutas:
Rinaldo, kus lehel see Bieber annetusi palus? icon_eek.gif


ilmselt hea point.

ma ei ole hdtaneli subscriber ega midagi, aga lihtsalt vastik on vaadata, kuidas peale iga tema posti, te lendate talle selga, nagu kari raisakotkaid icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  F1 2014 hooaeg mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.